Vážení kolegové,

těší nás Váš zájem o prodej plaveb a zájezdů CK RIVIERA TOUR. Náš provizní prodej je řešen výhradně prostřednictvím rezervačního systému na našich internetových stránkách. Pro plavby na moři je nutno doložit od klientů spoustu údajů, které se pro běžnou rekreaci nevyžadují. Na základě mezinárodních předpisů vyžaduje plavební společnost kompletní dodání dat klientů. Proto jiný způsob,než přes přes rezervační portál není možný. Pro naše prodejce to přinese i spoustu výhod.


Proč tato změna a co to přinese pro Vás-prodejce?

1/Jednoduchá registrace-registrujete se jen jednou a Vaše údaje již zůstanou uchovány, nic již nemusíte v dalších smlouvách vyplňovat a měnit.

2/Zadáváte si své vlastní heslo, které znáte jen vy

3/Můžete rezervovat plavby na našem webu –vše v ČESKÉM JAZYCE, VŠE ON-LINE

4/Rychlá objednávka, okamžité vyčíslení provize

5/Provize z celkové ceny zájezdu a to včetně dopravy, letenek, pojištění, balíčku….

6/Přehledný souhrn Vašich objednávek a vyúčtování provize

7/Budete mít přehled o Vašich provizích a vyplacení Vaší provize

 JAK NA TO?

-Navštivte naše stránky www.rivieratour.cz

-V pravém horním rohu klikněte na „Pro prodejce“

-Klikněte na ikonu „Registrovat“

-Zadejte svůj email a zvolte heslo-musí mít alespoň 8 znaků

-Klikněte na ikonu „Registrovat“

-Nastavte si svůj profil

-Doplňte povinné údaje-název, sídlo, telefon….. upozorňujeme,že údaje musí souhlasit s Vašim živnostenským oprávněním.

-Prostudujte podmínky, kterými budete vázáni-je nutno potvrdit podmínky prodeje a prohlášení o Vašem platném oprávnění k provozování cestovní agentury-kanceláře.

-Klikněte na ikonu „Upravit informace o prodejci“

A tím je vše hotovo

Následně můžete vyhledávat plavby na našich webových stránkách a provádět objednávky. Prosím po ukončení se nezapomeňte ze systému odhlásit. Za přístup do systému pod Vašim heslem plně odpovídáte.

OBJEDNÁVKA PLAVBY ON-LINE

Důrazně upozorňujeme, že v systému zadáváte přímo objednávku plavby. Objednávku provádějte pouze tehdy, když je Váš klient pevně rozhodnut o uskutečnění zájezdu. Vložená data se automaticky ukládají do databáze plavební společnosti a jejich změna je zpoplatněna! 

Po provedení objednávky on-line obdržíte potvrzení na Váš email. Následně do 24 hodin v pracovní dny Vás bude kontaktovat naše operátorka, která s Vámi bude Vaši objednávku konzultovat a zašle Vám platnou cestovní smlouvu.  

Kdykoli po přihlášení se ve Vaší administraci můžete zpětně podívat na zrealizované objednávky, můžete exportovat výkaz provize nebo detail objednávky. Přejeme Vám úspěšný prodej a věříme, že se s naším novým rezervačním systémem brzy lépe seznámíte a pomůže Vám při Vaší práci.

REZERVACE PLAVBY

V případě, že potřebujete rezervaci plavby, prosím kontaktujte nás telefonicky a nebo emailem. Budeme se Vám snažit vyhovět. Rezervace plaveb Vám můžeme poskytnout pouze do 16.00 hodin v pracovní dny, pokud se s operátorem nedohodnete jinak. 

KATALOGY PLAVEB CK RIVIERA TOUR

provizní prodejci, kteří májí zájem o zaslání nových katalogů na jejich cestovní kanceláře, prosím vyplňte a zašlete nám tento objednávkový list

OBJEDNÁVKA KATALOGŮ PRO CA-CK

na emailovou adresu: plavby@rivieratour.cz

 

                                                              Přejeme Vám příjemný den z RIVIERA TOUR

 

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme