Fotografie z našich plaveb

Vybavili se vám skvělé zažítky z dovolené při prohlížení fotogalerie? Podělte se o ně s námi.

812 ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ MADEIRA-CASABLANCA-KANÁRY

Skvělé počasí provádělo tuto plavbu.

811 ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ MSC SPLENDIDA

Je třeba říci, že počasí nám opravdu vyšlo. Skvělé na procházky v destinacích a i tročku jarního sluníčka jsme si užili. Závěr plavby byl sice náročný, ale užili jsme si i skvělou večeři v Orivietu. Takže se snad potkáme na dalších plavbách v podobné sestavě. 

810 ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ PŘES MADEIRU A CASABLANCU

Krásná plavba se sluníčkem a i trošku houpáním. Casablanca a Madeira vždy nezklame.

809 PLAVBA ARABSKÉ EMIRÁTY

Opět jiná a zajímavá destinace. Třeba projížďka na velbloudech, zábava ve Ferrari parku v Abu Dhabí nebo poznání zajímavých destinací během plavby v nás opět rozšířila obzory a i znalosti o místní kultuře a způsobu života místních obyvatel.

808 ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ NA MSC SPLENDIDA

Hezké počasí vládlo této plavbě. Skupina tentokráte většinou starších cestujících tuto plavbu zvládla velmi dobře. 

802 KUBA-HAVANA-BEZIZE-ROATAN-COSTA MAYA-HAVANA


Plavba sice náročná , ale krásná. Myslíme ,že tato plavba musí chytnou za srdce snad každého. Kuba je malý zázrak na této zemi a my si krásy této země, temperament místních obyvatel a jejich kulturu odnášíme v naších srdcích.


Letiště Paříž-NENUDÍME SE

Udolí Vinales na plavbě MSC ARMONIA KUBA S RIVIERA TOUR

Tance místních domorodců-ROATAN-HONDURAS na plavbě MSC ARMONIA-KUBA s RIVIERA TOUR

Tance domorodců na ostrově ROATAN-plavba s RIVIERA TOUR

Kuba-Floridita-Havana na plavbě MSC ARMONIA s RIVIERA TOUR
806 ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ MSC SPLENDIDA- JANOV-ŘÍM-PALERMO-BARCELONA-MARSEILLE

Plavba na MSC SPLENDIDA se opravdu vydařila a velkou měrou se na tom podílelo i počasí. Doslova jarní počasí nám doslova dobíjelo počasí.

805 DUBAI- KHASAB-MUSKAT-ABU DHABI-SIR BANI YAS ISLAND

Krásná a zajímavá plavba i když velmi náročná pro naše delegáty. Očekávání jiných míst a destinací se jistě všem splnilo a bylo již na každém klientovi ,aby přijal místní kulturu a zvyky. Některé destinace zcela jistě překvapily-Omán a bylo možno užít si i koupání -Sir Bani Yas Island. 

804 MAGALA-CASABLANCA-TENERIFE-MADEIRA-CARTAGENA-CIVIRAVECCHIA

Počasí nás trošku zaskočilo. Takovou zimu nepamatujeme ve středomoří za celou dobu ,co zde jezdíme. A i první den nás zaskočil, když pro bouři nebylo možno zakotvit v přístavu Barcelona. To je že je něco úplně jinak a my jsme u toho nám dává za pravdu fakt, že na španělské pláže napadl po 100 letech sníh. Nás však přivítala Malaga s otevřenou náručí a úžasným sluníčkem .Dekujeme mistře Pablo, že jste se s námi na náměstí vyfotil. Naše další plavba vedla do Casablanky, kde nám počasí opět ukázalo ,co dokáže. Déšť a zima. Nečekané. Ale další destinace, to už byla paráda. Tenerife, Madeira, Cartagena a Řím. Tak to byla paráda. Sluníčko v Římě bylo doslova luxusní. Ne všem se podařilo vyhovět s splnit jejich očekávání, ale jedno kouzlo tato plavba měla. Opravdu skvělou skupinu lidí s dobrým srdcem. A bylo jedno zda bylo klientům 30 nebo 80. Neskutečné souznění skvělých lidí nám všem prodloužilo život díky jejich úsměvům a radosti ze života. 

803 PLAVBA KARIBIKEM - Miami - Bahamy - Dominika - Aruba - Jamajka

Přinášíme Vám fotografie z první plavby RIVIERA TOUR v roce  2017. Vítejte v KARIBIKU?  U nás v ČR mrzne a padá sníh  a naši přátelé na druhé straně zeměkoule se těší sluníčku.

Během plavby jsme navštívili Miami a ostrovy Jamajka- nádherná a úžasná Aruba -zničená a trochu smutná Dominikána a Bahamy, kde trošku zaskočily větší vlny a kontrola lodi místní policie.  

Vánoční večírek RIVIERA TOUR

Fotky, které neměli spatřit světlo světa.

732 PLAVBA KARIBIKEM Z MIAMI DO PANAMY

Narovinu přátelé. Na tuto plavbu se mi vůbec nechtělo. Je konec roku a dostavila se celková únava a vyčerpanost . A vydat se na tak náročnou plavbu ,jako je plavba KARIBIKEM je opravdu vyčerpávající. Ale na této plavbě se sešla opravdu skvělá skupina cestovatelů, kteří nepřijeli jen poznávat nové místa a destinace, ale dokázali se skvěle sehrát a myslím, že budou na tuto dovolenou dlouho vzpomínat, neboť se zde vytvořila nová skvělá přátelství. Vše je jen o lidech a jsem Vám přátele moc vděčný, že v dnešní uspěchané době se našla skupina lidí s obrovsky otevřeným srdcem a přátelskou náladou. Přinášíme Vám pár momentek z plavby a níže i odkaz na videa. Neznalý věci-videa nepochopí a ti co se plavby účastnili mi dají za pravdu, že plavba opravdu měla správný říz. Děkuji Vám přátelé.   Pavel ČÍŽ  

HAFANANA-MIAMI-Jak to vlastně začalo

HAFANANA NA JAMAJCE- OCHOS RIOS

HAFANANA V KOLUMBII-CARTAGENA

HAFANANA-PANAMA- PANAMSKÝ KANÁL-PANAMACITY

HAFANANA KOSTARICA-PUERTO LIMON

HAFANANA MEXICO

HAFANANA-MIAMI SAFARI

PROJIŽKA NA VZNÁŠEDLECH -MIAMI USA

HAFANANA - po 18 hodinách cestování ve Vídni

736 ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ

Krásná a pohodová plavba ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ-delegátka Katka Barošová

731 ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ

Plavba ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ s delegátkou Terezkou Františákovou

729 ZÁPADNÍM STŘEDOMOŘÍM NA KANÁRSKÉ OSTROVY A MADEIRU

Plavba na kterou se všichni moc těšili. Přece jen přeplout ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ a vyplout na oceán je úplně jiná plavba. Nebudeme nalhávat,na malinké houpání došlo a tak jsme si plavbu užili opravdu se vším všudy.Návrat do reality zimy a následný teplotní rozdíl už tak jednoduchý nebyl.

728 VÝCHODNÍ STŘEDOMOŘÍ PŘES MYKONOS

Plavba ,která se povedla. Skvělá skupina  lidí, které nevadila ani závěrečná sprška v Benátkách a adrenalinová prohlídka po lávkách na polo-zatopených Benátkách.

727 ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ

Během této velmi zajímavé plavby jsme navštívili zajímavé destinace -Mahon-Menorca, Cagliari na Sardinii, Vallettu na Maltě a nebo Řím či Marseille. Počasí v tyto podzimní dny doslova úžasné, což potvrzuje fakt, že jsme navštívili i pláž v Cagliari.

726 ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ - CASABLANCA A LISABON

Krásná plavba kde vyšlo i hezké počasí.Malinko nás a hlavně naši delegátku překvapily velké vlny v Casablance a tak se stalo,že se Terezka vracela zpět na loď úplně mokrá,protože ji pokřtil oceán. I všem ostatní ukázal oceán svou sílu,když se přeplouvalo z Casablanky do Lisabonu,ale dalo se to zvládnout. Co by byla plavba bez nějakého toho houpání.A Další destinace Jako Malaga,Barcelona-to jsou třešničky na dortu této celé plavby. 

724 PLAVBA VÝCHODNÍM STŘEDOMOŘÍM NA MYKONOS

Pokud Vás láká historie, památky, jiné kultury - tato plavba je pro Vás přesně jako ušitá na míru. V první řadě Olympia ,Athény,Bari,a úžasné Benátky, města s obrovskou historií.

723 SANTORINI A VÝCHODNÍ STŘEDOMOŘÍ

Benátky – Olympia – Athény - Santorini - tak to jsou zvučné destinace, které Vás lákají na tento úžasný plavební okruh. Pokud k tomu přidáte poněkud méně známý Kotor a Bari, kde je hrob Sv.Mikuláše, je zážitek doslova zaručen. Přidanou hodnotou je i možnost výletů, které Vám nabízíme v Olympii, Athénách a Benátkách.

722 PLAVBA KOLEM EVROPY

Plavby kolem Evropy jsou svým způsobem jedinečné. Zejména proto, že se pořádají opravdu vyjimečně a taky z toho důvodu, že navštívíte místa, která nejsou běžná v plavebních itinerářích. Dopřejte si tuto exklusivitu i Vy. 

734 NORSKÉ FJORDY

Tato plavba patří bezesporu k trhákům letní sezóny severního moře. Norsko je zemí, která má až neskutečné přírodní bohatství, které můžeme obdivovat na každém kroku. Proto tato plavba je vhodná především pro milovníky přírody a krásných scenérií. Právě u této plavby zejména platí, že počasí je rozhodujícím faktorem úspěšnosti celé plavby. Paradoxně za poslední tři plavby jsme měli v Norsku neskutečných 28 stupňů.

720 PLAVBA DO RUSKA

V letošním roce pro Vás přinášíme novinku. Na základě požadavků klientů právě po severských plavbách nově představujeme plavbu do Ruska. Jsme přesvědčeni, že právě tato plavba ve Vás vyvolá to správné nadšení. V ruských destinacích je nutné mít opatřeno vízum. Jeho získání je náročné, jak procedurálně tak i finančně. Pokud si však zakoupíte výlet MSC, vízum není třeba. Proto jsme pro Vás vybrali výlety, které jsou sice náročné jak na chůzi,,čas i finanční stránku,,nic méně jejich program je velmi zajímavý a pestrý..

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme