864 ANGLIE A ISLAND - vyprodáno!

864

Popis

Velmi dlouho jsme přemýšlet nemuseli, zda tuto úžasnou plavbu zařadit do našeho katalogu. Kolegové z plavební společnosti nás ubezpečili, že naše klientela je již natolik velká a vyspělá, že si i tuto náročnou plavbu můžeme dovolit vypsat do katalogové nabídky. Proto tento letošní speciál s očekáváním zcela jistě splní naše sny o nových místech a navštívených destinacích. Okruh je opravdu přímo úžasný a ještě k tomu na luxusní MSC PREZIOSA***** , tak to rozhodně není co dodat. Těšíme se na Vás, přátelé.

S dopravou a delegátem
Katalogové číslo: 864
Cena 49 990 Kč
Akční cena 49 990 Kč
s dopravou do přístavu a delegátem
Cena pro (do 11 let) 4 990 Kč
Cena pro (od 12 do 17 let) 9 990 Kč
Objednat plavbu
Váš delegátKatka Barošová

Kajuty

Kde budete spát?

Itineář

Program plavby

Program zájezdu

  • 1. den: Odjezd z ČR

Odjezd autobusem CK RIVIERA TOUR do přístavu. V ceně dopravy studená večeře, teplá snídaně, káva, čaj, čokoláda, cappuccino. Nástupní místa: Vsetín - Val.Meziříčí - Nový Jičín - Frýdek Místek - Ostrava - Hranice n. M. – Olomouc – Vyškov – Brno – Praha.

2. den: Hamburg - Německo 19.00

V ranních hodinách přijedeme do přístavu. Následuje odbavení, nástup na loď a ubytování do Vašich kajut. V odpoledních hodinách prohlídka lodi s delegátem, bezpečnostní cvičení a osobní volno. Neopakovatelným zážitkem je první vyplutí z přístavu. V podvečerních hodinách nás čeká první servírovaná večeře o několika chodech, která pro vás bude opravdovým gurmánským zážitkem. Ve večerních hodinách zavítáme do divadla na estrádní program, a pokud zbude ještě dosti síly, půjdeme se bavit s animátory, navštívíme bary, diskotéky…

3. den: Den na moři

Plavba není jen o poznávání nových destinací. Plavba je i o tom, že by si měl každý udělat čas sám na sebe a na své přátele. Využijme proto volného dne na moři a navštivme AUREA SPA na přídi lodi, kde za poplatek můžete využít masáží, saun, vířivek, kosmetického salonu a dalších služeb. Nebo můžete jen tak odpočívat na palubě lodi, slunit se, odpočívat a užívat si skvělé drinky, které je možno zakoupit na lodních barech.

4. den: Invergordon – Spojené království 8.00-15.00

Město se nachází na severním pobřeží Cromarty Firth v krásné části Skotska. Invergordon je obklopen horami a krásnou krajinou. Město je vhodná destinace na horskou turistiku, hraní golfu nebo na procházky po parku. Mezi největší zajímavost města je určitě projekt Invergordon off the Wall. Jedná se o venkovní galerii, kde v několika nástěnných malbách je zobrazena historie a kultura této oblasti. Většina nástěnných maleb se nachází na hlavní třídě High Street.

5. den: Den na moři

6. den: Akureyri – Island 10.00-18.00

Druhé největší islandské město a především metropole severního Islandu. Od severního polárního kruhu je vzdálen pouze 98 km. Město má atraktivní polohu, nachází se na malebném fjordu Eyjafjordur, pod zasněženými vrcholky okolních hor s nejvyšším vrcholem Sútur. Město má typickou severskou architekturu a pěknou botanickou zahradu pod širým nebem.

7. den: Isafjordur – Island 8.00-17.00

Rybářské město, nacházející se na severozápadním pobřeží Islandu. Leží na malé ploché písčině ve fjordu Skutulsfjörður. Město je obklopeno horami, které nabízejí nespočet možností jak si vychutnat přírodu a divočinu prostřednictvím turistiky, jízdy na kajaku, lyžování nebo plachtění. Isafjordur je známý po celé zemi pro jeho bohatý kulturní život, historii, hudbu a výtvarné umění, které mají dlouhou tradici.

8. den: Reykjavik – Island 8.00-23.59

Reykjavik je hlavní a největší město Islandu a jeho okolí charakterizují poloostrůvky, zálivy, úžiny a ostrůvky. Město se nachází na pobřeží zálivu Faxaflói a je nejseverněji položeným hlavním městem světa. Vzhledem k této poloze je tu v létě téměř stále světlo, zatímco v zimě si lidé užijí denního světla maximálně čtyři hodiny. Vystihují ho též krásné pohledy na Atlantický oceán i vnitrozemské ledovce.

9. den: Reykjavik – Island 00.01-16.00

Reykjavik je hlavní a největší město Islandu a jeho okolí charakterizují poloostrůvky, zálivy, úžiny a ostrůvky. Město se nachází na pobřeží zálivu Faxaflói a je nejseverněji položeným hlavním městem světa. Vzhledem k této poloze je tu v létě téměř stále světlo, zatímco v zimě si lidé užijí denního světla maximálně čtyři hodiny. Vystihují ho též krásné pohledy na Atlantický oceán i vnitrozemské ledovce.

10. den: Den na moři

11. den: Kirkwall – Spojené království 8.00-18.00

Kirkwall, také známý jako město řetězů a historicky jako Emerius, je pobřežní největší a zároveň hlavní město Orknejí, ostrovů na severu Skotska. Kirkwall je živé, rušné město s jedinečnou kulturou, tradicemi a dlouhou, pestrou historií.

12. den: Den na moři

13. den: Hamburg 9.00

Během dopoledne vylodění z lodi a odjezd z přístavu do ČR. V ceně dopravy teplá svačinka během cesty, káva, čaj, čokoláda, cappuccino.

14. den: Příjezd do ČR

Příjezd do ČR dle nástupních míst.

Ve všech destinacích se bude delegát účastnit jednoho zajímavého výletu s plavební společností MSC CRUISES. Seznam výletů Vám zašleme po vypsání výletů plavební společností a budete si je moci dokoupit v předprodeji. Delegát bude na výletech Vaší pomocnou rukou a rádcem-ne překladatelem. Všechny výlety budou v anglickém jazyce. Delegát nesmí výlety překladat do českého jazyka.

Cena zájezdu zahrnuje

poznávací plavbu v daném termínu a lodi MSC

ubytování ve vnitřní kajutě kategorie BELLA

plnou penzi po celou dobu pobytu na lodi

nápoje z nápojových automatů v bufetové restauraci

přístavní taxy a portýrské služby při nalodění a vylodění

každodenní úklid kajuty

kapitánský gala večer a gala cocktail

pojištění proti úpadku CK

animační a zabavné programy na lodi

divadla, bazény, vířivky, pool servis

autobusovou přepravu do přístavu a zpět (str.11)

technického delegáta CK RIVIERA TOUR na palubě lodi

Cena zájezdu nezahrnuje

*fakultativní výlety plavební společnosti

*servisní poplatek MSC Cruises 9-10 Eur/os/noc

*nápoje, alkoholické nápoje a nadstandardní služby za

příplatek (sauny, masáže, 4D kino….)

*transfery plavební společnosti v přístavech

Pořadatel plavby

MSC CROCIERE S.A.,Avenue Eugene Pittard 40,Geneva,Switzerland

Všechny akční nabídky jsou na vyžádání. Po zaslání vaší objednávky prověříme dostupnost volných míst u plavební společnosti a budeme Vás co nejdříve kontaktovat.
Děkujeme za pochopení.


Za příplatek nabízíme

*cestovní a zdravotní pojištění od 590,-Kč/os (str.29)

*nápojové balíčky a pakety (str. 20)

*kajuty venkovní, balkonové…za příplatek (str.26-28)

Něco v ceně navíc

Poukaz na večeři pro dvě osoby od CK RIVIERA TOUR v restauraci NA FORMANCE

Na Vaši žádost Vám rádi zajistíme:

  • cestovní a zdravotní pojištění včetně storna
  • členství v klubu MSC CRUISES
  • po návratu z plavby můžete požádat o členství MSC CLUBU a čerpat tak výhody členství na dalších plavbách

Na čem brázdíme oceány

MSC Preziosa

Jedna z nejnovějších lodí MSC CRUISES pokřtěná v roce 2013 v italském Janově. MSC Preziosa nabízí luxusní komfort a služby v elegantním prostředí. Současně na této lodi najdete i několik novinek, kupříkladu Doremi Castle Aqvapark s nejdelším tobogánem na lodi, nebo exkluzivní lázeňský areál Top 18, který je určený pouze pro dospělé, dále také úžasné MSC Aurea Spa nabízející wellness procedury a exkluzivní apartmá MSC Yacht Club. Tato loď je vybavena pro náročné klienty YACHT CLUB s opravdu velmi kvalitními službami a samostatným oddělením pro náročné klienty. Samozřejmostí je zasouvací střecha na horní palubě, která zpříjemní pobyt v případě špatného počasí.

Délka: 333Kapacita: 4345

  • Preziosa 1
  • Preziosa 2
  • Preziosa 5

Více o této lodiCelá flotila MSC

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme