AKČNÍ NABÍDKA PLAVEB

2019


Upozornění: Všechny plavby s akční nabídce plaveb jsou pouze na vyžádání a jejich dostupnost je omezena aktuální nabídkou plavební společnosti

Zaujala Vás plavba? 

Volejte nám hned. Rádi Vám poradíme.

Tel: 571 424 588

      577 330 200

     577 012 757

     577 330 044

PLAVBY BEZ DELEGÁTA -LETECKY- BUSEM -VLAKEM NEBO VLASTNÍM AUTEM

Pokud nemáte jazykovou bariéru a rádi cestujete, nabízíme Vám možnost připravit si plavbu opravdu, dle svých vlastních nároků a požadavků. Vaše možnosti jsou tím pádem několikanásobně větší, protože nabídka plaveb bez delegáta je opravdu široká a myslíme si, že dokáže uspokojit každého cestovatele. Na internetu zadejte naši www.rivieratour.cz a hned na úvodní straně Vás zaujme oranžový vyhledávač plaveb. Tento vyhledávač je přímo propojen s databází plavební společností MSC CRUISES a uvedené ceny jsou přímé prodejní ceny plavební společnosti MSC CRUISES převedené na koruny. Do vyhledávače zadejte požadované parametry, nebo úplně postačí zadat například Středomoří a rozbalí se Vám opravdu velmi pestrá nabídka plaveb s aktuálními cenami. Pak už můžete vybrat plavbu, která Vás zajímá a rovnou ON-LINE objednáváte.

DO PŘÍSTAVU VLASTNÍM AUTEM

Pokud rádi cestujete vlastním autem, máme pro Vás řešení. Vyrazíte na cestu do přístavu, během cesty si můžete užít spoustu krásných míst. My Vám rádi pomůžeme s ubytováním během cesty a zajistíme Vám parkování přímo v přístavu. Vy se svým vozem přijedete přímo k odbavovacímu terminálu a vozidlo zaparkujete na přilehlém parkovišti anebo se o parkování Vašeho automobilu postará parkovací služba (Janov). Parkovné se většinou hradí na recepci lodi anebo v parkovacích automatech. V tabulce naleznete orientační cenu za parkování během plavby. Zabezpečení parkování je nutné předem hlásit u sepsání cestovní smlouvy, protože Vaše parkování je nutné předem objednat.

PARKOVÁNÍ plavba 7 nocí
Benátky Od 2.490,-Kč
Janov Od 2.290,-Kč
Kiel Od 2.990,-Kč
Hamburg Od 2.490,-Kč
Warnemunde Od 2.490,-Kč
Civitavecchia Od 2.490,-Kč


DO PŘÍSTAVU LETECKY

Máte zájem o leteckou přepravu do přístavu? I zde pro Vás máme řešení. Nabídneme Vám leteckou přepravu na nejbližší dostupné letiště k přístavu a následně Vám zajistíme transfer plavební společnosti z letiště do přístavu.  Zajistíme letenky linkovými lety z Prahy nebo z Vídně. Transfery, které zajištuje plavební společnost je nutné objednat při sepsání cestovní smlouvy. Po příletu na cílové letiště u východu vyhledáte pracovníka plavební společnosti s logem MSC CRUISES a ten Vás bude informovat o další přepravě z letiště do přístavu.

LETENKY za osobu
Praha -Benátky Od 5.990,-Kč
Praha - Janov* Od 5.990,-Kč
Praha-Miláno-Janov** Od 4.990,-Kč
Praha-Hamburg-Kiel Od 5.990,-Kč
Praha-Warnemunde Nelze
Praha-Řím Od 4.990,-Kč
Praha-Miami Od 15.990,-Kč
Praha- Dubaj Od 10.990,-Kč

TRANSFERY Cena za osobu
Benátky Od 890,-Kč
Janov Od 920,-Kč
Janov-Miláno Od 1690,-Kč
Kiel Od 1.990,-Kč
Hamburg Od 1.360,-Kč
Warnemunde Nelze
Řím Od 1.690,-Kč
Miami Od 990,-Kč
Dubaj Od 890,-Kč
Havana Od 890,-Kč


DO PŘÍSTAVU BUSEM Z VÍDNĚ

Nabízíme Vám i přepravu autobusem plavební společnosti MSC CRUISES, která je zajištována plavební společností k téměř všem plavbám do přístavů v Janově a Benátkách. Odjezd a příjezd tohoto autobusu je z Vídně.

EXOTICKÉ PLAVBY 

Pokud Vás láká exotická plavba, nabízíme Vám zajištění linkové letecké přepravy do exotických přístavů a to včetně transferů z letiště do přístavu. V případě že Vás lákají USA, nabízíme Vám v Miami opravdu skvělé služby. Dobrou volbou je prodloužení pobytu na Miami. Máme pro Vás skvělý hotel v Miami cca 100m od pláže MIAMI BEACH, zajistíme Vám privátní výlety po Miami, na KEY WEST nebo do národních parků s českým průvodcem. Můžeme Vám také zajistit zapůjčení osobního vozidla a pod. Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme