Litujeme, ale tato stránka již není dostupná.

Přejít na domovskou stránku

Bezpečnostní situace v Perském zálivu

UPDATE: 21 Leden 2020  - RIVIERA TOUR

Pečlivě sledujeme situaci v oblasti veřejné bezpečnosti a zabezpečení ve všech destinacích, které navštěvujme a v oblastech, kterými proplouváme. Aktuálně jsme se vrátili z plavby SAE a nezaznamenali žádné problémy a nebo případná omezení. Dosud jsme nedostali žádné informace, které by naznačovaly, že existuje důvod pro změnu našich tras nebo zrušení výletů na pevninu. Naše výletní lodě budou plavit podle plánu.
Nebudeme riskovat a cestující a posádka si mohou být jisti, že jejich bezpečnost je vždy naší první prioritou.

UPDATE: 06 Leden 2020  -MSC CRUISES

Vždy pečlivě sledujeme situaci v oblasti veřejné bezpečnosti a zabezpečení ve všech destinacích, které navštěvujme a v oblastech, kterými proplouváme. V posledních dnech jsme ještě více zvýšili naši ostražitost v oblasti Perského zálivu a situaci pečlivě sledujeme. Konzultujeme s oficiálními cestovními poradenskými orgány a jsme v neustálém kontaktu s místními a mezinárodními úřady. Dosud jsme nedostali žádné informace, které by naznačovaly, že existuje důvod pro změnu našich tras nebo zrušení výletů na pevninu. Naše výletní lodě budou plavit podle plánu.
Nebudeme riskovat a cestující a posádka si mohou být jisti, že jejich bezpečnost je vždy naší první prioritou.

Otázky a odpovědi

1. Je bezpečné plavit se v zálivu?
Vždy pečlivě sledujeme situaci v oblasti veřejné bezpečnosti a zabezpečení ve všech destinacích, které navštěvujeme a oblastech, kterými proplouváme. V posledních dnech jsme ještě více zvýšili naši ostražitost v oblasti Perského zálivu a situaci pečlivě sledujeme. Konzultujeme s oficiálními cestovními poradenskými orgány a jsme v neustálém kontaktu s místními a mezinárodními úřady. Dosud jsme nedostali žádné informace, které by naznačovaly, že existuje důvod pro změnu našich tras nebo zrušení výletů na břeh. Naše výletní lodě budou plavit podle plánu. Nebudeme riskovat a cestující a posádka si mohou být jisti, že jejich bezpečnost je vždy naší první prioritou.

2. Ovlivňuje konflikt v Íránu naši bezpečnost?
Konzultujeme s oficiálními cestovními poradenskými orgány a jsme v neustálém kontaktu s místními a mezinárodními úřady. Dosud jsme nedostali žádné informace, které by naznačovaly, že existuje důvod pro změnu našich tras nebo zrušení výletů na břeh. Naše výletní lodě budou plavit podle plánu a podle plánu. Nebudeme riskovat a cestující a posádka si mohou být jisti, že jejich bezpečnost je vždy naší první prioritou.

3. Jsem občanem USA / Velké Británie. Je pro mě bezpečné jít do zálivu?
Doporučujeme cestujícím, kteří s námi cestují, zkontrolovat cestovní rady prostřednictvím příslušných konzulárních služeb pro cíle místa, která navštěvujeme. Nakonec konzultujeme oficiální cestovní poradenské orgány a jsme v neustálém kontaktu s místními a mezinárodními úřady - včetně námořních obchodních operací ve Velké Británii. Dosud jsme nedostali žádné informace, které by naznačovaly, že existuje důvod pro změnu našich tras nebo zrušení výletů na břeh. Naše výletní lodě budou plavit podle plánu a podle plánu. Nejnovější cestovní rady amerických a britských poradních orgánů podporují „udržování vysoké úrovně bdělosti a procvičování dobré situační informovanosti“. Pro Írán a Irák existují negativní cestovní rady- doporučujeme tyto země nenavštěvovat.

4. Chci zrušit svou plavbu, protože si myslím, že je nebezpečná.
Bezpečnost našich hostů a posádky je něco, co nebereme na lehkou váhu. Sledujeme situaci v oblasti veřejné bezpečnosti v tomto regionu a prozatím vše nasvědčuje tomu, že se tam můžeme bezpečně plavit. Děláme to a lodě od jiných výletních společností tak činí taktéž. Buďte si jisti: vždy si můžete být jisti, že vaše bezpečnost je naší první prioritou.Vzhledem k tomu, že výletní operace v regionu probíhají normálně, platí naše standardní storno podmínky.

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme