Vážení přátelé,

velmi dobře víme, že je spousta našich klientů, kteří chtějí jet na plavbu , ale nemají kamaráda, přítele, nebo někoho s kým by sdíleli kajutu. Příplatky za jednolůžkovou kajutu nejsou zrovna malé ( cca až 80% z ceny další osoby) . Proto Vám nabízíme zcela mimořádnou službu:

HLEDÁM SPOLUCESTUJÍCÍ NA PLAVBU:

Napište nám a nebo zavolejte na kterou plavbu s dopravou a delegátem by jste se rádi vypravili a hledáte spolucestujícího do kajuty. Je nutno uvést Váš věk a telefonní číslo. My na těchto stránkách uveřejníme ,že na danou plavbu hledáme muže či ženu ve věku xx let. Pokud se nám přihlásí další zájemci, předáme Vám telefonní čísla a je na Vás , zda se pak dohodnete ,zda spolu budete plavbu absolvovat na společné kajutě. Pokud ano, nebrání nic k uzavření cestovní smlouvy a vy se tak můžete vydat na plavbu s naší CK.

Upozornění: Upozorňujeme Vás, že rozhodnutí zda budete cestovat společně je pouze na vašem zvážení. Cestovní kancelář nebude nijak zasahovat do tohoto procesu  a ani nijak řešit případné problémy a nesoulady během plavby.


AKTUÁLNĚ HLEDÁME  NA DOPLNĚNÍ KAJUTY U TĚCHTO PLAVEB

355 ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ+ PISA A FLORENCIEnemáme žádné požadavky na single - v případě zájmu nás kontaktujte

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme