Litujeme, ale tato stránka již není dostupná.

Přejít na domovskou stránku

VIDEO REPORTÁŽE PŘÍMO Z MIAMI

Nenechte se manipulovat. Podívejte se, jak je na tom Miami a přístav v Miami - podívejte se na videa našeho průvodce Ladislava Matyinka. Karibik se vrací do normálu:

RIVIERA TOUR na plavbách v MIAMI 20.11.2017


VIDEO- den po hurikánu Irma v Miami

VIDEO-uklizecí práce v Miami

VIDEO-Miami Beach 12.9.2017

VIDEO-MIAMI BEACH-LINCOLN ROAD

PŘÍSTAV V MIAMI- PLAVBY JEDOU NA PLNO

   V posledních dnech se na nás obracíte ohledně informací a obav z plavby vzhledem k hurikánům. Rádi bychom vše uvedli na správnou míru. Srpen, Září a Říjen je hurikánová sezona. Je to tak každý rok, některá je silnější, některá slabší- ta letošní opravdu patří mezi ty silnější. Karibik je na tyto rozmary počasí „zvyklý“ a hurikány několikrát přeletěly přes ostrovy a u nás tomu nevěnoval nikdo pozornost. Poslední hurikán Irma měl jít přímo na Miami a proto byla tak velká mediální smršt informací - ne vždy pravdivých. Pochopitelně jde o sledovanost. Takže realita byla někde úplně jiná, než se prezentovala v některých mediích. Ano je pravda, že některé ostrovy dostaly přímý zásah. Tam to opravdu bylo složitější, ale na druhou stranu je nutné si uvědomit, jaká obydlí byla zničena - většinou jsou to dřevostavby. To, co je zarážející, je skutečnost, že například v době hurikánu Irma bylo velké zemětřesení v Mexiku, kde zemřelo přes sto lidí a téměř žádná zmínka v mediích. A to je smutné-protože tam opravdu lidé potřebují pomoci.

   Chceme Vás informovat, že taková situace je každým rokem (proto RIVIERA TOUR neorganizuje žádné plavby v září a říjnu - přestože jsou velmi levné). Karibik se z toho opět "oklepe", uklidí se a život jde dát. Ano, je to tvrdé, ale tak to prostě je. Náš průvodce Ladislav Matyinko, který Vás bude provázet v Miami a zajišťovat pro Vás transfery a výlety v Miami, tak mapoval celou situaci ohledně hurikánu v Miami a vy se můžete podívat na jeho videa přímo z Miami na odkaze  HURIKÁN IRMA V MIAMI-kliknete zde

   Není proto třeba žádných obav, Vaše plavby se uskuteční dle programu a my se těšíme na společné setkání. V případě dotazů nás můžete kontaktovat , rádi Vám vše vysvětlím podrobně.

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme