Litujeme, ale tato stránka již není dostupná.

Přejít na domovskou stránku

„TA NEJKRÁSNĚJŠÍ“ VYPLULA Z JIHOANGLICKÉHO SOUTHAMPTONU
Na délku měří jako tři fotbalová hřiště, dokáže plout rychlostí až 40 km/h a na svých 33 000 m2 veřejného prostoru zvládne najednou obsloužit až 5 700 pasažérů. To je Bellissima, italsky „ta nejkrásnější“, nejnovější loď společnosti MSC Cruise. Její provoz byl oficiálně zahájen v sobotu 2. března v jihoanglickém Southamptonu a v době svého spuštění se stala dvanáctou největší lodí světa.

MSC BELLISSIMA a její sestra MSC MERAVIGLIA

SPUŠTĚNA PO TŘECH LETECH STAVBY
MSC Bellissima byla postavena v loděnicích STX-France v Saint-Nazaire na atlantském pobřeží. Přípravy na stavbu probíhaly od září 2016. Samotná konstrukce lodě oficiálně začala v listopadu 2017 Mincovní slavností, tradičním námořnickým obřadem, při kterém jsou do trupu lodě vloženy mince, které mají lodi přinášet štěstí na plavbách po světových oceánech. Mořská voda se trupu lodi poprvé dotkla v červnu 2018, poté probíhaly poslední úpravy a testování lodních systému v Biskajském zálivu u pobřeží Francie. Po předávací ceremonii, která proběhla minulý týden, vyplula MSC Bellissima do Velké Británie, kde byl o víkendu oficiálně spuštěn její provoz. Slavnostního ceremoniálu se účastnila za  Českou republiku CK RIVIERA TOUR.
Video ze stavby MSC Bellissima si můžete prohlédnout zde:

Společnost MSC Cruises se dlouhodobě zaměřuje na omezení dopadu provozu svých lodí na životní prostředí. Nová loď proto bude vybavena technologie na neutralizaci uhlíkových emisí a mnoha dalšími ekologickými vychytávkami. I přes svou velikost (délka 315 metrů, šířka 43 metrů, výtlak 167 600 tun) je loď velmi snadno manévrovatelná – dokáže proto kotvit téměř v každém světovém přístavu.

VIDEO- jak se stavila MSC BELLISSIMA

A NA CO SE LZE NA NOVÉ LODI TĚŠIT?
Předně je to Galeria Bellissima, dvoupatrová promenáda s obchody, bary a restauracemi táhnoucí se středem lodI. Strop promenády je pokryt 80 metrovou LED obrazovkou promítající prosluněné nebe, hvězdnou oblohu a další krátké animace.
 

Hlavní promenáda na MSC Bellissima


Na zádi lodi se pak nachází The Carousel Lounge, prostor s kruhovým pódiem a nejmodernějším vybavením postavený speciálně pro představení světově známého akrobatického cirkusu Cirque de Soleil.
Na nejvyšších palubách lodi se nachází venkovní areál s třemi bazény, z nichž jeden se každou noc proměňuje na ohromný taneční parket s diskotékou. V zábavním parku pak naleznete dvoupatrovou
sportovní halu, simulátory letadel a F1, spolu s bowlingovou dráhou. Velkým lákadlem je v horkých letních dnech velký Aquapark s mnoha vodními atrakcemi a tobogány.
Poslední velkou novinkou na lodi je ZOE, virtuální asistent, první svého druhu na moři. ZOE je připravena odpovědět na všechny dotazy týkající se plavby a umožní tak cestujícím užít si ještě více jejich pobyt na MSC Bellissima.
 

Jedna z mnoha restaurací na Msc Bellissima


Do budoucna pak plavební společnost MSC Cruises plánuje postavit 17 zcela nových lodí v celkové hodnotě 13,6 miliardy euro. To, že společnost neustále roste, dokazuje i fakt, že během roku 2018 odbavila 2,4 milionu klientů. Po přidání nových lodí do flotily roce 2027 plánuje odbavit kolem 5,5 milionu pasažérů.


Na „té nejkrásnější“ MSC Bellissima je skutečně na co se těšit. S výběrem plavby vám rádi pomůžeme v naší cestovní kanceláři Riviera Tour, které je v současnosti největším autorizovaným prodejce plaveb MSC Cruises v České republice.
 Na okružní plavby může dnes vyrazit opravdu každý. Pro našince už není problémem ani jazyková bariéra, která dosud spoustu cestovatelů odrazovala. Delegáti cestovní kanceláře jim totiž zabezpečí servis nejen na lodích, ale i v destinacích navštíveným během plavby. Dopravu do přístavu zajistí pohodlné zájezdové autobusy s kompletním servisem služeb. Velkou výhodou je i cena, která je dostupná pro velkou většinu potencionálních klientů.


A ještě jedna perlička na závěr. Jak už jsme si řekli, jméno lodě Bellissima je spojeno s krásou. Proto je příznačné, že se na jedné z jejích prvních plaveb přímo na palubě uskuteční Superfinále Miss Princess of the World®, celosvětové soutěže krásy a komunikačních dovedností.  Nejkrásnější dívky z celého světa se zde každý večer za přítomnosti mezinárodní poroty předvedou v půvabných róbách, národních kostýmech či plavkách v některé z finálových disciplín. Tyto „Princezny světa“ mají být půvabné, elegantní a chytré dámy prezentující sebe a svou zemi. Pro soutěž, jako je tato, je prostředí „té nejkrásnější“ MSC Bellissima jako stvořené.

Křest lodi MSC BELLISSIMA - sobota 2.3.2019

Zcela jistě se dá říci, že na tento křes lodi opravdu nikdo nezapomene a to včetně majitelů společnosti MSC Crusies. Vše bylo opravdu perfektně připraveno do posledního detailu. Vše dlouhodobě uděláno tak, aby vše klaplo. Spousta věcí se dá ovlivnit, ale počasí opravdu ne. A tak se opravdu stalo, že během slavnostního křtu přišla tak velká bouře, že téměř odfoukla halu, kde celý ceremoniál probíhal. Doslova pár minut před přestřižením pásky Sofií Loren však pan PIERFRANCESCO VAGO rozhodl o okamžitém přerušení akce a evakuace všech přítomných hostů. Hrozilo opravdu zřícení celé haly a šlo opravdu o lidské životy. Toto rozhodnutí bylo zcela jistě nelehké ,ale mistrovské. Následně  se opravdu velmi improvizovalo. A na MSC to zvládli opravdu bravurně. Technika, kamery, nazvučení, to vše během opravdu pár minut na lodi a tak mohla být opravdu netradičně MSC Bellissima pokřtěna. A povedlo se. Dominikova fotka tomu dává zcela jistě za pravdu. 

   PODÍVEJTE SE - VIDEO ZE KŘTU MSC BELLISSIMA


Dost už bylo reklamy – vyrazte se přesvědčit sami. Nám tedy nezbývá než všem popřát „ŠŤASTNOU PLAVBU!“.MSC BELLISSIMA*****

 • Plavební společnost: MSC Crusies Italy
 • Počet hostů: 5714
 • Posádka: 1564
 • Počet kajut: 2217
 • Délka lodi:  315
 • Šířka lodi:   43
 • Výška:  65
 • Počet palub: 19
 • Rychlost v uzlech: 22
 • Rok výroby: 2019
 • Registrace lodi: Panama
 • Křest lodi : 2.3.2018 Anglie- Southampton
 • TECHNICKÁ DATA


  Výtlak:  167 600 tun
  Rozměry: 315 m délka, 65 m výška
  Rychlost: 22,7 kn rychlost v uzlech
  Výška: 19 palub
  Posádka: 1 564 členů posádky


  KAJUTY: 2 217


  2 Royal Suite – Královské apartmá
  78 Deluxe Suite*
  15 Interior Suite
  8 Duplex Suite
  10 Suite kajut
  1 282 balkonové kajuty*
  136 Ocean View
  650 vnitřních kajut
  12 Interior Studio
  *zahrnující kajuty pro klienty s postižením nebo sníženou pohyblivostí

  RESTAURACE, BARY
  10 restaurací servírující čerstvé jídlo, zahrnující Butcher’s Cut steakhouse, Kaito Sushi and Teppanyaki, French Bistrot, Hola Tapas, Spanish Tapas, Restaurace Ramona Freixa
  20 barů a lounge

  ZÁBAVA
  96 m dlouhá promenáda Středomořského stylu představující 80 m LED kupolí
  New Carousel Lounge se 2 novými představeními Cirque du Soleil speciálně vytvořené pro MSC Bellissima
  975 divadelních sedadel, kasino, Sportplex, plnohodnotná bowlingová dráha, sportovní bary, F1 simulator, pasáž virtuálních her, móda, klenotnictví, parfumerie

  RODINY S DĚTMI
  175 rodinných kajut
  5 klubů pro děti - Chicco® a LEGO®
  DOREMI Studio (kino a divadlo)
  DOREMI Lab
  Arizona Aquapark

  SPA, SPORT
  MSC Aurea Spa s termály
  TOP 19 exkluzivních solárií
  Panaromatická tělocvična vybavena cvičícími stroji Technogym, power walking track
  4 bazény
  9 whirlpool koupelí


  ZOE – DIGITÁLNÍ ASISTENCE NA PALUBĚ


  ZOE je nová MSC Virtuální asistence umožňující na základě Artificial Intelligence (AI) zodpovědět klientům nejčastější otázky týkající se životu na palubě lodi.Vytvořena v 7 cizích jazycích: angličtina, francouzština, italština, španělština, němčina, brazilština, portugalština a mandarínština. Volba jazyku je jedna z věcí při potvrzení rezervace.Je připojena na MSC for ME skrz TV na kajutě, kde pomáhá rezervovat všechny služby na palubě.Jeden reproduktor je dostupný v každé kajutě a také může být použit pro poslech hudby skrz Bluetooth připojení.
  Je prvním hlasovým oprávněným osobním asistentem na lodi. MSC Cruise vytvořila Zoe na základě spolupráce s HARMAN International, vůdcem technologií.Zoe rozeznává Váš hlas a ptá se na informace, zodpovídá perfektně na nejčastější otázky klienta (například: Je na lodi prádelna?, Kde se nachází bufet?, Jak přihlásit moje děti do dětského klubu?)

  Zoe doprovází klienty při hledání a přihlašování služeb na lodi. Asistuje při vytváření rezervací nebo připomíná důležité pokyny, které by klient neměl promeškat (například: Můžu vidět svůj lodní účet?, V kolik hodin odplouváme z přístavu?).Zoe pomáhá klientům objevit zábavné programy na lodi. Klienti se pouze zeptají ZOE: Kam mám zajít za zábavou?, a odejdete s tím nejlepším doporučením! (Například: Kde mám povečeřet?

  GALLERIA BELLISSIMA
  Dvě paluby uvnitř 96 m dlouhá promenáda s působivou 80 m dlouhou LED kopulí, vnitřní promenáda je ideální příležitostí, kam zajít na večeři, užít si nakupování a trávit čas ve společnosti v každou denní či noční hodinu.

  BAZÉNY
  Ideální pro relaxaci během dne, 2 hlavní bazény jsou působivé po celou noc. Zatímco Atmosphere bazén je zvýrazněný obří obrazovku a atmosférickým nasvícením, Horizon pool a jeho část se stává senzačním venkovním místem konání pro tancování a zábavu.
  Atmosphere pool – paluba 15
  Grand Canyon pool (posuvná střecha) – paluba 15
  Horizon pool – paluba 16

  Vnitřní bazény na MSC Bellissima

  CAROUSEL LOUNGE
  Carousel Lounge je účelovým zábavným místem konání a hostující přes 400 hostů každou noc a byla speciálně navržena pro potřeby artistů Cirque du Soleil at Sea. Hosté mohou zažít opravdovou podívanou, kterou doprovází přímý kontakt s artisty. Supermoderní technologie na nejvyšší úrovni zajistí hostům výjimečný a nezapomenutelný zážitek, 360° otáčecí podium je situované uprostřed hal, kolem něj jsou usazena sedadla, aby tak byl pohled na vystoupení ještě víc maximalizován a dále 40 m dlouhá LED obrazovka pomáhá dovytvářet vystoupení ještě více působivým.Cirque du Soleil je proslulý pro jejich létající hry a lanování, a jeho artisté mají tak možnost vykonávat jejich úchvatná akrobatická vystoupení.Dispozičně je tato část umístěna na zádi lodi na palubě 7, Carousel Lounge nabízí ohromný pohled na oceán. Hosté mají možnost si zde užít krásný pohled na oceán, před vystoupením si zde mohou vychutnat večeři nebo mohou jen tak usrkávat drink.

  ZÁBAVA PRO VŠECHEN VKUS
  Hosté si mohou užít živá představení každý večer na luxusních 975 sedadel London Theatre, který nabízí 3 sittings za večer. Poté hosté mohou jít tancovat do Attic Club Disco nebo zkusit štěstí v Imperial Casino. Výběr je nekonečný.

  London Theatre – paluba 5, 6
  Imperial Casino – paluba 7
  TV Studio a Bar – paluba 7
  Horizon Amphitheatre – paluba 16-18
  Carousel Lounge – paluba 7
  Attic Club Disco – paluba 18
  Sky Lounge – paluba 18

  ZÁBAVA PRO DĚTI A MLADISTVÉ
  Baby Club Chicco – paluba 18
  Mini Club Lego – paluba 18
  Juniors Club Lego – paluba 18
  Young Club – paluba 18
  Teens Club – paluba 18
  Doremi LAB – paluba 18
  Doremi Studio – paluba 18

  BAZENÉY A VODNÍ PARK
  Atmosphere Pool – paluba 15
  Horizon Pool – paluba 16
  Arizona Aquapark – paluba 19
  Himalayan Bridge – paluba 19

  ZÁBAVA PRO VŠECHNY
  Cinema XD – paluba 16
  Virtuální hry a bowling – paluba 16
  F1 simulátor – paluba 16
  VR Maze – paluba 16
  Sportplex – paluba 16
  MSC Gym by Technogym – paluba 16
  MSC Aurea Spa – paluba 7
  Obchody – paluba 6


  ZÁBAVA – SHOW A UMĚLCI


  PINK – nádherná muzikálová cesta, která nás vezme skrz poslední mistrovské dílo ztvárněné ženami
  RITMO – druhá živá show, je inspirovaný energičností Latinského dědictví, představení s tanečníky v úžasném tanečním sále, salsa akrobatické páry
  SOLID ROCK – Rock Dominates MSC Bellissima je třetí živá show! Muzikanti, zpěváci a tanečníci vytváří snové představení
  INCATESIMO – tato show je založena na starověkém čínském příběhu Ye Xian, který na západě znají pod jménem Popelka. Ztvárnění pohádky, show je zmenšenou verzí z období 60. let, muzikál Rodgera a Hammerstein ale v kompletně jiné atmosféře, zasazena do úžasného města Benátek, příběh chudého sirotka, který uteče z domácnosti kvůli utlačování a dobývá moc svou laskavost a krásou.
  QUICK – Quick: je obdobím, kdy nyní žijeme. Rychlost, se kterou čelíme našim dnům, naše cesta prochází imaginárním pestrým světem, závod proti času končí nepřetržitými a legračními přeměnami
  EDEN – snová atmosféra – ztracené město po předcích s fantastickými postavami, evoluční zahrada potěšení, něco mezi mytologií a fantazií, toto představení docílí radosti, zábavným vyobrazením evoluce, ukazuje, že krása je rozmanitá
  L´AMOR – pokračování naší úspěšné zkrácené verze Opera Series, L´AMOR přináší na jeviště nejvášnivější výběr mistrovské dílo skladatele Bizeta – Carmen

  15 tanečníků
  2 salsa páry
  2 flamenco tanečníci
  2 moderní tanec
  2 Adagio páry
  8 zpěváků – 6 popových, 1 sopranista + 1 tenor
  6 muzikantů
  1 artista (One Man Show – Fly on)


  CIRQUE DU SOLEIL AT SEA


  Dvakrát za večer, 6 nocí za týden, hosté MSC Bellissima mají příležitost vidět originální přestavení Cirque du Soleil, světový vůdce živého artistického vystoupení a ochutnat skvělý kuchařský zážitek ve stejně úchvatném Carousel Lounge.

  Detaily:
  2 unikátní představení za jeden večer
  Vystoupení 6 nocí za týden
  Každé představení ve 35 minutách
  15 interpretů v každém představení
  Přibližně 400 diváků na každé představení

  CIRQUE DU SOLEIL AT SEA – SYMA
  Poplujte za hranice fantazie, která Vás vezme po epické cestě mladého námořníka. Na této expedici, se odvážně postaví přírodním živlům, skočí do neklidného moře a objeví tajuplný ostrov jeho snů, plný fantazie a barevné postavy. Vezmou Vás po imaginárním ostrově, tak na co ještě čekáte? SYMA čeká. Videoobrázky, originální design, bioluminiscence (promítání světla – živé organismy) a akrobatické výkony vytváří představení SYMA nezapomenutelnou show. Vstupné od 18 € /os

  CIRQUE DU SOLEIL AT SEA – VARÉLIA
  Futuristický příběh. Uvidíme námluvy mezi princeznou s charakteristickou fialovou pletí a okouzlujícím hlavním hrdinou, které je slepý. Jejich začínající milostný román je překažen padouchem, který v bláznovství unese království. S pomocí přátel, statečný hlavní hrdina vymyslí plán, jak zachránit jeho drahé. Můžeme se těšit na akrobatické výkony, laser show a unikátní design toho futuristického příběhu.Vstupné od 18 € /os

  Cïrkus De Solei at Sea na MSC Meraviglia
  Cirkus De Soleil at Sea na MSC Meraviglia

  ENTERTAINMENT – KIDS
  CHICCO – otevírací doba: 9-13/15-18/19:30-22
  Baby Club Chicco (pro mladší 3 let) – paluba 18
  Pro batolata od 1 do věku 3 let jsou připraveny aktivity a hry ve spolupráci s dětskou značkou Chicco®.

  LEGO – otevírací doba
  Dny v přístavu: 9-23
  Dny na moři: 9-12/14-17/18-23
  Mini Club and Juniors Club – paluba 18
  Velký výběr Lego® kousků v našem Mini a Junior Clubu pro děti od 3 do 11 let. Na každé plavbě je celodenní akce věnovaná LEGO.

  ENTERTAINMENT – KIDS
  DOREMI Studio Lounge a DOREMI Tech Lab – paluba 18
  Spoustu aktivit si mohou děti užit v DOREMI Studio Lounge, salonek věnovaný celé rodině, děti, které se zajímají o technologii také navštíví DOREMI Tech Lab.

  Dětský klub na lodích MSC Cruises

  DOREBRO Sports Programme
  Pro milovníky sportu od věku 3 až 11 let a teenagery od 12 do 17 let je připraven inovativní DOREBRO program vytvořený ve spolupráci s King´s Active, DOREBRO nabízí úžasné druhy sportu a aktivních her na všech úrovních.

  ENTERTAINMENT – KIDS&TEENS
  Young Club a Teen Club – paluba 18
  MSC Bellissima nabízí klub od věku 12 -14 let a 15 - 17 let. Pro mladistvé se zde nachází kino, herna a diskotéka a další celodenní zábava.

  Sportplex – paluba 16
  Prostorný zábavní park doprovázející velkou arénou pro mladé hosty určená pro sport a hry během dne na lodi.

  Twin Formula 1 simulator – paluba 16
  Závodní auta – pojďte soutěžit se soupeřem v závodu, který Vám jistě zvýší tep. Určeno pro všechny mladé duchem.

  Bowling – paluba 16
  Plněhodnotná bowlingová dráha, na které vyzvete kamarády a příbuzné k poslední kuželce.

  Arizona Aquapark – paluba 19
  Aquapark se sklouzavkou, dále s tvz. Himalayan Bridge a výběrem bazénů pro všechny věkové kategorie, užijte si spletitý a fascinující vodní park na moři.

  MSC Gym by Technogym – paluba 16
  Technogym vybavení, cvičení v zářicí, prostorné posilovně s ohromujícím výhledem na moře.

  RESTAURACE

  • HLAVNÍ RESTAURACE  (jídlo zahrnuto v ceně během plavby)
   Posidonia – 604 míst – paluba 5
   Le Cerisier/Il ciliegio – 828 míst – paluba 6
   Lighthouse – 730 míst – paluba 6
   Marketplace Buffet – 1 400 míst – paluba 15
  • SPECIALITY RESTAURANTS (jídlo nezahrnuto v ceně během plavby- za příplatek)
   L´atelier Bistrot – 80 míst – paluba 6
   Hola Tapas by Ramon Freixa – 56 míst – paluba 6
   Butcher´s Cut – 82 míst – paluba 7
   Kaito Sushi Bar – 26 míst – paluba 7
   Kaito Teppanyaki – 30 míst – paluba 7
   Carousel Lounge – 92 míst – paluba 7


  ZÁŽITKOVÉ (TÉMATICKÉ) RESTAURACE


  HOLA! Tapas Bar by Ramón Freixa
  Hola – znamená ve španělštině Ahoj, HOLA Tapas Bar Vás vítá na úžasný kulinářský zážitek pod vedením renomovaného šéfkuchaře Ramóna Freixa, oceněného 2 Michellinskými hvězdami v Madridu.Není to typická restaurace, ale užijeme si zde přátelskou hostinu a báječnou oslavu života ve středomořském stylu. Tento den v HOLA Tapas Baru charakterizují lahodná jídla (od předkrmů, hlavních pokrmů nebo tapas) až po výběr vín a piv, koktejlů jako je sangría.Ochutnávka tradičních a současných teplých pokrmů. Sezení je skupinové nebo individuální. Pultový bar je přímo před Vašima očima, kdy šéfkuchař připravuje neustále čerstvé tapas, které si můžete vzít ke svému stolu v nejlepším množství tak, aby byl Váš požitek co nejpříjemnější.


  L´atelier bistrot
  Teplá kuchyně, přátelské bistro, které slibuje tato francouzská kuchyně ve stylu – joie de vivre (radost ze života). Užijte si vysokou kvalitu sýrových snacků, charcuterie (způsob přípravy masa a uzenin), escargots (pokrmy ze šneků) a foie gras. Nebo také něco více vydatnějšího jako například ribeye steak & omáčka z plísňového sýru a vše dokončeno typickým francouzským desertem. Můžete se zastavit a užít si přátelskou typicky pařížskou snídani. Oh oui!


  Butcher´s Cut
  Nabízí vynikající steaky a různé masové speciality z celého světa, tento Americký steakhouse také zahrnuje koktejly, Craftbeers a výrazná vína New World.


  Kaito Teppanyaki Restaurant
  Zaujměte míst u stolu v jedné ze čtyř ukázkových kulinářských restaurací a nechte se kochat našimi šéfkuchaři, kteří připravují výtečná jídla podle tradičního teppanyaki receptu.


  Lounge a bary
  MSC Bellissima loď je plná stylových barů, kaváren a salónků, kde si vybere každý podle své chuti. Jakýkoliv moment, nálada, hosté vždy najdou ideální místo k odpočinku a užijí si skleničku se svými přáteli a rodinou, také Vás doprovodí u takto příjemně strávené chvíle živá muzika nebo něco dobrého k jídlu.

  BARY- TÉMATICKÉ BARY

  Infinity Bar – 21 míst – paluba 5
  Edge – Coctail Bar – 60 míst – paluba 6
  Bellissima Bar & Lounge – 64 míst – paluba 6
  Jean-Philippe Chocolat & Cafe – 80 míst – paluba 6
  Jean-Philippe Crepes & Gelato – paluba 6
  Sports Bar – 24 míst – paluba 6
  Champagne Bar – 155 míst – paluba 7
  Masters of the Sea – 81 míst – paluba 7
  TV Studio & Bar – 98 míst – paluba 7
  Carousel Lounge – 295 míst – paluba 7
  Imperial Casino – 23 míst – paluba 7
  Grand Canyon Bar – 150 míst – paluba 15
  Marketplace Buffet Bar – paluba 15
  Sky Lounge – 180 míst – paluba 18
  Attic Club – 41 míst – paluba 18

  HLAVNÍ RESTAURACE – večeře


  První servírovaná večeře cca 17:30 – 19:30
  Druhá servírovaná večeře cca 19:45 – 21:45
  *Současně při rezervaci, hosté kajut Fantastika si mohou vybrat jeden ze dvou časů servírovaných večeří (první čas servírované večeře 17:30 – 19:30 nebo druhý čas servírované večeře 19:45 – 21:45), záleží ale podle dostupnosti. Hostům kajuty Fantastika bude dána možnost mít přednost před hosty kajuty Bella. Při přihlášení (od 60 dnů až po 48 hodin před odjezdem) hosté kajut Fantastica mohou změnit jejich požadavky při večeři (z první servírované večeře na pozdní a naopak), záleží na dostupnosti. Pokud změnu neudělají, jejich karta bude vystavena vysloveně na čas rezervace. Hosté kajut Fantastiky  budou mít přednost před hosty kajut Bella.
  *The MSC For Me App Vám zobrazí informace k večeři, ale nebude je možné měnit skrz digitální kanály.
  Speciální zadání u večeře (čas, sezení a restaurace) bude vždy záležet na dostupnosti a komunikaci s hosty ihned po nalodění na Vaší lodní kartičce.
  *Lodní kartička bude vytištěna na Vaše jméno, názvu restaurace, čas večeře a číslem Vašeho stolu a všechny tyto položky zůstanou stejné po celou dobu plavby.
  *Pokud zvolený časový rozvrh není pro Vás vhodný, hosté budou předáni na další možný termín. Stále bude možné požadovat po nalodění změnu času večeře u Maitre d´Hotel desk, ale ani změna nebude dostupná.


  MSC FOR ME


  MSC For Me zajišťuje, umí zajistit radost, naviguje, hýčká, překvapuje a ještě mnohem víc díky interaktivní technologii, která propojuje hosty na naší lodi s posádkou. Po nalodění si můžete nainstalovat tuto aplikaci do vašich telefonů. V aplikaci můžete objednat večeři, divadlo, cirkus, zjistit stav vašeho účtu a pod.  

  MSC Bellissima technologie v číslech:
  94 interaktivních obrazovek
  57 nástěnných monitorů
  195 informačních obrazovek
  2 217 kajut s NFC door opening
  1 384 CCTV (#HP Autonomy enabled)


  Kajuty a ubytování

  1 282 Balkonových kajut
  Dostupné pro kajutu Bella, Fantastica a Aurea Experience
  ZOE virtuální osobní lodní asistent
  Klimatizace, trezor, interaktivní TV
  Koupelna se sprchou nebo vanou
  Prostorná šatna

  175 Rodinných kajut
  Ubytována může být až 10členná rodina
  Možnost kombinování či spojení 2 kabin (balkonová nebo vnější), každá s vlastní koupelnou

  136 Ocean View Kajut
  Dostupné pro kajutu Bella a Fantastica, od 15 do 22 m²
  Dvoulůžková postel může být přestavěna na samostatná lůžka
  ZOE virtuální osobní lodní asistent
  Klimatizace, trezor, interaktivní TV
  Prostorná šatna
  Koupelna se sprchou

  650 Vnitřních Kajut
  Dostupné pro kajutu Bella a Fantastica, od 12 do 22 m²
  Dvoulůžková postel může být přestavěna na samostatná lůžka
  ZOE virtuální osobní lodní asistent
  Klimatizace, trezor, interaktivní TV
  Prostorná šatna
  Koupelna se sprchou

  12 Vnitřních Studií
  Dostupné pro kajutu Bella
  Plocha přibližně 12,2 m²
  Jednolůžková postel (140 cm)
  ZOE virtuální osobní lodní asistent
  Klimatizace, trezor, interaktivní TV
  Prostorná šatna
  Koupelna se sprchou

  MSC YACHT CLUB – SOUKROMÍ A EXKLUZIVITA


  MSC Yacht Club je opravdovou třídou kvality na lodi. Půvabná apartmá doprovázena 24hodinovou službou majordoma. Je to jakási „Loď uvnitř lodi“ hosté zde mají vlastní stravování, bazény a lehátka, hosty přivítá osobní klubová atmosféra, kde si mohou užívat přístup ke všem nabízeným příležitostem na lodi.

  EXKLUZIVITA
  95 designových apartmá umístěných v prestižní části na přídi lodi.Občerstvení během dne v exklusivní Top Sail Lounge s ohromným výhledem na moře.Specializovaná Top Sail Restaurace pro mimořádný degustační zážitek
  Diskrétní, klidná opalovací paluba s vlastním bazénem, whirlpool, barem a také grilovaným jídlem Top Sail Lounge.

  Hosté MSC Yach Club si mohou užít exkluzivní přístup k panoramatickému diskrétnímu salonku, kde jsou nápoje a gurmánské chuťovky podávané formou švédského stolu servírovány po celý den.
  Paluba: 16
  Plocha v m²: 423
  Počet míst: 167

  Přenádherné Swarowski schodiště nově spojuje Top Sail Lounge s MSC Yacht Club specializovanou restaurací.

  Top Sail Restaurace
  Povečeřet v klidu a ve vší diskrétnosti v Panoramatické restauraci umístěné uvnitř MSC Yacht Club, kde si hosté vychutnávají à la carte gurmánskou kuchyni.
  Paluba: 18
  Plocha v m²: 405
  Počet míst: 120

  Yacht Club bazén, opalovací paluba a bar
  Diskrétní bazénová část obsahuje vše, po čem hosté mohou toužit při relaxování na slunci:
  Prostorné solárium
  Stinné cabanas
  Whirlpool
  Plně zásobený bar
  Bufet a grill
  Plocha v m²: 1 225
  Počet míst: 115

  MSC YACHT CLUB APARTMÁ
  95 Luxusních apartmá jsou umístěny na přídi lodi, nabízí nejvyšší úroveň ubytování a dalších exkluzivních prvků jako například:
  Prostěradla z egyptské bavlny
  Matrace a polštáře z paměťové pěny
  ZOE virtualní osobní lodní asistent
  Bezplatný mini bar
  Širokoúhlá TV
  Osobní balkon

  Královské apartmá
  Přibližně 56 m²
  Luxusní apartmá
  Prostorný balkon se soukromou whirlpool a jídelním stolem
  Koupelna s vanou a sprchou
  ZOE virtuální osobní lodní asistent
  Interaktivní TV
  Barový systém, lednička, Nespresso kávovar
  Klimatizace

  Deluxe apartmá
  78 deluxe apartmá, od 24 do 28 m²
  Soukromý balkon
  Koupelna s prostornou sprchou
  ZOE virtuální osobní lodní asistent
  Interaktivní TV, mini bar a Nespresso kávovar

  15 Interior (vnitřních) apartmá
  Francouzská postel (140 cm)
  Koupelna se sprchou
  ZOE virtuální osobní lodní asistent
  Interaktivní TV
  Barový systém, mini bar, Nespresso kávovar

  Duplex apartmá
  Pouze v Aurea Experience
  Rozprostírá se na dvou palubách s:
  Pohodlnou obytnou částí (s dvoulůžkovou postelí) v nižší úrovni paluby
  Hlavní obývací pokoj ve vyšší úrovni paluby
  Široký balkon s vlastní whirlpool
  Dvě koupelny
  ZOE virtuální osobní lodní asistent

  10 APARTMÁ S OSOBNÍ WHIRLPOOL
  Pouze v Aurea Experience, od 27 m² do 39 m² a balkon o rozměru 26 m²
  Pohodlná obytná část s dvoulůžkovou postelí
  Široký balkon s vlastní whirlpool
  Klimatizace
  Koupelna s vanou
  ZOE virtuální osobní lodní asistent
  Interaktivní TV

 • TECHNICKÁ DATA LODĚ MSC BELLISSIMA

  Právní upozornění:

  Všechny údaje na webu www.rivieratour.cz jsou informačního charakteru a mají klientům přiblížit vybavení lodí, servis na lodích a služby. Vybavení, služby a servis na lodích se může lišit a během času plavební společnost upravuje a mění služby, ceníky, obsah služeb a pod. Služby na lodích, jejich rozsah a cenu určuje vždy plavební společnost. Proto pro uzavření cestovní smlouvy jsou vždy platné údaje a nabídka uvedená v cestovní smlouvě.    

 • Kontaktní formulář

  Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme