Litujeme, ale tato stránka již není dostupná.

Přejít na domovskou stránku



V ranních hodinách odjezd dle nástupních míst a dopoledne příjezd do rodinného pivovaru BernarD  v Humpolci. Prohlídka pivovaru zakončená degustací a odjezd . Příjezd do Prahy kolem poledne a volný program. V 18.00 hodin návštěva muzikálu MUŽ S MASKOU.  Po ukončení odjezd zpět dom

Nástupní místa:

Svozový transfer: Ostrava-Frýdek Místek-Rožnov p. Rad- Val. Meziříčí-Vsetín-Lidečko

Hlavní trasa busu: Lidečko – Zlín-Kroměříž-Vyškov-Brno-Humpolec



Synopse
Francouzský královský dvůr za vlády krále Ludvíka XIV. – „krále slunce“ hýří rozmařilostí, ale lid je nespokojen a hladoví. Ludvík je arogantní král, kterého zajímají především krásné ženy, stavba paláce Versailles a plesy. Také mnoho finančních prostředků dává na posílení a vyzbrojení armády. V Bastile je uvězněn v Železné masce bratr krále – dvojče Filip.
Nad královým životem bdí kapitán mušketýrů věrný d’Artagnan. Další z mušketýrů Athos žije na svém venkovském sídle se svým jediným synem Raulem. Když však král Ludvík XIV. pošle Raula na jistou smrt jen proto, aby měl volnou cestu ke krásné Louise, rozhodne se Athos s pomocí svých přátel Aramise a Porthose vyměnit krále Ludvíka za vězněného Filipa. Pouze d’Artagnan se odmítá spiknutí zúčastnit. Jako kapitán královských mušketýrů přísahal králi věrnost. Byl také milencem Ludvíkovi matky, královny Anny Rakouské.
Královská výměna se nakonec podaří i za účasti samotného d’Artagnana, který se nakonec přeci jen rozhodne přidat k mušketýrům. Oba bratři se nakonec setkají a Ludvík chce ve vzteku svého bratra zastřelit. Anna Rakouská srazí ruku, která míří na Filipa a kulka zasáhne d’Artagnana, který umírá. Ludvík je nakonec odvezen z Louvru. Mušketýři se stávají oficiálními rádci Filipa – francouzského krále.

Obsazení
d’Artagnan – Josef Vojtek, Josef Štágr
Athos – Petr Kolář, Bohouš Josef
Aramis – Daniel Hůlka, Oldřich Kříž
Porthos – Václav Svoboda, Václav Vydra
Ludvík / Filip – Jan Kopečný, David Gránský, Vojtěch Drahokoupil
Fouquet – Marian Vojtko, Tomáš Trapl, Martin Šemík
Louisa – Alžbeta Bartošová, Michaela Gemrotová
Raul – Peter Pecha, Josef Vágner, Vojtěch Drahokoupil
Královna Anna Rakouská – Helena Vondráčková, Radka Fišarová, Iva Marešová
Marie Tereza – Pavlína Ďuriačová, Leona Stříbrná Černá
Šašek – Josef Laufer, Michal Kavalčík
Dvorní dáma – Patricie Fuxová, Berenika Suchánková, Františka Stropnická
Dětská role – Anežka Lišková, Ines Ben Ahmed, Kateřina Ujfaluši
stav k 11. 5. 2017
Autoři a realizační tým
Producenti: Oldřich Lichtenberg a Michal David
Hudba: Michal David, Bryan Adams
Scénář, režie, choreografie a světelná koncepce: Libor Vaculík
Texty: Lou Fanánek Hagen
Spolupráce na scénáři: Michal Suchánek, Richard Genzer
Scéna: Jaroslav Milfajt
Kostýmy: Roman Šolc
Pěvecké nastudování: Iva Marešová
Asistent režie: Lucie Holánková
Asistent choreografie: Marek Lhotský

Co o účinkování v Muži se železnou maskou říkají někteří protagonisté?
„S Divadlem Broadway jsem spojena celých 15 let, kdy jsem v roce 2002 začala hrát Kleopatru a Fulvii, následovalo mnoho rolí. V muzikálu Tři mušketýři jsem hrála Královnu Annu a později Mylady, nyní si opět zahraji královnu Annu Rakouskou, s Liborem Vaculíkem je radost spolupracovat,“ říká Radka Fišarová.
„Mám za sebou několik rolí v Divadle Broadway, Nicolase v Angelice, účinkoval jsem v Hamletovi, v Casanovovi, stále hraji d’Artagnana ve Třech mušketýrech. V Divadle Broadway jsem vlastně začínal. Nyní mě čeká přímo role Muže se Železnou maskou,“ sdělil Jan Kopečný.
„Nemám rád konkurzy, proto jsem na ně vlastně nikdy nechodil, když už jsem se zúčastnil, tak jsem nebyl schopen ukázat něco smysluplného a byl jsem vždycky strašně nervózní. A proto jsem rád, že Michal David už mě zná, a zavolal mi s nabídkou na roli krále Ludvíka, v Divadle Broadway budu hrát poprvé a moc se na to těším,“ práskl na sebe David Gránský.

Mám za sebou mnoho ztvárněných rolí v Divadle Broadway, začínal jsem jako kardinál Richelieu ve Třech mušketýrech, nyní budu hrát Fouqueta, v muzikálu budu mít krásné árie,“ vábí Marian Vojtko.



„V Divadle Broadway účinkuji v muzikálu Mýdlový princ. Nyní mi byla nabídnuta producenty role Šaška v muzikálu Muž se železnou maskou. Viděl jsem muzikál Tři mušketýři a na spolupráci s režisérem Vaculíkem se moc těším,“ dodal Michal Kavalčík.


Nástupní místa:
Svozový transfer: Ostrava-Frýdek Místek-Rožnov p. Rad- Val. Meziříčí-Vsetín-Lidečko
Hlavní trasa busu: Lidečko – Zlín-Kroměříž-Vyškov-Brno-Humpolec


Cena zájezdu zahrnuje:
*dopravu luxusním busem
*vstupné na představení
*služby průvodce a delegáta
*pojištění proti úpadku CK
*teplá snídaně v buse
*prohlídka pivovaru BernarD s degustací 

Cena zájezdu neobsahuje:
*pojištění léčebných výloh

TERMÍN ZÁJEZDU:  24.2.2018

CENA ZÁJEZDU FIRST MINUTE:        990.-Kč

CENA ZÁJEZDU KATALOGOVÁ:       1590,-Kč

PROGRAM ZÁJEZDU A LETÁK KE STAŽENÍ-klikněte zde

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte telefonicky ve dnech 

 PO-PA  9.00-17.00

na tel 571 424 588 

 nebo emailem :  [email protected]


PIVOVAR BernarD

V roce 1597 skončila v Humpolci éra vaření měšťanského piva, které nahradila produkce z pivovaru, patřícího majitelům heráleckého panství. Pivovar postupně rostl a v 30. letech 20. století zaměstnávala jeho tehdejší majitelka Marie Terezie Fügnerová 40 stálých pracovníků a roční výstav byl 20 tisíc hl. Ležák i světlé a tmavé výčepní pivo měly velmi dobrou jakost a prodávaly se na Humpolecku, Německobrodsku, Ledečsku i Pelhřimovsku.

PivovarVarna

Po válce, v roce 1949, byl pivovar přeměněn na komunální podnik, později začleněn do národního podniku Horácké pivovary Jihlava a v roce 1960 do národního podniku Jihočeské pivovary České Budějovice. V posledních letech existence humpoleckého pivovaru rostl tlak na jeho zrušení a prakticky se do něho vůbec neinvestovalo.

Sklad sudů

Vedení národního podniku již nepočítalo s jeho dalším rozvojem a nastal celkový úpadek včetně poklesu kvality i výstavu piva. V roce 1991 činil výstav pouhých 26 tisíc hl.

Novodobá historie a současnost

26. října 1991 Stanislav Bernard, Josef Vávra a Rudolf Šmejkal vydražili zkrachovalý humpolecký pivovar v malé privatizaci. Začali si plnit sen o vybudování pivovaru, který bude nejenom vařit poctivé české pivo, ale bude mít i svůj názor. Prvních deset let po privatizaci (pivovar byl vydražen za pětinásobek účetní hodnoty a technologicky byl tzv. po smrti) bojoval pivovar doslova o přežití. Díky kvalitě piva, servisu a postupném budování značky se podařilo tento sen splnit. BERNARD se stal celostátně známou značkou a pojmem.

Současní čeští majitelé pivovaru, Stanislav Bernard a Josef Vávra, však mají další sen - aby se značka BERNARD stala značkou kultovní. Aby se tento sen mohl splnit, nepřetržitě investují do jeho rozvoje. Například jen v roce 2013 dosáhla míra investic částky 100 milionů Kč a v roce 2014 to je podobné, mnohé investice se také připravují na rok 2015, např. realizace nadstavby administrativní budovy, či rozšíření kvasné kapacity.

Od roku 2000 působí Rodinný pivovar BERNARD jako akciová společnost a v červenci 2001 do ní jako strategický partner vstoupil pivovar Duvel Moortgat z Belgického království, který získal 50% podíl. Českými majiteli jsou s 25% podíly Stanislav Bernard a Josef Vávra.

Varna dnesVarna dnes

Rodinný pivovar BERNARD v Humpolci dosáhl řady úspěchů a každý rok na jeho kontě přibývají další prestižní ocenění. Se značkou BERNARD se můžete setkat nejenom v celé České republice, ale i v mnoha dalších státech. V roce 2009 výstav pivovaru poprvé překročil hranici 200 tisíc hl alkoholického a nealkoholického piva.

Pivovar dnes

Za 20 let své existence se značka BERNARD stala pojmem a získala mnohá ocenění v různých soutěžích. Naším dalším snem je vybudovat z ní značku kultovní.

Čím se odlišujeme

Bernard je pivo, které ozdobí Vaši osobnost. A čím jste odlišnější, tím více se k Vám bude hodit. Bernard je totiž jako Vy. Neohlíží se po ostatních a vaří pivo po svém - bez pasterizace, z nejčistší vody, z vlastního sladu a kvasnic uprostřed lesem provoněné Vysočiny. Díky tomu vytváří harmonii vyvážené hořkosti, lahodné plnosti a chmelové vůně.

Bernard je oblíbeným pivem lidí, kteří si chtějí opravdu pochutnat a jdou stejně jako Bernard svou vlastní cestou. Je životním stylem, kultem...

Držíme se tradice

V pivovaru důsledně dodržujeme tradiční postupy výroby, a tak pivo BERNARD odděleně kvasí na spilce a poté zraje v ležáckých sklepích. Pomalu, tak jak to vyžaduje tradiční technologie výroby. Při teplotě 1-2 °C čeká několik týdnů až měsíců na své zákazníky.

       

Když se přiblíží jeho doba, je pivo zfiltrováno při zachování teploty 2 °C přes speciální mikrobiální filtr, na kterém dochází k zachycení všech mikroorganismů.

Pivo tak nemění svou vůni, barvu ani chuť, uchovává si všechny výživné a zdravotní hodnoty, a tudíž se k Vám dostane skutečně poctivé pivo, o které jsme se v ležáckém sklepě dlouho pečlivě starali.

         

Čím se odlišujeme?

  • Receptem, specifickým právě pro značku BERNARD.
  • Výjimečnými surovinami.
    • Kvalitním sladem, vyráběným ve vlastní humnové sladovně v Rajhradě u Brna, kde zachováváme tradiční způsoby výroby.
    • Používáme pouze nejkvalitnější odrůdy českého chmele, které garantují správnou hořkost. 
    • Propagujeme si vlastní kvasnice.
    • Používáme vlastní vodu z Vysočiny, která má pro užití v pivovarnictví ideální vlastnosti.
  • Zachováváme tradiční dvourmutový postup výroby na varně.
  • Odděleným hlavním kvašením na spilce a dozráváním piva v ležáckém sklepě.
  • Mikrofiltrací, ojedinělým postupem závěrečného ošetření piva, který dělá z Bernarda skutečně výjimečné pivo.
  • NEPASTERUJEME !!!



V propagaci použity materiály:
http://www.musical.cz/
http://www.muzsezeleznoumaskou...
http://www.divadlo-broadway.cz...

http:/www.bernard.cz


Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme