Vážení přátelé plaveb,

letošní nabídka plaveb se Vám dostává do rukou podstatně dříve než v minulých letech. Důvodem jsou změny v naší obchodní strategii.Připravujeme pro Vás spoustu novinek, které by měly rozšířit nabídku a zkvalitnit naše služby. V letošním roce jsme se přestěhovali do svých nových prostor s dokonalým zázemím. Připravili úplně nový revoluční web, který Vám výrazně usnadní výběr plavby a kde zjistíte spoustu nových a zajímavých informací nejen o plavbách. Také posilujeme náš tým. Na plavbách se můžete setkat s novými delegáty, v autobusech poznáte nové řidiče, kteří se již nemohou dočkat busu nové generace, který bude přepravovat naše klienty do přístavu v Janově. To vše je zárukou, že naše CK se úspěšně rozvíjí. Důkazem toho je i získání certifikátu důvěryhodnosti třídy A, který RIVIERA TOUR řadí do skupiny společností s nejvyšší úrovní kredibility v České republice. Těšíme se na Vás přátelé, těšíme se na společné chvilky na palubách lodí MSC CRUISES. S obrovskou úctou a díkem…

Pavel ČÍŽ

Počátky CK RIVIERA TOUR začínají malou cestovní agenturou, která postupně získávala zkušenosti nejen s prodejem jiných cestovních kanceláří, ale především přímým kontaktem s klientem. Každá cestovní kancelář má svá pravidla a podmínky a i zde bylo pro nás obrovské ponaučení, co kdo dělá dobře a naopak, co klientům schází a co by rozhodně přivítali jako dobrou službu. Tyto bohaté zkušenosti jsme pak využili právě při vzniku a reorganizaci CK RIVIERA TOUR. Samotný nápad s prodejem plaveb, v tu dobu pro naše klienty až téměř exotickou dovolenou, vzešel z rodinného prostředí. Služby, zážitky, gastronomie na plavbách bylo to, co na českém trhu doposud chybělo. Naše první správné rozhodnutí bylo, že nechceme jen prodávat plavby, ale dát k tomu přidanou hodnotu služeb. Druhý velmi závažný směr byl, že jsme měli zájem tyto služby zabezpečovat pouze pro jednu plavební společnost. Našim výběrem se tak stala plavební společnost MSC CRUISES a dnes již víme, že to bylo opravdu rozhodnutí správné.


    Naskytne se tedy otázka. V čem je vlastně RIVIERA TOUR jiná? Proč právě cestovat s RIVIERA TOUR?

  • jsme jedinou cestovní kanceláří v ČR, která se specializuje výhradně na služby a servis jedné plavební společnosti MSC Cruises. Tato velmi úzká specializace poskytuje našim klientům perfektní servis služeb plavební společnosti MSC Cruises. Vše potřebné vyřídíte přímo u nás od palubních lístků, přes velmi pečlivě zpracované pokyny k odjezdu, včetně podrobně zpracovaných destinací, až třeba po jídelní lístek v českém jazyce, nebo třeba vyřešení reklamace poškozeného zavazadla. Všechny lodě osobně známe a tak vám můžeme poradit s výběrem kategorie lodi, výběrem kajuty, možnosti stravování, využití různých slev, paketů a podobně.
  • jsme autorizovaným a největším prodejcem plaveb MSC Cruises s dopravou a delegátem pro Českou republiku a Slovensko. Naše ceny plaveb s vlastní dopravou jsou přímé ceny plavební společnosti MSC Cruises, bez jakékoliv obchodní přirážky. Náš profit je vyplácen přímo plavební společností MSC Cruises.
  • dopravu do přístavu a zpět zajištujeme z celé ČR vlastními autobusy. Řidiči našich autobusů jsou našimi zaměstnanci. 
  • jsme rodinná cestovní kancelář. Náš zájem o každého klienta je opravdu upřímný.  Snažíme se pro každého klienta vytvořit ty nejlepší podmínky v rámci možností pro jeho dovolenou. Delegáti na plavbách jsou kmenoví zaměstnanci RIVIERA TOUR, a to včetně majitele CK. Na pozice delegátů nenajímáme v žádném případě brigádníky nebo studenty.
  • jsme cestovní kancelář, která má vlastní internetové stránky www.rivieratour.cz propojeny přímo s databází plavební společnosti MSC Cruises. Na našich stránkách naleznete nejen přímé ceny plavební společnosti převedené na české koruny, ale můžete si i ověřit aktuální ceny a dostupné volné kapacity plavební společnosti. Během on-line objednávky si můžete objednat slevové balíčky a pakety, parkování v přístavu, nebo třeba zdravotní pojištění. Rezervace on-line systémem je rychlá, pohodlná a jednoduchá. Během dvou minut tak můžete nakoupit plavbu s přímou rezervací objednávky u plavební společnosti MSC.Cruises. 
  • POZOR! Garantujeme Vám, že se všechny vypsané plavby s dopravou a delegátem uskuteční. Náš marketing prodeje je nastaven tak, že není z naší strany nutné podmiňovat realizaci zájezdu počtem klientů. Proto u nás není stanoven minimální počet klientů pro uskutečnění zájezdu. 

Nastávající sezóna bude plná změn a nových událostí. Již během tohoto roku jste mohli postřehnout změnu MSC CLUBU na MSC VOYAGERS CLUB. Našim klientům tak plavební společnost nabízí spoustu nových služeb a slev přímo na palubě lodi. Body se již automaticky načítají a registrace je mnohem jednodušší. 

Náš výběr plaveb s dopravou a delegátem dostal nový rozměr o nové exotické plavby a speciální plavby, na které se opravdu těšíme. Velmi zajímavou plavbou bude s MSC PREZIOSA do Anglie a na Island, dále pak zcela jistě do nově otevřené exotické destinace na Kubu a do Brazílie. Vzhledem k bezpečnostní situaci ve světě jak plavební společnost, tak i naše cestovní kancelář, upravila plavební okruhy do bezpečnějších destinací, které jistě budou pro Vás velmi zajímavé.

Jistě jste v mediích anebo na webu spatřili naši novou reklamní kampaň zaměřenou právě na plavby na moři. Relax, pohoda, gastronomie, nová místa a destinace – to jsou ty vjemy, které lákají na nové a další plavby. A našim záměrem je rozšířit tyto informace mezi nové potencionální klienty CK RIVIERA TOUR.  Věříme, že natočení tří nových reklamních klipů bude mít úspěch a přispěje tak k rozšíření českých a slovenských klientů na plavbách na lodích MSC CRUISES.

Od dubna 2017 se nemožné stane možným. MSC Cruises totiž jako první plavební společnost na světě nabízí možnost wellness plaveb, které budou dostupné na všech jejich lodích. Na lodi vám na míru sestaví kompletní cvičební plán, který spolu s mnoha místy k cvičení na palubě zajistí vám i vašemu tělu možnost užít si zdravou dovolenou. Program wellness plaveb byl spuštěn navázáním úzké spolupráce s firmou Technogym, světovou špičkou ve výrobě posilovacích strojů a zdravém životním stylu. Kromě posilovacích strojů dodá firma i svoji mnoha cenami ozdobenou aplikaci mywellness, která podpoří osobní trénink hostů na lodi. Aby jejich trénink nebyl přerušen, budou ji moci používat i po návratu z plavby.

Každoročně vypravujeme na plavby přes cca 50 skupin s dopravou a službami delegáta a i v této sezóně se budeme snažit pro Vás připravit zajímavé okruhy u některých za účasti například lektorky angličtiny, taneční mistrové, zábavných umělců, šoumenů a podobně. U nás je vše možné a tak na našich plavbách se můžete potkat třeba s Terezkou Kostkovou, Danem Nekonečným anebo v buse potkáte třeba Elvise Preslyho.

Opravdu se na Vás moc těšíme, těšíme se na setkání na palubách MSC CRUISES.

                                                                                               Vaše RIVIERA TOUR


Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme