PODZIM S RIVIERA TOUR

AKTUÁLNÍ AKČNÍ NABÍDKA

 

Chcete si prodloužit léto? Chcete si užít divadel, zábavy, navštívit krásná místa, dát si kafíčko, popovídat s přáteli, vychutnat si skvělá jídla. Naše plavby jedou a vypravujeme další skupiny. Od dubna jsme již zabezpečujeme post covidové plavby na moři a aktuálně máme na MSC SEASIDE 20 skupinu klientů.

 

Prodlužte si léto a vy a pojeďte s námi za sluníčkem, za zábavou, za poznáním.  Jistě - je zde otázka PROČ na plavby? My si opravdu troufáme říci, že v dnešní době se jedná o nejbezpečnější dovolenou a servis a zejména bezpečnostní protokol ohledně nemoci covid je u plavby opravdu na nejvyšší úrovni. Tyto služby a opatření nemají klasické hotely možnost zajistit. A teď to hlavní. I když psaná opatření na první pohled vypadají hrůzostrašně, naše klienty to zas až tak nepoznamená.

 

Naše dobrá rada.

RIVIERA TOUR jako první cestovní kancelář v Evropě začala provozovat skupinové zájezdy na plavby MSC Cruises. Víme jak velmi složitá a finančně náročná je příprava takového zájezdu a co vše má obsahovat.

Jelikož se v současné době objevují nabídky na plavby některých cestovních kanceláří a agentur, prosím velmi důkladně si prostudujte, za jakých podmínek je vám plavba prodávána. Velmi často se setkáváme na palubě lodi s klienty jiných cestovních kanceláří, kteří o procedurách a opatření na plavbách vůbec nic nevědí.

Na co je třeba si dát pozor:

1/Doprava do přístavu autobusem musí být dle bezpečnostního protokolu a rozestupy mezi sedadly.

2/ Stále jsou výlety v destinacích omezeny pouze na bezpečné výlety plavební společnosti, které je nutno dokoupit!!! Bez zabezpečených výletů není v současné době možno opustit v destinacích loď. RIVIERA TOUR vám nabízí výlety s českým delegátem a vy sami se můžete rozhodnout, kterého výletu se účastníte nebo si užijete pohostinnosti lodi.

3/Musíte mít cestovní pojištění , které kryje nemoc Covid 19- potvrzení v angličtině (zajistíme)

Bohužel, některé cestovní kanceláře a agentury tyto velmi důležité informace poněkud „zapomínají“ do nabídky uvádět.

Co je jinak a co je třeba dodržet, pokud jedete na naše zájezdy:

1/ Nejste očkováni -potřebujete jen antigenní test před odjezdem- je zdarma, očkovaní nad 21 dnů po druhé dávce se netestují - postačí EU certifikát, o vše ostatní se postaráme my

2/ Potřebujete pojištení na covid 19-  nabízíme za příplatek

3/ Nosit roušky na dle aktuálních předpisů

 

TO JE VŠECHNO - O VŠE OSTATNÍ SE UŽ POSTARÁME MY

Všechny další nutné záležitosti, dokumentaci, testování v zahraničí  a pod již zajistí CK RIVIERA TOUR.

 

KAM S RIVIEROU ?  PODZIM 2021

Nejen na plavby s RIVIERA TOUR ,ale taky třeba za kulturou, do divadla, na hrady, zámky a nebo do lázní. Níže Vám přinášíme přehled zájezdů CK RIVIERA TOUR do konce roku 2021. Pokud Vás naše nabídka zaujme, moc rádi pro vás připravíme tu nejlepší nabídku s skvělé služby při cestování a poznávání krásných místo tohoto světa. Těšíme se na Vás přátelé.

Pokud Vás která-koli nabídka zaujme, klikněte na banner a budete přesměrování přímo na aktuální stránku s programem a informacemi.

 

 

Volejte pondělí až pátek 9:00-17:00

571 424 588

577 330 031

577 012 757

577 330 044

Emailem objednávky 24 hodin každý den:   [email protected]

On-line objednávky na webu -  nepřetržitě
  

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme