Litujeme, ale tato stránka již není dostupná.

Přejít na domovskou stránku

SOUTĚŽ O NEJKRÁSNĚJŠÍ DOPIS JEŽIŠKOVI

Soutěž o nejkrásnější přání je již uzavřena. Vítězové uvedeni níže. 

Pošlete nám Vaše přání, které chcete poslat JEŽIŠKOVI. Vaše přání může mít maximálně 10 vět. Pište, prosím, od srdce. Vybereme přání, které se podle nás bude JEŽIŠKOVI nejvíce líbit a jeden z Vás vyhraje plavbu pro jednu osobu.
Pozor: Vaše přání posílejte výhradně  EMAILEM na adresu:  pavel@rivieratour.cz
a do předmětu prosím přesně napište "dopis ježíškovi"
Pouze takto zaslaný email s Vašim přáním bude hodnocen. Všechna Vaše přání zde zveřejníme:

Vážení přátelé,

když jsem tuto soutěž vyhlašoval, byl jsem plný očekávání. I já asi před 20 lety napsal Ježíškovi. Hanka- moje manželka se strašně moc chtěla podívat do Číny. Byl jsem na veletrhu v Praze a CK ESO TRAVEL měla v nabídce studijní cestu do Číny. My jim do té doby neprodali vůbec nic. Bylo před vánoci a tak já s mojí citlivou povahou napsal dopis Ježíškovi s přáním, zda bych nemohl poprosit o tuto vysněnou cestu a poslal to na ESO TRAVEL. Jaké bylo moje překvapení, když za pár dnů se mi z cestovky ozvali a říkali "Sice jste nám doposud nic neprodali, ale jsou vánoce.." a my tu studijní cestu dostali. Radost nedokážu popsat. A tak jsem začal znovu věřit na Ježíška. Ale hlavně jsem si uvědomil, že pořád jsou na světě dobří lidé s dobrým srdcem. Takže i teď po asi 20 letech musím říci: "Děkuji ti Ježíšku, děkuji ji Tomáši"  ( majitel CK ESOTRAVEL)

Vaše přání mě však hodně zaskočila. Uvědomil jsem si, kolik lidí strádá zdravím ,city, štěstím, kolik lidí potřebuje pomocnou ruku. A asi právě zde si člověk uvědomuje, že je třeba si vážit všeho co má a být za to vděčný. Ale jak vybrat toho, kdo to potřebuje nejvíc? To asi ani není možné. Ze všech přání jsme vybrali dvě. Proč právě tyto? Asi mi dáte za pravdu , že jsou psány někým, kdo to psal opravdu od srdce a že mysleli hlavně na ostatní a vůbec ne na sebe.

Proto plavbu pro jednu  osobu na nejnovější lodi MSC MERAVIGLIA 13.1.2018 vyhrává toto přání:  

"Milý Ježíšku, moc tě prosím, abys mi pod stromečkem splnil moje trochu neskromná přání:

1. zachovej, prosím, mým rodičům po celý příští rok a ještě déle jejich vitalitu, zdraví a elán,
2. pro moji dcerušku zdraví, a aby dohnala brzy deficit předčasně narozeného dítěte,
3. také bych si přála, aby si Isinčin tatínek udělal na svoji dcerku více času a aby se jí více věnoval
4. a nakonec abych měla po 15 dlouhých letech možnost shledat se se svým bratrem

Moc Ti děkuji a doufám, že se mi splní alespoň něco z mých přání. A pokud to možné není, prosím splň přání alespoň někomu z těchto lidiček, kteří věří na Ježíška  a  udělej je šťastnými. 

Saša "

Velmi nás zaujalo i toto přání a strašně moc nás chytlo za srdce. A musím podotknout ,že autor přání nám psal, že nechce nic vyhrát, že na plavbu teď jet nemůže. A tak mu zasíláme dárkový poukaz na plavbu v hodnotě 5000 Kč. Snad mu někdy přijde vhod. 

"Vyplňoval jsem formulář, na chvilku jsem si sedl v prázdné čekárně jednoho oddělení na onkologii. U dveří stály dvě docela malé holčičky, držely se za ruce a společně říkaly
svoje přání. Starší bylo tak 8 roků, menší zřejmě sestřička má 6.
Milý Ježíšku!
Dej prosím tě mamince vlásky. Babička říkala v kuchyni, že když už nemá vlásky, brzy umře. Ježíšku, dej mamince vlásky, bude zase zdravá a vrátí se k nám domů. Ježíšku my už nebudeme nikdy zlobit...
Upřímnější nezištné přání jsem nikdy neslyšel. Pro slzy jsem nedopsal formulář a modlil se s nimi: Ježíšku, dej jejich mamince vlásky, prosím.."
Alois"

Zcela jistě má spousta z Vás jiný názor. Přesto Vám moc děkujeme za Vaše přání a Vaši podporu.

                             Krásné vánoce přátelé, plné pohody, radosti, lásky a rodinného štěstí 

                                                                                                                       Vaše RIVIERA TOUR


     Milý Ježíšku,
když jsem byla ještě malá holčička, velice jsem si přála cestovat. Bohužel v této době zuřila 2. světová válka a já jsem si mohla nechat o cestování jen zdát. S mým tatínkem jsme si roztáhli atlas světa, jezdili prstem po mapě a představovali si, jaké by bylo se do těch vzdálených míst podívat. Dnes je mi už 81 let a spoustu se mi od té doby splnilo. Ale ještě jedno velké přání bych měla, a to shlédnout nádhernou přírodu severských zemí s překrásnými fjordy.

Ježíšku, předem ti moc děkuji za přečtení mého dopisu.

Lida


Ježíšku můj milý, poslouchej mě chvíli.
Rozdáváš nám krásné dárky, můžu si přát poznat dálky?
Ještě znovu velkou lodí, teď už vím, jak to tam chodí.
Láká mě teď nejvíc Řecko, projet ho i ostrovy - Santorini, Korfu - všecko - pohodlně na lodi.
Potřebuješ poradit? Riviera dá ti tip.
Ta ti dárek připraví, pod stromeček zabalí.
Ty bys neměl žádnou starost, já bych měla velkou radost !!!
Jitka


Milý Ježíšku.
 Nepotřebuji hmotné dárky, protože mám práci, která mě nesmírně baví a naplňuje
 a to co potřebuji si koupím.
 Mám ale jedno velké přání. Přijď prosím do mého domu, seber všechny moje starosti a nemoci
 a drž ochranou ruku nad moji rodinou, aby byla spokojená a zdravá.
 Mockrát děkuji Ježíšku.                                            

Gabriela


Milý Ježíšku,
mám pro vás bezva tip, kam na vánoce vyrazit.
S rivieratour chci do dáli plout.
Karibik je můj sen, splní se mi jen?

Jarmila


Milý Ježíšku,
přála bych si, vrátit čas. Mám toho hodně na srdci, co bych chtěla říct mé milované babičce, která zemřela letos v květnu. Dodnes jsem se s tím nevyrovnala. Moc mi chybí. Kdyby se mi tak mohla vrátit.
Martina


Milý Ježíšku,
píšu Ti, protože bych plavbu na moři přála všem... Je to opravdu zážitek, který si člověk v sobě nese dlouho a dlouho z něj může čerpat mnoho pozitivního pro svůj život. U nás v rodině se to hodně osvědčilo, ať už jsem to potřebovala já, jako vzpruhu po nemoci, tak i můj tatínek, který se po odchodu do důchodu a zdravotních problémech nějak neměl z čeho těšit, tak pro manžela a děti. Přála bych to všem, protože vím, že každý se potřebuje na něco těšit.  Plavba to zaručuje, člověk zase žije tím, že znovu pojede, je to přísun pozitivní energie každý den plavby...a pak se chmurné myšlenky a starosti lépe ovládají a zvládají. Hlavně starším lidem a lidem s nějakým hendikepem bych takového Ježíška moc přála, protože loď je minimálně limituje.  Ale ať mladí nebo staří, zdraví nebo nemocní...všichni  potřebujeme očekávat něco příjemného a smysluplného, což bezpochyby dovolená na lodi, a s RivieraTour, je:-).
Markéta


Milý Ježíšku, moc tě prosím, abys mi pod stromečkem splnil moje trochu neskromná přání:1. zachovej, prosím, mým rodičům po celý příští rok a ještě déle jejich vitalitu, zdraví a elán,
2. pro moji dcerušku zdraví, a aby dohnala brzy deficit předčasně narozeného dítěte,
3. také bych si přála, aby si Isinčin tatínek udělal na svoji dcerku více času a aby se jí více věnoval
4. a nakonec abych měla po 15 dlouhých letech možnost shledat se se svým bratremMoc Ti děkuji a doufám, že se mi splní alespoň něco z mých přání. A pokud to možné není, prosím splň přání alespoň někomu z těchto lidiček, kteří věří na Ježíška  a  udělej je šťastnými. Saša


Milý Ježíšku,
bude to asi troufalé, ale já bych si přál dárek jen a jen pro sebe.
Celý rok hodně pracuji a nějak nezbývá čas na odpočinek.
Proto bych přál něco co mi pomůže vyčistit hlavu a zároveň dobije baterky na další rok.
A pokud to nevyjde, nevadí, protože i přesto všechno ode mne uslyšíš jen smích a radost.

Děkuji

Aleš


Milý Ježíšku,
musela jsem odjet na 14 dní lodí po západním Středomoří, abych alespoň na chvíli zapoměla na starosti, které mi připravil syn s rodinou. pomohlo to a teď Tě prosím, ať všechno dobře s mladýma dopadne. Byl by to největší dárek pro mě.

 Zdenka


Milý Ježíšku,
i když už jsem celkem velká holka,tak stejně vím,že jsi. Každý rok ti píšu dopis a zatím jsi mě nikdy nezklamal. Asi proto,že nejdůležitější věci v mém životě nikdy nebyly věci.Tak jako každý rok tě moc prosím o jediný dárek...dones mi zase trochu štěstí, ale né moc,aby se dostalo i na ostatní.Když jsi ho donesl loni,tak jsem celý rok nebyla nemocná, mám stále milujícího přítele, úžasnou rodinu kolem sebe, práci,kterou mám moc ráda a vlastně jsem byla celý rok šťastná. A jestli to mám být právě já, na koho se v soutěži usměje štěstí, ti napíšu zase až příští rok. Děkuji, že jsi a prosím, dones i ostatním lidem jen to, co se nedá koupit v žádném obchodě, protože to nejvíc nám lidem schází.
Krásné , pohodové a klidné vánoce i tobě.
 
JITKA


Milý Ježíšku,
k Vánocům si přeji snad jen jedinou věc. Přeji si štěstí pro celý širý svět. Co víc bych si jen mohla přát? Mám úžasné rodiče, toho nejlepšího bráchu a střechu nad hlavou. Nic víc nepotřebuji. 

Teriaki :)Milý Ježíšku,
Píši ti přímo, aby bylo jasno.
Tvé pomocnice, moje dcerušky, se mě stále dotazují, co si přeji k Vánocům a jaké dárky mi mají koupit. Komerčním tlakům a stresům se těžko odolává. Jsou bezradné z mé odpovědi, že nic nepotřebuji. Pak tedy dodávám, že si přeji, aby si nedělaly starosti. Mým dárkem budou společné chvíle pohody a legrace v rodině blízké i širší, s přáteli a všemi lidmi, které o vánočních svátcích potkáme.
Ježíšku, prosím tě, pomoz nám všem nadělit si tento jednoduchý dárek…

Alice Hrubanová


Milý ježíšku,
Já vím, už jsem velká holka ale i tak mám jedno velké přání a tím je zvládnutí MATURITY. (pro upřesnění, hned na jaře 2018, vím občas dojde ke zpoždění ale v tomhle případě prosím o včasné splnění  ). Dále bych si přála at jsou všichni štastní, usměvaví a pomáhají si bez  toho, aby z toho něco vytěžili. Takže i ty mi ted prosím pomoz a určitě se ti to vrátí.
 Přála bych si toho víc ale kapacita těchto vět je bohužel omezená takže na zbytek mých přání se těš příští rok. 
PS: Málem bych zapomněla, pokud mi to splníš tak také já slibuji, že se budu snažit sekat dobrotu dokonce života.
S pozdravem a přáním příjemných svátků vánočních
Natálka Véghová <3


Mily Ježíšku,

chci Tě poprosit, ať mne posuneš v pořadníku čekatelů na implantát kolene na Ortopedické klinice KN Pardubice,tak abych se dočkal v roce 2018.Když se Ti to povede,dohlédni na lékaře, kteří mi budou operaci provádět, aby vše dobře dopadlo a já mohl bez problému chodit.

Moc a moc děkuji!

Josef Horák


Milý Ježíšku,
přála bych si, vrátit čas. Mám toho hodně na srdci, co bych chtěla říct mé milované babičce, která zemřela letos v květnu. Dodnes jsem se s tím nevyrovnala. Moc mi chybí. Kdyby se mi tak mohla vrátit.
Martina

Mily Ježisku.
Moje milovana zena oslavi v roce 2018 krasne 60 narozeniny.Rad bych ji od tebe predal darek,ktery k vanocum nabizis.
Ja co by duchodce s kapesneho tezko setrim,vim ze by mela radost,proto bych byl stastny,kdyby sis mohl na moji
zenu vzpomenout.Je moc hodna,starostliva a na lodi by byla semnou stastna.
Moc ti dekuji Jan Petr

Mily Jezisku,
vzdycky jsem rada cestovala ale s Rivieratour nikdy. Moc bych si prala jednou s nimi jet, plout po jakemkoliv mori, ktere mne od detstvi ucarovalo na cely zivot. Delsi cas sleduji jejich trasy, ktere jsou moc zajimave. Kolem Evropy a do Karibiku a to je jiz daleka cesta. Byla bych spokojena i kolem Evropy nekde na sever v letnim case. I na jih maji velmi atraktivni cesty.

Terka


Milý ježíšku,

tak moc ráda bych jela s Riviera Tour zase na dovolenou na lodi, jenže
nemám partnera. Single příplatky jsou moc vysoký a s cizím
člověkem v malé kajutě být NECHCI!!!  Takže bych od Tebe chtěla
buďto partnera a nebo jednolůžkovou kajutu. Vím že ani jedno
není vůbec snadný.... 

Hezké Vánoce


Milý Ježíšku,

i když už dávno nejsem dítě, pořád věřím, že přijdeš a potěšíš nás všechny .Svou laskavostí,bílou nádherou, štěstím, hudbou, vůní, bílými peříčky.

Krásné Vánoce všem.


Marcela Semerádová
Milý Ježíšku,

každý máme hodně přání. Zdraví a spokojený život je na prvním místě. Já bych si k tomu ještě přála plavbu na lodi. Chtěla bych vzít sebou svého otce. Nikdy nebyl u moře a i jeho přáním je se podívat na "velkou" loď. Bylo by to pro něj poděkování co pro mně a celou naši rodinu dělá.


MíšaMilý Ježíšku,
byla bych ráda, kdybys přinesl dárek k vánocům mojí mamince. Když byla na lodi před 2,5 lety, její manžel (můj děda) prodělal mozkovou mrtvici. Nejen, že ze zmíněného zájezdu pak už nic neměla, protože měla starost, jak mu je a jestli je o něj dobře postaráno, když s ním nemůže být, ale od té doby se o něj celodenně (i celonočně ) stará a je mu stále k dispozici. Je už velmi unavená a odpočinek by přivítala. Kdyby dostala dárek od Ježíška, určitě by si odpočinula a načerpala nové síly, dostala se mezi lidi a pak se zase mohla dál o dědu pečlivě starat. Stále říká (vzhledem k věku ), že ještě jednou by se na loď ráda podívala, ale zatím nebyla příležitost. 
Iva Vyplňoval jsem formulář, na chvilku jsem si sedl v prázdné čekárně jednoho oddělení na onkologii. U dveří stály dvě docela malé holčičky, držely se za ruce a společně říkaly
svoje přání. Starší bylo tak 8 roků, menší zřejmě sestřička má 6.
Milý Ježíšku!
Dej prosím tě mamince vlásky. Babička říkala v kuchyni, že když už nemá vlásky, brzy umře. Ježíšku, dej mamince vlásky, bude zase zdravá a vrátí se k nám domů. Ježíšku my už nebudeme nikdy zlobit...
Upřímnější nezištné přání jsem nikdy neslyšel. Pro slzy jsem nedopsal formulář a modlil se s nimi: Ježíšku, dej jejich mamince vlásky, prosím.."

Alois
 

Milý Ježíšku,
pod stromeček bych si přála, aby moje setra mohla strávit nějaký čas (například vánoční svátky) na nějakém pěkném místě, kde jí nebude vadit, že je tam sama. Po rozchodu s partnerem hledá možnost strávit vánoční svátky někde mimo a nebo si udělat nějaký čas sama pro sebe, což se jí moc nedaří. Velice se vzhlídla v cestování, což jí dává velkou naději, že někoho zajímavého potká.
Děkuji ježíšku za plnění tajných přání
Hana  Milý Ježišku,

naposled jsem psala Ježíškovi před mnoha lety. A dnes, když mám tu možnost, využiji ji. Přeji si pro celou miji rodinu zdraví, myslím, že tohle je opravdu nejdůležitější, protože zdravý člověk má spoustu možností, jak se realizovat v rodině, v práci, a mezi kamarády. Já miluji svoji rodinu, a jsem ochotná jim ve všem pomáhat, proto si také přeji být zdravá, ať udržím krok se svými vnoučky. Taky si přeji dobrou mysl, to je půl zdraví, a jsem zpátky u zdraví. Zdraví je na prvním místě, takže já si přeji pevné zdraví pro moji rodinu, kamarády, a vůbec. Samozřejmě si přeji i štěstí, protože to je taky důležité, tak jako úsměv, pohlazení, podaná ruka. Váhám, jestli si přát peníze-prachy, protože ty prý kazí charakter, tak to shrnu. Ježíšku, opravdu si přeji pro celou moji rodinu to zdraví, pak taky hodně štěstí, ať se jim ve všem daří, i tu trošku peněz. No, a já, v mých 61 letech, ať si s rodinou užívám ještě aspoň 40 let, pak už bych je obtěžovala,děkuji za vyslyšení.ýyNaposled jsem psala Ježíškovi před mnoha lety. A dnes, když mám tu možnost, využiji ji. Přeji si pro celou moji rodinu zdraví, myslím, že tohle je opravdu nejdůležitější, protože zdravý člověk má spoustu možností, jak se realizovat v rodině, v práci, a mezi kamarády. Já miluji svoji rodinu, a jsem ochotná jim ve všem pomáhat, proto si také přeji být zdravá, ať udržím krok se svými vnoučky. Taky si přeji dobrou mysl, to je půl zdraví, a jsem zpátky u zdraví. Zdraví je na prvním místě, takže já si přeji pevné zdraví pro moji rodinu, kamarády, a vůbec. Samozřejmě si přeji i štěstí, protože to je taky důležité, tak jako úsměv, pohlazení, podaná ruka. Váhám, jestli si přát peníze-prachy, protože ty prý kazí charakter, tak to shrnu. Ježíšku, opravdu si přeji pro celou moji rodinu to zdraví, pak taky hodně štěstí, ať se jim ve všem daří, i tu trošku peněz. No, a já, v mých 61 letech, ať si s rodinou užívám ještě aspoň 40 let, pak už bych je obtěžovala, děkuji za vyslyšení.

Marcela


Milý Ježíšku.
Nepsala jsem Ti nejméně 45 let, ale dnes mi dal šanci splnit přání pan Číž z RIVIERA TOUR svým emailem . Když jsem byla na své první plavbě plné zážitků, poznání tolika destinací, tak dokonalé a bezchybné plavbě s MSC, věděla jsem, že ta plavba nebude       poslední a nebyla.
Každý rok si odkládám postupně penízky a šetřím, abych mohla zase s milou Riviérou plout a poznávat zatím nepoznané....
Moc bych si přála na další plavbu vzít svou milovanou osobu, která pro mne udělala v životě strašně hodně a je pro mě vším, ale nestačím ušetřit na  plavbu i pro ni, mou maminku.
Ježíšku, splň mi prosím přání uskutečnit plavbu s tím pro mě nejvzácnějším člověkem, aby aspoň jedenkrát v životě mohla zažít úplně jinou  dovolenou tak jako já.
Děkuji, že jsi mě vyslechl a moje velké přání jsi přečetl.

Zuzana


Milý Ježíšku,
jsem 64-letá vitální důchodkyně, která ráda cestuje. Vychovala jsem sama dvě krásné a zdravé dcery, které vystudovaly SŠ a VŠ. Dnes již jdou děti vlastní cestou a mají své rodiny. Já, zůstala sama. Prodělala jsem dvakrát zhoubné nádorové onemocnění s několika operacemi a utekla jsem hrobníkovi z lopaty. Nestěžuji si, každý v životě čelíme různým překážkám a problémům.
I já mám svůj sen. Přála bych si prožít vánoce na zaoceánské lodi a navštívit různé státy. Splní se mi tento sen?
 Jarmila 


Milý Ježíšku,
přestože nejsem už nejmladší, tak vánoční svátky si pokaždé užívám. U slavnostního stolu se sejdeme celá rodinka a po večeři nejmladší člen rozdává dárečky a při čtení veršů na vizitkách, se všichni náramně bavíme. Jelikož jsem invalidní důchodkyně a nemám velké možnosti, kde bych mohla trávit dovolenou, přesto jsem se s manželem v roce 2010 zúčastnila nádherné plavby lodí po Středozemním moři.
Byl to nezapomenutelný  zážitek a proto jsem před dvěma roky, ještě jednou přemluvila manžela a i když balkónová kajuta  byla finančně náročná, tak úžasný zážitek z Norských fjordů se nedá popsat.
Milý Ježíšku, mám pouze dvě přání, to první "bohužel" mně nemůže nikdo splnit, protože i když se snažím,  ze všech sil zákeřnou nemoc aspoň zpomalit, jsem už smířena, že tento boj se nedá vyhrát. Každou příjemnou chvilku si vychutnávám plnými doušky a nedovedeš si představit, jak by mě potěšilo, kdyby se ti podařilo splnit moje druhé největší  přáníčko a mohla bych zažít ještě jednu přenádhernou plavbu lodí, na které bych kromě památek a života v Rusku, načerpala z plavby na moři potřebnou sílu a energii.
Přeji Ti Ježíšku, abys dostával většinou pozitivnější dopisy a přání, která budeš moci
splnit a děkuji Ti za vstřícnost a třeba i splněné přání.

Pěkné období vánočních svátků
přeje Táňa


Milý Ježíšku,

posílám Ti toužebné přání - velice bych si přála účastnit se nádherné plavby na výletní lodi.
Vychovala jsem téměř sama své čtyři syny a další tři, které jsem vyvdala také jsem dvanáct let vychovala - přeji jim mnoho štěstí jakožto čerstvým inženýrům.
Bohužel manžela postihla velmi vážná nemoc ( roztroušená skleróza- nyní ležák v ústavu). Tomu kdyby bylo v  mých silách přála opětovné navrácení zdravíčka. Bojovala jsem několik let o jeho zdravíčko. Jsem bezmocná a nyní již o něj pečují ústavně.
Jsem sama a velkým snem je první životní dovolená na mé narozeniny 4.2. 2018 - 55 let na vysněné cestě za poznáním na výletní lodi. Jen mne bolí, že již není v moci ji podniknout s manželem. Mílý Ježíšku děkuji za přečtení mého přání.

Mirka


Dobrý den, můj milý,, Rivierácký" Ježíšku,
již několik roků se plavím po mořích i oceánech s partou skvělých lidí, ale jednou bych chtěla udělat výjimku a strávit úžasný čas na moři i na souši s mým Čmelákem. Vychovali jsme společně dalšího Čmeláka a jednu Čmelku, kteří už mají své rodiny a tak jsme si vlastně zůstali jeden pro druhého :-). A protože mám toho nejlepšího chlapa na světě, chci další plavbu strávit jen s ním. A kdy jindy než příští rok, kdy manžel oslaví krásné kulatiny a kdo jiný by nám k tomu mohl napomoci  než Ty, Ježíšku. Přeji Ti šťastnou ruku, milý Ježíšku :-).
Svatka Čmelka


Milý Ježíšku,

Kéž by jsi vyslyšel moje nejtajnější přání. Chtěla bych dárek pro toho, kdo je mi v životě nejdražší, s kým už bezmála 37 let sdílím radosti i strasti života a bez kterého žít nedokážu.
Je to manžel, který oslaví v příštím roce nádherné jubileum 60 let a dárek v podobě plavby s Riviera Tour by byl pro něho doslova snem.
Modlím se k Tobě, pomoz mi prosím tento sen uskutečnit.
Eva


Milý Ježíšku,

v prosinci 2015 mi umřel tatínek a manžel mé maminky. V lednu 2016 jsem dostala nabídku na dovolenou na lodi, která měla být až v listopadu. Celá naše rodina po této tragické události si řekla "život je krátký a má se užívat a žít". Já, manžel, naši dva kluci a babička jsme jeli na krásnou, úžasnou dovolenou. Moc za ní děkujeme. Za krásné vzpomínky a krásné místa. Ježíšku, pokud bys chtěl udělat radost znovu naši babičce, dones jí krásný dárek. Všichni budeme za ní rádi.

 S láskou Dagmar


Milý Ježíku,
    vůbec není pravda,že jsem byla celý rok hodná,ale vím o někom,kdo byl.Moooc bych si přála,aby jsi daroval tento úžasný dárek osobě,která určitě není dokonalá(to by byla totiž příšerná nuda:-))ale je to člověk,který je vždy připraven podat pomocnou ruku,vyslechnout a pomoci.Je to moje sestra.Ježíšku,a protože velmi ráda cestuje,vím,že by z Tvého dárečku měla ohromnou radost.P.S. a já slibuju,že se polepším,aby mě vzala na plavbu s sebou.:-).moc ti děkuji.IvetaMilý Ježíšku,
u nás doma píše Ježíškovi jen naše dcera, takže je příjemné se vrátit do dětských let a s nadšením čekat, zda nám Ježíšek všechna naše tajná přání splní.
Mám skvělou rodinu, práci. Jsme všichni zdraví a to je ten největší dar, za který moc děkuji.
Takže co si vlastně přát? Už několik let jezdíme celá rodina na dovolenou k moři , kde si užíváme letní pohodu. Ale minulý rok mě  kamarádka po dlouhém přemlouvání nalákala na plavbu po Středomoří a nelituji ani jediné minuty. A tímto  jí moc děkuji za to, že mi ukázala, že se dá dovolená strávit i jinak,  než jsem byla celé roky zvyklá.
Vše bylo nad mé očekávání. Opravdu jedna z nejkrásnějších dovolených.
Byl to týden prožitý na nádherné lodi, na které jste našli vše, co si jen můžete přát.
Za ten týden jsem viděla několik krásných zemí a míst a  zažila spoustu úžasných chvil, které se nedají ani popsat. To prostě člověk musí  se vším všudy zažít a prožít.
Ale jedno mínus přeci jen naše dovolená měla. Byla to dámská jízda, takže manžel zůstal doma. Moc bych si přála, abychom na plavbu mohli spolu a tam  společně oslavili manželovy krásné kulaté narozeniny, které bude mít příští rok.
Proto Tě milý Ježíšku prosím o jeden dáreček pro mého manžela.
Budu s naší dcerou u stromečku nadšeně čekat a věřit, že Ježíšek opravdu existuje a splní naše tajná přání.
Děkuji.
Maminka Míša
 
 
Milý Ježíšku,

nemám žádné konkrétní přání,pouze Ti chci poděkovat za uzdravení mé osoby ze zákeřné choroby.Dále velké díky mé rodině a přátelům za citlivý přístup a podporu.Doufám,že zdraví vydrží jak mi,tak ostatním,které mám ráda.

 S velkou úctou

 Helena

Milý Ježíšku,
1. ledna 2018 oslavím 70. narozeniny. Děti již mají svoje rodiny a manžel  mi zemřel před osmi lety. Od té doby nemám ráda vánoce. Ježíšku, svěřím Ti svoje tajemství o nejkrásnějším dárku, který bych si přála.  Představuji si, že jsem se ocitla na  velikánské  lodi, která pluje po moři nebo dokonce po oceánu. Kolem mě je hodně lidí a všichni  se radují a jsou spokojeni. 
Vzala bych sebou souseda - přítele, který má podobný osud jako já.  Staral se 12 roků  o  svoji ženu, která byla na invalidním vozíku.  Nyní již je 6 let sám. Ten by si to vlastně zasloužil více jako já. Ježíšku, nechám to na Tobě.
Ale, jestli bude mít někdo jiný podobné přání a bude hodně smutný, prosím, dej to tomu člověku. Moc bych mu to přála.

 Anna

Drahý Ježíšku, dear Santa Claus, cher père Noël,
na Vánoce bychom si ze všeho nejvíce přály dosti netradiční dárek.
Chtěly bychom jej věnovat planetě Zemi a živočichům, jenž to v dnešním světě nemají lehké. Proto bychom chtěly zachránit kousek jejich domova, ze kterého jen 10 m² dokáže vyrobit denně kyslík pro 90 bytostí, tedy prales.
Naše přání se může zdát finančně náročné, ale není tomu tak. Tvůj svatý účet jistě dokáže obětovat částku, jež bys třeba utratil za vánočního kapra. "Proč ale kupovat nějaký hloupý prales někde na druhé polovině světa?" si jistě říkáš a my máme pro tebe odpověď. Protože bez pralesů bychom neměli co dýchat, a protože prales je domovem spousty živočichů, kteří umírají kvůli nezdravému palmovému oleji, jež se na vykáceném území pěstuje, a výrobci ho dávají všude, protože je levný a ostatním je jedno, co vlastně jí a používají. Těch 90 korun pošli na účet Prales dětem, my budeme víc než spokojené, když pod stromečkem najdeme obálku s certifikátem. Doufáme, že si toto někdy konečně lidé uvědomí, a že to nebude pozdě.
Moc ti děkujeme, thank you very much, merci beaucoup
od Karin & Nikol----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Z Vašich emailů:

Ahoj Pavle,

právě jsem dočetla Tvé vyjádření k soutěži, kterou jsi vyhlásil, „Dopis Ježíškovi“,  a  obě dvě vítězná přání, která mě dovedla k slzám. Přesto Ti píši hlavně proto, že stejně jako Ty s Tvojí ženou Hankou, jste měli touhu podívat se do Číny, tak i já jsem, díky Tobě,  dostala jeden z nejhezčích vánočních dárků. Dnes je tomu přesně 6 let, kdy jsem se zúčastnila společné prezentace cestovních kanceláří v Brně, na které se losoval jeden „možný“ výherce plavby. Ani já jsem Ti samozřejmě do té doby neprodala žádného klienta, ale Tvé půlhodinové vyprávění o pobytu na lodi mě tak nadchlo, že mojí touhou bylo vyhrát tuto plavbu a prožít všechny zážitky, které jsi tak barvitě líčil. Radost, kterou jsem zažívala, když jsi mi potom druhý den z Prahy volal, že ze všech dalších účastníků jsem to právě já, kdo na plavbu pojede, Ti snad ani nemusím líčit. Samotný pobyt na lodi potom předčil všechna má očekávání. Tuto radost  jsem potom se svými blízkými, mohla díky Tobě, prožívat  ještě několikrát. Přeji Ti, aby tento pocit, mohlo díky Tvojí usilovné práci, zažívat rok co rok, stále více a více spokojených a nadšených klientů, ke kterým se, doufám, v budoucnu připojíme i my J…..

Přeji Tobě i všem Tvým blízkým, kolegům a spolupracovníkům, pohodové prožití svátků vánočních a v novém roce hlavně zdraví, pohodu a osobní spokojenost.     

Měj se moc pěkně a co nejsrdečněji Tě zdraví


Jana Hutáková

Cestovní agentura JAMAS

T.G.Masaryka 57/14

568 02  Svitavy

------------------------


Dobrý den,

krásná přání. Zejména to druhé, kdy si holčičky přejí, aby jejich maminka byla zdravá....Zdraví je totiž v dnešním uspěchaném světě ze všeho nejdůležitější. Moc přeji mamince od holčiček, aby se jim uzdravila a celá rodina byla spolu.

Krásné Vánoce přeji a v novém roce hlavně to zdraví!

Eva Skalníková, CK RENATA

 

-------------------

ahoj Riviero :-))

všechny zdravíme v tomto krásném adventním čase:-)) a přejeme všem vitalitu a spoustu zdravíčka

dopisy ježíškovi chytají za srdce:-)...my každý rok s ježíškem posíláme 2 kozy  rodinám v Keni :-)

tak zatím se mějte hezky

zdravíme a děkujeme, že jste

Jaruš a Mirek

----------------------

Dobrý den pane Pavle,

 

děkuji za Váš krásný počin s přáním pro Ježíška, je krásné v dnešní době každý kousek lidskosti. 

Přeji také krásné vánoční svátky a do nového roku jen to nej a harmonii v celém životě.

 

PS: už mi osychají slzy z těch výherních přání :o)

Štěpánka Růžičková  CA AMIMA


-----------------------------


Vybrali jste krásná přání a moc to oběma výhercům přeji ! Zaslouží si to !! A škoda, že neznáme paní s vlásky... Té bych tu plavbu moc přála, aby přišla na jiné myšlenky.
Krásného Ježíška i vám...

Jitka Malá


Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme