TV – FILM - ve všech kajutách je televizor s příjmem satelitních kanálů v různých jazycích podle toho, kde se právě loď pohybuje. Na lodích je často také prostřednictvím televize nabízeno velké množství filmů - jde o výběr současné kinematografie dostupný každému v libovolném čase dle systému Pay – Per – View.  Některé kanály jsou vyhrazeny pro vnitřní okruh lodi a lze na nich najít základní informace k lodi, k plavbě, k bezpečnostním předpisům a aktualitám během plavby.


BARY – KAVÁRNY – DISCO - na všech lodích najdete několik různě tematicky zaměřených barů a kaváren, které jsou otevřené do pozdních nočních hodin. V některých si můžete zazpívat karaoke, naslouchat pianistovi, vychutnat vynikající vína a sekty, nebo jen strávit příjemný večer v okruhu přátel. Vždy je otevřen noční klub s diskotékou. Vydáte-li při zábavě hodně energie, je připraven půlnoční bufet.
KASINO - cestovatelé, v nichž dřímá pokerový génius či vášeň pro ruletu, mohou zkusit štěstí v lodních kasinech. V kasinu se nesmí fotografovat a pořizovat videozáznamy. Dětem vstup zakázán.


DĚTSKÝ KLUB - prostory a zařízení, která jsou vyhrazena pro děti a mládež, najdete na všech lodích. Děti od 2 do 12 let a mládež do 18 let jsou v péči profesionálních vedoucích a mohou se účastnit různých kurzů či zábavných aktivit - např. maškarní průvod, detektivní hra, apod. Pokud si rodiče chtějí udělat prostor pro sebe a nemít přitom starost o své ratolesti, jsou tyto služby a hlídání k dispozici prakticky po celý den. Lodě nabízejí malým námořníkům vyhrazené místnosti, kluby a prostory s bazény a jinými vodními radovánkami. Pro celou rodinu je určena herna s videoautomaty s pestrou škálou akčních, motoristických a sportovních simulátorů a dalších her. Simulátory, 4D kina, bowling jsou zpoplatněné služby, dětský klub je zdarma.


DIVADLO - každý večer je v lodním divadle, které je umístěno na přídi lodě, pořádáno divadelní představení. Nemusíte mít obavy z jazykové bariéry, divadla jsou koncipována pro všechny klienty na lodi a snadno jim porozumíte.  Jsou taktéž vhodné pro malé děti. Divadla jsou časově situovány dle programů lodi, které obdržíte každý večer na vaši kajutu s podrobným programem na celý den. Chceme Vás upozornit, že divadla jsou tématická a každý den je divadlo na jiné téma, žánr, apod. Proto, pokud se Vám divadlo nebude líbit jeden večer - nevadí, navštivte jej druhý. Zcela jistě narazíte na představení, které Vás určitě zaujme.


ANIMÁTORSKÉ PROGRAMY - skupina animátorů na lodi má za úkol vás bavit během celého dne. Doporučujeme se účastnit těchto akcí. Můžete se tak naučit kroky samby, salsy, zacvičit si, nebo zahrát bingo. Zejména doporučujeme večerní animační programy za aktivní účasti klientů. Nejen, že se pobavíte, ale získáte i nové přátele a kamarády z řad klientů, ale i personálu lodi. Při posledním galavečeru vezměte do divadla kamery a fotoaparáty. Zpravidla po představení máte možnost se vyfotit s vystupujícími umělci. Zcela jistě to bude pro Vás mimořádný zážitek. Rozhodně si tuto aktivitu nenechte ujít.


GALAVEČERY – během osmidenní plavby jsou pořádány dva galavečery. První galavačer je přivítání s kapitánem. Během prvního galavečera Vás většinou před večeří kapitán pozve na skleničku sektu nebo martini. Po slavnostní galavečeři zpravidla čeká klienty audience s kapitánem, kde se kapitán osobně pozdraví s každým účastníkem plavby a na památku je zhotovena fotografie, kterou si můžete následně zakoupit na photo desk. Navštivte tento večer divadlo, kde Vám na začátku budou představeni všichni hlavní důstojníci lodi. Dalším zajímavým dnem je Italský den na moři, kde se plavební společnost snaží prezentovat italskou kuchyni, vína, zvyky a tance. Účast na večeři v barvách italské trikolory je opravdu vítána. Finálový galavečer bývá zpravidla den před ukončením plavby. Účinkující a vedení lodi se s Vámi přijdou rozloučit do divadla a představení  bude vrcholit slavnostním grandfinále.


KOUPÁNÍ A BAZÉNY-Na všech lodích jsou k dispozici bazény a brouzdaliště pro děti. Nezřídka jsou tyto bazény obohaceny o doplňky, které vám chvíle u nich strávené zpříjemní (např. vířivky, skluzavka, apod.). V některých částech jsou bazény a jiné vodní radovánky přizpůsobeny mladším účastníkům plaveb. Pohlazením po těle a duši jsou lázně se saunou, hammam, masážní salóny, vířivky a další procedury. Nechybí také kosmetický salón a kadeřnictví.

MASÁŽE A LÁZEŃSKÉ PROCEDURY-Masáže a další lázeňské procedury jsou za poplatek a naleznete je v přední části lodi. Lodě vyšších tříd - MSC FANTASIA, SPLENDIDA, DIVINA, PREZIOSA, MERAVIGLIA A SEASIDE mají mimo to venkovní bazén opatřen zasunovací střechou, která se v případě nepříznivého počasí uzavře a vytvoří tak příjemnou atmosféru pro Váš odpočinek a relax. Lodě mívají několik bazénů na horní palubě lodi. Bazény jsou napouštěny každý den čerstvou mořskou vodou. Vířivky mají příjemnou teplotu 38°C a není zde povolen vstup malým dětem. Na horní palubě jsou k zapůjčení lehátka a osušky zdarma. Některé lodi mají speciální sluneční paluby určené ke slunění apod. Lodě vyšších tříd mají u kajut třídy Fantastica a Aurea speciální benefity určeny právě pro klienty těchto kajut. Jedná se o zvýhodněné vstupy do SPA, nebo oddělenenou část na lodi pro relax a odpočinek.


SPORT – HRY – KULTURA - nabídka her a sportovních aktivit během dní na moři je velmi široká. Najdete tu např. běžeckou trasu, multifunkční sportovní hřiště (basketbal, volejbal, malý fotbal), stolní tenis, aerobik, aqua aerobik, cvičení jógy, posilovna (možnost osobního trenéra), dále lezeckou stěnu pro různě pokročilé lezce (možnost lezeckého kurzu) apod. Každá loď má jiné vybavení (více info viz Lodě). Poklidnější chvíle vám připraví minigolfové hřiště.


MASÁŽE - SAUNY - FIT CENTRA - jsou na každé lodi, většinou v přední části lodi v horních palubách. Masáže, sauny a kadeřnictví jsou za poplatek a většinou tyto služby jsou levnější, pokud loď kotví v přístavu. Využít lze pochopitelně i různých akčních balíčků. Pokud se týká fitcentra, je zdarma. Každé fitcentrum má odborný personál. Do fitcentra je dovoleno vstupovat jen ve sportovní obuvi. Při vstupu je nutné vyplnit a podepsat prohlášení, že tyto sportovní aktivity provozujete na vlastní nebezpečí. Vedle fitcentra je většinou relaxační místnost.


MINIGOLF - TENIS - VOLEJBAL - některé lodě mají vybaveny horní paluby minigolfem, tenisovým nebo volejbalovým hřištěm. Tenisové rakety, nebo míče je možné zapůjčit u animátorů, nebo na recepci. V takovém případě Vám pracovníci lodní společnosti naúčtují zálohu k tíži vašeho účtu za zapůjčené nářadí a po navrácení ji pak odúčtují zpět. Každé ráno je možné potkat spousty klientů při procházce na horní palubě.


MSC WELLNESS EXPERIENCE -představte si dovolenou, na které, kromě poznání mnoha nádherných míst, uděláte i něco pro své tělo. Zdá se vám to nemožné? Od dubna 2017 se nemožné stane možným. MSC Cruises totiž jako první plavební společnost na světě nabízí možnost wellness plaveb, které budou dostupné na všech jejich lodích. Na lodi vám na míru sestaví kompletní cvičební plán, který spolu s mnoha místy k cvičení na palubě zajistí vám i vašemu tělu možnost užít si zdravou dovolenou. Program wellness plaveb byl spuštěn navázáním úzké spolupráce s firmou Technogym, světovou špičkou ve výrobě posilovacích strojů a zdravém životním stylu. Kromě posilovacích strojů dodá firma i svoji mnoha cenami ozdobenou aplikaci mywellness, která podpoří osobní trénink hostů na lodi. Aby jejich trénink nebyl přerušen, budou ji moci používat i po návratu z plavby. Pro zákazníky budou připraveny i speciální výlety v přístavech. Mezi ty bude patřit například jogging v antické Olympii, jízda na kole v Kodani, lezení na horu Floiena v Norsku, zábavný triatlon na Cozumelu zahrnující plavbu na kajaku, běh a potápění, nebo trénink přímo na pláži v Rio de Janeiro.


GALAVEČERY – během osmidenní plavby jsou pořádány dva galavečery. První galavačer je přivítání s kapitánem. Během prvního galavečera Vás většinou před večeří kapitán pozve na skleničku sektu nebo martini. Po slavnostní galavečeři zpravidla čeká klienty audience s kapitánem, kde se kapitán osobně pozdraví s každým účastníkem plavby a na památku je zhotovena fotografie, kterou si můžete následně zakoupit na photo desk. Navštivte tento večer divadlo, kde Vám na začátku budou představeni všichni hlavní důstojníci lodi. Dalším zajímavým dnem je Italský den na moři, kde se plavební společnost snaží prezentovat italskou kuchyni, vína, zvyky a tance. Účast na večeři v barvách italské trikolory je opravdu vítána. Finálový galavečer bývá zpravidla den před ukončením plavby. Účinkující a vedení lodi se s Vámi přijdou rozloučit do divadla a představení  bude vrcholit slavnostním grandfinále. ANIMÁTORSKÉ PROGRAMY - skupina animátorů na lodi má za úkol vás bavit během celého dne. Doporučujeme se účastnit těchto akcí. Můžete se tak naučit kroky samby, salsy, zacvičit si, nebo zahrát bingo. Zejména doporučujeme večerní animační programy za aktivní účasti klientů. Nejen, že se pobavíte, ale získáte i nové přátele a kamarády z řad klientů, ale i personálu lodi. Při posledním galavečeru vezměte do divadla kamery a fotoaparáty. Zpravidla po představení máte možnost se vyfotit s vystupujícími umělci. Zcela jistě to bude pro Vás mimořádný zážitek. Rozhodně si tuto aktivitu nenechte ujít. DIVADLO - každý večer je v lodním divadle, které je umístěno na přídi lodě, pořádáno divadelní představení. Nemusíte mít obavy z jazykové bariéry, divadla jsou koncipována pro všechny klienty na lodi a snadno jim porozumíte.  Jsou taktéž vhodné pro malé děti. Divadla jsou časově situovány dle programů lodi, které obdržíte každý večer na vaši kajutu s podrobným programem na celý den. Chceme Vás upozornit, že divadla jsou tématická a každý den je divadlo na jiné téma, žánr, apod. Proto, pokud se Vám divadlo nebude líbit jeden večer - nevadí, navštivte jej druhý. Zcela jistě narazíte na představení, které Vás určitě zaujme. DĚTSKÝ KLUB - prostory a zařízení, která jsou vyhrazena pro děti a mládež, najdete na všech lodích. Děti od 2 do 12 let a mládež do 18 let jsou v péči profesionálních vedoucích a mohou se účastnit různých kurzů či zábavných aktivit - např. maškarní průvod, detektivní hra, apod. Pokud si rodiče chtějí udělat prostor pro sebe a nemít přitom starost o své ratolesti, jsou tyto služby a hlídání k dispozici prakticky po celý den. Lodě nabízejí malým námořníkům vyhrazené místnosti, kluby a prostory s bazény a jinými vodními radovánkami. Pro celou rodinu je určena herna s videoautomaty s pestrou škálou akčních, motoristických a sportovních simulátorů a dalších her. Simulátory, 4D kina, bowling jsou zpoplatněné služby, dětský klub je zdarma. KASINO - cestovatelé, v nichž dřímá pokerový génius či vášeň pro ruletu, mohou zkusit štěstí v lodních kasinech. V kasinu se nesmí fotografovat a pořizovat videozáznamy. Dětem vstup zakázán.BARY – KAVÁRNY – DISCO - na všech lodích najdete několik různě tematicky zaměřených barů a kaváren, které jsou otevřené do pozdních nočních hodin. V některých si můžete zazpívat karaoke, naslouchat pianistovi, vychutnat vynikající vína a sekty, nebo jen strávit příjemný večer v okruhu přátel. Vždy je otevřen noční klub s diskotékou. Vydáte-li při zábavě hodně energie, je připraven půlnoční bufet.TV – FILM - ve všech kajutách je televizor s příjmem satelitních kanálů v různých jazycích podle toho, kde se právě loď pohybuje. Na lodích je často také prostřednictvím televize nabízeno velké množství filmů - jde o výběr současné kinematografie dostupný každému v libovolném čase dle systému Pay – Per – View.  Některé kanály jsou vyhrazeny pro vnitřní okruh lodi a lze na nich najít základní informace k lodi, k plavbě, k bezpečnostním předpisům a aktualitám během plavby. Na plavbách bude také kladen velký důraz na stravování. Spolupráci s nutričními experty z Technogym přinese širokou nabídku chutné a zároveň vyrovnané kuchyně pro sportovce. V bufetech pro ně bude otevřena nová část s velkým výběrem snídaní, obědů i večeří připravených s důrazem na zdravý životní styl. Nové kajuty pro sportovce budou vybaveny minibarem se sportovními nápoji a bezplatným internetem pro využívání aplikace mywellness. Na začátku plavby obdržíte zdarma uvítací balíček od Technogym se sportovním oblečením a ručníky. Svůj cvičební plán můžete konzultovat osobně se svým trenérem. Wellness Experience  objednávejte v naší cestovní kanceláři už nyní!MSC WELLNESS EXPERIENCE-STRAVOVÁNÍ PRO SPORTOVCE

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme