Základní informace o lodi

 • Plavební společnost: MSC Cruises Italy
 • Počet hostů: 5119 osob
 • Posádka: 1413 osob
 • Počet kajut: 2067
 • Délka lodi: 323 metrů
 • Šířka lodi: 41 metrů
 • Počet palub: 18
 • Rychlost v uzlech: 22
 • Rok výroby: 2017
 • Místo spuštění: Miami, USA
 • Registrace lodi: Valletta, Malta


Dvoupatrové prosklené atrium

Inovativní atrium s prosklenými stěnami se rozkládá na dvou palubách, vytváří atmosférické místo pro živou zábavu s nádherným výhledem na oceán. 

Zábava

MSC Seaside nabízí zábavu pro celou rodinu s plnohodnotnou bowlingovou dráhou a nejinteraktivnějším vícepodlažním vodním parkem na moři se čtyřmi různými vodními skluzavkami. Kromě toho se MSC Seaside může pochlubit barevnými dětskými hřišti vytvořenými ve spolupráci s LEGO.


Restaurace a bary

Na MSC Seaside si můžete během oběda vychutnat nádherný výhled na oceán. Všechny restaurace jsou skvěle vybavené a je zde i specializovaný bufet jen pro děti. Pro celodenní občerstvení, dokonalý aperitiv, nebo pozdní noční nápoj je k dispozici více než dvacet barů a salonků, každý s jedinečnou atmosférou.

Bazény

MSC Seaside nabízí dva velké venkovní a jeden vnitřní bazén se zatahovací střechou a spoustou místa na opalování a relax. Poblíž bazénů je i několik vířivek s nádherným výhledem na moře.


Kajuty

Kde budete spát?

Další kajuty

Vybavení lodě

Co si můžete užívat?

MSC Seaside je navržena speciálně pro teplé počasí Karibiku. Nabízí spoustu otevřených prostor, ze kterých si na dovolené s dopravou a delegátem s Riviera Tour můžete dosyta vychutnávat slunce nad mořskou hladinou. Hosté si na ní mohou vychutnat celou řadu restaurací, barů a obchůdků. Jedinečným místem je také 360° promenáda, na některých místech dokonce prosklená. Tento prostor po obvodu lodi je uzpůsoben jako rekreační oblast, kde se mohou hosté procházet, jíst, pít, nakupovat a kochat se přitom nádherným výhledy všude kolem sebe. MSC Seaside nabízí také několik různých salonků, včetně exkluzivního MSC Yacht Clubu. Hosté se mohou vybrat také z řady apartmánů a rodinných apartmánů.  


 ► VIDEOPROHLÍDKA LODĚ MSC SEASIDE ◄ 

OHROMUJÍCÍ DESIGN

Světelné designové prvky a moderní technologie, to jsou hlavní elementy MSC Seaside. Nespočet venkovních prostorů k relaxaci a občerstvení, více kajut s balkony než na jiných lodích, panoramatické výtahy i skleněné podlahy - to vše zažijete na plavbě s touto moderní lodí. Změnou v konstrukci, včetně posunutí strojovny do středu lodi, docílili konstruktéři větší stability. MSC Seaside je tak pro posádku lépe manévrovatelná a při plavbě se téměř nehoupe, což klienti Riviera Tour jistě ocení.

O plavidlech třídy Seaside se mluví jako o „lodích, které plují za sluncem“. Což v Rivieře můžeme potvrdit. Jsou navržena tak, aby svým hostům umožnila užívat si co nejvíce teplého počasí, především díky zvýšenému počtu balkonových kajut, míst s výhledem na moře a venkovními veřejnými prostorami, které jsou navrženy tak, aby nabízely co nejvíce moře a slunečních paprsků. 

Tomu je uzpůsobena i jejich konstrukce. Tato třída má značně rozšířená spodní patra. Cestující se tak vůbec poprvé dostanou téměř na úroveň hladiny moře. Zároveň mohlo dojít ke zvýšení lodi – lodě této třídy se s výškou 72 metrů staly jedněmi z nejvyšších na moři a zároveň také největšími, které byly postaveny v italských loděnicích.

TÉMATICKÉ RESTAURACE A BARY 

Na palubě MSC Seaside se nachází celkem 10 restaurací, své chuťové buňky v nich potěší milovníci asijské kuchyně, mořských plodů nebo třeba steaků. Nepřebernou nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů má zase připraveno 19 různých barů a pubů. My z Riviera Tour vám doporučujeme si tyto možnosti pořádně užít - nikde jinde totiž nemáte možnost zažít autentický zážitek jídla a stolování ze všech koutů světa. A abyste nekupovali zajíce v pytli, pár možností, kam na lodi za jídlem a pitím zajít, vám nyní představíme.

Asian Market Kitchen. Restaurace vytvořená japonsko-americkým šéfkuchařem Royem Yamaguchim. Kombinuje koncepty sushi/raw bar, tappanyaki grill a asijské kuchyně spolu s havajskou a francouzskou kulinářskou tradicí.


Venchi Cioccogelateria & Coffee Bar. Čokoládovna a kavárna vytvořená ve spolupráci se slavným výrobcem čokolády, ve které můžete obdivovat mistry čokolatiéry. Ti budou přímo před vámi v otevřené kuchyni vytvářet lahodné pochoutky, které můžete pak můžete rovnou ochutnat.


Haven Lounge. Ti, kteří elektronické a taneční hudbě příliš neholdují, ocení možnost večerního posezení s přáteli v klubu s živou hudbou.


Bistrot - La Bohéme. Bistro ve stylu francouzské bohémy, kde si můžete pochutnat na francouzských specialitách a věhlasném víně.


Sports Bar. Bar věnovaný sportovní tématice, ve kterém můžete sledovat nejdůležitější události sportovního světa v přímém přenosu.


Butcher´s Cut. Plavba je v plném proudu a máte chuť na něco vydatnějšího? Tak vyražte do místní steakové restaurace, která surovinami z těch největších řeznických velmocí dozajista potěší vaše chuťové pohárky.


Aurea Bar. Klidný bar na horní palubě přídi lodi určený exkluzivně pro hosty MSC Yacht Club.


ZÁBAVA A ANIMAČNÍ PROGRAMY 

Kromě barů a restaurací můžete na lodi MSC Seaside navštívit také několik atrakcí, z nichž některé vám dozajista vezmou dech. Ať už půjde o nejdelší zipline dráhu na moři, obří vodní park, nebo relax v lázních, všechno předčí vaše očekávání toho, co se dá na zaoceánské lodi dělat. Kromě těchto atrakcí je možné navštívit také lodní kasíno, kulečníkovou a herní místnost, sportbar, množství obchodů s parfémy, oblečením i suvenýry, a také lodní čokoládovnu, jejíž produkty si dozajista získají vaše srdce.

Atrium. Centrum života na lodi s recepcí, několika bary a kavárnami. V noci se mění na diskotéku, která žije do brzkých ranních hodin.


Bowling. Plnohodnotná bowlingová dráha na palubě lodi? Na MSC Seaside žádný problém.

Obří vodní park a bazény. Na palubě MSC Seaside najdete dva venkovní a jeden vnitřní bazén se zatahovací střechou. Kromě toho můžete navštívit také vodní park se skluzavkami a vodními atrakcemi pro děti. Bazén na horní palubě se navíc během léta v noci mění na obří diskotéku.


Simulátor Formule 1. Jízdu na světoznámých okruzích F1 si můžete vyzkoušet v lodním simulátoru.


Moderní tělocvična a lázně. Během plavby s Riviera Tour můžete pečovat také o sebe. Tělocvična s několika sály pro skupinové i individuální cvičení nabízí možnost udržení kondice, lázeňských areál s masážemi, zábaly a saunami zase odpočinek po náročném dni.


Doremiland. Děti i teenageři od 1 do 17 let mohou během plavby vyrazit do několika klubů, kde mohou potkat nové přátele ve stejném věku. Pro děti a náctileté je navíc připraveno i speciální menu a restaurace, vyhrazená výhradně jen pro ně.


Garage Club. Po celodenním prohlížení destinací si můžete odpočinout v hudebním centru lodi - inovativním baru Garage Club, ve stylu slavných amerických veteránů.


MSC FOR ME

Aplikaci "MSC for Me", určenou pro chytré telefony, vytvořilo MSC Cruises tak, aby návštěvníci lodi měli vždy po ruce všechny informace o dění na palubě. Na tak velké lodi jako je MSC Seaside je velmi jednoduché se ztratit, přes 3 000 bluetooth přijímačů ale dokáže s přesností na 5 metrů určit polohu cestujícího a přes mapu ho navést na místo, které hledá. Pro děti jsou k dispozici speciální náramky, které rodičům umožní kdykoliv zjistit, kde se jejich potomek nachází.

 

KAJUTY

MSC Seaside nabízí ubytování v celé řadě kajut a apartmánů s plochou a vybavením odstupňovaným dle třídy. K dispozici jsou vnitřní kajuty i kajuty s terasovým balkonem s výhledem na moře, ale samozřejmě také apartmá včetně královského s venkovní vířivkou. Pro rodiny jsou určena rodinná apartmá nebo možnost propojit více kajut, strádat ale na lodi nebudou ani osoby s tělesným postižením nebo omezenou možností pohybu.

DRUHY KAJUTY

Vnitřní kajuta. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka. Prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem a fénem, interaktivní TV, telefon a trezor. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek). Plocha přibližně 14-28 m² (podle druhu kajuty). V kajutě může být ubytováno až 5 osob. (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)

 

Kajuta s oknem. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka. Okno s výhledem na moře. Relaxační křeslo, prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem a fénem, interaktivní TV, telefon a trezor. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek). Plocha přibližně 17 m². (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)

 

Kajuta s balkonem. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka nebo sofa. Odpočinkový prostor se sedačkou, prostorná skříň, koupelna s fénem a sprchovým koutem nebo vanou, interaktivní TV, telefon a trezor. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek). Plocha přibližně 16-17 m², z toho přibližně 5-9 m² tvoří balkon. * Některé kajuty mají balkonové čelo železné místo skleněného. (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)

 

Suite. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Odpočinkový prostor se sedačkou, oddělený šatník, koupelna s fénem a sprchovým koutem nebo vanou. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek), interaktivní TV, telefon a trezor. Plocha přibližně 17-49 m², z toho přibližně 8-38 m² tvoří balkon (podle druhu kajuty). * V nabídce jsou také apartmá s vlastní terasouapartmá s vířivkou nebo velká apartmá s průchozím šatníkem, odpočinkovým prostorem nebo odděleným obývacím pokojem (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)

 

Dvoupokojové apartmá. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Dvě ložnice, jedna s dvoulůžkem a jedna s dvěma oddělenými postelemi. Odpočinkový prostor se sedačkou nebo oddělený obývací pokoj. Průchozí šatník, dvě koupelny s fénem, jedna se sprchovým koutem, druhá s vanou. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek), interaktivní TV, telefon a trezor. Plocha přibližně 49 m², z toho přibližně 17 m² tvoří balkon (podle druhu kajuty). V kajutě může být ubytováno až 5 osob. (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)

 

MSC YACHT CLUB

MSC Yacht Club na přídi lodi MSC Seaside je novou dimenzí odpočinku a luxusu. Svým hostům nabízí soukromý prostor včetně přednostního nalodění, luxusních kajut, odděleného bazénu, lázeňských koupelí, solária, baru, restaurace a osobního komorníka, který se vás stará 24 hodin denně. Velkou výhodou je také exkluzivní výhled ze soukromého krytého i otevřeného atria na přídi lodi. MSC Yacht Club není jen o službách a kajutách. Další informace o tomto exkluzivním stylu trávení dovolené naleznete na této stránce.

 

KAJUTY MSC YACHT CLUB 

MSC Yacht Club Interior Suite. Luxusní apartmá na palubách 16-18. Nabízí celkový prostor přibližně 21 m². Jeho hosté si mohou užívat prostorného šatníku, koupelny se sprchovým koutem nebo vanou, toaletním koutem a fénem. Pro pohodlný spánek klientů Riviera Tour jsou připraveny dvoulůžkové postele s možností rozdělení (na vyžádání).  Wi-Fi připojení zdarma, interaktivní TV, telefon, trezor a minibar v ceně. Jako hosté MSC Yacht Club si budete užívat i dalších privilegií(obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit - v rámci stejné kategorie kajut)

 

MSC Yacht Club Deluxe Suite. Luxusní apartmá na palubách 16-18. Nabízí celkový prostor přibližně 25 m², z toho přibližně 8 m² tvoří balkon. Jeho hosté si mohou užívat odděleného prostoru s prostornou sedačkou, prostorného šatníku, koupelny se sprchovým koutem nebo vanou, toaletním koutem a fénem. Pro pohodlný spánek klientů Riviera Tour jsou připraveny dvoulůžkové postele s možností rozdělení (na vyžádání). Wi-Fi připojení zdarma, interaktivní TV, telefon, trezor a minibar v ceně. V kajutě může být ubytováno až 5 osob. Jako hosté MSC Yacht Club si budete užívat i dalších privilegií(obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit - v rámci stejné kategorie kajut)

 

MSC Yacht Club Royal Suite. Královská apartmá na palubě 16. Nabízí celkový prostor přibližně 62 m², z toho přibližně 33 m² tvoří balkon se soukromou výřivkou a jídelním stolem. Jeho hosté si mohou užívat také velkého průchozího šatníku, koupelny se sprchovým koutem, vanou, toaletním koutem a fénem. Pro pohodlný spánek klientů Riviera Tour jsou připraveny dvoulůžkové postele s možností rozdělení (na vyžádání). Wi-Fi připojení zdarma, interaktivní TV, telefon, trezor a minibar v ceně. Jako hosté MSC Yacht Club si budete užívat i dalších privilegií(obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit - v rámci stejné kategorie kajut)

 

SLUŽBY NA KAJUTÁCH

Zážitek z plavby za nejvýhodnější cenu. Balíček Bella poskytují hostům nejvýhodnější dostupné ceny, výběr kajuty ponechává na plavební společnosti. Několik dní před odjezdem jim bude přidělena nejlepší dostupná kajuta v rámci zvolené kategorie. Na plavbách s Riviera Tour zahrnuje přístup k široké škále možností a aktivit na lodi, jako jsou restaurace, bufet, divadelní představení ve stylu Broadway každý večer, zábavu pro děti i dospělé, bazén, panoramatickou posilovnu i sportovní zařízení pod širým nebem. Klientům je po dobu zájezdu k dispozici kvalifikovaný vícejazyčný personál. Změna vybrané kajuty je možná pouze za poplatek, k dispozici jsou kajuty s balkonem, oknem i vnitřní kajuty.

Hosté si sami vybírají kajutu a čas večeře. Balíček Fantastica zahrnuje všechny výhody balíčku Bella, klienti mohou ale navíc využít také flexibilitu při změnách rezervace, přednostní výběr místa k večeři, snídani na pokoji zdarma a 20 % slevu na předplacené balíčky ve specializovaných restauracích. K dispozici jsou kajuty s balkonem, oknem i vnitřní kajuty. V případě změny kajuty z provozních důvodů bude hostům poskytnu vyšší druh kajuty. 

Balkonové kajuty a apartmá na nejlepších místech a s nadstandardními výhodami. Balíček Aurea udělá z plavby opravdu nezapomenutelný zážitek, nejen díky možnosti výběru z nejprostornějších balkonových kajut a apartmánů a nejlepších míst na nejvyšších palubách, ale i díky dalším exkluzivním výhodám. Kromě výhod balíčku Fantastica budete mít také možnost přednostního nalodění a vylodění, přivítání proseccem a čokoládou, jejich kajuta bude vybavena vlastními župany, pantoflemi a koupelnovými potřebami. Během dovolené budete mít možnost kdykoliv povečeřet ve vyhrazené restauraci nebo relaxovat na soukromé sluneční terase. Kromě toho můžete zavítat do Termální zóny a odpočívat díky speciálnímu předplacenému balíčku SPA, který vám bude k dispozici se slevou. 

Více informací o kajutách na lodích naleznete na této stránce.

 

► AKTUÁLNÍ POZICE MSC SEASIDE ◄

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT 

Články o tématu "MSC Seaside" na webu Riviera Tour:

TECHNICKÉ INFORMACE A ROZMÍSTĚNÍ KAJUT NA MSC SEASIDE (v češtině; POUZE ORIENTAČNÍ, AKTUÁLNĚ DOCHÁZÍ KE ZMĚNĚ ROZMÍSTĚNÍ KAJUT ZE STRANY LODNÍ SPOLEČNOSTI)

PRVNÍ POSTCOVIDOVÁ PLAVBA NA MSC SEASIDE (květen 2021)

VŠECH 19 LODÍ SE VRACÍ NA MOŘE (prosinec 2021)


Právní upozornění:

Všechny údaje na webu www.rivieratour.cz jsou informačního charakteru a mají klientům přiblížit vybavení lodí, servis na lodích a služby. Vybavení, služby a servis na lodích se může lišit a během času plavební společnost upravuje a mění služby, ceníky, obsah služeb apod. Služby na lodích, jejich rozsah a cenu určuje vždy plavební společnost. Proto pro uzavření cestovní smlouvy jsou vždy platné údaje a nabídka uvedená v cestovní smlouvě. 

MSC Seaside

pluje na těchto plavbách

Letenka v ceně
S dopravou a delegátem

24 108 VELKÁ PLAVBA KARIBIKEM

Odjezd: 15. 11. 2024

Příjezd: 02. 12. 2024

Dnů: 18

Destinace: Karibik a Severní Amerika

Loď: MSC Seaside

Přístav nalodění - vylodění: Miami

Akční cena: 72 990 Kč€3 040

s dopravou do přístavu a delegátem

Cena pro (do 11 let): 47 990 Kč€1 999

Cena pro (od 12 do 17 let): 49 990 Kč€2 082

Katalogová cena: 85 990 Kč / €3 582

Více o této plavbě
S dopravou a delegátem

827 PISA, LUCCA, VERONA A STŘEDOMOŘÍ

Odjezd: 23. 08. 2025

Příjezd: 01. 09. 2025

Dnů: 10

Destinace: Středomoří

Loď: MSC Seaside

Přístav nalodění - vylodění: Livorno

Akční cena: 32 990 Kč€1 374

s dopravou do přístavu a delegátem

Cena pro (do 11 let): 16 990 Kč€707

Cena pro (od 12 do 17 let): 16 990 Kč€707

Katalogová cena: 49 990 Kč / €2 082

Více o této plavbě
S dopravou a delegátem

24 237 ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ PŘES IBIZU

Odjezd: 18. 10. 2024

Příjezd: 27. 10. 2024

Dnů: 10

Destinace: Středomoří

Loď: MSC Seaside

Přístav nalodění - vylodění: Janov

Akční cena: 26 990 Kč€1 124

s dopravou do přístavu a delegátem

Cena pro (do 11 let): 10 990 Kč€457

Cena pro (od 12 do 17 let): 11 990 Kč€499

Katalogová cena: 35 990 Kč / €1 499

Více o této plavbě
S dopravou a delegátem

24 209 PLAVBA ZÁPADNÍM STŘEDOMOŘÍM - BALKON AKCE!

Odjezd: 26. 04. 2024

Příjezd: 05. 05. 2024

Dnů: 10

Destinace: Středomoří

Loď: MSC Seaside

Přístav nalodění - vylodění: Janov

Akční cena: 29 990 Kč€1 249

s dopravou do přístavu a delegátem

Katalogová cena: 37 990 Kč / €1 582

Více o této plavbě
S dopravou a delegátem

821 PISA, LUCCA, FLORENCIE A STŘEDOMOŘÍ

Odjezd: 19. 07. 2025

Příjezd: 28. 07. 2025

Dnů: 10

Destinace: Středomoří

Loď: MSC Seaside

Přístav nalodění - vylodění: Livorno

Akční cena: 32 990 Kč€1 374

s dopravou do přístavu a delegátem

Cena pro (do 11 let): 16 990 Kč€707

Cena pro (od 12 do 17 let): 16 990 Kč€707

Katalogová cena: 49 990 Kč / €2 082

Více o této plavbě
S dopravou a delegátem

812 PISA, LUCCA A ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ

Odjezd: 24. 05. 2025

Příjezd: 02. 06. 2025

Dnů: 10

Destinace: Středomoří

Loď: MSC Seaside

Přístav nalodění - vylodění: Livorno

Akční cena: 24 990 Kč€1 041

s dopravou do přístavu a delegátem

Cena pro (do 11 let): 13 990 Kč€582

Cena pro (od 12 do 17 let): 14 990 Kč€624

Katalogová cena: 39 990 Kč / €1 665

Více o této plavbě
S dopravou a delegátem

24 218 ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ PŘES IBIZU-posledních 6míst!

Odjezd: 21. 06. 2024

Příjezd: 30. 06. 2024

Dnů: 10

Destinace: Středomoří

Loď: MSC Seaside

Přístav nalodění - vylodění: Janov

Akční cena: 36 990 Kč€1 541

s dopravou do přístavu a delegátem

Katalogová cena: 42 990 Kč / €1 790

Více o této plavbě

Kam plujeme

Karibik a Severní Amerika

Karibik je snem každého cestovatele. Tato destinace není o historii, ale o krásách přírody, potápění, koupání, šnorchlování, opalování, relaxu, karibském rumu a latinskoamerických tancích. Kromě plaveb Karibikem s námi můžete vyrazit také na plavby Severní Amerikou z New Yorku do Kanady. Velkou výhodou jsou v této destinaci přímé lety Vídeň – Miami – Vídeň (u vybraných plaveb).


Plavby v Karibik a Severní Amerika

Kam plujeme

Exotické plavby

Pro opravdové cestovatele nabízíme velmi zajímavé plavby snad do všech koutů světa. Můžeme Vám připravit plavbu doslova na míru dle Vašich požadavků a možností. Naše letité zkušenosti spojené s cestováním po celém světě Vám pomůžou při poznávání krásných destinací a míst.

Plavby v Exotické plavby

Kam plujeme

Exotické plavby

Plavby v Exotické plavby

Kam plujeme

Dálkové plavby a plavby kolem světa

Zažijte s námi opravdový životní zážitek. Udělejte radost sami sobě a vyrazte odpočívat, poznávat nové místa, nové kultury, světovou kuchyni, skvělé lidi, nádherná místa, památky. Na dálkových plavbách a na plavbě kolem světa s MSC Cruises můžete navštívit až 33 zemí a zavítat až do 52 destinací. Při přípravě této plavby se věnujeme každému zákazníkovi individuálně a připravíme pro Vás plavbu, na které se budeme snažit maximálně vyhovět vašim požadavkům a splnit tak váš životní sen.

Plavby v Dálkové plavby a plavby kolem světa

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme