Základní informace o lodi

  • Plavební společnost: MSC Crusies Italy
  • Počet hostů: 5179
  • Posádka: 1414
  • Počet kajut: 2067
  • Délka lodi:  323
  • Šířka lodi:   41
  • Počet palub: 18
  • Rychlost v uzlech: 22
  • Registrace lodi: Malta
  • Rok výroby: 2017

Dvoupatrové prosklené atrium

Inovativní atrium s prosklenými stěnami se rozkládá na dvou palubách, vytváří atmosférické místo pro živou zábavu s nádherným výhledem na oceán. 

Bazény

MSC Seaside nabízí dva venkovní bazény se spoustou místa a s nádherným výhledem na moře. Tyto bazény jsou speciálně navrženy tak, aby hostům umožnily zůstat blízko bazénu. Poblíž bazénu je i několik Whirlpoolek, které umožňují relaxaci s úžasným výhledem na oceán.


Zábava

MSC Seaside nabízí nekonečnou zábavu pro celou rodinu s plnohodnotnou bowlingovou dráhou, restaurací určenou pouze dětem a nejinteraktivnějším vícepodlažním vodním parkem na moři se čtyřmi různými vodními skluzavkami.Kromě toho se MSC Seaside může pochlubit barevnými dětskými hřišti vytvořenými ve spolupráci s LEGO.


Restaurace a bary

Na MSC Seaside si můžete vychutnat nádherný výhled na oceán, zatímco budete jíst. Devět příjemných restaurací, včetně pěti specializovaných restaurací. MSC Seaside umožňuje fantastický gastronomický zážitek. Tyto restaurace jsou skvěle vybavené pro kohokoliv z vás a je zde i specializovaný bufet "pouze pro děti". Pro dokonalý aperitív před večeří, pozdní noční nápoj, nebo denní občerstvení je k dispozici výběr z dvaceti chytrých barů a salonků, z nichž každý má svou jedinečnou atmosféru.

Kajuty

Kde budete spát?

Další kajuty

Vybavení lodě

Co si můžete užívat?

Video - prohlídka lodi MSC SEASIDE

KAJUTY

Kajuta - MSC Seaside - rivieratour


VYBAVENÍ LODI

MSC YACHT CLUB KAJUTA ROYAL

MSC YACHT CLUB

MSC YACHT CLUB na plavbách s RIVIERA TOUR

MSC Yacht Club je na lodi MSC Splendida,Fantasia,Divina,Preziosa novou dimenzí odpočinku a luxusu. Svým hostům MSC Yacht Club nabízí soukromý prostor pro exkluzivní potěšení svých vážených klientů včetně bazénu, lázeňských koupelí, solária, baru, restaurace a samozřejmě nepřetržitá osobní obsluha.

Volba exkluzivity MSC Yacht Club s sebou přináší řadu zvláštních výsad, které jsou vám k dispozici od chvíle, kdy se chystáte nalodit. Zde je několik málo příkladů:

MSC YACHT CLUB-Koncepce

MSC Fantasia a MSC Splendida mají k dispozici 99 exklizivních apartmánů, se soukromým přístupem. 'MSC Yacht Club' je vysoce personalizovaná oblast, která zahrnuje vstup do salonku Top Sail Lounge, soukromého bazénu (jeden bazén), Cocktail baru a stravovacích zařízení. Pro zajištění exkluzivních služeb Yacht Club hostům MSC představilo klasický “Butler” a “Concierge” servis, tedy servis komorníka a portýra. Butler, nebo komorník je velvyslancem MSC Crociere pro exkluzivní služby. Servis této úrovně je odpovědí na potřebu nabídnout něco víc než jednoduchou 'upgrade' dovolenou. Tým komorníků pečuje o každý aspekt našich hostů Yacht Club, kterí jsou ubytováni v exkluzivních apartmánech. Komorníci budou pracovat ve skupinkách po dvou (Butler a Junior Butler) pod pečlivým dohledem Vedoucího komorníka. Každý tým bude poskytovat služby pro přibližně deset apartmánů. Vedoucí komorník bude řídit celý tým komorníků Yacht Club a bude mluvit více jazyky. Služby komorníka a portýra jsou nabízeny výhradně hostům Yacht Club a to 24 hodin denně.

MSC YACHT CLUB na plavbách s RIVIERA TOUR

Top Sail a Concierge Lounge

Haly se nachází na palubě 15 v přední části, s Cocktail barem a vyhrazenou terasou. Počet míst k sezení je 144, 32 konferenčních stolků v salonku Top sail a 24 v salonku Concierge s osmi barovými židlemi. Top Sail hala je panoramatická a nabízí křišťálově čistý výhled na oceán a perfektní panoramu města když loď zakotví v přístavu.

Zde použité materiály jsou nejvyšší kvality: stěny v ořechu, alcantarová zeď, ozdoby na recepci, elegantní parketové podlahy s vložkou žlutého mramoru Sienna. Stůl ve tmavém mramoru nabízí hostům Yacht Club možnost začít den u bohaté snídaně. Celkový dojem dotváří velmi měkký a elegantní dizajn. MSC Yacht Club skutečně odpovídá svému názvu. Poprvé na výletní lodi mohou hosté chodit po křišťálových schodech Swarovski. Schodiště, které spojuje palubu 15 Concierge halu s palubou 16 vás okouzlí mozaiku Svatovavřineckého černého a žlutého mramoru Sienna, Swarovského křišťálu v odstínu jantaru, vše plně osvětlené LED diodami.

‘The One’

Ubytování

Další vybavení

Kdo je Butler?

Charakteristiky:

Vzdělaný, vyškolený, oddaný, diskrétní, zdvořilý, laskavý, informovativní, dobře upravený, pozorný, aktivní, starostlivý, znalý, srdečný a orientovaný odvádět práci do posledního detailu.

Kdo je Concierge?

Concierge slouží potřebám hostům Yacht Club, poskytování informací a speciálních služeb, zlepšit pobyt na palubě.On / ona bude mít různé konkrétní odpovědnosti, včetně (ale nejen) rezervace schůzek SPA a exkurze, rezervace speciálních restaurací. Mají li hosté jakékoliv pochybnosti nebo dotazy, Concierge bude ihned připraven splnit všechny jejich potřeby.

Butler a Concierge služby

MSC SEASIDE - rivieratour


Restaurace

Zadní část panoramatické "Cerchio d'Oro" Restaurace je vyhrazena pouze pro YC hosty. Vybere se místo k sezení a čas. Sszení semůže změnit dotazem na Butlera nebo Concierge). Sezení ve všech ostatních rezervacích musí být předem objednáno přes Butler (na poplatek). L'Etoile- Francouzská restaurace je k dispozici pro hosty YC bez dodatečných nákladů, při rezervaci, ale má omezenou dostupnost.

Speciality

MSC Yacht Club cestující bude nabídnut obrovský výběr jídelních alternativ, nápoje, pečivo a občerstvení v Top Sail Lounge a v One Pool u bazénu (když počasí dovolí). 24 hodin denně bude také k dispozici:

SNÍDANĚ

OBĚD

TEA TIME

VEČEŘE

NÁPOJOVÝ VÝBĚR all inclusive

MSC Seaside - rivieratour


Článek: 

MSC SEASIDE: PLOVOUCÍ MĚSTO

Ve středu 29.11.2017 z italské loděnice Fincantieri v Monfalcone vyplula loď, která svým inovativním vzhledem a parametry vzbuzuje obdiv. Je dlouhá jako tři fotbalová hřiště a na její palubu se vejde malé město.

ÚPLNĚ JINÁ LOĎ

Projektový tým lodi MSC Seaside se poprvé sešel v roce 2014. Zadáním konstruktérů bylo přiblížit návštěvníky co nejblíže k moři. Jejich práce si nakonec vyžádala celkem 10 miliónů hodin věnovaných plánování a designu.  Na klasických lodích se totiž první velká otevřená místa, na kterých si cestovatelé mohou naplno užít moře, nachází až na horních palubách ve výšce až 60 metrů. Návrh konstruktérů počítal s přesunutím těchto prostor téměř na úroveň vodní hladiny, čehož chtěli dosáhnout rozšířením spodních pater. Vznikl tak zcela nový koncept výletní lodi, který nemá ve světě obdoby.

Rozhodnutí rozšířit spodní patra tak přineslo úplně novou výzvu. Vzniklý nosník byl nakonec navržen s konečnou šířkou 41 metrů, tedy jen o osm metrů méně, než je maximální šířka doků loděnice. Rozšíření spodní části lodi umožnilo její zvýšení. A tak je s výškou 72 metrů jednou z nejvyšších lodí na moři.

Všímavý pozorovatel jistě uvidí, že komíny lodi nejsou umístěny v zadní části, jako tomu bylo doposud zvykem. Změna půdorysu s sebou totiž přinesla nutnost vyřešit rozložení váhy. Kvůli větší stabilitě tak byla strojovna s lodními šrouby přesunuta do středu lodi. Díky této inovaci se loď při plavbě na moři téměř nehoupe a je lépe manévrovatelná.

Rozšíření spodních palub vedlo i ke změnám v umístění záchranných člunů. Nyní se nacházejí pod rozšířenou palubou, jsou tedy skryty před zraky cestujících a zároveň dostatečně blízko k provedení rychlé evakuace.

CHYTRÁ LOĎ

Nový program „MSC for Me“ určený pro mobilní telefony byl vytvořen tak, aby návštěvníci lodi měli vždy po ruce všechny informace o dění na její palubě. Na tak obrovské lodi není problém se ztratit, proto přes 3000 bluetooth přijímačů dokáže s přesností na 5 metrů určit polohu cestujícího a přes mapu v aplikaci ho navést na místo, které hledá. Pro děti jsou k dispozici speciální náramky, které rodičům umožní kdykoliv zjistit, kde se jejich ratolest právě nachází.

NEJDELŠÍ LANOVÁ DRÁHA NA MOŘI

Na lodi si můžete užít adrenalin na nejdelší lanové dráze, která kdy byla na moři postavena. Je dlouhá 120 metrů, čímž téměř šestinásobně překonává délku dosavadní nejdelší dráhy na lodi Oasis. Prostor, ze kterého tato atrakce vede, je zároveň nejvyšším otevřeným lodním prostorem na světě.

PŘEDÁNÍ A KŘEST V MIAMI

MSC Seaside byla lodní společnosti slavnostně předána na konci listopadu. Předávací ceremoniál se odehrál za přítomnosti italského prezidenta Sergia Mattarelly, který svou přítomností vzdal čest největší lodi, která kdy byla v Itálii postavena. Uvedení do služby proběhlo třicet kilometrů vzdáleném Terstu, ze kterého pak vyplula na svou první transatlantickou plavbu do USA. Tohoto předávacího ceremoniálu se taktéž zúčastnil majitel naší cestovní kanceláře RIVIERA TOUR.

Nová vlajková loď bude oficiálně pokřtěna 21. prosince v Miami na Floridě, bude tak prvním plavidlem společnosti MSC Cruises pokřtěným mimo Evropu. Úkolu být kmotrou lodi se opět zhostí italská herečka Sofia Loren, která doposud pokřtila všechny lodě této společnosti.

CK RIVIERA TOUR pořídila několik fotografií této luxusní lodě MSC Seaside, které si můžete prohlédnout níže.
MSC Seaside

pluje na těchto plavbách

Kam plujeme

Arabské Emiráty - Indie - Asie - Japonsko

Pro naše cestovatele jsme rozšířili nabídku plaveb právě do oblasti SAE. Bylo pro nás velkým potěšením, že to byl krok správným směrem. Spousta letitých mořeplavců vyhodnotilo tuto plavbu jako nejlepší ze všech.

Můžete očekávat moderní velkoměsta, krásnou historii, starodávné trhy v kontrastu s luxusními obchodními domy.

 Plavba v SAE je opravdu plná kontrastů a pokud zavítáte do destinace MUSKAT ,budete si připadat jako v pohádce. Výhodou je i přímý let Vídeń - Dubaj

Plavby v Arabské Emiráty - Indie - Asie - Japonsko

Kam plujeme

Evropa – Anglie – Skotsko – Island

Musíte milovat moře a je třeba počítat s tím, že počasí může být vrtkavé. Ale to už k poznávání Anglie, Islandu a nebo Skotska rozhodně patří. Odměnou Vám budou úžasné přírodní scenérie, poznání nových destinací, měst a kultury.

Velmi zajímavou novou destinací v rámci plaveb je i okruh Skotsko -Island na MSC PREZIOSA, který přinese cestovatelům nevšední zážitky

Plavba KOLEM EVROPY se kterou jsme začínali v ČR jako první, si již za ta léta získala své příznivce. Jistě zajímavou zkušeností je i plavba na oceánu, která je značně rozdílná od plaveb ve středomoří. Lákavé jsou zejména destinace, kam se během běžného roku mořeplavec nedostane- La Havre, La Coruna...

Zimní plavby na Casablancu, Kanárské ostrovy a Madeiru ve Vás zanechají krásné vzpomínky i překvapení z nově navštívených destinací jako například Malaga, Cadiz nebo Gibraltar.

Plavby v Evropa – Anglie – Skotsko – Island

Kam plujeme

Miniplavby - Atlantické a jiné plavby

Plavby v Miniplavby - Atlantické a jiné plavby

Kam plujeme

Plavba kolem světa -Transatlantické plavby

Zažijte s námi opravdový životní zážitek…

Zasloužíte si  udělat radost sami sobě, zasloužíte si odpočívat,
poznávat nové místa, nové kultury, světovou kuchyni, skvělé lidi, nádherná místa, památky….

Na plavbě kolem světa s MSC Cruises navštívíte až 33 zemí a zavítat tak můžete až do 52 destinací. Přípravě této plavby se věnujeme každému zákazníkovi individuálně a připravíme pro Vás plavbu , kde se budeme maximálně snažit vyhovět Vašim požadavkům s splnit
Vám tak Váš životní sen.

Plavby v Plavba kolem světa -Transatlantické plavby

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme