Základní informace o lodi

 • Plavební společnost: MSC Cruises Italy
 • Třída: Musica
 • Počet hostů: 3 013 osob
 • Posádka: 987 osob
 • Počet kajut: 1 275
 • Délka lodi: 294 m
 • Šířka lodi: 32 m
 • Výška lodi: 59,6 m
 • Počet palub: 16
 • Rychlost v uzlech: 23 kn
 • Výtlak: 92 627 BRT
 • Ponor: 6 m
 • Rok výroby: 2008
 • Místo spuštění: Dover, Velká Británie
 • Registrace lodi: Panama City, Panama


Jurský park

Dětská zóna ve stylu jurského parku s hernou pro nejmenší, pro větší s uměleckými a hracími koutky a videohrami. 


Bazény

MSC Poesia nabízí dva bazény se slanou vodou, bary a vířivkami. pro děti jsou připraveny dětské bazény s atrakcemi.

Diskotéka

Na MSC Poesia najdete také lodní diskotéku s vlastním barem, kde to žije dlouho do nočních hodin.

Recepce

Třípatrové srdce MSC Poesia s kavárnou a bary. Uprostřed najdete vodopád a průhledný klavír, který jako by se vznášel na křišťálové podle nad bazénkem se třpytivou vodou.

Kajuty

Kde budete spát?

Další kajuty

Vybavení lodě

Co si můžete užívat?

MSC Poesia kombinuje tradiční řemeslné zpracování a kreativní design. Vstupte na palubu a užijte si rafinovaný svět pohodlí, od velkolepého vodopádu v atriu po zenovou zahradu, autentický japonský sushi bar a ohromující wellness centrum MSC Aurea Spa s parní lázní a masážemi. Na palubě máte k dispozici také mnoho sportovních a fitness aktivit, včetně basketbalového hřiště, tenisového kurtu, shuffleboardu, nejmodernější posilovny a minigolfu. Samozřejmostí jsou také bazény, vířivky a obří filmové plátno na horní palubě.

 

► VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA MSC POESIA ◄

 

ÓDA NA KRÁSU

MSC Poesia je třetí lodí třídy Musica, do které kromě ní patří lodě MSC Musica, MSC Orchestra a MSC Magnifica. Oproti svým starším sestrám ze třídy Lirica je o necelých 20 metrů delší, o 3 patra vyšší a pojme asi o půl tisíce víc osob. Její stavba začala v prosinci 2006 v loděnicích Aker Yards (známých také jako STX France a Chanties de l´Atlantique) francouzského přístavu Saint-Nazaire, na vodu poprvé vyplula v srpnu 2007. Provoz slavnostně zahájila v dubnu 2008 během ceremoniálu v britském přístavu Dover. Kmotrou lodě je italská oscarová herečka Sophia Loren. Na video ze slavnostního zahájení se můžete podívat zde.

Příjemný design lodi objevíte hned v okamžiku, kdy vstoupíte na palubu - od vodopádu v centrálním foyer až po průhledný klavír, který jako by se vznášel na křišťálové podlaze nad bazénem se třpytivou vodou. Podobně vás osloví i dalším místa na palubě, ať už při tanci v salonku Pigalle Lounge, stylovém doutníkovém salonku The Hitchcock Lounge Cigar Room nebo při oslnivém představení v divadle Teatro Carlo Felice. 

Z vlastní zkušenosti můžeme v Riviera Tour říct, že jednou z největších předností menších lodí MSC Cruises je rodinná atmosféra. Atrakcí a barů je méně, stejně jako hostů a posádky na palubě. Během týdne tak není problém vybudovat si s ostatními hosty i posádkou bližší vztahy, které mohou vydržet i po skončení plavby. Plavby na těchto lodích můžeme jen doporučit.

 

RESTAURACE A BARY

Na palubě MSC Poesia se nachází 5 restaurací se středomořskými specialitami a tou nejlepší kuchyní z celého světa. Nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů má zase připraveno 12 barů a lounge. Riviera Tour vám doporučuje si tyto možnosti pořádně užít - nikde jinde totiž nemáte možnost zažít autentický zážitek jídla a stolování ze všech koutů světa. A abyste nekupovali zajíce v pytli, pár možností, kam na lodi za jídlem a pitím zajít, vám nyní představíme. 

Le Fontane Ristorante. Jedna ze dvou hlavních jídelen na palubě 5. Podává snídaně, obědy a večeře v pravém italském stylu.

 

Il Palladio Ristorante. Hlavní jídelna na palubě, otevřená pouze na večeři.

 

Kaito Sushi Bar. Malá restaurace zařízená v japonském stylu s výběrem teplých i studených japonských jídel připravených zkušenými šéfkuchaři. 

 

Villa Pompeiana Buffet. Bufetová jídelna  a pizzerie nabízející snídaně, obědy a večeře. 

 

Le Randez-Vous Bar. Bar poblíž recepce, kromě alkoholických a nealkoholických nápojů podává likérové kávy, americkou kávu, cappuccino nebo horkou čokoládu. Jeho hosté si mohou užívat živou hudbu od proskleného recepčního klavíru a setkat se s dalšími klienty Riviera Tour.

 

Il Grappolo d´Oro Wine Bar. Degustační bar s tapas a hudbou.

 

Bar dei Poeti. Kávový bar s občerstvením od pečiva po sušenky a bramborové lupínky, které se podávají ke všem zakoupeným nápojům. Nachází se poblíž nákupní zóny. Večer zde můžete strávit s drinkem při poslechu živé hudby.

 

Giada Bar a Smeraldo Bar. S přibližně 90 místy po obou stranách lodi jsou tyto dva bary ideálními místy na drink před večeří.

 

Mojito Bar. Jeden ze dvou venkovních barů u lodních bazénů, nabízí řadu nápojů a kopečkovou zmrzlinu.

 

ZÁBAVA A ANIMAČNÍ PROGRAMY

Kromě barů a restaurací můžete na MSC Poesia navštívit několik atrakcí, z nichž některé vám dozajista vezmou dech. Ať už půjde o ohromné divadlo na přídi lodi, recepční foyer uprostřed lodi, nebo lodní bazény, všechno předčí vaše očekávání toho, co můžete na zaoceánské lodi najít. Kromě těchto atrakcí je možné navštívit také lodní kasino, obchody s parfémy, oblečením a suvenýry, i lodní diskotéku.

Coral Bay Pool Area. Hlavní lodní bazén s vířivkami a velkou obrazovkou inspirovaný pláží Coral Bay na Kypru. Můžete zde strávit den odpočinkem na lehátku, hraním stolních her či občerstvením ve zdejším baru. Na podiu uprostřed lodi často potkáte animátory, kteří pro hosty připravují různé zábavné programy.

 

Cayo Levantado Pool Area. Druhý lodní bazén s vířivkami a barem, pojmenovaný podle tropického ostrova Cayo Levantado v Dominikánské republice.

 

Recepce. Třípatrové srdce lodi s kavárnou a bary. Uprostřed najdete vodopád a průhledný klavír, který jako by se vznášel na křišťálové podlaze nad bazénem se třpytivou vodou.

 

Teatro Carlo Felice. Dvoupatrové divadlo pojmenované podle hlavního janovského operního domu. Konají se v něm představení lodních zpěváků, žonglérů, stínových umělců a akrobatů.

 

S32 Disco. Lodní diskotéka s vlastním barem, ve které to žije dlouho do ranních hodin. 

 

Pigalle Lounge. Velký salonek na zádi lodi s tanečním parketem a barem. Hosté se zde můžou zúčastnit mnoha aktivit od karaoke, tanečních soutěží až po hudební hry a talentové show. 

 

The Zebra Lounge. Druhý největší zábavní salonek s vlastním barem a tanečním parketem. Zde se konají nejrůznější aktivity od soutěží v sudoku, ukázek uměleckého zpracování ovoce až po aerobik, taneční lekce, bingo a další aktivity.

 

The Hitchcock Lounge Cigar Room. Elegantní kuřácká místnost u hlavní recepce oddělená od hlavních prostor, pojmenovaná podle známého amerického režiséra Alfreda Hitchcocka. Hosté si zde mohou odpočinout a vychutnat si doutník nebo cigaretu spolu s kvalitním alkoholickým nápojem.

 

Knihovna a karetní místnost. Lodní knihovna nabízí řadu knih v několika světových jazycích, výběr deskových her a karet. Ty můžete využít ve vedlejší karetní místnosti.

 

Internet Café. Internetová kavárna pro snadné připojení k webu u hlavní recepce, otevřená 24 hodin denně.


 

Minigolf. Hřiště na minigolf s několika jamkami, na kterém můžete strávit příjemnou část dne během plavby na moři.

 

RELAX A REGENERACE

Plavba na moři není jen o zábavě a gastronomických zážitcích. Po náročném výletě s delegátem Riviera Tour v některé z nádherných destinací jistě oceníte možnost pravé asijské masáže a kosmetické procedury. Během dne na moři lze využít také fitness centrum. Děti si mohou najít nové kamarády v dětském klubu rozděleném podle věkových kategorií.

MSC Aurea Spa. Centrum odpočinku na přídi lodi nabízí tři vířivky, sauny, turecké lázně, kosmetický salon s kadeřníkem a kosmetičkou, solárium, relaxační zónu, thalassoterapeutické (mořské) lázně, bar a řadu léčebných místností.

 

Tělocvična. Součást MSC Aurea SPA na přídi lodi. Nabízí možnost posilovacích strojů, běžeckých pásů a rotopedů s výhledem na moře.

 

Power Walking Track. Neznačená dráha pro běh a rychlou chůzi kolem bazénu. Riviera Tour doporučuje používat během ranních hodin, zvláště během slunných dnů bývá obsazena lehátky.

 

Dětské kluby. Dětská zóna, s hernou pro nejmenší ve stylu pravěku, pro větší s uměleckými a hracími koutky a videohrami pro teenagery. Nabízí také venkovní hřiště s lezeckým vybavením, skluzavkami a malým bazénem.

 

KAJUTY

MSC Poesia nabízí ubytování v celé řadě kajut s plochou a vybavením odstupňovaným dle druhu kajuty. Při plavbách s Riviera Tour jsou vám dispozici jsou vnitřní kajuty i kajuty s oknem nebo balkonem. Pro rodiny jsou určena rodinná apartmá nebo možnost propojit více kajut, strádat ale na lodi nebudou ani osoby s tělesným postižením nebo omezenou možností pohybu.

DRUHY KAJUT

Vnitřní kajuta. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání*). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka. Relaxační křeslo, koupelna se sprchou, hygienickým koutem a fénem, interaktivní TV, lodní telefon a trezor. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek). Rozloha přibližně 14 m² (podle druhu kajuty). * kajuty pro hosty s postižením nebo omezenou mobilitou mají pouze samostatná lůžka (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)

 

Kajuta s oknem. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání*). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka. Okno s výhledem na moře (u některých kajut může být výhled omezen uspořádáním konstrukce lodi). Relaxační křeslo, koupelna se sprchou, hygienickým koutem a fénem, interaktivní TV, telefon a trezor. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek). Rozloha přibližně 16-17 m². * kajuty pro hosty s postižením nebo omezenou mobilitou mají pouze samostatná lůžka (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)

 

Kajuta s balkonem. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání*). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka nebo sofa. Balkon. Odpočinkový prostor se sedačkou, koupelna se sprchou, hygienickým koutem a fénem, interaktivní TV, telefon a trezor. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek). Plocha přibližně 15-18 m², z toho přibližně 4-5 m² tvoří balkon. * s výjimkou kajut 15025 mají kabiny pro hosty s postižením nebo omezenou mobilitou mají pouze samostatná lůžka (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)

 

Apartmá. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Balkon, prostorný šatník, odpočinkový prostor s pohovkou, koupelna se sprchou, hygienickým koutem a fénem. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek), interaktivní TV, telefon a trezor. Plocha přibližně 26 m², z toho přibližně 4 m² tvoří balkon. (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)

 

SLUŽBY NA KAJUTÁCH

Zážitek z plavby za nejvýhodnější cenu. Balíček Bella poskytují hostům nejvýhodnější dostupné ceny, výběr kajuty ponechává na plavební společnosti. Několik dní před odjezdem jim bude přidělena nejlepší dostupná kajuta v rámci zvolené kategorie. Na plavbách s Riviera Tour zahrnuje přístup k široké škále možností a aktivit na lodi, jako jsou restaurace, bufet, divadelní představení ve stylu Broadway každý večer, zábavu pro děti i dospělé, bazén, panoramatickou posilovnu i sportovní zařízení pod širým nebem. Klientům je po dobu zájezdu k dispozici kvalifikovaný vícejazyčný personál. Změna vybrané kajuty je možná pouze za poplatek, k dispozici jsou kajuty s balkonem, oknem i vnitřní kajuty.

Hosté si sami vybírají kajutu a čas večeře. Balíček Fantastica zahrnuje všechny výhody balíčku Bella, klienti mohou ale navíc využít také flexibilitu při změnách rezervace, přednostní výběr místa k večeři, snídani na pokoji zdarma a 20 % slevu na předplacené balíčky ve specializovaných restauracích. K dispozici jsou kajuty s balkonem, oknem i vnitřní kajuty. V případě změny kajuty z provozních důvodů bude hostům poskytnu vyšší druh kajuty. 

Balkonové kajuty a apartmá na nejlepších místech s nadstandardními výhodami. Balíček Aurea udělá z plavby opravdu nezapomenutelný zážitek, nejen díky možnosti výběru z nejprostornějších balkonových kajut a apartmánů a nejlepších míst na nejvyšších palubách, ale i díky dalším exkluzivním výhodám. Kromě výhod balíčku Fantastica budete mít také možnost přednostního nalodění a vylodění, přivítání proseccem a čokoládou, jejich kajuta bude vybavena vlastními župany, pantoflemi a koupelnovými potřebami. Během dovolené budete mít možnost kdykoliv povečeřet ve vyhrazené restauraci nebo relaxovat na soukromé sluneční terase. Kromě toho můžete zavítat do Termální zóny a odpočívat díky speciálnímu předplacenému balíčku SPA, který vám bude k dispozici se slevou. 

Více informací o kajutách na lodích naleznete na této stránce.

 

► AKTUÁLNÍ POZICE MSC POESIA ◄

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT 

Články o tématu "MSC Poesia" na webu Riviera Tour:

VŠECH 19 LODÍ SE VRACÍ NA MOŘE (prosinec 2021)

PLÁNEK A ROZMÍSTĚNÍ KAJUT NA MSC POESIA (v angličtině)

NÁVŠTĚVA LODĚ MSC POESIA (video v angličtině)

 

Právní upozornění:

Všechny údaje na webu www.rivieratour.cz jsou informačního charakteru a mají klientům přiblížit vybavení lodí, servis na lodích a služby. Vybavení, služby a servis na lodích se může lišit a během času plavební společnost upravuje a mění služby, ceníky, obsah služeb apod. Služby na lodích, jejich rozsah a cenu určuje vždy plavební společnost. Proto pro uzavření cestovní smlouvy jsou vždy platné údaje a nabídka uvedená v cestovní smlouvě.    

MSC Poesia

pluje na těchto plavbách

Kam plujeme

PLAVBY VE STŘEDOMOŘÍ

ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ

Pokud se klienti RIVIERA TOUR rozhodnou prom plavby-zpravidla začínají ZÁPADNÍM STŘEDOMOŘÍM. Především Vás zcela jistě lákají velmi zajímavé  a zvučné destinace jako jsou Barcelona, Korsika, Mallorca, Ibiza ,Sicílie, Malta a další.

Další výhodou je i poměrné stále počasí, zejména pokud se jarních a podzimních plaveb týče. A proto spousta mořeplavců využívá zejména zimních plaveb za velmi výhodné ceny a počasí jako stvořené pro poznávání nových míst a destinací.

V letních měsících lákají skvělé pláže na Ibize, Mallorce, Korsice a nebo plavby s možností večerních výletů v Palmě a nebo návštěvě nočních party a diskoték na ostrově Ibiza.

VÝCHODNÍ STŘEDOMOŘÍ

Navštivte kolébku prvních civilizací, zažijte historii jinak. Řím, Olympie, Bari, Dubrovník. Nejenom těmito historickými městy proplouvají naše středomořské plavby. Kdy jindy máte možnost poznat tolik zásadních míst, během jedné dovolené.

Plavby Středomořím organizujeme již několik let. Právě proto vám naši delegáti budou neocenitelným pokladem, který na moři naleznete.

V naší nabídce naleznete i speciální fakultativní výlety za poznáním historie, života místních lidí, náboženství, kultur a přírodních krás.


Plavby v PLAVBY VE STŘEDOMOŘÍ

Kam plujeme

Poznávací zájezdy Česká republika

Vážení přátelé, cestovatelé, kamarádi,

Nová doba si žádá změny. Nemá smysl čekat až se situace změní, nemá smysl čekat na nějakou podporu státu a nemá smysl sedět a plakat „nad rozlitým mlékem“.  I my jsme v CK RIVIERA TOUR dlouho přemýšleli, jak naložit s aktuální situací.
Naše plavby jsou dočasně pozastaveny a hledali jsme cestu jak situaci zvládnout. Proto si Vám dovolujeme představit náš nový cestovatelský projekt:

POZNÁVÁNÍ- RELAX- POHODA- ZÁBAVA

Vycházeli jsme z naší praxe, poznatků a přání našich cestovatelů, klientů CK RIVIERA TOUR. Z osobních zkušeností a i z rozhovorů s Vámi, víme, co naše klienty zajímá a co jako klienti CK RIVERA TOUR požadujete.
Proto jsme vytvořili úplně novou sekci zájezdů, které se budeme věnovat a rozšiřovat. To však neznamená, že naše plavby končí. Již teď pracujeme ve spolupráci s MSC CRUISES  a první nová nabídka, v nové době, přijde již velmi brzy.
Jaké budou naše nové zájezdy?  V čem budou jiné od konkurence? Čím můžeme překvapit?

1. Cena
Rozhodně naše cena nebude nejnižší na trhu. Vždy bude cena vyšší. Proč? Protože dobře víme, že už se nechcete během zájezdu o nic starat. Protože víme, že dát nejnižší cenu a pak za příplatek nabízet další služby umí každý. My vám dáme vše do ceny zájezdu a to včetně vstupů, různých příplatků, ochutnávek, městských tax a podobně. Vše budete mít v jedné kompletní ceně. Navíc v této ceně budou i další služby, jako je například zdarma občerstvení, svačinky a servis během zájezdu. Také vždy bude v ceně nějaká další služba naší cestovní kanceláře, která bude i jako překvapení během zájezdu a zcela jistě vás potěší. Zkrátka u nás se už nemusíte o nic starat.

2. Poznávání

Je spousta míst, které cestovní kanceláře nabízejí jako poznávací zájezdy a většinou je tzv. jedou jako přes kopírák a to, co vymyslel jeden, doslova kopírují. My však zavítáme i do míst, která možná vůbec neznáte. Všechna navštívená místa a okolí před zájezdem osobně projíždíme a zájezd připravujeme. A proto Vás zavedeme i do míst, která možná nejsou známá, ale jsou zajímavá anebo, dle našeho názoru, stojí za návštěvu.

3. Pohoda
 Na naše zájezdy jezdí spousta starších klientů. Z jejich reakcí víme, co je trápí. Zkrátka už nechtějí nikam spěchat. Chtějí si to místo užít. A jsou vděčni za to, že se tam mohou podívat. A tak v rámci našeho projektu 60+ budeme mít poznávací zájezdy, kde rozhodně nebudeme spěchat. Budeme počítat s tím, že už se vám jde hůře do kopce, potřebujete si odpočinout, že nemusíme za den stihnout 5 památek a u každé mít 30 minutový odborný výklad. Nám bude stačit vidět dvě nebo tři zajímavosti, ale v klidu a v pohodě a dát si u toho kafe, zmrzlinu, vyfotit si zajímavost, nebo nakoupit suvenýry. Líbí se vám tato představa - tak jsme tady pro vás.

4. Zábava
Nechcete jen poznávat. Chcete se i bavit. Víme to. A proto pro vás budeme připravovat speciální programy, kde během zájezdu budou speciální hudební večery, návštěvy divadel a zábavných programů, abyste se nenudili. A to vše bude v ceně zájezdů.

5. Divadla a představení
Nedávno proběhlo velmi příjemné jednání s divadlem Kalich v Praze.  Dohodli jsme se na vzájemné spolupráci mezi CK RIVIERA TOUR  a divadlem KALICH. V rámci této spolupráce Vám nabídneme speciální autobusové zájezdy na divadelní představení divadla KALICH  v Praze, kde budete mít vždy tu výjimečnou možnost se po konci divadelního představení osobně poznat s vynikajícími herci jako je např. Terezka Kostková, Aleš Háma, Nela Boudová, Jiří Langmajer, Adéla Gondíková, Eva Josefíková, Petr Motloch, Michaela Sejnová a další. Kromě toho také komorní divadlo Kalich zavítá se svým představením i k nám na Valašsko, a vy budete pozváni v rámci speciálních programu BENEFIT CLUB RIVIERA TOUR.

6. Nechci být sám-sama
Zejména spousta starších cestovatelů by rádo cestovalo, ale nemá s kým. A od toho jsme tady. Nevadí, že nemáte s kým. Jsme tady pro Vás a od začátku zájezdu bude program sestaven tak, abyste se i během zájezdu osobně poznali s ostatními účastníky zájezdu. Zkrátka, abyste se na zájezdu necítili sami. S tím také souvisí naše aktivity v rámci zábavy a všeobecné pohody během zájezdu. A pochopitelně náš přístup k cestovatelům. Pro nás totiž nejste klienti, ale pro nás jste rodina RIVIERA TOUR, pro nás jste Toník, Jaruška, Míla, Jarek….  Jdete do toho s námi?

7. Nejen za poznáním

V minulosti jsme na vyžádání připravili několik duchovních zájezdů. Tyto zájezdy měly velmi velký ohlas, protože jsme spojili dohromady duchovní stránku navštívených míst a i život obyčejného člověka během zájezdu. Na těchto zájezdech se vždy vytvořila opravdu skvělá skupina cestovatelů. Tyto zájezdy chceme rozšířit a dále se jim věnovat. Tak se můžete těšit na poutní zájezdy do Lurd, Říma, Fátimy….
 
8. Chceme být jiní

Od vzniku CK RIVIERA TOUR udělala obrovský kus práce. Za dobu své existence se dokázala vyšplhat na největšího prodejce plaveb MSC CRUISES v ČR a na Slovensku. Bylo to právě proto, že již před léty jsme přišli s novým modelem cestování a služeb, jaký v ČR nebyl zaveden. Doslova jsme šli hlavou proti zdi. A vyplatilo se. Nyní startujeme nový projekt a ten také bude úplně jiný. Ale věříme si. Víme, co po nás, jako cestovní kanceláři chcete a my budeme dělat vše pro vaši spokojenost.

Na těchto stránkách budeme postupně přidávat speciální zájezdy, které budou plánovány již i na rok 2021. Na začátku prosince vyjde náš nový katalog a tam již kromě plaveb budou zařazeny i tyto nabídky. Během měsíce září bude také upraven i web RIVIERA TOUR k možnosti výběru a objednávek našich nových služeb.

Plavby v Poznávací zájezdy Česká republika

Kam plujeme

Arabské Emiráty – Indie – Asie – Japonsko

Pro naše cestovatele jsme rozšířili nabídku plaveb právě do oblasti SAE. Bylo pro nás velkým potěšením, že to byl krok správným směrem. Spousta letitých mořeplavců vyhodnotilo tuto plavbu jako nejlepší ze všech.

Můžete očekávat moderní velkoměsta, krásnou historii, starodávné trhy v kontrastu s luxusními obchodními domy.

 Plavba v SAE je opravdu plná kontrastů a pokud zavítáte do destinace MUSKAT ,budete si připadat jako v pohádce. Výhodou je i přímý let Vídeń - Dubaj

Plavby v Arabské Emiráty – Indie – Asie – Japonsko

Kam plujeme

Japonsko - Austrálie - Asie - Čína

..

Plavby v Japonsko - Austrálie - Asie - Čína

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme