Základní informace o lodi

 • Plavební společnost: MSC Cruises Italy
 • Počet hostů: 4 345 osob
 • Posádka: 1 388 osob
 • Počet kajut: 1 751
 • Délka lodi: 333 m
 • Šířka lodi: 38 m
 • Počet palub: 18
 • Rychlost v uzlech: 24,21 kn
 • Výtlak: 139 072 BRT
 • Rok výroby: 2013
 • Místo spuštění: Janov, Itálie
 • Registrace lodi: Panama City, Panama


Vodní skluzavka Vertigo

Jedinečný 120 metrů dlouhý tobogán o průměru 900 mm, který začíná na palubě 18 a končí na palubě 15, je prvním tobogánem tohoto typu na lodích MSC Cruises.

Krytý bazén

Na MSC Preziosa najdete krytý bazénový areál s prosklenou střechou, vířivkami, barem a obchody.

Třípatrové divadlo

Obří třípatrové divadlo na přídi lodi, kde každý večer vystupují lodní zpěváci, tanečníci, akrobati a žongléři. Podle nás jedno z nejhezčích divadel ve flotile.

Recepce se Swarovského schody

Hlavní atrium uprostřed lodi s recepcí, barem, kavárnou, obchody a živou hudbou. Jeho ozdobou jsou průhledné schody zdobené krystaly Swarovski.

Kajuty

Kde budete spát?

Další kajuty

Vybavení lodě

Co si můžete užívat?

MSC Preziosa je čtvrtou a poslední lodí třídy Fantasia. Je stylovou ekologickou lodí nové generace, na které se spojuje klasický design a detailní řemeslné zpracování. Najdete zde opravdové kamenné náměstí s espresso barem, který denně podává čerstvě upečené pečivo a pravé italské gelato, nebo také velká schodiště z křišťálů Swarovski a okouzlující "nekonečný" bazén. Kromě velkolepého divadla a několika salónků je na lodi k dispozici také množství sportovních zařízení, tenisovým kurtem počínaje a bazénovým komplexem na horních palubách konče. 

 

► VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA MSC PREZIOSA ◄

 

MODERNÍ STŘEDOMOŘSKÉ MISTROVSKÉ DÍLO

MSC Preziosa je čtvrtou velkou lodí plavební společnosti MSC Cruises a spolu se svými sestrami MSC FantasiaMSC SplendidaMSC Divina představuje zcela novou úroveň luxusu a služeb. Její stavba začala v roce 2010 v loděnicích Chantiers de l´Atlantique (dříve STX Europe) v Saint-Nazaire. Původním zadavatelem byla libyjská státní společnost General National Maritime Transport Corporation (GNMTC). Ta si na přání Hannibala Kaddáfího, čtvrtého syna lybijského vůdce Muammara Kaddáfího, objednala stavbu Phoenicie, výletní lodě podobné MSC FantasiaMSC Splendida

Původní návrh měl zahrnovat prvky, které se nacházejí i na ostatních lodích třídy Fantasia, ale také velkou akvarijní nádrž se šesti žraloky. Během stavby vypukla v únoru 2011 lybijská občanská válka a v červnu 2011 společnosti STX France zrušila smlouvu a začala hledat nového kupce trupu lodi. Toho našla v březnu 2012, kdy společnost MSC oznámila podepsáni dohody o koupi za 550 milionů eur. Loď měla projít změnami podle vzoru MSC Divina a dostat nové jméno - Preziosa. Na moře MSC Preziosa poprvé vyplula ještě před oznámením dohody v září 2011, provoz slavnostně zahájila v březnu 2013 ve italském Janově. Kmotrou lodě je italská herečka Sofia Loren (na video ze zahájení provozu MSC Preziosa se můžete se podívat zde). 

Na lodích třídy Fantasia se hostům vůbec poprvé představil koncept MSC Yacht Club, "lodě v lodi", která svým klientům nabízí ještě lepší služby a také výhledy na oceán z přídi lodi. Na MSC Splendida si také můžete užít metropolitní atmosféru spolu s gurmánskými a kulinářskými zážitky. Využít můžete i obrovskou škálu sportovních zařízení od tenisového kurtu přes běžeckou dráhu, posilovnu, saunu a podobně. Samozřejmostí je zasouvací střecha bazénu na horní palubě, která zpříjemní pobyt v případě špatného počasí, sluneční paluba Top 18 a nádherné lázně MSC Aurea Spa. Mladší hosty zcela jistě nadchne simulátor Formule 1 a vzrušující 4D kino.

Tím to však nekončí. Na stylové lodi MSC Splendida je stále co objevovat.

 

RESTAURACE A BARY

Na palubě MSC Preziosa se nachází 5 restaurací se středomořskými specialitami a tou nejlepší kuchyní z celého světa. Nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů má připraveno 17 barů a salónků. My z Riviera Tour vám doporučujeme si tyto možnosti pořádně užít - nikde jinde totiž nemáte možnost zažít autentický zážitek jídla a stolování ze všech koutů světa. A abyste nekupovali zajíce v pytli, pár možností, kam na lodi za jídlem a pitím zajít, vám nyní představíme.

The Golden Lobster. Dvoupatrová restaurace otevřená na snídaně, obědy a večeře. Každý den nabízí jiné menu inspirované středomořskou kuchyní s těmi nejlepšími víny. 

 

L´Arabesque. Panoramatická restaurace na zádi lodi nabízející rozmanité středomořské menu, včetně lehkých jídel.

 

La Palmeraie. Exkluzivní restaurace pro hosty MSC Yacht Club. Na palubě 15 nabízí gurmánské zážitky inspirované italskou a francouzskou kulinářskou tradicí. 

 

Galaxy Restaurant. Stylová restaurace s výhledem na moře a horní paluby lodi, v noci spojená s diskotékou.

 

Inca & Maya Buffet. Samoobslužné bufety, které se zabírají téměř na polovinu paluby 14. Fungují nepřetržitě 20 hodin denně. Čaj, káva a voda jsou zde k dispozici po celý den.

 

The Green Sax Jazz Bar. Barevný jazzový bar na palubě 7 nabízí řadu nápojů inspirovaných tímto slavným hudebním stylem, od vzácných whisky, koňaku a grappy až po prémiovou vodku, gin a starou tequilu.

 

Sports Bar. Nabízí široký výběr neoblíbenějších drinků a piv. Najdete v něm také bowlingovou dráhu s deseti kuželkami a televizní obrazovky s přenosy sportovních utkání.

 

Diamond Bar & Library. Lodní foyer bar v hlavním atriu. Je ideálním místem pro aperitiv před večeří.

 

Preziosa Bar. Bar s živou hudbou a širokým výběrem drinků a malým občerstvením.

 

Il Cappuccino. Speciální lodní kavárna u lodní recepce, inspirovaná vůní těch nejvybranějších druhů kávy a čokolády.

 

El Dorado Piano Bar. Piano a Martini bar s živou hudbou.

 

Turquoise & Saphir Bar. Malé bary u hlavního bazénu s nabídkou drinků, kávy a zmrzliny.

 

Top Sail Lounge. Salónek a piano bar s panoramatickým výhledem na příď lodi, dostupný pouze hostům MSC Yacht Club. K posezení podává kontinentální snídani, aperitivy, bufetový oběd a tradiční anglický čaj o páté.

 

The One Bar. Exkluzivní bar pro členy MSC Yacht Club na nejvyšší palubě 17. Nabízí široký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů, občerstvení a klidnou atmosféru.

 

ZÁBAVA A ANIMAČNÍ PROGRAMY

Kromě barů a restaurací můžete na lodi MSC Preziosa navštívit několik atrakcí, z nichž některé vám dozajista vezmou dech. Ať už půjde o velké lodní divadlo, akvapark, nebo odpočinek v lázních, všechno předčí vaše očekávání toho, co se dá na výletní lodi dělat. Kromě těchto atrakcí je možné navštívit také lodní kasino, množství obchodů s parfémy, oblečením i suvenýry.

Aqua Park. Hlavní bazénová oblast s téměř dva metry hlubokým bazénem, vířivkami a vodními prvky pro děti. Během dne zde můžete obdivovat 150 fontán, obří LED obrazovku a nádherný design.

 

La Playa Preciosa. Krytý bazénový areál s prosklenou střechou, vířivkami, barem a obchody.

 

The Garden Pool. Nekonečný bazén na zádi lodi, funguje jako klidová zóna pro dospělé.

 

The One Pool. Krytý bazén na přídi lodi se dvěma vířivkami, pouze pro členy MSC Yacht Club.

 

Platinum Theatre. Ohromné třípatrové divadlo na přídi lodi, kde každý večer vystupují lodní zpěváci, tanečníci, akrobati a žongléři. Podle nás jedno z nejhezčích divadel ve flotile.

 

Phoenician Plaza. Náměstí v středomořském stylu s dlažbou a hvězdnou oblohou. Najdete na něm cukrárnu a zmrzlinový bar, jejichž produkty si můžete vychutnat za zvuků živé hudby.

 

Recepce. Hlavní atrium uprostřed lodi s recepcí, barem, kavárnou, obchody a živou hudbou. Jeho ozdobou jsou průhledné schody zdobené krystaly Swarovski.

 

Safari Lounge. Velký salónek na zádi lodi s vlastním barem a tanečním parketem, kde každý den probíhají zábavní programy, od soutěží bingo a po animátorské estrády na konci dne.

 

Galaxy Disco. Lodní diskotéka s vlastním barem a nádherným výhledem. Během dne se zde konají aktivity jako aerobik a lekce tance.

La Caramella. Lodní obchůdek se sladkostmi.

 

MSC Formula Racer. Plnohodnotný simulátor nabízí možnost vyzkoušet si závodění s vozem Formule 1 na nejslavnějších světových okruzích.

 

4D Cinema. 4D kino s deseti pohyblivými sedadly a 3D brýlemi, které umocňují zážitek hostů ze simulovaných průletů letadlem nad městem nebo jízdy na horské dráze.

 

Bowling. Dvě bowlingové dráhy ve sportovním baru na palubě 7.

 

RELAX A REGENERACE

Plavba na moři není jen o zábavě a gastronomických zážitcích. Po náročném výletě s delegátem Riviera Tour v některé z nádherných destinací jistě oceníte možnost zažít pravé asijské masáže a kosmetické procedury. Během dne na moři můžete využít vedlejší fitness centrum. Děti si zas mohou najít nové kamarády v dětském klubu rozděleném podle věkových kategorií.

MSC Aurea Spa. Velké lodní lázně se 4 saunami a 2 parními lázněmi, masážní místností, solárium a relaxační místností.

 

Posilovna. Součást MSC Aurea SPA na přídi lodi. Nabízí možnost posilovacích strojů, běžeckých pásů a rotopedů s výhledem na moře.

 

Vířivky. Na lodi MSC Preziosa můžete relaxovat v několika vířivkách rozmístěných po celé lodi, z nichž některé jsou dostupné exkluzivně pro členy MSC Yacht Club.

 

Dětský a junior klub. Barevný prostor s motivem pirátů vyzdobený loděmi, zakopaným pokladem a opuštěnými ostrovy. 

 

Graffitti´s. Speciální klub a diskotéka pro teenagery. Ti zde naleznou konzoli Microsof Xbox Kinetic, Nintendo Wii, širokou nabídku her, hudební dokovací stanici a společenský koutek se síťovou televizí a klávesnicemi Bluetooth. 

 

Doremi Castle. Venkovní pokračování dětského a junior klubu ve stylu pirátů se průlezkami, skluzavkami a vodními atrakcemi.

 

Vertigo. Jedinečný 120 metrů dlouhý tobogán o průměru 900 mm, který začíná na palubě 18 a končí na palubě 15. Je prvním tobogánem tohoto typu na lodích MSC Cruises.

 

Top 18 Exclusive Solarium. Útočiště pouze pro dospělé s velkorysým prostorem, nádherným výhledem na oceán, lázeňskými službami, barovým menu a čtyřikrát denně podávanými ovocnými špízy.

 

KAJUTY

MSC Preziosa nabízí ubytování v celé řadě kajut s plochou a vybavením odstupňovaným dle druhu kajuty. Při plavbách s Riviera Tour jsou vám dispozici jsou vnitřní kajuty i kajuty s oknem nebo balkonem. Pro rodiny jsou určena rodinná apartmá nebo možnost propojit více kajut, strádat ale na lodi nebudou ani osoby s tělesným postižením nebo omezenou možností pohybu.

DRUHY KAJUT

Vnitřní kajuta. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka. Relaxační křeslo, koupelna se sprchovým koutem a fénem, TV, lodní telefon a trezor. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek). Rozloha přibližně 13-16 m² (podle druhu kajuty). (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)

 

Kajuta s oknem. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka. Okno s výhledem na moře (u některých kajut může být výhled omezen uspořádáním konstrukce lodi). Relaxační křeslo, koupelna se sprchovým koutem a fénem, interaktivní TV, telefon a trezor. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek). Rozloha přibližně 12-19 m². (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)

 

Kajuta s balkonem. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka nebo sofa. Balkon, odpočinkový prostor se sedačkou, koupelna s fénem a sprchovým koutem nebo vanou, interaktivní TV, telefon a trezor. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek). Plocha přibližně 14-19 m², z toho přibližně 3-12 m² tvoří balkon. (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)

 

Apartmá. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Prostorný šatník, odpočinkový prostor s pohovkou, koupelna s fénem a vanou. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek), interaktivní TV, telefon a trezor. Plocha přibližně 21-42 m². * V nabídce apartmá s panoramatickým oknem nebo prostornější apartmá s velkým balkonem (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)

 

MSC YACHT CLUB

MSC Yacht Club na přídi lodi MSC Preziosa je další dimenzí odpočinku a luxusu. Hostům nabízí řadu výhod včetně přednostního nalodění, luxusních kajut, odděleného bazénu, lázeňských koupelí, solária, baru, restaurace a osobního komorníka, který o vás pečuje 24 hodin denně. Velkou výhodou také exkluzivní výhled z exkluzivního lounge a restaurace na přídi lodi. MSC Yacht Club ale není jen o službách a kajutách, další informace o tomto exkluzivním stylu trávení dovolené naleznete na této stránce.

 

KAJUTY MSC YACHT CLUB 

MSC Yacht Club Deluxe Suite. Luxusní apartmá na palubách 15-16. Nabízí celkový prostor přibližně 22-26 m². Jeho hosté si mohou užívat odpočinkového prostoru s pohovkou a křeslem, prostorného šatníku, koupelny se sprchovým koutem nebo vanou, toaletním koutem a fénem. Pro pohodlný spánek klientů Riviera Tour jsou připravena dvoulůžka s možností rozdělení (na vyžádání). Internetové připojení zdarma, interaktivní TV, telefon, trezor a minibar v ceně. Jako hosté MSC Yacht Club si budete užívat i dalších privilegií(obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit - v rámci stejné kategorie kajut)

 

MSC Yacht Club Executive & Family Suite. Luxusní vlastnické a rodinné apartmá na palubě 12. Nabízí celkový prostor přibližně 40-51 m². Jeho hosté si mohou užívat odděleného prostoru se sedačkou, velkého panoramatického okna, prostorného šatníku, koupelny se sprchovým koutem nebo vanou, toaletním koutem a fénem. Pro pohodlný spánek klientů Riviera Tour jsou připravena dvoulůžka s možností rozdělení (na vyžádání). Internetové připojení zdarma, interaktivní TV, telefon, trezor a minibar v ceně. Jako hosté MSC Yacht Club si budete užívat i dalších privilegií(obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit - v rámci stejné kategorie kajut)

 

MSC Yacht Club Royal Suite. Královská apartmá na palubě 16 ve stylu italské herečky Sophie Loren. Nabízí celkový prostor přibližně 36 m², přibližně 16 m² pak tvoří balkon s jídelním stolem. Jeho hosté si mohou užívat odděleného obývacího pokoje a jídelny, velkých průchozích šatníků, koupelny se sprchou, vanou, toaletním koutem a fénem. Pro pohodlný spánek klientů Riviera Tour jsou připravena dvoulůžka s možností rozdělení (na vyžádání). Internetové připojení zdarma, interaktivní TV, telefon, trezor a minibar v ceně. Jako hosté MSC Yacht Club si budete užívat i dalších privilegií(obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit - v rámci stejné kategorie kajut)

 

SLUŽBY NA KAJUTÁCH

Zážitek z plavby za nejvýhodnější cenu. Balíček Bella poskytují hostům nejvýhodnější dostupné ceny, výběr kajuty ponechává na plavební společnosti. Několik dní před odjezdem jim bude přidělena nejlepší dostupná kajuta v rámci zvolené kategorie. Na plavbách s Riviera Tour zahrnuje přístup k široké škále možností a aktivit na lodi, jako jsou restaurace, bufet, divadelní představení ve stylu Broadway každý večer, zábavu pro děti i dospělé, bazén, panoramatickou posilovnu i sportovní zařízení pod širým nebem. Klientům je po dobu zájezdu k dispozici kvalifikovaný vícejazyčný personál. Změna vybrané kajuty je možná pouze za poplatek, k dispozici jsou kajuty s balkonem, oknem i vnitřní kajuty.

Hosté si sami vybírají kajutu a čas večeře. Balíček Fantastica zahrnuje všechny výhody balíčku Bella, klienti mohou ale navíc využít také flexibilitu při změnách rezervace, přednostní výběr místa k večeři, snídani na pokoji zdarma a 20 % slevu na předplacené balíčky ve specializovaných restauracích. K dispozici jsou kajuty s balkonem, oknem i vnitřní kajuty. V případě změny kajuty z provozních důvodů bude hostům poskytnu vyšší druh kajuty. 

Balkonové kajuty a apartmá na nejlepších místech s nadstandardními výhodami. Balíček Aurea udělá z plavby opravdu nezapomenutelný zážitek, nejen díky možnosti výběru z nejprostornějších balkonových kajut a apartmánů a nejlepších míst na nejvyšších palubách, ale i díky dalším exkluzivním výhodám. Kromě výhod balíčku Fantastica budete mít také možnost přednostního nalodění a vylodění, přivítání proseccem a čokoládou, jejich kajuta bude vybavena vlastními župany, pantoflemi a koupelnovými potřebami. Během dovolené budete mít možnost kdykoliv povečeřet ve vyhrazené restauraci nebo relaxovat na soukromé sluneční terase. Kromě toho můžete zavítat do Termální zóny a odpočívat díky speciálnímu předplacenému balíčku SPA, který vám bude k dispozici se slevou. 

Více informací o kajutách na lodích naleznete na této stránce.

 

► AKTUÁLNÍ POZICE MSC PREZIOSA◄

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT 

Články o tématu "MSC Preziosa" na webu Riviera Tour:

TECHNICKÉ INFORMACE A ROZMÍSTĚNÍ KAJUT NA MSC PREZIOSA (v češtině; POUZE ORIENTAČNÍ, AKTUÁLNĚ DOCHÁZÍ KE ZMĚNĚ ROZMÍSTĚNÍ KAJUT ZE STRANY LODNÍ SPOLEČNOSTI)

VŠECH 19 LODÍ SE VRACÍ NA MOŘE (prosinec 2021)

NÁVŠTĚVA LODĚ MSC PREZIOSA (video Youtube v angličtině)

 

Právní upozornění:

Všechny údaje na webu www.rivieratour.cz jsou informačního charakteru a mají klientům přiblížit vybavení lodí, servis na lodích a služby. Vybavení, služby a servis na lodích se může lišit a během času plavební společnost upravuje a mění služby, ceníky, obsah služeb apod. Služby na lodích, jejich rozsah a cenu určuje vždy plavební společnost. Proto pro uzavření cestovní smlouvy jsou vždy platné údaje a nabídka uvedená v cestovní smlouvě.

MSC Preziosa

pluje na těchto plavbách

S dopravou a delegátem

24 214 PLAVBA NA ISLAND PŘES SKOTSKO-posledních 6míst!

Odjezd: 25. 05. 2024

Příjezd: 07. 06. 2024

Dnů: 14

Destinace: Severní Evropa

Loď: MSC Preziosa

Přístav nalodění - vylodění: Hamburk

Akční cena: 43 990 Kč€1 832

s dopravou do přístavu a delegátem

Cena pro (do 11 let): 11 990 Kč€499

Cena pro (od 12 do 17 let): 13 990 Kč€582

Katalogová cena: 43 990 Kč / €1 832

Více o této plavbě
S dopravou a delegátem

24 245 PLAVBA NA ISLAND PŘES SHETLANDY

Odjezd: 28. 08. 2024

Příjezd: 09. 09. 2024

Dnů: 13

Destinace: Severní Evropa

Loď: MSC Preziosa

Přístav nalodění - vylodění: Hamburk

Akční cena: 43 990 Kč€1 832

s dopravou do přístavu a delegátem

Cena pro (do 11 let): 16 990 Kč€707

Cena pro (od 12 do 17 let): 18 990 Kč€791

Katalogová cena: 52 990 Kč / €2 207

Více o této plavbě
S dopravou a delegátem

829 PLAVBA DO SKOTSKA, IRSKA A ANGLIE

Odjezd: 13. 09. 2025

Příjezd: 25. 09. 2025

Dnů: 13

Destinace: Severní Evropa

Loď: MSC Preziosa

Přístav nalodění - vylodění: Hamburg

Akční cena: 36 990 Kč€1 541

s dopravou do přístavu a delegátem

Cena pro (do 11 let): 16 990 Kč€707

Cena pro (od 12 do 17 let): 16 990 Kč€707

Katalogová cena: 49 990 Kč / €2 082

Více o této plavbě
S dopravou a delegátem

811 PLAVBA NA ISLAND PŘES ORKNEJE

Odjezd: 17. 05. 2025

Příjezd: 30. 05. 2025

Dnů: 14

Destinace: Severní Evropa

Loď: MSC Preziosa

Přístav nalodění - vylodění: Hamburk

Akční cena: 44 990 Kč€1 874

s dopravou do přístavu a delegátem

Cena pro (do 11 let): 16 990 Kč€707

Cena pro (od 12 do 17 let): 17 990 Kč€749

Katalogová cena: 59 990 Kč / €2 499

Více o této plavbě
S dopravou a delegátem

826 PLAVBA NA ISLAND PŘES SHETLANDY

Odjezd: 20. 08. 2025

Příjezd: 02. 09. 2025

Dnů: 14

Destinace: Severní Evropa

Loď: MSC Preziosa

Přístav nalodění - vylodění: Hamburg

Akční cena: 59 990 Kč€2 499

s dopravou do přístavu a delegátem

Cena pro (do 11 let): 28 990 Kč€1 207

Cena pro (od 12 do 17 let): 28 990 Kč€1 207

Katalogová cena: 59 990 Kč / €2 499

Více o této plavbě
S dopravou a delegátem

824 ŠPICBERKY A SEVERNÍ POLÁRNÍ KRUH

Odjezd: 06. 08. 2025

Příjezd: 22. 08. 2025

Dnů: 17

Destinace: Severní Evropa

Loď: MSC Preziosa

Přístav nalodění - vylodění: Hamburg

Akční cena: 62 990 Kč€2 624

s dopravou do přístavu a delegátem

Cena pro (do 11 let): 32 990 Kč€1 374

Cena pro (od 12 do 17 let): 32 990 Kč€1 374

Katalogová cena: 79 990 Kč / €3 332

Více o této plavbě
S dopravou a delegátem

24 225 ŠPICBERKY A SEVERNÍ POLÁRNÍ KRUH

Odjezd: 03. 08. 2024

Příjezd: 19. 08. 2024

Dnů: 17

Destinace: Severní Evropa

Loď: MSC Preziosa

Přístav nalodění - vylodění: Hamburg

Akční cena: 53 990 Kč€2 249

s dopravou do přístavu a delegátem

Cena pro (do 11 let): 22 990 Kč€957

Cena pro (od 12 do 17 let): 24 990 Kč€1 041

Katalogová cena: 71 990 Kč / €2 999

Více o této plavbě

Kam plujeme

Rudé moře a Perský záliv

Před nedávnem jsme rozšířili nabídku plaveb právě do oblasti Perského zálivu a Rudého moře. Bylo pro nás velkým potěšením, že to byl krok správným směrem, spousta letitých mořeplavců vyhodnotila tyto plavbu jako nejlepší ze všech. V této destinaci můžete očekávat moderní velkoměsta, krásnou historii, starodávné arabské trhy s jejich kořeněnou vůní v kontrastu s luxusními obchodními domy. Výhodou těchto plaveb je i přímý let Vídeň - Dubaj.

Plavby v Rudé moře a Perský záliv

Kam plujeme

Exotické plavby

Pro opravdové cestovatele nabízíme velmi zajímavé plavby snad do všech koutů světa. Můžeme Vám připravit plavbu doslova na míru dle Vašich požadavků a možností. Naše letité zkušenosti spojené s cestováním po celém světě Vám pomůžou při poznávání krásných destinací a míst.

Plavby v Exotické plavby

Kam plujeme

Dálkové plavby a plavby kolem světa

Zažijte s námi opravdový životní zážitek. Udělejte radost sami sobě a vyrazte odpočívat, poznávat nové místa, nové kultury, světovou kuchyni, skvělé lidi, nádherná místa, památky. Na dálkových plavbách a na plavbě kolem světa s MSC Cruises můžete navštívit až 33 zemí a zavítat až do 52 destinací. Při přípravě této plavby se věnujeme každému zákazníkovi individuálně a připravíme pro Vás plavbu, na které se budeme snažit maximálně vyhovět vašim požadavkům a splnit tak váš životní sen.

Plavby v Dálkové plavby a plavby kolem světa

Kam plujeme

Exotické destinace karibiku

Naše opravdu srdeční záležitost. Kubu zkrátka milujeme a jsme velmi rádi,  že můžeme právě do této destinace pozvat i Vás.

Úplně jiný svět, úžasní lidé, radost ze života, rum a mojito, doutníky a nádherné ženy. Nečekejte luxus, nečekejte nadstandartní služby.

Užijte si opravdu KARIBIK takový jaký opravdu je. A je to vážně zážitek na celý život.

Plavby v Exotické destinace karibiku

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme