Základní informace o lodi

 • Plavební společnost: MSC Crusies Italy
 • Počet hostů: 5179
 • Posádka: 1413
 • Počet kajut: 2067
 • Délka lodi:  323
 • Šířka lodi:   41
 • Počet palub: 18
 • Rychlost v uzlech: 22
 • Registrace lodi:
 • Rok výroby: 2018

MSC Seaview - Restaurace a bary

Na MSC Seaside si můžete vychutnat nádherný výhled na oceán, zatímco budete jíst. MSC Seaside umožňuje fantastický gastronomický zážitek. Tyto restaurace jsou skvěle vybavené pro kohokoliv z vás a je zde i specializovaný bufet "pouze pro děti". Pro dokonalý aperitív před večeří, pozdní noční nápoj, nebo denní občerstvení je k dispozici výběr z dvaceti chytrých barů a salonků, z nichž každý má svou jedinečnou atmosféru.

MSC Seaview - Zábava

Kasino, kulečníky, herní místnosti, bowlingové dráhy, sportovní turnaje, kvízy, posilovna vybavená kardio a posilovacími stroji značky Technogym a nabízející také hodiny s trenérem nebo skupinové lekce včetně aerobiku, jógy, spinningu, kruhového tréninku a další. 

MSC Seaview - Bazény

MSC Seaside nabízí dva venkovní bazény se spoustou místa a s nádherným výhledem na moře. Tyto bazény jsou speciálně navrženy tak, aby hostům umožnily zůstat blízko bazénu. Poblíž bazénu je i několik Whirlpoolek, které umožňují relaxaci s úžasným výhledem na oceán.

MSC Seaview - Aquapark

Aquaventure Park - obrovský interaktivní vodní park s pěti skluzavkami, dětskou zónou AquaPlay a dobrodružnou stezkou -, pět bazénů a nespočet vířivek

Kajuty

Kde budete spát?

Další kajuty

Vybavení lodě

Co si můžete užívat?

Video - prohlídka lodi MSC SEAVIEW

Plán lodě - MSC Seaview

MSC SEAVIEW

MSC SEAVIEW

Kajuty

MSC Seaview nabízí ubytování v celé řadě kajut a apartmánů s plochou a vybavením odstupňovaným dle třídy. K dispozici jsou vnitřní kajuty i kajuty s terasovým balkonem s výhledem na moře nebo na promenádu, ale samozřejmě také apartmá včetně toho Královského s venkovní vířivkou. Pro rodiny jsou určena rodinná apartmá nebo možnost propojit více kajut, strádat ale na lodi nebudou ani osoby s tělesným hendikepem nebo omezenou možností pohybu.

Třída Bella

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka. Prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní televize, telefon. K dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor a klimatizace. Plocha přibližně 12 m2. Paluby 5, 9, 10 a 11.

Třída Fantastica

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka. Prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní televize, telefon. K dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor a klimatizace. Plocha přibližně 12 m2. Paluby 10, 11, 12, 13, 14 a 15.

Třída Wellness

Tato třída bude dostupná do zimy 2019.

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. lůžko formou vyklápěcího lůžka. Prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní televize, telefon. K dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor a klimatizace. Plocha přibližně 12 m2. Paluba 10.

MSC SEAVIEW


Vybavení kajut:

- 2 lůžka, případně přistýlky ve formě horních sklopných lůžek (kajuty vnitřní)

- 2 lůžka, případně přistýlky ve formě rozkládacího sofa nebo křesla (kajuty s oknem, balkonem)

- dostatek úložných prostor, toaletní stolek, noční stolky, křesílko, v kajutě balkonové navíc sofa

- satelitní a interaktivní TV a rádio, wifi za poplatek

- individuálně ovladatelná klimatizace

- telefon s možností mezinárodních hovorů

- vysoušeč vlasů

- trezor (zdarma)

- minibar

- 24hodinový kajutový servis 

MSC SEAVIEW


Vybavení MSC Seaview je příslibem zábavy téměř neomezené. Loď nabízí:

HISTORIE- MINCOVNÍ SLAVNOST- KŘEST LODI- STAVBA LODI

Loď MSC Seaview je s Riviera Tour zvláštním způsobem spojena už od okamžiku svého zrodu. Jako jediná česká cestovní kancelář jsme se zúčastnili Mincovní slavnosti, která proběhla 2. února 2017 v italské loděnici Fincantieri. Bylo nám tedy velkou ctí, když jsme mohli být i při slavnostním křtu tohoto plavidla před třemi týdny v Janově. V tomto článku se tak budeme zabývat nejen samotným křtem, ale i průběhem stavby a technickými zajímavostmi technického zázraku, jehož vznik jsme měli v posledním roce možnost sledovat.


KRÁTCE K HISTORII LODI
Práce na třetí nové lodi MSC Cruises byly oficiálně zahájeny Mincovní slavností v severoitalském Monfalcone. Tato slavnost je součástí bohaté námořnické tradice, kdy jsou do trupu lodi vloženy velké pamětní mince jako záruka štěstí a požehnání do její služby. Za zvuků Ódy na radost pak byla část trupu s mincemi přenesena obřími jeřáby na své místo v suchém doku loděnice. Jak už jsme předestřeli v úvodu, díky úzké spolupráci s MSC Cruises měla Riviera Tour jako jediná česká cestovní kancelář možnost se této události zúčastnit.

U zrodu MSC Seaview
U zrodu MSC Seaview- Werner Fankhauser (ředitel MSC Austria) a Pavel ČÍŽ (majitel CK Riviera Tour) na Mincovní slavnosti MSC Seaview


Více o této slavnosti se dozvíte v samostatném článku na: http://italie.svetadily.cz/cla...
Předání dokončené lodi se odehrálo 4. června 2018 za přítomnosti většiny členů rodiny Aponte-Vago, vlastníků společnosti MSC Cruises. Tato společnost je největší rodinnou plavební společností na světě. Vize této rodiny nejsou malé. MSC Seaview je třetí částí obří investice, ve které tato plavební společnost plánuje do roku 2026 postavit dvanáct zcela nových inovativních plavidel v hodnotě stovek miliard korun.
Pamětní mince z Mincovní slavnosti MSC Seaview
Pamětní mince z Mincovní slavnosti MSC SeaviewPamětní mince z Mincovní slavnosti MSC

KŘEST MSC SEAVIEW
Křest nové lodi MSC Seaview se stal událostí roku nejen pro společnost MSC Cruises, ale i pro severoitalské město Janov, které mělo tu čest jej hostit. Slavnostním večerem provázela italská televizní hvězda, Švýcarka Michelle Hunziker. Během večera vystoupilo se svou řečí mnoho místních politiků, včetně janovského starosty Marca Bucciho. Dlouholeté partnerství mezi MSC Cruises a UNICEF pak připomněl dětský sbor Piccolo Coro Dell´Antoniano.
Těsně před velkým finále začal nástup lodních důstojníků, při kterém majitelé lodi vzdávají hold jejich zaměstnancům, kteří na ní budou sloužit. Jejich příchod doprovodil svým zpěvem Matteo Boccelli, syn světoznámého tenoristy Andrea Bocelliho.
Po nástupu důstojníků už nic nebránilo hlavní hvězdě večera, italské herečce Sophii Loren, aby společně s kapitánem Pierem Paolo Scalou přestřihla stuhu vedoucí k lahvi šampaňského na pravém boku lodi. Láhev se rozbila a všichni hosté mohli začít slavit. MSC Seaview se toho dne oficiálně stala patnáctou výletní lodí flotily MSC Cruises.
I této význačné události se účastnila rodina majitelů společnosti MSC CRUISES, v čele s Gianluigi Apontem a Pierfrancesco Vagem. Samotný křest loďi je velmi významnou událostí nejen pro plavební společnost MSC Crusies , ale i pro celou Itálii. V přímém přenosu tak tuto výjimečnou událost sledovali tisíce nadšenců nejen výletních plaveb, ale i místních obyvatel samotného Janova.  Je symbolické, že se právě v tomto městě narodil mořeplavec a objevitel Ameriky Kryštof Kolumbus.
Sophia Loren pokřtila novou loď MSC Seaview.RIVIERA TOUR NA PRESTIŽNÍCH AKCÍCH MSC CRUISES
CK Riviera Tour velmi úzce spolupracuje s plavební společností MSC Cruises. Riviera Tour se během posledních let stala největším prodejcem plaveb MSC CRUISES v České republice a na Slovensku. Jako jediná cestovní kancelář se specializuje výhradně na plavby plavební společnosti MSC Cruises a k výletním plavbám zabezpečuje kompletní servis služeb včetně delegátů na lodích MSC Cruises a přepravy do přístavu jak z České republiky, tak i ze Slovenska. V roce 2016 byla Riviera Tour oceněna titulem NEJLEPŠÍ SKUPINOVÝ PRODEJCE (BEST GROUP PRODUCER MSC CRUISES) pro Českou republiku, Slovensko a Rakousko. 
Výkonný předseda MSC CRUISES Pierfrancesco Vago (uprostřed) s Hankou a Pavlem ČÍŽOVÝMI, majiteli CK Riviera Tour.
Výkonný předseda MSC CRUISES Pierfrancesco Vago (uprostřed) s Hankou a Pavlem ČÍŽOVÝMI, majiteli CK Riviera Tour.


Velmi dobrou vzájemnou spolupráci dokazuje nejen účast na prestižních akcích MSC CRUISES , ale i speciálních služeb, které Riviera Tour na plavbách s MSC Cruises pro své klienty nabízí. S touto cestovní kanceláří se na plavby vydaly i známé osobnosti společenského a kulturního života. Plavbu si už vyzkoušeli například Daniel Nekonečný, Nela Boudová, Terezka Kostková, Petr Kostka. Na svou první cestu se připravuje Aleš Háma, který s námi v roce 2019 vypluje na plavbu norskými fjordy. Plavby s Riviera Tour se už několikrát účastnila i MISS EUROPE 1995 Monika Žídková, která si plavbu opravdu užila nejen se svojí rodinou, ale i s několika přáteli.

MISS PRINCESS OF THE WORLD NA LODÍCH MSC CRUISES
Riviera Tour nyní připravuje i další prestižní akce. Můžeme prozradit, že další ročník MISS PRINCESS OF THE WORLD se bude konat příští rok v květnu na nejnovější lodi MSC Bellissima. Na této jedinečné akci se můžete připravit na spousty krásných dívek, známé osobnosti, prestižní program a speciální akce pro klienty CK Riviera Tour. Celou akci bude moderovat skvělý herec a moderátor Martin Dejdar.
MSC SEAVIEW*****  LOĎ PLUJÍCÍ ZA SLUNCEM
O plavidlech třídy Seaside (tedy MSC Seaside a MSC Seaview) se mluví jako o lodích plujících za sluncem („The ship that follows the sun“). Podle slov ředitele MSC Cruises Gianni Onorata totiž tyto lodě umožní svým hostům „užívat si co možná nejvíce teplého počasí“ a to hlavně díky „zvýšenému počtu balkónových kabin, míst s výhledem na moře a venkovními veřejnými prostorami, které jsou navrženy tak, aby nabízeli co nejvíce moře a slunečních paprsků.“
Tomu je uzpůsobena i samotná konstrukce plavidla. Stejně jako MSC Seaside má i MSC Seaview značně rozšířená spodní patra, díky nimž se cestující dostanou téměř na úroveň hladiny moře, což doteď nebylo možné. Tato novinka také umožnila konstruktérům snížit těžiště lodí, díky čemuž mohlo dojít k jejímu zvýšení. Lodě třídy Seaside se tak s výškou 72 metrů staly jedněmi z nejvyšších lodí na moři a zároveň největšími loděmi, které kdy byly v Itálii postaveny.
MSC SEAVIEW***** loď plující za sluncemPři pozorném pohledu si lze všimnout, že hlavní komíny jsou na MSC Seaview umístěny ve středu, nikoliv na zádi lodi, jak tomu bylo dosud zvykem. Kvůli získání větší stability sem totiž byla přesunuta strojovna s lodními šrouby. Díky tomu se loď při plavbě na moři téměř nehoupe a pro posádku je pak lépe manévrovatelná.
Při rozšíření spodních palub došlo i ke změnám v umístění záchranných člunů. Konstruktéři při nich přišli na skutečně geniální řešení. Čluny se na MSC Seaview nachází pod rozšířenou osmou palubou a jsou tedy skryty před zraky cestujících, kterým nebrání ve výhledu.
Krátce před spuštěním získala MSC Seaview ocenění RINA Green Star 3, které z ní dělá jednu z nejekologičtějších lodí na moři.
MSC Seaview stráví své první léto v západním Středomoří, odkud v zimě vyrazí k břehům prosluněné Brazílie. My z CK Riviera Tour považujeme toto plavidlo za jednu z nejpovedenějších lodí, které v poslední době společnost MSC Cruises postavila a přejeme jí mnoho bezproblémových dní na moři.
MSC SEAVIEW*****  - projděte se nad hladinou moře
Loď MSC Seaview má přinést pocit pohody a klidu. Jejím dalším cílem je přiblížit hosty moři ještě více, než tomu bylo doposud. Po slavnostním křtu, může Riviera Tour říci, že tento cíl byl splněn. Má speciálně navrženy designové prvky, díky nimž bude mít každý klient možnost nádherných výhledů na oceán a trávit co nejvíce času venku. Díky velkému počtu balkónů a dalších veřejných prostorů uzpůsobených tak, aby lidé mohli jíst, pít a také relaxovat na slunci, je tato loď unikátem. Jedinečným místem je také 360 stupňová prosklená promenáda se skleněnými balustrádami, která je lemována bary, restauracemi, obchody a butiky. Tento prostor je uzpůsoben jako rekreační oblast, kde se mohou hosté procházet, jíst, pít, nakupovat a přitom se kochat nádherným výhledem na oceán.

MSC SEAVIEW***** - projděte se nad hladinou moře
MSC SEAVIEW***** - projděte se nad hladinou moře

Designové prvky a moderní technologie, to jsou hlavní elementy lodi MSC Seaview.  Nespočet venkovních prostorů k relaxaci a občerstvení, více kajut s balkony než na jiných lodích, panoramatické výtahy nebo skleněné podlahy – to vše Vám nabízí loď MSC Seaview, na kterou se můžete vydat s Riviera Tour i vy.
Hlavní srdce lodi MSC Seaview*****
Na lodi MSC Seaview se nachází celkem 10 restaurací. Svoje chuťové buňky zde potěší milovníci asijské kuchyně, mořských plodů nebo steaků. Nepřebernou nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů má připraveno na 19 různých barů. Riviera Tour Vám doporučuje během plavby některou ze speciálních restaurací využít, jelikož se jedná u unikátní požitek z jídla a stolování.
MSC SEAVIEW***** restaurace
Spousta zábavy čeká nejen na pevnině, konkrétně v západním Středomoří, kde loď stráví svoji první sezónu, ale také na palubě: v obřím vodním parku, na adrenalinové lanové dráze nebo nejdelší zip line na moři. Kdo dává přednost klidnější formě relaxace, ocení venkovní lázně.  Do těchto destinací se můžete vydat společně s Riviera Tour, která se bude pravidelně plavit na lodi MSC Seaview,  s dopravou a delegátem z České republiky a ze Slovenska.
MSC SEAVIEW***** restaurace
MSC SEAVIEW***** restauraceMSC SEAVIEW***** restaurace

 
MSC SEAVIEW***** ráj pro děti

Vybavení na lodi MSC Seaview nabízí téměř neomezené možnosti zábavy.  Ve volném čase můžete navštívit obchody například s kosmetikou, parfémy, či sportovním vybavením, nebo uměleckou galerií, továrnu na čokoládu a fotogalerií. 
MSC MSC Seaview*****
• Přiblížit hosty moři ještě více, než tomu bylo doposud, to je cílem MSC Seaview, lodi, o kterou se flotila společnosti MSC Cruises rozrostla v červnu 2018. Loď disponuje celou řadou designových prvků, díky kterým si pasažéři mohou užít teplého počasí na maximum, a je vybavena také moderními technologiemi.
MSC Seaview- ráj pro děti
MSC Seaview- ráj pro děti

• MSC Seaview nabízí nespočet venkovních prostor určených k relaxaci i občerstvení, ještě více kajut s balkony, panoramatické výtahy nebo skleněné podlahy, zkrátka místa stavěná pro ty nejkrásnější výhledy. Napříč lodí se táhne impozantní 360 stupňová venkovní promenáda se skleněnými balustrádami, lemovaná bary a restauracemi, obchody a butiky.
MSC SEAVIEW***** ráj pro děti
MSC SEAVIEW***** ráj pro děti

• Na MSC Seaview je celkem 10 restaurací, kde hostům připraví pokrmy z různých koutů světa včetně asijské kuchyně, mořských plodů nebo steaků. Nepřebernou nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů má připraveno na 19 různých barů. Spousta zábavy čeká nejen na pevnině, konkrétně v západním Středomoří, kde loď stráví svoji první sezónu, ale také na palubě: v obřím vodním parku, na adrenalinové lanové dráze nebo nejdelší zip line na moři. Kdo dává přednost klidnější formě relaxace, ocení venkovní lázně.
• Stejně jako na ostatních lodích MSC i na MSC Seaview najdou hosté nejvyšší třídy MSC Yacht Club luxusní soukromé prostory s přístupem výhradně pro ně.
Vybavení MSC Seaview je příslibem zábavy téměř neomezené. Loď nabízí:
• 10 restaurací a 19 barů
• Obchody (kosmetika, parfémy, sportovní vybavení a další), butiky, umělecká galerie, továrna na čokoládu, fotogalerie
• Kasino, kulečníky, herní místnosti, sportovní turnaje, kvízy a další
• Lázně MSC Aurea Spa – luxusní balijské lázně se saunou, parní komorou, salonem krásy, kadeřnictvím a řadou léčebných a relaxačních procedur
• Posilovna MSC gym - vybavená kardio a posilovacími stroji značky Technogym a nabízející také hodiny s trenérem nebo skupinové lekce včetně aerobiku, jógy, spinningu, kruhového tréninku a další
• Bowlingové dráhy
• Aquaventure Park – obrovský interaktivní vodní park s pěti skluzavkami, dětskou zónou AquaPlay a dobrodružnou stezkou -, pět bazénů a nespočet vířivek
• Dvoupatrové divadlo na palubách 6 a 7, show ve stylu muzikálů z Broadwaye, 4D-kino a další
• Uvítací party s kapitánem, živá hudba, koncerty klasické hudby, karaoke
• Kurzy – lekce fotografie, workshop degustace vína, umělecké lekce, kurzy tance a další
• Dětský klub – místo, kde si děti od 1 do 3 let mohou užít řadu aktivit a her vzniklých na základě partnerství se společnosti Chicco
• Mini a juniorský klub – klub pro děti od 3 do 11 let plný nespočtu zábavných aktivit a prvků, které přináší partnerství se společností LEGO, a to včetně speciální akce LEGO® Experience On Board – dne věnovaného zábavným LEGO aktivitám pro celou rodinu
• Kluby pro teenagery – dva kluby pro děti od 12 do 14 a od 15 do 17 let, navíc speciální prostor pouze pro náctileté, který slouží jako kino, hrací místnost a diskotéka, speciální kreditní karta pro náctileté, kterou mohou používat pro úhradu menších sum
• Dětské menu, restaurace jen pro děti, dětský maskot Do-Re-Mi, oblast na palubě 18 vyhrazená jen pro děti
 
MSC SEAVIEW***** srdce lodi v noci žije
KAJUTY MSC Seaview*****
• SUPER FAMILY PLUS
• Zahrnuje tři propojené kajuty se 3 koupelnami a 3 balkony, Ubytuje se zde 6 až 10 osob
• Tyto kajuty jsou k dispozici pouze s Fantastica Experience
• SUPER FAMILY
• Tento typ kajuty bude k dispozici od léta 2019
• Zahrnuje dvě propojené kajuty se 2 koupelnami a 2 ložnicemi. Ubytuje se zde až 5 osob
• Rozloha kajuty cca 49 m2, s balkónem cca 17 m2
• KAJUTA GRAND
• Postel (dvojlůžko nebo jednolůžko – na vyžádání), prostorná šatní skříň, Koupelna s vanou
• Interaktivní TV, telefon, Wifi připojení (za poplatek)
• Minibar, trezor. Kajuta je klimatizována. Ubytuje se zde až 5 osob. Rozloha kajuty od od 32 do 49 m2, s balkónem do 21 m2
 

• APARTMÁN S VÍŘIVOU VANOU
• Postel (dvojlůžko nebo jednolůžko – na vyžádání), velká šatní skříň. Koupelna s vanou, Interaktivní TV, telefon, Wifi připojení (za poplatek)
• Minibar, trezor. Kajuta je klimatizována. Apartmán s vlastní vířivou vanou.
• Ubytuje se zde až 5 osob. Rozloha kajuty s balkonem cca 28 m2
• APARTMÁN
• Postel (dvojlůžko nebo jednolůžko – na vyžádání), velká šatní skříň, Koupelna s vanou, Interaktivní TV, telefon, Wifi připojení (za poplatek), Minibar, trezor, Kajuta je klimatizována. Rozloha kajuty od od 14 do 28 m2, s balkónem do 38 m2
• BALKÓN
• Postel (dvojlůžko nebo jednolůžko – na vyžádání), prostorná šatní skříň, Koupelna se sprchou nebo vanou
• Interaktivní TV,  telefon, Wifi připojení (za poplatek)
• Mini bar, trezor, Kajuta je klimatizována, Rozloha kajuty cca 17 m2
• POHLED NA OCEÁN
• Postel (dvojlůžko nebo jednolůžko – na vyžádání), prostorná šatní skříň
• Koupelna se sprchovým koutem
• Interaktivní TV, telefon, Wifi připojení (za poplatek)
• Minibar, trezor
• Kajuta je klimatizována
• Rozloha kajuty cca 17 m2
• VNITŘNÍ KAJUTA
• Postel (dvojlůžko nebo jednolůžko – na vyžádání), prostorná šatní skříň
• Koupelna se sprchovým koutem
• Interaktivní TV, telefon, Wifi připojení (za poplatek)
• Minibar, trezor
• Kajuta je klimatizována
• Rozloha kajuty od 14 do 28 m2
MSC YACHT CLUB KAJUTA ROYAL*****
• Manželská postel, prostorná šatní skříň
• Koupelna s vanou a sprchovým koutem
• Interaktivní TV, telefon, trezor, Wifi připojení (za poplatek)
• Lednice, minibar
• Kajuta je klimatizována
• Rozloha kajuty  62 m2 , s balkónem 33 m2
• jídelní stůl, vlastní vířívá vana
• MSC YACHT CLUB DELUXE
• Postel (dvojlůžko nebo jednolůžko – na vyžádání), prostorná šatní skříň
• Koupelna s velkým sprchovým koutem
• Interaktivní TV, telefon, Wifi připojení (za poplatek)
• Minibar
• Kajuta je klimatizována
• Rozloha kajuty s balkonem 25 m2
• MSC YACHT CLUB VNITŘNÍ KAJUTA
• Postel (dvojlůžko nebo jednolůžko – na vyžádání), prostorná šatní skříň
• Koupelna se sprchovým koutem
• Interaktivní TV, telefon, Wifi připojení (za poplatek)
• Minibar
• Kajuta je klimatizována
• Rozloha kajuty 21 m2
CHYTRÁ LOĎ
Nový program „MSC for Me“ určený pro mobilní telefony byl vytvořen tak, aby návštěvníci lodi měli vždy po ruce všechny informace o dění na její palubě. Na tak obrovské lodi není problém se ztratit, proto přes 3000 bluetooth přijímačů dokáže s přesností na 5 metrů určit polohu cestujícího a přes mapu v aplikaci ho navést na místo, které hledá. Pro děti jsou k dispozici speciální náramky, které rodičům umožní kdykoliv zjistit, kde se jejich ratolest právě nachází.

ZÁBAVNÝ PARK
MSC Seaview nabízí jeden z největších vícepodlažních zábavních vodních parků na moři. Jsou zde různé skluzavky, rozprostírajícími se po boku lodi oživené hudbou a světly.
Projděte se nad palubami MSC Seaview
Projděte se nad palubami MSC Seaview

KLUBY PRO DĚTI
Děti od 1 do 3 let se mohou těšit na aktivity a hry navržené ve spolupráci s Chicco®. Pro děti od 3 do 11 let je zde možnost využít spoustu zábavných aktivit vytvoených společností LEGO®. Pro obě skupiny je zde k dispozici velký výběr hraček a stavebnic. Každá plavba navíc zahrnuje speciální akci LEGO® zážitky na lodi – a to celý den věnovaný zábavným aktivitám pro celou rodinu.
Pro mládež má MSC Seaview připraveny dva kluby – jeden od 12 do 14 let a druhý od 15 do 17 let. Mládež má zde k dispozici kino, hernu a diskotéku. Program je upraven vždy v závislosti na denní dobu.
Milovníci her jistě uvítají kasíno, kulečníky, sportovní turnaje, kvízy nebo herní místnosti. Pro aktivnější milovníky her je zde bowlingová dráha nebo posilovna MSC Gym, která je vybavena kardio a posilovacími stroji značky Technogym. Je zde možnost domluvit si hodiny s trenérem nebo využít lekce aerobiku, jógy, spinningu, kruhového tréninku a mnoho dalších.
Pokud budete chtít zažít trochu dobrodružství, právě pro vás je zde obrovský interaktivní vodní park s pěti skluzavkami nebo dobrodružná stezka. Samozřejmostí je nespočet vířivek a bazény, kterých je na MSC Seaview pět.  Večery vám zpříjemní každodenní program ve dvoupatrovém divadle na palubách 6 a 7, 4D kino a určitě i Cirque De Soleil na moři.
Pro děti všech věkových kategorií je zde také velké využití. Dětský klub – místo, kde si děti od 1 do 3 let mohou užít řadu aktivit a her vzniklých na základě partnerství se společností Chicco. Mini a juniorský klub – klub pro děti od 3 do 11 let plný nespočtu zábavných aktivit a prvků, které přináší partnerství se společností LEGO, a to včetně speciální akce LEGO® Experience On Board – dne věnovaného zábavným LEGO aktivitám pro celou rodinu. Kluby pro teenagery – dva kluby pro děti od 12 do 14 a od 15 do 17 let, navíc speciální prostor pouze pro náctileté, který slouží jako kino, hrací místnost a diskotéka, speciální kreditní karta pro náctileté, kterou mohou používat pro úhradu menších sum.
Pokud si budete chtít od všeho odpočinout a relaxovat v příjemném tišším prostředí. Doporučujeme navštívit Lázně MSC Aurea Spa. Luxusní balijské lázně se saunou, parní komorou, salonem krásy, kadeřnictvím a řadou léčebných a relaxačních procedur vám dodá tu pravou relaxaci a pocit pohody z dovolené.
SPA  - odpočiňte si a relaxujte na MSC Seaview***** s RIVIERA TOUR
Rozdělení kajut je ve stejných třídách jako jsme doposud u lodí MSC Cruises zvyklí. Kajuty jsou třídy Bella, Fantastica, Aurea, Super Family a Super Family Plus.
Dalším rozdělením jsou kajuty dle dispozicí, a to kajuty vnitřní, s oknem, s balkónem, apartmán, s vířivou vanou a kajuty Grand. Rozlohy kajut jsou různé, dle dispozicí od 14 až do 49 m2. Každá kajuta má interaktivní televizi, telefon, Wi-fi připojení za poplatek, minibar, trezor, klimatizaci, šatní skříň a samozřejmostí je koupelna, která je dle typu kajuty také vždy jiná. Riviera Tour Vám přináší fotografie kajut ze slavnostního křtu.
SPA přímo na palubě lodi MSC Seaview
SPA přímo na palubě lodi MSC Seaview

Stejně jako na ostatních lodích MSC i na MSC Seaview najdou hosté nejvyšší třídy MSC Yacht Club luxusní soukromé prostory s přístupem výhradně pro ně. Kajuty v MSC Yacht Clubu mají rozlohu až 62 m2. Tento club přináší pro své hosty novou dimenzi odpočinku a luxusu. Soukromé prostory včetně bazénu, lázeňských koupelí, solária, baru, restaurace a samozřejmě nepřetržitá osobní obsluha, to vše můžete zažít v MSC Yacht Clubu. Riviera Tour Vám uvádí několik příkladů výhod v tomto clubu:
- přednostní nalodění a vylodění,
- služby exkluzivního komorníka a palubní personál jsou vám k dispozici 24 hodin denně,
- luxusní apartmány a vyhrazené prostory vybavené ve velkém stylu a komfortu,
- na vaši žádost vám obsluha vybalí a zabalí kufry,
- povlečení a župany jsou s vyšívaným logem YC z egyptské bavlny, exkluzivně navržené Mascionim z Itálie,
- čokoláda na dobrou noc určena výhradně pro MSC Yacht Club, nabízí různé chutě pro každou noc,
- je zde mimo jiné i privátní recepce a soukromý vstup do Spa centra.

Recepce lodi MSC Seaview- tady to žije
Recepce lodi MSC Seaview- tady to žije

To vše můžete prožít s Riviera Tour na lodi MSC Seaview i vy. O možnostech a volných termínech se můžete informovat na www.rivieratour.cz nebo telefonicky přímo s delegátkami Riviera Tour, které se budou plavit s Vámi. CK Riviera Tour Vám přeje nádhernou dovolenou plnou nezapomenutelných zážitků na nové lodi na MSC Seaview

U zrodu a křtu MSC SEAVIEW***** Werner Fankhauser-ředitel MSC pobočka Vídeň a Pavel a Dominik ČÍŽOVI
U zrodu a křtu MSC SEAVIEW***** Werner Fankhauser-ředitel MSC pobočka Vídeň a Pavel a Dominik ČÍŽOVI

MINCOVNÍ SLAVNOST MSC SEAVIEW

Stavba nové lodi MSC Seaview byla zahájena. Jedná se už o druhou loď třídy Seaside a je dalším krokem v naplnění investičního plánu MSC Cruises do roku 2026 v hodnotě 243 miliard Kč. Práce na stavbě byly započaty 2. února 2017 mincovní slavností v doku loděnice Fincantieri a Riviera Tour byla při tom.

Známe to všichni. Při každém zahájení stavby významných budov je nejdříve slavnostně poklepán základní kámen. Je to znakem toho, že práce na staveništi jsou započaty a konstrukci budovy už nic nestojí v cestě.

Bohaté námořní tradice nám nabízejí podobný zvyk. Stavby lodí jsou už od nepaměti zahajovány vložením mincí do trupu lodi. Námořníci věří, že tím lodi poskytnou štěstí a požehnání do její služby. Tradice velí, aby se dva dlouholetí zaměstnanci reprezentující loděnici a vlastníka lodi ujali role kmotrů slavnosti a umístili dvě mince do jednoho z bloků trupu nové lodi.Kmotrami nové lodi MSC Seaview se stala Michela Bullo za loděnice Fincantieri a Loredana Giammusso za MSC Cruises. Po proslovech šéfů svých společností byli mince uloženy do ocelového pouzdra na dílu trupu, který pak byl za zvuků evropské hymny Óda na radost přenesen obrovskými jeřáby na své místo v suchém doku loděnice, který ještě před necelými třemi měsíci hostil stavbu MSC Seaside.

Plavidlo samotné bude mít délku 323 metrů a výtlak 154 000 námořních tun. Maximální kapacita bude 5 179 hostů.

Mottem pro celou generaci Seaside (MSC Seaside a Seaview ) je „The ship that follows the sun“, tedy „Loď následující slunce“. Její význam osvětluje Gianni Onorato, výkonný ředitel společnosti MSC Cruises: „MSC Seaview přenese moře až ke svým hostům, a to zejména díky průkopnickému konceptu beach condo a dalším unikátním designovým a produktovým elementům, které jim umožní užívat si co možná nejvíce teplého počasí. S jedním z největších podílu venkovních prostor na moři si hosté budou moci užívat zvýšeného počtu balkónových kabin, výhledů na moře a venkovních veřejných prostor, které jsou navrženy tak, aby jim nabízeli co nejvíce moře a slunečního svitu."

Nová loď se představí v červnu 2018 v destinacích západního Středomoří. Od září 2018 bude sloužit u břehů Jižní Ameriky v Brazílii.

O MSC Seaview a dalším vývoji hovořil výkonný předseda správní rady Pierfrancesco Vago: „(MSC Seaside) bude také odrážet naši jedinečnou a trvalou snahu přinášet na trh tak inovativně koncipované lodě jako jsou ty z generace Seaside – jíž je MSC Seaview součástí - ve které se představí ještě další převratný prototyp."


MSC Seaview

pluje na těchto plavbách

Kam plujeme

PLAVBY VE STŘEDOMOŘÍ

ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ

Pokud se klienti RIVIERA TOUR rozhodnou prom plavby-zpravidla začínají ZÁPADNÍM STŘEDOMOŘÍM. Především Vás zcela jistě lákají velmi zajímavé  a zvučné destinace jako jsou Barcelona, Korsika, Mallorca, Ibiza ,Sicílie, Malta a další.

Další výhodou je i poměrné stále počasí, zejména pokud se jarních a podzimních plaveb týče. A proto spousta mořeplavců využívá zejména zimních plaveb za velmi výhodné ceny a počasí jako stvořené pro poznávání nových míst a destinací.

V letních měsících lákají skvělé pláže na Ibize, Mallorce, Korsice a nebo plavby s možností večerních výletů v Palmě a nebo návštěvě nočních party a diskoték na ostrově Ibiza.

VÝCHODNÍ STŘEDOMOŘÍ

Navštivte kolébku prvních civilizací, zažijte historii jinak. Řím, Olympie, Bari, Dubrovník. Nejenom těmito historickými městy proplouvají naše středomořské plavby. Kdy jindy máte možnost poznat tolik zásadních míst, během jedné dovolené.

Plavby Středomořím organizujeme již několik let. Právě proto vám naši delegáti budou neocenitelným pokladem, který na moři naleznete.

V naší nabídce naleznete i speciální fakultativní výlety za poznáním historie, života místních lidí, náboženství, kultur a přírodních krás.


Plavby v PLAVBY VE STŘEDOMOŘÍ

Kam plujeme

Poznávací zájezdy Česká republika

Vážení přátelé, cestovatelé, kamarádi,

Nová doba si žádá změny. Nemá smysl čekat až se situace změní, nemá smysl čekat na nějakou podporu státu a nemá smysl sedět a plakat „nad rozlitým mlékem“.  I my jsme v CK RIVIERA TOUR dlouho přemýšleli, jak naložit s aktuální situací.
Naše plavby jsou dočasně pozastaveny a hledali jsme cestu jak situaci zvládnout. Proto si Vám dovolujeme představit náš nový cestovatelský projekt:

POZNÁVÁNÍ- RELAX- POHODA- ZÁBAVA

Vycházeli jsme z naší praxe, poznatků a přání našich cestovatelů, klientů CK RIVIERA TOUR. Z osobních zkušeností a i z rozhovorů s Vámi, víme, co naše klienty zajímá a co jako klienti CK RIVERA TOUR požadujete.
Proto jsme vytvořili úplně novou sekci zájezdů, které se budeme věnovat a rozšiřovat. To však neznamená, že naše plavby končí. Již teď pracujeme ve spolupráci s MSC CRUISES  a první nová nabídka, v nové době, přijde již velmi brzy.
Jaké budou naše nové zájezdy?  V čem budou jiné od konkurence? Čím můžeme překvapit?

1. Cena
Rozhodně naše cena nebude nejnižší na trhu. Vždy bude cena vyšší. Proč? Protože dobře víme, že už se nechcete během zájezdu o nic starat. Protože víme, že dát nejnižší cenu a pak za příplatek nabízet další služby umí každý. My vám dáme vše do ceny zájezdu a to včetně vstupů, různých příplatků, ochutnávek, městských tax a podobně. Vše budete mít v jedné kompletní ceně. Navíc v této ceně budou i další služby, jako je například zdarma občerstvení, svačinky a servis během zájezdu. Také vždy bude v ceně nějaká další služba naší cestovní kanceláře, která bude i jako překvapení během zájezdu a zcela jistě vás potěší. Zkrátka u nás se už nemusíte o nic starat.

2. Poznávání

Je spousta míst, které cestovní kanceláře nabízejí jako poznávací zájezdy a většinou je tzv. jedou jako přes kopírák a to, co vymyslel jeden, doslova kopírují. My však zavítáme i do míst, která možná vůbec neznáte. Všechna navštívená místa a okolí před zájezdem osobně projíždíme a zájezd připravujeme. A proto Vás zavedeme i do míst, která možná nejsou známá, ale jsou zajímavá anebo, dle našeho názoru, stojí za návštěvu.

3. Pohoda
 Na naše zájezdy jezdí spousta starších klientů. Z jejich reakcí víme, co je trápí. Zkrátka už nechtějí nikam spěchat. Chtějí si to místo užít. A jsou vděčni za to, že se tam mohou podívat. A tak v rámci našeho projektu 60+ budeme mít poznávací zájezdy, kde rozhodně nebudeme spěchat. Budeme počítat s tím, že už se vám jde hůře do kopce, potřebujete si odpočinout, že nemusíme za den stihnout 5 památek a u každé mít 30 minutový odborný výklad. Nám bude stačit vidět dvě nebo tři zajímavosti, ale v klidu a v pohodě a dát si u toho kafe, zmrzlinu, vyfotit si zajímavost, nebo nakoupit suvenýry. Líbí se vám tato představa - tak jsme tady pro vás.

4. Zábava
Nechcete jen poznávat. Chcete se i bavit. Víme to. A proto pro vás budeme připravovat speciální programy, kde během zájezdu budou speciální hudební večery, návštěvy divadel a zábavných programů, abyste se nenudili. A to vše bude v ceně zájezdů.

5. Divadla a představení
Nedávno proběhlo velmi příjemné jednání s divadlem Kalich v Praze.  Dohodli jsme se na vzájemné spolupráci mezi CK RIVIERA TOUR  a divadlem KALICH. V rámci této spolupráce Vám nabídneme speciální autobusové zájezdy na divadelní představení divadla KALICH  v Praze, kde budete mít vždy tu výjimečnou možnost se po konci divadelního představení osobně poznat s vynikajícími herci jako je např. Terezka Kostková, Aleš Háma, Nela Boudová, Jiří Langmajer, Adéla Gondíková, Eva Josefíková, Petr Motloch, Michaela Sejnová a další. Kromě toho také komorní divadlo Kalich zavítá se svým představením i k nám na Valašsko, a vy budete pozváni v rámci speciálních programu BENEFIT CLUB RIVIERA TOUR.

6. Nechci být sám-sama
Zejména spousta starších cestovatelů by rádo cestovalo, ale nemá s kým. A od toho jsme tady. Nevadí, že nemáte s kým. Jsme tady pro Vás a od začátku zájezdu bude program sestaven tak, abyste se i během zájezdu osobně poznali s ostatními účastníky zájezdu. Zkrátka, abyste se na zájezdu necítili sami. S tím také souvisí naše aktivity v rámci zábavy a všeobecné pohody během zájezdu. A pochopitelně náš přístup k cestovatelům. Pro nás totiž nejste klienti, ale pro nás jste rodina RIVIERA TOUR, pro nás jste Toník, Jaruška, Míla, Jarek….  Jdete do toho s námi?

7. Nejen za poznáním

V minulosti jsme na vyžádání připravili několik duchovních zájezdů. Tyto zájezdy měly velmi velký ohlas, protože jsme spojili dohromady duchovní stránku navštívených míst a i život obyčejného člověka během zájezdu. Na těchto zájezdech se vždy vytvořila opravdu skvělá skupina cestovatelů. Tyto zájezdy chceme rozšířit a dále se jim věnovat. Tak se můžete těšit na poutní zájezdy do Lurd, Říma, Fátimy….
 
8. Chceme být jiní

Od vzniku CK RIVIERA TOUR udělala obrovský kus práce. Za dobu své existence se dokázala vyšplhat na největšího prodejce plaveb MSC CRUISES v ČR a na Slovensku. Bylo to právě proto, že již před léty jsme přišli s novým modelem cestování a služeb, jaký v ČR nebyl zaveden. Doslova jsme šli hlavou proti zdi. A vyplatilo se. Nyní startujeme nový projekt a ten také bude úplně jiný. Ale věříme si. Víme, co po nás, jako cestovní kanceláři chcete a my budeme dělat vše pro vaši spokojenost.

Na těchto stránkách budeme postupně přidávat speciální zájezdy, které budou plánovány již i na rok 2021. Na začátku prosince vyjde náš nový katalog a tam již kromě plaveb budou zařazeny i tyto nabídky. Během měsíce září bude také upraven i web RIVIERA TOUR k možnosti výběru a objednávek našich nových služeb.

Plavby v Poznávací zájezdy Česká republika

Kam plujeme

Karibik-Usa-Kanada-Brazílie

Karibik láká snad každého cestovatele. V této destinaci zapomeneme na historii, ale budeme se oddávat krásám přírody, potápění, koupání, šnorchlování, opalování, relaxu, karibskému rumu a latinskoamerickým tancům. O tom totiž Karibik a námi navštívené destinace jsou. 


Na začátku plavby budeme poznávat Miami a jeho okolí, kde na nás čeká koloniální hotel v samém centru Miami. Obrovskou výhodou jsou u vybraných plaveb přímé lety Vídeň – Miami – Vídeň.


Plavby v Karibik-Usa-Kanada-Brazílie

Kam plujeme

Japonsko - Austrálie - Asie - Čína

..

Plavby v Japonsko - Austrálie - Asie - Čína

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme