Základní informace o lodi

 • Plavební společnost: MSC Cruises Italy
 • Počet hostů: 5119 osob
 • Posádka: 1413 osob
 • Počet kajut: 2036
 • Délka lodi: 323 m
 • Šířka lodi: 41 m
 • Počet palub: 19
 • Rychlost v uzlech: 22
 • Rok výroby: 2018
 • Místo spuštění: Janov, Itálie
 • Registrace lodi: Valletta, Malta


Restaurace a bary

Na MSC Seaview si můžete během oběda vychutnat nádherný výhled na oceán. Všechny restaurace jsou skvěle vybavené a je zde i specializovaný bufet jen pro děti. Pro celodenní občerstvení, dokonalý aperitiv, nebo pozdní noční nápoj je k dispozici výběr z dvaceti barů a salonků, každý s jedinečnou atmosférou.

Zábava

Kasino, kulečníky, herní místnosti, bowlingové dráhy, sportovní turnaje, kvízy. V posilovně vybavené kardio a posilovacími stroji značky Technogym se můžete zúčastnit také hodin s trenérem nebo skupinových lekcí včetně aerobiku, jógy, spinningu, nebo kruhového tréninku. 

Bazény

MSC Seaview nabízí dva venkovní a jeden vnitřní bazén se spoustou místa pro opalování a relax. Tyto bazény jsou speciálně navrženy tak, aby hostům umožnily zůstávat blízko vodní hladiny. Poblíž bazénu je i několik vířivek s úžasným výhledem na oceán.

Nejdelší zipline na moři

Rekordních 120 metrů dlouhá zipline dráha nad palubou a bazény je určená pro milovníky adrenalinové zábavy.

Kajuty

Kde budete spát?

Další kajuty

Vybavení lodě

Co si můžete užívat?

 MSC Seaside je navržena jako loď, která má svým návštěvníkům přinést pocit klidu a pohody. MSC Cruises ji popisuje jako "loď, která pluje za sluncem", což vystihuje různé vychytávky, díky kterým si při plavbách s Riviera Tour budete mít možnost užívat nádherných výhledů na oceán a trávit co nejvíce času venku. Jedinečným místem je také 360° promenáda, na některých místech dokonce prosklená. Tento prostor po obvodu lodi je uzpůsoben jako rekreační oblast, kde se mohou hosté procházet, jíst, pít, nakupovat a kochat se přitom nádherným výhledy všude kolem sebe.

 

► VIDEOPROHLÍDKA LODĚ MSC SEAVIEW ◄

 

OHROMUJÍCÍ DESIGN

Světelné designové prvky a moderní technologie, to jsou hlavní elementy MSC Seaview. Nespočet venkovních prostorů k relaxaci a občerstvení, více kajut s balkony než na jiných lodích, panoramatické výtahy i skleněné podlahy - to vše zažijete na plavbě s touto moderní lodí. Změnou v konstrukci, včetně posunutí strojovny do středu lodi, docílili větší stability. MSC Seaview je tak pro posádku lépe manévrovatelná a při plavbě se téměř nehoupe, což klienti Riviera Tour jistě ocení.

O plavidlech třídy Seaside se mluví jako o „lodích plujících za sluncem“. Což v Rivieře můžeme potvrdit. Jsou navržena tak, aby svým hostům umožnila užívat si co nejvíce teplého počasí, především díky zvýšenému počtu balkonových kajut, míst s výhledem na moře a venkovními veřejnými prostorami, které jsou navrženy tak, aby nabízely co nejvíce moře a slunečních paprsků. 

Tomu je uzpůsobena i konstrukce plavidla. Tato třída má značně rozšířená spodní patra. Cestující se tak vůbec poprvé dostanou téměř na úroveň hladiny moře. Zároveň mohlo dojít ke zvýšení lodi – lodě této třídy se s výškou 72 metrů staly jedněmi z nejvyšších na moři a zároveň také největšími, které byly postaveny v italských loděnicích.

 

TÉMATICKÉ RESTAURACE A BARY

Na palubě MSC Seaview se nachází celkem 10 restaurací, své chuťové buňky v nich potěší milovníci asijské kuchyně, mořských plodů nebo třeba steaků. Nepřebernou nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů má zase připraveno 19 různých barů a pubů. My z Riviera Tour vám doporučujeme si tyto možnosti pořádně užít - nikde jinde totiž nemáte možnost zažít autentický zážitek jídla a stolování ze všech koutů světa. A abyste nekupovali zajíce v pytli, pár možností, kam na lodi za jídlem a pitím zajít, vám nyní představíme.

Ocean Cay. Jedním z hlavních lákadel plavební společnosti MSC Cruises je autentická středomořská kuchyně. A právě té si můžete dosyta užít v této příjemné restauraci.

 

Butcher´s Cut. Plavba je v plném proudu a máte chuť na něco vydatnějšího? Tak vyražte do místní steakové restaurace, která surovinami z těch největších řeznických velmocí světa dozajista potěší vaše chuťové pohárky.

 

L´Atelier Bistrot. Bistro ve stylu francouzské bohémy, kde si můžete pochutnat na francouzských specialitách a věhlasném víně.

 

Seaview Bar. Uprostřed mohutného Atria se nachází ohromující dílo lodních návrhářů, kde přes den za zvyků živé hudby dostanete pravou italskou kávu a v noci se mění na nefalšovanou třípatrovou diskotéku, za kterou by se nemuseli stydět ani v Las Vegas.

  

Haven Lounge. Ti, kteří elektronickou a taneční hudby příliš nemusí, ocení možnost večerního posezení s přáteli v kluby s živou hudbou.

 

Jungle Beach Bar. Po noci na diskotéce či dlouhé noci se bude hodit odpočinek na lehátku u krytého bazénu na horní palubě lodi. Obsluha vás jistě potěší velkým výběrem (ne)alholických drinků.

 

ZÁBAVA A ANIMAČNÍ PROGRAMY

Kromě barů a restaurací můžete na lodi MSC Seaview navštívit také několik atrakcí, z nichž některé vám dozajista vezmou dech. Ať už půjde o nejdelší zipline dráhu na moři, obří vodní park, nebo relax v lázních, všechno předčí vaše očekávání toho, co se dá na zaoceánské lodi dělat. Kromě těchto atrakcí je možné navštívit také lodní kasíno, kulečníkovou a herní místnost, sportbar, množství obchodů s parfémy, oblečením i suvenýry, a také lodní čokoládovnu, jejíž produkty si dozajista získají vaše srdce.

Nejdelší zipline dráha na moři. Ziplining je vzrušující zábava, při které účastníci s postrojí sjíždějí po laně zavěšeném vysoko nad zemí (nebo jako v tomto případě, nad palubou lodi). Na této lodi navíc najdete zipliny dva, proto můžete soutěžit, kdo rekordní délku 120 metrů překoná jako první.

 

Obří vodní park a bazény. Na palubě MSC Seaview najdete dva venkovní a jeden vnitřní bazén se zatahovací střechou. Kromě toho můžete navštívit také vodní park se skluzavkami a vodními atrakcemi pro děti. Bazén na horní palubě se navíc během léta v noci mění na obří diskotéku.

 

Dětské kluby. Děti i teenageři od 1 do 17 let mohou během plavby vyrazit do několika klubů, kde mohou potkat nové přátele ve stejném věku. Pro děti a náctileté je navíc připraveno i speciální menu a restaurace, vyhrazená jen pro ně.

 

Moderní tělocvična a lázně. Během plavby s Riviera Tour můžete pečovat také o sebe. Tělocvična s několika sály pro skupinové i individuální cvičení nabízí možnost udržení kondice, lázeňských areál s masážemi, zábaly a saunami zase odpočinek po náročném dni.

 

Odeon Theater. Dvoupatrové divadlo na přídi lodi s muzikály ve stylu slavného newyorského podniku Broadway.

 

Atrium. Centrum života na lodi s recepcí, několika bary a kavárnami. V noci se mění na diskotéku, která žije do brzkých ranních hodin.

 

MSC FOR ME

Aplikaci "MSC for Me", určenou pro chytré telefony, vytvořilo MSC Cruises tak, aby návštěvníci lodi měli vždy po ruce všechny informace o dění na palubě. Na tak velké lodi jako je MSC Seaview je velmi jednoduché se ztratit, přes 3 000 bluetooth přijímačů ale dokáže s přesností na 5 metrů určit polohu cestujícího a přes mapu ho navést na místo, které hledá. Pro děti jsou k dispozici speciální náramky, které rodičům umožní kdykoliv zjistit, kde se jejich potomek nachází.

 

KAJUTY

MSC Seaview nabízí ubytování v celé řadě kajut a apartmánů s plochou a vybavením odstupňovaným dle třídy. K dispozici jsou vnitřní kajuty i kajuty s terasovým balkonem s výhledem na moře, ale samozřejmě také apartmá včetně královského s venkovní vířivkou. Pro rodiny jsou určena rodinná apartmá nebo možnost propojit více kajut, strádat ale na lodi nebudou ani osoby s tělesným postižením nebo omezenou možností pohybu.

DRUHY KAJUTY

Vnitřní kajuta. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka. Prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem a fénem, interaktivní TV, telefon a trezor. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek). Plocha přibližně 14-28 m² (podle druhu kajuty). V kajutě může být ubytováno až 5 osob. (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)

 

Kajuta s oknem. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka. Okno s výhledem na moře. Relaxační křeslo, prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem a fénem, interaktivní TV, telefon a trezor. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek). Plocha přibližně 17 m². (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)

 

Kajuta s balkonem. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka nebo sofa. Odpočinkový prostor se sedačkou, prostorná skříň, koupelna s fénem a sprchovým koutem nebo vanou, interaktivní TV, telefon a trezor. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek). Plocha přibližně 16-25 m², z toho přibližně 5-9 m² tvoří balkon. * Některé kajuty mají balkonové čelo železné místo skleněného. (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)

 

Apartmá. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Odpočinkový prostor se sedačkou, oddělený šatník, koupelna s fénem a sprchovým koutem nebo vanou. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek), interaktivní TV, telefon a trezor. Plocha přibližně 17-49 m², z toho přibližně 8-21 m² tvoří balkon (podle druhu kajuty). * V nabídce jsou také apartmá s vlastní terasou, apartmá s vířivkou nebo velká apartmá s průchozím šatníkem, odpočinkovým prostorem nebo odděleným obývacím pokojem (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)

 

Dvoupokojové apartmá. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Dvě ložnice, jedna s dvoulůžkem a jedna s dvěma oddělenými postelemi. Odpočinkový prostor se sedačkou nebo oddělený obývací pokoj. Průchozí šatník, dvě koupelny s fénem, jedna se sprchovým koutem, druhá s vanou. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek), interaktivní TV, telefon a trezor. Plocha přibližně 49 m², z toho přibližně 17 m² tvoří balkon (podle druhu kajuty). V kajutě může být ubytováno až 5 osob. (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)

 

MSC YACHT CLUB

MSC Yacht Club na přídi lodi MSC Seaview je novou dimenzí odpočinku a luxusu. Svým hostům nabízí soukromý prostor včetně přednostního nalodění, luxusních kajut, odděleného bazénu, lázeňských koupelí, solária, baru, restaurace a osobního komorníka, který se vás stará 24 hodin denně. Velkou výhodou je také exkluzivní výhled ze soukromého krytého i otevřeného atria na přídi lodi.

  

KAJUTY MSC YACHT CLUB 

MSC Yacht Club Interior Suite. Luxusní apartmá na palubách 16-18. Nabízí celkový prostor přibližně 21 m². Jeho hosté si mohou užívat prostorného šatníku, koupelny se sprchovým koutem nebo vanou, toaletním koutem a fénem. Pro pohodlný spánek jsou připraveny dvou nebo jednopostele (na vyžádání). Wi-Fi připojení zdarma, interaktivní TV, telefon, trezor a minibar v ceně. Jako hosté MSC Yacht Club si budete užívat i dalších privilegií(obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit - v rámci stejné kategorie kajut)

 

MSC Yacht Club Deluxe Suite. Luxusní apartmá na palubách 16-18. Nabízí celkový prostor přibližně 25 m², z toho přibližně 8 m² tvoří balkon. Jeho hosté si mohou užívat odděleného prostoru s prostornou sedačkou, prostorného šatníku, koupelny se sprchovým koutem nebo vanou, toaletním koutem a fénem. Pro pohodlný spánek jsou připraveny dvou nebo jednopostele (na vyžádání). Wi-Fi připojení zdarma, interaktivní TV, telefon, trezor a minibar v ceně. V kajutě může být ubytováno až 5 osob. Jako hosté MSC Yacht Club si budete užívat i dalších privilegií(obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit - v rámci stejné kategorie kajut)

 

MSC Yacht Club Royal Suite. Královská apartmá na palubě 16. Nabízí celkový prostor přibližně 62 m², z toho přibližně 33 m² tvoří balkon se soukromou výřivkou a jídelním stolem. Jeho hosté si mohou užívat také velkého průchozího šatníku, koupelny se sprchovým koutem, vanou, toaletním koutem a fénem. Pro pohodlný spánek jsou připraveny dvoupostele s možností rozdělení. Wi-Fi připojení zdarma, interaktivní TV, telefon, trezor a minibar v ceně. Jako hosté MSC Yacht Club si budete užívat i dalších privilegií. (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit - v rámci stejné kategorie kajut)

  

SLUŽBY NA KAJUTÁCH

Zážitek z plavby za nejvýhodnější cenu. Balíček Bella poskytují hostům nejvýhodnější dostupné ceny, výběr kajuty ponechává na plavební společnosti. Několik dní před odjezdem jim bude přidělena nejlepší dostupná kajuta v rámci zvolené kategorie. Na plavbách s Riviera Tour zahrnuje přístup k široké škále možností a aktivit na lodi, jako jsou restaurace, bufet, divadelní představení ve stylu Broadway každý večer, zábavu pro děti i dospělé, bazén, panoramatickou posilovnu i sportovní zařízení pod širým nebem. Klientům je po dobu zájezdu k dispozici kvalifikovaný vícejazyčný personál. Změna vybrané kajuty je možná pouze za poplatek, k dispozici jsou kajuty s balkonem, oknem i vnitřní kajuty.

Hosté si sami vybírají kajutu a čas večeře. Balíček Fantastica zahrnuje všechny výhody balíčku Bella, klienti mohou ale navíc využít také flexibilitu při změnách rezervace, přednostní výběr místa k večeři, snídani na pokoji zdarma a 20 % slevu na předplacené balíčky ve specializovaných restauracích. K dispozici jsou kajuty s balkonem, oknem i vnitřní kajuty. V případě změny kajuty z provozních důvodů bude hostům poskytnu vyšší druh kajuty. 

Balkonové kajuty a apartmá na nejlepších místech a s nadstandardními výhodami. Balíček Aurea udělá z plavby opravdu nezapomenutelný zážitek, nejen díky možnosti výběru z nejprostornějších balkonových kajut a apartmánů a nejlepších míst na nejvyšších palubách, ale i díky dalším exkluzivním výhodám. Kromě výhod balíčku Fantastica budete mít také možnost přednostního nalodění a vylodění, přivítání proseccem a čokoládou, jejich kajuta bude vybavena vlastními župany, pantoflemi a koupelnovými potřebami. Během dovolené budete mít možnost kdykoliv povečeřet ve vyhrazené restauraci nebo relaxovat na soukromé sluneční terase. Kromě toho můžete zavítat do Termální zóny a odpočívat díky speciálnímu předplacenému balíčku SPA, který vám bude k dispozici se slevou. 

Více informací o kajutách na lodích naleznete na této stránce.

  

► POZICE LODĚ MSC SEAVIEW ◄

  

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT 

Články o tématu "MSC Seaview" na webu Riviera Tour:

TECHNICKÉ INFORMACE A ROZMÍSTĚNÍ KAJUT NA MSC SEAVIEW (v češtině; POUZE ORIENTAČNÍ, AKTUÁLNĚ DOCHÁZÍ KE ZMĚNĚ ROZMÍSTĚNÍ KAJUT ZE STRANY LODNÍ SPOLEČNOSTI)

VŠECH 19 LODÍ SE VRACÍ NA MOŘE (prosinec 2021)


Právní upozornění:

Všechny údaje na webu www.rivieratour.cz jsou informačního charakteru a mají klientům přiblížit vybavení lodí, servis na lodích a služby. Vybavení, služby a servis na lodích se může lišit a během času plavební společnost upravuje a mění služby, ceníky, obsah služeb apod. Služby na lodích, jejich rozsah a cenu určuje vždy plavební společnost. Proto pro uzavření cestovní smlouvy jsou vždy platné údaje a nabídka uvedená v cestovní smlouvě.    

MSC Seaview

pluje na těchto plavbách

S dopravou a delegátem

24 234 STŘEDOMOŘÍM NA MALLORKU-poslední 2místa!

Odjezd: 29. 09. 2024

Příjezd: 08. 10. 2024

Dnů: 10

Destinace: Středomoří

Loď: MSC Seaview

Přístav nalodění - vylodění: Janov

Akční cena: 34 990 Kč€1 457

s dopravou do přístavu a delegátem

Cena pro (do 11 let): 10 990 Kč€457

Cena pro (od 12 do 17 let): 10 990 Kč€457

Katalogová cena: 35 990 Kč / €1 499

Více o této plavbě
S dopravou a delegátem

24 207 CANNES A ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ - poslední 2místa!

Odjezd: 14. 04. 2024

Příjezd: 23. 04. 2024

Dnů: 10

Destinace: Středomoří

Loď: MSC Seaview

Přístav nalodění - vylodění: Janov

Akční cena: 24 990 Kč€1 041

s dopravou do přístavu a delegátem

Katalogová cena: 38 990 Kč / €1 624

Více o této plavbě
S dopravou a delegátem

833 ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ NA MSC SEAVIEW

Odjezd: 19. 10. 2025

Příjezd: 28. 10. 2025

Dnů: 10

Destinace: Středomoří

Loď: MSC Seaview

Přístav nalodění - vylodění: Janov

Akční cena: 25 990 Kč€1 082

s dopravou do přístavu a delegátem

Cena pro (do 11 let): 11 990 Kč€499

Cena pro (od 12 do 17 let): 12 990 Kč€541

Katalogová cena: 49 990 Kč / €2 082

Více o této plavbě
S dopravou a delegátem

818 CANNES, VERONA A STŘEDOMOŘÍ

Odjezd: 29. 06. 2025

Příjezd: 08. 07. 2025

Dnů: 10

Destinace: Středomoří

Loď: MSC Seaview

Přístav nalodění - vylodění: Janov

Akční cena: 32 990 Kč€1 374

s dopravou do přístavu a delegátem

Cena pro (do 11 let): 16 990 Kč€707

Cena pro (od 12 do 17 let): 16 990 Kč€707

Katalogová cena: 49 990 Kč / €2 082

Více o této plavbě
Vyprodáno
S dopravou a delegátem

24 220 ZÁPADNÍM STŘEDOMOŘÍM PŘES PALMU DE MALLORCU-vyprodáno!

Odjezd: 07. 07. 2024

Příjezd: 16. 07. 2024

Dnů: 10

Destinace: Středomoří

Loď: MSC Seaview

Přístav nalodění - vylodění: Janov

Akční cena: 38 990 Kč€1 624

s dopravou do přístavu a delegátem

Cena pro (do 11 let): 15 990 Kč€666

Cena pro (od 12 do 17 let): 16 990 Kč€707

Katalogová cena: 43 990 Kč / €1 832

Více o této plavbě

Kam plujeme

Rudé moře a Perský záliv

Před nedávnem jsme rozšířili nabídku plaveb právě do oblasti Perského zálivu a Rudého moře. Bylo pro nás velkým potěšením, že to byl krok správným směrem, spousta letitých mořeplavců vyhodnotila tyto plavbu jako nejlepší ze všech. V této destinaci můžete očekávat moderní velkoměsta, krásnou historii, starodávné arabské trhy s jejich kořeněnou vůní v kontrastu s luxusními obchodními domy. Výhodou těchto plaveb je i přímý let Vídeň - Dubaj.

Plavby v Rudé moře a Perský záliv

Kam plujeme

Exotické plavby

Pro opravdové cestovatele nabízíme velmi zajímavé plavby snad do všech koutů světa. Můžeme Vám připravit plavbu doslova na míru dle Vašich požadavků a možností. Naše letité zkušenosti spojené s cestováním po celém světě Vám pomůžou při poznávání krásných destinací a míst.

Plavby v Exotické plavby

Kam plujeme

Dálkové plavby a plavby kolem světa

Zažijte s námi opravdový životní zážitek. Udělejte radost sami sobě a vyrazte odpočívat, poznávat nové místa, nové kultury, světovou kuchyni, skvělé lidi, nádherná místa, památky. Na dálkových plavbách a na plavbě kolem světa s MSC Cruises můžete navštívit až 33 zemí a zavítat až do 52 destinací. Při přípravě této plavby se věnujeme každému zákazníkovi individuálně a připravíme pro Vás plavbu, na které se budeme snažit maximálně vyhovět vašim požadavkům a splnit tak váš životní sen.

Plavby v Dálkové plavby a plavby kolem světa

Kam plujeme

Exotické destinace karibiku

Naše opravdu srdeční záležitost. Kubu zkrátka milujeme a jsme velmi rádi,  že můžeme právě do této destinace pozvat i Vás.

Úplně jiný svět, úžasní lidé, radost ze života, rum a mojito, doutníky a nádherné ženy. Nečekejte luxus, nečekejte nadstandartní služby.

Užijte si opravdu KARIBIK takový jaký opravdu je. A je to vážně zážitek na celý život.

Plavby v Exotické destinace karibiku

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme