Základní informace o lodi


  • Plavební společnost: MSC Crusies Italy
  • Počet hostů: 5714
  • Posádka: 1214
  • Počet kajut: 2250
  • Délka lodi:  315
  • Šířka lodi:   43
  • Počet palub: 19
  • Rychlost v uzlech: 22
  • Rok výroby: 2019
  • Registrace lodi:
MSC Bellissima




Pjqvf7cheaqier3wqax7

MSC Bellissima - zábava

Možnosti zábavy-ohromující panoramatické prostory, velké divadlo a velkolepý zábavní park spojený s venkovním aquaparkem a také třípodlažní vnitřní promenáda. Máte možnost navštívit prestižní světový cirkus CIRQUE DU SoLEIL na moři. Tuto úžasnou podívanou můžete zhlédnout každý večer. Čeká Vás více než hodinové akční představení s artistickými výkony, které jsou situovány do krásného příběhu.

Takkpj9ztayys5ub9h9d

MSC Bellissima - Aquapark

Jeden z nejkomplikovanějších a nejzajímavějších vodních parků na moři, se třemi otočnými klouby, "Himálajským mostem" a řadou bazénů s aktivitami pro všechny věkové kategorie.

Kpjmfiiancs1a9vl4rlo

MSC Bellissima - restaurace a bary

MSC Bellissima má řadu několika špičkově specializovaných restaurací. Budete mít možnost vyzkoušet ty nejlepší středomořské speciality hned v několika restauracích specializovaných s vysokou kulinářskou rozmanitostí. Na této lodi je také řada barů s živou hudbou, z nichž se každý bar orientuje na jiný styl hudby.

Dq23y8pktyn1idyxbnmz

MSC Bellissima - LED obrazovka

Promenáda s LED obrazovkou je plná butiků, restaurací a klidných míst pro nakupování, stravování a relaxaci. Ve večerních hodinách se zde odehrává hlavní večerní program s živou hudbou a zábavou. Jedná se zatím o největší LED obrazovku na moři. Celý strop vnitřní promenády bude pokryta obří 5 100 m2 dlouhou LED obrazovkou. LED obrazovka přenáší vizuální kouzlo nepřetržitě: atmosférická digitální obloha, která oživuje celou oblast shora s inspirativními výhledy, událostmi, východem slunce, západy slunce a hvězdnou nočním oblohou.


Kajuty

Kde budete spát?

Další kajuty

Vybavení lodě

Co si můžete užívat?

Video - prohlídka lodi MSC BELLISSIMA

Plán lodě - MSC BELLISSIMA

BELLISSIMA

Nevšední zážitek bez ohledu na roční období slibuje MSC Cruises pasažérům, kteří si pro svoji plavbu zvolí její loď MSC Bellissima. Bellissima, která má na moře poprvé vyplout na jaře 2019, nabízí vybavení, jímž může směle konkurovat svojí starší sestře, MSC Meraviglia.

Inovativní technologie „MSC for Me“ (MSC pro mě) propojuje hosty lodi s ostatními pasažéry, posádkou a lodí samotnou a slibuje tak ještě lepší zážitek. Dvoupatrová, 100 metrů dlouhá vnitřní promenáda se může pochlubit 80 metrů dlouhou LED kupolí, na kterou jsou 24 hodin denně promítány okouzlující panoramata včetně východů a západů slunce nebo noční oblohy. Promenáda je lemována řadou obchodů a také míst, kde se hosté mohou občerstvit, a večer se změní na místo plné živé hudby, zábavy a skvělých party.

Na palubě je na 20 barů a 10 restaurací a také nespočet možností, jak se zabavit, když loď zrovna nekotví v přístavu. Na každého pasažéra MSC Bellissima připadá skoro 10 metrů čtverečních veřejných ploch a prostor u hlavního bazénu, jenž je po setmění nádherně osvětlený a doplněný o obrovskou obrazovku, je jedním z největších, který lze na moři vůbec najít. Relaxovat mohou hosté v rozlehlých lázních, kdo dává přednost odpočinku aktivnímu, ocení moderní posilovnu vybavenou kardio a posilovacími stroji značky Technogym.

Hostům nejvyšší třídy MSC Yacht Club jsou na MSC Bellissima vyčleněny prostory, kam mají přístup jen oni a kde si mohou užívat soukromí a luxusu.


Kajuty

Hosté si mohou vybrat z široké škály kajut, a to včetně těch rodinných, dvoupatrových apartmánů se soukromou vířivkou nebo největšího množství kajut s balkony na moři. Všechny kajuty jsou vybaveny dvoulůžky s možností rozložení na dvě samostatná lůžka, prostornou skříní, koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, klimatizací, trezorem, telefonem a možností připojení k bezdrátovému internetu za poplatek. Vybavení je odstupňováno dle kategorií a tříd, to stejné pak platí také o ploše kajut.


Třída Bella

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka. Prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní televize, telefon. K dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor a klimatizace. Plocha přibližně 16 m2. Paluby 5, 8, 9, 10 a 11.

Vnitřní studio

Jednolůžko může být přestavěno na pohovku. Prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní televize, telefon. K dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor a klimatizace. Plocha přibližně 12,2 m2. Paluby 5, 9, 10, 11, 12, 13 a 14. 

Třída Fantastica

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka. Prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní televize, telefon. K dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor a klimatizace. Plocha přibližně 16 m2. Paluby 10, 11, 12, 13 a 14.


Zábava

MSC Bellissima svým vybavením hostům zaručuje, že se ani mimo přístavy rozhodně nudit nebudou. K dispozici jim jsou:

·10 restaurací a 20 barů

·Obchody, butiky

·Lázně MSC Aurea Spa - luxusní balijské lázně s termální částí, salonem krásy, nehtovým studiem a nespočtem možností k relaxaci těla i duše

·Posilovna MSC Bellissima gym - vybavená kardio a posilovacími stroji značky Technogym a nabízející také skupinové lekce nebo hodiny s trenérem

·Show známých umělců Cirque du Soleil – dvakrát každý večer, šest dní v týdnu, dvě originální představení v otáčivém prostoru Carousel Lounge, který pojme až 450 hostů včetně 120, kteří se rozhodnou užít si nejen představení, ale také výbornou večeři

·Polar Aquapark – vzrušující prostor se třemi klikatými skluzavkami, Himalájským mostem a řadou bazénů a atrakcí pro všechny věkové skupiny


·TV Studio & Bar – nejmodernějšími technologiemi vybavený multifunkční prostor s televizním a rádiovým studiem vysílajícím živé soutěže, kvízy, talentové hry a další zábavný obsah, atmosférickým komediálním klubem, karaoke barem a prostorem určeným pro živou hudbu

·Attic Club – stylový noční klub určený pro taneční party

·Sportplex – prostorný zábavní park se stadionem pro sporty a hry v průběhu dne a taneční party po setmění

·Simulátory F1 – dvě závodní auta založená na virtuální realitě

·Bowlingové dráhy

·Dětský klub – místo, kde si děti od 1 do 3 let mohou užít řadu aktivit a her vzniklých na základě partnerství se společnosti Chicco

·Mini a juniorský klub – klub pro děti od 3 do 11 let plný nespočtu zábavných aktivit a prvků, které přináší partnerství se společností LEGO, a to včetně speciální akce LEGO® Experience On Board – dne věnovaného zábavným LEGO aktivitám pro celou rodinu

·Kluby pro teenagery – dva kluby pro děti od 12 do 14 a od 15 do 17 let, navíc speciální prostor pouze pro náctileté, který slouží jako kino, hrací místnost a diskotéka


MSC Bellissima +

pluje na těchto plavbách

Kam plujeme

Miniplavby - Atlantické a jiné plavby

Plavby v Miniplavby - Atlantické a jiné plavby

Kam plujeme

Spojené Arabské Emiráty

Pro naše cestovatele jsme rozšířili nabídku plaveb právě do oblasti SAE. Bylo pro nás velkým potěšením, že to byl krok správným směrem. Spousta letitých mořeplavců vyhodnotilo tuto plavbu jako nejlepší ze všech.

Můžete očekávat moderní velkoměsta, krásnou historii, starodávné trhy v kontrastu s luxusními obchodními domy.

 Plavba v SAE je opravdu plná kontrastů a pokud zavítáte do destinace MUSKAT ,budete si připadat jako v pohádce. Výhodou je i přímý let Vídeń - Dubaj

Plavby v Spojené Arabské Emiráty

Kam plujeme

Evropa – Anglie – Skotsko – Island

Musíte milovat moře a je třeba počítat s tím, že počasí může být vrtkavé. Ale to už k poznávání Anglie, Islandu a nebo Skotska rozhodně patří. Odměnou Vám budou úžasné přírodní scenérie, poznání nových destinací, měst a kultury.

Velmi zajímavou novou destinací v rámci plaveb je i okruh Skotsko -Island na MSC PREZIOSA, který přinese cestovatelům nevšední zážitky

Plavba KOLEM EVROPY se kterou jsme začínali v ČR jako první, si již za ta léta získala své příznivce. Jistě zajímavou zkušeností je i plavba na oceánu, která je značně rozdílná od plaveb ve středomoří. Lákavé jsou zejména destinace, kam se během běžného roku mořeplavec nedostane- La Havre, La Coruna...

Zimní plavby na Casablancu, Kanárské ostrovy a Madeiru ve Vás zanechají krásné vzpomínky i překvapení z nově navštívených destinací jako například Malaga, Cadiz nebo Gibraltar.

Plavby v Evropa – Anglie – Skotsko – Island

Kam plujeme

Norské Fjordy, Rusko

Nic Vám nebudeme nalhávat. Základem úspěšné plavby je počasí - hlavně bez mlhy. A v tom případě se jedná o opravdu nádhernou plavbu, kdy Vás okolní scenérie nádherné přírody doslova nutí sednout na palubu lodi, dát si kafíčko, drink nebo čaj a hodiny pozorovat úchvatnou přírodu a díky polárním nocím máte úžasnou možnost tuto aktivitu provozovat skoro 20 hodin denně.

 Skvělé výlet vláčkem do Myrdalu nebo do Muzea sardinek ve Stavangeru budou pro Vás doslova jako třešnička na dortu. 

Pokud se vydáte na plavbu do Ruska, zcela jistě to pro Vás bude zážitek. Překvapí Vás nejen úžasné památky v Rusku, ale nádhernou destinací je i samotný Tallin.   

Plavby v Norské Fjordy, Rusko

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme