Základní informace o lodi

 • Plavební společnost: MSC Cruises Italy
 • Počet hostů: 5686
 • Posádka: 1536
 • Počet kajut: 2244
 • Délka lodi: 316 m
 • Šířka lodi: 43 m
 • Výška: 65 m
 • Počet palub: 18
 • Rychlost v uzlech: 22
 • Rok výroby: 2019 
 • Místo spuštění: Southampton, Velká Británie
 • Registrace lodi: Valletta, Malta


Restaurace a bary

MSC Bellissima nabízí řadu specializovaných restaurací, ve kterých budete mít možnost vyzkoušet ty nejlepší středomořské speciality i nejpřekvapivější chutě asijské kuchyně. Na lodi je také řada barů s živou hudbou.

Akvapark Arizona

Dvoupatrový vodní park na zádi MSC Bellissima ve stylu divokého západu. Nabízí místo pro vodní radovánky, tři tobogány, lanovou dráhu a bar pro rodiče koupajících se dětí.

Křišťálová kajuta

Exkluzivní apartmá na palubě 16 vytvořené ve spolupráci se šperkařstvím Swarovski, jediné na celé lodi. Každý prvek kajuty byl vybrán tak, aby jí dodal elegantní nádech - ma noční stolky, příborník, konferenční stolek a osvětlení bylo použito více než 700 000 krystalů.

Akrobatické show

Nová exkluzivní akrobatická show na otáčivém pódiu a nejmodernějším technickým zázemím vám a dalším 400 hostům Carousel Lounge dozajista vezme dech.

Kajuty

Kde budete spát?

Další kajuty

Vybavení lodě

Co si můžete užívat?

MSC Bellissima je druhou lodí třídy Meraviglia, nové generace plavidel flotily MSC Cruises. Nabízí celou řadu inovativních funkcí, včetně aplikace usnadňující orientaci na lodi a virtuální asistentky s umělou inteligencí, která bude vaší průvodkyní během plavby. Stejně jako její sesterská loď MSC Meraviglia se může pochlubit konstrukcí, která jí umožňuje plout do většiny přístavů světa, od teplých vod Karibiku po chladné vody za severním polárním kruhem na Špicberkách. 

 

► VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA LODĚ MSC BELLISSIMA ◄

 

KRÁSA NA MOŘI

MSC Bellissima nese podtitul "krása na moři". Ten odkazuje k jejímu názvu, který znamená "krásná", a také k jejímu designu. Je navržena je navržena tak, aby mohla nést velké množství atrakcí uvnitř i venku na čerstvém vzduchu a hosté se tak na ní mohou zabavit za každého počasí. To Bellissimě umožňuje plout do většiny přístavů světa.

Stavba MSC Bellissima začala v listopadu 2017 v loděnicích Chantiers de l´Atlantique (dříve STX Europe) francouzského přístavu Saint-Nazaire. Na moře poprvé vyplula v červnu 2018. Provoz slavnostně zahájila v dubnu 2019 ve britském přístavu Southampton, její kmotrou je italská herečka Sofia Loren (na video ze křtu MSC Bellissima se můžete se podívat zde). 

První věcí, která vás na lodi zaujme, je obrovská dvoupatrová 96 metrů dlouhá promenáda uvnitř lodi. Ta je skutečným srdcem lodi a najdete na ní nepřeberné množství obchůdků, barů, světových restaurací i animátorských prostorů. Prostor nad promenádou vyplňuje 480 m² široká LED obrazovka, jedna z nejdelších na moři. Ta celý prostor oživuje mnoha krásnými pohledy, od západů a východů slunce po malovaný strop Michelangelovy Sixtinské kaple a hvězdnou oblohu.

Další novinkou třídy lodí Meraviglia je plnohodnotný akvapark na zádi lodi s několika tobogány, stříkačkami a barem, na MSC Bellissima ve stylu divokého západu. Součástí akvaparku je i Himalájský most, na kterém mohou návštěvníci balancovat více než 60 metrů nad hladinou moře. Kromě toho můžete na MSC Bellissima při plavbách s Riviera Tour vyrazit také do velkého krytého sportovního areálu s prostornou tělocvičnou, 4D kina, prostoru pro akrobatická vystoupení na zádi lodi, na simulátory F1 nebo bowlingovou dráhu.

 

TÉMATICKÉ RESTAURACE A BARY

Na palubě MSC Bellissima se nachází celkem 10 restaurací, své chuťové buňky v nich potěší milovníci asijské kuchyně, mořských plodů nebo třeba čokolády. Nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů má zase připraveno 20 barů a pubů. My z Riviera Tour vám doporučujeme si tyto možnosti pořádně užít - nikde jinde totiž nemáte možnost zažít autentický zážitek jídla a stolování ze všech koutů světa. A abyste nekupovali zajíce v pytli, pár možností, kam na lodi za jídlem a pitím zajít, vám nyní představíme.

HOLA! Tapas Bar. Latinskoamerická a mexická rodinná restaurace, ve které si můžete vychutnat různé street food speciality a vybrat si z rozsáhlé nabídky alkoholických nápojů z tequilly či mezcalu v zábavném interaktivním prostředí, vytvořeném ve spolupráci s michellinským šéfkuchařem Ramónem Freixou.

 

L´Atelier Bistrot. Přátelské bistro s francouzskými specialitami a vínem ve stylu joie de vire (radost ze života). 

 

Butcher´s Cut. Ikonický steakhouse v americkém stylu servíruje kvalitní hovězí maso Angus. Hosté si mohou vybrat z menu plného šťavnatých steaků kombinovaných s oblíbenými víny z Nového světa nebo koktejly.

 

Kaito Teppanyaki & Sushi Bar. Tato restaurace nabízí poutavý zážitek, který hosty potěší jak jídlem, tak i velkolepou podívanou, kdy přímo před vámi odborní kuchaři připracují pokrmy na otevřeném grillu. Milovníci sushi si přijdou na své v části věnované japonské kuchyni. Tvůrci tohoto konceptu si zakládají na autentických asijských specialitách připravovaných přímo před hosty z těch nejkvalitnějších surovin.

 

Champagne Bar. Stylový bar nabízí široký výběr šampaňského, prosecca dalších šumivých vín z celého světa, doplněný lákavou nabídkou kaviáru, ústřic a krabů.

 

Horizon Bar. Krytý venkovní bar v zadní části paluby 18 s výhledem na amfiteátr se širokou nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů, koktejlů a speciální kávy. Čísníci vás obslouží u lehátek, nebo se můžete posadit přímo k baru.

 

Sky Lounge. Salónek Sky Lounge se nachází ve středu lodi a nabízí ohromující výhled na loď a její okolí. Večer zde obyčejně hraje živá hudba a naleznete zde širokou nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů, koktejlů a speciální kávy. Ideální místo pro den strávený u moře.

 

Top Sail Lounge. Nachází se na přídi lodi a je přístupný pouze členům MSC Yacht Club. K dispozici jim je malý bufet a široký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů, z nichž některé jinde na lodi nenajdete. Zdejší výhled na příď lodě plující k pevnině jen tak něco nepřekoná!

 

Kromě tématických najdete na lodi také tři hlavní restaurace, ve kterých jsou servírovány špičkové středomořské a mezinárodní speciality. Menu se mění každý den a vynikající pokrmy jsou podávány na snídani, oběd i večeři. Hosté MSC Yacht Club mohou využít luxusní soukromé restaurace s výhledem na příď lodi. Pro neformální stolování můžete navštívit Marketplace Buffet s velkým výběrem pokrmů z celého světa a je otevřen celý den až do půlnoci.

 

ZÁBAVA A ANIMAČNÍ PROGRAMY

Kromě barů a restaurací můžete na lodi MSC Bellissima navštívit několik atrakcí, z nichž některé vám dozajista vezmou dech. Ať už půjde o kabaret s akrobatickými vystoupeními, obří vodní park, nebo relax v lázních, všechno předčí vaše očekávání toho, co se dá na zaoceánské lodi dělat. Kromě těchto atrakcí je možné navštívit také lodní kasino, množství obchodů s parfémy, oblečením i suvenýry, i lodní čokoládovnu, jejíž produkty si dozajista získají vaše srdce.

Atmosphere Pool. Jeden z největších relaxačních prostorů na moři. Můžete zde strávit den ležením na lehátku, hraním stolních her či občerstvením ve čtyřech zdejších barech. Po západu slunce zde můžete obdivovat krásné osvětlení, obří LED obrazovku a nádherný design.

 

Grand Canyon Pool. Krytý bazén ve stylu divokého západu s posuvnou skleněnou střechou, dvěma vířivkami a barem s velkým výběrem nápojů a kávy. Ideální místo pro odpočinek stranou od ruchu hlavních částí lodi.

 

Horizon Amphitheatre & Pool. Bazén Horizon nabízí velké množství venkovního prostoru pod širým nebem, které se po denním koupání v noci mění na velkou diskotéku pod hvězdami. Prostor bazénu je lemován amfiteátrem s posezením.

 

Arizona Aquapark. Dvoupatrový zábavní park ve stylu divokého západu na zádi lodi o rozloze 1000 m² s bazény, čtyřmi tobogány, lanovou dráhou a barem.

 

Himalayan Bridge. 82 metrů dlouhý visutý "Himalájský most" na zádi vedle akvaparku se skládá ze 12 sloupů a 2 souběžných tras, v jednom okamžiku unese až 30 účastníků. Pro jeho úspěšné přejití je potřeba překonat 12 překážek, všechny přibližně 60 metrů nad hladinou moře. To je výzva, která se neodmítá!

 

Galleria Bellissima. Centrální promenáda dlouhá 96 metrů s jedním z nejdelších LED stropů na moři je plná butiků, restaurací a klidných míst k nakupování, jídlu i odpočinku. Večer ožívá hudbou, večírky a zábavou. Ideální místo pro setkání s ostatními klienty či delegátem Riviera Tour.

 

Infinity Atrium. Centrum života na lodi s recepcí, několika bary a kavárnami. 

 

London Theatre. Lodní divadlo nabízí nejméně 6 různých představení s inovativními inscenacemi světové úrovně.

 

Carousel Lounge. Víceúčelový zábavný prostor pro více než 400 hostů, kde každou noc skupina profesionálních akrobatů předvádí dechberoucí představení světové úrovně. Mimo představení tento prostor díky své poloze na zádi paluby 7 nabízí ohromující výhled na oceán.

 

TV Studio & Bar. Technologicky vyspělý víceúčelový prostor, ve kterém se nachází bar, místo pro rozhlasové vysílání a televizní studio, které po celé lodi živě vysílá hry, kvízy, talentové soutěže a další zábavný obsah. Slouží také jako komediální klub, karaoke bar a místo posezení s živou hudbou.


 

Sportplex. Velký a prostorný zábavní park nabízí mladým hostům velkou tělocvičnu, kde mohou přes den sportovat a večer se bavit a tančit.

 

RELAX A REGENERACE

Plavba na moři není jen o zábavě a gastronomických zážitcích. Po náročném výletě s delegátem Riviera Tour v některé z nádherných destinací jistě oceníte možnost zažít pravé asijské masáže a kosmetické procedury. Během dne na moři můžete využít vedlejší fitness centrum. Děti si zas mohou najít nové kamarády v dětském klubu rozděleném podle věkových kategorií.

MSC Aurea Spa. Luxusní balijské lázně nabízející relaxační procedury pro oživení těla i duše. Na MSC Bellissima jsou doplněny termální zónou, kosmetickým salonem a nehtovým butikem.

 

Posilovna. Posilovna na MSC Bellissima je vybavena nejmodernějším kardio a posilovacím zařízením značky Technogym a nabízí širokou škálu inovativních finess kurzů a tréninkových programů.

 

Dětské kluby. Dětská zóna se čtyřmi různými kluby pro návštěvníky od 1 do 17 let, navržený ve spolupráci se společnosti Lego a Chicco. Najdete zde také prostor vytvořený pouze pro teenagery, kteří se mohou bavit ve vlastním kině, herně nebo diskotéce.

 

MSC FOR ME

Aplikaci "MSC for Me", určenou pro chytré telefony, vytvořilo MSC Cruises tak, aby návštěvníci lodi měli vždy po ruce všechny informace o dění na palubě. V Riviera Tour víme, že na tak velké lodi jako je MSC Bellissima je velmi jednoduché se ztratit, přes 3 000 bluetooth přijímačů ale dokáže s přesností na 5 metrů určit polohu cestujícího a přes mapu ho navést na místo, které hledá. Pro děti jsou k dispozici speciální náramky, které rodičům umožní kdykoliv zjistit, kde se jejich potomek nachází. Prostřednictvím aplikace je také možné chatovat si s dalšími hosty na palubě.

Aplikace MSC for ME je v současnosti dostupná také na lodích MSC Meraviglia, MSC Grandiosa, MSC Virtuosa, MSC Seaside, MSC Seaview a MSC Seashore.

  

KAJUTY

MSC Bellissima nabízí ubytování v celé řadě kajut a apartmánů s plochou a vybavením odstupňovaným dle druhu kajuty. Při plavbách s Riviera Tour jsou vám dispozici jsou vnitřní kajuty i kajuty s terasovým balkonem s výhledem na moře, ale samozřejmě také apartmá včetně královského s venkovní vířivkou. Pro rodiny jsou určena rodinná apartmá nebo možnost propojit více kajut, strádat ale na lodi nebudou ani osoby s tělesným postižením nebo omezenou možností pohybu.

DRUHY KAJUT

Vnitřní kajuta. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka. Prostorná skříň, relaxační křeslo, koupelna se sprchovým koutem a fénem, interaktivní TV, telefon a trezor. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek). Rozloha přibližně 10-15 m² (podle druhu kajuty). (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)

 

Kajuta s oknem. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka. Okno s výhledem na moře. Relaxační křeslo, koupelna se sprchovým koutem a fénem, interaktivní TV, telefon a trezor. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek). Rozloha přibližně 12-25 m². V kajutě může být ubytováno až 6 osob. (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)

 

Kajuta s balkonem. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka nebo sofa. Odpočinkový prostor se sedačkou, koupelna s fénem a sprchovým koutem nebo vanou, interaktivní TV, telefon a trezor. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek). Plocha přibližně 12-17 m², z toho přibližně 4 m² tvoří balkon. (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)

 

Apartmá. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Prostorný šatník, koupelna s fénem a sprchovým koutem nebo vanou. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek), interaktivní TV, telefon a trezor. Plocha přibližně 25-39 m², z toho přibližně 6-36 m² tvoří balkon nebo velká terasa s vlastní vířivkou (podle druhu kajuty). V kajutě může být ubytováno až 6 osob. * V nabídce jsou také apartmá s průchozím šatníkem, odpočinkovým prostorem s rozkládací pohovkou a rohovou terasou s vlastní vířivkou (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)

 

MSC YACHT CLUB

MSC Yacht Club na přídi lodi MSC Bellissima je další dimenzí odpočinku a luxusu. Hostům nabízí řadu výhod včetně přednostního nalodění, luxusních kajut, odděleného bazénu, lázeňských koupelí, solária, baru, restaurace a osobního komorníka, který o vás pečuje 24 hodin denně. Velkou výhodou je podle Riviera Tour také nádherný výhled z lounge a restaurace na přídi lodi. MSC Yacht Club ale není jen o službách a kajutách. Další informace o tomto exkluzivním stylu trávení dovolené naleznete na této stránce.

 

KAJUTY MSC YACHT CLUB 

MSC Yacht Club Interior Suite. Luxusní vnitřní apartmá na palubách 14-16. Nabízí celkový prostor přibližně 15 m². Jeho hosté si mohou užívat prostorného šatníku, odpočinkového prostoru s pohovkou, koupelny se sprchovým koutem nebo vanou, toaletním koutem a fénem. Pro pohodlný spánek klientů Riviera Tour jsou připravena dvoulůžka s možností rozdělení (na vyžádání). Wi-Fi připojení zdarma, interaktivní TV, telefon, trezor a minibar v ceně. Jako hosté MSC Yacht Club si budete užívat i dalších privilegií(obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit - v rámci stejné kategorie kajut)

 

MSC Yacht Club Deluxe Suite. Luxusní apartmá na palubách 14-18. Nabízí celkový prostor přibližně 26 m², z toho přibližně 5 m² tvoří balkon. Jeho hosté si mohou užívat odděleného prostoru se sedačkou, prostorného šatníku, koupelny se sprchovým koutem nebo vanou, toaletním koutem a fénem. Pro pohodlný spánek klientů Riviera Tour jsou připravena dvoulůžka s možností rozdělení (na vyžádání). Wi-Fi připojení zdarma, interaktivní TV, telefon, trezor a minibar v ceně. Jako hosté MSC Yacht Club si budete užívat i dalších privilegií(obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit - v rámci stejné kategorie kajut)

  

MSC Yacht Club Duplex Suite With Whirlpool. Luxusní dvoupatrová apartmá na palubách 9-12, s pohodlným přístupem do prostoru Yacht Clubu. Nabízí celkový prostor přibližně 59 m², z toho přibližně 23 m² tvoří prostorný balkon s vlastní vířivkou. Jeho hosté si mohou užívat obývacího pokoje/jídelny s gaučem, který lze přeměnit na dvoulůžkovou postel, dvou průchozích šatníků, dvou koupelen s jednou vanou a jednou sprchou, toaletním koutem a fénem. Pro pohodlný spánek klientů Riviera Tour jsou připravena dvoulůžka s možností rozdělení (na vyžádání). Wi-Fi připojení zdarma, interaktivní TV, telefon, trezor a minibar v ceně. Jako hosté MSC Yacht Club si budete užívat i dalších privilegií(obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit - v rámci stejné kategorie kajut)

 

MSC Yacht Club Royal Suite. Královské apartmá na palubě 15. Nabízí celkový prostor přibližně 58 m², z toho přibližně 39 m² tvoří balkon se soukromou vířivkou a jídelním stolem. Jeho hosté si mohou užívat odděleného obývacího pokoje a jídelny, velkého průchozího šatníku, koupelny se sprchovým koutem, vanou, toaletním koutem a fénem. Pro pohodlný spánek klientů Riviera Tour jsou připravena dvoulůžka s možností rozdělení (na vyžádání). Wi-Fi připojení zdarma, interaktivní TV, telefon, trezor a minibar v ceně. Jako hosté MSC Yacht Club si budete užívat i dalších privilegií(obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit - v rámci stejné kategorie kajut)

 

Křišťálová kajuta. Exkluzivní apartmá na palubě 16 vytvořené ve spolupráci se šperkařstvím Swarovski, jediné na celé lodi. Rozpoznatelné díky křišťálovému číslu na vnější straně dveří. Každý prvek kajuty byl vybrán tak, aby jí dodal elegantní nádech - na noční stolky, příborník, konferenční stolek a osvětlení bylo použito více než 700 000 krystalů. Nabízí celkový prostor přibližně 26 m², z toho přibližně 5 m² tvoří balkon. Jeho hosté si mohou užívat odděleného prostoru se sedačkou, prostorného šatníku, koupelny se sprchovým koutem nebo vanou, toaletním koutem a fénem. Pro pohodlný spánek klientů Riviera Tour jsou připravena dvoulůžka s možností rozdělení (na vyžádání). Wi-Fi připojení zdarma, interaktivní TV, telefon, trezor a minibar v ceně. Jako hosté MSC Yacht Club si budete užívat i dalších privilegiíPozor: o tuto kajutu je velký zájem, proto je nutná včasná rezervace. (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit - v rámci stejné kategorie kajut)

 

SLUŽBY NA KAJUTÁCH

Zážitek z plavby za nejvýhodnější cenu. Balíček Bella poskytují hostům nejvýhodnější dostupné ceny, výběr kajuty ponechává na plavební společnosti. Několik dní před odjezdem jim bude přidělena nejlepší dostupná kajuta v rámci zvolené kategorie. Na plavbách s Riviera Tour zahrnuje přístup k široké škále možností a aktivit na lodi, jako jsou restaurace, bufet, divadelní představení ve stylu Broadway každý večer, zábavu pro děti i dospělé, bazén, panoramatickou posilovnu i sportovní zařízení pod širým nebem. Klientům je po dobu zájezdu k dispozici kvalifikovaný vícejazyčný personál. Změna vybrané kajuty je možná pouze za poplatek, k dispozici jsou kajuty s balkonem, oknem i vnitřní kajuty.

Hosté si sami vybírají kajutu a čas večeře. Balíček Fantastica zahrnuje všechny výhody balíčku Bella, klienti mohou ale navíc využít také flexibilitu při změnách rezervace, přednostní výběr místa k večeři, snídani na pokoji zdarma a 20 % slevu na předplacené balíčky ve specializovaných restauracích. K dispozici jsou kajuty s balkonem, oknem i vnitřní kajuty. V případě změny kajuty z provozních důvodů bude hostům poskytnu vyšší druh kajuty. 

Balkonové kajuty a apartmá na nejlepších místech s nadstandardními výhodami. Balíček Aurea udělá z plavby opravdu nezapomenutelný zážitek, nejen díky možnosti výběru z nejprostornějších balkonových kajut a apartmánů a nejlepších míst na nejvyšších palubách, ale i díky dalším exkluzivním výhodám. Kromě výhod balíčku Fantastica budete mít také možnost přednostního nalodění a vylodění, přivítání proseccem a čokoládou, jejich kajuta bude vybavena vlastními župany, pantoflemi a koupelnovými potřebami. Během dovolené budete mít možnost kdykoliv povečeřet ve vyhrazené restauraci nebo relaxovat na soukromé sluneční terase. Kromě toho můžete zavítat do Termální zóny a odpočívat díky speciálnímu předplacenému balíčku SPA, který vám bude k dispozici se slevou. 

Více informací o kajutách na lodích naleznete na této stránce.

 

ZOE: PALUBNÍ VIRTUÁLNÍ ASISTENTKA

ZOE je nová virtuální asistentka na palubách lodí MSC Cruises. Funguje na základě umělé inteligence (AI) a umí klientům odpovědět na nejčastější otázky týkající se života na palubě v několika jazycích (angličtina, francouzština, italština, španělština, němčina, portugalština a mandarínština). Je možné ji propojit s aplikací MSC for Me a interaktivní televizí na palubě, na základě hlasového pokynu může rezervovat služby na palubě. Konzole je dostupná na každé kajutě, může být použit i pro poslech hudby přes připojení Bluetooth. 

  

► AKTUÁLNÍ POZICE MSC BELLISSIMA ◄

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT 

Články o tématu "MSC Bellissima" na webu Riviera Tour:

VŠECH 19 LODÍ SE VRACÍ NA MOŘE (prosinec 2021)

"TA NEJKRÁSNĚJŠÍ" VYPLULA Z JIHOANGLICKÉHO SOUTHAMPTONU (březen 2019)

NÁVŠTĚVA LODI MSC BELLISSIMA (video)

JAK PROBÍHALA STAVBA MSC BELLISSIMA (video)

TECHNICKÁ DATA A PLÁN LODI (v angličtině)

INFORMACE O LODI (v angličtině)

 

Právní upozornění:

Všechny údaje na webu www.rivieratour.cz jsou informačního charakteru a mají klientům přiblížit vybavení lodí, servis na lodích a služby. Vybavení, služby a servis na lodích se může lišit a během času plavební společnost upravuje a mění služby, ceníky, obsah služeb apod. Služby na lodích, jejich rozsah a cenu určuje vždy plavební společnost. Proto pro uzavření cestovní smlouvy jsou vždy platné údaje a nabídka uvedená v cestovní smlouvě.    

MSC Bellissima

pluje na těchto plavbách

Kam plujeme

PLAVBY VE STŘEDOMOŘÍ

ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ

Pokud se klienti RIVIERA TOUR rozhodnou prom plavby-zpravidla začínají ZÁPADNÍM STŘEDOMOŘÍM. Především Vás zcela jistě lákají velmi zajímavé  a zvučné destinace jako jsou Barcelona, Korsika, Mallorca, Ibiza ,Sicílie, Malta a další.

Další výhodou je i poměrné stále počasí, zejména pokud se jarních a podzimních plaveb týče. A proto spousta mořeplavců využívá zejména zimních plaveb za velmi výhodné ceny a počasí jako stvořené pro poznávání nových míst a destinací.

V letních měsících lákají skvělé pláže na Ibize, Mallorce, Korsice a nebo plavby s možností večerních výletů v Palmě a nebo návštěvě nočních party a diskoték na ostrově Ibiza.

VÝCHODNÍ STŘEDOMOŘÍ

Navštivte kolébku prvních civilizací, zažijte historii jinak. Řím, Olympie, Bari, Dubrovník. Nejenom těmito historickými městy proplouvají naše středomořské plavby. Kdy jindy máte možnost poznat tolik zásadních míst, během jedné dovolené.

Plavby Středomořím organizujeme již několik let. Právě proto vám naši delegáti budou neocenitelným pokladem, který na moři naleznete.

V naší nabídce naleznete i speciální fakultativní výlety za poznáním historie, života místních lidí, náboženství, kultur a přírodních krás.


Plavby v PLAVBY VE STŘEDOMOŘÍ

Kam plujeme

Poznávací zájezdy Česká republika

Vážení přátelé, cestovatelé, kamarádi,

Nová doba si žádá změny. Nemá smysl čekat až se situace změní, nemá smysl čekat na nějakou podporu státu a nemá smysl sedět a plakat „nad rozlitým mlékem“.  I my jsme v CK RIVIERA TOUR dlouho přemýšleli, jak naložit s aktuální situací.
Naše plavby jsou dočasně pozastaveny a hledali jsme cestu jak situaci zvládnout. Proto si Vám dovolujeme představit náš nový cestovatelský projekt:

POZNÁVÁNÍ- RELAX- POHODA- ZÁBAVA

Vycházeli jsme z naší praxe, poznatků a přání našich cestovatelů, klientů CK RIVIERA TOUR. Z osobních zkušeností a i z rozhovorů s Vámi, víme, co naše klienty zajímá a co jako klienti CK RIVERA TOUR požadujete.
Proto jsme vytvořili úplně novou sekci zájezdů, které se budeme věnovat a rozšiřovat. To však neznamená, že naše plavby končí. Již teď pracujeme ve spolupráci s MSC CRUISES  a první nová nabídka, v nové době, přijde již velmi brzy.
Jaké budou naše nové zájezdy?  V čem budou jiné od konkurence? Čím můžeme překvapit?

1. Cena
Rozhodně naše cena nebude nejnižší na trhu. Vždy bude cena vyšší. Proč? Protože dobře víme, že už se nechcete během zájezdu o nic starat. Protože víme, že dát nejnižší cenu a pak za příplatek nabízet další služby umí každý. My vám dáme vše do ceny zájezdu a to včetně vstupů, různých příplatků, ochutnávek, městských tax a podobně. Vše budete mít v jedné kompletní ceně. Navíc v této ceně budou i další služby, jako je například zdarma občerstvení, svačinky a servis během zájezdu. Také vždy bude v ceně nějaká další služba naší cestovní kanceláře, která bude i jako překvapení během zájezdu a zcela jistě vás potěší. Zkrátka u nás se už nemusíte o nic starat.

2. Poznávání

Je spousta míst, které cestovní kanceláře nabízejí jako poznávací zájezdy a většinou je tzv. jedou jako přes kopírák a to, co vymyslel jeden, doslova kopírují. My však zavítáme i do míst, která možná vůbec neznáte. Všechna navštívená místa a okolí před zájezdem osobně projíždíme a zájezd připravujeme. A proto Vás zavedeme i do míst, která možná nejsou známá, ale jsou zajímavá anebo, dle našeho názoru, stojí za návštěvu.

3. Pohoda
 Na naše zájezdy jezdí spousta starších klientů. Z jejich reakcí víme, co je trápí. Zkrátka už nechtějí nikam spěchat. Chtějí si to místo užít. A jsou vděčni za to, že se tam mohou podívat. A tak v rámci našeho projektu 60+ budeme mít poznávací zájezdy, kde rozhodně nebudeme spěchat. Budeme počítat s tím, že už se vám jde hůře do kopce, potřebujete si odpočinout, že nemusíme za den stihnout 5 památek a u každé mít 30 minutový odborný výklad. Nám bude stačit vidět dvě nebo tři zajímavosti, ale v klidu a v pohodě a dát si u toho kafe, zmrzlinu, vyfotit si zajímavost, nebo nakoupit suvenýry. Líbí se vám tato představa - tak jsme tady pro vás.

4. Zábava
Nechcete jen poznávat. Chcete se i bavit. Víme to. A proto pro vás budeme připravovat speciální programy, kde během zájezdu budou speciální hudební večery, návštěvy divadel a zábavných programů, abyste se nenudili. A to vše bude v ceně zájezdů.

5. Divadla a představení
Nedávno proběhlo velmi příjemné jednání s divadlem Kalich v Praze.  Dohodli jsme se na vzájemné spolupráci mezi CK RIVIERA TOUR  a divadlem KALICH. V rámci této spolupráce Vám nabídneme speciální autobusové zájezdy na divadelní představení divadla KALICH  v Praze, kde budete mít vždy tu výjimečnou možnost se po konci divadelního představení osobně poznat s vynikajícími herci jako je např. Terezka Kostková, Aleš Háma, Nela Boudová, Jiří Langmajer, Adéla Gondíková, Eva Josefíková, Petr Motloch, Michaela Sejnová a další. Kromě toho také komorní divadlo Kalich zavítá se svým představením i k nám na Valašsko, a vy budete pozváni v rámci speciálních programu BENEFIT CLUB RIVIERA TOUR.

6. Nechci být sám-sama
Zejména spousta starších cestovatelů by rádo cestovalo, ale nemá s kým. A od toho jsme tady. Nevadí, že nemáte s kým. Jsme tady pro Vás a od začátku zájezdu bude program sestaven tak, abyste se i během zájezdu osobně poznali s ostatními účastníky zájezdu. Zkrátka, abyste se na zájezdu necítili sami. S tím také souvisí naše aktivity v rámci zábavy a všeobecné pohody během zájezdu. A pochopitelně náš přístup k cestovatelům. Pro nás totiž nejste klienti, ale pro nás jste rodina RIVIERA TOUR, pro nás jste Toník, Jaruška, Míla, Jarek….  Jdete do toho s námi?

7. Nejen za poznáním

V minulosti jsme na vyžádání připravili několik duchovních zájezdů. Tyto zájezdy měly velmi velký ohlas, protože jsme spojili dohromady duchovní stránku navštívených míst a i život obyčejného člověka během zájezdu. Na těchto zájezdech se vždy vytvořila opravdu skvělá skupina cestovatelů. Tyto zájezdy chceme rozšířit a dále se jim věnovat. Tak se můžete těšit na poutní zájezdy do Lurd, Říma, Fátimy….
 
8. Chceme být jiní

Od vzniku CK RIVIERA TOUR udělala obrovský kus práce. Za dobu své existence se dokázala vyšplhat na největšího prodejce plaveb MSC CRUISES v ČR a na Slovensku. Bylo to právě proto, že již před léty jsme přišli s novým modelem cestování a služeb, jaký v ČR nebyl zaveden. Doslova jsme šli hlavou proti zdi. A vyplatilo se. Nyní startujeme nový projekt a ten také bude úplně jiný. Ale věříme si. Víme, co po nás, jako cestovní kanceláři chcete a my budeme dělat vše pro vaši spokojenost.

Na těchto stránkách budeme postupně přidávat speciální zájezdy, které budou plánovány již i na rok 2021. Na začátku prosince vyjde náš nový katalog a tam již kromě plaveb budou zařazeny i tyto nabídky. Během měsíce září bude také upraven i web RIVIERA TOUR k možnosti výběru a objednávek našich nových služeb.

Plavby v Poznávací zájezdy Česká republika

Kam plujeme

Arabské Emiráty – Indie – Asie – Japonsko

Pro naše cestovatele jsme rozšířili nabídku plaveb právě do oblasti SAE. Bylo pro nás velkým potěšením, že to byl krok správným směrem. Spousta letitých mořeplavců vyhodnotilo tuto plavbu jako nejlepší ze všech.

Můžete očekávat moderní velkoměsta, krásnou historii, starodávné trhy v kontrastu s luxusními obchodními domy.

 Plavba v SAE je opravdu plná kontrastů a pokud zavítáte do destinace MUSKAT ,budete si připadat jako v pohádce. Výhodou je i přímý let Vídeń - Dubaj

Plavby v Arabské Emiráty – Indie – Asie – Japonsko

Kam plujeme

Japonsko - Austrálie - Asie - Čína

..

Plavby v Japonsko - Austrálie - Asie - Čína

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme