Základní informace o lodi

 • Plavební společnost: MSC Cruises Italy
 • Počet hostů: 6 334 osob
 • Posádka: zhruba 1 704 osob
 • Počet kajut: 2 421
 • Výška lodi: 331,4 m
 • Šířka lodi: 43 m
 • Počet palub: 19
 • Rychlost v uzlech: 22,8 kn
 • Výtlak: 181 541 BRT
 • Rok výroby: 2021
 • Místo spuštění: Dubaj, UAE
 • Registrace lodi: Valletta, Malta

Virtuální asistentka ZOE

Virtuální asistentka ZOE je zde, aby vám usnadnila pobyt na lodi. Funguje v několika světových jazycích , dokáže zodpovědět nejčastější otázky týkající se života na palubě a má spoustu dalších úžasných funkcí. 

První humanoidní barman na moři

Rob, první robotický barman na moři, vám na MSC Virtuosa namíchá drink podle vašeho výběru ze 40 dostupných ingrediencí, které si sami seskládáte na dotykových obrazovkách. Více v tomto videu

Stěna umění

Na MSC Virtuosa si můžete prohlédnout exkluzivní výstavu 11 unikátních děl významných popartových umělců Andyho Warhola a Roye Lichtensteina. Součástí výstavy jsou také videa zachycující život a tvorbu obou umělců.

Galleria Virtuosa

Centrální promenáda plná butiků, restaurací a ohromnou LED obrazovkou, která prostor oživuje mnoha nádhernými pohledy, od západů a východů slunce až po strop Sixtinské kaple.

Kajuty

Kde budete spát?

Další kajuty

Vybavení lodě

Co si můžete užívat?

MSC Virtuosa je druhou lodí podtřídy Meraviglia-Plus, druhé generace plavidel třídy Meraviglia. Její jméno pochází z italského slova virtuoso, což znamená "mistrovský, virtuózní, mistrný", a je tak pojmenována jako pocta dovednostem a zkušenostem konstruktérů MSC Cruises a partnerů z loděnice Chantiers de l´Atlantique, kteří tuto loď navrhli a postavili. Tato loď je, spolu se svou sestrou MSC Grandiosa, jednou z největších lodí ve flotile MSC Cruises a nabízí celou řadu inovativních funkcí, včetně aplikace usnadňující orientaci na lodi a virtuální asistentky s umělou inteligencí, která bude vaší průvodkyní během plavby.


► VIDEOPROHLÍDKA LODĚ MSC VIRTUOSA ◄


MISTROVSKÉ DÍLO NA MOŘI

MSC Virtuosa je navržena tak, aby mohla nést velké množství atrakcí uvnitř lodi i venku na čerstvém vzduchu a hosté se tak na ní mohou najít zábavu za každého počasí. To této lodi umožňuje plout do většiny přístavů světa. 

Její stavba začala červnu 2018 v loděnicích Chantiers de l´Atlantique (dříve STX Europe) francouzského přístavu Saint-Nazaire. Na moře poprvé vyplula v listopadu 2019. Dodána měla být v říjnu 2020, kvůli pandemii COVID-19 byla ale její stavba opožděna a MSC Cruises ji přebralo až v únoru 2021 během ceremoniálu v saint-nazairských loděnicích. Poté plula v mořích kolem Evropy, odkud na podzim odplula do Perského zálivu. Svůj provoz oficiálně zahájila v Dubaji na konci listopadu 2021, její kmotrou je italská herečka Sofia Loren (na video ze zahájení provozu MSC Virtuosa se můžete se podívat zde). 

První věcí, která vás na lodi zaujme, je obrovská téměř sto metrů dlouhá promenáda. Ta je skutečným srdcem lodi a najdete na ní nepřeberné množství obchůdků, barů, světových restaurací i zábavních prostorů. Prostor nad promenádou vyplňuje 480 m² široká LED obrazovka, jedna z nejdelších na moři. Ta celý prostor oživuje mnoha krásnými pohledy, od západů a východů slunce po malovaný strop Michelangelovy Sixtinské kaple.

Další výhodou třídy Meraviglia-Plus je velký akvapark na zádi lodi s několika tobogány, stříkačkami a barem, na této lodi ve stylu africké savany. Součástí akvaparku je i Himalájský most, lanová dráhy, na které mohou návštěvníci balancovat více než 60 metrů nad hladinou moře. Kromě toho můžete na MSC Virtuosa při plavbách s Riviera Tour vyrazit také do velkého krytého sportovního areálu s prostornou tělocvičnou, 4D kina, velkého salonku pro akrobatická vystoupení na zádi lodi, na simulátory F1 nebo na plnohodnotnou bowlingovou dráhu.

 

RESTAURACE A BARY

Na palubě MSC Virtuosa se nachází 10 restaurací se středomořskými specialitami a tou nejlepší kuchyní z celého světa. Nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů má připraveno 21 barů a lounge, včetně podniku s prvním humanoidním barmanem na moři. Riviera Tour vám doporučuje si tyto možnosti pořádně užít - nikde jinde totiž nemáte možnost zažít autentický zážitek jídla a stolování ze všech koutů světa (na video představující restaurace a bary na lodi se můžete podívat zde). A abyste nekupovali zajíce v pytli, pár možností, kam na lodi za jídlem a pitím zajít, vám nyní představíme.

MSC Starship Club. Futuristický bar s prvním humanoidním barmanem na moři, který vám namíchá drink podle vašeho vlastního výběruv ze 40 dostupných ingrediencí. Servíruje také 16 značkových kosmických koktejlů pomocí stolního zařízení Infinity Touch. Více v tomto videu

 

Hola! Tacos & Cantina. Latinskoamerická a mexická rodinná restaurace, ve které si můžete vychutnat různé street food speciality a vybrat si z rozsáhlé nabídky alkoholických nápojů z tequilly či mezcalu, v prostředí vytvořeném ve spolupráci s michellinským šéfkuchařem Ramónem Freixou.

 

L´Atelier Bar & Art. Přátelské bistro s francouzskými specialitami a vínem ve stylu joie de vire (radost ze života). 

 

Indochine Restaurant. Restaurace s francouzsko-vietnamskou kuchyní a vegetariánskými a veganskými pokrmy. Nabízí také vinný lístek s víny ze Starého i Nového světa a koktejly.

 

Kaito Teppanyaki & Sushi Bar. Tato restaurace nabízí poutavý zážitek, který hosty potěší jak jídlem, tak i velkolepou podívanou, kdy přímo před vámi odborní kuchaři připracují pokrmy na otevřeném grillu. Milovníci sushi si přijdou na své v části věnované japonské kuchyni. Tvůrci tohoto konceptu si zakládají na autentických asijských specialitách připravovaných přímo před hosty z těch nejkvalitnějších surovin.


Butcher´s Cut. Ikonický steakhouse v americkém stylu servíruje kvalitní hovězí maso Angus. Hosté si mohou vybrat z menu plného šťavnatých steaků kombinovaných s oblíbenými víny z Nového světa nebo koktejly.

 

Masters of the Seas. Tradiční britská hospoda s nabídkou piva, whisky a občerstvení.

 

Jean-Phillipe Maury Chocolate & Cafe. Čokoládovna a kavárna vytvořená ve spolupráci se slavným francouzským výrobcem čokolády, ve které můžete obdivovat mistry čokolatiéry přímo při práci. Ve vitrínách před ní můžete obdivovat umělecká díla vytvořená z různých druhů čokolády.

 

Infinity Bar. Bar v atriu podávající značkové koktejly a moderní klasiku. K posezení zde čas od času hraje živá hudba.

 

Horizon Bar. Krytý venkovní bar v zadní části paluby 18 s výhledem na amfiteátr se širokou nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů, koktejlů a speciální kávy. Číšníci vás obslouží u lehátek, nebo se můžete posadit přímo k baru.

 

Sky Lounge. Salónek Sky Lounge nabízí ohromující výhled na loď a její okolí. Večer zde hraje živá hudba a naleznete v něm širokou nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů, koktejlů a speciální kávy. Ideální místo pro den strávený u moře.

 

Top Sail Lounge. Nachází se na přídi lodi a je přístupný pouze členům MSC Yacht Club. K dispozici jim je malý bufet a široký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů, z nichž některé jinde na lodi nenajdete. Zdejší výhled na příď lodě plující k pevnině jen tak něco nepřekoná!

 

Savannah Bar. Malý bar v akvaparku nabízí alkoholické i nealkoholické nápoje, a také zmrzlinu. Ideální místo pro rodiče dohlížející na své ratolesti.


Kromě tematických najdete na lodi také pět hlavních restaurací, ve kterých jsou servírovány špičkové středomořské a mezinárodní speciality. Menu se mění každý den a vynikající pokrmy jsou podávány na snídani, oběd i večeři. Hosté MSC Yacht Club mohou využít luxusní soukromé restaurace s výhledem na příď lodi. Pro neformální stolování můžete navštívit Marketplace Buffet s velkým výběrem pokrmů z celého světa a je otevřen celý den až do půlnoci.

 

ZÁBAVA A ANIMAČNÍ PROGRAMY

Kromě barů a restaurací můžete na lodi MSC Virtuosa navštívit několik atrakcí, z nichž některé vám dozajista vezmou dech. Ať už půjde o kabaret s akrobatickými vystoupeními, obří vodní park, nebo odpočinek v lázních, všechno předčí vaše očekávání toho, co se dá na výletní lodi dělat. Kromě těchto atrakcí je možné navštívit také lodní kasino, množství obchodů s parfémy, oblečením i suvenýry.

Atmosphere Pool. Jeden z největších relaxačních prostorů na moři. Můžete zde strávit den ležením na lehátku, hraním stolních her či občerstvením ve čtyřech zdejších barech. Po západu slunce zde můžete obdivovat krásné osvětlení, obří LED obrazovku a nádherný design.

 

Tropical Pool. Krytý bazén v tropickém stylu s posuvnou skleněnou střechou, dvěma vířivkami a barem s velkým výběrem nápojů a kávy. Ideální místo pro odpočinek stranou od ruchu hlavního bazénu.

 

Horizon Amphitheatre & Pool. Bazén Horizon nabízí velké množství venkovního prostoru pod širým nebem, který se v noci mění na velkou diskotéku pod hvězdami. Prostor bazénu je lemován amfiteátrem s posezením a barem.

 

Savannah Aquapark. Dvoupatrový zábavní park na zádi lodi ve stylu africké savany o rozloze 1000 m² s bazény, čtyřmi tobogány, lanovou dráhou a barem.


Himalájský most. 82 metrů dlouhá lanová dráha na zádi lodi se skládá ze 12 sloupů a 2 souběžných tras, v jednom okamžiku unese až 30 účastníků. Pro jeho úspěšné přejití je potřeba překonat 12 překážek, všechny přibližně 60 metrů nad hladinou moře. To je výzva, která se neodmítá!

 

MSC Yacht Club Pool. Soukromý bazén na přídi lodi dostupný pouze členům MSC Yacht Club s vlastním soláriem, barem a buffetem.

 

Galleria Virtuosa. Centrální promenáda s jedním z nejdelších LED stropů na moři plná butiků, restaurací a klidných míst k nakupování, jídlu i odpočinku. Večer ožívá hudbou, večírky a zábavou. Ideální místo pro setkání s ostatními klienty a delegátem Riviera Tour.

 

Infinity Atrium. Centrum života na lodi s recepcí, několika bary a kavárnami.

 

Le Grand Théâtre. Lodní divadlo nabízí nejméně 6 různých představení s inovativními inscenacemi světové úrovně.

 

Carousel Lounge. Víceúčelový zábavný prostor pro více než 400 hostů, kde každou noc skupina profesionálních akrobatů předvádí dechberoucí představení světové úrovně. Mimo představení nabízí ohromující výhled na oceán.

  

The Art Wall. V L´Atelier Bistrot na MSC Virtuosa si můžete prohlédnou exkluzivní výstavu 11 unikátních uměleckých děl Andyho Warhola a Roye Lichtensteina, dvou nejvlivnějších osobností popartového hnutí 60. let. Součastí výstavy jsou také čtyři videa zachycující tvorbu a život obou umělců. 

 

TV Studio & Bar. Technologicky vyspělý víceúčelový prostor, ve kterém se nachází bar, místo pro rozhlasové vysílání a televizní studio, které po celé lodi živě vysílá hry, kvízy, talentové soutěže a další zábavný obsah. Slouží také jako komediální klub, karaoke bar a místo posezení s živou hudbou.

 

Bowling. Dvě plnohodnotné bowlingové dráhy ve sportovním komplexu na zádi lodi.

 

Luxury Plaza. Nákupní zóna nabízející luxusní hodinky, šperky a módní doplňky.

 

RELAX A REGENERACE

Plavba na moři není jen o zábavě a gastronomických zážitcích. Po náročném výletě s delegátem Riviera Tour v některé z nádherných destinací jistě oceníte možnost zažít pravé asijské masáže a kosmetické procedury. Během dne na moři můžete využít vedlejší fitness centrum. Děti si zas mohou najít nové kamarády v dětském klubu rozděleném podle věkových kategorií.

MSC Aurea Spa. Luxusní lázně nabízející relaxační procedury pro oživení těla i duše. Na MSC Virtuosa jsou doplněny termální zónou, kosmetikou a kosmetickým salónem. 

 

Posilovna. Panoramatická posilovna na MSC Virtuosa je vybavena nejmodernějším kardio a posilovacími zařízeními značky Technogym a nabízí širokou škálu inovativních fitness kurzů a tréninkových programů.

 

Sportplex. Velký zábavní park nabízí prostornou tělocvičnu, kde mohou hosté přes den sportovat a večer se bavit a tančit.

 

Power Walking Track. Značená dráha pro běh a rychlou chůzi kolem bazénu. Riviera Tour doporučuje používat během ranních hodin, zvláště během slunných dnů bývá obsazena lehátky.

 

Dětské kluby. Dětská zóna se čtyřmi různými kluby pro návštěvníky od 1 do 17 let, navržený ve spolupráci se společnosti Lego a Chicco. Najdete zde také prostor vytvořený pouze pro teenagery, kteří se mohou bavit ve vlastním kině, herně nebo diskotéce.

 

MSC FOR ME

Aplikaci "MSC for Me", určenou pro chytré telefony, vytvořilo MSC Cruises tak, aby návštěvníci lodi měli vždy po ruce všechny informace o dění na palubě. Za ta léta zkušeností v Riviera Tour víme, že na tak velké lodi jako MSC Virtuosa je velmi jednoduché se ztratit, můžeme vás ale ujistit, že přes 3 000 bluetooth přijímačů dokáže s přesností na 5 metrů určit polohu cestujícího kdekoliv na lodi a přes mapu ho navést na místo, které hledá. Pro děti jsou k dispozici speciální náramky, které rodičům umožní kdykoliv zjistit, kde se jejich potomek nachází. Prostřednictvím aplikace je také možné si psát s dalšími hosty na palubě.

Aplikace MSC for ME je v současnosti dostupná na lodích MSC MeravigliaMSC BellissimaMSC GrandiosaMSC VirtuosaMSC SeasideMSC Seaview a MSC Seashore.

 

ZOE: PALUBNÍ VIRTUÁLNÍ ASISTENTKA

ZOE je nová virtuální asistentka na palubách lodí MSC Cruises. Funguje na základě umělé inteligence (AI) a umí klientům odpovědět na nejčastější otázky týkající se života na palubě v několika jazycích (angličtina, francouzština, italština, španělština, němčina, portugalština a mandarínština). Je možné ji propojit s aplikací MSC for Me a interaktivní televizí na palubě, na základě hlasového pokynu může rezervovat služby na palubě. Konzole je dostupná na každé kajutě, může být použita i pro poslech hudby přes připojení Bluetooth. 

ZOE je v současnosti dostupná na lodích MSC BellissimaMSC GrandiosaMSC VirtuosaMSC SeasideMSC Seaview a MSC Seashore.

 

KAJUTY

MSC Virtuosa nabízí ubytování v celé řadě kajut a apartmánů s plochou a vybavením odstupňovaným dle druhu kajuty. Při plavbách s Riviera Tour jsou vám dispozici jsou vnitřní kajuty i kajuty s terasovým balkonem s výhledem na moře, ale samozřejmě také apartmá včetně královského s venkovní vířivkou. Pro rodiny jsou určena rodinná apartmá nebo možnost propojit více kajut, strádat ale na lodi nebudou ani osoby s tělesným postižením nebo omezenou možností pohybu.

DRUHY KAJUT

Vnitřní kajuta. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka. Prostorná skříň, relaxační křeslo, koupelna se sprchovým koutem a fénem, interaktivní TV, telefon a trezor. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek). Rozloha přibližně 12-17 m² (podle druhu kajuty). (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)

 

Kajuta s oknem. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka. Okno s výhledem na moře. Relaxační křeslo, koupelna se sprchou, fénem a hygienickým koutem, interaktivní TV, telefon a trezor. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek). Rozloha přibližně 12-25 m². V kajutě může být ubytováno až 6 osob. (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)

 

Kajuta s balkonem. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka nebo sofa. Odpočinkový prostor se sedačkou, koupelna s fénem a sprchovým koutem nebo vanou, interaktivní TV, telefon a trezor. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek). Plocha přibližně 12-17 m², z toho přibližně 4-8 m² tvoří balkon. (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)

 

Apartmá. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Prostorný šatník, koupelna s fénem, sprchou nebo vanou a hygienickým koutem. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek), interaktivní TV, telefon a trezor. Plocha přibližně 25-39 m², z toho přibližně 3-36 m² tvoří balkon nebo velká terasa s vlastní vířivkou (podle druhu kajuty). V kajutě může být ubytováno až 6 osob. * V nabídce jsou také apartmá s průchozím šatníkem, odpočinkovým prostorem s rozkládací pohovkou a rohovou terasou s vlastní vířivkou (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)

 

MSC YACHT CLUB

MSC Yacht Club na přídi lodi MSC Virtuosa je další dimenzí odpočinku a luxusu. Hostům nabízí řadu výhod včetně přednostního nalodění, luxusních kajut, odděleného bazénu, lázeňských koupelí, solária, baru, restaurace a osobního komorníka, který o vás pečuje 24 hodin denně. Velkou výhodou je podle Riviera Tour také nádherný výhled z lounge a restaurace na přídi lodi (vizualizaci MSC Yacht Club na MSC Virtuosa si můžete prohlédnout zde). MSC Yacht Club ale není jen o službách a kajutách. Další informace o tomto exkluzivním stylu trávení dovolené naleznete na této stránce.

 

KAJUTY MSC YACHT CLUB 

MSC Yacht Club Interior Suite. Luxusní vnitřní apartmá na palubách 14-16. Nabízí celkový prostor přibližně 17 m². Jeho hosté si mohou užívat prostorného šatníku, koupelny se sprchovým koutem nebo vanou, toaletním koutem a fénem. Pro pohodlný spánek klientů Riviera Tour jsou připravena dvoulůžka s možností rozdělení (na vyžádání). Wi-Fi připojení zdarma, interaktivní TV, telefon, trezor a minibar v ceně. Jako hosté MSC Yacht Club si budete užívat i dalších privilegií(obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit - v rámci stejné kategorie kajut)

 

MSC Yacht Club Deluxe Suite. Luxusní apartmá na palubách 14-18. Nabízí celkový prostor přibližně 29 m², z toho přibližně 5 m² tvoří balkon. Jeho hosté si mohou užívat odděleného prostoru se sedačkou, prostorného šatníku, koupelny se sprchovým koutem nebo vanou, toaletním koutem a fénem. Pro pohodlný spánek klientů Riviera Tour jsou připravena dvoulůžka s možností rozdělení (na vyžádání). Wi-Fi připojení zdarma, interaktivní TV, telefon, trezor a minibar v ceně. Jako hosté MSC Yacht Club si budete užívat i dalších privilegií(obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit - v rámci stejné kategorie kajut)

  

MSC Yacht Club Duplex Suite With Whirlpool. Luxusní dvoupatrové apartmá na palubách 9-12, s pohodlným přístupem do prostoru Yacht Clubu. Nabízí celkový prostor přibližně 59 m², z toho přibližně 23 m² tvoří prostorný balkon s vlastní vířivkou. Jeho hosté si mohou užívat obývacího pokoje/jídelny s gaučem, který lze přeměnit na dvoulůžkovou postel, dvou průchozích šatníků, dvou koupelen s jednou vanou a jednou sprchou, toaletním koutem a fénem. Pro pohodlný spánek klientů Riviera Tour jsou připravena dvoulůžka s možností rozdělení (na vyžádání). Wi-Fi připojení zdarma, interaktivní TV, telefon, trezor a minibar v ceně. Jako hosté MSC Yacht Club si budete užívat i dalších privilegií(obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit - v rámci stejné kategorie kajut)

 

MSC Yacht Club Royal Suite. Královské apartmá na palubě 15. Nabízí celkový prostor přibližně 58 m², přibližně 70 m² tvoří balkon se soukromou vířivkou a jídelním stolem. Jeho hosté si mohou užívat odděleného obývacího pokoje a jídelny, velkého průchozího šatníku, koupelny se sprchovým koutem, vanou, toaletním koutem a fénem. Pro pohodlný spánek klientů Riviera Tour jsou připravena dvoulůžka s možností rozdělení (na vyžádání). Wi-Fi připojení zdarma, interaktivní TV, telefon, trezor a minibar v ceně. Jako hosté MSC Yacht Club si budete užívat i dalších privilegií(obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit - v rámci stejné kategorie kajut)

  

SLUŽBY NA KAJUTÁCH

Zážitek z plavby za nejvýhodnější cenu. Balíček Bella poskytují hostům nejvýhodnější dostupné ceny, výběr kajuty ponechává na plavební společnosti. Několik dní před odjezdem jim bude přidělena nejlepší dostupná kajuta v rámci zvolené kategorie. Na plavbách s Riviera Tour zahrnuje přístup k široké škále možností a aktivit na lodi, jako jsou restaurace, bufet, divadelní představení ve stylu Broadway každý večer, zábavu pro děti i dospělé, bazén, panoramatickou posilovnu i sportovní zařízení pod širým nebem. Klientům je po dobu zájezdu k dispozici kvalifikovaný vícejazyčný personál. Změna vybrané kajuty je možná pouze za poplatek, k dispozici jsou kajuty s balkonem, oknem i vnitřní kajuty.

Hosté si sami vybírají kajutu a čas večeře. Balíček Fantastica zahrnuje všechny výhody balíčku Bella, klienti mohou ale navíc využít také flexibilitu při změnách rezervace, přednostní výběr místa k večeři, snídani na pokoji zdarma a 20 % slevu na předplacené balíčky ve specializovaných restauracích. K dispozici jsou kajuty s balkonem, oknem i vnitřní kajuty. V případě změny kajuty z provozních důvodů bude hostům poskytnu vyšší druh kajuty. 

Balkonové kajuty a apartmá na nejlepších místech s nadstandardními výhodami. Balíček Aurea udělá z plavby opravdu nezapomenutelný zážitek, nejen díky možnosti výběru z nejprostornějších balkonových kajut a apartmánů a nejlepších míst na nejvyšších palubách, ale i díky dalším exkluzivním výhodám. Kromě výhod balíčku Fantastica budete mít také možnost přednostního nalodění a vylodění, přivítání proseccem a čokoládou, jejich kajuta bude vybavena vlastními župany, pantoflemi a koupelnovými potřebami. Během dovolené budete mít možnost kdykoliv povečeřet ve vyhrazené restauraci nebo relaxovat na soukromé sluneční terase. Kromě toho můžete zavítat do Termální zóny a odpočívat díky speciálnímu předplacenému balíčku SPA, který vám bude k dispozici se slevou. 

Více informací o kajutách na lodích naleznete na této stránce.

 

► AKTUÁLNÍ POZICE MSC VIRTUOSA ◄

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT 

Články o tématu "MSC Virtuosa" na webu Riviera Tour:

TECHNICKÉ INFORMACE A ROZMÍSTĚNÍ KAJUT NA LODI MSC VIRTUOSA (v češtině; POUZE ORIENTAČNÍ, AKTUÁLNĚ DOCHÁZÍ KE ZMĚNĚ ROZMÍSTĚNÍ KAJUT ZE STRANY LODNÍ SPOLEČNOSTI)

VŠECH 19 LODÍ SE VRACÍ NA MOŘE (prosinec 2021)

MSC VIRTUOSA POKŘTĚNA V DUBAJI (prosinec 2021)

NÁVŠTĚVA LODI MSC VIRTUOSA (video)

 

Právní upozornění:

Všechny údaje na webu www.rivieratour.cz jsou informačního charakteru a mají klientům přiblížit vybavení lodí, servis na lodích a služby. Vybavení, služby a servis na lodích se může lišit a během času plavební společnost upravuje a mění služby, ceníky, obsah služeb apod. Služby na lodích, jejich rozsah a cenu určuje vždy plavební společnost. Proto pro uzavření cestovní smlouvy jsou vždy platné údaje a nabídka uvedená v cestovní smlouvě.    

MSC Virtuosa

pluje na těchto plavbách

Kam plujeme

Středomoří

ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ

Pokud se klienti RIVIERA TOUR rozhodnou prom plavby-zpravidla začínají ZÁPADNÍM STŘEDOMOŘÍM. Především Vás zcela jistě lákají velmi zajímavé  a zvučné destinace jako jsou Barcelona, Korsika, Mallorca, Ibiza ,Sicílie, Malta a další.

Další výhodou je i poměrné stále počasí, zejména pokud se jarních a podzimních plaveb týče. A proto spousta mořeplavců využívá zejména zimních plaveb za velmi výhodné ceny a počasí jako stvořené pro poznávání nových míst a destinací.

V letních měsících lákají skvělé pláže na Ibize, Mallorce, Korsice a nebo plavby s možností večerních výletů v Palmě a nebo návštěvě nočních party a diskoték na ostrově Ibiza.

VÝCHODNÍ STŘEDOMOŘÍ

Navštivte kolébku prvních civilizací, zažijte historii jinak. Řím, Olympie, Bari, Dubrovník. Nejenom těmito historickými městy proplouvají naše středomořské plavby. Kdy jindy máte možnost poznat tolik zásadních míst, během jedné dovolené.

Plavby Středomořím organizujeme již několik let. Právě proto vám naši delegáti budou neocenitelným pokladem, který na moři naleznete.

V naší nabídce naleznete i speciální fakultativní výlety za poznáním historie, života místních lidí, náboženství, kultur a přírodních krás.


Plavby v Středomoří

Kam plujeme

Karibik a Severní Amerika

Karibik je snem každého cestovatele. Tato destinace není o historii, ale o krásách přírody, potápění, koupání, šnorchlování, opalování, relaxu, karibském rumu a latinskoamerických tancích. Kromě plaveb Karibikem s námi můžete vyrazit také na plavby Severní Amerikou z New Yorku do Kanady. Velkou výhodou jsou v této destinaci přímé lety Vídeň – Miami – Vídeň (u vybraných plaveb).


Plavby v Karibik a Severní Amerika

Kam plujeme

Exotické plavby

Plavby v Exotické plavby

Kam plujeme

Dálkové plavby a plavby kolem světa

Zažijte s námi opravdový životní zážitek. Udělejte radost sami sobě a vyrazte odpočívat, poznávat nové místa, nové kultury, světovou kuchyni, skvělé lidi, nádherná místa, památky. Na dálkových plavbách a na plavbě kolem světa s MSC Cruises můžete navštívit až 33 zemí a zavítat až do 52 destinací. Při přípravě této plavby se věnujeme každému zákazníkovi individuálně a připravíme pro Vás plavbu, na které se budeme snažit maximálně vyhovět vašim požadavkům a splnit tak váš životní sen.

Plavby v Dálkové plavby a plavby kolem světa

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme