Základní informace o lodi

Díky přehodnocení původního ikonického prototypu lodi, získala MSC Seashore o 65% vice veřejné plochy a tím získala 13 000 m2 venkovních prostor, které skutečně propojí hosty s mořem a tím ještě více obohatí zážitek na palubě.  

O 16 metrů delší než její sesterská loď nabízí MSC Seashore nejnovější technologie v oblasti ochrany životního prostředí, nové salonky a bary, na míru vyrobenou sochu Venini, jídelní
prostory, širokou škálu možností zábavy, extravagantní obchody a další možnosti, kde strávit svůj volný čas. Pro ty, kteří hledají exkluzivitu a soukromí ve světě MSC je zde možnost volby MSC Yacht Clubu, unikátního konceptu “loď v lodi”.


Mohlo by Vás zajímat- námi publikované články:

KOMPLETNÍ PRŮVODCE MSC SEASHORETECHNICKÁ DATA MSC SEASHOREBUDOUCÍ LODĚ MSC CRUISES PRO PODPORU ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍMSC CRUISES HLÁSÍ 6.MĚSÍCŮ DO SPUŠTĚNÍ NOVÉ LODĚ NA MOŘE - MSC SEASHOREMSC CRUISES BUDOU VYUŽÍVAT SYSTÉM SANITACE VZDUCHUMSC SEASHORE NABÍZÍ HOSTŮM NOVÉ GASTRONOMICKÉ ZÁŽITKY


Nová generace ekologických technologií
Loď je vybavena nejnovějšími technologiemi, které minimalizují její ekologickou stopu, nepřetržitě snižují dopad na životní prostředí a zajišťují ještě čistší emise do ovzduší, včetně špičkových hybridních systémů čištění výfukových plynů (EGCS), , nejmodernější systém selektivní katalytické redukce (SCR) ke snížení oxidů dusíku o 90 procent a pokročilý systém čištění odpadních vod nové generace na velmi vysoké úrovni (AWTS).

Bezpečný vzduch pro bezpečnější plavbu
MSC Seashore je první výletní lodí na světě, která je vybavena novým systémem sanitace vzduchu vyvinutým společností Fincantieri „Safe Air“. Využívá technologii UV-C lampy, která eliminuje 99% virů a bakterií, aby zajistila čistý a bezpečný vzduch pro hosty a posádku. Loď je zásobována 100% čerstvým vzduchem bez recirkulace.


Ohromujíci design
MSC Seashore naráží na výrazně odlišný profil od ostatních lodí na moři Venkovní promenády nabízí jedinečné příležitosti, jak dostat hosty ještě blíže k moři. Jedna z dalších velkolepých krás na lodi je most se skleněnou podlahou “Bridge of Sight”,  který se nachází 22 metrů nad nekonečným bazénem a nabízí neuvěřitelný výhled na oceán


Nakupování
Dalším prvenstvím na moři je jedinečný maloobchodní zážitek v nákupních prostorech, ve kterém na sebe obchody plynule navazují. Obchody nabízí světové luxusní značky.

Gastronomické dobrodružství
 MSC Seashore nabídne rozsáhlý výběr vnitřních i venkovních restaurací a barů s nabídkou různých mezinárodních kuchyní. Osmá paluba nabízí nové místo “Chef’s Court”, které nabízí pět speciálních restaurací a dva bary.

Plavební společnost MSC Cruises se zavázala stavět jedny z nejinovativnějších lodí na světě - a tato inovace se týká i našeho vlivu na životní prostředí. Dlouhodobým cílem je dosáhnout toho, aby plavby byly s nulovým dopadem na životní prostředí. Každá další nová loď plavební společnosti MSC Cruises se snaží tomuto cíli přiblížit společně s vynaloženými investicemi, které pomáhají urychlit vývoj ekologické technologie příští generace.
MSC Seashore nabízí některé z nejpokročilejších ekologických technologií, které jsou v současné době k dispozici. Díky tomu, získala loď  notaci „udržitelná loď“ od  klasifikační společnosti RINA. Jedná se o zápis založený na cílech, který lze přiřadit lodím, které prokazují, že splňují požadavky související s udržitelností, což odráží strategické cíle udržitelnosti přijaté OSN.

Environmentální technologie
Hybridní systém čištění výfukových plynů: tato technologie dosahuje 98% snížení emisí oxidu siřičitého (SOx).

Systém selektivní katalytické redukce: Systémy SCR snižují emise oxidu dusíku (NOx) z výfuku o 90%.

Elektřina z pevniny: možnost se lodi připojit k místním energetickým sítím v přístavech, kde je tato infrastruktura k dispozici. To umožňuje minimalizovat používání motoru v přístavech, což vede k podstatnému snížení emisí, když jsou lodě blízko městských oblastí.

Pokročilé systémy čištění odpadních vod: s čisticími standardy, které jsou vyšší než většina zařízení na čištění odpadních vod na pevnině a systém úpravy balastní vody, aby se zabránilo vypouštění invazních druhů do mořského prostředí.

Management podvodního hluku: systém, který minimalizuje dopad akustického zvuku a snižují jejich potenciální účinky na mořskou faunu, zejména na mořské savce v okolních vodách.

Management odpadu: veškerý odpad se rozděluje do sedmi hlavních kategorií a na palubě lodi jsou speciální stroje a postupy pro drcení, zhutňování každé kategorie odpadu, aby mohl být adekvátně uložen na palubě, než bude vyložen v přístavu k recyklaci.

Energetická účinnost: Všechny nové lodě jsou vybaveny širokou škálou energeticky účinných zařízení, která snižují a optimalizují využití motoru. Patří sem chytrá ventilace, pokročilé klimatizační systémy s automatizovanými smyčkami rekuperace energie, LED osvětlení ovládané inteligentními systémy řízení, speciální barva trupu, která snižují odpor vzduchu a mnoho dalšíchMSC Seashore je sedmá výletní loď společnosti MSC Cruises s MSC for Me - propojený zážitek z plavby, který je navržen tak, aby bezproblémově obohatil čas strávený na palubě a pomohl hostům vytěžit maximum z dovolené.

Tato vícekanálová digitální nabídka poskytuje hostům informace, které potřebují, kdykoliv a kdekoliv je chtějí, pomáhá jim s plánováním a rezervací služeb, které chtějí, a dává hostovi kontrolu nad jeho osobním zážitkem z plavby.

Začněte plánovat plavbu od okamžiku rezervace
Jakmile si hosté zarezervují svou plavbu, mohou ji začít plánovat stažením mobilní aplikace MSC for me, která jim umožní přístup k celé řadě služeb, včetně:

Prohlížení si předplacených balíčku za nejlepší ceny: zarezervuj si* nápojové balíčky, speciální menu v restauracích, exkurze a další.
Naplánujte si perfektní plavbu: začněte si sestavovat osobní program plavby. Od tematických večerů, tanečních kurzů až po rodinné aktivity a zábavu. Naplánujte si to ještě před naloděním a nastavte si upozornění a oznámení na Vámi vybrané aktivity, hned na palubě.
Před-registrace kreditní karty: přeskočte tento krok na palubě a zajděte si po nalodění rovnou na koktejl.

Dokončení odbavení: dokončete odbavení v aplikaci MSC pro me a buďte připraveni na nalodění.


Využijte každý okamžik na palubě na maximum
Jakmile se hosté dostanou na palubu, mohou prostřednictvím aplikace využívat další funkce MSC for me. Stejně jako možnost využít interaktivní dotykové obrazovky po celé lodi, chytré TV v kajutách nebo požádat o pomoc posádku lodi, která jim pomůže prostřednictvím jejich pracovních tabletu.


MSC for Me Chat: hosté si mohou navzájem posílat zprávy přímo prostřednictvím aplikace MSC for Me, aniž by si potřebovali zakoupit internetový balíček. Pokud budou chtít hosté mezi sebou chatovat, jednoduše naskenují QR kód v aplikaci svého přítele a začnou diskutovat o tom, kde se před večeří sejít na drink nebo odpolední koktejl.
Rezervace: hosté si můžou v aplikaci zarezervovat restauraci, divadelní představení SPA servis a exkurze.
Informace na palubě: Během plavby mohou hosté snadno získat veškeré informace o plavbě.

‘Co jíst’: nutnost pro všechny labužníky na plavbě! Tato funkce napomáhá hostům užít si destinaci prostřednictvím jídla. Pomocí aplikace získat doporučení na místních kuchyni, kterou musí ochutnat.

Interaktivní mapa lodi: navigace na lodi nebyla nikdy snazší díky interaktivním mapám na interaktivních dotykových obrazovkách na lodi, se snadnými pokyny popsanými krok za krokem, jak se dostat do kajuty, na dnešní večeři do restaurace, nebo jak se dostat do toho neprobádaného baru.
Denní plánovač: hostům nic neunikne díky plánovači plavby a upozorněním, procházením denních událostí, aktivit a zajímavostí v aplikaci, na palubní televizi a interaktivních dotykových obrazovkách.
Lodní účet: hosté si mohou kontrolovat svou fakturu a sledovat své výdaje a aktuální zůstatek na lodním účtu přímo prostřednictvím aplikace MSC for Me.


NFC náramky: tyto šikovné náramky propojí hosty s lodí bez potřeby lodní karty. Pomocí náramku si zarezervujte a zaplaťte za služby, otevřete dveře od kajuty a další.
 Vše pro Vaše děti

Pokud si chcete užít dovolenou s Vašimi ratolestmi-MSC ARMONIA je to pravé ořechové. Paluba je opravdu přizpůsobena pro rodiny s dětmi, na lodi naleznete dětské kluby a herny-LEGO  a pod.

Kajuty

Kde budete spát?

Další kajuty

Vybavení lodě

Co si můžete užívat?

Kromě divadelních představení, hraných v plném rozsahu v hlavním divadle lodi s kapacitou 1 200 míst, MSC Seashore nabízí více než 16 hodin každodenní zábavy pro celou rodinu. Zábavních míst na MSC Seashore je nespočet a ponoří hosty do různých částí vesmírů. Tyto místa jsou vybaveny nejnovější technologií pro fantastické zábavné zážitky. Možnosti jsou nekonečné, od hlavního divadla přes nový zadní lounge, high-tech diskotékou, kasina, většího než kde jinde až po sportovní bary. Zkrátka každý účastník plavby si něco najde.


New York City styl
MSC Seashore nebyla navržena jen, aby přiblížila hosty k moři díky svým venkovním prostorům, ale dává taky holt městu New York, který se promítl do konceptu lodi a hosté na něj narazí i během kulturních zážitků na lodi. Patří mezi ně designové prvky lodi, názvy veřejných prostor a barů. Další symbol města, který je promítnut na lodi je impozantní čtyřmetrová replika Sochy svobody v srdci kasina a nově navržená rozsáhlá maloobchodní a zábavní zóna s příhodným názvem Times Square. Další velkou dominantou lodi je působivá 8,5 metrů vysoká LED stěna, umístěna přes 4 paluby s projekcí ikonického panoramatu Manhattanu, které se může měnit ze dne na noc a nabízí autentické scenerie tohoto metropolitního města.
Každý večer se zvědaví kolemjdoucí společně s hosty, kteří odchází z divadelního představení potkávají na Times Square a obdivují novou scénu, kde pokaždé hosty provede jiný hudební styl z různých hudebních ér. Od starých “oldschoolovek”, přes diskotéky, klasického rocku, až po písničky z 80.let a samozřejmě hity současnosti. New Yorkská atmosféra rozzáří večer, když se hosté připojí k odpočítávání Nového roku inspirovaného pokaždé jiným desetiletím.
Vzrušení & Adrenalin
Neuvěřitelně zábavní vybavení na palubě  MSC Seashore bude vyhovovat každému milovníkovi adrenalinu, který chce zažít zábavu a vzrušení, bez kterého neodejde domů z lodi. Tato možnost pestré zábavy, kterou MSC Seashore nabízí je také díky nejnovějším high-tech dobrodružným hrám v “Hall of Games”, které zahrnují zábavu:
MSC Formula Racer – ideální pro nadšence automobilových závodů, kteří touží po novém rychlostním rekordu
Pohlcující XD kino – kde se hosté mohou nechat pohltit alternativním světěm skrz 3D brýle.


Run the River – stimulátor raftingu, vybavený  VR sluchátky a speciálními efekty. Jedná se o dynamickou  virtuální “indoor” atrakci, která v odvětví aquaparků ještě nebyla. Hosté se mohou vydat na úchvatný 360 ° zážitek prostřednictvím nádherných a vzrušujících scén. Tento simulátor raftingu má sjezd třídy 4, během které hosté zažijí i bouři a budou obdivovat úchvatné výhledy. Stimulátor přináší hostům extrémní sportovní zážitek s autentickými pocity jak při raftingu a to absolutně v bezpečí.

The chic “Le Cabaret Rouge”
MSC Seashore představuje zbrusu nový salonek-bar  plný úžasných představení a nápojů dle chutí každého hosta, který se nachází na zádi lodi. Nově navržený salonek je inspirovaný francouzskými kabaretními salonky ve 20. letech 20. století. Rozprostírá se na dvou palubách, blízko vody a díky obrovským skleněným stěnám nabízí nádherný výhled na moře. Se 400 místy k sezení, tento multifunkční prostor plynule přechází od klidného posezení s živou hudbou až po totální taneční party.

V průběhu šesti nocích na plavbě, hosté objeví tento prostor, kde se střetává hudba, tanec, kultura, koktejly a také se zde každou noc dává pocta různým umělcům Mezi DJ sety a vystoupením budou v baru představeny originální show, které jsou pastvou pro oči. Můžete se těšit na akrobaty, tanečníky, zpěváky a muzikanty, kteří se stočí do jedné dech beroucí podívané. Šest show je následujících.

Monetův večer “Monet’s Soirée” – Živá kapela a umělci vyzdvihnou některá z největších děl Clauda Moneta od hudebních hitů od Coldplay, Vitamin String Quartet, Maroon 5, U2 a dalších, zatímco hosté popíjejí šampaňské a tančí celý večer.


Picassův noční klub “Picasso’s Night Club” – Slavné „Modré období“ Pabla Picassa inspiruje barevný večer hudebních hitů. Le Cabaret Rouge bude představovat hitparády od velikánů jako Elvis Presley, Aretha Franklin, Alicia Keys, Carole King, Billy Joel a Stevie Wonder.


Ženy v umění “The women in Art” večer jako vysokoenergetický rockový koncert inspirovaný ikonami jako Frida Kahlo, Whitney Houston, Georgia O'Keeffe, Adele a Lady Gaga-a dokonce se zastaví na vystoupení i Mona Lisa, která postaví hosty na nohy a rozezpívá publikum.


Velkolepá Paříž “A Paris Spectacular” s Toulouse-Lautrec představuje typická francouzská děvčata z Can-Can, která do tohoto vzrušujícího a romantického večera přinášejí choreografie s vysokou energií a odehrávají se na pozadí slavného uměleckého díla Henri de Toulouse-Lautrec.


Moderní sbírka “The Contemporary Collection” Nabízí energetickou taneční párty se soundtracky za posledních 50 let.  DJ pouští ty nejikoničtější hity světových mistrovských děl současné doby.


Hvězdná noc s Van Goghem “Starry Starry Night with Van Gogh” – večer plný tanec a hudby společně s umělci létajícími nad hlavou na hvězdné obloze uměleckých děl Vincenta Van Gogha.
Koupání na MSC Seashore

byl posunut zcela na novou úroveň s vylepšenými a novými funkcemi pro všech šest bazénů, které nabízejí vše od vzrušení a dobrodružství pro mladší hosty až po stylovou relaxaci u bazénu pro ty, kteří si chtějí odpočinout na palubě.

Nekonečný bazén na zádi

bazény Jungle Pool s posuvnou střechou-15 vířivek

Hlavní bazén
Další vlastností MSC Seashore, která byla vylepšena ve srovnání s ostatními loděmi ve své třídě, je Long Island Pool. A to díky dvojnásobné vodní ploše, dvojí hloubce a 360 stupňovém ostrůvku s fontánou uprostřed bazénu.
 
Ohromující zadní bazén byl přepracován na nekonečný bazén, který se nyní rozprostírá na zádi lodi. Se skleněnou stěnou nabízí nepřerušovaný výhledy na oceán včetně 2 nekonečných vířivek
Tento bazén je jeden z největších nekonečných bazénu na moři, který nabízí lehátka v různých hloubkách bazénu. Jelikož je bazén na palubě 8 blízko vody, je to ideální místo pro spojení s mořem a nádherný výhled na východ a západ slunce.


Dvě nekonečné vířivky
Dvě nekonečné vířivky – jedna na každé straně lodi,  představuje další vzrušující inovaci v relaxaci. Každá z vířivek umístěných na vnější promenádě nabízí 20 sedadel obrácených k moři s uklidňujícími vodními tryskami, což je dokonalé relaxační místo s nádherným výhledem na moře.

Hlavní bazén
Další vlastností MSC Seashore, která byla vylepšena ve srovnání s ostatními loděmi ve své třídě, je Long Island Pool. A to díky dvojnásobné vodní ploše, dvojí hloubce a 360 stupňovém ostrůvku s fontánou uprostřed bazénu.


Aquadream VR & Aquapark

Aquapark Pirates Cove nabízí působivou škálu zábavných a vzrušujících aktivit pro celou rodinu, včetně dobrodružných stezek, honů za pokladem a mnoha dalších. Krakenova chapadla obepínají dobrodružnou stezku na cestě do Long Island Pool. Hledači dobrodružství si mohou užít zážitek na hlavním tobogánu s virtuálním výletem, který začíná tím, že Kraken útočí na středověké město a snaží se chytit hosty svými chapadly.


Posuvná střecha
Bazén The Jungle pool, který se rozkládá přes dvě paluby lze zavřít a v případě potřeby vytvořit krytý bazén. Tato oblíbená oblast byla rozšířena o další palubu nad prostorem, kolem kterého vzniklo nové místo k relaxaci a posezení. V blízkosti na palubě 16, se nachází bufet s poledními svačinkami, ideální pro rodiny, které rády tráví svůj čas u bazénu.


DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ

MSC Seashore nabízí hostům 4 nové a originální divadelní inscenace v plném rozsahu, hrané třikrát za večer v divadle Madison.
RELAXACE & REGENERACE

Otevření dveří do MSC Aurea Spa je jako vstup do jiného světa. Tento svět pohody, kondice a péče o sebe musí vidět každý, kdo se chce rozmazlovat. Lázně MSC Aurea Spa, které jsou bohatě vybaveny novými a vylepšenými vymoženostmi a nádherným výhledem na moře, nabízejí řadu možností relaxace a omlazení, včetně profesionálního kadeřnictví, holičství a nehtového studia.

Tento luxusně vytvořený prostor je navržen k revitalizaci těla i duše s velkým výběrem inovativních a autentických masáží a kosmetických procedur. MSC Seashore se může pochlubit 21 místnostmi pro procedury, včetně dvou místností pro procedury pro páry, lázeňského centra Medi a exkluzivního venkovního prostoru pro relaxaci na slunci.Fitness NA PALUBĚMSC tělocvična s technologií Technogym®
Vedle MSC Aurea Spa nabízí MSC Seashore svým hostům také příležitost trénovat s úchvatným panoramatickým výhledem v neuvěřitelné 290m2 MSC Tělocvičně, naplněné zbrusu novým nejmodernějším vybavením.


Tělocvična je rozdělena na 3 hlavních části:

Nejmodernější tělocvična s ultramoderním fitness vybavením pro kardio i silový trénink.

Spin místnost pro skupinové lekce.

Místnost na jógu pro lekce s průvodcem


MSC Sport Aréna
Nahoře, na palubě 20,  vysoko nad mořem, mohou hosté navštívit další místo, kde se lze během dovolené aktivně věnovat pohybu. Jedná se o sportovní arénu, která hostům nabízí tyto možnosti:Tenis-Malá kopaná-Volejbal-Basketbal


DĚTSKÝ PROGRAM “AWARD-WINNING” PRO DĚTI & RODINY

MSC Cruises myslí i na nejmenší hosty, kteří mají během plavby možnost zažít spoustu zábavy a dětských aktivit. Dětská zóna na MSC Seashore je největší ve flotile lodí plavební společnost s vyhrazeným prostorem 703 m2, které jsou vybaveny technologiemi, jako na žádné jiné lodi a na děti tak čeká spoustu dobrodružství. Díky nabitému programu sportu, her, dětských večírků a dalších možností, čeká na děti nekonečné vzrušení, zábava a také noví přátelé.
Dětský klub “Award-winning Kids Club” je rozdělen do pěti různých klubů pro věkové kategorie od 1 do 17 let, otevřený každý den plavby. V každém klubu se o děti postará náš kvalifikovaný vícejazyčný personál certifikovaný podle předpisů CLIA pro ochranu dětí. Dětské kluby jsou k dispozici pro nejmladší hosty až po mládež a aktivity jsou organizovány podle věkové skupiny:
Speciálně pro kojence, ve spolupráci s Chicco®: Baby Club pro batolata do 3 let, s kvalifikovanými členy posádky, 
Pro mladší děti: Mini Club a Juniors Club (3 - 11 let),
Pro starší děti: Young Club a Teen Club (12-17 let), včetně zbrusu nového TEENS LAB zóny, zcela pohlcujícího, technologiemi nabitého, moderního pokoje jen pro mládež.

Největší a zcela přepracovaná „Doremi Land“ area ve flotile
Se 703 m2 vyhrazeného dětského prostoru s přepracovanými pokoji nabízí dětský koutek na palubě MSC Seashore bezkonkurenční zážitek. Ať už se jedná o výzdobu, designové barvy, dětský klub dá všem dětem šanci dotknout se hvězd, a to díky novému futuristickému tématu, který je věnovaný průzkumu vesmíru a planet.
 Dětská část MSC Seashore se může pochlubit 6 nově navrženými pokoji s prostorovou tematikou určenou dětem a mladým hostům. Téma vesmír byl zvolen z důvodu oblíbenosti mezi všemi mladými hosty plujícími na lodích MSC Cruises. Když děti vstoupí do futuristické oblasti plné planet, zářivých barev a technologií, přenesou se do zcela nové dimenze. Navíc je vítá maskot Doremi a jeho rodina astronautů a mimozemšťanů pocházejících z různých planet.


Zcela nové aktivity
Společnost MSC Cruises navrhla zcela nové aktivity pro celou rodinu – během plavby mají dohromady 98 hodin živé zábavy, aby si užili společný čas a dohromady zažili něco nového a vzrušujícího!

Mezi hlavní aktivity patří:
TLS Teens pozdní Show: Poprvé budou mladí hosté mít možnost se zúčastnit „Pozdní Show“, která je věnovaná právě jim. Podium v „The studio“ od 22:30 do 23:00 nabídne týdenní večerní program se zábavou Late Show. Mladí hosté večera se zúčastní rozhovoru, promluví o svých životech a vzorech, zahrají si týmové hry a někteří z nich dokonce vystoupí naživo. Díky TLS TEENS LATE SHOW se mladí hosté ještě lépe poznají a aby toho nebylo málo, nakonec mohou vyhrát ceny, a cítit se jako hvězdy plavby.

Hudební hra MSC: Živá herní show “MSC Original”, které se zúčastní celá rodina. Tato nepřehlédnutelná herní show je  vytvořená ve spolupráci s Jumpcut Media a je vhodná pro všechny věkové kategorie. Během časového limitu jsou dva týmy proti sobě a v duelu hádají písničky, zpěváky a soundtracky. Ale vítěz bude jen jeden tým, který vyhraje originální MSC ceny.

Dokument o DOREMILANDu: Za posledních pět let se zábava na MSC Cruises pro děti a rodiny, stala jejím vlastním světem. Získává mezinárodní ocenění, tisíce hodin zábavné a rodinné aktivity, kostýmy, maskoti, webové série, karikatury, herní show, technologie, sport a umění, to vše tvoří svět Doremi, známější jako „Doremiland“. Dokument poprvé odhalí zákulisí, podá zprávu o úspěších a zodpoví mnoho otázek statisíce dětí a mladistvých, kteří se společností v posledních letech cestovali nebo se chystají v budoucnu.

Young & Teens Klub: Za posledních několik let se počet mladých a mladistvých na lodích MSC výrazně zvýšil, což představuje 42% těchto hostů na palubě. MSC Cruises vzali v úvahu potřeby mladistvých uniknout a ještě vice se odpojit od zbytku rodiny. Dospívající si užijí pohodlí dvou exkluzivních pokojů a tak si mohou užívat pocit svobody, využívat samostatný vchod a vlastní prostor pro zábavu a technologie.

KAJUTY A SUITY s nádherným výhledem na moře

MSC Seashore se pyšní nejvyšším poměrem balkonových kajut s výhledem na oceán ve flotile a nabízí širokou škálu pohodlných a elegantních možností ubytování, které vyhoví všem potřebám. Loď nabízí působivou škálu 12 typů kajut s inovativním designem a prostornými venkovními plochami.

Velký suite se dvěma ložnicemi
Tento extravagantní suite pojme až šest osob na ploše 49m2 prostoru, s rozsáhlým a soukromým balkonem o rozloze 7m2 a dvěma oddělenými ložnicemi pro maximální pohodlí: jedna s manželskou postelí a druha se dvěma samostatnými lůžky. Má oddělený jídelní a obývací pokoj s šatnou, dvěma koupelnami, včetně jedné s vanou.


Aurea suite – na zádi
MSC Seashore má čtrnáct kajut na zádi v kategorii Aurea, kde si hosté mohou vychutnat fascinující výhled na moře. Tyto suity mají rozlohu od 17 m2 do 32 m2 a díky jejich velké rozloze a balkonu se suity stávají perfektním místem pro relaxaci s výhledem na moře.

 Suite s vlastní vířivkou

nabízí tato 28m2 prostorná kajuta se soukromou vířivkou na 7m2 skleněném balustrádovém balkonu vše pro jeden z nejlepších výhledů na oceán. Tento suity s možností výběru mezi manželskou postelí nebo samostatnými postelemi, zahrnuje posezení s pohovkou,  koupelnou s vanou  a tak nabízí stylovou plavbu a úplnou relaxaci.

Balkonová kajuta
Působivý výběr z 1 426 balkonových kajut různých velikostí, počínaje od  16m2 až po 26m2.

Řadové balkonové kajuty
Tyto kajuty umožňují hostům odpočívat a relaxovat na slunci na vlastní rozšířené soukromé terase s výhledem na lodní promenádu.

Rodinné kajuty
MSC Seashore nabízí více možností pro rodiny, od kajut Superfamily, které kombinují dvě sousední kajuty a pojmou až šest osob, až po kajuty Superfamily Plus, které spojují tři kajuty do jedné, až pro 10 osob. S tolika možnostmi si opravdu každý najde to své..Nekonečné MOŽNOSTI JÍDLA PRO KAŽDÝ DEN
 
S 18 bary a salonky, včetně 12 vnitřních a šesti venkovních prostor, pěti specializovanými restauracemi a čtyřmi hlavními restauracemi - na palubě MSC Seashore čeká na hosty gastronomické dobrodružství s globálně inspirovanými nabídkami. Ať už hosté dávají přednost, neformálním nebo naopak formálnějšímu stolování, zážitek z každé restaurace či baru potěší i ty nejnáročnější mlsné jazýčky.
Loď byla zcela přepracována tak, aby zahrnovala ještě více možností k jídlu a pití s novými bary a restauracemi, stejně jako venkovní prostory s posezením, které spojuje hosty s mořem a dostává tak stolování do nových výšin.
Loď nabízí čtyři hlavní jídelní restaurace, včetně specializované restaurace pro hosty Aurea, která ve stylovém prostředí podává prvotřídní středomořské a mezinárodní speciality. Nabídky se mění každý den a k snídani, obědu i večeři se připravují vynikající pokrmy.

Čtyři hlavní jídelní restaurace: Central Park
5th Avenue Tribeca
Manhattan pouze pro hosty Aurea
Pro příležitostnější stolování byl bufet Marketplace přepracován tak, aby hostům poskytl pocit, že se nacházejí na skutečném trhu se třemi odlišnými oblastmi s různým designem a prostředím-Il Mercato, La Piazza a La Trattoria Bufet navíc nyní obsahuje nový venkovní jídelní kout jako součást Sky Baru, který doplňuje jeho 1 100 míst k sezení v interiéru, a také pohodlné posezení v salonku, takže je ideálním místem pro koktejl s dokonalým výhledem na moře.

Restaurace MSC Yacht Club byla rozšířena o snídani, oběd a večeři v soukromé restauraci s nabídkou à la carte menu se speciálními kuchařskými specialitami, která se denně mění, s širokým výběrem gurmánských jídel doplněným rozsáhlým vinným lístkem podávaným ve vznešeném stylu s bezvadnými službami obsluhy.

 MSC Seashore

pluje na těchto plavbách

Kam plujeme

Arabské Emiráty - Indie - Asie - Japonsko

Pro naše cestovatele jsme rozšířili nabídku plaveb právě do oblasti SAE. Bylo pro nás velkým potěšením, že to byl krok správným směrem. Spousta letitých mořeplavců vyhodnotilo tuto plavbu jako nejlepší ze všech.

Můžete očekávat moderní velkoměsta, krásnou historii, starodávné trhy v kontrastu s luxusními obchodními domy.

 Plavba v SAE je opravdu plná kontrastů a pokud zavítáte do destinace MUSKAT ,budete si připadat jako v pohádce. Výhodou je i přímý let Vídeń - Dubaj

Plavby v Arabské Emiráty - Indie - Asie - Japonsko

Kam plujeme

Evropa – Anglie – Skotsko – Island

Musíte milovat moře a je třeba počítat s tím, že počasí může být vrtkavé. Ale to už k poznávání Anglie, Islandu a nebo Skotska rozhodně patří. Odměnou Vám budou úžasné přírodní scenérie, poznání nových destinací, měst a kultury.

Velmi zajímavou novou destinací v rámci plaveb je i okruh Skotsko -Island na MSC PREZIOSA, který přinese cestovatelům nevšední zážitky

Plavba KOLEM EVROPY se kterou jsme začínali v ČR jako první, si již za ta léta získala své příznivce. Jistě zajímavou zkušeností je i plavba na oceánu, která je značně rozdílná od plaveb ve středomoří. Lákavé jsou zejména destinace, kam se během běžného roku mořeplavec nedostane- La Havre, La Coruna...

Zimní plavby na Casablancu, Kanárské ostrovy a Madeiru ve Vás zanechají krásné vzpomínky i překvapení z nově navštívených destinací jako například Malaga, Cadiz nebo Gibraltar.

Plavby v Evropa – Anglie – Skotsko – Island

Kam plujeme

Miniplavby - Atlantické a jiné plavby

Plavby v Miniplavby - Atlantické a jiné plavby

Kam plujeme

Plavba kolem světa -Transatlantické plavby

Zažijte s námi opravdový životní zážitek…

Zasloužíte si  udělat radost sami sobě, zasloužíte si odpočívat,
poznávat nové místa, nové kultury, světovou kuchyni, skvělé lidi, nádherná místa, památky….

Na plavbě kolem světa s MSC Cruises navštívíte až 33 zemí a zavítat tak můžete až do 52 destinací. Přípravě této plavby se věnujeme každému zákazníkovi individuálně a připravíme pro Vás plavbu , kde se budeme maximálně snažit vyhovět Vašim požadavkům s splnit
Vám tak Váš životní sen.

Plavby v Plavba kolem světa -Transatlantické plavby

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme