Základní informace o lodi

 • Plavební společnost: MSC Cruises Italy
 • Počet hostů: 5877 osob
 • Posádka: 1648 osob
 • Počet kajut: 2270
 • Délka lodi: 339 m
 • Šířka lodi: 41 m
 • Počet palub: 20
 • Rychlost v uzlech: 21,8
 • Rok výroby: 2021
 • Místo spuštění: MSC Ocean Cay, Bahamy
 • Registrace lodi: Valletta, Malta
Úchvatné výhledy

Se 74 metry je MSC Seashore jednou z nejvyšších výletních lodí na moři. Návštěvníci si tak mohou užívat těch nejlepších výhledů na slavné světové přístavy. Jedním z nejoblíbenějších vyhlídkových míst je ohromující Bridge of Sighs na zádi lodi.

Inspirace New Yorkem

Světoznámé Velké jablko inspirovalo velkou částí interiérů i exteriérů MSC Seashore. Najdete zde i čtyřmetrovou kopii Sochy svobody a nákupní zónu inspirovanou Times Square a Manhattanem.

Větší prostor pro relax

Oproti jiným lodím je MSC Seashore vyšší a širší, proto na ní naleznete ještě více prostoru pro opalování a zábavu. Specialitou je hlavní bazén s ostrovem a fontánou uprostřed.

Nekonečné bazény

Rozšíření spodních pater MSC Seashore umožnilo konstruktérům vytvořit nová relaxační místa, včetně bazénů, které jakoby nikdy nekončí a splývají s vodní hladinou.

Kajuty

Kde budete spát?

Další kajuty

Vybavení lodě

Co si můžete užívat?

MSC Seashore je první lodí třídy Seaside EVO. Ta staví na průkopnickém designu lodi třídy Seaside, jehož cílem je přiblížit hosty více k moři, který rozšiřuje o řadu zcela nových funkcí, prostorů a zážitků. Tím, že je navržena tak, aby si hosté loď užívali hlavně zvenčí, posouvá MSC Seashore pobyt na moři na zcela novou úroveň.


► VIDEOPROHLÍDKA LODĚ MSC SEASHORE ◄


PROPOJENÍ S MOŘEM

MSC Seashore je o 16 metrů delší než její sesterské lodě MSC Seaside a MSC Seaview. Díky přehodnocení původního konceptu získala MSC Seashore o 65 % více veřejné plochy, tedy asi 13 000 m² venkovních prostor, které hosty ještě více propojí s mořem a obohatí tím jejich zážitek na palubě. Jedním z největších lákadel lodi je most se skleněnou podlahou “Bridge of Sight”, který se nachází 22 metrů nad bazénem na zádi lodi a nabízí neuvěřitelný výhled na oceán. 

MSC Seashore nebyla navržena jen aby přiblížila hosty k moři díky svým venkovním prostorům. Interiér lodi vzdává holt městu New York, jehož nezaměnitelná architektura se promítla do designového konceptu lodi. Kromě impozantní čtyřmetrové repliky Sochy svobody v srdci kasína vás tak jistě mile překvapí také maloobchodní a zábavní zóna s příhodným jménem Times Square, inspirovaná světoznámým náměstím. Další velkou dominantou lodi je působivá 8,5 metrů vysoká LED stěna s projekcí panoramatu Manhattanu, které se mění podle denního období a nabízí autentické scenerie této metropole. Zde vás každý večer po divadelním představení překvapí nová scéna, která hosty provede hudebními styly různých ér - dd starých “oldschoolovek”, přes diskotéky, klasický rock, až po písničky z 80.let a hity současnosti.

MSC Seahore nabízí nejnovější technologie v oblasti ochrany životního prostředí, nové salonky a bary, na míru vyrobenou sochu Venini, jídelní prostry, širokou škálu možností zábavy, nakupování a možností, jak trávit volný čas. Ti, kteří hledají exkluzivitu a soukromí, jistě ocení možnost ubytování v Yacht Clubu na přídi lodi, který více než kdykoliv předtím rozvíjí koncept "lodě v lodi".


TÉMATICKÉ BARY A RESTAURACE

Na palubě MSC Seashore se nachází velké množství barů a restaurací, své chuťové buňky v nich potěší milovníci asijské kuchyně, mořských plodů nebo mexické kuchyně. Nepřebernou nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů má připraveno 19 různých barů a pubů. My z Riviera Tour vám doporučujeme si tyto možnosti pořádně užít - nikde jinde totiž nemáte možnost zažít autentický zážitek jídla a stolování ze všech koutů světa. A abyste nekupovali zajíce v pytli, pár možností, kam na lodi za jídlem a pitím zajít, vám nyní představíme. 

HOLA! Tacos & Cantina. Latinsko-americká a mexická rodinná restaurace, ve které si můžete vychutnat různé street food speciality a vybrat si z rozsáhlé nabídky alkoholických nápojů z tequilly či mezcalu v zábavném interaktivním prostředí.


Butcher´s Cut nově pod širým nebem. Ikonický steakhouse amerického stylu servíruje kvalitní hovězí maso Angus. Hosté si mohou vybrat z menu plného šťavnatých steaků kombinovaných s oblíbenými víny z Nového světa nebo koktejly. Nové prostory pro stolování pod širým nebem nabízí zcela nový zážitek s čerstvým vzduchem a krásnými výhledy na moře.


Kaito Sushi Bar nově jako "running sushi". Poprvé na lodích MSC Cruises nabízí populární asijská restaurace běžící pás, na kterém si mohou hosté vybírat z nejčerstvějšího sushi, sashimi, tempury a spousty dalších specialit. Tvůrci tohoto konceptu si zakládají na autentické asijské kuchyni připravované přímo před hosty z těch nejkvalitnějších surovin.


Kaito Teppanyaki. Tato restaurace nabízí poutavý zážitek, který hosty potěší jak jídle, tak i velkolepou podívanou, kdy přímo před vámi odborní kuchaři připracují pokrmy na otevřeném grillu. S 8 grilly a zvýšenou kapacitou pro sezení se jedná o zatím největší teppanyaki restauraci na lodích MSC Cruises.


Ocean Cay. Restaurace s mořskými plody servíruje menu z výborných ryb a další pokrmy z těch nejčerstvějších surovin v kombinaci s úžasným výběrem vín. 


The Wine Cellar. Zbrusu nový koncept průchozího vinného sklípku s degustací vína.


Sky Bar Horizon Bar. Příjemné venkovní bary s panoramatickými výhledy na moře na palubě 19.


The Sports Bar. Sportovní bar s kulečníkovou místností a památečními sportovními předměty na doplnění atmosféry.


The Uptown Lounge. Piano salon a bar inspirovaný New Yorkem, ideální místo pro relax po večeři při poslechu živé hudby.


MSC Aurea Bar. Hosté s předplacenými službami Aurea si můžou užívat stylového servisu na exkluzivní palubě 19 s venkovním salonkem pro sledování slunce zapadajícího nad mořem.


Kromě tématických najdete na lodi také čtyři hlavní restaurace, ve kterých jsou servírovány špičkové středomořské a mezinárodní speciality ve špičkovém prostředí inspirovaném New Yorkem. Menu se mění každý den a vynikající pokrmy jsou podávány na snídani, oběd i večeři. Hosté MSC Yacht Club mohou využít luxusní soukromé restaurace s výhledem na příď lodi. Pro neformální stolování můžete navštívit Marketplace Buffet s 1100 místy, který je přepracován tak, aby se hosté cítili jako na opravdové tržišti s třemi odlišnými prostředími a designem.


ZÁBAVA A ANIMAČNÍ PROGRAMY

Kromě barů a restaurací můžete na lodi MSC Seashore navštívit několik atrakcí, z nichž některé vám dozajista vezmou dech. Ať už půjde o kabaret s akrobatickými vystoupeními, obří vodní park, nebo relax v lázních, všechno předčí vaše očekávání toho, co se dá na zaoceánské lodi dělat. Kromě těchto atrakcí je možné navštívit také lodní kasíno, množství obchodů s parfémy, oblečením i suvenýry, i lodní čokoládovnu, jejíž produkty si dozajista získají vaše srdce.

Long Island Pool. Díky prodloužení lodi může hlavní lodní bazén nabídnou více zábavy než kdykoliv předtím, a to především díky dvojnásobné vodní ploše, dvojí hloubce a 360° ostrůvku s fontánou uprostřed bazénu.   


Infinity Pool. Nekonečný bazén na zádi lodi, ve kterém můžete relaxovat se skleničkou z nedalekého baru a pozorovat ohromující brázdu ve vlnách za lodí. Je jedním z největších nekonečných bazénů na moři a je proto ideálním místem pro sledování východu a západu slunce.


Dvě nekonečné vířivky. Každá z vířivek umístěných na vnější promenádě nabízí 20 sedadel obrácených k moři s uklidňujícími vodními tryskami, které jsou dokonalým relaxačním místem s nádherným výhledem na moře.


Aquadream VR & Aquapark. Aquapark Pirates Cove nabízí působivou škálu zábavných a vzrušujících aktivit pro celou rodinu, včetně dobrodružných stezek, honů za pokladem a mnoha dalších. Hledači dobrodružství si mohou užít zážitek na hlavním tobogánu s virtuálním výletem, který začíná tím, že Kraken útočí na středověké město a snaží se chytit hosty svými chapadly.


The Jungle Pool. Rozkládá se přes dvě paluby a díky posuvné střeše ho lze zavřít a v případě potřeby vytvořit krytý bazén. Tato oblíbená oblast byla rozšířena o další palubu nad prostorem, kolem kterého vzniklo nové místo k relaxaci a posezení. V jeho blízkosti se nachází bufet s poledními svačinkami, ideální pro rodiny, které s dětmi rády tráví čas u bazénu.


MSC Formula Racer. Ideální pro nadšence automobilových závodů, kteří touží po novém rychlostním rekordu. 


Run the River. Simulátor raftingu, vybavený  VR sluchátky a speciálními efekty. Jedná se o dynamickou  virtuální “indoor” atrakci, která zde ještě nebyla. Hosté se mohou vydat na úchvatný 360° zážitek uprostřed nádherných scenérií. Stimulátor přináší hostům extrémní sportovní zážitek s autentickými pocity jak při raftingu a přitom zůstávají v absolutním bezpečí.


Le Cabaret Rouge. Zbrusu nový salonek plný úžasných představení a nápojů na zádi lodi inspirovaný francouzskými kabaretními salonky 20. letech 20. století. Rozprostírá se na dvou palubách blízko hladiny a díky obrovským skleněným stěnám nabízí nádherný výhled na moře. Se 400 místy k sezení tento multifunkční prostor plynule přechází od klidného posezení s živou hudbou do velké noční taneční párty. V průběhu šesti nocích se v tomto prostoru střetává hudba, tanec, kultura i koktejly.. Mezi vystoupeními DJ se zde představí originální akrobatické show, které jsou podle nás z Riviera Tour nejen pastvou pro oči, ale i pro uši.


Madison Theater. Dvoupatrové divadlo na přídi lodi s kapacitou přibližně 1 200 míst. Třikrát za večer hraje muzikály ve stylu slavného newyorského podniku Broadway.


RELAX A REGENERACE

Plavba na moři není jen o zábavě a gastronomických zážitcích. Po náročném výletě s delegátem Riviera Tour v některé z nádherných destinací jistě oceníte možnost zažít pravé asijské masáže a kosmetické procedury. Během dne na moři můžete využít vedlejší fitness centrum. Děti si zas mohou najít nové kamarády v dětském klubu rozděleném podle věkových kategorií.

MSC Aurea Spa. Svět pohody, odpočinku a péče o tělo. Lázně MSC Aurea Spa na MSC Seashore nabízejí řadu možností relaxace a omlazení, včetně profesionálního kadeřnictví, holičství a nehtového studia. Jednadvacet místností, včetně dvou místností s procedurami pro páry, lázeňského střediska a exkluzivního venkovního prostoru pro relaxaci na slunci jsou přesně to, co po náročném dni na dovolené oceníte. Tělocvična s několika sály pro skupinové i individuální cvičení zase nabízí možnost udržení kondice. 


MSC Sport Arena. Vysoko nad mořem na palubě 20 můžete navštívit další místo věnované pohybu. Ve sportovní aréně u akvaparku se můžete věnovat tenisu, malé kopané, volejbalu či basketbalu.


Doremiland. Největší dětská zóna flotily MSC Cruises s pěti různými kluby od 1 do 17 let. Svým dětským návštěvníkům přináší bezkonkureční zážitek, ať už se jedná o výzdobu, design i o možnosti zabavení. Tentokrát si bere za cíl umožnit dětem dotknout se hvězd, a to díky novému futuristickému konceptu zaměřenému na výzkum vesmíru a planet.


MSC FOR ME

Aplikaci "MSC for Me", určenou pro chytré telefony, vytvořilo MSC Cruises tak, aby návštěvníci lodi měli vždy po ruce všechny informace o dění na palubě. V Riviera Tour víme, že na tak velké lodi jako je MSC Seaview je velmi jednoduché se ztratit, přes 3 000 bluetooth přijímačů ale dokáže s přesností na 5 metrů určit polohu cestujícího a přes mapu ho navést na místo, které hledá. Pro děti jsou k dispozici speciální náramky, které rodičům umožní kdykoliv zjistit, kde se jejich potomek nachází. Prostřednictvím aplikace je také možné chatovat si s dalšími hosty na palubě.


KAJUTY

MSC Seashore nabízí ubytování v celé řadě kajut a apartmánů s plochou a vybavením odstupňovaným dle druhu kajuty. Při plavbách s Riviera Tour jsou vám dispozici jsou vnitřní kajuty i kajuty s terasovým balkonem s výhledem na moře, ale samozřejmě také apartmá včetně královského s venkovní vířivkou. Pro rodiny jsou určena rodinná apartmá nebo možnost propojit více kajut, strádat ale na lodi nebudou ani osoby s tělesným postižením nebo omezenou možností pohybu.

DRUHY KAJUTY

Vnitřní kajuta. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka. Prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem a fénem, interaktivní TV, telefon a trezor. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek). Plocha přibližně 14-28 m² (podle druhu kajuty). V kajutě může být ubytováno až 5 osob. (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)


Kajuta s oknem. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka. Okno s výhledem na moře. Relaxační křeslo, prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem a fénem, interaktivní TV, telefon a trezor. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek). Plocha přibližně 17 m². (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)


Kajuta s balkonem. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka nebo sofa. Odpočinkový prostor se sedačkou, prostorná skříň, koupelna s fénem a sprchovým koutem nebo vanou, interaktivní TV, telefon a trezor. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek). Plocha přibližně 16-17 m², z toho přibližně 5-9 m² tvoří balkon. * Některé kajuty mají železné balkonové čelo místo skleněného. (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)


Apartmá. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Odpočinkový prostor se sedačkou, prostorný šatník, koupelna s fénem a sprchovým koutem nebo vanou. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek), interaktivní TV, telefon a trezor. Plocha přibližně 17-49 m², z toho přibližně 8-21 m² tvoří balkon (podle druhu kajuty). * V nabídce jsou také apartmá s vlastní terasouapartmá s vířivkou nebo velká apartmá s průchozím šatníkem, odpočinkovým prostorem nebo odděleným obývacím pokojem (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)


Dvoupokojové apartmá. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Dvě ložnice, jedna s dvoulůžkem a jedna s dvěma oddělenými postelemi. Odpočinkový prostor se sedačkou nebo oddělený obývací pokoj. Průchozí šatník, dvě koupelny s fénem, jedna se sprchovým koutem, druhá s vanou. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek), interaktivní TV, telefon a trezor. Plocha přibližně 49 m², z toho přibližně 17 m² tvoří balkon (podle druhu kajuty). V kajutě může být ubytováno až 5 osob. (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)


MSC YACHT CLUB

MSC Yacht Club na přídi lodi MSC Seashore je další dimenzí odpočinku a luxusu. Svým hostům nabízí soukromý prostor včetně přednostního nalodění, luxusních kajut, odděleného bazénu, lázeňských koupelí, solária, baru, restaurace a osobního komorníka, který se vás stará 24 hodin denně. Velkou výhodou je také exkluzivní výhled ze soukromého krytého i otevřeného atria na přídi lodi. Restaurace MSC Yacht Club je nově rozšířena o snídani, oběd a večeři v soukromém prostoru s nabídkou à la carte menu a speciálními kuchařskými specialitami, širokým výběrem gurmánských jídel, doplněným rozsáhlým vinným lístkem podávaným ve vznešeném stylu s bezvadnými službami obsluhy. MSC Yacht Club ale není jen o službách a kajutách. Další informace o tomto exkluzivním stylu trávení dovolené naleznete na této stránce.


KAJUTY MSC YACHT CLUB 

MSC Yacht Club Interior Suite. Luxusní apartmá na palubách 16-18. Nabízí celkový prostor přibližně 21 m². Jeho hosté si mohou užívat prostorného šatníku, koupelny se sprchovým koutem nebo vanou, toaletním koutem a fénem. Pro pohodlný spánek klientů Riviera Tour jsou připraveny dvou nebo jednolůžka (na vyžádání). Wi-Fi připojení zdarma, interaktivní TV, telefon, trezor a minibar v ceně. Jako hosté MSC Yacht Club si budete užívat i dalších privilegií(obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit - v rámci stejné kategorie kajut)


MSC Yacht Club Deluxe Suite. Luxusní apartmá na palubách 16-19. Nabízí celkový prostor přibližně 25-34 m², z toho přibližně 8 m² tvoří balkon. Jeho hosté si mohou užívat odděleného prostoru s prostornou sedačkou, prostorného šatníku, koupelny se sprchovým koutem nebo vanou, toaletním koutem a fénem. Pro pohodlný spánek klientů Riviera Tour jsou připraveny dvou nebo jednolůžka (na vyžádání). Wi-Fi připojení zdarma, interaktivní TV, telefon, trezor a minibar v ceně. V kajutě může být ubytováno až 5 osob. Jako hosté MSC Yacht Club si budete užívat i dalších privilegií(obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit - v rámci stejné kategorie kajut)

   

MSC Yacht Club Deluxe Grand Suite. Luxusní apartmá na palubách 16-19, většina kajut se nachází na nejvyšším patře*. Nabízí celkový prostor přibližně 25-43 m², z toho přibližně 8-12 m² tvoří balkon. Jeho hosté si mohou užívat obývacího pokoje, prostorného balkonu, průchozího šatníku, koupelny se velkým sprchovým koutem, toaletním koutem a fénem. Pro pohodlný spánek klientů Riviera Tour jsou připraveny dvou nebo jednolůžka (na vyžádání). Wi-Fi připojení zdarma, interaktivní TV, telefon, trezor a minibar v ceně. V kajutě může být ubytováno až 5 osob. Jako hosté MSC Yacht Club si budete užívat i dalších privilegií. (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit - v rámci stejné kategorie kajut) * kromě kajut 18019, 18018, 16027, 16020


MSC Yacht Club Royal Suite. Královské apartmá na palubě 16. Nabízí celkový prostor přibližně 62 m², z toho přibližně 33 m² tvoří balkon se soukromou vířivkou a jídelním stolem. Jeho hosté si mohou užívat obývacího pokoje a jídelny, velkého průchozího šatníku, koupelny se sprchovým koutem, vanou, toaletním koutem a fénem. Pro pohodlný spánek klientů Riviera Tour jsou připraveny dvoupostele s možností rozdělení. Wi-Fi připojení zdarma, interaktivní TV, telefon, trezor a minibar v ceně. Jako hosté MSC Yacht Club si budete užívat i dalších privilegií(obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit - v rámci stejné kategorie kajut)

   

MSC Yacht Club Owner´s Suite.  Vlastníkovo apartmá na palubě 19. Nabízí celkový prostor přibližně 98 m², z toho přibližně 25 m² tvoří balkon se soukromou vířivkou a velkým venkovním prostorem. Jeho hosté si mohou užívat odděleného obývacího pokoje a jídelny, velkého průchozího šatníku, místnosti na zavazadla, velkých panoramatických oken, koupelny se sprchovým koutem, vanou, toaletním koutem a fénem. Pro pohodlný spánek klientů Riviera Tour jsou připraveny dvoupostele s možností rozdělení. Wi-Fi připojení zdarma, interaktivní TV, telefon, trezor a minibar v ceně. V kajutě může být ubytováno až 5 osob. Jako hosté MSC Yacht Club si budete užívat i dalších privilegií(obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit - v rámci stejné kategorie kajut)


SLUŽBY NA KAJUTÁCH

Zážitek z plavby za nejvýhodnější cenu. Balíček Bella poskytují hostům nejvýhodnější dostupné ceny, výběr kajuty ponechává na plavební společnosti. Několik dní před odjezdem jim bude přidělena nejlepší dostupná kajuta v rámci zvolené kategorie. Na plavbách s Riviera Tour zahrnuje přístup k široké škále možností a aktivit na lodi, jako jsou restaurace, bufet, divadelní představení ve stylu Broadway každý večer, zábavu pro děti i dospělé, bazén, panoramatickou posilovnu i sportovní zařízení pod širým nebem. Klientům je po dobu zájezdu k dispozici kvalifikovaný vícejazyčný personál. Změna vybrané kajuty je možná pouze za poplatek, k dispozici jsou kajuty s balkonem, oknem i vnitřní kajuty.


Hosté si sami vybírají kajutu a čas večeře. Balíček Fantastica zahrnuje všechny výhody balíčku Bella, klienti mohou ale navíc využít také flexibilitu při změnách rezervace, přednostní výběr místa k večeři, snídani na pokoji zdarma a 20 % slevu na předplacené balíčky ve specializovaných restauracích. K dispozici jsou kajuty s balkonem, oknem i vnitřní kajuty. V případě změny kajuty z provozních důvodů bude hostům poskytnu vyšší druh kajuty. 

Balkonové kajuty a apartmá na nejlepších místech s nadstandardními výhodami. Balíček Aurea udělá z plavby opravdu nezapomenutelný zážitek, nejen díky možnosti výběru z nejprostornějších balkonových kajut a apartmánů a nejlepších míst na nejvyšších palubách, ale i díky dalším exkluzivním výhodám. Kromě výhod balíčku Fantastica budete mít také možnost přednostního nalodění a vylodění, přivítání proseccem a čokoládou, jejich kajuta bude vybavena vlastními župany, pantoflemi a koupelnovými potřebami. Během dovolené budete mít možnost kdykoliv povečeřet ve vyhrazené restauraci nebo relaxovat na soukromé sluneční terase. Kromě toho můžete zavítat do Termální zóny a odpočívat díky speciálnímu předplacenému balíčku SPA, který vám bude k dispozici se slevou. 

Více informací o kajutách na lodích naleznete na této stránce.

 

OCHRANA ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ

MSC Seashore získala od mezinárodní společnosti RINA ocenění "Green Star 3". V něm se uznává, že toto plavidlo dosahuje nejvyšší úrovně ekologické kompatibility díky zavedení různých inovativních opatření, které pomáhají snižovat jeho ekologickou stopu. Patří mezi ně mimo jiné systém čištění výfukových plynů, pokročilé čištění odpadních vod, systémy pro prevenci úniku oleje ze strojoven, systém čištění znečištěných vod a plán environmentálního řízení lodi. Zde představíme některé z nich.

Energeticky účinný trup a ekologická konstrukce. U třídy Seaside společnost MSC Cruises zcela přepracovala konstrukci trupu a přehodnotila celkové rozložení palubního prostoru i hmotnosti lodi. Ke změnám došlo také u kormidla a baňaté přídě. Ke změnám došlo také u ventilace, klimatizačních systémů s automatizovanými smyčkami rekuperace energie a u LED osvětlením ovládaného inteligentními systémy řízení. Všechny nové lodě jsou natřeny speciální barvou, která snižují odpor vody. To vše s cílem dosažení optimální hydrodynamiky, aerodynamiky a maximální energetické a palivové účinnosti.

Napájení ze břehu. Spolu s dalšími loděmi MSC Cruises postavenými po roce 2017 disponuje technologií umožňující příjem energie z pobřeží (tzv. "cold ironing" - připojení výletních lodí k místní elektrické síti během kotvení v přístavu). V budoucnu má tato technologie potenciál snížit emise v přístavních oblastech.

Inteligentní systém vytápění, větrání a klimatizace (HVAC). Tento systém bývá obyčejně jedním z největších spotřebitelů energie na palubě, na MSC Seaview je ale navržen tak, aby její spotřebu snižoval. Inteligentně totiž usměrňuje teplo a chlad a je nastaven tak, aby např. přeposílal teplo z prádelny k vyhřívání bazénů nebo jiných částí lodi.

Management podvodního hluku. Systém, který minimalizuje dopad akustického zvuku a snižují jejich potenciální účinky na mořskou faunu, zejména na mořské savce v okolních vodách.

Bezpečný vzduch pro bezpečnější plavbu. MSC Seashore je první výletní lodí na světě, která je vybavena novým systémem sanitace vzduchu Safe Air, vyvinutým společností Fincantieri. Využívá technologii UV-C lampy, která eliminuje 99% virů a bakterií, aby zajistila čistý a bezpečný vzduch pro hosty a posádku. Loď je zásobována 100% čerstvým vzduchem bez recirkulace.

 

 

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT 

Články o tématu "MSC Seashore" na webu Riviera Tour:

KOMPLETNÍ PRŮVODCE MSC SEASHORE 

TECHNICKÁ DATA MSC SEASHORE

BUDOUCÍ LODĚ MSC CRUISES PRO PODPORU ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ (leden 2021) 

MSC CRUISES HLÁSÍ 6.MĚSÍCŮ DO SPUŠTĚNÍ NOVÉ LODĚ NA MOŘE - MSC SEASHORE (únor 2021) 

MSC CRUISES BUDOU VYUŽÍVAT SYSTÉM SANITACE VZDUCHU (říjen 2021)

MSC SEASHORE NABÍZÍ HOSTŮM NOVÉ GASTRONOMICKÉ ZÁŽITKY (květen 2021)

NEW YORK NA VLNÁCH. MSC SEASHORE VYPLOUVÁ (listopad 2021)

VŠECH 19 LODÍ SE VRACÍ NA MOŘE (prosinec 2021)

PLAVBY V KARIBIKU JSOU CESTOU K NÁVRATU (únor 2022)

 

Právní upozornění:

Všechny údaje na webu www.rivieratour.cz jsou informačního charakteru a mají klientům přiblížit vybavení lodí, servis na lodích a služby. Vybavení, služby a servis na lodích se může lišit a během času plavební společnost upravuje a mění služby, ceníky, obsah služeb apod. Služby na lodích, jejich rozsah a cenu určuje vždy plavební společnost. Proto pro uzavření cestovní smlouvy jsou vždy platné údaje a nabídka uvedená v cestovní smlouvě. 

MSC Seashore

pluje na těchto plavbách

Kam plujeme

PLAVBY VE STŘEDOMOŘÍ

ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ

Pokud se klienti RIVIERA TOUR rozhodnou prom plavby-zpravidla začínají ZÁPADNÍM STŘEDOMOŘÍM. Především Vás zcela jistě lákají velmi zajímavé  a zvučné destinace jako jsou Barcelona, Korsika, Mallorca, Ibiza ,Sicílie, Malta a další.

Další výhodou je i poměrné stále počasí, zejména pokud se jarních a podzimních plaveb týče. A proto spousta mořeplavců využívá zejména zimních plaveb za velmi výhodné ceny a počasí jako stvořené pro poznávání nových míst a destinací.

V letních měsících lákají skvělé pláže na Ibize, Mallorce, Korsice a nebo plavby s možností večerních výletů v Palmě a nebo návštěvě nočních party a diskoték na ostrově Ibiza.

VÝCHODNÍ STŘEDOMOŘÍ

Navštivte kolébku prvních civilizací, zažijte historii jinak. Řím, Olympie, Bari, Dubrovník. Nejenom těmito historickými městy proplouvají naše středomořské plavby. Kdy jindy máte možnost poznat tolik zásadních míst, během jedné dovolené.

Plavby Středomořím organizujeme již několik let. Právě proto vám naši delegáti budou neocenitelným pokladem, který na moři naleznete.

V naší nabídce naleznete i speciální fakultativní výlety za poznáním historie, života místních lidí, náboženství, kultur a přírodních krás.


Plavby v PLAVBY VE STŘEDOMOŘÍ

Kam plujeme

Poznávací zájezdy Česká republika

Vážení přátelé, cestovatelé, kamarádi,

Nová doba si žádá změny. Nemá smysl čekat až se situace změní, nemá smysl čekat na nějakou podporu státu a nemá smysl sedět a plakat „nad rozlitým mlékem“.  I my jsme v CK RIVIERA TOUR dlouho přemýšleli, jak naložit s aktuální situací.
Naše plavby jsou dočasně pozastaveny a hledali jsme cestu jak situaci zvládnout. Proto si Vám dovolujeme představit náš nový cestovatelský projekt:

POZNÁVÁNÍ- RELAX- POHODA- ZÁBAVA

Vycházeli jsme z naší praxe, poznatků a přání našich cestovatelů, klientů CK RIVIERA TOUR. Z osobních zkušeností a i z rozhovorů s Vámi, víme, co naše klienty zajímá a co jako klienti CK RIVERA TOUR požadujete.
Proto jsme vytvořili úplně novou sekci zájezdů, které se budeme věnovat a rozšiřovat. To však neznamená, že naše plavby končí. Již teď pracujeme ve spolupráci s MSC CRUISES  a první nová nabídka, v nové době, přijde již velmi brzy.
Jaké budou naše nové zájezdy?  V čem budou jiné od konkurence? Čím můžeme překvapit?

1. Cena
Rozhodně naše cena nebude nejnižší na trhu. Vždy bude cena vyšší. Proč? Protože dobře víme, že už se nechcete během zájezdu o nic starat. Protože víme, že dát nejnižší cenu a pak za příplatek nabízet další služby umí každý. My vám dáme vše do ceny zájezdu a to včetně vstupů, různých příplatků, ochutnávek, městských tax a podobně. Vše budete mít v jedné kompletní ceně. Navíc v této ceně budou i další služby, jako je například zdarma občerstvení, svačinky a servis během zájezdu. Také vždy bude v ceně nějaká další služba naší cestovní kanceláře, která bude i jako překvapení během zájezdu a zcela jistě vás potěší. Zkrátka u nás se už nemusíte o nic starat.

2. Poznávání

Je spousta míst, které cestovní kanceláře nabízejí jako poznávací zájezdy a většinou je tzv. jedou jako přes kopírák a to, co vymyslel jeden, doslova kopírují. My však zavítáme i do míst, která možná vůbec neznáte. Všechna navštívená místa a okolí před zájezdem osobně projíždíme a zájezd připravujeme. A proto Vás zavedeme i do míst, která možná nejsou známá, ale jsou zajímavá anebo, dle našeho názoru, stojí za návštěvu.

3. Pohoda
 Na naše zájezdy jezdí spousta starších klientů. Z jejich reakcí víme, co je trápí. Zkrátka už nechtějí nikam spěchat. Chtějí si to místo užít. A jsou vděčni za to, že se tam mohou podívat. A tak v rámci našeho projektu 60+ budeme mít poznávací zájezdy, kde rozhodně nebudeme spěchat. Budeme počítat s tím, že už se vám jde hůře do kopce, potřebujete si odpočinout, že nemusíme za den stihnout 5 památek a u každé mít 30 minutový odborný výklad. Nám bude stačit vidět dvě nebo tři zajímavosti, ale v klidu a v pohodě a dát si u toho kafe, zmrzlinu, vyfotit si zajímavost, nebo nakoupit suvenýry. Líbí se vám tato představa - tak jsme tady pro vás.

4. Zábava
Nechcete jen poznávat. Chcete se i bavit. Víme to. A proto pro vás budeme připravovat speciální programy, kde během zájezdu budou speciální hudební večery, návštěvy divadel a zábavných programů, abyste se nenudili. A to vše bude v ceně zájezdů.

5. Divadla a představení
Nedávno proběhlo velmi příjemné jednání s divadlem Kalich v Praze.  Dohodli jsme se na vzájemné spolupráci mezi CK RIVIERA TOUR  a divadlem KALICH. V rámci této spolupráce Vám nabídneme speciální autobusové zájezdy na divadelní představení divadla KALICH  v Praze, kde budete mít vždy tu výjimečnou možnost se po konci divadelního představení osobně poznat s vynikajícími herci jako je např. Terezka Kostková, Aleš Háma, Nela Boudová, Jiří Langmajer, Adéla Gondíková, Eva Josefíková, Petr Motloch, Michaela Sejnová a další. Kromě toho také komorní divadlo Kalich zavítá se svým představením i k nám na Valašsko, a vy budete pozváni v rámci speciálních programu BENEFIT CLUB RIVIERA TOUR.

6. Nechci být sám-sama
Zejména spousta starších cestovatelů by rádo cestovalo, ale nemá s kým. A od toho jsme tady. Nevadí, že nemáte s kým. Jsme tady pro Vás a od začátku zájezdu bude program sestaven tak, abyste se i během zájezdu osobně poznali s ostatními účastníky zájezdu. Zkrátka, abyste se na zájezdu necítili sami. S tím také souvisí naše aktivity v rámci zábavy a všeobecné pohody během zájezdu. A pochopitelně náš přístup k cestovatelům. Pro nás totiž nejste klienti, ale pro nás jste rodina RIVIERA TOUR, pro nás jste Toník, Jaruška, Míla, Jarek….  Jdete do toho s námi?

7. Nejen za poznáním

V minulosti jsme na vyžádání připravili několik duchovních zájezdů. Tyto zájezdy měly velmi velký ohlas, protože jsme spojili dohromady duchovní stránku navštívených míst a i život obyčejného člověka během zájezdu. Na těchto zájezdech se vždy vytvořila opravdu skvělá skupina cestovatelů. Tyto zájezdy chceme rozšířit a dále se jim věnovat. Tak se můžete těšit na poutní zájezdy do Lurd, Říma, Fátimy….
 
8. Chceme být jiní

Od vzniku CK RIVIERA TOUR udělala obrovský kus práce. Za dobu své existence se dokázala vyšplhat na největšího prodejce plaveb MSC CRUISES v ČR a na Slovensku. Bylo to právě proto, že již před léty jsme přišli s novým modelem cestování a služeb, jaký v ČR nebyl zaveden. Doslova jsme šli hlavou proti zdi. A vyplatilo se. Nyní startujeme nový projekt a ten také bude úplně jiný. Ale věříme si. Víme, co po nás, jako cestovní kanceláři chcete a my budeme dělat vše pro vaši spokojenost.

Na těchto stránkách budeme postupně přidávat speciální zájezdy, které budou plánovány již i na rok 2021. Na začátku prosince vyjde náš nový katalog a tam již kromě plaveb budou zařazeny i tyto nabídky. Během měsíce září bude také upraven i web RIVIERA TOUR k možnosti výběru a objednávek našich nových služeb.

Plavby v Poznávací zájezdy Česká republika

Kam plujeme

Arabské Emiráty – Indie – Asie – Japonsko

Pro naše cestovatele jsme rozšířili nabídku plaveb právě do oblasti SAE. Bylo pro nás velkým potěšením, že to byl krok správným směrem. Spousta letitých mořeplavců vyhodnotilo tuto plavbu jako nejlepší ze všech.

Můžete očekávat moderní velkoměsta, krásnou historii, starodávné trhy v kontrastu s luxusními obchodními domy.

 Plavba v SAE je opravdu plná kontrastů a pokud zavítáte do destinace MUSKAT ,budete si připadat jako v pohádce. Výhodou je i přímý let Vídeń - Dubaj

Plavby v Arabské Emiráty – Indie – Asie – Japonsko

Kam plujeme

Japonsko - Austrálie - Asie - Čína

..

Plavby v Japonsko - Austrálie - Asie - Čína

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme