Základní informace o lodi

 • Plavební společnost: MSC Cruises Italy
 • Počet hostů: 2518 osob
 • Posádka: 1038 osob
 • Počet kajut: 1253
 • Délka lodi: 294 m
 • Šířka lodi: 32 m
 • Výška lodi: 59,7 m
 • Počet palub: 16
 • Rychlost v uzlech: 22,9 kt
 • Výtlak: 95 128 BRT
 • Rok výroby: 2010
 • Místo spuštění: Hamburk, Německo
 • Registrace lodi: Panama City, Panama

Bowling

Na MSC Magnifica najdete dvě plnohodnotné bowlingové dráhy s krásným výhledem na moře.

Krytý bazén

MSC Magnifica nabízí jeden venkovní a jeden vnitřní bazén se zatahovací střechou Magrodome, několika vířivkami a bary.

Podvodní svět

Pro děti je na MSC Magnifica připraven speciální dětský park ve stylu podvodního světa, ze kterého nebudou chtít odejít.


MSC Aurea Spa

Luxusní wellness s masážemi, saunami a vířivkou je na lodi MSC Magnifica připraveno právě pro Vás.

Kajuty

Kde budete spát?

Vybavení lodě

Co si můžete užívat?

MSC Magnifica mistrovsky kombinuje uvolněnou noblesu třídy Musica s rozmanitostí a bohatství nástupnické třídy Fantasia a přináší to nejlepší z obou těchto světů. Jako první z této třídy se může pochlubit bazénem se zatahovací střechou Magrodome, díky které si její hosté mohou užít koupání za každého počasí. Dále tu najdete také tenisový kurt, minigolf, bowling, kulečník, špičkově vybavenou posilovnu a speciální běžeckou dráhu. Klienti toužící po odpočinku ocení také lodní lázně, které nabízí řadu procedur.

 

► VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA LODĚ MSC MAGNIFICA ◄

 

VELKOLEPÁ

Název lodě MSC Magnifica vychází z italského slova magnifico a znamená "skvělá, velkolepá, úžasná, skvostná". Ve středověké Itálii se také používal při oslovení vladařů a vládců městských států. Loď dělá svému jménu čest: hostům nabízí to nejlepší z moderního italského stylu v pěti restauracích, sedmnácti barech, internetové kavárně a doutníkovém salonku, divadlu s 1 200 místy, kině, kasinu a diskotéce.

MSC Magnifica je čtvrtou a poslední lodí třídy Musica. Stavba probíhala v loděnicích STX France (pozdější Chantiers de l´Atlantique) francouzského přístavu Saint-Nazaire, na vodu poprvé vyplula v lednu 2009. Celková cena se vyšplhala na 547 milionů dolarů (v přepočtu více než 12 miliard korun). Provoz slavnostně zahájila na vlnách Labe v Hamburku v březnu 2010 (podobnou událost toto severoněmecké město zažilo v roce 2019 při spuštění MSC Grandiosa). Kmotrou lodi je italská herečka Sofia Loren. Na záběry ze křtu MSC Magnifica se můžete podívat zde

Časový odstup od ostatních lodí této třídy (předposlední loď MSC Poesia byla spuštěna v roce 2008, MSC Orchestra a MSC Musica 2007, resp. 2006) umožnil MSC Cruises zkombinovat dosavadní konstrukci lodí této třídy z poznatků ze stavby dvou lodí nové třídy Fantasia (MSC Fantasia z roku 2008 a MSC Splendida z 2009). Na nové lodi tak kromě rodinné atmosféry menší třídy lodí najdete bazén se zásuvnou střechou a další vymoženosti, které jsou doménou novějších lodí této společnosti.

 

RESTAURACE A BARY

Na palubě MSC Magnifica se nachází 5 restaurací se středomořskými specialitami a tou nejlepší kuchyní z různých částí světa. Nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů má zase připraveno 17 barů a lounge. Riviera Tour vám doporučuje si tyto možnosti pořádně užít - nikde jinde totiž nemáte možnost zažít autentický zážitek jídla a stolování ze všech koutů světa. A abyste nekupovali zajíce v pytli, pár možností, kam na lodi za jídlem a pitím zajít, vám nyní představíme.

L´Edera Restaurant. Jedna ze dvou hlavních jídelen na MSC Magnifica. Podává snídaně, obědy a večeře v pravém italském stylu.

 

Quattro Venti Restaurant. Hlavní jídelna otevřená pouze na večeři, kapacita 714 míst k sezení.

 

Oriental Plaza. Tato restaurace podává večeře ve stylu asijské kuchyně, kapacita 54 míst k sezení.

 

Le Gocce Bar. Bar poblíž recepce s kapacitou 142 míst k sezení, kromě alkoholických a nealkoholických nápojů podává likérové kávy jako espresso martini, ale také americkou kávu, cappuccino nebo horkou čokoládu. Jeho hosté si mohou užívat širokého záběru hudby od latinskoamerické po klasikou.

 

Purple a Ruby Bar. S 90 místy po obou stranách lodi jsou tyto dva bary ideálními místy na drink před večeří.

 

Tiger Bar. Jedno z hlavních center lodi se 439 místy k sezení a vlastním tanečním parketem. V tomto místě vedle divadla se konají nejrůznější aktivity od soutěží v sudoku, ukázek uměleckého zpracování ovoce až po aerobik, taneční lekce, bingo a různé další hry.

 

L´Olimpiade Sporting Bar. Tematický lodní bar s nabídkou občerstvení. Najdete v něm velké televizní obrazovky, které vysílají různé sportovní události, a také kulečníkové stoly.

 

La Conchiglia Bar. Bar u venkovního bazénu se 142 místy k sezení a velkým výběrem alkoholických i nealkoholických nápojů.

 

Il Bar del Sole. Bar pod širým nebem pro občerstvení hostů exkluzivního solária TOP 16.

  

L´Ametista Lounge. Velký lounge na zádi lodi s 330 místy k sezení, tanečním parketem a barem. Hosté se zde můžou zúčastnit mnoha aktivit od ukázek kulinářského umění, karaoke, tanečních soutěží až po hudební hry a talentové show. To vše doplňuje široký záběr hudby od jazzu po taneční hudbu.

 

ZÁBAVA A ANIMAČNÍ PROGRAMY

Kromě barů a restaurací můžete na MSC Magnifica navštívit několik atrakcí, z nichž některé vám dozajista vezmou dech. Ať už půjde o ohromné divadlo na přídi lodi, atrium uprostřed lodi, nebo lodní bazény, všechno předčí vaše očekávání toho, co se dá na zaoceánské lodi dělat. Kromě těchto atrakcí je možné navštívit také lodní kasino, obchody s parfémy, oblečením i suvenýry, i lodní diskotéku.

Le Grand Bleu Pool Area. Hlavní lodní bazén s vířivkami. Můžete zde strávit den ležením na lehátku, hraním stolních her či občerstvením ve zdejším baru. 

 

La Grotta Azzura Pool Area. Krytý bazén se zatahovací skleněnou střechou, barem, lehátky a dvěma vířivkami.

 

Recepce. Dvoupatrové srdce lodi a hlavní orientační bod s kavárnou a bary. 

 

Royal Theatre. "Královské divadlo" na přídi lodi s kapacitou 1 240 míst, ve kterém se konají představení lodních zpěváků, žonglérů, stínových umělců a akrobatů.

 

T32 Disco. Lodní diskotéka se 172 místy k sezení a vlastním barem, kde to žije dlouho do ranních hodin. 

 

The Mini Mall. Malý duty free obchod uprostřed lodi.

 

Cuba Lounge Cigar Room. Elegantní kuřácká místnost u hlavní recepce oddělená od hlavních prostor. Hosté si zde mohou odpočinout a vychutnat si doutník nebo cigaretu spolu s kvalitním alkoholickým nápojem.

 

Bowling. Součástí lodní diskotéky jsou také dvě plnohodnotné bowlingové dráhy s krásným výhledem na moře.

 

4D Cinema Video Arcade. Osmimístné kino s 3D snímky a pohyblivými sedadly.

 

Knihovna a karetní místnost. Lodní knihovna nabízí 15 míst sezení a řadu knih v různých jazycích, výběr deskových her a karet. Ty můžete využít ve vedlejší karetní místnosti s kapacitou 28 hráčů.

  

RELAX A REGENERACE

Plavba na moři není jen o zábavě a gastronomických zážitcích. Po náročném výletě s delegátem Riviera Tour v některé z nádherných destinací jistě oceníte možnost pravé asijské masáže a kosmetické procedury. Během dne na moři lze využít také fitness centrum. Děti si mohou najít nové kamarády v dětském klubu rozděleném podle věkových kategorií.

MSC Aurea Spa. Centrum odpočinku na přídi lodi nabízí kosmetický salon, termální lázně, léčebné místnosti, solária a vlastní bar.

 

Tělocvična. Součást MSC Aurea SPA na přídi lodi. Nabízí možnost posilovacích strojů, běžeckých pásů a rotopedů s výhledem na moře.

 

Dětské kluby. Dětská zóna, pro nejmenší ve stylu podmořského světa, pro větší s uměleckými a hracími koutky a videohrami pro teenagery.

 

KAJUTY

MSC Magnifica nabízí ubytování v celé řadě kajut s plochou a vybavením odstupňovaným dle druhu kajuty. Při plavbách s Riviera Tour jsou vám dispozici jsou vnitřní kajuty i kajuty s oknem nebo balkonem. Pro rodiny jsou určena rodinná apartmá nebo možnost propojit více kajut, strádat ale na lodi nebudou ani osoby s tělesným postižením nebo omezenou možností pohybu.

DRUHY KAJUT

Vnitřní kajuta. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání*). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka. Relaxační křeslo, koupelna se sprchovým koutem a fénem, TV, lodní telefon a trezor. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek). Rozloha přibližně 13-14 m² (podle druhu kajuty). * kajuty pro hosty s postižením nebo omezenou mobilitou mají pouze samostatná lůžka (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)

 

Kajuta s oknem. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání*). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka. Okno s výhledem na moře (u některých kajut může být výhled omezen uspořádáním konstrukce lodi). Relaxační křeslo, koupelna se sprchovým koutem a fénem, interaktivní TV, telefon a trezor. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek). Rozloha přibližně 14-18 m². * kajuty pro hosty s postižením nebo omezenou mobilitou mají pouze samostatná lůžka (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)

 

Kajuta s balkonem. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání*). Balkon. Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka nebo sofa. Odpočinkový prostor se sedačkou, koupelna s fénem a sprchovým koutem nebo vanou, interaktivní TV, telefon a trezor. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek). Plocha přibližně 14-18 m², z toho přibližně 4-12 m² tvoří balkon. * s výjimkou kajut 15022 a 15023 mají kabiny pro hosty s postižením nebo omezenou mobilitou mají pouze samostatná lůžka (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)

 

Apartmá. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Balkon. Prostorný šatník, odpočinkový prostor s pohovkou, koupelna s fénem a vanou. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek), interaktivní TV, telefon a trezor. Plocha přibližně 23 m², z toho přibližně 6 m² tvoří balkon. V kajutě může být ubytováno až 5 osob. * V nabídce jsou také apartmá s průchozím šatníkem, odpočinkovým prostorem s rozkládací pohovkou a rohovou terasou s vlastní vířivkou (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)

 

SLUŽBY NA KAJUTÁCH

Zážitek z plavby za nejvýhodnější cenu. Balíček Bella poskytují hostům nejvýhodnější dostupné ceny, výběr kajuty ponechává na plavební společnosti. Několik dní před odjezdem jim bude přidělena nejlepší dostupná kajuta v rámci zvolené kategorie. Na plavbách s Riviera Tour zahrnuje přístup k široké škále možností a aktivit na lodi, jako jsou restaurace, bufet, divadelní představení ve stylu Broadway každý večer, zábavu pro děti i dospělé, bazén, panoramatickou posilovnu i sportovní zařízení pod širým nebem. Klientům je po dobu zájezdu k dispozici kvalifikovaný vícejazyčný personál. Změna vybrané kajuty je možná pouze za poplatek, k dispozici jsou kajuty s balkonem, oknem i vnitřní kajuty.

Hosté si sami vybírají kajutu a čas večeře. Balíček Fantastica zahrnuje všechny výhody balíčku Bella, klienti mohou ale navíc využít také flexibilitu při změnách rezervace, přednostní výběr místa k večeři, snídani na pokoji zdarma a 20 % slevu na předplacené balíčky ve specializovaných restauracích. K dispozici jsou kajuty s balkonem, oknem i vnitřní kajuty. V případě změny kajuty z provozních důvodů bude hostům poskytnu vyšší druh kajuty. 

Balkonové kajuty a apartmá na nejlepších místech s nadstandardními výhodami. Balíček Aurea udělá z plavby opravdu nezapomenutelný zážitek, nejen díky možnosti výběru z nejprostornějších balkonových kajut a apartmánů a nejlepších míst na nejvyšších palubách, ale i díky dalším exkluzivním výhodám. Kromě výhod balíčku Fantastica budete mít také možnost přednostního nalodění a vylodění, přivítání proseccem a čokoládou, jejich kajuta bude vybavena vlastními župany, pantoflemi a koupelnovými potřebami. Během dovolené budete mít možnost kdykoliv povečeřet ve vyhrazené restauraci nebo relaxovat na soukromé sluneční terase. Kromě toho můžete zavítat do Termální zóny a odpočívat díky speciálnímu předplacenému balíčku SPA, který vám bude k dispozici se slevou. 

Více informací o kajutách na lodích naleznete na této stránce.

 

► AKTUÁLNÍ POZICE MSC MAGNIFICA ◄

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT 

Články o tématu "MSC Magnifica" na webu Riviera Tour:

VŠECH 19 LODÍ SE VRACÍ NA MOŘE (prosinec 2021)

PLÁNEK A ROZMÍSTĚNÍ KAJUT NA MSC MAGNIFICA (v angličtině)

NÁVŠTĚVA LODĚ MSC MAGNIFICA (video v angličtině)

 

Právní upozornění:

Všechny údaje na webu www.rivieratour.cz jsou informačního charakteru a mají klientům přiblížit vybavení lodí, servis na lodích a služby. Vybavení, služby a servis na lodích se může lišit a během času plavební společnost upravuje a mění služby, ceníky, obsah služeb apod. Služby na lodích, jejich rozsah a cenu určuje vždy plavební společnost. Proto pro uzavření cestovní smlouvy jsou vždy platné údaje a nabídka uvedená v cestovní smlouvě.    

MSC Magnifica

pluje na těchto plavbách

Kam plujeme

PLAVBY VE STŘEDOMOŘÍ

ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ

Pokud se klienti RIVIERA TOUR rozhodnou prom plavby-zpravidla začínají ZÁPADNÍM STŘEDOMOŘÍM. Především Vás zcela jistě lákají velmi zajímavé  a zvučné destinace jako jsou Barcelona, Korsika, Mallorca, Ibiza ,Sicílie, Malta a další.

Další výhodou je i poměrné stále počasí, zejména pokud se jarních a podzimních plaveb týče. A proto spousta mořeplavců využívá zejména zimních plaveb za velmi výhodné ceny a počasí jako stvořené pro poznávání nových míst a destinací.

V letních měsících lákají skvělé pláže na Ibize, Mallorce, Korsice a nebo plavby s možností večerních výletů v Palmě a nebo návštěvě nočních party a diskoték na ostrově Ibiza.

VÝCHODNÍ STŘEDOMOŘÍ

Navštivte kolébku prvních civilizací, zažijte historii jinak. Řím, Olympie, Bari, Dubrovník. Nejenom těmito historickými městy proplouvají naše středomořské plavby. Kdy jindy máte možnost poznat tolik zásadních míst, během jedné dovolené.

Plavby Středomořím organizujeme již několik let. Právě proto vám naši delegáti budou neocenitelným pokladem, který na moři naleznete.

V naší nabídce naleznete i speciální fakultativní výlety za poznáním historie, života místních lidí, náboženství, kultur a přírodních krás.


Plavby v PLAVBY VE STŘEDOMOŘÍ

Kam plujeme

Poznávací zájezdy Česká republika

Vážení přátelé, cestovatelé, kamarádi,

Nová doba si žádá změny. Nemá smysl čekat až se situace změní, nemá smysl čekat na nějakou podporu státu a nemá smysl sedět a plakat „nad rozlitým mlékem“.  I my jsme v CK RIVIERA TOUR dlouho přemýšleli, jak naložit s aktuální situací.
Naše plavby jsou dočasně pozastaveny a hledali jsme cestu jak situaci zvládnout. Proto si Vám dovolujeme představit náš nový cestovatelský projekt:

POZNÁVÁNÍ- RELAX- POHODA- ZÁBAVA

Vycházeli jsme z naší praxe, poznatků a přání našich cestovatelů, klientů CK RIVIERA TOUR. Z osobních zkušeností a i z rozhovorů s Vámi, víme, co naše klienty zajímá a co jako klienti CK RIVERA TOUR požadujete.
Proto jsme vytvořili úplně novou sekci zájezdů, které se budeme věnovat a rozšiřovat. To však neznamená, že naše plavby končí. Již teď pracujeme ve spolupráci s MSC CRUISES  a první nová nabídka, v nové době, přijde již velmi brzy.
Jaké budou naše nové zájezdy?  V čem budou jiné od konkurence? Čím můžeme překvapit?

1. Cena
Rozhodně naše cena nebude nejnižší na trhu. Vždy bude cena vyšší. Proč? Protože dobře víme, že už se nechcete během zájezdu o nic starat. Protože víme, že dát nejnižší cenu a pak za příplatek nabízet další služby umí každý. My vám dáme vše do ceny zájezdu a to včetně vstupů, různých příplatků, ochutnávek, městských tax a podobně. Vše budete mít v jedné kompletní ceně. Navíc v této ceně budou i další služby, jako je například zdarma občerstvení, svačinky a servis během zájezdu. Také vždy bude v ceně nějaká další služba naší cestovní kanceláře, která bude i jako překvapení během zájezdu a zcela jistě vás potěší. Zkrátka u nás se už nemusíte o nic starat.

2. Poznávání

Je spousta míst, které cestovní kanceláře nabízejí jako poznávací zájezdy a většinou je tzv. jedou jako přes kopírák a to, co vymyslel jeden, doslova kopírují. My však zavítáme i do míst, která možná vůbec neznáte. Všechna navštívená místa a okolí před zájezdem osobně projíždíme a zájezd připravujeme. A proto Vás zavedeme i do míst, která možná nejsou známá, ale jsou zajímavá anebo, dle našeho názoru, stojí za návštěvu.

3. Pohoda
 Na naše zájezdy jezdí spousta starších klientů. Z jejich reakcí víme, co je trápí. Zkrátka už nechtějí nikam spěchat. Chtějí si to místo užít. A jsou vděčni za to, že se tam mohou podívat. A tak v rámci našeho projektu 60+ budeme mít poznávací zájezdy, kde rozhodně nebudeme spěchat. Budeme počítat s tím, že už se vám jde hůře do kopce, potřebujete si odpočinout, že nemusíme za den stihnout 5 památek a u každé mít 30 minutový odborný výklad. Nám bude stačit vidět dvě nebo tři zajímavosti, ale v klidu a v pohodě a dát si u toho kafe, zmrzlinu, vyfotit si zajímavost, nebo nakoupit suvenýry. Líbí se vám tato představa - tak jsme tady pro vás.

4. Zábava
Nechcete jen poznávat. Chcete se i bavit. Víme to. A proto pro vás budeme připravovat speciální programy, kde během zájezdu budou speciální hudební večery, návštěvy divadel a zábavných programů, abyste se nenudili. A to vše bude v ceně zájezdů.

5. Divadla a představení
Nedávno proběhlo velmi příjemné jednání s divadlem Kalich v Praze.  Dohodli jsme se na vzájemné spolupráci mezi CK RIVIERA TOUR  a divadlem KALICH. V rámci této spolupráce Vám nabídneme speciální autobusové zájezdy na divadelní představení divadla KALICH  v Praze, kde budete mít vždy tu výjimečnou možnost se po konci divadelního představení osobně poznat s vynikajícími herci jako je např. Terezka Kostková, Aleš Háma, Nela Boudová, Jiří Langmajer, Adéla Gondíková, Eva Josefíková, Petr Motloch, Michaela Sejnová a další. Kromě toho také komorní divadlo Kalich zavítá se svým představením i k nám na Valašsko, a vy budete pozváni v rámci speciálních programu BENEFIT CLUB RIVIERA TOUR.

6. Nechci být sám-sama
Zejména spousta starších cestovatelů by rádo cestovalo, ale nemá s kým. A od toho jsme tady. Nevadí, že nemáte s kým. Jsme tady pro Vás a od začátku zájezdu bude program sestaven tak, abyste se i během zájezdu osobně poznali s ostatními účastníky zájezdu. Zkrátka, abyste se na zájezdu necítili sami. S tím také souvisí naše aktivity v rámci zábavy a všeobecné pohody během zájezdu. A pochopitelně náš přístup k cestovatelům. Pro nás totiž nejste klienti, ale pro nás jste rodina RIVIERA TOUR, pro nás jste Toník, Jaruška, Míla, Jarek….  Jdete do toho s námi?

7. Nejen za poznáním

V minulosti jsme na vyžádání připravili několik duchovních zájezdů. Tyto zájezdy měly velmi velký ohlas, protože jsme spojili dohromady duchovní stránku navštívených míst a i život obyčejného člověka během zájezdu. Na těchto zájezdech se vždy vytvořila opravdu skvělá skupina cestovatelů. Tyto zájezdy chceme rozšířit a dále se jim věnovat. Tak se můžete těšit na poutní zájezdy do Lurd, Říma, Fátimy….
 
8. Chceme být jiní

Od vzniku CK RIVIERA TOUR udělala obrovský kus práce. Za dobu své existence se dokázala vyšplhat na největšího prodejce plaveb MSC CRUISES v ČR a na Slovensku. Bylo to právě proto, že již před léty jsme přišli s novým modelem cestování a služeb, jaký v ČR nebyl zaveden. Doslova jsme šli hlavou proti zdi. A vyplatilo se. Nyní startujeme nový projekt a ten také bude úplně jiný. Ale věříme si. Víme, co po nás, jako cestovní kanceláři chcete a my budeme dělat vše pro vaši spokojenost.

Na těchto stránkách budeme postupně přidávat speciální zájezdy, které budou plánovány již i na rok 2021. Na začátku prosince vyjde náš nový katalog a tam již kromě plaveb budou zařazeny i tyto nabídky. Během měsíce září bude také upraven i web RIVIERA TOUR k možnosti výběru a objednávek našich nových služeb.

Plavby v Poznávací zájezdy Česká republika

Kam plujeme

Arabské Emiráty – Indie – Asie – Japonsko

Pro naše cestovatele jsme rozšířili nabídku plaveb právě do oblasti SAE. Bylo pro nás velkým potěšením, že to byl krok správným směrem. Spousta letitých mořeplavců vyhodnotilo tuto plavbu jako nejlepší ze všech.

Můžete očekávat moderní velkoměsta, krásnou historii, starodávné trhy v kontrastu s luxusními obchodními domy.

 Plavba v SAE je opravdu plná kontrastů a pokud zavítáte do destinace MUSKAT ,budete si připadat jako v pohádce. Výhodou je i přímý let Vídeń - Dubaj

Plavby v Arabské Emiráty – Indie – Asie – Japonsko

Kam plujeme

Japonsko - Austrálie - Asie - Čína

..

Plavby v Japonsko - Austrálie - Asie - Čína

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme