Základní informace o lodi

 • Plavební společnost: MSC Cruises, Italy
 • Třída: World
 • Počet hostů: 6 774 osob
 • Posádka: 2 631 osob
 • Počet kajut: 2 026
 • Délka lodi: 333 m
 • Šířka lodi: 46 m
 • Výška lodi: 74,7 m
 • Počet palub: 22
 • Rychlost v uzlech: 23 kn
 • Výtlak: 205 700 BRT
 • Rok výroby: 2022
 • Místo spuštění: Dauhá, Katar
 • Registrace lodi: Valletta, Malta


Dechberoucí design

Jedním z hlavních rysů MSC World Europa je její futuristický vzhled, který se otiskl jak do podoby vnitřní promenády, tak Yacht Clubu.

Pohon na LNG

MSC World Europa je první lodí flotily poháněnou zkapalněným zemním plynem (LNG), který z ní, spolu s vylepšeným systémem čištění odpadních vod, učiní jedno z nejekologičtějších plavidel na moři.

Nejdelší suchá skluzavka na moři

Jízda na jedenáctipatrové suché skluzavce Venom Drop @ The Spiral s elegantními křivkami z nerezové oceli ve vás zanechá nezapomenutelný zážitek.

Oddělené zóny zábavy

Větší rozměry umožnily architektům vytvořit jedinečné oddělené oblasti - od klidové zóny s bazény a lehátky po živou promenádu s bary, obchody a luxusními butiky.

Kajuty

Kde budete spát?

Další kajuty

Vybavení lodě

Co si můžete užívat?

MSC World Europa od začátku přitahuje pozornost nejen cestovatelů, ale i předních světových politiků. V okamžiku spuštění se totiž, co do počtu pasažérů, stala největší výletní lodí světa. Svým návštěvníkům nabízí dosud nevídaných 22 palub, 2 626 kajut a více než 40 000 m² veřejného prostoru a množství atrakcí. Tato "ultramoderní městská metropole na moři" posunuje hranice možností zábavy na moři a po svém spuštění v listopadu 2022 nabízí nový standard výletních plaveb. Vy se teď spolu s námi můžete podívat na několik důvodů, proč na MSC World Europa vyrazit.

► VIDEOPROHLÍDKA LODĚ MSC WORLD EUROPA ◄

  

BUDOUCNOST PLAVEB NA MOŘI

MSC World Europa je první lodí třídy World, ve které popluje spolu se svými třemi budoucími sestrami MSC World America a dosud nepojmenovanými dvěma plavidly. Tato loď od začátku budila velkou pozornost světových státníků, svědkem podpisu dohody o její výstavbě mezi plavební společností a loděnicemi byl ve svém sídle v Elysejském paláci v dubnu 2016 přítomen francouzský prezident François Hollande. O rok později se oficiálního potvrzení stavby zúčastnil stávající prezident Emmanuel Macron. 

Samotná konstrukce lodi začala v loděnicích Chantiers de l´Atlantique (dříve STX Europe) ve francouzském Saint-Nazaire v říjnu 2019. Na moře poprvé vyplula v prosinci 2021. Provoz slavnostně zahájila v listopadu 2022 během tradičního ceremoniálu v katarském hlavním městě Dauhá. Kmotrou lodě je Hind bint Hamad bin Khalifa Al Thani, generální ředitelka Katarské nadace pro vzdělávání, vědu a komunitní rozvoj. Na záběry ze slavnostního spuštění se můžete podívat zde.

 

RESTAURACE A BARY

MSC World Europa vás vezme na gastronomickou cestu kolem světa. Nabízí 33 restaurací, barů a salónků, z nichž každý má svůj osobitý styl a atmosféru. Jejich tvůrci sbírali inspiraci po celém světě a mohou se pochlubit nepřeberným množstvím kvalitních surovin, připravovaných s vášní a autenticitou. Několik možností, kam na lodi za jídlem a pitím vyrazit, vám nyní představíme. Předem upozorňujeme, že na lodi najdete velké množství specializovaných podniků, ve kterých na některé produkty nelze využít nápojové balíčky. 

La Foglia, Hexagon, Les Dunes & Bubbles Restaurant. Čtyři hlavní lodní restaurace otevřené na snídaně, obědy a večeře. Každý den nabízí menu inspirované světovou gastronomií s těmi nejlepšími víny.

 

Il Mercato & La Brasserie Buffet. Bufetové restaurace na dvou podlažích s celkovou kapacitou přes tisíc hostů. Jídelní části fungují nepřetržitě 20 hodin denně. Čaj, káva a voda jsou zde k dispozici po celý den zdarma.

 

Chef´s Garden Kitchen. Speciální koncept „farmy na moři“ zaměřený na přírodní suroviny. Představuje vůbec první hydroponickou zahradu na moři, ve které kuchaři jídlo připravují přímo před hosty na pozadí panoramatického výhledu na moře. 

 

La Pescaderia Fish Market. Speciální restaurace na venkovní promenádě, ve které si hosté mohou vybrat pokrmy z čerstvých plodů moře.

 

Kaito Sushi Bar &  Kaito Teppanyaki. Tato restaurace nabízí poutavý zážitek, který hosty potěší jak jídlem, tak i velkolepou podívanou. Talentovaní kuchaři přímo před vám připracují asijské pokrmy na kuchyňské desce nebo otevřeném grilu.

 

Butcher´s Cut. Plavba je v plném proudu a máte chuť na něco vydatnějšího? Tak vyrazte do místní steakové restaurace, která surovinami z těch největších řeznických velmocí světa dozajista potěší všechny vaše chuťové pohárky.

 

HOLA! Tacos & Cantina. Latinsko-americká restaurace určená především pro rodiny. Můžete si zde vychutnat street food speciality a vybrat nápoj z rozsáhlé nabídky drinků z tequilly či mezcalu.

 

Pizza and Burger. Nová bufetová restaurace na hlavní lodní promenádě. Určená především těm, kteří se po divadle nebo drinku v některém z barů nechtějí vydávat na dlouhou cestu do bufetů v horních patrech lodi.

  

Masters of the Sea. První lodní pivovar na moři s prvním pivem vyráběným z odsolené mořské vody. Můžete si vybrat z pivních stylů bitter, pšeničné pivo a pils (pivo plzeňského typu). Proces výroby mohou hosté pozorovat za prosklenými tabulemi přímo v podniku.

 

The Gin Project. Bohatě zásobený ginový bar inspirovaný skutečnou palírnou.

 

Jean-Phillipe Chocolate & Café. Lodní čokolatiérská dílna s kavárnou na vnitřní promenádě, ve které můžete pozorovat mistry cukráře přímo při práci.

 

Botanic Garden Bar. Bar ve stylu botanické zahrady se širokou nabídkou nápojů u vnitřního bazénu.

 

Sweet Temptations. Tematický cukrářský salon se zmrzlinou, mraženými jogurty, palačinkami a vaflemi s venkovním posezením na promenádě.

 

Fizz - Champagne Bar. Panoramatický bar se širokým výběrem šampaňského vína s malým občerstvením. Ideální místo na setkání před večeří.

 

Elixir - Mixology Bar. Jeden z prvních barů na moři, ve kterém si můžete vychutnat skvělé koktejly vyráběné těmi nejlepšími mixology – umělci v přípravě míchaných nápojů. Tento prostor nabízí likérový koutek s oblíbenými lihovinami, a také venkovní terasu, kde si můžete vychutnat svůj drink při sledování vln pod hvězdami. 

 

Raj Polo Tea House. Pohodová čajovna v anglickém stylu, kam si můžete zajít odpočinout třeba na tradiční čaj o páté.

 

Top Sail Lounge. Exkluzivní salónek s občerstvením, nápoji a nádherným výhledem na příď lodi. Pouze pro členy MSC Yacht Club

 

ZÁBAVA A ANIMAČNÍ PROGRAMY

Kromě barů a restaurací můžete na MSC World Europa navštívit velké množství atrakcí, které vám dozajista vyrazí dech. Ať už jde o divadlo na přídi lodi, recepční foyer, lodní bazény, nebo úžasnou venkovní promenádu se skluzavkou, všechno předčí vaše očekávání toho, co je možné na zaoceánské lodi dělat. Kromě těchto atrakcí je možné navštívit také lodní kasino, obchody s parfémy, oblečením, suvenýry, a také úžasnou lodní diskotéku.

World Promenade. Sedmipatrová venkovní část promenáda s panoramatickými výhledy, bary, restauracemi a nejdelší suchou skluzavkou na moři.


Venom Drop The Spiral. Jedenáctipatrové umělecké dílo s elegantními křivkami z nerezové oceli. Se svými 74 metry je nejdelší suchou skluzavkou na moři a podle MSC jde o nejzábavnější (a nejrychlejší) způsob, jak se dostat z horní části lodi na promenádu.

 

World Galleria. Krytá část promenády v moderním stylu o rozloze 303 m2. Její tři patra jsou ideálním místem na procházení a užívání si místních zábavních prostor, obchodů, občerstvení, barů, čokoládoven a kaváren.

 

Panorama Lounge. Dechberoucí salonek s výhledem na zádi lodi, ve kterém si přes den můžete vychutnat hudební vystoupení s nápoji a občerstvením. Večer se stává místem úžasných akrobatických vystoupení.

 

World Theatre. Dvoupatrové hlavní divadlo pro představení ve stylu Broadway s kapacitou přes 1 100 osob.

 

La Plage. Hlavní lodní bazén s 3 474 m2 relaxační plochy, rozlehlou sluneční terasou a amfiteátrem. Ideální místo pro odpočinek, zábavu i opalování. 

 

Botanic Garden Pool. Vnitřní bazénová oblast ve stylu botanické zahrady se zatahovací střechou, tropickým barem, panoramatickými vířivkami a prostorem pro odpočinek.

 

Zen Pool. Zcela nová klidová zóna na zádi lodi, vyhrazená pouze pro dospělé návštěvníky. Nabízí dva bazény, bar, solárium a stinnou odpočívárnu. To vše s nádherným výhledem z paluby 18.

  

Aurora Borealis Aquapark. Dechberoucí lodní akvapark se čtyřmi tobogány vysoko nad palubou s technologií virtuální reality, která činí každou jízdu ještě napínavější. Nabízí také brouzdaliště pro malé děti a batolata.

 

MSC Luna Park. Multifunkční zábavní prostor s kapacitou 300 míst. Místo promítání filmů, herních show, dětských aktivit a různých tematických večírků. Během dne se zde také konají nejrůznější programy pro všechny věkové kategorie, včetně výuky létání s drony, taneční akademie, diskotéky a dvou velkých interaktivních show.

 

MSC Sportplex. Kryté víceúčelové hřiště na fotbal, tenis, basketbal, volejbal a jízdu na kolečkových bruslích. Večer se mění na místo divokých automobilových honiček v pouťových odrážecích autíčkách.

 

MSC Formula Racer. Plnohodnotný simulátor nabízí možnost vyzkoušet si jízdu ve dvou vozech Formule 1 a změřit síly na nejslavnějších světových okruzích.

 

MSC Yacht Club Sundeck & Pool. Horní přední paluba nabízí soukromý bazén, vířivku, lehátka, bar a gril. To vše na dvoupatrové sluneční terase, první svého druhu ve flotile MSC. Pouze pro hosty MSC Yacht Club.

 

RELAX A REGENERACE

Plavba na moři není jen o zábavě a gastronomických zážitcích. Po výletu s delegátem Riviera Tour v některé z destinací jistě oceníte možnost odpočinku při pravé asijské masáži nebo kosmetické procedury. Během dne můžete využít také lodní fitness centrum sluneční paluby určené pro opalování na horních palubách lodi.

MSC Aurea Spa. Lodní lázně nabízí recepci a uvítací prostory, kadeřnictví, omlazovací procedury, manikúru, pedikúru a další procedury. Najdete zde také lázeňský butik s kosmetickými produkty pro péči o vlasy a pleť. V termální části se nachází finská sauna, měkká sauna, středomořské a parní lázně, sněhová místnost, zážitkové sprchy, relaxační bazén, vodní a solná jeskyně, Kneippův chodník a japonské horké prohřívací kameny Ganban´yoku. 


MSC Gym. Panoramatická lodní posilovna s nejmodernějším kardio a posilovacími zařízeními od společnosti Technogym. Nabízí také širokou škálu fitness kurzů a tréninkových programů.

 

Top 20 Exclusive Solarium. Exkluzivní klidová zóna pouze pro dospělé, kde se hosté mohou opalovat s krásným výhledem na moře. Nabízí také exkluzivní lázeňské služby, bar a lahodné ovocné špízy.

 

Gentlemen´s Barber. Pánské holičství na vnitřní promenádě.

 

ZÁBAVA PRO DĚTI

MSC World Europa nabízí širokou možnost zábavy pro děti. V dětské zóně Doremiland najdete 7 místností o celkové rozloze 766 m2, které společnost MSC vytvořila ve spolupráci s největšími světovými hračkářskými společnostmi. Děti se v nich mohou zabavit při různých zábavných programech. Tady si vybere opravdu každý!

Baby Club Chicco. Prostor pro nejmenší děti do 2 let s průlezkami ve stylu mořského světa, vytvořený ve spolupráci s hračkářskou společností Chicco.

 

Mini Club & Lego Room. Herna pro děti od 3 do 6 let ve stylu včelího úlu, vytvořený ve spolupráci ve spolupráci se společností LEGO. Děti se zde mohou zabavit hraním her, skládáním stavebnic nebo puzzle.

 

Juniors Club. Herna pro děti od 7 do 11 let v industriálním stylu s minihokejem, herními konzolemi a zábavnými programy.

 

Young Club. Herna pro děti od 12 do 14 let se stolním fotbálkem, malým kulečníkem a zábavnými programy.

 

Teen Club. Herna pro teenagery od 15 do 17 let s opravdovým pingpongovým stolem, stolním fotbálkem a dalším vybavením. 

 

The Studio. Multifunkční prostor pro mladé milovníky médií a soutěží s množstvím moderních vychytávek.

 

MSC FOR ME

Aplikaci "MSC for Me" vytvořilo MSC Cruises tak, aby návštěvníci lodi měli vždy po ruce všechny informace o dění na palubě. Za léta zkušeností v Riviera Tour víme, že na tak velké lodi jako MSC World Europa je velmi jednoduché se ztratit, můžeme vás ale ujistit, že přes 3 000 bluetooth přijímačů dokáže s přesností na 5 metrů určit polohu cestujícího kdekoliv na lodi a přes mapu vás navede na místo, které hledáte. Pro děti jsou k dispozici speciální náramky, které rodičům umožní kdykoliv zjistit, kde se jejich potomek nachází. Prostřednictvím aplikace je také možné si psát s dalšími hosty na palubě.

Aplikace MSC for ME je v současnosti dostupná na lodích MSC MeravigliaMSC BellissimaMSC GrandiosaMSC Virtuosa, MSC Euribia,  MSC SeasideMSC SeaviewMSC Seashore, MSC Seascape a MSC World Europa.

      

KAJUTY

MSC World Europa nabízí ubytování v celé řadě kajut a apartmánů s plochou a vybavením odstupňovaným dle druhu kajuty. Při plavbách s Riviera Tour jsou vám dispozici jsou vnitřní kajuty i kajuty s terasovým balkonem s výhledem na moře, a samozřejmě také apartmá včetně královského a vlastnického s venkovní vířivkou a velkou terasou. Pro rodiny jsou zde rodinná apartmá nebo možnost propojit více kajut, strádat ale na lodi nebudou ani osoby s tělesným postižením nebo omezenou možností pohybu. Na této lodi je možné ubytovat se také v jednolůžkových kajutách.

DRUHY KAJUT

Vnitřní kajuta. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka. Relaxační křeslo, koupelna se sprchovým koutem a fénem, interaktivní TV, lodní telefon a trezor. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek). Rozloha přibližně 10 m² (podle druhu kajuty). (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)

 

Kajuta s oknem. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka. Okno s výhledem na moře (u některých kajut může být výhled omezen uspořádáním konstrukce lodi). Relaxační křeslo, koupelna se sprchou, hygienickým koutem a fénem, interaktivní TV, telefon, trezor a klimatizace. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek). Rozloha přibližně 12 m². Některé kajuty mají panoramatické otevíratelné okno, které se může změnit na skleněnou balustrádu (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)

  

Kajuta s balkonem. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání*). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka nebo sofa. Balkon (u některých kajut může být výhled omezen uspořádáním konstrukce lodi). Koupelna se sprchou, hygienickým koutem a fénem, interaktivní TV, telefon a trezor. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek). Plocha přibližně 17 m², z toho přibližně 3-10 m² tvoří balkon.(obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)

  

Suite. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Balkon (u některých kajut může být výhled omezen uspořádáním konstrukce lodi), odpočinkový prostor s dvojitou rozkládací pohovkou nebo oddělený obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, šatník, koupelna s vanou, hygienickým koutem a fénem. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek), interaktivní TV, telefon, trezor a klimatizace. Plocha až 25 m², z toho přibližně 4 m² tvoří balkon. (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)

 

Kajuta s otevíratelným panoramatickým oknem. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka. Otevíratelné panoramatické okno, které může být změněno na skleněnou balustrádu (u některých kajut může být výhled omezen uspořádáním konstrukce lodi). Koupelna se sprchou, hygienickým koutem a fénem, interaktivní TV, telefon, trezor a klimatizace. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek). Rozloha přibližně 20 m². (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)

 

Balkonová kajuta s výhledem na vnitřní promenádu. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka nebo sofa. Balkon (u některých kajut může být výhled omezen uspořádáním konstrukce lodi). Koupelna se sprchou, hygienickým koutem a fénem, interaktivní TV, telefon, trezor a klimatizace. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek). Plocha přibližně 16 m², z toho přibližně 5 m² tvoří balkon. (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)

   

Suite s výhledem na vnitřní promenádu. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Balkon, odpočinkový prostor s dvojitou rozkládací pohovkou nebo oddělný obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, šatník, koupelna se sprchou a fénem. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek), interaktivní TV, telefon, trezor a klimatizace. Plocha přibližně 20 m², z toho přibližně 7 m² tvoří balkon. (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)

   

MSC YACHT CLUB

MSC Yacht Club na přídi lodi MSC World Europa představuje novou dimenzí odpočinku a luxusu. Hostům nabízí řadu výhod včetně přednostního nalodění, luxusních kajut, odděleného bazénu, lázeňských koupelí, solária, baru, restaurace a osobního komorníka, který o vás pečuje 24 hodin denně. Velkou výhodou je podle nás také nádherný výhled z salonku a restaurace na přídi lodi. MSC Yacht Club ale není jen o službách a kajutách. Další informace o tomto exkluzivním stylu trávení dovolené naleznete na této stránce.

  

KAJUTY MSC YACHT CLUB 

Vnitřní suite MSC Yacht Club. Luxusní apartmá na palubách 15-16. Nabízí celkový prostor přibližně 15 m². Jeho hosté si mohou užívat šatníku, koupelny se sprchou, toaletním koutem a fénem. Pro pohodlný spánek klientů Riviera Tour jsou připraveny dvou nebo jednolůžka (na vyžádání). Wi-Fi připojení zdarma, interaktivní TV, telefon, trezor a minibar v ceně (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit - v rámci stejné kategorie kajut)

   

Suite s balkonem MSC Yacht Club. Luxusní apartmá na palubách 15-21. Nabízí celkový prostor přibližně 25 m², z toho přibližně 5 m² tvoří balkon. Jeho hosté si mohou užívat odděleného prostoru s prostornou sedačkou, prostorného šatníku, koupelny se sprchovým koutem nebo vanou, toaletním koutem a fénem. Pro pohodlný spánek klientů Riviera Tour jsou připraveny dvou nebo jednolůžka (na vyžádání). Wi-Fi připojení zdarma, interaktivní TV, telefon, trezor a minibar v ceně. V kajutě může být ubytováno až 4 osoby. (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit - v rámci stejné kategorie kajut)

   

Dvoupatrový suite MSC Yacht Club. Luxusní dvoupatrové apartmá na palubě 16, s pohodlným přístupem do prostoru Yacht Clubu. Nabízí celkový prostor přibližně 46 m², přibližně 28-31 m² tvoří prostorný balkon (loď nabízí tento typ také se soukromou vířivkou na prostorné terase). Jeho hosté si mohou užívat obývacího pokoje/jídelny s gaučem, který lze přeměnit na dvoulůžkovou postel, dvou průchozích šatníků, dvou koupelen s jednou vanou a jednou sprchou, toaletním koutem a fénem. Pro pohodlný spánek klientů Riviera Tour jsou připravena dvoulůžka s možností rozdělení (na vyžádání). Wi-Fi připojení zdarma, interaktivní TV, telefon, trezor a minibar v ceně. (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit - v rámci stejné kategorie kajut)

   

Královské apartmá MSC Yacht Club. Královské apartmá na palubách 16 a 18. Nabízí celkový prostor přibližně 51-58 m², přibližně 42-51 m² tvoří balkon se soukromou vířivkou a jídelním stolem. Jeho hosté si mohou užívat obývacího pokoje a jídelny, velkého průchozího šatníku, koupelny se prostorným sprchovým koutem, vanou, toaletním koutem a fénem. Pro pohodlný spánek klientů Riviera Tour jsou připraveny dvoulůžkové postele s možností rozdělení. Wi-Fi připojení zdarma, interaktivní TV, telefon a trezor v ceně. Barové zařízení, lednice a kávovar na espresso. Jako hosté MSC Yacht Club si budete užívat i dalších privilegií(obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit - v rámci stejné kategorie kajut)

   

Vlastnické apartmá MSC Yacht Club. Vlastnické apartmá na palubě 16 a 18. Nabízí celkový prostor přibližně 104 m² (16002) a 78 m² (18001), přibližně 48 m² (16002) a 65 m² (18001) tvoří balkon se soukromou vířivkou a velkým venkovním prostorem. Jeho hosté si mohou užívat odděleného obývacího pokoje a jídelny, velkého průchozího šatníku, místnosti na zavazadla, velkých panoramatických oken, koupelny se sprchovým koutem, vanou, toaletním koutem a fénem. Pro pohodlný spánek klientů Riviera Tour jsou připraveny dvoulůžka s možností rozdělení. Wi-Fi připojení zdarma, interaktivní TV, telefon, trezor v ceně. Barové zařízení, lednice a kávovar na espresso. Jako hosté MSC Yacht Club si budete užívat i dalších privilegií(obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit - v rámci stejné kategorie kajut)

   

SLUŽBY NA KAJUTÁCH

Zážitek z plavby za nejvýhodnější cenu. Balíček Bella poskytují hostům nejvýhodnější dostupné ceny, výběr kajuty ponechává na plavební společnosti. Několik dní před odjezdem jim bude přidělena nejlepší dostupná kajuta v rámci zvolené kategorie. Na plavbách s Riviera Tour zahrnuje přístup k široké škále možností a aktivit na lodi, jako jsou restaurace, bufet, divadelní představení ve stylu Broadway každý večer, zábavu pro děti i dospělé, bazén, panoramatickou posilovnu i sportovní zařízení pod širým nebem. Klientům je po dobu zájezdu k dispozici kvalifikovaný vícejazyčný personál. Změna vybrané kajuty je možná pouze za poplatek, k dispozici jsou kajuty s balkonem, oknem i vnitřní kajuty.

Hosté si sami vybírají kajutu a čas večeře. Balíček Fantastica zahrnuje všechny výhody balíčku Bella, klienti mohou ale navíc využít také flexibilitu při změnách rezervace, přednostní výběr místa k večeři, snídani na pokoji zdarma a 20 % slevu na předplacené balíčky ve specializovaných restauracích. K dispozici jsou kajuty s balkonem, oknem i vnitřní kajuty. V případě změny kajuty z provozních důvodů bude hostům poskytnu vyšší druh kajuty. 

Balkonové kajuty a apartmá na nejlepších místech s nadstandardními výhodami. Balíček Aurea udělá z plavby opravdu nezapomenutelný zážitek, nejen díky možnosti výběru z nejprostornějších balkonových kajut a apartmánů a nejlepších míst na nejvyšších palubách, ale i díky dalším exkluzivním výhodám. Kromě výhod balíčku Fantastica budete mít také možnost přednostního nalodění a vylodění, přivítání proseccem a čokoládou, jejich kajuta bude vybavena vlastními župany, pantoflemi a koupelnovými potřebami. Během dovolené budete mít možnost kdykoliv povečeřet ve vyhrazené restauraci nebo relaxovat na soukromé sluneční terase. Kromě toho můžete zavítat do Termální zóny a odpočívat díky speciálnímu předplacenému balíčku SPA, který vám bude k dispozici se slevou. 

Více informací o kajutách na lodích naleznete na této stránce.

 

► AKTUÁLNÍ POZICE MSC WORLD EUROPA ◄

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT 

Články o tématu "MSC World Europa" na webu Riviera Tour:

RIVIERA TOUR NA SLAVNOSTNÍM SPUŠTĚNÍ MSC WORLD EUROPA (listopad 2022)

MSC CRUISES PŘEBRALO LOĎ MSC WORLD EUROPA (říjen 2022)

NOVÉ KULINÁŘSKÉ ZÁŽITKY NA MSC WORLD EUROPA (říjen 2022)

ROZMÍSTĚNÍ KAJUT NA MSC WORLD EUROPA (web MSC Cruises; POUZE ORIENTAČNÍ, AKTUÁLNĚ DOCHÁZÍ KE ZMĚNĚ ROZMÍSTĚNÍ KAJUT ZE STRANY LODNÍ SPOLEČNOSTI)

SPUŠTĚNÍ MSC WORLD EUROPA PROBĚHNE V KATARU (září 2022)

VIZUALIZACE: DEVĚT DŮVODŮ, PROČ VYRAZIT NA MSC WORLD EUROPA (srpen 2022)

STAVBA MSC WORLD EUROPA (únor - březen 2022)


Právní upozornění:

Všechny údaje na webu www.rivieratour.cz jsou informačního charakteru a mají klientům přiblížit vybavení lodí, servis na lodích a služby. Vybavení, služby a servis na lodích se může lišit a během času plavební společnost upravuje a mění služby, ceníky, obsah služeb apod. Služby na lodích, jejich rozsah a cenu určuje vždy plavební společnost. Proto pro uzavření cestovní smlouvy jsou vždy platné údaje a nabídka uvedená v cestovní smlouvě. 

MSC World Europa

pluje na těchto plavbách

Kam plujeme

Rudé moře a Perský záliv

Před nedávnem jsme rozšířili nabídku plaveb právě do oblasti Perského zálivu a Rudého moře. Bylo pro nás velkým potěšením, že to byl krok správným směrem, spousta letitých mořeplavců vyhodnotila tyto plavbu jako nejlepší ze všech. V této destinaci můžete očekávat moderní velkoměsta, krásnou historii, starodávné arabské trhy s jejich kořeněnou vůní v kontrastu s luxusními obchodními domy. Výhodou těchto plaveb je i přímý let Vídeň - Dubaj.

Plavby v Rudé moře a Perský záliv

Kam plujeme

Exotické plavby

Pro opravdové cestovatele nabízíme velmi zajímavé plavby snad do všech koutů světa. Můžeme Vám připravit plavbu doslova na míru dle Vašich požadavků a možností. Naše letité zkušenosti spojené s cestováním po celém světě Vám pomůžou při poznávání krásných destinací a míst.

Plavby v Exotické plavby

Kam plujeme

Dálkové plavby a plavby kolem světa

Zažijte s námi opravdový životní zážitek. Udělejte radost sami sobě a vyrazte odpočívat, poznávat nové místa, nové kultury, světovou kuchyni, skvělé lidi, nádherná místa, památky. Na dálkových plavbách a na plavbě kolem světa s MSC Cruises můžete navštívit až 33 zemí a zavítat až do 52 destinací. Při přípravě této plavby se věnujeme každému zákazníkovi individuálně a připravíme pro Vás plavbu, na které se budeme snažit maximálně vyhovět vašim požadavkům a splnit tak váš životní sen.

Plavby v Dálkové plavby a plavby kolem světa

Kam plujeme

Exotické destinace karibiku

Naše opravdu srdeční záležitost. Kubu zkrátka milujeme a jsme velmi rádi,  že můžeme právě do této destinace pozvat i Vás.

Úplně jiný svět, úžasní lidé, radost ze života, rum a mojito, doutníky a nádherné ženy. Nečekejte luxus, nečekejte nadstandartní služby.

Užijte si opravdu KARIBIK takový jaký opravdu je. A je to vážně zážitek na celý život.

Plavby v Exotické destinace karibiku

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme