Základní informace o lodi

 • Plavební společnost: MSC Cruises (Italy)
 • Třída: Meraviglia Plus
 • Počet hostů: 6 334 osob
 • Posádka: 1 400 osob
 • Počet kajut: 2 444
 • Délka lodi: 331 m
 • Šířka lodi: 43 m
 • Výška lodi: 65 m
 • Počet palub: 19
 • Rychlost v uzlech: 22 kn
 • Výtlak: 181 541 BRT
 • Rok výroby: 2023
 • Místo spuštění: Kodaň, Dánsko
 • Registrace lodi: Valletta, Malta


Velkoformátová malba #SaveTheSea

Malba #SaveTheSea má má symbolizovat trvalý závazek plavební společnosti k ochraně životního prostředí. Jeho autorem je německý designér Alex Flämig, jehož vítězný návrh vzešel z mezinárodní umělecké soutěže, kterou společnost za tímto účelem vyhlásila.

Promenáda v benátském stylu

K návštěvě doporučujeme především nádhernou vnitřní promenádu v benátském stylu, na které kromě mnoha obchůdků, bister a restaurací najdete také jednu z nejdelších LED stropních obrazovek na světě.

Loď na LNG

MSC Euribia je druhou lodí flotily MSC Cruises poháněnou na zkapalněný zemní plyn (LNG), nejekologičtější lodní palivo současnosti. Strojovna lodi je navíc uzpůsobena tomu, aby mohla být rychle přestavena v případě, že se objeví jiné možnosti pohonů šetrných k životnímu prostředí.

Ochrana světových oceánů

Výzdoba lodi se nese v duchu uměleckých děl spojených s ochranou krásy mořského života. Najdete zde sochy z recyklovaných mořských plastů, pobočku nadace MSC Foundation i dětské kluby zaměřené na toto téma.

Kajuty

Kde budete spát?

Další kajuty

Vybavení lodě

Co si můžete užívat?

MSC Euribia je třetí a poslední lodí podtřídy Meraviglia-Plus, druhé generace plavidel třídy Meraviglia. Na délku měří 331 metrů, na šířku 43 metrů a pojme až 6 334 pasažérů. Její jméno odkazuje k antické bohyni Eurybii, která měla podle starých Řeků ovládat vítr, počasí a hvězdné konstelace, a pečovat o světové oceány a námořníky, kteří se po nich plaví. Volba tohoto jména odkazuje k závazku společnosti MSC Cruises k jejímu dlouhodobému závazku k ochraně moří a vodních ekosystémů. Ten má představovat také nepřehlédnutelná velkoformátová malba na trupu lodi od německého designéra Alexe Flämiga. To ale není všechno, proto prosím přijměte naše pozvání k prohlídce tohoto velkolepého plavidla.

 

► VIZUALIZACE MSC EURIBIA ◄

 

EKOLOGICKÁ LOĎ BUDOUCNOSTI

MSC Euribia je navržena tak, aby mohla nést velké množství atrakcí uvnitř lodi i venku na čerstvém vzduchu a hosté se tak na ní mohou najít zábavu za každého počasí, což této lodi umožňuje plout do většiny přístavů světa. Její ekologický pohon navíc splňuje i ty nejnáročnější normy, může proto vplouvat i do chráněných oblastí, kterých bude v budoucnu přibývat. Její stavba začala v červnu 2021 v loděnicích Chantiers de l´Atlantique (dříve STX Europe) francouzského přístavu Saint-Nazaire. Na moře poprvé vyplula v červnu 2022, svůj provoz oficiálně zahájila na začátkem června 2023 v dánské Kodani. Její kmotrou je italská herečka Sofia Loren

První věcí, která vás na lodi zaujme, je velkolepá, přes 300 metrů dlouhá velkoformátová malba na trupu lodi. Jedná se o vůbec první podobné umělecké dílo na lodích společnosti MSC Cruises. Dílo s názvem #SaveTheSea má má symbolizovat trvalý závazek plavební společnosti k ochraně životního prostředí. Jeho autorem je německý designér Alex Flämig, jehož vítězný návrh vzešel z mezinárodní umělecké soutěže, kterou společnost za tímto účelem vyhlásila. Malba podle něj oslavuje zázraky mořského ekosystému. Kombinuje barvy loga MSC Foundation a MSC Cruises, čímž vytváří graduální efekt, kterým na trup maluje mořské živočichy i suchozemskou vegetaci. O významu malby jsme více psali zde.

Další ohromující atrakcí je obrovská, téměř sto metrů dlouhá vnitřní promenáda. Ta je skutečným srdcem lodi a najdete na ní nepřeberné množství obchůdků, barů, světových restaurací i zábavních prostorů. Prostor nad promenádou vyplňuje zhruba 480 m² široká LED obrazovka, jedna z největších na moři. Ta celý prostor oživuje mnoha krásnými pohledy, od západů a východů slunce až po malovaný strop Sixtinské kaple a baziliky Sagrada Familia.

Velkou výhodou třídy Meraviglia-Plus je velký akvapark na zádi lodi s několika tobogány, stříkačkami a barem, na MSC Euribia ve stylu korálového útesu. Součástí akvaparku je i himalájský most - lanová dráha, na které mohou návštěvníci balancovat více než 60 metrů nad hladinou moře. Kromě toho můžete na MSC Euribia vyrazit také do velkého krytého sportovního areálu s prostornou tělocvičnou, 4D kina, velkého salonku pro akrobatická vystoupení na zádi lodi, na simulátory F1 nebo na plnohodnotnou bowlingovou dráhu.

  

RESTAURACE A BARY

Na palubě MSC Euribia se nachází 11 restaurací se středomořskými specialitami a tou nejlepší kuchyní z celého světa. Nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů má připraveno 21 barů a lounge. Riviera Tour vám doporučuje si tyto možnosti pořádně užít - nikde jinde totiž nemáte možnost zažít autentický zážitek jídla a stolování ze všech koutů světa. Několik možností, kam na lodi za jídlem a pitím vyrazit, vám nyní představíme. 

Le Grill. Nová elegantní specializovaná restaurace, který nabízí kvalitu, chuť a šmrnc francouzské kuchyně. Najdete v ní talíře s mořskými plody, kaviár nebo stařené a sušené hovězí maso Black Angus od společnosti Meat by Linz. Kromě toho si zde můžeme pochutnat na tradičních francouzských pokrmech jako je salát Caesar, tradiční cibulová polévka, moules frites, modrý humr a čerstvé tagliatelle, pečené ústřice Rockefeller, mořský jazyk Dover Meunière a výběr lahodných francouzských dezertů. K restauraci přiléhá také krásný bar s živou hudbou a výtvarným uměním, ve kterém si budete připadat, jako byste se ocitli v ulicích Paříže.

 

Kaito Robatayaki. Na MSC Euribia můžete vůbec poprvé ochutnat pokrmy připravované japonskou metodou Robatayaki, která kombinuje mořské plody, maso a zeleninu, připravované různou rychlostí. 

 

Kaito Teppanyaki. Známá speciální restaurace se dvěma grily teppanyaki, u kterých zkušení kuchaři připravují skvělá jídla Dálného východu přímo před zraky hostů. 


Kaito Sushi Bar. Poslední část asijské kuchyně nabízí 40 druhů sushi vyrobených z těch nejčerstvějších surovin. 

 

HOLA! Tacos & Cantina. Latinsko-americká a mexická rodinná restaurace, ve které si můžete vychutnat různé street food speciality a vybrat si z rozsáhlé nabídky alkoholických nápojů z tequilly či mezcalu v zábavném interaktivním prostředí.

 

Masters of the Sea. Tradiční britský pub nabízející pivo, prémiové nápoje a koktejly, ale také se širokou nabídkou hamburgerů, hotdogů a tradičních fish and chips. 

 

Helios Wine Maker. Nový specializovaný podnik, ve kterém můžeme na dotykových obrazovkách zkoumat historii, region i všechny ostatní vlasti vína, které máte právě před sebou. 

 

Sky Lounge. Salónek Sky Lounge se nachází ve středu lodi a nabízí ohromující výhled na loď a její okolí. Večer zde obyčejně hraje živá hudba a naleznete zde širokou nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů, koktejlů a speciální kávy. Ideální místo pro den strávený u moře.

 

Champagne Bar. Dnes už tradiční bar s prvotřídním šampaňským, bublinkami, čerstvými ústřicemi, kaviárem a úžasnými rybami.

 

MSC Yacht Club Grill & Bar. Venkovní bar na přídi lodi vyhrazený exkluzivně pro členy MSC Yacht Club. Nabízí široký výběr čerstvých grilovaných specialit od ryb, masa a burgerů až po domácí těstoviny a široký výběr čerstvých salátů.

  

Horizon Bar. Krytý venkovní bar v zadní části paluby 18 s výhledem na amfiteátr se širokou nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů, koktejlů a speciální kávy. Číšníci vás obslouží u lehátek, nebo se můžete posadit přímo k baru.


Atmosphere Bar North. Jeden z barů u venkovního bazénu se širokým výběrem alkoholických i nealkoholických koktejlů a kávy.

  

ZÁBAVA A ANIMAČNÍ PROGRAMY

Kromě barů a restaurací, o kterých Vás ještě budeme informovat, můžete na MSC Euribia navštívit velké množství atrakcí, které vám dozajista vyrazí dech. Ať už jde o divadlo na přídi lodi, promenádu, recepční atrium, lodní bazény, všechno předčí vaše očekávání toho, co je možné na zaoceánské lodi dělat. Kromě těchto atrakcí je možné navštívit také lodní kasino, obchody s parfémy, oblečením, suvenýry, a také úžasnou lodní diskotéku.

Atmosphere Pool. Jeden z největších relaxačních prostorů na moři. Můžete zde strávit den ležením na lehátku, hraním stolních her či občerstvením ve čtyřech zdejších barech. Po západu slunce zde můžete obdivovat krásné osvětlení, obří LED obrazovku a nádherný design.

 

Bamboo Pool. Krytý bazén s posuvnou skleněnou střechou, dvěma vířivkami a barem s velkým výběrem nápojů a kávy. Ideální místo pro odpočinek stranou od ruchu hlavního bazénu.

 

Ocean Cay Aquapark. Dvoupatrový zábavní park na zádi lodi ve stylu karibského korálového útesu o rozloze 1000 m² s bazény, čtyřmi tobogány, lanovou dráhou a barem.

 

MSC Foundation Centre. Lodní pobočka nadace MSC Foundation, která se snaží využít celosvětový dosah MSC a její jedinečné znalosti moře k přijetí okamžitých opatření, které přispějí k ochraně a péči o modrou planetu a všechny její obyvatele. Najdete zde informace o aktuálních projektech a hlavních cílech skupiny.

 

Carousel Lounge. Přepracovaný víceúčelový zábavný prostor na zádi lodi pro více než 400 hostů, místo večerních vystoupení lodních zpěváků a největšího hudebního tělesa na moři Big Band at Sea. Mimo představení nabízí ohromující výhled na oceán.

   

MSC Aurea Spa. Luxusní lázně nabízející relaxační procedury pro oživení těla i duše. Na MSC Euribia jsou doplněny termální zónou, kosmetikou a kosmetickým salónem. 

 

Luxury Plaza. Největší nákupní zóna na moři s pěti různými obchody na lodní promenádě. Můžete si zde koupit luxusní hodinky, značkové likéry a tabákové výrobky a mnoho dalších produktů.

 

Dětské kluby. Dětská zóna se několika místnostmi pro návštěvníky od 1 do 17 let, navržený ve spolupráci se společnosti Lego a Chicco. Najdete zde také prostor vytvořený pouze pro teenagery, kteří se mohou bavit ve vlastním kině, herně nebo diskotéce. Každá místnost je věnovaná krásám a ochraně mořského života, nejmenší si mohou hrát s bezpečnými hračkami z recyklovaných plastů.

 

Bowling. Dvě plnohodnotné bowlingové dráhy ve sportovním komplexu na zádi lodi.

 

MSC Formula Racer. Dva závodní vozy Formule 1, se kterými se ve virtuální realitě můžete utkat o první místo v závodě na některém ze světových okruhů.

  

MSC FOR ME

Aplikaci "MSC for Me", určenou pro chytré telefony, vytvořilo MSC Cruises tak, aby návštěvníci lodi měli vždy po ruce všechny informace o dění na palubě. Za ta léta zkušeností v Riviera Tour víme, že na tak velké lodi jako MSC Euribia je velmi jednoduché se ztratit, můžeme vás ale ujistit, že přes 3 000 bluetooth přijímačů dokáže s přesností na 5 metrů určit polohu cestujícího kdekoliv na lodi a přes mapu ho navést na místo, které hledá. Pro děti jsou k dispozici speciální náramky, které rodičům umožní kdykoliv zjistit, kde se jejich potomek nachází. Prostřednictvím aplikace je také možné si psát s dalšími hosty na palubě.

Aplikace MSC for ME je v současnosti dostupná na lodích MSC MeravigliaMSC BellissimaMSC GrandiosaMSC VirtuosaMSC SeasideMSC Seaview a MSC Seashore, MSC Seascape, MSC Euribia a MSC World Europa.

 

KAJUTY

MSC Euribia nabízí ubytování v celé řadě kajut a apartmánů s plochou a vybavením odstupňovaným dle druhu kajuty. Při plavbách s Riviera Tour jsou vám dispozici jsou vnitřní kajuty i kajuty s terasovým balkonem s výhledem na moře, ale samozřejmě také apartmá včetně královského s venkovní vířivkou. Pro rodiny jsou určena rodinná apartmá nebo možnost propojit více kajut, strádat ale na lodi nebudou ani osoby s tělesným postižením nebo omezenou možností pohybu.

DRUHY KAJUT

Vnitřní kajuta. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka. Prostorná skříň, relaxační křeslo, koupelna se sprchovým koutem a fénem, interaktivní TV, telefon a trezor. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek). Rozloha přibližně 12-17 m² (podle druhu kajuty). (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)

 

Kajuta s oknem. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka. Okno s výhledem na moře. Relaxační křeslo, koupelna se sprchou, fénem a hygienickým koutem, interaktivní TV, telefon a trezor. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek). Rozloha přibližně 12-25 m². V kajutě může být ubytováno až 6 osob. (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)

 

Kajuta s balkonem. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka nebo sofa. Odpočinkový prostor se sedačkou, koupelna s fénem a sprchovým koutem nebo vanou, interaktivní TV, telefon a trezor. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek). Plocha přibližně 12-17 m², z toho přibližně 4-8 m² tvoří balkon. (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)

 

Apartmá. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Prostorný šatník, koupelna s fénem, sprchou nebo vanou a hygienickým koutem. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek), interaktivní TV, telefon a trezor. Plocha přibližně 25-39 m², z toho přibližně 3-36 m² tvoří balkon nebo velká terasa s vlastní vířivkou (podle druhu kajuty). V kajutě může být ubytováno až 6 osob. * V nabídce jsou také apartmá s průchozím šatníkem, odpočinkovým prostorem s rozkládací pohovkou a rohovou terasou s vlastní vířivkou (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)

 

MSC YACHT CLUB

MSC Yacht Club na přídi lodi MSC Euribia je další dimenzí odpočinku a luxusu. Hostům nabízí řadu výhod včetně přednostního nalodění, luxusních kajut, odděleného bazénu, lázeňských koupelí, solária, baru, restaurace a osobního komorníka, který o vás pečuje 24 hodin denně. Podle delegátů Riviera Tour je velkou výhodou také nádherný výhled z lounge a restaurace na přídi lodi. MSC Yacht Club ale není jen o službách a kajutách. Další informace o tomto exkluzivním stylu trávení dovolené naleznete na této stránce.

  

KAJUTY MSC YACHT CLUB 

MSC Yacht Club Interior Suite. Luxusní vnitřní apartmá na palubách 14-16. Nabízí celkový prostor přibližně 17 m². Jeho hosté si mohou užívat prostorného šatníku, koupelny se sprchovým koutem nebo vanou, toaletním koutem a fénem. Pro pohodlný spánek klientů Riviera Tour jsou připravena dvoulůžka s možností rozdělení (na vyžádání). Wi-Fi připojení zdarma, interaktivní TV, telefon, trezor a minibar v ceně. Jako hosté MSC Yacht Club si budete užívat i dalších privilegií(obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit - v rámci stejné kategorie kajut)

 

MSC Yacht Club Deluxe Suite. Luxusní apartmá na palubách 14-18. Nabízí celkový prostor přibližně 29 m², z toho přibližně 5 m² tvoří balkon. Jeho hosté si mohou užívat odděleného prostoru se sedačkou, prostorného šatníku, koupelny se sprchovým koutem nebo vanou, toaletním koutem a fénem. Pro pohodlný spánek klientů Riviera Tour jsou připravena dvoulůžka s možností rozdělení (na vyžádání). Wi-Fi připojení zdarma, interaktivní TV, telefon, trezor a minibar v ceně. Jako hosté MSC Yacht Club si budete užívat i dalších privilegií(obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit - v rámci stejné kategorie kajut)

   

MSC Yacht Club Duplex Suite With Whirlpool. Luxusní dvoupatrové apartmá na palubách 9-12, s pohodlným přístupem do prostoru Yacht Clubu. Nabízí celkový prostor přibližně 59 m², z toho přibližně 23 m² tvoří prostorný balkon s vlastní vířivkou. Jeho hosté si mohou užívat obývacího pokoje/jídelny s gaučem, který lze přeměnit na dvoulůžkovou postel, dvou průchozích šatníků, dvou koupelen s jednou vanou a jednou sprchou, toaletním koutem a fénem. Pro pohodlný spánek klientů Riviera Tour jsou připravena dvoulůžka s možností rozdělení (na vyžádání). Wi-Fi připojení zdarma, interaktivní TV, telefon, trezor a minibar v ceně. Jako hosté MSC Yacht Club si budete užívat i dalších privilegií(obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit - v rámci stejné kategorie kajut)

  

MSC Yacht Club Royal Suite. Královské apartmá na palubě 15. Nabízí celkový prostor přibližně 58 m², přibližně 70 m² tvoří balkon se soukromou vířivkou a jídelním stolem. Jeho hosté si mohou užívat odděleného obývacího pokoje a jídelny, velkého průchozího šatníku, koupelny se sprchovým koutem, vanou, toaletním koutem a fénem. Pro pohodlný spánek klientů Riviera Tour jsou připravena dvoulůžka s možností rozdělení (na vyžádání). Wi-Fi připojení zdarma, interaktivní TV, telefon, trezor a minibar v ceně. Jako hosté MSC Yacht Club si budete užívat i dalších privilegií(obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit - v rámci stejné kategorie kajut)

   

SLUŽBY NA KAJUTÁCH

Zážitek z plavby za nejvýhodnější cenu. Balíček Bella poskytují hostům nejvýhodnější dostupné ceny, výběr kajuty ponechává na plavební společnosti. Několik dní před odjezdem jim bude přidělena nejlepší dostupná kajuta v rámci zvolené kategorie. Na plavbách s Riviera Tour zahrnuje přístup k široké škále možností a aktivit na lodi, jako jsou restaurace, bufet, divadelní představení ve stylu Broadway každý večer, zábavu pro děti i dospělé, bazén, panoramatickou posilovnu i sportovní zařízení pod širým nebem. Klientům je po dobu zájezdu k dispozici kvalifikovaný vícejazyčný personál. Změna vybrané kajuty je možná pouze za poplatek, k dispozici jsou kajuty s balkonem, oknem i vnitřní kajuty.

Hosté si sami vybírají kajutu a čas večeře. Balíček Fantastica zahrnuje všechny výhody balíčku Bella, klienti mohou ale navíc využít také flexibilitu při změnách rezervace, přednostní výběr místa k večeři, snídani na pokoji zdarma a 20 % slevu na předplacené balíčky ve specializovaných restauracích. K dispozici jsou kajuty s balkonem, oknem i vnitřní kajuty. V případě změny kajuty z provozních důvodů bude hostům poskytnu vyšší druh kajuty. 

Balkonové kajuty a apartmá na nejlepších místech s nadstandardními výhodami. Balíček Aurea udělá z plavby opravdu nezapomenutelný zážitek, nejen díky možnosti výběru z nejprostornějších balkonových kajut a apartmánů a nejlepších míst na nejvyšších palubách, ale i díky dalším exkluzivním výhodám. Kromě výhod balíčku Fantastica budete mít také možnost přednostního nalodění a vylodění, přivítání proseccem a čokoládou, jejich kajuta bude vybavena vlastními župany, pantoflemi a koupelnovými potřebami. Během dovolené budete mít možnost kdykoliv povečeřet ve vyhrazené restauraci nebo relaxovat na soukromé sluneční terase. Kromě toho můžete zavítat do Termální zóny a odpočívat díky speciálnímu předplacenému balíčku SPA, který vám bude k dispozici se slevou. 

Více informací o kajutách na lodích naleznete na této stránce.

  

► AKTUÁLNÍ POZICE MSC EURIBIA ◄

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT 

Články o tématu "MSC Euribia" na webu Riviera Tour:

ROZMÍSTĚNÍ KAJUT NA LODI MSC EURIBIA (v angličtině)

REPORTÁŽ ZE KŘTU NOVÉ LODI MSC EURIBIA (červen 2023)

KMOTROU MSC EURIBIA BUDE ZNOVU SOPHIA LOREN (červen 2023)

ROZŠÍŘENÁ NABÍDKA ŽIVÉ ZÁBAVY NA MSC EURIBIA (březen 2023)

NOVÁ ÚROVEŇ ZÁBAVY PRO RODINY S DĚTMI NA MSC EURIBIA (březen 2023)

MSC EURIBIA BUDE SPUŠTĚNA V KODANI (únor 2023)

SOUTĚŽ O UMĚLECKÉ DÍLO NA TRUPU MSC EURIBIA ZNÁ VÍTĚZE (duben 2022)

 

Právní upozornění:

Všechny údaje na webu www.rivieratour.cz jsou informačního charakteru a mají klientům přiblížit vybavení lodí, servis na lodích a služby. Vybavení, služby a servis na lodích se může lišit a během času plavební společnost upravuje a mění služby, ceníky, obsah služeb apod. Služby na lodích, jejich rozsah a cenu určuje vždy plavební společnost. Proto pro uzavření cestovní smlouvy jsou vždy platné údaje a nabídka uvedená v cestovní smlouvě.   

MSC Euribia

pluje na těchto plavbách

S dopravou a delegátem

809 NORSKÉ FJORDY NA MSC EURIBIA

Odjezd: 02. 05. 2025

Příjezd: 11. 05. 2025

Dnů: 10

Destinace: Severní Evropa

Loď: MSC Euribia

Přístav nalodění - vylodění: Kiel

Akční cena: 32 990 Kč€1 374

s dopravou do přístavu a delegátem

Cena pro (do 11 let): 14 990 Kč€624

Cena pro (od 12 do 17 let): 14 990 Kč€624

Katalogová cena: 46 990 Kč / €1 957

Více o této plavbě
Letenka v ceně
S dopravou a delegátem

900 ARABSKÉ EMIRÁTY NA MSC EURIBIA

Odjezd: 10. 01. 2025

Příjezd: 18. 01. 2025

Dnů: 9

Destinace: Rudé moře a Perský záliv

Loď: MSC Euribia

Přístav nalodění - vylodění: Dubaj

Akční cena: 39 990 Kč€1 665

s dopravou do přístavu a delegátem

Cena pro (do 11 let): 26 990 Kč€1 124

Cena pro (od 12 do 17 let): 29 990 Kč€1 249

Katalogová cena: 49 990 Kč / €2 082

Více o této plavbě
Letenka v ceně
S dopravou a delegátem

904 ARABSKÉ EMIRÁTY PŘES KATAR

Odjezd: 28. 02. 2025

Příjezd: 08. 03. 2025

Dnů: 9

Destinace: Rudé moře a Perský záliv

Loď: MSC Euribia

Přístav nalodění - vylodění: Dubaj

Akční cena: 39 990 Kč€1 665

s dopravou do přístavu a delegátem

Cena pro (do 11 let): 25 990 Kč€1 082

Cena pro (od 12 do 17 let): 26 990 Kč€1 124

Katalogová cena: 49 990 Kč / €2 082

Více o této plavbě
S dopravou a delegátem

807 PLAVBA KOLEM EVROPY NA MSC EURIBIA

Odjezd: 20. 04. 2025

Příjezd: 04. 05. 2025

Dnů: 15

Destinace: Středomoří

Loď: MSC Euribia

Přístav nalodění - vylodění: Civitavecchia

Akční cena: 34 990 Kč€1 457

s dopravou do přístavu a delegátem

Cena pro (do 11 let): 16 990 Kč€707

Cena pro (od 12 do 17 let): 16 990 Kč€707

Katalogová cena: 49 990 Kč / €2 082

Více o této plavbě
S dopravou a delegátem

819 NORSKÉ FJORDY NA MSC EURIBIA

Odjezd: 04. 07. 2025

Příjezd: 13. 07. 2025

Dnů: 10

Destinace: Severní Evropa

Loď: MSC Euribia

Přístav nalodění - vylodění: Kiel

Akční cena: 39 990 Kč€1 665

s dopravou do přístavu a delegátem

Cena pro (do 11 let): 22 990 Kč€957

Cena pro (od 12 do 17 let): 22 990 Kč€957

Katalogová cena: 54 990 Kč / €2 290

Více o této plavbě
S dopravou a delegátem

24 231 PLAVBA NORSKÝMI FJORDY

Odjezd: 13. 09. 2024

Příjezd: 22. 09. 2024

Dnů: 10

Destinace: Severní Evropa

Loď: MSC Euribia

Přístav nalodění - vylodění: Kiel

Akční cena: 35 990 Kč€1 499

s dopravou do přístavu a delegátem

Cena pro (do 11 let): 11 990 Kč€499

Cena pro (od 12 do 17 let): 12 990 Kč€541

Katalogová cena: 50 990 Kč / €2 124

Více o této plavbě
S dopravou a delegátem

24 217 PLAVBA NORSKÝMI FJORDY NA MSC EURIBIA-posledních 8míst!

Odjezd: 21. 06. 2024

Příjezd: 30. 06. 2024

Dnů: 10

Destinace: Severní Evropa

Loď: MSC Euribia

Přístav nalodění - vylodění: Kiel

Akční cena: 41 990 Kč€1 749

s dopravou do přístavu a delegátem

Cena pro (do 11 let): 12 990 Kč€541

Cena pro (od 12 do 17 let): 14 990 Kč€624

Katalogová cena: 45 990 Kč / €1 915

Více o této plavbě

Kam plujeme

Rudé moře a Perský záliv

Před nedávnem jsme rozšířili nabídku plaveb právě do oblasti Perského zálivu a Rudého moře. Bylo pro nás velkým potěšením, že to byl krok správným směrem, spousta letitých mořeplavců vyhodnotila tyto plavbu jako nejlepší ze všech. V této destinaci můžete očekávat moderní velkoměsta, krásnou historii, starodávné arabské trhy s jejich kořeněnou vůní v kontrastu s luxusními obchodními domy. Výhodou těchto plaveb je i přímý let Vídeň - Dubaj.

Plavby v Rudé moře a Perský záliv

Kam plujeme

Exotické plavby

Pro opravdové cestovatele nabízíme velmi zajímavé plavby snad do všech koutů světa. Můžeme Vám připravit plavbu doslova na míru dle Vašich požadavků a možností. Naše letité zkušenosti spojené s cestováním po celém světě Vám pomůžou při poznávání krásných destinací a míst.

Plavby v Exotické plavby

Kam plujeme

Dálkové plavby a plavby kolem světa

Zažijte s námi opravdový životní zážitek. Udělejte radost sami sobě a vyrazte odpočívat, poznávat nové místa, nové kultury, světovou kuchyni, skvělé lidi, nádherná místa, památky. Na dálkových plavbách a na plavbě kolem světa s MSC Cruises můžete navštívit až 33 zemí a zavítat až do 52 destinací. Při přípravě této plavby se věnujeme každému zákazníkovi individuálně a připravíme pro Vás plavbu, na které se budeme snažit maximálně vyhovět vašim požadavkům a splnit tak váš životní sen.

Plavby v Dálkové plavby a plavby kolem světa

Kam plujeme

Exotické destinace karibiku

Naše opravdu srdeční záležitost. Kubu zkrátka milujeme a jsme velmi rádi,  že můžeme právě do této destinace pozvat i Vás.

Úplně jiný svět, úžasní lidé, radost ze života, rum a mojito, doutníky a nádherné ženy. Nečekejte luxus, nečekejte nadstandartní služby.

Užijte si opravdu KARIBIK takový jaký opravdu je. A je to vážně zážitek na celý život.

Plavby v Exotické destinace karibiku

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme