Základní informace o lodi

 • Plavební společnost: MSC Cruises Italy
 • Počet hostů: 4 363 osob
 • Posádka: 1 370 osob
 • Počet kajut: 1 637
 • Délka lodi: 333 m
 • Šířka lodi: 38 m
 • Počet palub: 18
 • Rychlost v uzlech: 23,6 kn
 • Výtlak: 137 936 BRT
 • Rok výroby: 2008
 • Místo spuštění: Neapol, Itálie
 • Registrace lodi: Panama City, PanamaBazény

Na MSC Fantasia najdete několik bazénových oblastí. Některé vás překvapí svou nápaditostí, jiné potěší zatahovací střechou pro případ špatného počasí nebo omezeným vstupem dětí, který vám zajistí ničím nerušenou relaxaci.

Recepce

Hlavní recepce MSC Fantasia je skutečnou pastvou pro oči. V pětipatrovém atriu tady najdete několik barů, obchůdků a kaváren. Uprostřed pak prosklený klavír, od kterého hudebníci každý večer prostor zaplní krásnou hudbou.

MSC Yacht Club

Na lodi MSC Fantasia najdete historicky první Yacht Club flotily MSC Cruises. Ve své době nepřekonatelné pojetí zážitků z plavby stále láká mnoho klientů této lodě.

Manhattan Bar

Jazzový bar nabízející řadu prémiových nápojů. U klientů Riviera Tour je oblíben zejména kvůli nepřehlédnutelné kombinaci a stylu barev.

Kajuty

Kde budete spát?

Další kajuty

Vybavení lodě

Co si můžete užívat?

MSC Fantasia je první lodí třídy Fantasia. Je stylovou ekologickou lodí nové generace, která spojuje teplo a pohodlí středomořské atmosféry se špičkovým designem. V jejím srdci najdete opravdové kamenné náměstí s espresso barem, který denně podává čerstvě upečené pečivo a pravé gelato, kde si můžete odpočinout po nákupech v elegantních buticích bezcelní zóny. Kromě velkolepého divadlo a několika salónků je na lodi k dispozici také obrovské množství sportovních zařízení, tenisovým kurtem počínaje a bazénovým komplexem na horních palubách konče. 

 

► VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA MSC FANTASIA ◄

 

FANTASTICKÁ LOĎ

MSC Fantasia je zlomovým plavidlem v historii MSC Cruises. Je první velkou lodí této plavební společnosti a spolu se svými sestrami MSC Splendida, MSC Divina a MSC Preziosa představuje úplně novou úroveň luxusu a služeb. Její stavba začala v lednu 2007 v loděnicích Chantiers de l´Atlantique (dříve STX Europe) francouzského přístavu Saint-Nazaire. Na moře poprvé vyplula v březnu 2008, provoz slavnostně zahájila v prosinci 2008 v italské Neapoli. Kmotrou lodě je italská herečka Sofia Loren (na video ze zahájení provozu MSC Fantasia se můžete se podívat zde). 

Na MSC Fantasia se vůbec poprvé představil koncept MSC Yacht Club, "lodě v lodi", která svým klientům nabízí ještě lepší služby a také výhledy na oceán z přídi lodi. Na MSC Fantasia si také můžete užít metropolitní atmosféru spolu s gurmánskými a kulinářskými zážitky. Využít můžete i obrovskou škálu sportovních zařízení od tenisového kurtu přes běžeckou dráhu, posilovnu, saunu a podobně. Samozřejmostí je zasouvací střecha bazénu na horní palubě, která zpříjemní pobyt v případě špatného počasí, sluneční paluba Top 18 a nádherné lázně MSC Aurea Spa. Mladší hosty zcela jistě nadchne simulátor Formule 1 a vzrušující 4D kino.

Tím to však nekončí. Na stylové lodi MSC Fantasia je stále co objevovat.

RESTAURACE A BARY

Na palubě MSC Fantasia se nachází 5 restaurací se středomořskými specialitami a tou nejlepší kuchyní z celého světa. Nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů má připraveno 17 barů a salónků. Riviera Tour vám doporučuje si tyto možnosti pořádně užít - nikde jinde totiž nemáte možnost zažít autentický zážitek jídla a stolování ze všech koutů světa. A abyste nekupovali zajíce v pytli, pár možností, kam na lodi za jídlem a pitím zajít, vám nyní představíme.

Red Velvet. Dvoupatrová restaurace otevřená na snídaně, obědy a večeře. Každý den nabízí jiné menu inspirované středomořskou kuchyní s těmi nejvyhlášenějšími víny. 

 

Il Cerchio d´Oro. Panoramatická restaurace na zádi lodi nabízející rozmanité středomořské menu, včetně lehkých jídel.

 

L´Étoile. Exkluzivní restaurace pro hosty MSC Yacht Club. Na palubě 15 nabízí gurmánské zážitky inspirované italskou a francouzskou kulinářskou tradicí. 

 

L´Africana & Zanzibar Buffet. Samoobslužné bufety, které se rozkládají téměř na polovině paluby 14. Je otevřen nepřetržitě 20 hodin denně. Čaj, káva a voda jsou zde k dispozici celý den.

 

Manhattan Bar. Barevný jazzový bar na palubě 7 nabízí řadu nápojů inspirovaných tímto hudebním stylem, od vzácných whisky, koňaku a grappy až po prémiovou vodku, gin a starou tequilu.

 

Sports Bar. Nabízí široký výběr neoblíbenějších drinků a piv. Najdete v něm také bowlingovou dráhu s deseti kuželkami a televizní obrazovky s přenosy sportovních utkání.

 

Le Vele Bar. Lodní foyer bar v hlavním atriu. Je ideálním místem pro aperitiv před večeří.

 

Il Cappuccino Coffee Bar. Speciální lodní kavárna u lodní recepce, inspirovaná vůní kávy a čokolády.

 

La Cantina Toscana. Vinný bar s tapas a živou hudbou.

 

Il Transatlantico Piano Bar. Lodní piano a Martini bar s živou hudbou.

 

The Cigar Lounge. Elegantní kuřácká místnost u hlavní recepce oddělená od hlavních prostor. Hosté si zde mohou odpočinout a vychutnat si doutník nebo cigaretu spolu s kvalitním alkoholickým nápojem. 

 

Top Sail Lounge. Salónek a piano bar s panoramatickým výhledem na přídi lodi exkluzivně pro hosty MSC Yacht Club. K posezení podává kontinentální snídani, aperitivy, bufetový oběd a tradiční anglický čaj o páté.

 

The One Bar. Exkluzivní bar pro členy MSC Yacht Club na nejvyšší palubě 17. Nabízí široký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů, občerstvení a soukromí oddělené od ruchu lodi.

 

ZÁBAVA A ANIMAČNÍ PROGRAMY

Kromě barů a restaurací můžete na lodi MSC Fantasia navštívit několik atrakcí, z nichž některé vám dozajista vezmou dech. Ať už půjde o velké lodní divadlo, akvapark, nebo odpočinek v lázních, všechno předčí vaše očekávání toho, co se dá na výletní lodi dělat. Kromě těchto atrakcí je možné navštívit také lodní kasino, množství obchodů s parfémy, oblečením i suvenýry.

Aqua Park. Hlavní bazénová oblast s téměř dva metry hlubokým bazénem, vířivkami a vodními prvky pro děti. Během dne zde můžete obdivovat 150 fontán, obří LED obrazovku a nádherný design.

 

I Tropici. Krytý bazénový areál s prosklenou střechou, vířivkami, barem a obchody.

 

Lido Catalano. Bazénový areál ve stylu katalánského architekta Antonia Gaudího, funguje jako klidová zóna pro dospělé.

 

The One Pool. Krytý bazén na přídi lodi se dvěma vířivkami určený pouze pro členy MSC Yacht Club.

 

Teatro L´Avantguarda. Ohromné třípatrové divadlo na přídi lodi, kde vystupují lodní zpěváci, tanečníci, akrobati a žongléři. Podle nás jedno z nejhezčích divadel ve flotile.

 

Piazza San Giorgio. Italské náměstí s dlažbou a hvězdnou oblohou. Najdete na něm cukrárnu a zmrzlinový bar, jejichž produkty si můžete vychutnat za zvuků živé hudby.

 

Recepce. Hlavní atrium uprostřed lodi s barem, kavárnou obchody a živou hudbou. Jeho ozdobou jsou průhledné schody zdobené swarovského krystaly.

 

L´Insolito Lounge. Velký salónek na zádi lodi s vlastním barem a tanečním parketem, kde každý den probíhají zábavní programy od soutěží bingo a po animátorské estrády na konci dne.

 

Liquid Disco. Lodní noční klub s vlastním barem. Během dne se zde konají aktivity jako aerobik a lekce tance. 

 

Knihovna. Lodní knihovna s knihami v několika světových jazycích a pohodlnými křesly ke čtení.

 

MSC Formula Racer. Plnohodnotný simulátor nabízí možnost vyzkoušet si závodění s vozem Formule 1 na nejslavnějších světových okruzích.

 

4D Cinema. 4D kino s děseti sedadly, 3D brýlemi a pohyblivými sedadly, které umocňují zážitek hostů ze simulovaných průletů letadlem nad městem nebo jízdy na horské dráze.

 

Virtual World. Videoherna pro teenagery s přibližně 8 herními simulátory včetně aut, motorek a arkádové hry Guitar Hero.

 

RELAX A REGENERACE

Plavba na moři není jen o zábavě a gastronomických zážitcích. Po náročném výletě s delegátem Riviera Tour v některé z nádherných destinací jistě oceníte možnost zažít pravé asijské masáže a kosmetické procedury. Během dne na moři můžete využít vedlejší fitness centrum. Děti si zas mohou najít nové kamarády v dětském klubu rozděleném podle věkových kategorií.

MSC Aurea Spa. Velké lodní lázně se 4 saunami a 2 parními lázněmi, masážní místností, solárium, relaxační místnosti a vyhřívaným bazénem.

 

Posilovna. Součást MSC Aurea SPA na přídi lodi. Nabízí možnost posilovacích strojů, běžeckých pásů a rotopedů s výhledem na moře.

 

Vířivky. Na lodi MSC Fantasia je možné relaxovat v několika vířivkách po celé lodi, z nichž některé jsou dostupné exkluzivně pro členy MSC Yacht Club.

 

MSC Arena Sport Center. Víceúčelové sportovní hřiště vhodné pro basketbal, tenis, fotbal a volejbal s možností zapůjčení doplňkového vybavení.

 

Top 18 Exclusive Solarium. Útočiště pouze pro dospělé s velkorysým prostorem, nádherným výhledem na oceán, lázeňskými službami, barovým menu a čtyřikrát denně podávanými ovocnými špízy.

 

Tobogán pro mladé. Skluzavka s jedním zákrutem na pravé straně lodi, první svého druhu ve flotile MSC Cruises.

 

Il Polo Nord. Dětský klub s arktickou tematikou, brouzdalištěm ve tvaru iglú se skluzavkou, modelem kajaku a obří sochou velryby.

 

KAJUTY

MSC Fantasia nabízí ubytování v celé řadě kajut s plochou a vybavením odstupňovaným dle druhu kajuty. Při plavbách s Riviera Tour jsou vám dispozici jsou vnitřní kajuty i kajuty s oknem nebo balkonem. Pro rodiny jsou určena rodinná apartmá nebo možnost propojit více kajut, strádat ale na lodi nebudou ani osoby s tělesným postižením nebo omezenou možností pohybu.

DRUHY KAJUT

Vnitřní kajuta. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka. Relaxační křeslo, koupelna se sprchovým koutem a fénem, TV, lodní telefon a trezor. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek). Rozloha přibližně 17 m² (podle druhu kajuty). (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)

 

Kajuta s oknem. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka. Okno s výhledem na moře (u některých kajut může být výhled omezen uspořádáním konstrukce lodi). Relaxační křeslo, koupelna se sprchovým koutem a fénem, interaktivní TV, telefon a trezor. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek). Rozloha přibližně 18-21 m². (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)

 

Kajuta s balkonem. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Balkon. Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka nebo sofa. Odpočinkový prostor se sedačkou, koupelna s fénem a sprchovým koutem nebo vanou, interaktivní TV, telefon a trezor. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek). Plocha přibližně 19-20 m², z toho přibližně 4-6 m² tvoří balkon. (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)

 

Apartmá. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Prostorný šatník, odpočinkový prostor s pohovkou, koupelna s fénem a vanou. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek), interaktivní TV, telefon a trezor. Plocha přibližně 22-41 m². * V nabídce apartmá s panoramatickým oknem nebo prostornější apartmá s velkým balkonem (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)

 

MSC YACHT CLUB

MSC Yacht Club na přídi lodi MSC Fantasia je další dimenzí odpočinku a luxusu. Hostům nabízí řadu výhod včetně přednostního nalodění, luxusních kajut, odděleného bazénu, lázeňských koupelí, solária, baru, restaurace a osobního komorníka, který o vás pečuje 24 hodin denně. Velkou výhodou je podle nás z Riviera Tour také exkluzivní výhled z exkluzivního lounge a restaurace na přídi lodi. MSC Yacht Club ale není jen o službách a kajutách. Další informace o tomto exkluzivním stylu trávení dovolené naleznete na této stránce.

 

KAJUTY MSC YACHT CLUB 

MSC Yacht Club Deluxe Suite. Luxusní apartmá na palubách 15-16. Nabízí celkový prostor přibližně 23-35 m². Jeho hosté si mohou užívat prostorného šatníku, koupelny se sprchovým koutem nebo vanou, toaletním koutem a fénem. Pro pohodlný spánek klientů Riviera Tour jsou připravena dvoulůžka s možností rozdělení (na vyžádání). Wi-Fi připojení zdarma, interaktivní TV, telefon, trezor a minibar v ceně. Jako hosté MSC Yacht Club si budete užívat i dalších privilegií(obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit - v rámci stejné kategorie kajut)

 

MSC Yacht Club Executive & Family Suite. Luxusní vlastnické a rodinné apartmá na palubě 12. Nabízí celkový prostor přibližně 45-53 m². Jeho hosté si mohou užívat odděleného prostoru se sedačkou, velkého panoramatického okna, prostorného šatníku, koupelny se sprchovým koutem nebo vanou, toaletním koutem a fénem. Pro pohodlný spánek klientů Riviera Tour jsou připravena dvoulůžka s možností rozdělení (na vyžádání). Wi-Fi připojení zdarma, interaktivní TV, telefon, trezor a minibar v ceně. Jako hosté MSC Yacht Club si budete užívat i dalších privilegií(obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit - v rámci stejné kategorie kajut)

 

MSC Yacht Club Royal Suite. Královské apartmá na palubě 16. Nabízí celkový prostor přibližně 36 m², přibližně 16 m² pak tvoří balkon s jídelním stolem. Jeho hosté si mohou užívat obývacího pokoje a jídelny, velkých průchozích šatníků, koupelny se sprchou, vanou, toaletním koutem a fénem. Pro pohodlný spánek klientů Riviera Tour jsou připravena dvoulůžka s možností rozdělení (na vyžádání). Wi-Fi připojení zdarma, interaktivní TV, telefon, trezor a minibar v ceně. Jako hosté MSC Yacht Club si budete užívat i dalších privilegií(obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit - v rámci stejné kategorie kajut)

 

SLUŽBY NA KAJUTÁCH

Zážitek z plavby za nejvýhodnější cenu. Balíček Bella poskytují hostům nejvýhodnější dostupné ceny, výběr kajuty ponechává na plavební společnosti. Několik dní před odjezdem jim bude přidělena nejlepší dostupná kajuta v rámci zvolené kategorie. Na plavbách s Riviera Tour zahrnuje přístup k široké škále možností a aktivit na lodi, jako jsou restaurace, bufet, divadelní představení ve stylu Broadway každý večer, zábavu pro děti i dospělé, bazén, panoramatickou posilovnu i sportovní zařízení pod širým nebem. Klientům je po dobu zájezdu k dispozici kvalifikovaný vícejazyčný personál. Změna vybrané kajuty je možná pouze za poplatek, k dispozici jsou kajuty s balkonem, oknem i vnitřní kajuty.

Hosté si sami vybírají kajutu a čas večeře. Balíček Fantastica zahrnuje všechny výhody balíčku Bella, klienti mohou ale navíc využít také flexibilitu při změnách rezervace, přednostní výběr místa k večeři, snídani na pokoji zdarma a 20 % slevu na předplacené balíčky ve specializovaných restauracích. K dispozici jsou kajuty s balkonem, oknem i vnitřní kajuty. V případě změny kajuty z provozních důvodů bude hostům poskytnu vyšší druh kajuty. 

Balkonové kajuty a apartmá na nejlepších místech s nadstandardními výhodami. Balíček Aurea udělá z plavby opravdu nezapomenutelný zážitek, nejen díky možnosti výběru z nejprostornějších balkonových kajut a apartmánů a nejlepších míst na nejvyšších palubách, ale i díky dalším exkluzivním výhodám. Kromě výhod balíčku Fantastica budete mít také možnost přednostního nalodění a vylodění, přivítání proseccem a čokoládou, jejich kajuta bude vybavena vlastními župany, pantoflemi a koupelnovými potřebami. Během dovolené budete mít možnost kdykoliv povečeřet ve vyhrazené restauraci nebo relaxovat na soukromé sluneční terase. Kromě toho můžete zavítat do Termální zóny a odpočívat díky speciálnímu předplacenému balíčku SPA, který vám bude k dispozici se slevou. 

Více informací o kajutách na lodích naleznete na této stránce.

 

► AKTUÁLNÍ POZICE MSC FANTASIA ◄

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT 

Články o tématu "MSC Fantasia" na webu Riviera Tour:

TECHNICKÉ INFORMACE A ROZMÍSTĚNÍ KAJUT NA MSC FANTASIA (v češtině; POUZE ORIENTAČNÍ, AKTUÁLNĚ DOCHÁZÍ KE ZMĚNĚ ROZMÍSTĚNÍ KAJUT ZE STRANY LODNÍ SPOLEČNOSTI) 

VŠECH 19 LODÍ SE VRACÍ NA MOŘE (prosinec 2021)

NÁVŠTĚVA LODĚ MSC FANTASIA (video Youtube v angličtině)

 

Právní upozornění:

Všechny údaje na webu www.rivieratour.cz jsou informačního charakteru a mají klientům přiblížit vybavení lodí, servis na lodích a služby. Vybavení, služby a servis na lodích se může lišit a během času plavební společnost upravuje a mění služby, ceníky, obsah služeb apod. Služby na lodích, jejich rozsah a cenu určuje vždy plavební společnost. Proto pro uzavření cestovní smlouvy jsou vždy platné údaje a nabídka uvedená v cestovní smlouvě.

MSC Fantasia

pluje na těchto plavbách

S dopravou a delegátem

24 233 STŘEDOMOŘÍM DO TARRAGONY

Odjezd: 24. 09. 2024

Příjezd: 03. 10. 2024

Dnů: 10

Destinace: Středomoří

Loď: MSC Fantasia

Přístav nalodění - vylodění: Janov

Akční cena: 24 990 Kč€1 041

s dopravou do přístavu a delegátem

Cena pro (do 11 let): 10 990 Kč€457

Cena pro (od 12 do 17 let): 11 990 Kč€499

Katalogová cena: 31 990 Kč / €1 332

Více o této plavbě
S dopravou a delegátem

802 ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ NA MSC FANTASIA

Odjezd: 16. 02. 2025

Příjezd: 25. 02. 2025

Dnů: 10

Destinace: Středomoří

Loď: MSC Fantasia

Přístav nalodění - vylodění: Janov

Akční cena: 22 990 Kč€957

s dopravou do přístavu a delegátem

Cena pro (do 11 let): 11 990 Kč€499

Cena pro (od 12 do 17 let): 12 990 Kč€541

Katalogová cena: 35 990 Kč / €1 499

Více o této plavbě
S dopravou a delegátem

808 ZÁPADNÍ A VÝCHODNÍ STŘEDOMOŘÍ

Odjezd: 24. 04. 2025

Příjezd: 03. 05. 2025

Dnů: 10

Destinace: Středomoří

Loď: MSC Fantasia

Přístav nalodění - vylodění: Janov

Akční cena: 28 990 Kč€1 207

s dopravou do přístavu a delegátem

Cena pro (do 11 let): 16 990 Kč€707

Cena pro (od 12 do 17 let): 16 990 Kč€707

Katalogová cena: 39 990 Kč / €1 665

Více o této plavbě
S dopravou a delegátem

831 PLAVBA DO ISTANBULU

Odjezd: 10. 10. 2025

Příjezd: 21. 10. 2025

Dnů: 12

Destinace: Středomoří

Loď: MSC Fantasia

Přístav nalodění - vylodění: Trieste

Akční cena: 34 990 Kč€1 457

s dopravou do přístavu a delegátem

Cena pro (do 11 let): 14 990 Kč€624

Cena pro (od 12 do 17 let): 15 990 Kč€666

Katalogová cena: 49 990 Kč / €2 082

Více o této plavbě

Kam plujeme

Rudé moře a Perský záliv

Před nedávnem jsme rozšířili nabídku plaveb právě do oblasti Perského zálivu a Rudého moře. Bylo pro nás velkým potěšením, že to byl krok správným směrem, spousta letitých mořeplavců vyhodnotila tyto plavbu jako nejlepší ze všech. V této destinaci můžete očekávat moderní velkoměsta, krásnou historii, starodávné arabské trhy s jejich kořeněnou vůní v kontrastu s luxusními obchodními domy. Výhodou těchto plaveb je i přímý let Vídeň - Dubaj.

Plavby v Rudé moře a Perský záliv

Kam plujeme

Exotické plavby

Pro opravdové cestovatele nabízíme velmi zajímavé plavby snad do všech koutů světa. Můžeme Vám připravit plavbu doslova na míru dle Vašich požadavků a možností. Naše letité zkušenosti spojené s cestováním po celém světě Vám pomůžou při poznávání krásných destinací a míst.

Plavby v Exotické plavby

Kam plujeme

Dálkové plavby a plavby kolem světa

Zažijte s námi opravdový životní zážitek. Udělejte radost sami sobě a vyrazte odpočívat, poznávat nové místa, nové kultury, světovou kuchyni, skvělé lidi, nádherná místa, památky. Na dálkových plavbách a na plavbě kolem světa s MSC Cruises můžete navštívit až 33 zemí a zavítat až do 52 destinací. Při přípravě této plavby se věnujeme každému zákazníkovi individuálně a připravíme pro Vás plavbu, na které se budeme snažit maximálně vyhovět vašim požadavkům a splnit tak váš životní sen.

Plavby v Dálkové plavby a plavby kolem světa

Kam plujeme

Exotické destinace karibiku

Naše opravdu srdeční záležitost. Kubu zkrátka milujeme a jsme velmi rádi,  že můžeme právě do této destinace pozvat i Vás.

Úplně jiný svět, úžasní lidé, radost ze života, rum a mojito, doutníky a nádherné ženy. Nečekejte luxus, nečekejte nadstandartní služby.

Užijte si opravdu KARIBIK takový jaký opravdu je. A je to vážně zážitek na celý život.

Plavby v Exotické destinace karibiku

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme