Základní informace o lodi

  • Plavební společnost: MSC Crusies Italy
  • Počet hostů: 5174
  • Posádka: 1536
  • Počet kajut: 2244
  • Délka lodi:  315
  • Šířka lodi:   43
  • Počet palub: 19
  • Rychlost v uzlech: 22,7
  • Tonáž: 167 600
  • Rok výroby: 2017


MSC Meraviglia


MSC MERAVIGLIA-orientační plánek-RIVIERA TOUR
MSC MERAVIGLIA orientační plánek

CIRQUE DU SOLEIL na MSC MERAVIGLIAi

Na lodi MSC MERAVIGLIA, na rozdíl od ostatních lodí, je jedna opravdová top kulturní záležitost. Máte možnost navštívit prestižní světový cirkus CIRQUE DU SELEIL na moři. Tuto úžasnou podívanou můžete zhlédnout každý večer na palubě číslo 7 na zádi lodi. Čeká Vás více než hodinové akční představení s artistickými výkony, které jsou situovány do krásného příběhu. Celé představení je akční a propracované a vy se nestíháte dívat, odkud přicházejí artisté, jak se dostali na scénu anebo kdy se samotná scéna dokázala, tak rychle změnit.Je to neskutečná podívaná, propojení varietní a cirkusové show v kombinaci s nejnovější zvukovou a projekční technikou. Návštěva je za příplatek a představení si lze vychutnat i s večeří.

NEJDELŠÍ PROMENÁDA na MSC MERAVIGLIA

Nejdelší promenáda s led oblohou na moři- MSC Meraviglia má úchvatnou vnitřní promenádu, nad kterou je vytvořena 80 metrová Led obloha, která navodí báječnou atmosféru 24 hodin denně. S ohromujícími efekty bude promenáda centrem dění celé lodě.

DIGITÁLNÍ NÁRAMKY na MSC MERAVIGLIA

MSC pro „Mě“ digitální novinky - Program MSC pro „Mě“ přináší moderní postupy v technologiích na moři, které jsou navrženy přímo pro klienty a jejich potřeby. MSC pro „Mě“ – náramky pro děti- Nositelný a připojený k zařízení používající technologie NFC a BLE. Umožňuje posádce a zaměstnancům, tak dobře jako i rodičům najít a pozorovat pohyb jejich dětí na lodi.

ZÁBAVA PRO CELOU RODINU na MSC MERAVIGLIA

Jako rodinná společnost, MSC rozumí rodinám a jejich požadavkům. Vyhradila také zábavu, zařízení a aktivity pro rodiny a děti. Společnost má nejvíce zkušeností s rodinami. Tak jako je zvykem, společnost nabízí kluby rozdělené na věkové skupiny, ale také nabízí možnosti zábavy jako je aqua park, bazény, bowling a 4D kino, Doremi Studio, Doremi Lab , Doremi Hudební souboj. Poprvé u společnosti MSC je na lodi 7 různých místností pro děti, kde mohou najít‚ Sportovní zónu, bowlingové dráhy, letecký simulátor, simulátor F1 a 4D kino.

Kajuty

Kde budete spát?

Další kajuty

Vybavení lodě

Co si můžete užívat?

NOVÁ LOĎ - MSC MERAVIGLIA******

VENKOVNÍ VZHLED Na první pohled, pokud znáte lodě MSC, Vás venkovní vzhled moc nepřekvapí. Loď má zvenku stejnou konstrukci, jako třeba MSC SPLENDIDA anebo MSC DIVINA. Zadní část lodi je trochu odlišná a malinko napodobuje výletní lodě krabicového tvaru. Tato realizace byla dána vybavením zadní části lodi a především umístěním CIRQUE DU SOLEIL do zadní části. Loď má opět jednoduché logo a je celá bílá, v noci nasvětlena do modra.

MSC MERAVIGLIA na plavbách s RIVIERA TOUR
MSC MERAVIGLIA na plavbách s RIVIERA TOUR


INTERIÉR

Nebudete věřit vlastním očím. Nádherná promenáda uprostřed lodi a nad hlavou máte strop led osvětlení. Během dne je promenáda pokaždé jiná. Jednou nad sebou máte strop SAGRADA DE FAMILLIA z Barcelony, za půl hodinky strop Římského divadla a za dalších deset minut rozkvetlou louku, nebo simulaci noční oblohy.      Vše naprosto vzdušné, krásné, zkrátka luxus. Na promenádě je spousta obchodů, barů, restaurací, čokoládovna a podobně. Připadáte si tak jako v přímořském letovisku někde na rivieře. Najdete zde i obchod s italskými potravinami - mimochodem levnějšími než v italských obchodech, skvělou parmskou šunku, sýry, vína, zmrzlinu… Zavítáte-li do restaurací, můžete si dát skvělý steak anebo si nechat připravit jidlo přímo před vlastníma očima. V Champagne baru si můžete vychutnat skleničku sektu, mořské plody anebo ústřice. Večer lze vyrazit do pravého irského pubu na pivko anebo skotskou.

MSC MERAVIGLIA na plavbách s RIVIERA TOUR
Hlavní pasáž na MSC MERAVIGLIA


SPA-MASÁŽE A RELAX

Jste unaveni, potřebujete relax, není nic lepšího než zavítat do SPA. Masáže všech možných druhů a procedur, z nich Vás můžeme upozornit na skvělou masáž na vodním nebo solném masažním lůžku, nebo romantická společná masáž pro dvě osoby. Pochopitelně nechybí ani skvěle vybavené fit centrum, které je obohaceno o dvě sauny, jejíž využítí je v ceně plavby.

WWW.RIVIERATOUR.CZ- MSC MERAVIGLIA
SPA na MSC MERAVIGLIA


DIVADLO

 Na přídi lodi se nachází divadlo, Je však menší, než byste očekávali. Zde je jeden podstatný rozdíl, protože pokud budete chtít navštívit divadlo, musíte se předem objednat. Každý večer se budou hrát divadla třikrát za sebou a vy si máte možnost vybrat, kterého představení a v jaký čas se budete účastnit.

MSC MERAVIGLIA na plavbách s RIVIERA TOUR
Divadlo na MSC MERAVIGLIA


BARY

 Loď nabízí k dispozici velké množství barů. Každý bar je jiný a má svůj osobitý styl a atmosféru. Nás asi nejvíce zaujal piano bar SKY na palubě 16. Je z něj krásný panaromatický výhled na celou loď a hraje zde skvělá jazzová skupina.

VIDEO- BAR PUB pasáž MSC MERAVIGLIA


WWW.RIVIERATOUR.CZ- MSC MERAVIGLIA
Bary a restaurace MSC MERAVIGLIAZÁBAVA – DISKOTÉKY - ANIMÁTOŘI

 I samotná zábava je řešena odlišně, než na jiných lodích. Na MSC MERAVIGLIA je skvěle koncepčně vyřešen sektor zábavy splynutím herní části a diskotéky. Na diskotéku se v noci promění velká tělocvična v zadní části lodě, která je propojena současně s bary a simulátorem formule 1, 4D kinem, leteckým simulátorem, bowlingem a herním simulátorem starwars. Velká diskotéka je spojena s menší a ta dále navazuje na venkovní bar na zádi lodě, kde je pamoramatiký výhled s venkovním barem, terasami a bazénem. Tento bazén se na večer změní na podium, kde budou pořádána různá představení a zábava do nočních hodin. Je třeba se zmínit i o kasímu na palubě 7 s úžasným rudým barem, které láká k vysokým výhrám. Animáční programy jsou situovány do speciálního baru, který je propojen s vlastním lodním televizním studiem.

VIDEO- zábava ns MSC MERAVIGLIA- DISCO

WWW.RIVIERATOUR.CZ- MSC MERAVIGLIA
Skvělý servis na lodi MSC MERAVIGLIADĚTSKÝ KLUB

 Opět obrovská změna. Dětský klub má na MSC MERAVIGLII svoji vlastní recepci. Děti jsou rozděleny do pěti skupin podle věku a zájmu dětí a každá skupina dětí má své vlastní oddělené herny. Dokonce jsou zde přizpůsobeni i pro děti v miniškolce do tří let. Dětský klub je zdarma.

MSC MERAVIGLIA na plavbách s RIVIERA TOUR
Dětský klub na MSC MERAVIGLIA


CIRQUE DU SOLEIL AT SEA


 Na lodi MSC MERAVIGLIA, na rozdíl od ostatních lodí, je jedna opravdová top kulturní záležitost. Máte možnost navštívit prestižní světový cirkus CIRQUE DU SELEIL na moři. Tuto úžasnou podívanou můžete zhlédnout na palubě číslo 7 na zádi lodi. Čeká Vás více než hodinové akční představení s artistickými výkony, které jsou situovány do krásného příběhu. Celé představení je akční a propracované a vy se nestíháte dívat, odkud přicházejí artisté, jak se dostali na scénu anebo kdy se samotná scéna dokázala, tak rychle změnit. Na představení je třeba se předem objednat a představení je za příplatek . ( cena k 10.6.2017 je 17 eur za osobu, s večeří cca 39 eur za osobu)

               
MSC MERAVIGLIA na plavbách s RIVIERA TOUR
CIRQUE DU SOLEIL exkluzivně na MSC MERAVIGLIA

 Je to neskutečná podívaná, propojení varietní a cirkusové show v kombinaci s nejnovější zvukovou a projekční technikou. Návštěva je za příplatek a představení si lze vychutnat i s večeři

MSC MERAVIGLIA na plavbách s RIVIERA TOUR
CIRQUE DU SOLEIL exkluzivně na MSC MERAVIGLIA


STRAVOVÁNÍ NA LODI

    Restaurace jsou krásné a dát si dobré jídlo, je zde gurmánským zážitkem. Na lodi je několik restaurací, kde je jídlo již v ceně plavby a můžete si tak užít plavbu plnými doušky. Zajímavě je koncepčně řešena buferová restaurace, která je proti ***** značně prostornější a i řešení menších stolů přispěje pohodovému gastronomickému zážitku v buferové restauraci. Na lodi je několik restaurací, které jsou za příplatek a doslova při procházce lodi Vás budou lákat na místní speciality, steaky anebo luxusní japonskou kuchyni a nebo sushi. Je jen na Vás, zda si tento doslova gastronomický festival chutí užijete.

   VIDEO- RESTAURACE KAITO NA MSC MERAVIGLIA


WWW.RIVIERATOUR.CZ- MSC MERAVIGLIA
Restaurace na MSC MERAVIGLIA


NAŠE DOPORUČENÍ NA ZÁVĚR

      MSC MERAVIGLIA je opravdu osmý div světa. A rozhodně stojí za to, abyste i vy poznali tuto výjimečně krásnou a skvělou loď. Je však třeba, abyste počítali s tím, že bude trochu míň prostoru na kajutách. Ale přece jste na lodi a to k tomu patří. Také na jednu skutečnost bychom Vás rádi upozornili. Nová loď MSC MERAVIGLIA je i nový koncept plaveb na moři. Proto pokud si chcete tuto loď užít, pokud chcete zažít opravdu krásnou neopakovatelnou dovolenou, je třeba investovat i nějaké prostředky navíc během plavby. Počítejte s tím, že celá loď nabízí obrovské množství doplňkových služeb, které Vás lákají doslova na každém kroku užít si „La dolce vita“ – „Sladký život“. Investujte proto do zážitků z této plavby a když půjdete po promenádě, kupte si zmrzlinu, ochutnejte pravou švýcarskou čokoládu, jejíž vůně Vás doslova láká k rozmazlování Vašich chuťových pohárků. Vyzkoušejte kulinářské umění mistrů kuchařů ve speciálních restauracích, dejte si šampaňské s ústřicemi, projeďte se ve formuli 1, dopřejte si skvělou masáž a rozhodně navštivte alespoň jedno představení cirkusu  CIRQUE DU SOLEIL AT SEA. O jak velkou investici se jedná, je těžko zkalkulovat, ale v podrobnějších informacích o lodích naleznete průměrnou výši cen na lodi MSC MERAVIGLIA. Nemusíte se obávat, není to příliš horentní suma, kterou byste si nemohli dovolit. 

Přejeme Vám opravdový zážitek skvělé dovolené na nejmodernější lodi MSC MERAVIGLIA******

Majitelé CK RIVIERA TOUR na křtu lodi MSC MERAVIGLIA
Majitelé CK RIVIERA TOUR na křtu lodi MSC MERAVIGLIA
Plavby na moři s delegátem od Riviera Tour
Plavby na moři s delegátem od Riviera Tour


KŘEST MSC MERAVIGLIA


MSC společnost pokřtila největší postavenou loď  evropskými majiteli. MSC Meraviglia přináší zázrak z Le Havre, loď která je připravená pro všechny roční období .

Le Havre, Francie, 3. června 2017 – byla pokřtěna MSC Meraviglia, největší div flotily MSC Cruises, pokřtila ji křtít slavná hvězda filmového plátna, legenda a kmotra všech lodí MSC Cruises, Sophia Loren. S výtlakem 167600 tunami a kapacitou hostů 5,714 je MSC Meraviglia největší lodí postavenou evropskými vlastníky lodi, je také největší lodí MSC Cruises.


MSC MERAVIGLIA na plavbách s RIVIERA TOUR
Pan Vago při projevu o MSC CRUISES na křtu MSC MERAVIGLIA

MSC Cruises je největší soukromě vlastněná společnost s plavebními trasami po celém světě a má také vedoucí postavení na trhu v Evropě, Jižní Americe a Jižní Africe. Slavnostního křestu lodi MSC MERAVIGLIA v Le Havre se špičkovou zábavou mezinárodních umělců a s exluzivní gala večeří ve společnosti speciálních hostů a s klíčovými partnery z oblasti cestovního ruchu mezi než patří i CK RIVIERA TOUR – autorizovaný prodejce plaveb MSC CRUISES pro ČESKOU REPUBLIKU A SLOVENSKO,se účastnili i mezinárodní média a top management společnosti MSC Cruises v čele s Gianluigi Aponte, zakladatelem MSC Group a také vlastníkem lodi, se svou rodinou Aponte a Aponte-Vago.


MSC MERAVIGLIA na plavbách s RIVIERA TOUR
Slavnostní nástup posádky

„Máme ambiciózní vize do budoucna a značka MSC Meraviglia začíná novu éru naší společnosti. Z tohoto důvodu je pro nás všechny z MSC Cruises dnešní večer velmi hrdou chvílí, stejně jako vidíme název první lodi nové generace, pojmenované zázračná a udivující.“ řekl Pierfrancesco Vago, výkonný předseda MSC Cruises

Nové lodě přijdou do provozu v průběhu příštích deseti let a připojí se k lodím představují inovaci, stejně jako nejmodernější špičkové technologie, které vytvoří nezapomenutelné zážitky z dovolené pro všechny hosty všech věkových kategorií na moři. MSC Meraviglia je první lodí, kde tyto vize ožívají, stanovuje nový standart výletních lodí jako cíl sám o sobě.“


VIDEO - KŘEST LODI MSC MERAVIGLIA- SOPHIA LOREN

WWW.RIVIERATOUR.CZ- MSC MERAVIGLIA
Opravdová celebrita- SOPHIA LOREN křtí loď MSC MERAVIGLIA

MSC Meraviglia je nová vlajková loď společnosti a je 13. tým přírůstkem do flotily lodí MSC Cruises. Je první z 11 nových lodí MSC Cruises, které mají vstoupit do provozu v průběhu příštích 10 let. I investiční plány v tomto průmyslu vychází na 9 biliónů eur.

Nové lodě byly inspirovány krásami světa. Meraviglia znamená zázračná a udivující. Samotný ceremoniální křest hostil jednoho z nejvíce milovaných evropských umělců - Gad Elmaleh. Publikum bude také bavit Patrick Bruel, který zaspívá jeho nejvíce oblíbené písně. Korunním momentem večera bude průvod důstojníků lodi kdy  Sophia Loren přestřihne stuhu a MSC Meraviglia bude pokřtěna dle starodávné tradice šampaňským a ohňostrojem. Paní Loren má velmi blízký vztah s MSC Cruises více než deset let. Poprvé stala kmotrou lodi MSC Lirica v roce 2003. Jak rostla flotila MSC Cruises, paní Loren vždy pokřtila novou loď MSC Cruises, což se odráží  v duchu jedinečné krásy a elegantního stylu.

MSC MERAVIGLIA na plavbách s RIVIERA TOUR
MSC MERAVIGLIA - KŘEST


Nové lodě byly inspirovány krásami světa. Meraviglia znamená zázračná a udivující. Samotný ceremoniální křest hostil jednoho z nejvíce milovaných evropských umělců - Gad Elmaleh. Publikum bude také bavit Patrick Bruel, který zaspívá jeho nejvíce oblíbené písně. Korunním momentem večera bude průvod důstojníků lodi kdy  Sophia Loren přestřihne stuhu a MSC Meraviglia bude pokřtěna dle starodávné tradice šampaňským a ohňostrojem. Paní Loren má velmi blízký vztah s MSC Cruises více než deset let. Poprvé stala kmotrou lodi MSC Lirica v roce 2003. Jak rostla flotila MSC Cruises, paní Loren vždy pokřtila novou loď MSC Cruises, což se odráží  v duchu jedinečné krásy a elegantního stylu.

      VIDEO - KŘEST MSC MERAVIGLIA-atmosféra


PLAVBY NA LODI S DELEGÁTEM A DOPRAVOU S RIVIERA TOUR

PLAVBY NA LODI S DELEGÁTEM A DOPRAVOU S RIVIERA TOUR

ZAJÍMAVOSTI MSC MERAVIGLIA

MSC crusies spolupracovalo s 11 světovými společnostmi ve vývoji digitálních technologií jako jsou: Deloitte Digital, Hewlett Packard Enterprise a Samsung. Tento nový zážitek bude k dispozici na všech 11 nových lodí nové generace a bude také zaveden na všech 12 již existujících lodích. Bude to největší digitální inovace vůbec v lodním průmyslu.


MSC MERAVIGLIA na plavbách s RIVIERA TOUR
Hlavní pasáž na MSC MERAVIGLIA v zelené barvě

Moderní řešení technologií - „MSC pro Mě“ je digitální inovační program, který užívá moderní technologii bezproblémového připojení klientů na moři nebo na zemi.
Inovační ubytování - MSC Meraviglia nabízí ubytování pro klienty v 10 různých typech kajut, aby si mohl vybrat každý, dle vlastního zájmu.

Oblíbený okruh Západního Středomoří - Se šesti přístavy s naloděním během 7 nocí, je nejjednodušší možnost jak MSC Meraviglii poznat. Krásné destinace, města plná historických památek, kde se klienti rádi vrací.
Světová zábava- Především exkluzivní Cirkus de Soleil na moři, dále také divadlo s 1000 metry čtverečními, které nabídne během plavby 6 různých vystoupení, které se bude opakovat 3x za den.
Nejdelší promenáda s led oblohou na moři- MSC Meraviglia má úchvatnou vnitřní promenádu, nad kterou je vytvořena 80 metrová Led obloha, která navodí báječnou atmosféru 24 hodin denně. S ohromujícími efekty bude promenáda centrem dění celé lodě.
Širší nabídka nabízených pokrmů a možností stravování - MSC Meraviglia nabízí více restaurací k výběru. Nové, moderní zařízení zahrnující např.: Americký Steakhouse, Sushi restauraci nebo Italskou restauraci, které jsou denně otevřeny klientům.
MSC pro „Mě“ digitální novinky - Program MSC pro „Mě“ přináší moderní postupy v technologiích na moři, které jsou navrženy přímo pro klienty a jejich potřeby.
MSC pro „Mě“ – náramky pro děti- Nositelný a připojený k zařízení používající technologie NFC a BLE. Umožňuje posádce a zaměstnancům, tak dobře jako i rodičům najít a pozorovat pohyb jejich dětí na lodi.
Emoce-Ponořující Galerie - Jak se klienti pohybují na plavbě, jsou obklopeni zvuky a vizí událostmi na lodi. Na interaktivní tabuli mohou najít fotky i videa, které vytvořili naši profesionální fotografové.
Virtuální převlékací místnost - Umístěna pouze ve vybraných obchodech. Klienti mohou zkoušet vybrané oblečení pouze virtuálně, bez opravdového zkoušení.
Inteligentní kamera rozeznávající tváře - Posádka bude schopna poskytovat vysokou péči na osobním přístupu. Rozpoznávání obličejů vytvoří v klientech pocit VIP osobnosti a vytvoří tak neobyčejné zkušenosti.
Navigace: tato digitální technologie pomůže klientům najít, kde se zrovna na lodi nachází a zorientovat se na 300 metrů dlouhé palubě. Také bude jednoduché lokalizovat děti, pokud rodiče budou potřebovat.
Rezervace: Dovolí klientům si jednoduše udělat rezervaci na restauraci, výlety atd
Organizér: Plánovač hostů, který jim pomůže zajistit místa v divadle, u večeře nebo na exkurzích
Servis na míru: Tento digitální program bude poskytovat doporučení zhotovené na míru na základě preferencí. Inteligentní  rozpoznávač tváří pomůže posádce zajistit vysokou péči o klienty. Interaktivní náramky budou spojovat klienty s lodí a budou aktivovat také geografické umístění s pomocí 3.050 bluetooth na majácích.

MSC MERAVIGLIA na plavbách s RIVIERA TOUR
"Čokoládovna" na MSC MERAVIGLIA 

Zábava pro celou rodinu

WWW.RIVIERATOUR.CZ- MSC MERAVIGLIA
Tělocvična- MSC MERAVIGLIA

Jako rodinná společnost, MSC rozumí rodinám a jejich požadavkům. Vyhradila také zábavu, zařízení a aktivity pro rodiny a děti. Společnost má nejvíce zkušeností s rodinami. Tak jako je zvykem, společnost nabízí kluby rozdělené na věkové skupiny, ale také nabízí možnosti zábavy jako je aqua park, bazény, bowling a 4D kino Doremi Studio-Mnoho lodí nabízí bary pro dospělé k relaxu po náročném dni ale děti? Není to přímo bar, bylo to vystavěno jako TV studio, obsahuje kamery a natáčecí zařízení. Mnoho rodinných aktivit jako Doremi Cher, Family disco a talentové show budou vysílány živě po celé lodi na velkých obrazovkách a v televizích na kajutách. Doremi Lab-Děti milují technologie. Zde si mohou technologie vyzkoušet. 4D tisk, 3D skenování atd. Zábava-Je zde nová rodinná muzikální aktivita na lodi – Doremi Hudební souboj. Je to moderní hra, kde děti mohou obnovit známé písně a hudební čísla pro účastníky – a to vše bez hudby. Po ukázce účastníci hádají píseň. Sportovní park a dětský koutek-Poprvé u společnosti MSC je na lodi 7 různých místností pro děti. Všechny jsou umístěny na palubě 18. Pouze jedna paluba je níže pro mladší hosty, kde mohou najít ‚Sportovní zónu, bowlingové dráhy, letecký simulátor, simulátor F1 a 4D kino. Chicco-Nejrozsáhlejší baby klub na moři. Vybavení zahrnuje velkou místnost pro spaní těch nejmenších. Poskytuje péči po celý den. A obsahuje nejnovější hračky značky Chicco – všechno bez poplatku. Lego – zážitek na palubě- 3 Odlišné kouty rozdělené pro Lego a největší oblast na MSC lodích vůbec. Spousta nejnovějších produktů od Lega. Děti si mohou hrát dohromady, aniž by znaly cizí jazyk. Teens-Největší místnost pro „teens“ s interaktivní tabulí, vyrobenou speciálně pro MSC. Děti tak mohou posílat digitální zprávy, kontrolovat hudební místnost, rezervovat aktivity a sdílet jejich prázdninové  zážitky na sociálních sítích.

MSC MERAVIGLIA na plavbách s RIVIERA TOUR
Trenažer F1 na MSC MERAVIGLIA


Elegantní bazény během dne a noci

Všechny bazény na MSC Meraviglia byly navrženy tak, aby poskytovaly klientům elegantní prostor k relaxaci.

Hlavní bazén je na otevřené palubě a byl inspirován pláží v Miami Beach. Téměr 25 metrů dlouhý a nabízí také velkorysý prostor kolem bazénu. V noci se bazén stává vizuální podívanou, je osvětlen speciálními světly. Poblíž je také bufet pro vnější i vnitřní stravování. Uvnitř lodě se nachází další bazén, který je 10 metrů dlouhý  a je krytý stahovací střechou. Další bazén se nachází na palubě 16 a má krásné výhledy ze zádi lodě. V noci se z něj stává prostor, kde lidé mohou tančit a bavit se pod hvězdami.Pro klienty hledající zábavu a radost po celý den je k dispozici aquapark s tobogány a vodními hřišti a také lanovým parkem.Relax a omlazení na palubě lodi

MSC MERAVIGLIA na plavbách s RIVIERA TOUR
SPA CENTRUM na MSC MERAVIGLIA

MSC Meraviglia nabízí autentické Spa centrum v exotických interiérech z přírodního kamene, dřeva a zdobení z mozaiky. Spa centrum je umístěno na 7.palubě, poblíž promenády. Spa obsahuje: Masáže, léčebné suity, kadeřnický salon a salon krásy.

MSC MERAVIGLIA na plavbách s RIVIERA TOUR
Bazén na MSC MERAVIGLIA

Thermal Area

Poprvé MSC Cruises zahájí nové thermální zážitky na palubě Meraviglia. Klienti si mohou vybranou služby vytvořit přímo „na tělo“. Mohou si vybrat pořadí tepla, chladu, barev a aroma v kombinaci s použitými nástroji, aby maximalizovali tepelné programy. Tělo je vystaveno vysokým teplotám a naopak poté studenému prostředí s aromatickými sprchami. Klienti budou informováni o jejich vybrané službě, její délce a použití. Thermal Area zahrnuje také sauny, Středomořskou a parní sauny, ochlazovací místnost, relaxační prostor, který zahrnuje i solnou místnost a aromatické sprchy, kde voda bude s vůní a barvami.

Posilovna

Vybavení značky Technogym. MSC Meraviglia nabízí moderní fitnes hodiny a cvičící programy. Kompletní prostředí má 570 metrů čtverečních a bude k dispozici hostům, kteří chtějí i během plavby cvičit a posilovat.

Světová zábava

MSC Meraviglia nabízí klientům show ve stylu divadla Broadway. Představení budou 6 nocí v týdnu, budou uváděny v divadle s kapacitou 985 míst.Poprvé bude divadlo na MSC Meraviglii také domovem pro živou kapelu hrající před představením.  Klienti si budou moci vybrat ze 3 nabízených časů každý den, aby tak skloubily své další plány během dne.

Průvod promenádou

Každý týden, hosté budou procházet průvodem mezi famózní Středomořskou promenádou, Galerií Meraviglia v centru lodě. Světla, hudba, Artistické představení a úchvatné kostýmy budou vytvářet 15 minutové představení  a ukáží klientům co je báječný svět.

TV Studio

Toto studio obsahuje prostor, kde je radio, Tv studio s live hrami, kvízy, talentové soutěže, karaoke a živá hudba.

Bowling

Poprvé na MSC lodích naleznete pravý bowling s 2 dráhami v plné délce.

F1 Simulátor

Především pro mladé je přizpůsoben tento prostor, kteří milují Formule F1.

Noční klub

Párty s přáteli, noční zábava nebo jednoduše tanec do pozdních ranních hodin.


Cirkus Du Soleil na moři

MSC Cruises nastavila nový standard v živé zábavě na moři. Spolupracuje nyní se světovou artistickou skupinou Cirkus du Soleil. První 2 show budou dostupné na lodi MSC Meraviglia a Cirkus du Soleil vytvořil 2 speciální a kontrastní show. Každá z nich má odlišný koncept, příběh, kostýmy a ztvárnění. Show bude uváděna dvakrát za večer  na dané plavbě tak, aby klienti měli možnost vidět obě představení.Show budou představeny v Loungi, speciálně navržené místnosti právě pro Cirkus du Soleil. Tento Lounge, nazývaný Carousel, je speciální , intimní prostor, kde může být nejvíce 413 hostů pro každé představení.

Možnosti stravování

Na MSC Meraviglia si klienti mohou vybrat stravování ve 12 různých restauracích a jídelnách, kde je vždy servírováno čerstvé a autentické jídlo. Bufet je zde otevřen 15 hodin denně a nabízí Středomořské speciality a mezinárodní kuchyni.

Speciální restaurace

Butcher´s cut (v překladu Řeznická restaurace)Moderní restaurace na styl Amerického steakhousu. Tato restaurace předvádí dovednosti v přípravě masa a steaků. Jídlo je doplněno pivem, Americkým vínem a speciálními koktejly. Můžete pozorovat kuchaře přímo v akci, je zde otevřená kuchyně.

Kaito Teppanyaki

Dalším novým konceptem MSC cruises je moderní Východní styl přípravy Japonských specialit.MSC MERAVIGLIA na plavbách s RIVIERA TOUR
Restaurace KAITO- MSC MERAVIGLIA

Kaito Sushi Bar

Tato restaurace je popisována jako nejlepší Sushi na moři. Restaurace servíruje čerstvé sushi a sashimi vytvořené speciálními kuchaři.

Restaurace Italiano a Eataly prodejna

Tato restaurace Vám naservíruje typická italská jídla. Pro ty, kteří chtějí posunout svou gastronomii na další úroveň, je zde možnost objevit místní jídlo a vína. Pokud budete mít zájem, je možné si nakoupit také potraviny speciální pro Itálii v Marketu Eataly.

Nový styl stravování

Flexi Dining je nový stravovací styl, který dovolí klientům před-vybrat si čas pro jejich jídla s možností změny času během plavby. Klasické stravování plavby bude stále k dispozici, kde si klienti budou vybírat ze 2 časů večeří. Tento tradiční způsob večeří je ideální pro klienty, kteří si vyhradili 1 stůl po celou dobu plavby, se stejnou obsluhou, která zná jejich jména, preference u večeře. 

Klienti z Yacht clubu budou mít na výběr ze 3 časů večeří ve vyhrazené restauraci právě pro MSC Yacht club.

Bufet

Bufet zabírá svou rozlohou 3.550 metrů čtverečních. Nabízí čerstvá jídla a mezinárodní pokrmy během celého dne a je otevřen až do noci. V bufetu jsou otevřené kuchyně a můžete pozorovat výrobu daných jídel. S místem se počítalo také pro rodiny a děti, je tak vytvořen prostor i pro ně. Pokud klienti chtějí vyzkoušet něco nového, je to pro ně ideální volba.

Speciální spolupráce- Jean- Philippe Maury

MSC Meraviglia nabízí také něco speciální pro milovníky čokolády a sladkých pokrmů od proslulého a světově známého Kuchaře Jean- Philippe Maury. Této speciální místo naleznete v Gallerii Meraviglia.


Plavby s dopravou a českým delegátem s RIVIERA TOUR

Bary a Lounge Na výběr mají klienti z 20 barů a Lounge, které slouží pro mnohé příležitosti. Zahrnují např. Stylový Champagne bar se speciálním displejem, který zobrazuje drcený led. Zde si klienti mohou vybírat z mořských plodů nebo kaviáru k doplnění jejich zážitku. Dalšími bary jsou např. Anglický bar, Sport bar, který zobrazuje sportovní zápasy na několika obrazovkách a dále speciální Horizon bar s výhledem na moře. Rozšířené zážitky z nakupování MSC Meraviglia nabízí více než 700 metrů čtverečních nákupních prostorů, 10 různých butiků a přes 180 nabízených značek. Nákupy na MSC Meraviglia byly navržené na základě zábavy a radosti.Speciální události pro milovníky nákupů budou organizovány každý den. Budou zahrnovat soutěže, speciální nabídky a fashion show. Tyto události se budou konat podél promenády.MSC cruises nabízí klientům nejvíce konkurenční ceny na nabízené produkty. Na palubě budou k dispozici také nové značky produktů,např. Gucci Jewellery, Calvin Klein, Lancome… Nákupy s aplikací MSC pro „Mě“ S novým digitálním programem budou nákupy jednodušší a zábavnější a klienti si tak zakusí nové zážitky. Klienti budou informování speciálních akcích a událostech na základě aplikace. MSC YACHT CLUB Unikátní loď v lodi, navržena pro hosty se speciálními požadavky. Na MSC Meraviglia patří Yacht clubu 3 paluby na přídi. Yacht club je luxusní pohodlná část plná soukromí. Pro klienty je zde připraven Lounge s panoramatickým výhledem, Opalovací paluba, privátní bazén a vířivky.


VYBAVENÍ LODI A DRUHY KAJUT

Typy kajut

Kajuta Roayl Suite   2
Kajuta Wellness Deluxe Suite  2
Kajuta Deluxe Suite*   76
Vnitřní kajuta Suite   15
Kajuta Duplex Suite   8
Kajuta Suite    10 
Balkonová kajuta   1.306
Kajuta s oknem    136
Vnitřní kajuta    676 
Single kajuta    13
Celkem kajut    2.244 

 
MSC Yacht Club Royal Suite
MSC Yacht Club Royal Suite s RIVIERA TOUR
MSC Yacht Club Royal Suite s RIVIERA TOUR

dvojlůžková postel, prostorná skříň. Koupelna s vanou a sprchovým koutem, klimatizace, interaktivní TV, telefon a trezor, k dispozici je připojení Wifi (za poplatek), chladnička a kávovar typu Nespresso, velikost kajuty cca 65m2 s balkonem o velikosti 40m2 s jídelním stolem a soukromou whirpoolkou


MSC Yacht Club Royal Suite s RIVIERA TOUR - rozložení kajuty
MSC Yacht Club Royal Suite s RIVIERA TOUR - rozložení kajutyVýhody MSC Yacht Clubu:
Elitní plavba pro exkluzivní cestování ve spojení elegance a luxusu, která nabízí zážitek z plavby jako žádný jiný.

Výhody:
Prioritní nalodění a vylodění
Služby lodi 24 hodin
Relaxační vybavení v každém apartmá (včetně županu a pantofli)
Neomezené nápoje ve všech oblastech MSC Yacht Clubu včetně mini-barů v apartmá
Neomezený výběr nápojů, které budou k dispozici ve všech barech a restauracích na lodi
Zdarma Thermal Suite a soukromý výtah do MSC Aurea Spa ,24 hodinový pokojový servis


Exkluzivita
Bohatě vybavené apartmány s ergonomickými matracemi, kvalitní prostěradlo, výběr polštářů, mramorová koupelna, LCD TV, bohatě zásobovaný minibar
All-inclusive obědy a večeře v soukromé restauraci pro klienty z MSC Yacht Clubu
Vstup do exkluzivních prostor jako jsou The One Sun Deck (slunná paluba) a Top Sail Lounge (bar)


Svět volby
Přistup ke všem lodním službám (bary a salonky, specializované restaurace, bazény…)
Premium 20hodinový bufet (gurmánské menu každý den)
Rozmanitý program divadelních představení ve stylu Broadway, které je k dispozici téměř každý den
Zábavní aktivity pro dospělé, děti a kojence (kluby..)
Rekreační aktivity pro děti: hry pro výuku cizích jazyků a kurzy Doremi Chef s lodním personálem
Sportovní využití na otevřených palubách (Basketball, Power Walking Track…)
Extrémně dobře vybavená posilovna s panoramatickým výhledem


MSC Yacht Club Deluxe Suite
MSC Yacht Club Deluxe Suite s RIVIERA TOUR
MSC Yacht Club Deluxe Suite s RIVIERA TOUR


Všechna lůžka mohou být jednolůžková nebo dvoulůžková ( na vyžádání). Prostorná šatní skříň, koupelna s velkým sprchovým koutem. Interaktivní televize, telefon. K dispozici Wifi připojení za poplatek, minibar, kávovar, trezor a klimatizace,velikost kajuty cca 28m2, s balkonem

MSC Yacht Club Deluxe Suite s RIVIERA TOUR - rozložení kajuty
MSC Yacht Club Deluxe Suite s RIVIERA TOUR - rozložení kajuty


Výhody MSC Yacht Clubu:
Elitní plavba pro exkluzivní cestování ve spojení elegance a luxusu, která nabízí zážitek z plavby jako žádný jiný.

Výhody:
Prioritní nalodění a vylodění
Služby lodi 24 hodin
Relaxační vybavení v každém apartmá (včetně županu a pantofli)
Neomezené nápoje ve všech oblastech MSC Yacht Clubu včetně mini-barů v apartmá
Neomezený výběr nápojů, které budou k dispozici ve všech barech a restauracích na lodi
Zdarma Thermal Suite a soukromý výtah do MSC Aurea Spa
24 hodinový pokojový servis

Exkluzivita
Bohatě vybavené apartmány s ergonomickými matracemi, kvalitní prostěradlo, výběr polštářů, mramorová koupelna, LCD TV, bohatě zásobovaný minibar
All-inclusive obědy a večeře v soukromé restauraci pro klienty z MSC Yacht Clubu
Vstup do exkluzivních prostor jako jsou The One Sun Deck (slunná paluba) a Top Sail Lounge (bar)

Svět volby
Přistup ke všem lodním službám (bary a salonky, specializované restaurace, bazény…)
Premium 20hodinový bufet (gurmánské menu každý den)
Rozmanitý program divadelních představení ve stylu Broadway, které je k dispozici téměř každý den
Zábavní aktivity pro dospělé, děti a kojence (kluby..)
Rekreační aktivity pro děti: hry pro výuku cizích jazyků a kurzy Doremi Chef s lodním personálem
Sportovní využití na otevřených palubách (Basketball, Power Walking Track…)
Extrémně dobře vybavená posilovna s panoramatickým výhledem


MSC Yacht Club Interior
MSC Yacht Club Interior s RIVIERA TOUR
MSC Yacht Club Interior s RIVIERA TOUR

Všechna lůžka mohou být jednolůžková nebo dvoulůžková ( na vyžádání). Prostorná šatní skříň, koupelna se sprchou. Interaktivní televize, telefon. K dispozici Wifi připojení za poplatek, minibar, kávovar, trezor a klimatizace, kávovar typu Nespresso.Velikost kajuty cca 16m2

MSC Yacht Club Interior s RIVIERA TOUR - rozložení kajuty
MSC Yacht Club Interior s RIVIERA TOUR - rozložení kajuty


Výhody MSC Yacht Clubu:
Elitní plavba pro exkluzivní cestování ve spojení elegance a luxusu, která nabízí zážitek z plavby jako žádný jiný.

Výhody:
Prioritní nalodění a vylodění
Služby lodi 24 hodin
Relaxační vybavení v každém apartmá (včetně županu a pantofli)
Neomezené nápoje ve všech oblastech MSC Yacht Clubu včetně mini-barů v apartmá
Neomezený výběr nápojů, které budou k dispozici ve všech barech a restauracích na lodi
Zdarma Thermal Suite a soukromý výtah do MSC Aurea Spa
24 hodinový pokojový servis

Exkluzivita
Bohatě vybavené apartmány s ergonomickými matracemi, kvalitní prostěradlo, výběr polštářů, mramorová koupelna, LCD TV, bohatě zásobovaný minibar
All-inclusive obědy a večeře v soukromé restauraci pro klienty z MSC Yacht Clubu
Vstup do exkluzivních prostor jako jsou The One Sun Deck (slunná paluba) a Top Sail Lounge (bar)

Svět volby
Přistup ke všem lodním službám (bary a salonky, specializované restaurace, bazény…)
Premium 20hodinový bufet (gurmánské menu každý den)
Rozmanitý program divadelních představení ve stylu Broadway, které je k dispozici téměř každý den
Zábavní aktivity pro dospělé, děti a kojence (kluby..)
Rekreační aktivity pro děti: hry pro výuku cizích jazyků a kurzy Doremi Chef s lodním personálem
Sportovní využití na otevřených palubách (Basketball, Power Walking Track…)
Extrémně dobře vybavená posilovna s panoramatickým výhledem


MSC Yacht Club Deluxe Suite - Wellness
MSC Yacht Club Deluxe Suite - Wellness s RIVIERA TOUR
MSC Yacht Club Deluxe Suite - Wellness s RIVIERA TOURVšechna lůžka mohou být jednolůžková nebo dvoulůžková (na vyžádání). Prostorná šatní skříň, koupelna s velkým sprchovým koutem. Interaktivní televize, telefon. K dispozici Wifi připojení za poplatek, minibar, kávovar, trezor a klimatizace,zařízení Technogym Kinesis, velikost kajuty cca 28m2, s balkonem

MSC Yacht Club Deluxe Suite - Wellness s RIVIERA TOUR - rozložení kajuty
MSC Yacht Club Deluxe Suite - Wellness s RIVIERA TOUR - rozložení kajuty

Výhody MSC Yacht Clubu:
Elitní plavba pro exkluzivní cestování ve spojení elegance a luxusu, která nabízí zážitek z plavby jako žádný jiný. Naše MSC Yacht Club Wellness Deluxe Suite nabízí všechny výhody MSC Yacht Clubu a řadu dalších výhod


Výhody:
Apartmá vybavené exklusivním fitness zařízením Technogym Kinesis 
Technogy wellness taška včetně fitness vybavení (trička, šortky, sportovní ručník)*
Exkluzivní wellness aktivity na pobřeží (počet vybraných aktivit na pevnině závisí na délce plavby. Detaily vybraných aktivit se mohou lišit)*
Přizpůsobený wellness program v různých vnitřních a venkovních lokalitách*
50% sleva na fitness a osobního trenéra*
Kontrola zdravotního stavu u lékaře MSC*
Testování a analýza vašeho těla s vlastním trenérem vyškoleným Technogym*
Praní Vašeho sportovního oblečení
Přístup na internet do aplikace Wellness Experience App powered by Technogym*
Jedna skupinová fotografie se všemi hosty Wellness Experience*
*Pouze pro dospělé osoby

Jídlo a pití
Bezplatné doručení zdravé snídaně na kajutu
Jeden sportovní nápoj za den v apartmanovém minibaru
Zdarma voda v barech, restauracích, bufetu a apartmá
Výživový jídelníček sestavený odborníky společnosti Technogym,
Škála lahodných a vyvážených zdravých možností, vyvinutých ve spolupráci s týmem odborníků na výživu Technogym, které odpovídají potřebám různých aspiračních profilů
Široká škála speciálních restaurací, kde se servírují středomořské jídla a mezinárodní kuchyně
Zdravá jídla jsou jasně popsána v menu v restauracích Yacht Clubu.


Kajuta Duplex Suite
Kajuta Duplex Suite s RIVIERA TOUR
Kajuta Duplex Suite s RIVIERA TOUR


dvoupodlažní kajuta v hlavní části otevřený obývací pokoj/ jídelna s pohovkou, která se přemění na manželskou postel. V druhém patře je hlavní ložnice s manželskou postelí, která může být přeměněna na dvě samostatná lůžka (na vyžádaní).Klimatizace, 2 vestavěné skříně, 2 koupelny (jedna s vanou, druhá ze sprchou), interaktivní TV, 2 telefony, připojení Wifi za poplatek, minibar a trezor,velký balkon s whirpoolkou
velikost kajuty cca 52m2

Kajuta Duplex Suite s RIVIERA TOUR - rozložení kajuty
Kajuta Duplex Suite s RIVIERA TOUR - rozložení kajuty


Aurea Experience
Navrženo tak, aby nabídlo oživení, pohodlí a all-inclusive. Naše Aurea Experience nabízí všechny výhody Fantastica Experience a řadu dalších výhod.

Výhody:
Vynikající kajuty s výhledem na moře na horních palubách
Neomezené nápoje All-inlusive*
Více svobody v restauracích. Klienti se mohou těšit na stolování tzv. My choice a přijít si kdykoliv na večeři do prioritní části bezplatné restaurace.

Prioritní nalodění
Spa balíček včetně uvítacího koktejlu, masáže dle Vašeho výběru ze Spa menu, solária, soukromá wellness konzultace s odborníky a bezplatný přístup do termální části během celé plavby (k dispozici pouze pro dospělé osoby)**
Přístup do soukromého solária
*All-Inclusive
Balíček Allegrissimo v eurozóně a balíček Více než méně v dolarových oblastech.
** Prosím rezervujte si místa v MSC Aurea Spa. Masáž Four Hands Bali není zahrnuta v balíčku.


Kajuta Suite s uhlovým balkonem

Kajuta Suite s uhlovým balkonem s RIVIERA TOUR - rozložení kajuty
Kajuta Suite s uhlovým balkonem s RIVIERA TOUR - rozložení kajuty
Kajuta Suite s uhlovým balkonem s RIVIERA TOUR - rozložení kajuty
Kajuta Suite s uhlovým balkonem s RIVIERA TOUR - rozložení kajuty

Dvoulůžková postel, která může být rozdělená na dvě jednolůžkové postele (na vyžádání).Klimatizace, velká šatní skříň, koupelna se sprchou, interaktivní TV, telefon, připojení na Wifi za poplatek, minibar a trezor.Velké uhlové balkony se soukromou whirpoolkou. Velikost kajuty cca 28-38 m2.


Kajuta Suite s uhlovým balkonem s RIVIERA TOUR
Kajuta Suite s uhlovým balkonem s RIVIERA TOUR
Navrženo tak, aby nabídlo oživení, pohodlí a all-inclusive. Naše Aurea Experience nabízí všechny výhody Fantastica Experience a řadu dalších výhod.

Výhody:
Vynikající kajuty s výhledem na moře na horních palubách
Neomezené nápoje All-inlusive*
Více svobody v restauracích. Klienti se mohou těšit na stolování tzv. My choice a přijít si kdykoliv na večeři do prioritní části bezplatné restaurace.

Prioritní nalodění
Spa balíček včetně uvítacího koktejlu, masáže dle Vašeho výběru ze Spa menu, solária, soukromá wellness konzultace s odborníky a bezplatný přístup do termální části během celé plavby (k dispozici pouze pro dospělé osoby)**
Přístup do soukromého solária
*All-Inclusive
Balíček Allegrissimo v eurozóně a balíček Více než méně v dolarových oblastech.
** Prosím rezervujte si místa v MSC Aurea Spa. Masáž Four Hands Bali není zahrnuta v balíčku.


Kajuty pro rodiny- FAMILY


Možnost pohodlného ubytování až pro 6 osob. Kajuty pro rodiny jsou složené ze dvou či více kajut, každý s vlastní koupelnou. Tento druh kajut je k dispozici pouze na úrovni Fantastica-Welnes-Aurea.Navrženo pro ještě větší pohodlí a flexibilitu. Naše Fantasica Experience nabízí všechny výhody Bella plus řadu dalších privilegií:
Kajuty na horních palubách a v nejžádanějších oblastech lodi
Více flexibilní stravování, abyste co nejlépe využili Vaši plavbu. Vybíráte si z klasického jídelního lístku během Vámi vybraného času večeří tzv. Flexi dining
Pokojová služba 24 hodin denně
Možnost připojení další kajuty do SuperFamily
Vyhrazené vzdělávací a rekreační aktivity pro děti, jako jsou kuchařské kurzy Doremi Chef s personálem MSC CruisesKajuty pro rodiny- FAMILY  PLUS

Možnost pohodlného ubytování až pro 10 osob. Kajuty pro rodiny jsou složené ze dvou či více kajut, každý s vlastní koupelnou. Tento druh kajut je k dispozici pouze na úrovni Fantastica--Welnes-Aurea.

Navrženo pro ještě větší pohodlí a flexibilitu. Naše Fantasica Experience nabízí všechny výhody Bella plus řadu dalších privilegií: Kajuty na horních palubách a v nejžádanějších oblastech lodi Více flexibilní stravování, abyste co nejlépe využili Vaši plavbu. Vybíráte si z klasického jídelního lístku během Vámi vybraného času večeří tzv. Flexi dining Pokojová služba 24 hodin denně Možnost připojení další kajuty do SuperFamily Vyhrazené vzdělávací a rekreační aktivity pro děti, jako jsou kuchařské kurzy Doremi Chef s personálem MSC CruisesKajuty pro rodiny- SUPER FAMILY  PLUS

Možnost pohodlného ubytování až pro 10 osob. Kajuty pro rodiny jsou složené ze dvou či více kajut, každý s vlastní koupelnou. Tento druh kajut je k dispozici pouze na úrovni Fantastica--Welnes-Aurea.


Navrženo pro ještě větší pohodlí a flexibilitu. Naše Fantasica Experience nabízí všechny výhody Bella plus řadu dalších privilegií: Kajuty na horních palubách a v nejžádanějších oblastech lodi Více flexibilní stravování, abyste co nejlépe využili Vaši plavbu. Vybíráte si z klasického jídelního lístku během Vámi vybraného času večeří tzv. Flexi dining Pokojová služba 24 hodin denně Možnost připojení další kajuty do SuperFamily Vyhrazené vzdělávací a rekreační aktivity pro děti, jako jsou kuchařské kurzy Doremi Chef s personálem MSC CruisesBalkonová kajutavšechna lůžka mohou být jednolůžková nebo dvoulůžková (na vyžádaní), prostorná šatní skříň, koupelna se sprchou nebo vanou, interaktivní TV, telefon, připojení Wifi za poplatek, minibar, klimatizace a trezor, velikost kajuty cca 19m2*


* Kajuty pro hosty s postižením nebo se sníženou pohyblivostí jsou větší


Kajuta navržena tak, aby zajistila příjemný pobyt na palubě
Bohatá nabídka čerstvě připravené kuchyně
Večeře v restauracích, které jsou klientům přiděleny
Gurmánský bufet otevřený 20 hodin denně
Divadelní představení ve stylu Broadway
Bazén, malebná tělocvična a venkovní sportovní zařízení
Nabitý program denních aktivit
Volný přístup do 5 různých klubu pro děti a mládež*
Možnost měnit detaily rezervace, jako jsou jména klientů
*Speciální akce pro děti nejsou zahrnuty v ceně plavby. Pro podrobnější informace kontaktujte Mini Club na lodi.


Navrženo pro ještě větší pohodlí a flexibilitu. Naše Fantasica Experience nabízí všechny výhody Bella plus řadu dalších privilegií:
Kajuty na horních palubách a v nejžádanějších oblastech lodi
Více flexibilní stravování, abyste co nejlépe využili Vaši plavbu. Vybíráte si z klasického jídelního lístku během Vámi vybraného času večeří tzv. Flexi dining
Pokojová služba 24 hodin denně
Možnost připojení další kajuty do SuperFamily
Vyhrazené vzdělávací a rekreační aktivity pro děti, jako jsou kuchařské kurzy Doremi Chef s personálem MSC Cruises


Navrženo tak, aby nabídlo oživení, pohodlí a all-inclusive. Naše Aurea Experience nabízí všechny výhody Fantastica Experience a řadu dalších výhod.

Výhody:
Vynikající kajuty s výhledem na moře na horních palubách
Více svobody v restauracích. Klienti se mohou těšit na stolování tzv. My choice a přijít si kdykoliv na večeři do prioritní části bezplatné restaurace.
Přivítaci wellness balíček (tričko, šortky, sportovní ručník a sportovní vybavení)*
Individuální zdravotní prohlídka s lékařem MSC*
Wellness program se skupinou jedenkrát denně (každý druhý den na plavbách=7 nocí) s výjimkou dne nalodění a vylodění*
Testování a analýza vašeho těla s vlastním trenérem vyškoleným Technogym*
Zdarma voda v barech, restauracích, bufetu a kajutě
Jeden sportovní nápoj denně z minibaru v kajutě *
Praní Vašeho sportovního oblečení*
Přístup na internet do aplikace Wellness Experience App powered by Technogym*
Jedna skupinová fotografie se všemi hosty Wellness Experience*
* Pouze pro dospělé osoby


Kajuta s oknemvšechna lůžka mohou být jednolůžková nebo dvoulůžková (na vyžádaní), prostorná šatní skříň, koupelna se sprchou, interaktivní TV, telefon, připojení Wifi za poplatek, minibar, trezor, klimatizace a trezor, velikost kajuty cca 15-18m2Kajuta navržena tak, aby zajistila příjemný pobyt na palubě
Bohatá nabídka čerstvě připravené kuchyně
Večeře v restauracích, které jsou klientům přiděleny
Gurmánský bufet otevřený 20 hodin denně
Divadelní představení ve stylu Broadway
Bazén, malebná tělocvična a venkovní sportovní zařízení
Nabitý program denních aktivit
Volný přístup do 5 různých klubu pro děti a mládež*
Možnost měnit detaily rezervace, jako jsou jména klientů
*Speciální akce pro děti nejsou zahrnuty v ceně plavby. Pro podrobnější informace kontaktujte Mini Club na lodi.Navrženo pro ještě větší pohodlí a flexibilitu. Naše Fantasica Experience nabízí všechny výhody Bella plus řadu dalších privilegií:
Kajuty na horních palubách a v nejžádanějších oblastech lodi
Více flexibilní stravování, abyste co nejlépe využili Vaši plavbu. Vybíráte si z klasického jídelního lístku během Vámi vybraného času večeří tzv. Flexi dining
Pokojová služba 24 hodin denně
Možnost připojení další kajuty do SuperFamilyVyhrazené vzdělávací a rekreační aktivity pro děti, jako jsou kuchařské kurzy Doremi Chef s personálem MSC CruisesNavrženo tak, aby nabídlo oživení, pohodlí a all-inclusive. Naše Aurea Experience nabízí všechny výhody Fantastica Experience a řadu dalších výhod.
Výhody:
Vynikající kajuty s výhledem na moře na horních palubách
Více svobody v restauracích. Klienti se mohou těšit na stolování tzv. My choice a přijít si kdykoliv na večeři do prioritní části bezplatné restaurace.
Přivítaci wellness balíček (tričko, šortky, sportovní ručník a sportovní vybavení)*
Individuální zdravotní prohlídka s lékařem MSC*
Wellness program se skupinou jedenkrát denně (každý druhý den na plavbách=7 nocí) s výjimkou dne nalodění a vylodění*
Testování a analýza vašeho těla s vlastním trenérem vyškoleným Technogym*
Zdarma voda v barech, restauracích, bufetu a kajutě
Jeden sportovní nápoj denně z minibaru v kajutě *
Praní Vašeho sportovního oblečení*
Přístup na internet do aplikace Wellness Experience App powered by Technogym*
Jedna skupinová fotografie se všemi hosty Wellness Experience*
* Pouze pro dospělé osoby


Vnitřní kajutavšechna lůžka mohou být jednolůžková nebo dvoulůžková (na vyžádaní), prostorná šatní skříň, koupelna se sprchou, interaktivní TV, telefon, připojení Wifi za poplatek, minibar, trezor, klimatizace a trezor, velikost kajuty cca 16m2Kajuta navržena tak, aby zajistila příjemný pobyt na palubě
Bohatá nabídka čerstvě připravené kuchyně
Večeře v restauracích, které jsou klientům přiděleny
Gurmánský bufet otevřený 20 hodin denně
Divadelní představení ve stylu Broadway
Bazén, malebná tělocvična a venkovní sportovní zařízení
Nabitý program denních aktivit
Volný přístup do 5 různých klubu pro děti a mládež*
Možnost měnit detaily rezervace, jako jsou jména klientů
*Speciální akce pro děti nejsou zahrnuty v ceně plavby. Pro podrobnější informace kontaktujte Mini Club na lodi.Navrženo pro ještě větší pohodlí a flexibilitu. Naše Fantasica Experience nabízí všechny výhody Bella plus řadu dalších privilegií:
Kajuty na horních palubách a v nejžádanějších oblastech lodi
Více flexibilní stravování, abyste co nejlépe využili Vaši plavbu. Vybíráte si z klasického jídelního lístku během Vámi vybraného času večeří tzv. Flexi dining
Pokojová služba 24 hodin denně
Možnost připojení další kajuty do SuperFamilyVyhrazené vzdělávací a rekreační aktivity pro děti, jako jsou kuchařské kurzy Doremi Chef s personálem MSC CruisesNavrženo tak, aby nabídlo oživení, pohodlí a all-inclusive. Naše Aurea Experience nabízí všechny výhody Fantastica Experience a řadu dalších výhod.
Výhody:
Vynikající kajuty s výhledem na moře na horních palubách
Více svobody v restauracích. Klienti se mohou těšit na stolování tzv. My choice a přijít si kdykoliv na večeři do prioritní části bezplatné restaurace.
Přivítaci wellness balíček (tričko, šortky, sportovní ručník a sportovní vybavení)*
Individuální zdravotní prohlídka s lékařem MSC*
Wellness program se skupinou jedenkrát denně (každý druhý den na plavbách=7 nocí) s výjimkou dne nalodění a vylodění*
Testování a analýza vašeho těla s vlastním trenérem vyškoleným Technogym*
Zdarma voda v barech, restauracích, bufetu a kajutě
Jeden sportovní nápoj denně z minibaru v kajutě *
Praní Vašeho sportovního oblečení*
Přístup na internet do aplikace Wellness Experience App powered by Technogym*
Jedna skupinová fotografie se všemi hosty Wellness Experience*
* Pouze pro dospělé osoby


Single kajuta


Single kajuta, která může být přeměněna na pohovku,prostorná šatní skříň, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní TV, telefon, připojení na Wifi (za poplatek), minibar, trezor a klimatizace, velikost kajuty 12,2m2Kajuta navržena tak, aby zajistila příjemný pobyt na palubě
Bohatá nabídka čerstvě připravené kuchyně
Večeře v restauracích, které jsou klientům přiděleny
Gurmánský bufet otevřený 20 hodin denně
Divadelní představení ve stylu Broadway
Bazén, malebná tělocvična a venkovní sportovní zařízení
Nabitý program denních aktivit
Volný přístup do 5 různých klubu pro děti a mládež*
Možnost měnit detaily rezervace, jako jsou jména klientů
*Speciální akce pro děti nejsou zahrnuty v ceně plavby. Pro podrobnější informace kontaktujte Mini Club na lodi.

Zařízení pro hosty se sníženou pohyblivostí nebo zdravotním postižením

 
Šířka dveří kajuty: 88,5 cm (kajuta YC Deluxe Suite 81,5)
Šířka dveří do koupelny: 90cm
Velikost kajuty: 24m2 na 39 m2
Velikost koupelny: 3,5m2
Je ve sprše k dispozici sklopné sedátko? Ano, 44 cm nad zemí
Jsou na palubě k dispozici vozíky? Pouze při nalodění, vylodění a při mimořádných událostech
Jsou na WC k dispozici madla? Ano
Jsou všechny záchranné čluny s bezbariérovým přístupem? Ne – V případě nouze je zde speciálně vyškolený personál, který pomáhá zdravotně postiženým a klientům se sníženou pohyblivostí do záchranných člunů.
Jsou výtahy vybaveny displeji? Optické, akustické displeje a Braillovo písmo
Může se vážně zrakově postižená osoba zúčastnit plavby? Pouze s pečovatelem


VYBAVENÍ LODI


Zábavné parky a Aqua


• Přes volné odpoledne se budete moci zabavit v nové zóně lodi, a to v dvoupatrovém krytém zábavném parku MSC Meraviglia. Tato zóna Vám nabízí velký prostor pro Vaše zábavné aktivity a také basketbalové hřiště. Pro milovníky vodních radovánek je připraven Aqua park nebo osvěžující bazén na horní palubě.

Exkluzivní přehlídková místnost


• Kapacita této místnosti bude pro 450 osob a nabídne večerní program „Cirque du Soleil“. V této místnosti se bude konat program s nadzemními přestaveními. Společnost MSC uzavřela exkluzivní partnerství s kanadským cirkusovým souborem. Bude nabízen pouze na 4 lodích typu Meraviglia. Program obsahuje 2 představení za noc v 6 nocích za týden.

Projekt MSC Vista


• Mezi novými použitými technologiemi na lodi jsou RFID náramky. Tyto náramky umožní  platby ve všech prostranstvích lodě, rezervaci služeb a samozřejmě i vstup do kajut. Náramky by měly zcela nahradit plavební karty. Nová technologie umožní také rodičům snadno a rychle najít své děti na lodi.

Možnosti ubytování MSC Yacht Club


• Královské apartmá
• Výhody ubytování v tomto apartmá spočívají hlavně v prostornosti kajuty, služby portýra. Dále rozlehlou koupelnu s luxusní vanou a sprchou. Kajuta zahrnuje interaktivní TV, telefon, trezor, klimatizaci. Kajuta má velikost 212m2 a balkon 125m2, kde je umístěn jídelní stůl a privátní vířivá vana.
• Deluxe Suite
• Apartmá spadá do Yacht clubu, má služby portýra, rozlehlou šatnu, koupelnu se sprchovým koutem.
• Kajuta je vybavena Interaktivní TV, telefonem, klimatizací. Kajuta má velikost 91m2 s balkonem.
• Yacht club – Vnitřní kajuta
• Kajuta bez balkonu, s rozlehlou šatnou a koupelnou se sprchovým koutem. Kajuta je vybavena interaktivní TV, telefonem, klimatizací. Velikost kajuty je 52 m2.
• Mimo Yacht club
• Duplex Suite
• Kajuta rozdělená na 2 patra. První patro je vybaveno obývacím pokojem s pohovkou, která se dá rozložit na lůžko. V patře nad kajutou se nachází ložnice s postelí. Kajuta je vybavena 2 šatními skříněmi, 2 koupelnami (1 má sprchu, 2. Obsahuje vanu), interaktivní TV, 2 telefony. Velikost kajuty je 170 m2.
• Suite s větším balkonem
• Vybavenost kajuty: klimatizace, rozlehlá šatní skříň, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní TV, telefon. Velký balkon u kajuty je vybaven privátní vířivou vanou. Velikost kajuty je 91 m2.MSC Yacht Club je na lodi MSC Splendida,Fantasia,Divina,Preziosa novou dimenzí odpočinku a luxusu. Svým hostům MSC Yacht Club nabízí soukromý prostor pro exkluzivní potěšení svých vážených klientů včetně bazénu, lázeňských koupelí, solária, baru, restaurace a samozřejmě nepřetržitá osobní obsluha.
Volba exkluzivity MSC Yacht Club s sebou přináší řadu zvláštních výsad, které jsou vám k dispozici od chvíle, kdy se chystáte nalodit. Zde je několik málo příkladů:
• Přednostní nalodění a vylodění
• Služby exkluzivního komorníka a palubní personál jsou vám k dispozici 24 hodin denně
• Luxusní apartmány a vyhrazené prostory vybavené ve velkém stylu a komfortu
• Exkluzivní delikatesy a večeře, nealkoholické nápoje, vína a koktejly v těchto vyhrazených prostorách L´Olivo, Top sail Lounge, One Pool Bar a minibar
• Výlety šité na míru, možnost nakupování v soukromí na palubě lodi
• Vaše osobní mezinárodní noviny v jejich originálním provedení, dodávaného do vašeho apartmánu každý den, dokonce i na moři
• Suity jsou vybaveny dvoulůžkovou postelí, klimatizací, koupelnou s vanou, televizí, rádiem, telefonem, internetovým připojením (za poplatek), minibarem a trezorem.
• Suity jsou velké 29 m2.
• Na vaši žádost vám obsluha vybalí a zabalí kufry.Ručníky vám budou měněny 2x za den.
• Denně vám bude servírován anglický čaj s občerstvením.
• MSC Yacht club je lodí na lodi – je zde mimo jiné i privátní recepce a soukromý vstup do Spa centra.
MSC YACHT CLUB-Koncepce
MSC Fantasia a MSC Splendida mají k dispozici 99 exklizivních apartmánů, se soukromým přístupem. 'MSC Yacht Club' je vysoce personalizovaná oblast, která zahrnuje vstup do salonku Top Sail Lounge, soukromého bazénu (jeden bazén), Cocktail baru a stravovacích zařízení. Pro zajištění exkluzivních služeb Yacht Club hostům MSC představilo klasický “Butler” a “Concierge” servis, tedy servis komorníka a portýra. Butler, nebo komorník je velvyslancem MSC Crociere pro exkluzivní služby. Servis této úrovně je odpovědí na potřebu nabídnout něco víc než jednoduchou 'upgrade' dovolenou. Tým komorníků pečuje o každý aspekt našich hostů Yacht Club, kterí jsou ubytováni v exkluzivních apartmánech. Komorníci budou pracovat ve skupinkách po dvou (Butler a Junior Butler) pod pečlivým dohledem Vedoucího komorníka. Každý tým bude poskytovat služby pro přibližně deset apartmánů. Vedoucí komorník bude řídit celý tým komorníků Yacht Club a bude mluvit více jazyky. Služby komorníka a portýra jsou nabízeny výhradně hostům Yacht Club a to 24 hodin denně.
Top Sail a Concierge Lounge
Haly se nachází na palubě 15 v přední části, s Cocktail barem a vyhrazenou terasou. Počet míst k sezení je 144, 32 konferenčních stolků v salonku Top sail a 24 v salonku Concierge s osmi barovými židlemi. Top Sail hala je panoramatická a nabízí křišťálově čistý výhled na oceán a perfektní panoramu města když loď zakotví v přístavu.
Zde použité materiály jsou nejvyšší kvality: stěny v ořechu, alcantarová zeď, ozdoby na recepci, elegantní parketové podlahy s vložkou žlutého mramoru Sienna. Stůl ve tmavém mramoru nabízí hostům Yacht Club možnost začít den u bohaté snídaně. Celkový dojem dotváří velmi měkký a elegantní dizajn. MSC Yacht Club skutečně odpovídá svému názvu. Poprvé na výletní lodi mohou hosté chodit po křišťálových schodech Swarovski. Schodiště, které spojuje palubu 15 Concierge halu s palubou 16 vás okouzlí mozaiku Svatovavřineckého černého a žlutého mramoru Sienna, Swarovského křišťálu v odstínu jantaru, vše plně osvětlené LED diodami.
‘The One’
• Na plazmových obrazovkách, které jsou po celé hale nabízíme informace o pozicích souhvězdí,
• předpověd počasí, které se zobrazuje po celou dobu.
• Křišťálová police na knihy je k dispozici výhradně Yacht Club hostům.
• WiFi je v celé místnosti.
• Na palubě 18 vepředu je plavecký bazén.
• Oblast byla postavena pro výhradné použití hostům Yacht Clubu.
• Tato odlehlá oblast je vybavena:
• 2 Standardní lázeňské bazény (jacuzzi)
• 1 bazén (5,70 x4, 75mt. využitelné vodní plochy)
• 1 Bar
• 1 Food Service
• Lázeňské služby (za příplatek)
• Yacht Club hostům je poskytován přímý přístup a prioritní rezervace v AUREA SPA. Exkluzivní péče ve V.I.P. pokojích jsou k dispozici přes den.
• Některé příklady exkluzivních služeb:
• Palubní lázně, terapeut, reflexologie, masáže čtyřma rukama  svíčkové balijské masáže - vícesmyslové fyzické a psychické uvolnění
• "Balneo" Kabina Aromatické Hydroterapie - Intimní soukromá komora pro dvě osoby, která nabízí musicalchromo terapii pro skvělou relaxaci.
• V.I.P. Masáže - Podobně jako "Balneo", pokoje s elegantním nábytkem.
• Nejkvalifikovanější terapeuti na Balijské masáže provedou nejexkluzivnější starobylé techniky léčby těla a obličeje.
Ubytování
• Yacht Club zahrnuje 99 Suit, v šesti palubách, v přední části. Všechny apartmány jsou vybaveny nejlkvalitnějšími materiály. Vybavení pro exkluzivní ubytování bylo navrženo výhradně pro Yacht Klub apartmány, jednou ze světově nejuznávanějších značek. 99 apartmánů ve 3 typech YC: 88 De Luxe Suite - YC1 s balkonem nebo panoramatickým oknem 9x Rodinné apartmá - YC2, s balkonem nebo panoramatickým oknem,
• 3 rodinné apartmány se nachází na palubě 12 (12001,12002,12004), nemají balkony, ale jsou obrovské- 51sq metrů a jsou vhodné pro 2 dospělé a 3 děti. Vybaveny dětskou postýlku / rolovací postel.
• 2 Royal Suites - YC3 s velkým balkonem.
• Všechny kabiny YC mají klimatizaci, prostornou skříň, koupelnu s vanou a sprchovým koutem, Interaktivní televize (ITV), rádio je k dispozici na TV kanálu, domácí kino Bose (12001, 12002, 12004), telefon, připojení k internetu, Nintendo Wii konzole, mini bar a trezor. Internet Wifi služba je za poplatek.
• Dotek luxusu
• Escents vyvinula kompletní řadu vůní určenou výhradně pro MSC. Vše bylo pečlivě formulováno za ůčelem dobrého pocitu hostů. Každá vůně je biologicky rozložitelná, a proto šetrná k životnímu prostředí. Vybavení je navrženo tak, aby spolu hermonizovala moc rostlin s barvami – vizuální reprezentace vůně.
• Každá barva definuje náladu. Při světle modré si můžete odpočinout, žlutá znamená požitek, zelená čerstvost, červená vášeň, fialová výraznost.
Další vybavení
• Povlečení s vyšívaným logem YC je z egyptské bavlny, exkluzivně navržené Mascionim z Itálie
• Župan z egyptské bavlny s vyšívaným logem YC je také exkluzivně navržen Mascionim.
• Pantofle s YC logo jsou bavlněné.
• Slavná laboratoř DORELAN vyvynula pro MSC polštáře které poskytují maximální komfort spánku.
• Dřevěný čištič bot je v tašce s vyšívaným logem MSC Yacht Club.
• Vzdušné a ergonomické matrace Myform.
• Čokoláda na dobrou noc určena výhradně pro MSC Yacht Club, nabízí různé chutě pro každou noc.
Kdo je Butler?
• Butler je vysoce kvalifikovaný odborník, schopen provádět akce a to takovým způsobem (energie, vášeň, odhodlání), že výsledek vede k absolutní dokonalosti. Butler služba je maximální význam služeb, které někdo mohl poskytnout.
Charakteristiky:
Vzdělaný, vyškolený, oddaný, diskrétní, zdvořilý, laskavý, informovativní, dobře upravený, pozorný, aktivní, starostlivý, znalý, srdečný a orientovaný odvádět práci do posledního detailu.
Kdo je Concierge?
Concierge slouží potřebám hostům Yacht Club, poskytování informací a speciálních služeb, zlepšit pobyt na palubě.On / ona bude mít různé konkrétní odpovědnosti, včetně (ale nejen) rezervace schůzek SPA a exkurze, rezervace speciálních restaurací. Mají li hosté jakékoliv pochybnosti nebo dotazy, Concierge bude ihned připraven splnit všechny jejich potřeby.
Butler a Concierge služby
• Yacht Club bude poskytovat široké spektrum služeb, včetně ale ne omezeně:
• Priorita příjezdu a odjezdu:
• Tým Butler pomůže hostům se zavazadly, doprovodí je na linku pro přednostní odbavení a check-out.
• Prioritní pevná linka
• Speciální uvítání: Majordomus vítá hosty Yacht Club, kterím nabízí šampaňské,chuťovky a představí jejich Butlera.
• Hojný košík s ovocem (aktualizovány každý den) čeká v jejich apartmá.
• Doprovod na apartmá:
• Každý Butler doprovodí své hosty do apartmá, kde podrobně objasňují hlavní rysy jako vypínače, ITV, šatník, minibar, atd.), informuje hosty, jak je lze kontaktovat dá kartu a palubní telefonní číslo.
• Osobní obsluha
• balení a vybalování zavazadel (na vyžádání) Butler se zeptá hostů, zda by chtěli jejich zavazadla vybalit.     
• Laundry Service
• Butler se zeptá, jestli je potřebná prádelna a budou zjišťovat "suché / mokré čištění", nebo žehlení. Oznámí kdy má být zboží dodáno (stejný nebo následující den).
• péče o obuv
• Každá kabina je vybavena vlastní botní tašky kde je kartáč a lžíce na boty. V případě potřeby se bude Butler osobně starat o boty hosta.
• Mezinárodní noviny (jeden volný výtisk na den / apartmán)
• Každé ráno, dokonce i na moři, Butler zajistí pro hosta oblíbené noviny v originále, s nejnovější zprávy ze světa.
• Doutníky a jemné Likéry
• Butler se bude ptát hostů, zda mají nějaké požadavky nebo potřeby ohledně likérů nebo doutníků a zorganizuje služby v salonku. (Za příplatek)
• Denní anglický čaj
• dodávka čerstvých květin na vyžádání (48 hodin upozornění)
• Na Concierge bude kniha přání pro potřeby jako jsou květiny, komunikace s Butler. (Za příplatek)
• Rezervace na speciální služby
• Concierge bude k dispozici pro hosty denně s cílem poskytovat informace o speciálních
• službách průběhu jejich plavby, prioritních rezervacích pobřežních zájezdů, lázeňské balíčky
• a 'la carte restaurace, speciální nákupy na palubě, a mnoho dalších služeb.
• Recepce bude otevřena 24 hodin.
Restaurace
Zadní část panoramatické "Cerchio d'Oro" Restaurace je vyhrazena pouze pro YC hosty. Vybere se místo k sezení a čas. Sszení semůže změnit dotazem na Butlera nebo Concierge). Sezení ve všech ostatních rezervacích musí být předem objednáno přes Butler (na poplatek). L'Etoile- Francouzská restaurace je k dispozici pro hosty YC bez dodatečných nákladů, při rezervaci, ale má omezenou dostupnost.
Speciality
MSC Yacht Club cestující bude nabídnut obrovský výběr jídelních alternativ, nápoje, pečivo a občerstvení v Top Sail Lounge a v One Pool u bazénu (když počasí dovolí). 24 hodin denně bude také k dispozici:
SNÍDANĚ
• Pokojová služba: Continental * - servírovaná butlermi
• Observatory Lounge (Top Sail): Continental * servírovaná butlermi
• The One Pool: Croissanterie a denní nabídky.
• Jídelna: Denní standardní menu (Ve vyhrazené části panoramatické restaurace)
• L 'Africana kafeterie: Denní standardní menu
• Výběr z teplých nápojů, pečiva, Vídeňské miňonky, čerstvé ovoce a zelenina, a další sortiment kuchyně.
OBĚD
• Top Sail Lounge:
• Denní výběr servírovaných teplých a studených jídel, salátů a sýrů (Příplatek za menu Lahůdky)
• The One Pool: Denní výběr (když počasí dovolí)
• Jídelna: Denní standardní menu ( Ve vyhrazené části panoramatické restaurace)
• L 'Africana / Zanzibar Jídelna: Denní standardní menu
• Pokojová služba menu - servírovaná butlermi (YC výběr) (Příplatek za menu Lahůdky)
• L'Etoile, Francouzská restaurace je nabízena bez dodatečných nákladů *
• (s ohledem na volná místa).
TEA TIME
• tradiční anglické vysoké čajový servis.
• Top Sail Lounge: Servírovaný výběr čajů, koláčů, sladkého pečiva a sendvičů.
VEČEŘE
• Top Sail Lounge: Denní výběr servírovaných teplých a studených jídel, salátů a sýrů
• (příplatek za menu Lahůdky)
• The One Pool: Denní výběr (když počasí dovolí)
• Jídelna: Denní standardní menu ( Ve vyhrazené části panoramatické restaurace)
• Pokojová služba menu servírovaná butlermi (YC výběr) (příplatek za menu Lahůdky)
• L 'Etoile Francouzská restaurace je nabízena bez dodatečných nákladů * (s ohledem na volná místa).
• Půlnoční občerstvení
• Top Sail Lounge
• Po večeři speciální překvapení - Speciální výběr šéfkuchaře.
• Delikatesy *
• Top Sail Lounge
• Celý výběr je k dispozici jako "pokojová služba".
• Některé pokrmy z Lahůdky menu (konzultujte s komorníkem)
• dodatečné náklady budou účtovány dle ceny v jídelním lístku.
NÁPOJOVÝ VÝBĚR all inclusive
• (k dispozici pouze v Top Sail, The One Pool, Cerchio D'Oro,L'Etoile):
• Nápojový výběr bude obsahovat:
• uvítací koktejl  káva, čaj .Výběr ze tří různých originálních směsí prestižní espresso kávy z Brazílie, Kostariky a Peru. Marocchino, káva bez kofeinu, Cappuccino,Caffelatte, Irská káva, horká čokoláda, čaj.
• NEALKOHOLICKÉ NÁPOJE
• Výběr z nealkoholických nápojů a sodovky .Sortiment ovocných šťáv .Čerstvě vymačkané pomerančové šťávy Minerální voda ,Red Bull
• APÉRITIF
• Campari Soda ,Crodino ,Sanbittèr
• DESTILÁTY
• Absolut Vodka ,Johnnie Walker Red Label ,Remy Martin V.S.O.P. , Gelateria ,Sortiment nášich domácích zmrzlin
• PIVA ,Čepované pivo Heineken, Beck, Nastro Azzurro
• Nealkoholické pivo, Corona, Budweiser, Guinness Stout, Franziskaner  víno rozlévané
• Prosecco Valdobbiadene d.o.c. Tréser Brut "Serre"
• Langhe Arneis Selezione MSC d.o.c.
• Greco di Tufo d.o.c.g. "Azienda Agricola di Marzo"
• Vermentino di Gallura Canayli d.o.c.g. "Cantina di Gallura"
• Nebbiolo d'Alba Selezione MSC d.o.c.
• Barbera d.o.c. "Torti"
• Nero d'Avola Almanera i.g.t. "Fatascià"
• Cariddi Rosé i.g.t. "Cantina Colosi"
• MSC koktejl dne
• Yacht Club hosté mají výsadu těšit se z Koktejlů z našeho specializovaného seznamu, a to zdarma:
• Long Island Iced Tea
• Magrarita ,Mojito ,Cuba Libre ,Pink Lady ,Tequila Sunrise Kosmopolitní Manhattan
• Negroni ,Klasické Martini Bloody Mary
• Frozen Daiquiri
• mini bar "ALL INCLUSIVE"
• Aperitiv: Campari Soda
• Mignon: Absolut Vodka, Johnnie Walker Red Label a Remy Martin VSOP
• Sortiment ovocných šťáv v lahvích Výběr nealkoholických nápojů a sodovky
• Energizer Red Bull Minerální vody přírodní a šumivé Pivo Beck, Heineken
• Výběr občerstvení (hranolky, solené oříšky, čokoláda arašídy, suché plody)
• Nápoje které nejsou zahrnuty do výběru nápojů (k dispozici na poplatek)
• KOKTEJLY
• Výběr koktejlů s alkoholem připraveny výhradně z prémiových značek a nejvyšší kvality
• (Champagne Koktejly, Ultimate Martini, tropické Poklady, světlo svíček)
• prémiových značek a lihovin GRAN REZERVA
• Výběr nejlepších Armagnac, Cognac, Brandy a Calvados
• Výběr nejlepších italských Grappa
• Výběr nejlepších vodka, gin, rum a tequila značky
• Výběr nejlepších whisky značky (blended a jediné slady)
• Výběr italské a mezinárodní likéry hořké, a cordialy
• VÝBĚR italských šumivých vín v lahvích, nebo ROZLÉVANÝCH
• Franciacorta Cuvée d.o.c.g. "Bellavista"
• Ferrari Perle 'Brut Millesimato Trento d.o.c. "F.lli Lunelli"
• Oltrepò 'Pavese Brut Vergomberra d.o.c. "Bruno Verdi"
• Franciacorta Brut Rosé d.o.c.g. "Azienda Agricola F.lli Berlucchi"
• Prosecco Valdobbiadene Vigneti del Fol d.o.c. "BISOL"
• výběr šampaňského
• Cristal Brut Millésime Louis Roederer
• Veuve Clicquot Ponsardin La Grande Dame
• Dom Perignon Moët & Chandon
• Veuve Clicquot Ponsardin Vintage Rosé
• Veuve Clicquot Ponsardin Brut
• Moët & Chandon Brut Imperial
• Jacquart Brut Mosaïque
• Výběr premier Blanc de Blancs Cru Dhondt Grellet
• Perrier Jouet Brut
• Champagne Brut Fils Baudin

MSC MERAVIGLIA
DECK PLAN 4-10 MSC MERAVIGLIA
MSC MERAVIGLIA
DECK PLAN 11-19

MSC Meraviglia

pluje na těchto plavbách

Kam plujeme

Arabské Emiráty - Indie - Asie - Japonsko

Pro naše cestovatele jsme rozšířili nabídku plaveb právě do oblasti SAE. Bylo pro nás velkým potěšením, že to byl krok správným směrem. Spousta letitých mořeplavců vyhodnotilo tuto plavbu jako nejlepší ze všech.

Můžete očekávat moderní velkoměsta, krásnou historii, starodávné trhy v kontrastu s luxusními obchodními domy.

 Plavba v SAE je opravdu plná kontrastů a pokud zavítáte do destinace MUSKAT ,budete si připadat jako v pohádce. Výhodou je i přímý let Vídeń - Dubaj

Plavby v Arabské Emiráty - Indie - Asie - Japonsko

Kam plujeme

Evropa – Anglie – Skotsko – Island

Musíte milovat moře a je třeba počítat s tím, že počasí může být vrtkavé. Ale to už k poznávání Anglie, Islandu a nebo Skotska rozhodně patří. Odměnou Vám budou úžasné přírodní scenérie, poznání nových destinací, měst a kultury.

Velmi zajímavou novou destinací v rámci plaveb je i okruh Skotsko -Island na MSC PREZIOSA, který přinese cestovatelům nevšední zážitky

Plavba KOLEM EVROPY se kterou jsme začínali v ČR jako první, si již za ta léta získala své příznivce. Jistě zajímavou zkušeností je i plavba na oceánu, která je značně rozdílná od plaveb ve středomoří. Lákavé jsou zejména destinace, kam se během běžného roku mořeplavec nedostane- La Havre, La Coruna...

Zimní plavby na Casablancu, Kanárské ostrovy a Madeiru ve Vás zanechají krásné vzpomínky i překvapení z nově navštívených destinací jako například Malaga, Cadiz nebo Gibraltar.

Plavby v Evropa – Anglie – Skotsko – Island

Kam plujeme

Miniplavby - Atlantické a jiné plavby

Plavby v Miniplavby - Atlantické a jiné plavby

Kam plujeme

Plavba kolem světa -Transatlantické plavby

Zažijte s námi opravdový životní zážitek…

Zasloužíte si  udělat radost sami sobě, zasloužíte si odpočívat,
poznávat nové místa, nové kultury, světovou kuchyni, skvělé lidi, nádherná místa, památky….

Na plavbě kolem světa s MSC Cruises navštívíte až 33 zemí a zavítat tak můžete až do 52 destinací. Přípravě této plavby se věnujeme každému zákazníkovi individuálně a připravíme pro Vás plavbu , kde se budeme maximálně snažit vyhovět Vašim požadavkům s splnit
Vám tak Váš životní sen.

Plavby v Plavba kolem světa -Transatlantické plavby

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme