Litujeme, ale tato plavba již není dostupná.

Rádi Vám ovšem nabídneme podobné

Zobrazit další plavby

190 300 TRANSATLANTICKÁ PLAVBA-vyprodáno!

Ha0genbbeipmnzci9yez

Popis

Jdeme do toho. Rozhodnutí bylo jasné. Spousta klientů již s námi  procestovala půl světa. Zde je opravdu mimořádná nabídka. Proplujete s RIVIERA TOUR půl světa.

Transatlantická plavba z Miami do Janova s RIVIERA TOUR
Transatlantická plavba z Miami do Janova s RIVIERA TOUR
Upozornění: Na tuto plavbu není možná % sleva z ceny plavby RIVIERA TOUR BENEFIT CLUB

Letenka v ceně
S dopravou a delegátem
Katalogové číslo: 190300
Cena 75 990 Kč
Akční cena 61 990 Kč
s dopravou do přístavu a delegátem
Cena pro (do 11 let) 33 990 Kč
Cena pro (od 12 do 17 let) 37 990 Kč
Vyprodáno
Dc delegate nophoto
Váš delegátIng.Tereza Františáková

Kajuty

Kde budete spát?

Itineář

Program plavby

Program zájezdu

1. den – Odlet

Svoz transferem RIVIERA TOUR (za příplatek 790,-Kč) na trase Frýdek Místek – Ostrava – Olomouc – Vyškov - Brno  na letiště Praha. Ráno na letišti sraz celé skupiny, odbavení a odlet do Miami. V podvečer přílet do Miami, imigrační řízení a transfer do *** hotelu, nocleh. Delegát odlétá se skupinou z letiště. Cestujeme leteckou linkovou přepravou. Večer dle časových dispozic procházka s delegátem po centru Miami, individuální večeře.

2.den- Miami

V dopoleních hodinách po snídani, která je součástí ceny zájezdu, vyrazíme na prohlídku Miami vyhlídkovým busem, kde uvidíme Miami Beach, čtvrt s mrakodrapy, Kubánskou čtvrt a okolí přístavu. Výlet cca 2-3 hodiny. Odpoledne volný program na Miami určený k relaxaci a poznávání. Nocleh. Bez stravy. Ubytování v koloniálním hotelu v Miami Beach, cca 100 m od pláže a 500 m od Španělské čtvrti. Před hotelem je obchod a dostupné spojení busem po Miami.

Transatlantická plavba z Miami do Janova s RIVIERA TOUR
Transatlantická plavba z Miami do Janova s RIVIERA TOUR

3. den – Miami 09:00-20:00

Snídaně, transfer do přístavu v Miami, nalodění a pozdní oběd. Prohlídka lodi s delegátem. Ubytování a osobní volno. V podvečer bezpečnostní cvičení, slavnostní večeře a vyplutí z Miami. Návštěva večerních estrádních programů v divadle, volná zábava

4. den: Den na moři

Plavba není jen o poznávání nových destinací. Plavba je i o tom, že by si měl každý udělat čas sám na sebe a na své přátele. Využijme proto volného dne na moři a navštivme AUREA SPA na přídi lodi, kde za poplatek můžete využít masáží, saun, vířivek, kosmetického salonu a dalších služeb.

5. den: Den na moři

6. den: New York-Spojené státy americké  08:00-24.00

New York – neboli město mrakodrapů. Nejznámějším z nich je Empire State Building, jehož charakteristická dominanta je nezaměnitelná. Další slavnou budovou je Chryler nebo New York Times Building. Toto nejlidnatější a největší město USA je také nejrušnějším městem. Většina návštěvníků, kteří zavítají do této stále živé a pulzující americké metropole, nejdříve zamíří na Manhattan. Právě zde najdete většinu dominant, bez kterých by návštěva New Yorku nebyla úplná. Přestože je New York opravdu obrovský, orientace v něm nebývá až takovým problémem. Stačí si jen zapamatovat, že svislá řada ulic se nazývá „Avenues“ a vodorovná „Streets“.

Transatlantická plavba z Miami do Janova s RIVIERA TOUR
Transatlantická plavba z Miami do Janova s RIVIERA TOUR

7. den: New York-Spojené státy americké  00:00-18:00

Jediným zeleným prostranstvím ve městě, kam si lidé chodí odpočinout, zasportovat nebo jen tak projít je Central Park s jezírky. S téměř 30 miliony návštěvníků je nejnavštěvovanějším parkem Spojených států. Symbolem New Yorku a snad i celých Spojených států je Socha Svobody, tyčící se na Liberty Island. V korunce sochy je vyhlídka, která je však od teroristických útoků v roce 2001 z bezpečnostních důvodů uzavřena.

8. den: Den na moři

9. den -10  den : Kings Wharf- Bermudy 09.00-18.00 - 2 dny

Mnoho návštěvníků si myslí, že King’s Wharf je přístav. Ve skutečnosti se ale jedná o přístaviště v přístavu Royal Naval Dockyard, který je největším přístavem na ostrově. Díky velkému přílivu turistů se King’s Wharf rozvinulo do moderního komplexu s mnoha zajímavostmi, jako např: Národní muzeum Bermudy, nádherné pláže, umělecko řemeslné centrum, mnoho restaurací a barů a také nákupních centera butiků.

Transatlantická plavba z Miami do Janova s RIVIERA TOUR
Transatlantická plavba z Miami do Janova s RIVIERA TOUR

11.-12.-13.-14. den: Plavba na moři

15. -16. den: Ponta Delgada, Portugalsko 8:00 – 13.00 - 2dny

Hlavní město ostrova Sao Miguel, který spadá do portugalského souostroví Azory. Ponta Delgada je dnes okouzlujícím obchodním městem s krásným historickým jádrem, které přitahuje spousty návštěvníků ze zahraničí. Při procházce zdejšími uličkami se budete moci kochat pohledem na spoustu starých domů a objevíte i četná zajímavá zákoutí. Prohlídku je dobré začít na mořské promenádě, která se vyznačuje kombinací bílých a černých dlaždic na chodnících. Poté se přesunete na centrální náměstí Praça de Gonçalo Velho Cabral, které je snad nejrušnějším a nejzajímavějším místem ve městě. K vidění je zde mnoho pozoruhodných paláců, kostelů i zámků, na nichž je patrné prolínání architektonických stylů ze 17., 18. a 19. století.  Z toho důvodu láká Ponta Delgada k procházkám a objevování. Pokud byste měli zájem, mohli byste využít turistického vláčku, který vám prohlídku města trochu usnadní.

Transatlantická plavba z Miami do Janova s RIVIERA TOUR
Transatlantická plavba z Miami do Janova s RIVIERA TOUR

17. den: Den na moři

18.-19. den: Lisabon, Portugalsko 8:00 – 06:00 - 2dny

Je považován za jedno z nejkrásnějších měst na světě. Přes řeku Tejo se klene most Vasco de Gama. Tento most je nejdelší v Evropě. Most je dlouhý 17,5 km. Vzhledem k možnostem návštěvy Lisabonu doporučujeme výlet MSC Cruises do Fatimy. Portugalská Fátima je pro většinu Čechů zcela neznámým místem, přesto je už přes devadesát let považována za nejvýznamnější katolické poutní místo na světě. Od doby, kdy se tady třem dětem zjevila Panna Marie, přicházejí do Fátimy ročně milióny lidí prosit na kolenou o zázrak.

Transatlantická plavba z Miami do Janova s RIVIERA TOUR
Transatlantická plavba z Miami do Janova s RIVIERA TOUR

20. den: Malaga, Španělsko 7:00 – 14:00

Pokud hodláte poznat krásy Španělska, Malaga je to pravé ořechové. Pohodová procházka kolem arény, nebo výšlap na hrad s krásným výhledem na celý přístav rozhodně stojí za to. Také se projdete v příbřežní kolonádě za vůně pomerančovníků. Tři opravdové pecky rozhodně stojí za zhlédnutí – Staré divadlo, nádherná katedrála a místo kde působil opravdu světoznámý malíř.

21. den: Valencie, Španělsko 9:00 – 15:00

Valencia je třetí největší španělské město (po Madridu a Barceloně). Leží na východě země, její břehy jsou omývány Středozemním mořem. Žije zde více než 800 tisíc obyvatel. V současnosti prožívá ekonomický i turistický boom a začíná se prosazovat mezi nejpopulárnější destinace v celém Španělsku. Turisté zde mohou obdivovat jak historické jádro města, z něhož se některé památky dostaly i na seznam UNESCO, tak i bujaré festivaly a slavnosti, které se ve Valencii pořádají. Podstatnou část města tvoří také moderní obchodní čtvrti s architekturou skla a oceli.

Transatlantická plavba z Miami do Janova s RIVIERA TOUR
Transatlantická plavba z Miami do Janova s RIVIERA TOUR

22. den: Marseille, Francie 12:00 – 18:00

V Marseille ze starého přístavu vyrazíme k místní katedrále, odkud je nádherný výhled na ostrov Iff, který můžete fakultativně navštívit. Ostrov, kde byl vězněn hrdina románu Alexandra Dumase hrabě Monte Christo. Nicméně, výšlap ke katedrále Panny Marie s naším delegátem, je nezapomenutelný zážitek. Marseille máte jako na dlani. Uvidíte ostrov If, místa, kde se natáčel film TAXI, starý přístav s jeho pevností a další zajímavosti.Doporučujeme transfer MSC Cruises z přístavu do města, v této destinaci je opravdu nutný.

23. den: Janov, Itálie 9:00

Ráno snídaně a po vylodění odjezd z přístavu do ČR. V ceně zpáteční přepravy jsou dvě teplé svačinky na cestu, káva, čaj, cappuccino a čokoláda.

Transatlantická plavba z Miami do Janova s RIVIERA TOUR
Transatlantická plavba z Miami do Janova s RIVIERA TOUR

 

Cena zájezdu zahrnuje

* leteckou linkovou dopravu  z Prahy ve  třídě economy** s přestupem

*letištní taxy a palivové příplatky

*transfery  letiště-hotel-přístav-letiště

*2x ubytování v *** hotelu na Miami Beach se snídaní

*poznávací plavbu v daném termínu a lodi MSC

*ubytování ve vnitřní kajutě kategorie BELLA

*plnou penzi po celou dobu pobytu na lodi

*přístavní taxy, portýrské služby při nalodění

*každodenní úklid kajuty

*kapitánský gala večer, gala cocktail

*pojištění proti úpadku CK,delegáta CK

*animační a zábavné programy na lodi

*divadla, bazény, vířivky, pool servis

*autobusový výlet v Miami

Cena zájezdu nezahrnuje


*fakultativní výlety plavební společnosti

*servisní poplatek MSC Cruises od 13 USD/os/noc    

   transfery plavební společnosti v přístavech

*nápoje, alkoholické nápoje a nadstandardní služby   

   za příplatek (sauny, masáže,4D kino….)

*vstupní vízum do USA za příplatek 780,-Kč


Pořadatel plavby

MSC CROCIERE S.A.,Avenue Eugene Pittard 40,Geneva,Switzerland


Za příplatek nabízíme


*cestovní a zdravotní pojištění (přípl. 3390,-Kč)

*allegrissimo paket v ceně od 1200 kč/os/noc

*kajuta s oknem, balkonová kajuta za příplatek

*FAKULTATIVNÍ VÝLETY S DELEGÁTEM (str.84)

Něco v ceně navíc

Večeře v restauraci Na Formance

Na Vaši žádost Vám rádi zajistíme:

  • cestovní a zdravotní pojištění včetně storna
  • členství v klubu MSC CRUISES
  • po návratu z plavby můžete požádat o členství MSC CLUBU a čerpat tak výhody členství na dalších plavbách

Na čem brázdíme oceány

MSC Divina

Inspirována Sofií Loren, MSC Divina přináší veškerou eleganci a půvab zlatého věku plaveb v součinnosti s ekologií. Na palubě najdete veškerý moderní komfort, širokou škálu sportovních, rekreačních a relaxačních zařízení včetně zábavy pro děti a juniory. Vychutnat můžete pizzu z opravdové kamenné pece, projít se po elegantním Swarovském schodišti, navštívit divado Pantheon a další. Zajímavostí je i nekonečný bazén na zádi lodi, který se rozšiřuje hladce do moře. Divina je prostě okouzlující. Křest lodi se konal ve francouzské Marseille. Tato loď je vybavena pro náročné klienty YACHT CLUB s opravdu velmi kvalitními službami a samostatným oddělením pro náročné klienty. Samozřejmostí je zasouvací střecha na horní palubě, která zpříjemní pobyt v případě špatného počasí. Velké možství masáží a wellness procedur čeká právě na Vás v lákavé MSC AUREA SPA.

Sofia Loren při křtu MSC DIVINA v Marseille

Délka: 333 mKapacita: 3959 osob

  • B60a24b9dc7ab25638cecb51917807390d36d089ace2c4c7020a041dabc3
  • 9d52abf7542bec7db84cd6ef80de14a4d8d2a00587f7f456870918b97c07
  • 653877c52db7edd7a59672d4f42edcf42e411188dfdd9d4df3e00e1b9e98

Více o této lodiCelá flotila MSC

Co o naší plavbě říkají naši spokojení mořeplavci?

Family

Rodina

Milá Riviéro! Děkujeme za překrásné zážitky po cestě přes Atlantik.Byli jsme spokojeni se všemi službami a nabídkami.Zvláště děkujeme za velmi pěkný přístup ,jednání ,organizační schopnosti a ochut...

Přečíst celé

Senior

Senior

Zájezd MSC Armonia 9.1 - 16.1.2018 Vizuelně i službami na palubě velmi hezký zážitek. Zklamáním výkon delegátky. Na jeden výlet přišla o 50min. později a ani se neomluvila. A to ji jedna účastni...

Přečíst celé

Pair

Pár

Již po třetí jsme se zúčastnili plavby s Riviera Tour - MSC. Před odjezdem jsme si prostudovali Vaše informace o plavbě, tak že jsme věděli, co můžeme očekávat .Skutečnost nás příjemně překvapil...

Přečíst celé

Další reference

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme