Litujeme, ale tato plavba již není dostupná.

Rádi Vám ovšem nabídneme podobné

Zobrazit další plavby

224 PLAVBA PŘES ARABSKÉ EMIRÁTY DO INDIE- vyprodáno!

Popis

Chcete zažít aktivní plavbu plnou nádherných zajímavých destinací? Tak právě tato plavba Vás zavede do destinací, které jen tak nenavštívíte. 


LETÁK KE STAŽENÍ ZDE

DUBAJ S RIVIERA TOUR

Letenka v ceně
S dopravou a delegátem
Katalogové číslo: 224
Cena 59 990 Kč€2 303
Akční cena 47 990 Kč€1 842
s dopravou do přístavu a delegátem
Cena pro (do 11 let) 29 990 Kč€1 151
Cena pro (od 12 do 17 let) 32 990 Kč€1 266
Vyprodáno
Váš delegátBc.Katka Barošová

Kajuty

Kde budete spát?

Itineář

Program plavby

Program zájezdu

1.den: Odjezd  do Dubaje

Večer setkání na letišti ve Vídni. Odlet ve večerních hodinách do Dubaje. Doba letu cca 6 hodin. Časový posun 2 hodiny. Max hmotnost zavazadla 23 kg. Přímý let do Dubaje bez přestupů.

2.den: Dubai-SAE     - 22.00

Brzy ráno přílet do Dubaje, přesun autokarem do přístavu. Následuje odbavení a nástup na loď, ubytování, bezpečnostní cvičení, prohlídka lodi s delegátem a osobní volno. Neopakovatelným zážitkem je první vyplutí z přístavu. V podvečerních hodinách nás čeká první servírovaná večeře o několika chodech, která pro vás bude opravdovým gurmánským zážitkem. Ve večerních hodinách zavítáme do lodního divadla na estrádní program, a pokud zbude ještě dost síly, půjdeme se bavit s animátory. Dubaj-lze do českého jazyka přeložit jako „místo srazu“ je jeden z emirátů ve Spojených arabských emirátech (SAE) v Perském zálivu. Je nejlidnatějším a druhým největším emirátem Spojených arabských emirátů, hned po emirátu Abú Dhabí. Emirát Dubaj leží na Arabském poloostrově v Perském zálivu a je svými 4 114 km² a 2,262 mil. obyvateli (sčítání z roku 2008) po Abú Dhabí druhý největší. Vládce Dubaje je šejch Mohammed bin Rašíd Al Maktoum, který je viceprezidentem a premiérem SAE (Hlavou státu je emír Abú Dhabí). Hlavním centrem emirátu je město Dubaj. Největší část emirátu zabírá poušť. Emirát se nečlení na žádné nižší správní celky, avšak od roku 1954 působí v rámci emirátu instituce „Obec Dubaj“ (anglicky Dubai Municipality), jež má na starosti běžné záležitosti emirátu, jako jsou zdraví, životní prostředí, či územní plánování.

ARABSKÉ EMIRÁTY VÝLET DUBAJ S RIVIERATOUR

3.den: Abu Dhabi-SAE  07.00-21.00

je hlavní město Spojených arabských emirátů a metropole stejnojmenného emirátu. Město má 1 500 000 obyvatel. Město má za sebou pestrou minulost zahrnující období, kdy bylo útočištěm pirátů. Od 60. let 20. století prošlo město závratnou přeměnou do moderního střediska se širokými bulváry a vysokými budovami. Ze starého města do dnešních dnů zůstalo jen pramálo, výjimku tvoří Starý palác, který reprezentuje jednu z nejstarších budov postavenou nad pramenem. Byly zde pořádány mezinárodní soutěže v letecké akrobacii Red Bull Air Race.Velká mešita šejka Zayeda - její architektura byla odvozena z marocké mešity v Casablance, patří k největším v islámském světě. Zaujímá plochu 22.412 metrů čtverečních a pojme 41 tisíc věřících, ženám je vstup povolen pouze v dlouhém oděvu zakrývajícím hlavu (vlasy), paže i nohy. Měšita byla otevřena v prosinci roku 2007. Je zbudována především z bílého mramoru, vykládána dalšími barevnými kameny, některé výzdobné články jsou zlacené, skleněné lustry dodala firma Swarowski. V sousedství měšity je hrob šejka Zayeda, který stavbu financoval

4.den:  Plavba na moři

5. den:  Muscat – Oman 7.00-17.00

je hlavní město Sultanátu Omán a zároveň největší město v zemi. Také je správním městem Muskatského guvernorátu. Metropolitní oblast se rozkládá na ploše o přibližně 1 500 km² a zahrnuje šest vilájetů. Město leží na pobřeží Arabského moře podél Ománského zálivu v blízkosti strategicky položeného Hormuzského průlivu. Oblast, v níž se město nachází, se rozkládá v podhůří a mezi vrchy západní části skalnatého pohoří Al-Hadžar. První zmínky o Muskatu pochází z doby počátku 1. století n. l. a popisují jej jako významné přístavní město mezi západem a východem. Během své existence se Muskat ocitl pod vládou jak domorodých kmenů, tak pod vládou zahraničních zemí – třeba Persie a Portugalska. V 18. století se vliv Muskatu rozšířil až k východnímu pobřeží Afriky a Zanzibaru. Jakožto významný přístav v Ománském zálivu přilákal Muskat zahraniční obchodníky a osadníky z Balúčistánu, Persie a dalších zemí. Od doby, kdy začal vládnout sultán Kábús bin Saíd, prodělal Muskat velký rozvoj infrastruktury, začal se rozrůstat a dal za vznik multietnické společnosti. 

OMÁN S RIVIERA TOUR

6.den:  Plavba na moři

7.den:  Plavba na moři

8.den:  New Mangalore-India 08.00-18.00

Mangalore, neboli bohyně štěstí. Toto město je hlavním obchodním centren, má moderní přístav a jeho hlavní náplní je vývoz kešu, kávy a ryb. Toto město je charakteristické taky krásnými plážemi s palmami, zelenými políčky a okouzlujícími lesy. Mezi hlavní zajímavosti tohoto města je Chrám Mangaladevi, chrám Kadri Manjunatha, nebo kaple sv. Aloysia. Mezi typické místní speciality patří Udipi, pikantní mořské plody s kokosem, zeleninou a kari. Měnou je zde indická rupie.

New Mangalore-India

9.den: Goa-India 08.00-16.00

Goa – turistické centrum Indie nazýváno jako Řím východu nebo perla Orientu. Jeden z nejmenších států, co se týká oblasti i počtu obyvatel. Toto krásné město je městem země, slunce, písku, chrámů, kostelů, pevností a pláží. Nachází se podél západního pobřeží Indie. Oslavují se zde různé festivaly, karnevaly. Toto město má bohatou kulturní historii, lahodnou kuchyni a bleší trhy, které na sebe upoutaly pozornost na mezinárodní úrovni.

MUMBAI S RIVIERA TOUR

10.den: Mumbai/Bombay-India 08.00-23.29

Bývalý Bombaj, hlavní město Maharashtra státu, Jihozápadní Indie s hlavním přístavem na Arabském moři. Je nejlidnatějším městem Indie a je jednou z nejhustěji osídlených měst na světě. Slovo Mumbai pochází z bohyně Mumbadevi, bohyně rybářů Koli, nejstarších obyvatel Mumbai. Mumbai je také finančním centrem země, průmyslovým srdcem země a ekonomickým nervovým centrem. Toto město je plné nákupních pasáží, nočních klubů, dikoték, klubů, divadel a hudby.

INDIA S RIVIERA TOUR
INDIA S RIVIERA TOUR

11.den: Mumbai/Bombay-India 00.01.-17.00

Mezi zajimavosti tohoto města patří např. Brána Indie - je významným orientačním bodem města Bombaj, je to majestátní kamenný oblouk na břehu přístavu, Victoria Terminus – prohlášená za světové dědictví UNESCO, impozantní a přenádherná indo-gotická architektonická stavba vlakové stanice, katedrála sv. Tomáše, bazilika Mount Mary, mešita Haji Ali, Jain chrám, chrám Mahalakshmi mnoho muzeí a mnoho dalších.

12.den:  Plavba na moři

13.den:  Plavba na moři

14. den:  Khasab  – Oman 8.00-18.00

Město Khasab je vstupní bránou na poloostrov Musandam. Je to ideální výchozí bod pro výlety do okolních měst. Nabízí k návštěvě dvě pevnosti – pevnost Khasab a pevnost Kumzan. Khasabská pevnost je poněkud vzdálena od centra města, nachází se na pobřeží, kudy vede přístupová cesta do staré části města. Otevírací hodiny jsou nestálé, vstup je zdarma. Pevnost Kumzan je představována již jen ruinami, konkrétně dvěmi zbylými věžemi. Nabízí se navštívit toto zajímavé místo anebo využít některý z výletů plavební společnosti MSC. Výlety je možno zakoupit na lodi

KHASAB NA PLAVBĚ S RIVIERA TOUR

15. den:  Dubaj – SAE 9.00-23.59

Volný den k poznávání tohoto úžasného města. Můžete využít spousty fakultativních výletů společnosti MSC Cruises.  Výlety vám zašleme v odbavovacích pokynech. Delegát se tento den bude účastnit fakultativního výletu s MSC CRUISES - informace (str.84)

DUBAJ S RIVIERA TOUR

16. den:  Dubaj – SAE 00.01

Snídaně, vylodění a transfer na letiště, odlet do Vídně. 

*Upozorňujeme, že delegát nesmí provázet skupinu v jednotlivých emirátech. K tomu jsou určeny fakultativní výlet MSC Cruises s odborným licencovaným průvodcem. Delegát bude zajištovat Váš servis výhradně na lodi. V každé destinaci se delegát účastní jednoho výletu plavební společnosti MSC Cruises, kde Vám může být velmi nápomocen, ale není překladatelem. 


Cena zájezdu zahrnuje

* leteckou linkovou dopravu ve  třídě  economy**

* letištní taxy a palivové příplatky

* transfery Dubaj: letiště-přístav-letiště

* poznávací plavbu v daném termínu a lodi MSC

* ubytování ve vnitřní kajutě kategorie BELLA

* plnou penzi po celou dobu pobytu na lodi

*nápoje z nápojových automatů v bufetové restauraci

* přístavní taxy, portýrské služby při nalodění

* každodenní úklid kajuty

* kapitánský gala večer, gala cocktail

* pojištění proti úpadku CK,delegáta CK

* animační a zábavné programy na lodi

* divadla, bazény, vířivky, pool servis

Cena zájezdu nezahrnuje

* fakultativní výlety plavební společnosti

* servisní poplatek MSC Cruises 10 eur/os/noc    

* transfery plavební společnosti v přístavech

* nápoje, alkoholické nápoje a nadstandardní služby   

    za příplatek (sauny, masáže,4D kino….)

Pořadatel plavby

MSC CROCIERE S.A.,Avenue Eugene Pittard 40,Geneva,Switzerland


Za příplatek nabízíme

*cestovní a zdravotní pojištění od 2390,-Kč/os 

*možnost úhrady servisní taxy předem 

*kajuty venkovní, balkonové…za příplatek 

*nápojové balíčky a pakety Allegrissimo 

*internet.balíčky, photo balíčky a balíčky pro radost 

*fakultativní výlety s delegátem v každé destinaci

*transfer na letiště a zpět za příplatek 1090,- Kč

Upozorňujeme Vás, že fakultativní výlety s doprovodem delegáta je nutno objednat při sepsání cestovní smlouvy. Tyto výlety není možno dokoupit na lodi.

Něco v ceně navíc

Na Vaši žádost Vám rádi zajistíme:

  • cestovní a zdravotní pojištění včetně storna
  • členství v klubu MSC CRUISES
  • po návratu z plavby můžete požádat o členství MSC CLUBU a čerpat tak výhody členství na dalších plavbách

Na čem brázdíme oceány

MSC Lirica

V našem případě je to trochu melancholie. Na MSC LIRICA začaly naše první plavby s dopravou a delegátem RIVIERA TOUR. Naše první taneční plavba doslova rozhoupala loď MSC LIRICA. V čem je Lirica jiná?  Je jedna z nejmenších lodí plavební společnosti MSC, takže pokud preferujete pohodové „rodinné“ prostředí, tak určitě ano. Není tak luxusní jako Splendida, nebo Divina a ten rozdíl je opravdu velmi velký, na druhou stranu, nikam nemusíte daleko chodit, pokud se večer s přáteli nedohodnete na setkání, určitě se na lodi najdete. Malá, hezká, příjemná, jednoduchá na orientaci a plavba na MSC LIRICA je ještě takovou tou „pravou plavbou na moři“.
    MSC LIRICA prošla rekonstrukcí a speciální programem plavební společnosti MSC RENAISSANCE, který má za cíl zachovat na některých lodích MSC právě tu starou a pravou plavbu na moři. Je-li to Vaše „krevní skupina“ tak vítejte.


VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA LODI 360


Délka: 251Kapacita: 2069

Více o této lodiCelá flotila MSC

Co o naší plavbě říkají naši spokojení mořeplavci?

Rodina

Dobrý den "milá riviéro", takto nás vždy zdravila průvodkyně Katka (Barošová), vždy příjemná, usměvavá i se svými velice korektními, někdy štiplavými poznámkami . Když už někdo hodně prudil, tak j...

Přečíst celé

Senior

Velmi chci poděkovat. Snila jsem o lodi snů jak jsem ji viděla v televizi. Mé sny se díky Vám proměnily ve skutečnost. Jsem plna zážitků z těchto krásných dnů. I když jsem na tuto cestu šetřila dlo...

Přečíst celé

Firma

Děkuji delegátkám Terezce a Katce za profesionální přístup na naší dovolené.Skvělé holky,vyřídily,přeložily vše co bylo potřeba.Bez nich by ti kdo mluví jen česky ani nenakoupili a neviděli krásná ...

Přečíst celé

Pár

Mila nase Riviero..., stvrta plavba v poradi, prva s CK Riviera Tour a prva s delegatom . Perfektna organizacia "vsetkeho", charizmaticka, zivelna delegatka Katka, ktora zvlada vsetko s usmevom ...

Přečíst celé

Další reference

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme