Litujeme, ale tato plavba již není dostupná.

Rádi Vám ovšem nabídneme podobné

Zobrazit další plavby

350 MISS PRINCESS OF THE WORLD® na Msc Bellissima

R0dl0bsnx4tvcv63jpf5

Popis

Krásná loď a krásné dívky, opravdu „BELLISSIMA…“  Zažijte opravdu úplně jinou dovolenou, poznejte nádherné destinace během plavby, užijte si úplně novou nádhernou loď MSC BELLISSIMA  a obdivujte krásu a půvab nádherných světových superfinalistek mezinárodní soutěže krásy MISS PRINCESS OF THE WORLD®. Společně s předními českými návrháři, kteří se účastní této plavby to bude opravdu velmi vyjímečný zážitek.

MISS PRINCESS OF THE WORLD®

Leták ke stažení ve formátu PDF

S dopravou a delegátem
Katalogové číslo: 350
Cena 29 990 Kč
Akční cena 29 990 Kč
s dopravou do přístavu a delegátem
Cena pro (do 11 let) 6 990 Kč
Cena pro (od 12 do 17 let) 7 990 Kč
Vyprodáno
Váš delegátPavel Číž

Kajuty

Kde budete spát?

Itineář

Program plavby

Program zájezdu

1.den: Odjezd z ČR   

Odjezd z ČR autobusem do přístavu v Janově.Během cesty do přístavu pro Vás máme připravenu studenou večeři, občerstvení během cesty a teplou snídani.

2.den: 09.00-17.00  Itálie – Janov   
V  dopoledních hodinách přijedeme do přístavu. Následuje procedura odbavení a nástup na loď, ubytování, bezpečnostní cvičení, prohlídka lodi s delegátem a osobní volno. Neopakovatelným zážitkem je první vyplutí z přístavu. V odpoledních hodinách oficiální zahájení programu MISS PRINCESS OF THE WORLD®. V podvečerních hodinách nás čeká první servírovaná večeře s partnery a MISS o několika chodech, která pro vás bude opravdovým gurmánským zážitkem. Ve večerních hodinách zavítáme do lodního divadla na estrádní program a pokud zůstane ještě dost síly, půjdeme se bavit s animátory. Večer můžete navštívit CIRQUE DU SOLEIL, kde máte možnost společně se superfinalistkami MISS PRINCESS OF THE WORLD® obdivovat artistické mistrovství umělců (za příplatek 690,- Kč).

MISS PRINCESS WORLD® NA MSC BELLISSIMA s RIVIERA TOUR
GENOA- MISS PRINCESS WORLD® NA MSC BELLISSIMA s RIVIERA TOUR

3.den: 11.00-19.30  Itálie - Neapol 
Dopoledne vyrazíme na prohlídku tohoto úžasného města. Neapolská metropole Vám nabídne procházku historického centra, možnost nákupů aktuální módy, nebo pro opravdové cestovatele návštěvu španělské čtvrti. Zavítat můžete i k sídlu plavební společnosti MSC Cruises, nebo využít fakultativních výletů na Vesuv nebo Pompeje.
4.den: 08.00-18.00  Itálie - Sicílie - Messina
Objevte krásy Sicílie. Procházka uličkami tohoto malebného sicilského města i samotného messinského průlivu zakončíme v místní katedrále.  Odtud je možná fakultativní prohlídka města vláčkem po celém městě (příplatek 390,-Kč). Ve večerních hodinách se můžete účastnit akce MISS PRINCESS OF THE WORLD®-  představení superfinalistek a soutěž o nejlepší národní kostým (Best  National Costume).

MISS PRINCESS WORLD® NA MSC BELLISSIMA s RIVIERA TOUR
SICÍLIE- MISS PRINCESS WORLD® NA MSC BELLISSIMA s RIVIERA TOUR


5.den: 08.00-18.00  Malta-Valletta  
Hlavní město Malty - Valletta, se rozkládá na území o velikosti 1 kilometr x 600 metrů, což z ní činí jedno z nejmenších hlavních měst na světě. Trvale zde žije jen něco málo přes 6.000 obyvatel, kteří podle vyjádření organizace UNESCO bydlí v městě s největší koncentrací památek na světě. I díky tomu byla Valletta zařazena v roce 1980 na prestižní seznam památek světového dědictví UNESCO. Valletta je převážně tvořena domy postavenými v 16. století během vlády rytířů svatého Jana Jeruzalémského (svatého Jana Křtitele), známých také jako Johanité. Ti se na Maltě usadili po svém vyhnání z řeckého ostrova Rhodos a následně své pojmenování změnili na Maltézské rytíře. Město má silný barokní nádech s prvky manýrismu a místy zde můžete narazit i na neoklasicistní budovy a pár moderních staveb. Valletta je živým městem, které kromě spousty výstavních paláců, kostelů a muzeí nabízí i více světských potěšení. Večer mimo jiné můžete navštívit akci MISS PRINCESS OF THE WORLD®-  představení superfinalistek v plavkách v rámci soutěže MISS BIKINI.

MISS PRINCESS WORLD® NA MSC BELLISSIMA s RIVIERA TOUR
MALTA - MISS PRINCESS WORLD® NA MSC BELLISSIMA s RIVIERA TOUR


6.den:  Plavba na moři 
Plavba není jen o poznávání nových destinací. Plavba je i o tom, že by si měl každý udělat čas sám na sebe a na své přátele. Využijme proto volného dne na moři a navštivte AUREA SPA na přídi lodi, kde za poplatek můžete využít masáží, saun, vířivek, kosmetického salonu a dalších služeb. Nebo můžete jen tak odpočívat na palubě lodi, slunit se, užívat si skvělé drinky, které je možné zakoupit na lodních barech.Pokud vás MISS PRINCESS OF THE WORLD® zaujala, navrhujeme navštívit televizní studio, kde samotným miskám můžete fandit při rozhovorech superfinalistek s moderátorem.  Večer Vás zcela jistě zaujme módní přehlídka MISS PRINCESS OF THE WORLD® v šatech módního návrháře na hlavní promenádě lodi MSC BELLISSIMA . Navrhujeme i využití možnosti exkurze do zázemí lodi MSC BELLISSIMA (za příplatek 1590,-Kč).
7.den: 07.00-18.00  Španělsko-Barcelona  
Od sochy Kryštofa Kolomba procházka turistickou třídou La Ramblou, kolem Gaudího architektury, až k Sagrada Familia a zpět gotickou čtvrtí. Nádherná procházka na celý den ve vás zanechá pocit nádherného, čistého, pohodového a zajímavého velkoměsta. Delegát vám bude nápomocen při návštěvě tohoto krásného města. Před návštěvou Barcelony doporučujeme nastudovat život a dílo Antonia Gaudího anebo se zájmem poslouchat výklad našeho delegáta. Doporučujeme transfer MSC Cruises z přístavu do města*(cca 10 eur). Ve večerních hodinách si určitě nenecháme ujít WINNERS CEREMONY MISS PRINCESS OF THE WORLD® 2019 a budete mít také možnost se i vyfotografovat s novou MISS PRINCESS OF THE WORLD® včetně autogramiády.

MISS PRINCESS WORLD® NA MSC BELLISSIMA s RIVIERA TOUR
BARCELONA - MISS PRINCESS WORLD® NA MSC BELLISSIMA s RIVIERA TOUR


8.den: 08.00-18.00  Francie-Marseille  
V Marseille ze starého přístavu vyrazíme k místní katedrále, odkud je nádherný výhled na ostrov Iff, který můžete fakultativně navštívit. Ostrov, kde byl vězněn hrdina románu Alexandra Dumase hrabě Monte Christo. Nicméně, výšlap ke katedrále Panny Marie s naším delegátem, je nezapomenutelný zážitek, využít můžete i výletního vláčku (příplatek 490,-Kč). Marseille máte jako na dlani. Uvidíte ostrov Iff, místa, kde se natáčel film TAXI, starý přístav s jeho pevností a další zajímavosti. Transfer MSC Cruises z přístavu do města*, v této destinaci je opravdu nutný.(cca 16 eur)

MISS PRINCESS WORLD® NA MSC BELLISSIMA s RIVIERA TOUR
MARSEILLE - MISS PRINCESS WORLD® NA MSC BELLISSIMA s RIVIERA TOUR


9.den: 08.00  Itálie – Janov - Vylodění
Ráno snídaně, v dopoledních hodinách vylodění. Nabízíme Vám možnost navštívit úžasné italské městečko Portofino s malebnými domečky v malé zátoce, kde se můžete oddávat krásným zákoutím tohoto italského ráje na zemi. Vystoupat můžete i na místní pevnost, odkud si můžete pořídit luxusní fotografie do vaší sbírky. Lodní výlet je fakultativní za příplatek 1490,-Kč. Klienti, kteří se neúčastní výletu do Portofina mají cca do 14.30 hodin volný program. V odpoledních hodinách odjezd z přístavu do ČR. Během cesty z přístavu do ČR máme pro Vás připraveny dvě teplé svačinky a drobné občerstvení. 

10.den: Příjezd do ČR
 V časných ranních hodinách příjezd do ČR.

Cena zájezdu zahrnuje

*poznávací plavbu v daném termínu na lodi MSC
*ubytovaní ve vnitřní kajutě kategorie bella
*plnou penzi po celou dobu pobytu na lodi
*nápoje z nápojových automatů v bufetové restauraci
*přístavní taxy a portýrské služby při nalodění a vylodění
*každodenní úklid kajuty
*kapitanský gala večer a gala cocktail
*pojištění proti úpadku CK
*animační a zabavné programy na lodi
*divadla, bazény, viřivky, pool servis
*delegáta CK RIVIERA TOUR na palubě lodi

Cena zájezdu nezahrnuje

*fakultativní výlety plavební společnosti
*servisní poplatek MSC Cruises 10 Eur/os/noc
*nápoje, alkoholické nápoje na barech a v restauracích
*nadstandardní služby za příplatek (sauny, masáže, kino….)
*transfery plavební společnosti v přístavech

Pořadatel plavby

MSC CROCIERE S.A.,Avenue Eugene Pittard 40,Geneva,Switzerland

Pořadatelem plavby je plavební společnos MSC Crociere S.A. ,Avenue Eugene Pittard 40,Geneva, Švýcarsko

Pro členy RIVIERA TOUR BENEFIT KLUBU:

-výlet vláčkem v Messině zdrama 
Za příplatek nabízíme

*cestovní a zdravotní pojištění od 390,-Kč/os (str.29)
*možnost úhrady servisní taxy předem (str. 21)
*nápojové balíčky a pakety Allegrissimo (str.26)
*internet.balíčky, photo balíčky a balíčky pro radost (str.21)
*exkurze do zázemí lodi MSC BELLISSIMA -   1590,-Kč
* návštěva CIRQUE DE SOLEIL -  690,-Kč
*fakultativní výlet vláčkem v Messině příplatek  390,-Kč
*fakultativní výlet vláčkem v Marseille přípatek 490,-Kč
*fakultativní výlet do Portofina přípatek 1490,-Kč
*kajuty s oknem za příplatek 4.300 Kč/os
*kajuty s balkonem Bella za příplatek  8.600 Kč/os
*kajuty s balkonem Fantastica za příplatek 11.990 Kč/os

Něco v ceně navíc

Večeře v restauraci Na Formance

Na Vaši žádost Vám rádi zajistíme:

  • cestovní a zdravotní pojištění včetně storna
  • členství v klubu MSC CRUISES
  • po návratu z plavby můžete požádat o členství MSC CLUBU a čerpat tak výhody členství na dalších plavbách

Na čem brázdíme oceány

MSC Bellissima

MSC Bellissima nabídne úžasnou řadu funkcí, která bude soupeřit s její sestrou lodí MSC Meraviglia. Za prvé, inovativní technologie MSC for Me poskytuje vylepšenou zkušenost a orientaci na palubě, která vás spojuje s vašimi kolegy, posádkou a samotnou lodí. Dvojpodlažní  promenáda má nádhernou 260 palcovou LED obrazovku a je lemována místy pro nakupování,jídlo a pití. K dispozici je 20 barů a 10 restaurací, včetně specializovaných restaurací. Pro zábavu si můžete vychutnat 2 zbrusu nové výstavy Cirque du Soleil navržené speciálně pro MSC Bellissima a relaxovat v pouštním Water Parku- oázu pro děti a rodinu.

VIRTUÁLNÍ 360 PROHLÍDKA LODIDélka: 315Kapacita: 5714

  • Qvjpoeff1wpx7yc7gdbl
  • Qviooabcqfhuosysndjh
  • Xg8wxnnbmqdtynigdjfe

Více o této lodiCelá flotila MSC

Co o naší plavbě říkají naši spokojení mořeplavci?

Family

Rodina

Dobrý den, děkujeme za krásnou dovolenou, kterou jste vystihli slovy ÚPLNĚ JINÁ DOVOLENÁ. Moc jsme si ji užili. Renata Bláhová s rodinou

Senior

Senior

V termínu od 1. 6. 2019 do 9. 6. 2019 jsem absolvovala plavbu lodí MSC Fantasie po západním pobřeží Středozemního moře organizovanou Vaší cestovní kanceláří, zakoupenou u Cestovní agentury Sluníčko...

Přečíst celé

Company

Firma

Dobrý deň, ďakujem krásne za nádhernú dovolenku bohatú na zážitky :))) Vysoko oceňujem profesionálny prístup Terezy Františákovej - bola som na viacerých firemných dovolenkách, ale takéto org...

Přečíst celé

Pair

Pár

Dobrý den, ve dnech 18.-27.2.2017 jsme s CK RIVIERATOUR, plavba 808, prožili krásnou dovolenou na lodi Splendida s návštěvou Palerma a západního středomoří. Díky bezvadné organizaci, dopravě a h...

Přečíst celé

Další reference

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme