350 MISS PRINCESS OF THE WORLD® na Msc Bellissima - balkonová kajuta!

R0dl0bsnx4tvcv63jpf5

Popis

Krásná loď a krásné dívky, opravdu „BELLISSIMA…“  Zažijte opravdu úplně jinou dovolenou, poznejte nádherné destinace během plavby, užijte si úplně novou nádhernou loď MSC BELLISSIMA  a obdivujte krásu a půvab nádherných světových superfinalistek mezinárodní soutěže krásy MISS PRINCESS OF THE WORLD®. Společně s předními českými návrháři, kteří se účastní této plavby to bude opravdu velmi vyjímečný zážitek.

MISS PRINCESS OF THE WORLD®

Leták ke stažení ve formátu PDF

S dopravou a delegátem
Katalogové číslo: 350
Cena 29 990 Kč
Akční cena 25 990 Kč
s dopravou do přístavu a delegátem
Cena pro (do 11 let) 6 990 Kč
Cena pro (od 12 do 17 let) 7 990 Kč
Objednat plavbu
Váš delegátPavel Číž

Kajuty

Kde budete spát?

Itineář

Program plavby

Program zájezdu

1.den: Odjezd z ČR   

Odjezd z ČR autobusem do přístavu v Janově.Během cesty do přístavu pro Vás máme připravenu studenou večeři, občerstvení během cesty a teplou snídani.

2.den: 09.00-17.00  Itálie – Janov   
V  dopoledních hodinách přijedeme do přístavu. Následuje procedura odbavení a nástup na loď, ubytování, bezpečnostní cvičení, prohlídka lodi s delegátem a osobní volno. Neopakovatelným zážitkem je první vyplutí z přístavu. V odpoledních hodinách oficiální zahájení programu MISS PRINCESS OF THE WORLD®. V podvečerních hodinách nás čeká první servírovaná večeře s partnery a MISS o několika chodech, která pro vás bude opravdovým gurmánským zážitkem. Ve večerních hodinách zavítáme do lodního divadla na estrádní program a pokud zůstane ještě dost síly, půjdeme se bavit s animátory. Večer můžete navštívit CIRQUE DU SOLEIL, kde máte možnost společně se superfinalistkami MISS PRINCESS OF THE WORLD® obdivovat artistické mistrovství umělců (za příplatek 690,- Kč).

MISS PRINCESS WORLD® NA MSC BELLISSIMA s RIVIERA TOUR
GENOA- MISS PRINCESS WORLD® NA MSC BELLISSIMA s RIVIERA TOUR

3.den: 11.00-19.30  Itálie - Neapol 
Dopoledne vyrazíme na prohlídku tohoto úžasného města. Neapolská metropole Vám nabídne procházku historického centra, možnost nákupů aktuální módy, nebo pro opravdové cestovatele návštěvu španělské čtvrti. Zavítat můžete i k sídlu plavební společnosti MSC Cruises, nebo využít fakultativních výletů na Vesuv nebo Pompeje.
4.den: 08.00-18.00  Itálie - Sicílie - Messina
Objevte krásy Sicílie. Procházka uličkami tohoto malebného sicilského města i samotného messinského průlivu zakončíme v místní katedrále.  Odtud je možná fakultativní prohlídka města vláčkem po celém městě (příplatek 390,-Kč). Ve večerních hodinách se můžete účastnit akce MISS PRINCESS OF THE WORLD®-  představení superfinalistek a soutěž o nejlepší národní kostým (Best  National Costume).

MISS PRINCESS WORLD® NA MSC BELLISSIMA s RIVIERA TOUR
SICÍLIE- MISS PRINCESS WORLD® NA MSC BELLISSIMA s RIVIERA TOUR


5.den: 08.00-18.00  Malta-Valletta  
Hlavní město Malty - Valletta, se rozkládá na území o velikosti 1 kilometr x 600 metrů, což z ní činí jedno z nejmenších hlavních měst na světě. Trvale zde žije jen něco málo přes 6.000 obyvatel, kteří podle vyjádření organizace UNESCO bydlí v městě s největší koncentrací památek na světě. I díky tomu byla Valletta zařazena v roce 1980 na prestižní seznam památek světového dědictví UNESCO. Valletta je převážně tvořena domy postavenými v 16. století během vlády rytířů svatého Jana Jeruzalémského (svatého Jana Křtitele), známých také jako Johanité. Ti se na Maltě usadili po svém vyhnání z řeckého ostrova Rhodos a následně své pojmenování změnili na Maltézské rytíře. Město má silný barokní nádech s prvky manýrismu a místy zde můžete narazit i na neoklasicistní budovy a pár moderních staveb. Valletta je živým městem, které kromě spousty výstavních paláců, kostelů a muzeí nabízí i více světských potěšení. Večer mimo jiné můžete navštívit akci MISS PRINCESS OF THE WORLD®-  představení superfinalistek v plavkách v rámci soutěže MISS BIKINI.

MISS PRINCESS WORLD® NA MSC BELLISSIMA s RIVIERA TOUR
MALTA - MISS PRINCESS WORLD® NA MSC BELLISSIMA s RIVIERA TOUR


6.den:  Plavba na moři 
Plavba není jen o poznávání nových destinací. Plavba je i o tom, že by si měl každý udělat čas sám na sebe a na své přátele. Využijme proto volného dne na moři a navštivte AUREA SPA na přídi lodi, kde za poplatek můžete využít masáží, saun, vířivek, kosmetického salonu a dalších služeb. Nebo můžete jen tak odpočívat na palubě lodi, slunit se, užívat si skvělé drinky, které je možné zakoupit na lodních barech.Pokud vás MISS PRINCESS OF THE WORLD® zaujala, navrhujeme navštívit televizní studio, kde samotným miskám můžete fandit při rozhovorech superfinalistek s moderátorem.  Večer Vás zcela jistě zaujme módní přehlídka MISS PRINCESS OF THE WORLD® v šatech módního návrháře na hlavní promenádě lodi MSC BELLISSIMA . Navrhujeme i využití možnosti exkurze do zázemí lodi MSC BELLISSIMA (za příplatek 1590,-Kč).
7.den: 07.00-18.00  Španělsko-Barcelona  
Od sochy Kryštofa Kolomba procházka turistickou třídou La Ramblou, kolem Gaudího architektury, až k Sagrada Familia a zpět gotickou čtvrtí. Nádherná procházka na celý den ve vás zanechá pocit nádherného, čistého, pohodového a zajímavého velkoměsta. Delegát vám bude nápomocen při návštěvě tohoto krásného města. Před návštěvou Barcelony doporučujeme nastudovat život a dílo Antonia Gaudího anebo se zájmem poslouchat výklad našeho delegáta. Doporučujeme transfer MSC Cruises z přístavu do města*(cca 10 eur). Ve večerních hodinách si určitě nenecháme ujít WINNERS CEREMONY MISS PRINCESS OF THE WORLD® 2019 a budete mít také možnost se i vyfotografovat s novou MISS PRINCESS OF THE WORLD® včetně autogramiády.

MISS PRINCESS WORLD® NA MSC BELLISSIMA s RIVIERA TOUR
BARCELONA - MISS PRINCESS WORLD® NA MSC BELLISSIMA s RIVIERA TOUR


8.den: 08.00-18.00  Francie-Marseille  
V Marseille ze starého přístavu vyrazíme k místní katedrále, odkud je nádherný výhled na ostrov Iff, který můžete fakultativně navštívit. Ostrov, kde byl vězněn hrdina románu Alexandra Dumase hrabě Monte Christo. Nicméně, výšlap ke katedrále Panny Marie s naším delegátem, je nezapomenutelný zážitek, využít můžete i výletního vláčku (příplatek 490,-Kč). Marseille máte jako na dlani. Uvidíte ostrov Iff, místa, kde se natáčel film TAXI, starý přístav s jeho pevností a další zajímavosti. Transfer MSC Cruises z přístavu do města*, v této destinaci je opravdu nutný.(cca 16 eur)

MISS PRINCESS WORLD® NA MSC BELLISSIMA s RIVIERA TOUR
MARSEILLE - MISS PRINCESS WORLD® NA MSC BELLISSIMA s RIVIERA TOUR


9.den: 08.00  Itálie – Janov - Vylodění
Ráno snídaně, v dopoledních hodinách vylodění. Nabízíme Vám možnost navštívit úžasné italské městečko Portofino s malebnými domečky v malé zátoce, kde se můžete oddávat krásným zákoutím tohoto italského ráje na zemi. Vystoupat můžete i na místní pevnost, odkud si můžete pořídit luxusní fotografie do vaší sbírky. Lodní výlet je fakultativní za příplatek 1490,-Kč. Klienti, kteří se neúčastní výletu do Portofina mají cca do 14.30 hodin volný program. V odpoledních hodinách odjezd z přístavu do ČR. Během cesty z přístavu do ČR máme pro Vás připraveny dvě teplé svačinky a drobné občerstvení. 

10.den: Příjezd do ČR
 V časných ranních hodinách příjezd do ČR.

Cena zájezdu zahrnuje

*poznávací plavbu v daném termínu na lodi MSC
*ubytovaní ve vnitřní kajutě kategorie bella
*plnou penzi po celou dobu pobytu na lodi
*nápoje z nápojových automatů v bufetové restauraci
*přístavní taxy a portýrské služby při nalodění a vylodění
*každodenní úklid kajuty
*kapitanský gala večer a gala cocktail
*pojištění proti úpadku CK
*animační a zabavné programy na lodi
*divadla, bazény, viřivky, pool servis
*delegáta CK RIVIERA TOUR na palubě lodi

Cena zájezdu nezahrnuje

*fakultativní výlety plavební společnosti
*servisní poplatek MSC Cruises 10 Eur/os/noc
*nápoje, alkoholické nápoje na barech a v restauracích
*nadstandardní služby za příplatek (sauny, masáže, kino….)
*transfery plavební společnosti v přístavech

Pořadatel plavby

MSC CROCIERE S.A.,Avenue Eugene Pittard 40,Geneva,Switzerland

Pořadatelem plavby je plavební společnos MSC Crociere S.A. ,Avenue Eugene Pittard 40,Geneva, Švýcarsko

Pro členy RIVIERA TOUR BENEFIT KLUBU:

-výlet vláčkem v Messině zdrama 
Za příplatek nabízíme

*cestovní a zdravotní pojištění od 390,-Kč/os (str.29)
*možnost úhrady servisní taxy předem (str. 21)
*nápojové balíčky a pakety Allegrissimo (str.26)
*internet.balíčky, photo balíčky a balíčky pro radost (str.21)
*exkurze do zázemí lodi MSC BELLISSIMA -   1590,-Kč
* návštěva CIRQUE DE SOLEIL -  690,-Kč
*fakultativní výlet vláčkem v Messině příplatek  390,-Kč
*fakultativní výlet vláčkem v Marseille přípatek 490,-Kč
*fakultativní výlet do Portofina přípatek 1490,-Kč
*kajuty s oknem za příplatek 4.300 Kč/os
*kajuty s balkonem Bella za příplatek  8.600 Kč/os
*kajuty s balkonem Fantastica za příplatek 11.990 Kč/os

Něco v ceně navíc

Večeře v restauraci Na Formance

Na Vaši žádost Vám rádi zajistíme:

  • cestovní a zdravotní pojištění včetně storna
  • členství v klubu MSC CRUISES
  • po návratu z plavby můžete požádat o členství MSC CLUBU a čerpat tak výhody členství na dalších plavbách

Na čem brázdíme oceány

MSC Bellissima

MSC Bellissima nabídne úžasnou řadu funkcí, která bude soupeřit s její sestrou lodí MSC Meraviglia. Za prvé, inovativní technologie MSC for Me poskytuje vylepšenou zkušenost a orientaci na palubě, která vás spojuje s vašimi kolegy, posádkou a samotnou lodí. Dvojpodlažní  promenáda má nádhernou 260 palcovou LED obrazovku a je lemována místy pro nakupování,jídlo a pití. K dispozici je 20 barů a 10 restaurací, včetně specializovaných restaurací. Pro zábavu si můžete vychutnat 2 zbrusu nové výstavy Cirque du Soleil navržené speciálně pro MSC Bellissima a relaxovat v pouštním Water Parku- oázu pro děti a rodinu.

VIRTUÁLNÍ 360 PROHLÍDKA LODIDélka: 315 mKapacita: 5714 osob

  • Qvjpoeff1wpx7yc7gdbl
  • Qviooabcqfhuosysndjh
  • Xg8wxnnbmqdtynigdjfe

Více o této lodiCelá flotila MSC

Co o naší plavbě říkají naši spokojení mořeplavci?

Family

Rodina

S Riviera Tour jezdíme již po několikáté a vždy jsme byli se službami a servisem CK velmi spokojeni. Poslední plavba s Veronikou Machů po středomoří se nám moc líbila, vyšlo počasí a procházky po d...

Přečíst celé

Senior

Senior

Zdravím Rivieru a při prohlížení fotek musím přiznat, že to byla super dovolená, Katka byla obětavá a příjemná a vše se povedlo na 1!! Snad se mi ještě někdy podaří jet s Rivierou!? Tak brzy na sh...

Přečíst celé

Company

Firma

Peckovní plavba s RIVIERATOUR na lodi Preziosa MSC pro mě a spoustu kolegů to byl neskutečný šok jak může vypadat úplně jiná dovolená, kde za tak krátkou dobu člověk procestuje několik zemí.Proto t...

Přečíst celé

Pair

Pár

Ani sme len netušili aká môže byť dovolenka na lodi. Zažili sme to poprvýkrát a je to SUPER. Predovšetkým, keď sa o Vás po celý čas stará taký sprievodca ako je Katarína. Cítili sme sa s ňou super...

Přečíst celé

Další reference

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme