Litujeme, ale tato plavba již není dostupná.

Rádi Vám ovšem nabídneme podobné

Zobrazit další plavby

340 POZNÁVACÍ ZÁJEZD -TOP MÍSTA ITÁLIE

Popis

POZOR ! POZNÁVACÍ ZÁJEZD- NEJEDENÁ SE O PLAVBU


Itálie není jen moře, pláže a turistická střediska. Itálie je kolébka naší civilizace. Itálie je obrovský kus historie a nabídne Vám také skvělou středomořskou kuchyni. Připravili jsme pro Vás zájezd do Itálie, kdy můžete během několika dnů poznat opravdové skvosty této země, obdivovat historické památky a poznat tak tuto zemi z jiného úhlu pohledu.
Nabízíme i poznání místní domácí kuchyně a ochutnávku regionálních specialit. 

leták ke stažení   

HLEDÁME MUŽE NA DOOBSAZENÍ ZÁJEZDU-klikněte zde

S dopravou a delegátem
Katalogové číslo: 340
Cena 18 990 Kč€729
Akční cena 11 990 Kč€460
s dopravou do přístavu a delegátem
Cena pro (do 11 let) 9 990 Kč€383
Cena pro (od 12 do 17 let) 9 990 Kč€383
Vyprodáno
Váš delegátPavel Číž

Kajuty

Kde budete spát?

Itineář

Program plavby

Program zájezdu

Den 1: Odjezd z ČR.   
     Ve večerních hodinách odjezd z ČR a noční přejezd do Itálie. Během cesty a celého zájezdu zdarma káva, čaj, čokoláda, capuccino. Všichni cestující obdrží svačinku na cestu.

Den 2: Venice - Benátky - Florencie  
     Ráno teplá snídaně v buse, káva. V ranních hodinách příjezd do Benátek. Následuje výlet do Benátek, kde se přeravíme na náměstí Sv. Marka Vaporettem. (Vaporetto je místní lodní dopravní prostředek). Prohlídka náměstí Sv. Marka a prohlídka Benátek k mostu Ponte Di Rialto, jednoho z nejstarších mostů v Benátkách, volný čas k nákupům a opět transfer Vaporettem k autobusu. Poté odjezd do Florencie. Během cesty teplá svačinka v buse.


     Odpoledne začne vyhlídkou na Florencii a následně prohlídkou této perly italských měst. V této metropoli Toskánska ležícího na řece Arno navštívíme historické centrum zapsané na seznamu světového dědictví Unesco. Zhlédneme díla Leonarda Da Vinci, projdeme se krásnými uličkami až do Baptisteria San Giovany, biskupského sídla, které se stalo florentskou katedrálou. Následuje prohlídka katedrály a odjezd na hotel a ubytování s večeří.

Den 3: Pisa - San Gimiano - Vinotéka - Orvietto
     Ráno po snídani vyrazíme do italské Pisy, kde na náměstí zázraků budeme obdivovat památky a především slavnou šikmou věž. Budeme mít prostor na návštěvu památek, nákupy suvenýrů nebo pravé italské kafíčko. Kolem poledne se busem budeme přepravovat přes krásný toskánský kraj do San Gimiana. Toto středověké město bylo nazýváno Manhatan Itálie a při povídání o historii Florencie jistě pochopíte proč tomu tak bylo.


      Po krásné a pohodové procházce tímto nádherným městem se přesuneme do pravé italské vinotéky, kde budete moci ochutnat nejen italská vína, ale i místní pochutiny, koření…  Následuje večerní přejed do Orvieta, kde si vychutnáme pravou italskou večeři o několika chodech a ubytujeme se v místním penzionu, kde strávíme příjemnou noc.

Den 4: Řím - Vatikán
    Ráno po snídani příjezd do Vatikánu. Dopolední účast na audienci papeže (pokud se koná) na náměstí Sv. Petra a následně  prohlídka Basiliky Sv. Petra s návštěvou Vatikánských muzeí. V podvečer volný čas na nákupy suvenýrů v okolí Vatikánu, odjezd na hotel, ubytování, večeře

Den 5 Řím 
     Snídaně a po snídani navštívíme další památky Říma, které jsou náročnější na chůzi. Dopoledne Basilica San Pablo a následně se budeme věnovat památkám starého Říma. Procházka začne u Kolosea včetně vnitřní prohlídky přes Forum Románum, Kapitol, památník Viktoria Emanuela II, Fontanou De Trevi, Pantheon, Piazza Navona, Andělského hradu a prohlídka bude v odpoledních hodinách končit u Vatikánu. V odpoledních hodinách odjezd z Říma. V podvečerních hodinách zastávka v Orvietu na večeři.

Den 6: Assisi
Ráno po snídani odjezd do jednoho z nejvýznamnějších poutních míst v itálii Assisi. Assisi (římské Assisium) je malebné historické městečko v regionu Umbrie ve střední Itálii, proslavené jako rodiště sv. Františka z Assisi a v té souvislosti jako poutní místo a turistické středisko. Navštívíme basiliku Sv. Františka z Assisi, budeme mít prostor pro nákupy suvenýrů a občerstvení.  Při odjezdu ještě navštívíme poutní kostel Santa maria degli Angeli, kde Sv. František roku 1208 založil františkářské hnutí a kde také roku 1226 zemřel. V odpoledních hodinách odjezd do ČR. Ve večerních hodinách teplá svačinka v autobuse

Den 7: Příjezd do ČR
V dopoledních hodinách příjezd do ČR.

Cena zájezdu zahrnuje

*1x ubytování ve *** hotelu se snídaní v Toskánsku 
*2x ubytování ve *** hotelu se snídaní v Orvietu 
*1x ubytování ve ***hotelu se snídaní v Římě
*4x  teplá večeře dle navštívených míst
*4x teplá snídaně na hotelu
*1x teplá snídaně v buse
*1x studená svačina v buse
*1x teplá svačinka v buse
*káva, čaj, cappuccino, čokoláda v buse zdarma
*vstupy – Basilika Sv. Petra, Vatikánské Muzea
*poplatky za vjezdy do měst
*městské ubytovací poplatky a taxy
*pojištění CK proti úpadku
*delegáta CK RIVIERA TOUR
*komplexní zdravotní pojištění

Cena zájezdu nezahrnuje

*služby nad rámec uvedeného programu

* příplatek za single osoba na pokoji 5.990,-Kč

Pořadatel plavby

MSC CROCIERE S.A.,Avenue Eugene Pittard 40,Geneva,Switzerland


Za příplatek nabízíme

Něco v ceně navíc

Večeře v restauraci Na Formance

Na Vaši žádost Vám rádi zajistíme:

  • cestovní a zdravotní pojištění včetně storna
  • členství v klubu MSC CRUISES
  • po návratu z plavby můžete požádat o členství MSC CLUBU a čerpat tak výhody členství na dalších plavbách

Na čem brázdíme oceány

MSC Armonia

Loď střední třídy plavební společnosti MSC CRUISES. Perfektně sladěný decentní interiér lodi na velmi dobré úrovni. Skvělé gastronomické služby, zábavné programy, animační programy. To jsou lákadla, která Vás vtáhnou do nádherné atmosféry poznávacích plaveb.


Délka: 251 mKapacita: 2087 osob

Více o této lodiCelá flotila MSC

Co o naší plavbě říkají naši spokojení mořeplavci?

Rodina

Velký dík za překrásnou dovolenou našich snů,taktéž poděkování za profesionální přístup a vystupavání delegátky Katky,Jak už byl řečeno více účastníky zájezdu pořád slyšíme "Moje milá riviéro" i kd...

Přečíst celé

Senior

Rozhodně se budeme jen opakovat, ale musíme. Vše bylo naprosto dokonalé, od dopravy až po příjemný pobyt. Slovy jednoho z účastníků " naša Janička" byla úžasná a s ní je radost cestovat. Moc díky....

Přečíst celé

Firma

Najlepsia plavba na svete dakujem moc!!! Vdaka super delegatkam Terezke a Paji!!!! Vidime sa nabuduce

Pár

Již podruhé jsme absolvovali dovolenou na lodi MSC s Vaší CK RivieraTour. Opětně musíme říct, že organizace ze strany této CK byla již od první chvíle nástupu do autobusu, přes pobyt na lodi, či v ...

Přečíst celé

Další reference

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme