Litujeme, ale tato plavba již není dostupná.

Rádi Vám ovšem nabídneme podobné

Zobrazit další plavby

351 ÚŽASNÁ PLAVBA NA NOVÉ LODI MSC Bellissima

Lxuz3f63m0re3hjvpsrd

Popis

„BELLISSIMA…“  Zažijte opravdu úplně jinou dovolenou, poznejte nádherné destinace během plavby, užijte si úplně novou nádhernou loď MSC BELLISSIMA  a obdivujte krásu a půvab této úplně nové lodi MSC CRUISES 

PLAVBY NA LODÍCH MSC CRUISES S RIVIERA TOUR

S dopravou a delegátem
Katalogové číslo: 351
Cena 36 990 Kč
Akční cena 30 990 Kč
s dopravou do přístavu a delegátem
Cena pro (do 11 let) 6 990 Kč
Cena pro (od 12 do 17 let) 7 990 Kč
Vyprodáno
Váš delegátPavel Číž

Kajuty

Kde budete spát?

Itineář

Program plavby

Program zájezdu

1.den: Odjezd z ČR   

Odjezd z ČR autobusem do přístavu v Janově.Během cesty do přístavu pro Vás máme připravenu studenou večeři, občerstvení během cesty a teplou snídani.

2.den: 09.00-17.00  Itálie – Janov   
V  dopoledních hodinách přijedeme do přístavu. Následuje procedura odbavení a nástup na loď, ubytování, bezpečnostní cvičení, prohlídka lodi s delegátem a osobní volno. Neopakovatelným zážitkem je první vyplutí z přístavu. V podvečerních hodinách nás čeká první servírovaná večeře s partnery a MISS o několika chodech, která pro vás bude opravdovým gurmánským zážitkem. Ve večerních hodinách zavítáme do lodního divadla na estrádní program a pokud zůstane ještě dost síly, půjdeme se bavit s animátory. Večer můžete navštívit CIRQUE DU SOLEIL, kde máte možnost obdivovat artistické mistrovství umělců (za příplatek 690,- Kč).

MISS PRINCESS WORLD® NA MSC BELLISSIMA s RIVIERA TOUR
GENOA- s RIVIERA TOUR

3.den: 11.00-19.30  Itálie - Neapol 
Dopoledne vyrazíme na prohlídku tohoto úžasného města. Neapolská metropole Vám nabídne procházku historického centra, možnost nákupů aktuální módy, nebo pro opravdové cestovatele návštěvu španělské čtvrti. Zavítat můžete i k sídlu plavební společnosti MSC Cruises, nebo využít fakultativních výletů na Vesuv nebo Pompeje.
4.den: 08.00-18.00  Itálie - Sicílie - Messina
Objevte krásy Sicílie. Procházka uličkami tohoto malebného sicilského města i samotného messinského průlivu zakončíme v místní katedrále.  Odtud je možná fakultativní prohlídka města vláčkem po celém městě (příplatek 390,-Kč).

MISS PRINCESS WORLD® NA MSC BELLISSIMA s RIVIERA TOUR
SICÍLIE- MSC BELLISSIMA s RIVIERA TOUR


5.den: 08.00-18.00  Malta-Valletta  
Hlavní město Malty - Valletta, se rozkládá na území o velikosti 1 kilometr x 600 metrů, což z ní činí jedno z nejmenších hlavních měst na světě. Trvale zde žije jen něco málo přes 6.000 obyvatel, kteří podle vyjádření organizace UNESCO bydlí v městě s největší koncentrací památek na světě. I díky tomu byla Valletta zařazena v roce 1980 na prestižní seznam památek světového dědictví UNESCO. Valletta je převážně tvořena domy postavenými v 16. století během vlády rytířů svatého Jana Jeruzalémského (svatého Jana Křtitele), známých také jako Johanité. Ti se na Maltě usadili po svém vyhnání z řeckého ostrova Rhodos a následně své pojmenování změnili na Maltézské rytíře. Město má silný barokní nádech s prvky manýrismu a místy zde můžete narazit i na neoklasicistní budovy a pár moderních staveb. Valletta je živým městem, které kromě spousty výstavních paláců, kostelů a muzeí nabízí i více světských potěšení.

MISS PRINCESS WORLD® NA MSC BELLISSIMA s RIVIERA TOUR
MALTA - MSC BELLISSIMA s RIVIERA TOUR


6.den:  Plavba na moři 
Plavba není jen o poznávání nových destinací. Plavba je i o tom, že by si měl každý udělat čas sám na sebe a na své přátele. Využijme proto volného dne na moři a navštivte AUREA SPA na přídi lodi, kde za poplatek můžete využít masáží, saun, vířivek, kosmetického salonu a dalších služeb. Nebo můžete jen tak odpočívat na palubě lodi, slunit se, užívat si skvělé drinky, které je možné zakoupit na lodních barech. Navrhujeme i využití možnosti exkurze do zázemí lodi MSC BELLISSIMA (za příplatek 1590,-Kč).
7.den: 07.00-18.00  Španělsko-Barcelona  
Od sochy Kryštofa Kolomba procházka turistickou třídou La Ramblou, kolem Gaudího architektury, až k Sagrada Familia a zpět gotickou čtvrtí. Nádherná procházka na celý den ve vás zanechá pocit nádherného, čistého, pohodového a zajímavého velkoměsta. Delegát vám bude nápomocen při návštěvě tohoto krásného města. Před návštěvou Barcelony doporučujeme nastudovat život a dílo Antonia Gaudího anebo se zájmem poslouchat výklad našeho delegáta. Doporučujeme transfer MSC Cruises z přístavu do města*(cca 10 eur).

MISS PRINCESS WORLD® NA MSC BELLISSIMA s RIVIERA TOUR
BARCELONA - NA MSC BELLISSIMA s RIVIERA TOUR


8.den: 08.00-18.00  Francie-Marseille  
V Marseille ze starého přístavu vyrazíme k místní katedrále, odkud je nádherný výhled na ostrov Iff, který můžete fakultativně navštívit. Ostrov, kde byl vězněn hrdina románu Alexandra Dumase hrabě Monte Christo. Nicméně, výšlap ke katedrále Panny Marie s naším delegátem, je nezapomenutelný zážitek, využít můžete i výletního vláčku (příplatek 490,-Kč). Marseille máte jako na dlani. Uvidíte ostrov Iff, místa, kde se natáčel film TAXI, starý přístav s jeho pevností a další zajímavosti. Transfer MSC Cruises z přístavu do města*, v této destinaci je opravdu nutný.(cca 16 eur)

MISS PRINCESS WORLD® NA MSC BELLISSIMA s RIVIERA TOUR
MARSEILLE - NA MSC BELLISSIMA s RIVIERA TOUR


9.den: 08.00  Itálie – Janov - Vylodění
Ráno snídaně, v dopoledních hodinách vylodění. Nabízíme Vám možnost navštívit úžasné italské městečko Portofino s malebnými domečky v malé zátoce, kde se můžete oddávat krásným zákoutím tohoto italského ráje na zemi. Vystoupat můžete i na místní pevnost, odkud si můžete pořídit luxusní fotografie do vaší sbírky. Lodní výlet je fakultativní za příplatek 1490,-Kč. Klienti, kteří se neúčastní výletu do Portofina mají cca do 14.30 hodin volný program. V odpoledních hodinách odjezd z přístavu do ČR. Během cesty z přístavu do ČR máme pro Vás připraveny dvě teplé svačinky a drobné občerstvení. 

10.den: Příjezd do ČR
 V časných ranních hodinách příjezd do ČR.

Cena zájezdu zahrnuje

*poznávací plavbu v daném termínu na lodi MSC
*ubytovaní ve vnitřní kajutě kategorie bella
*plnou penzi po celou dobu pobytu na lodi
*nápoje z nápojových automatů v bufetové restauraci
*přístavní taxy a portýrské služby při nalodění a vylodění
*každodenní úklid kajuty
*kapitanský gala večer a gala cocktail
*pojištění proti úpadku CK
*animační a zábavné programy na lodi
*divadla, bazény, vířivky, pool servis
*delegáta CK RIVIERA TOUR na palubě lodi

Cena zájezdu nezahrnuje

*fakultativní výlety plavební společnosti
*servisní poplatek MSC Cruises 10 Eur/os/noc
*nápoje, alkoholické nápoje na barech a v restauracích
*nadstandardní služby za příplatek (sauny, masáže, kino….)
*transfery plavební společnosti v přístavech

Pořadatel plavby

MSC CROCIERE S.A.,Avenue Eugene Pittard 40,Geneva,Switzerland


Za příplatek nabízíme

*cestovní a zdravotní pojištění od 390,-Kč/os (str.29)
*možnost úhrady servisní taxy předem (str. 21)
*nápojové balíčky a pakety 
*internet.balíčky, photo balíčky a balíčky pro radost (str.21)
*exkurze do zázemí lodi MSC BELLISSIMA -   1590,-Kč
* návštěva CIRQUE DE SOLEIL -  690,-Kč
*fakultativní výlet vláčkem v Messině příplatek  390,-Kč
*fakultativní výlet vláčkem v Marseille přípatek 490,-Kč
*fakultativní výlet do Portofina přípatek 1490,-Kč
*kajuty s oknem za příplatek 4.300 Kč/os
*kajuty s balkonem Bella za příplatek od  8.600 Kč/os
*kajuty s balkonem Fantastica za příplatek od 11.990 Kč/os

Něco v ceně navíc

Večeře v restauraci Na Formance

Na Vaši žádost Vám rádi zajistíme:

  • cestovní a zdravotní pojištění včetně storna
  • členství v klubu MSC CRUISES
  • po návratu z plavby můžete požádat o členství MSC CLUBU a čerpat tak výhody členství na dalších plavbách

Na čem brázdíme oceány

MSC Bellissima

MSC Bellissima nabídne úžasnou řadu funkcí, která bude soupeřit s její sestrou lodí MSC Meraviglia. Za prvé, inovativní technologie MSC for Me poskytuje vylepšenou zkušenost a orientaci na palubě, která vás spojuje s vašimi kolegy, posádkou a samotnou lodí. Dvojpodlažní  promenáda má nádhernou 260 palcovou LED obrazovku a je lemována místy pro nakupování,jídlo a pití. K dispozici je 20 barů a 10 restaurací, včetně specializovaných restaurací. Pro zábavu si můžete vychutnat 2 zbrusu nové výstavy Cirque du Soleil navržené speciálně pro MSC Bellissima a relaxovat v pouštním Water Parku- oázu pro děti a rodinu.

VIRTUÁLNÍ 360 PROHLÍDKA LODIDélka: 315 mKapacita: 5714 osob

  • Qvjpoeff1wpx7yc7gdbl
  • Qviooabcqfhuosysndjh
  • Xg8wxnnbmqdtynigdjfe

Více o této lodiCelá flotila MSC

Co o naší plavbě říkají naši spokojení mořeplavci?

Family

Rodina

Dobrý den, vážený pane Číži, dovolte mi, abych Vám poděkoval za nádherný zájezd. Mohu Vám jen sdělit, že ze strany všech Vašich spolupracovníků bylo vše na nejvyšší úrovni, zážitky při plavbě lo...

Přečíst celé

Senior

Senior

Zdravím Rivieru a při prohlížení fotek musím přiznat, že to byla super dovolená, Katka byla obětavá a příjemná a vše se povedlo na 1!! Snad se mi ještě někdy podaří jet s Rivierou!? Tak brzy na sh...

Přečíst celé

Company

Firma

Pekný deň pán Číž, touto cestou si dovoľujem v mene spoločnosti Aegon vyjadriť veľké poďakovanie za úžasnú plavbu a zážitky s ňou spojené. So všetkým sme boli maximálne spokojní, služby, ubytov...

Přečíst celé

Pair

Pár

Milá "RIVIERO",chtěli by jsme poděkovat za úžasnou dovolenou na lodi MSC Fantasia. Byli jsme na lodi poprvé a doufáme, že ne naposled. Velký dík patří naši delegátce Janě, která je velmi sympatická...

Přečíst celé

Další reference

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme