Litujeme, ale tato plavba již není dostupná.

Rádi Vám ovšem nabídneme podobné

Zobrazit další plavby

225 KANADA A USA-VYPRODÁNO

Popis

Vydejte se s náma na úžasnou plavbu po USA a Kanadě na MSC Meraviglia.

PLAVBA KARIBIKEM S RIVIERA TOUR

Letenka v ceně
S dopravou a delegátem
Katalogové číslo: 225
Cena 59 990 Kč€2 303
Akční cena 48 990 Kč€1 881
s dopravou do přístavu a delegátem
Cena pro (do 11 let) 27 990 Kč€1 074
Cena pro (od 12 do 17 let) 27 990 Kč€1 074
Vyprodáno
Váš delegátIng.Jana Matochová

Kajuty

Kde budete spát?

Itineář

Program plavby

Program zájezdu

1. den – Odlet

Svoz transferem RIVIERA TOUR (za příplatek 1090,-Kč) na trase Frýdek Místek- Ostrava- Olomouc- Vyškov- Brno na letiště Praha.  Ráno na letišti sraz celé skupiny, odbavení a odlet do New Yorku. V podvečer přílet do New Yorku, imigrační řízení a transfer do *** hotelu, nocleh. Delegát odlétá se skupinou. Cestujeme leteckou linkovou přepravou. Večer dle časových dispozic procházka s delegátem, individuální večeře.

2.den- New York - City tour

V dopoledních hodinách po snídani, která je součástí ceny zájezdu, vyrazíme na prohlídku New Yorku s místním průvodcem. Během dne poznáte nedůležitější místa světového velkoměsta a budete mít možnost přidat se k milionům turistů obdivující toto město. Po prohlídce návrat na hotel a volný čas. Oběd a večeře individuální (večeře od 10-35$)

USA NEW YOURK S RIVIERA TOUR

3. den – New York-USA -Miami 09:00-17:00

Snídaně, transfer do přístavu v New Yorku, nalodění a pozdní oběd. Prohlídka lodi s delegátem. Ubytování a osobní volno. V podvečer bezpečnostní cvičení, slavnostní večeře a vyplutí. Návštěva večerních estrádních programů v divadle, volná zábava

USA NEW YORK S RIVIERA TOUR

4.den:  Plavba na moři 

Plavba není jen o poznávání nových destinací. Plavba je i o tom, že by si měl každý udělat čas sám na sebe a na své přátele.

5. den – Sydney-Canada  13:00-19:00

Město bylo založeno v roce 1785 britskými osadníky a až do roku 1820 bylo hlavním městem ostrova.  Při připlutí Vás uvítá ostrov Cape Breton, kam vyráží většina návštěvníků. Na nábřeží stojí Big Fiddle, obrovská socha houslí, vytvořená na počest místních hudebníků. Sydney se může pochlubit historickými dřevěnými budovami, mezi nimi například domy Cossit nebo Jost z roku 1787, ve kterých dnes návštěvníci najdou muzea. Sydney je výborným výchozím místem pro průzkum Národního parku Cape Breton Highlands. Zelené lesy, kaňony, řeky a načervenalé útesy jsou domovem celé řady rostlinných a živočišných druhů. Lze se také potkat s losem nebo orlem - to tady určitě není výjimkou. Oceán i Zátoka svatého Vavřince jsou pak domovem velryb. Co se týče gastronomie, Sydney i celý ostrov Cape Breton těží ze své polohy na břehu moře a nikdo by je neměl opustit, aniž by ochutnal ty nejčerstvější místní ryby a plody moře.

SYDNEY CANADA S RIVIERA TOUR

6. den – Corner Brook-Canada  09:00-17:00

Už v roce 1767 dorazil do oblasti kapitán James Cook, kterého připomíná památník na vrcholku hory Crow, vypínající se nad městem. Ještě v polovině 19. století bylo Corner Brook jen malou rybářskou vesničkou. Město se rozkládá na západním pobřeží kanadského ostrova Newfoundland v Zátoce ostrovů v ústí řeky Humber a je nejsevernější město východního pobřeží země. Městu dominuje překrásná krajina a hluboké lesy, které se na podzim barví do všech odstínů různých barev. Samotné město je dobrým výchozím místem pro pozorování velryb. Národní park Gros Morne, vzdálený jen hodinu jízdy od města, kombinuje dramatické fjordy, vysoké hory, překrásné pláže, bažiny, lesy, útesy… a právem je zapsán na seznam UNESCO. Navštívit můžete i galerii Grenfell, která je součástí místní univerzity a vystavuje díla lokálních i regionálních umělců a sochařů. Kdo se chce více dozvědět o přírodní, kulturní a společenské historii města, měl by navštívit muzeum Corner Brook, zájemci o minulost železniční by si pak neměli nechat ujít prohlídku historických vlaků. Velkou zajímavostí je pak lososí žebřík na říčce Corner Brook, díky kterému tyto nádherné ryby mohou při své cestě proti proudu překonat místní přehradu. Doporučujeme ochutnat některé z newfoundlandských specialit. Základem je čerstvá treska, třeba v podobě fish 'n' brewis, přes noc naložené a následně do měkka uvařené nasolené a naložené tresky s tvrdým chlebem.

CANADA  Corner Brook-Canada
Corner Brook-Canada

7. den – Chariottetown-Canada  12:00-20:00

Charlottetown je největší a zároveň hlavní město provincie Prince Edward Island. Pojmenované je po královně Charlotte, která byla manželkou George III. Prvními Evropany, kteří se usadili v oblasti, byli Francouzi. Již roku 1534 zakotvil na ostrově průzkumník Jacques Cartier a zabral ho pro Francii. Prohlídku pamětihodností města je dobré začít procházkou po dřevěné promenádě asi 2,5 km dlouhé, kterou se postupně dostanete na konec ulice Great George St na břehu zálivu a můžete pokračovat do nejzelenější části města – do parku Victoria. Nejvíce historických budov města nalezneme v ulici Great George. Z budov, které by určitě měly patřit k navštíveným, je nejznámější Province House National Historic Site na ulici Great George a Richmond z roku 1847. Právě tady probíhaly roku 1864 rozhovory nejvyšších kanadských politiků, které nakonec vedly k vyhlášení Kanadské konfederace o 3 roky později. Hned v sousedství stoji nejstarší presbyteriánský kostel na ostrově St Paul´s Church. Dalším místem tehdejších jednání je i budova Founder´s Hall, známá rovněž jako Canada´s Birthplace Pavilion na ulici Prince St. hned u přístavu. Na začátku ulice Kent St. stojí nádherná ukázka viktoriánské architektury, kterou je Beaconsfield z roku 1877 – dnes sídlo muzea provincie Prince Edward Island. Government House hned na začátku ulice byl postaveny v roce 1834 a od té doby je sídlem premiéra provincie.

Chariottetown-Canada

8.den  Plavba na moři

A je to tu opět znovu, takže si uděláme čas na své nové přátele z lodi a využijme volného dne na moři. Navštívíme AUREA SPA na přídi lodi

9.-10.den: Quebec-Canada  07:00-13:00

Město leží v jihovýchodní části provincie Quebec na severním břehu řeky Svatého Vavřince kousek od soutoku s řekou St. Charles River. Údolí řeky je díky obrovským nánosům nejúrodnější oblastí celé provincie. Quebec City je městem v Severní Americe výjimečným. Kouzlo francouzské architektury časů dávno minulých zasazené do pěkného prostředí vysoko nad řekou Svatého Vavřince nemá obdoby. Ve městě je na 33 národních historických památek Kanady. Je zde mnoho restaurací a kavárniček, které doslova vybízejí k tomu, abychom si sedli a kochali se pohledem na všechny ty krásy kolem. Nespěchejte a zastavte se na chvíli. V Dolním městě se zajděte alespoň podívat na malé náměstí Place Royal se sochou krále Ludvíka XIV. Právě za jeho panování dostávalo město původní podobu. Na náměstí stojí další katedrála Notre Dame, tentokrát jde o Notre Dame de Victories (vítězná) z roku 1688

Quebec-Canada

11.-12 den:Plavba na moři

13.den: New York 09:00

Ráno připlujeme do New Yorku. Po snídani následuje vylodění, imigrační kontrola a transfer na letiště. Odpoledne odlet zpět do Prahy.

14. den: Příjezd do ČR

Přílet a návrat do svých domovů

Nabídku fakultativních výletů Vám zašleme asi 2 měsíce před vyplutím 

Cena zájezdu zahrnuje

* leteckou linkovou dopravou ve třídě economy** přímý let

*letištní taxy a palivové příplatky

*transfery v New Yorku: letiště-hotel-přístav-letiště

*2x ubytování v *** hotelu v New Yorku

*poznávací plavbu v daném termínu a lodi MSC

*ubytování ve vnitřní kajutě kategorie BELLA

*plnou penzi po celou dobu pobytu na lodi

*nápoje z nápojových automatů v bufetové restauraci

*portýrské služby při nalodění a vylodění

*každodenní úklid kajuty

*kapitánský gala večer, gala cocktail

*pojištění proti úpadku CK,delegáta CK

*animační a zábavné programy na lodi

*divadla, bazény, vířivky, pool servis

* City tour v New Yorku s průvodcem

Cena zájezdu nezahrnuje

*fakultativní výlety plavební společnosti

*servisní poplatek MSC Cruises 13 USD/os/noc

*transfery plavební společnosti v přístavech

*nápoje, alkoholické nápoje

*nadstandardní služby za příplatek (sauny, masáže,4D kino….)

*vstupní vízum do USA za příplatek 780kč - ESTA

Pořadatel plavby

MSC CROCIERE S.A.,Avenue Eugene Pittard 40,Geneva,Switzerland


Za příplatek nabízíme

*cestovní a zdravotní pojištění 2390KČ

*nápojové pakety

*transfer na letiště a zpět za příplatek 1090 Kč

Upozornění:

**letecká společnost se bude snažit umístit klienty dle ubytování v kajutách, nic méně třída economy tuto službu nezaručuje. V případě, že požadujete sezení vedle sebe, je nutné zvolit vyšší knihovací třídu za příplatek. Upozorňujeme, že přeprava je zajišťována linkovým letem. Není proto možné změnit jméno osoby anebo zájezd zrušit.  Stornopopltek je 100%.

Něco v ceně navíc

Večeře v restauraci Na Formance

Na Vaši žádost Vám rádi zajistíme:

  • cestovní a zdravotní pojištění včetně storna
  • členství v klubu MSC CRUISES
  • po návratu z plavby můžete požádat o členství MSC CLUBU a čerpat tak výhody členství na dalších plavbách

Na čem brázdíme oceány

MSC Meraviglia

Meraviglia“ nebo-li „Zázračná“ v angličtině je pocit, který ve Vás vyvolá pohled na něco nového, výjimečného a nepředstavitelného.  Přesně to je nová vlajková loď společnosti MSC, MSC Meraviglia. Meraviglia se stala kombinací dokonalé technologie, designu, komfortu a praktičnosti a v neposlední řadě láskou moře. Loď MSC Meraviglia je ve srovnání prozatím největší Evropskou výletní lodí. Stavba byla zahájena v roce 2015 ve francouzském přístavu ST. Nazaire.


A pochopitelně vše co je "nej" musí mít i svoji druhou stránku, na kterou chceme klienty předem upozornit. Není našim zájmem jen vše chválit, ale i upozornit Vás na situace, které nás překvapili.  

Na lodi je věnován velký prostor veřejnému prostranství, chodby, promenády jsou velké a široké, co je na úkor Vašich kajut, některé jsou v základním provedení Bella a Fantastica menší, než jste zvyklí například na lodích třídy Fantasia,Splendida, Preziosa...

Recepce: asi největší bolístka celé lodi. na tak velký počet osob je jen jedna standartní recepce a její služby jsou nedostačující. Je proto třeba se obrnit notnou dávkou trpělivosti při vyřizování vašich požadavků na recepci a nebo při platbě závěrečných účtů

Bary: Značná část barů je koncipována jako bary speciální bary a restaurace za úplatu. To znamená ,že při jejich návštěvě je třeba účet hradit v plné výši a nevztahuje se tam paket 431 a 432 allegrissimo.  To je opravdu dost velký problém zejména u plaveb, kde při horším počasí není možno využít venkovních barů. V takovém případě jsou bary opravdu zaplněny do posledního místečka a kapacitně jsou v takovém případě bary pro využití paketu 431 a 432 allegrissimo nedostačující.


Naše doporučení pro loď MSC MERAVIGLIA:

Jedná se o úplně novou loď MSC Cruises s novým způsobem cestování na plavbách, než jste byli zvyklí doposud. Proto je třeba počítat s tím, že některé nové postupy na lodi pro Vás budou překvapivé a jiné. Doporučujeme návštěvu cirkusu a především včasnou rezervaci představení a výletů. Na lodi je velké množství „lákadel“ a proto pokud si chcete plavbu opravdu užít, počítejte s investicí na víc do zábavných aktivit a gastronomie. (čokoláda, cirkus, trenažery F 1 a pod. Na lodi jsou taktéž restaurace za úplatu a proto doporučujeme během plavby využít návštěvu i těchto restaurací (cca od 20 Eur/os/večeře). Pokud si na MSC MERAVIGLIA chcete plavbu opravdu užít , je třeba počítat se zvýšenou investicí cca od 100 eur/osoba/plavba.


VIDEO Z PLAVBY MSC MERAVIGLIA- klient René Matuška 

Délka: 316Kapacita: 5714

Více o této lodiCelá flotila MSC

Co o naší plavbě říkají naši spokojení mořeplavci?

Rodina

Dobrý den. Rádi bychom touto cestou poděkovali za úžasnou dovolenou. Na lodi jsme byli poprvé, takže pro nás od začátku do konce jedno velké překvapení. Není vůbec nic, čeho bychom litovali nebo c...

Přečíst celé

Senior

Riviera Tour je prostě úžasná, zažiješ opravdu jinou dovolenou. Děkuji Riviere, že mně umožnila plavbu Karibikem - dopřát si prodloužení léta, nechat se hýčkat sluníčkem, teplým a oceánem, luxusem...

Přečíst celé

Firma

Vážený pán Číž, čerstvo sme priplávali z Karibiku a tak mi nedá sa veľmi poďakovať opäť za profesiálny prístup Terezky a Katky počas celého pobytu. Terezku sme pred pár rokmi mali ako sprievodkyňu...

Přečíst celé

Pár

Před pár dny jsme se vrátili z nádherné plavby po Karibiku. Navštívili jsme krásné destinace, měli úžasné delegátky, Terezku a Pavlínku. Moc dobře se o nás staraly. Při odjezdu byly problémy, ale d...

Přečíst celé

Další reference

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme