Litujeme, ale tato plavba již není dostupná.

Rádi Vám ovšem nabídneme podobné

Zobrazit další plavby

740 PLAVBA DO SVATÉ ZEMĚ

Popis

Vydejte se na úžasnou plavbu do Izraele na MSC Magnifica.

PLAVBA NA MSC CRUISES S RIVIERA TOUR

S dopravou a delegátem
Katalogové číslo: 740
Cena 39 990 Kč€1 535
Akční cena 26 990 Kč€1 036
s dopravou do přístavu a delegátem
Cena pro (do 11 let) 9 990 Kč€383
Cena pro (od 12 do 17 let) 9 990 Kč€383
Vyprodáno
Váš delegátVeronika Flodrová

Kajuty

Kde budete spát?

Itineář

Program plavby

Program zájezdu

1. den: Odjezd z ČR

Odjezd autobusem CK RIVIERA TOUR do přístavu z České republiky. V ceně dopravy je studená večeře, teplá snídaně, káva, čaj, cappuccino nebo čokoláda se šlehačkou.

2.den: 09.00-17.00  Itálie - Janov  

Příjezd do přístavu v cca 9.00. Po příjezdu následuje nalodění na loď, oběd a prohlídka lodi s delegátem. Odpoledne ubytování ve Vašich kajutách a bezpečnostní cvičení. První vyplutí z přístavu je nejkrásnější, to si rozhodně nemůžete nechat ujít. Následuje Vaše první večeře v servírované restauraci, poté informační schůzka s delegátem a návštěva divadelního představení na lodi. Noc je ještě mladá a tak můžete vyrazit na taneček, bavit se s animátory nebo poslouchat hudbu při skleničce dobrého vína nebo svělého koktejlu. Vaše dovolená právě začíná

PLAVBA NA MSC CRUISES S RIVIERA TOUR-GENOA

3.den:  Plavba na moři 

Plavba není jen o poznávání nových destinací. Plavba je i o tom, že by si měl každý udělat čas sám na sebe a na své přátele. Využijme proto volného dne na moři a navštivme AUREA SPA na přídi lodi, kde za poplatek můžete využít masáží, saun, vířivek, kosmetického salonu a dalších služeb.

4. den: 10:00-17:00 Katakolon-Řecko

Zapalovaly se zde olympijské ohně, byl zde první stadion, opravdový kus historie. Delegát CK Riviera Tour má pro vás připraven fakultativní výlet z přístavu do 40 km vzdálené Olympie*. Pojeďte se s námi toulat historií. Pokud vás historie neláká, návštěva přístavní vesničky Katakolon je velice příjemná. Výlet do Olympie je fakultativní za příplatek, v ceně je transfer do Olympie a zpět s delegátem. Cena neobsahuje vstup do Olympie cca 10 eur/os a asistenci delegáta v areálu Olympie.

NA PLAVBÁCH MSC CRUISES S RIVIERA TOUR-KATAKOLON-OLYMPIA

5.den: 07:30-16:30 Athens-Řecko  

Řecko nás v ranních hodinách uvítá v přístavu. S delegátem se můžete vydat na fakultativní výlet busem do Athén*. Můžete navštívit starověkou Akropoli, Olympijský stadion, uvidíte Prezidentský palác a střídání stráží a dle časových dispozic zavítáme i do Plaky na nákupy. Výlet je na vyžádání při podpisu smlouvy za příplatek 690,-Kč, není možné zakoupit na lodi. V ceně není vstup do Akropoli cca 20 eur, kapacita míst je omezena

NA PLAVBÁCH MSC CRUISES S RIVIERA TOUR-ATHÉNY

6.den: 08:00-14:00 Rhodos-Řecko 

Opět jsme v Řecku. Tentokráte na ostrově Rhodos. Jižní část ostrova vhodná pro surfování, západní chladnější s ostrými větry a východní krásně proteplená nás pozve na pláže nebo se můžete vydat s naším delegátem na návštěvu starobylého města s jednou z mála historických památek ostrova místní pevností. Velmi příjemná je i návštěva centra města s obchůdky, kavárničkami, skvělými tavernami.

PLAVBA NA MSC CRUISES S RIVIERA TOUR-ŘECKÉ OSTROVY

7.den: 13:00-23:59 Izrael-Haifa 

Město, kvůli němuž spousta mořeplavců vybírá právě tuto plavbu. Město Haifa bylo založeno pravděpodobně ve 14. století př. n. l. Ve 3. století n. l. bylo město centrem výroby textilních barev. S naším delegátem můžete vyrazit na fakultativní výlet NAZARETH & CANAAN (5 hodin). Křesťané a ti, co se zajímají o teologii a světovou historii budou fascinováni touto exkurzí, kdy navštíví místa, která patřila k životu Ježíše Krista. Opustíme přístav a pojedeme 1,5 hodiny do Nazaretu, největšího města severní části Izraele a města narození Ježíše podle Nového zákona. Mnoho lidí se zajímá o pouť k Bazilice Zvěstování, kostel postavený na místě, kde Gabriel zvěstoval Panně Marii o narození Ježíše, návštěvníci mohou vidět jeskyni, kde to bylo Panně Marii zvěstováno. Druhá část exkurze nás zavede do Canaanu, arabského města v části Galilee, je to tam, kde Ježíš proměnil vodu ve víno během známé svatby. Výlet je v anglickém jazyce. Návrat do přístavu. Výlet je na vyžádání při podpisu smlouvy za příplatek 1.990,-Kč, není možné zakoupit na lodi ve skupině s delegátem*

PLAVBA NA MSC CRUISES S RIVIERA TOUR-JERUZALEM

8.den: 00:01-19:00 Izrael-Haifa

Náš druhý výlet ve svaté zemi nás zavede na jedno z nejposvátnějších míst na zemi, do Jeruzaléma. JERUZALÉM (celodenní výlet včetně oběda). Pojeďte s námi a delegátem na fakultativní výlet do Jeruzaléma autobusem, cesta trvá asi 2 hodiny. Jeruzalém je jedno z nejzajímavějších měst na světě a je známé pro svůj historický význam, duchovní symboly a pro svůj vzhled. Naši exkurzi začneme se zastávkou na Hoře olivovníků s úžasným výhledem. Dále pokračujeme do starého města. Projdeme přes bránu Dung, Západní stěnu, která je zde postavena od roku 70 po Kristu. Projdeme se po Via Dolorosa, je to nejsvatější cesta na světě, je to ta cesta, po které šel Kristus na smrt. Také budeme obdivovat Kostel sv. Hrobky bez vstupu do hrobu. Součástí je i oběd a nákup suvenýrů, návrat do přístavu. Výlet je na vyžádání při podpisu smlouvy za příplatek 3590,-Kč, není možné zakoupit na lodi ve skupině s delegátem*

PLAVBA NA MSC CRUISES S RIVIERA TOUR-NAZARET

9.den  Plavba na moři

10.den: 09:00-16:00 Kréta-Heraklion-Řecko 

Jsme na Krétě. Sever a jih ostrova je rozdílný. Na jednom konci úplný klid a pohoda. Na druhé čilý turistický ruch. Není vzácností potkat v tričku s krátkým rukávem lyžaře, kteří se chystají na místní sjezdovku lyžovat. Zdá se vám to nemožné? Uvidíte sami, pokud vyrazíte s naším delegátem do centra města kolem krásného přístavu, historických staveb až na trhy s kořením, oblečení a snad vším možným.

PLAVBA NA MSC CRUISES S RIVIERA TOUR-ŘECKÉ OSTROVY

11.den  Plavba na moři

Odpočíváme, opalujeme se, relaxujeme, bavíme se s animátory a nebo si užíváme masáže, sauny a vířivky v AUREA SPA.

NA PLAVBÁCH MSC CRUISES S RIVIERA TOUR

12.den: 09:00-19:00 Civitavecchia - Itálie   

V časných ranních hodinách připlutí do Civitavecchie. CK RIVIERA TOUR organizuje pro své klienty fakultativní výlet busem MSC do ŘÍMA*. Za pomocí našeho delegáta uvidíte Vatikán, Andělský hrad, Piazzale Navona, Pantheon, Fontánu Di Trevi, Kapitol, Forum Romanum a u Kolosea na nás bude čekat autobus. Tento výlet je za příplatek 1190 Kč. Počet míst je omezen kapacitou busu. Výlet není možno zakoupit na lodi. Klienti, kteří nepojedou do Říma, mají volný program. V Civitavecchii je nutné využít přístavní transfer-zdarma. 

PLAVBA NA MSC CRUISES S RIVIERA TOUR- ROMA-KOLOSEUM

13. den: 09:00  Genoa- Itálie-vylodění

Brzy ráno zaplatíme svoje účty na lodi, dáme si lahodnou snídani a připravíme se na vylodění. Po vylodění odjezd do ČR. Během cesty máme pro Vás připravenou 2x teplou svačinku, kávu, čaj, cappuccino, čokoládu.

14.den: Příjezd do ČR  

Příjezd do ČR dle aktuální dopravní situace, Bratislava cca 23.00 hod, Brno cca 00.45 hod, Olomouc 02.00, Ostrava 03.15,

Cena zájezdu zahrnuje

*poznávací plavbu v daném termínu na lodi MSC

*ubytovaní ve vnitřní kajutě kategorie BELLA

*plnou penzi po celou dobu pobytu na lodi

*nápoje z nápojových automatů v bufetové restauraci

*přístavní  a portýrské služby při nalodění a vylodění

*každodenní úklid kajuty

*kapitánský gala večer a gala cocktail

*pojištění proti úpadku CK

*animační a zábavné programy na lodi

*divadla, bazény, vířivky, pool servis

*autobusovou přepravu do přístavu a zpět

*delegáta CK RIVIERA TOUR na palubě lodi

Cena zájezdu nezahrnuje

*fakultativní výlety plavební společnosti

*servisní poplatek MSC Cruises 10 Eur/os/noc

*nápoje, alkoholické nápoje na barech a v restauracích

*nadstandardní služby za příplatek (sauny, masáže, kino….)

*transfery plavební společnosti v přístavech

Pořadatel plavby

MSC CROCIERE S.A.,Avenue Eugene Pittard 40,Geneva,Switzerland


Za příplatek nabízíme

*cestovní a zdravotní pojištění od 790,-Kč/os

*možnost úhrady servisní taxy předem

*lepší kategorii služeb na kajutě  Fantastica,Aurea,Wellness

*kajuty s oknem, balkonové…za příplatek

*nápojové balíčky

*internet.balíčky, photo balíčky a balíčky pro radost

*rezervaci míst v buse - příplatek 100 Kč/os

*svozový transfer na trase  Ústí n.L -Praha-Brno

*svozový transfer na trase  Dubnica-Trenčín-Piešťany

Připravili  jsme pro Vás speciální fakultativní výlet :

*ŘÍM-celodenní autobusový výlet za 1.190,-Kč/os

*ATHNES-půldenní autobusový do centra za 690,-Kč/os

*OLYMPIA-půldenní autobusový do Olympie za 590,-Kč/os

*JERUZALÉM-celodenní autobusový výlet 3590kč

*NAZARETH-půldenní autobusový výlet 1990kč

Něco v ceně navíc

Večeře v restauraci Na Formance

Na Vaši žádost Vám rádi zajistíme:

  • cestovní a zdravotní pojištění včetně storna
  • členství v klubu MSC CRUISES
  • po návratu z plavby můžete požádat o členství MSC CLUBU a čerpat tak výhody členství na dalších plavbách

Na čem brázdíme oceány

MSC Magnifica

MSC MAGNIFICA mistrně kombinuje uvolněnou vytříbenost této třídy lodí a přináší cestujícím to nejlepší ke strávení příjemné dovolené. Tato loď je příjemným kompromisem mezi ***** loďmi, ze kterých čiší luxusní design a úžasnou pohodovou až rodinnou atmosférou lodí ***. Samozřejmostí u této lodě je zasouvací střecha na horní palubě, která zpříjemní pobyt v případě špatného počasí. Těšit se můžete na pět gurmánských restaurací podávající pokrmy z celého světa. Ve dvanácti desingových barech si můžete užít plavbu klidně společně i se svými dětmi a novými přáteli. Zcela jistě oceníte pohodu a relax v MSC AUREA SPA, využít lze sportovní aktivity, kadeřníka, sauny a další nabízené služby. MSC MAGNIFICA- velkolepá, si své jméno zcela jistě zaslouží. 

Délka: 251 mKapacita: 2069 osob

Více o této lodiCelá flotila MSC

Co o naší plavbě říkají naši spokojení mořeplavci?

Rodina

Naše další plavba s Rivierou nám přinesla opět radost a nové objevy zajímavých míst i lidí a nových přátel. Postaráno o nás bylo ze strany cestovní kanceláře skvěle, vždyť jsme měli 3 delegáty! Nov...

Přečíst celé

Senior

Dobrý den. Byla jsem s Vámi už čtyřikrát na plavbě. Chtěla bych Vám dnes poděkovat za hezké a spokojené dovolené, které jsem Vaší zásluhou na plavbách měla. A ta poslední se mi opravdu vydařila ...

Přečíst celé

Firma

Dobrý den paní Čížová a pane Číži, chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za skvělou plavbu Středomořím se speciálním hostem Elvisem Presleym . Věříme, že plavba, očekávání a celý průběh plavby v...

Přečíst celé

Pár

Ahoj moje milá Riviéro, jako vždy jsme po podpisu smlouvy byly trochu v rozpacích, že nám vázla komunikace. Ale okamžikem obdržení pokynů (což by mohlo být elektronicky - přece jen jsme již ve 21...

Přečíst celé

Další reference

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme