Litujeme, ale tato plavba již není dostupná.

Rádi Vám ovšem nabídneme podobné

Zobrazit další plavby

852 BRAZÍLIE A ARGENTINA

Popis

.

Letenka v ceně
S dopravou a delegátem
Katalogové číslo: 852
Cena 69 990 Kč€2 687
Akční cena 59 990 Kč€2 303
s dopravou do přístavu a delegátem
Cena pro (do 11 let) 35 990 Kč€1 382
Cena pro (od 12 do 17 let) 35 990 Kč€1 382
Vyprodáno
Váš delegátPavel Číž

Kajuty

Kde budete spát?

Itineář

Program plavby

Program zájezdu

1. den: Odlet
Svoz transferem RIVIERA TOUR (za příplatek 1090,-Kč) na trase Frýdek Místek – Ostrava – Olomouc – Vyškov - Brno  a na letiště. Na letišti sraz celé skupiny, odbavení a odlet do Argentiny. Po příletu do Buenos Aires, imigrační řízení a transfer do *** hotelu, nocleh. Delegát odlétá se skupinou. Cestujeme leteckou linkovou přepravou.


2. den: Argentina - Buenos Aires – 9:00-16:00
Buenos Aires je velkolepé město, které ohromí svou elegancí a evropskou atmosférou i vzhledem. Jedná se bezesporu o nejelegantnější a nejrušnější jihoamerické hlavní město. Zároveň je z tohoto města cítit na každém kroku jeho kosmopolitní ráz, který mu dávají obyvatelé z celého světa, moderní architektura, místní i mezinárodní restaurace, čtvrti plné obchodů a zajímavá unikátnost každé části města. Své pevné místo zde mají tradice, na které nedá nikdo dopustit. Tango a jeho rytmy prostupují místními parky, náměstím i sídly a poodhalují tak vášnivou stránku této společnosti. Sofistikované a moderní, avšak zároveň stále tradiční a okouzlující město s ne přímo evropským, avšak také ne naplno latinskoamerickým duchem si vždy získá srdce každého svého návštěvníka. Odpoledne nalodění na loď a pozdní oběd. Prohlídka lodi s delegátem. Ubytování a osobní volno. V podvečer bezpečnostní cvičení, slavnostní večeře a vyplutí. Návštěva večerních estrádních programů v divadle, volná zábava


3.- 4.den: Plavba na moři
Plavba není jen o poznávání nových destinací. Plavba je i o tom, že by si měl každý udělat čas sám na sebe a na své přátele. Využijme proto volného dne na moři a navštivme AUREA SPA na přídi lodi, kde za poplatek můžete využít masáží, saun, vířivek, kosmetického salonu a dalších služeb. Nebo můžete jen tak odpočívat na palubě lodi, slunit se, užívat si skvělé drinky, které je možné zakoupit na lodních barech


5. den: Brazílie - Rio de Janeiro 8:00-18:00
Vášnivé, temperamentní a ohnivé Rio de Janeiro leží v nádherném prostředí s krásnými výtvory přírody a nádhernými plážemi Copacabany nebo Ipanema. Překrásné kopce vrchů Serra da Carioca jsou omývány tyrkysovými vlnami Guanabarského zálivu u pobřeží Atlantiku, které místy vytvářejí menší ostrůvky oddělené od pevniny. Typickým znakem města je gigantická socha Krista, která stojí na kopci, odkud je výhled na celé město a okolí. Nejvíce příznačné pro Rio de Janeiro je nepochybně tanec samba a každoroční karneval. Krásné, třpytivé a nápadité kostýmy, tanečnice a exotická hudbou jsou zážitkem, který nenajdete nikde jinde na světě. 


6. den: Plavba na moři 
A je to tu zase, takže si uděláme čas na své nové přátele z lodi a využijme volného dne na moři. Navštívíme AUREA SPA na přídi lodi, kde za poplatek můžete využít masáží, saun, vířivek, kosmetického salonu a dalších služeb. Nebo můžete jen tak odpočívat na palubě lodi, slunit se, užívat si skvělé drinky, které je možné zakoupit na lodních barech


7. den: Brazílie - Ilheus  08:00-18:00 
je hlavní město nacházející se v jižním pobřežním regionu Bahia v Brazílii. Město bylo založeno v roce 1534 jako Vila de São Jorge dos Ilhéus a je známé jako jedno z nejdůležitějších turistických středisek na severovýchodě Brazílie. Především koupání, to je zde neodmyslitelné a mezi nejznámější pláže patří Severní pláž s  kokosovými stromy s bohatou vegetací původního Atlantického lesa, probíhající paralelně s pláží. Přímo ve městě můžete obdivovat  Kostel São Jorge de Ilhéus-kostel sv. Jiří z Ilhéus, který pochází z konce sedmnáctého století, dále pak Muzeum posvátného umění, které se nachází hned vedle kostela São Jorge de Ilhéus. Jeho sbírka zahrnuje světskou sochu svatého Jiří, posvátné dokumenty, cenné předměty a předměty ze šestnáctého, sedmnáctého a osmnáctého století a panel zobrazující historii Ilhéuse. Muzeum je podporováno Metropolitní kurií. Zcela určitě Vás zaujme i  Catedral São Sebastião - katedrála svatého Sebastiána. Stavba, kterou navrhl Solomon Silveira byla zasvěcena v roce 1967. Je sídlem římskokatolické diecéze Ilhéus . 


 A ještě něco - Bar Vesúvio je jedním z nejnavštěvovanějších míst ve městě od jeho vzniku, na konci 20. let, kdy ho navštěvovali kakaoví farmáři, kteří se setkali se svými přáteli a vyprávěli své příběhy o lásce. Mnoho návštěvníků a turistů poznávají tato místa z načtených románu Jorge Amado Gabriela, Cravo e Canela a kteří si vychutnávají slavný „Nacibův kibbeh“ - jedno z jídel, na které se v románu nejvíce zmiňuje


8. den: Brazílie - Salvador 8:00-18:00
Salvador - český překlad Svatý spasitel v Zátoce všech svatých je hlavní město brazilského spolkového státu Bahia. Nachází se na poloostrově oddělujícím vody Atlantského oceánu a Zátoky všech svatých (Baía de Todos-os-Santos). S více než třemi miliony obyvatel je třetím největším městem Brazílie. Je významným brazilským přístavem a centrem obchodu. Město bylo založeno roku 1549 a do roku 1763 bylo hlavním městem portugalské kolonie, načež se hlavním městem stalo Rio de Janeiro. Vzhledem ke svému výsadnímu postavení během koloniálního období se ve městě potkávaly indiánské, evropské a africké kulturní vlivy. Město je dodnes jedním z center africko-brazilské kulturní Centrum města s kostely a portugalskou koloniální architekturou ze 16. - 18. století je památkovou rezervací, bylo vyhlášeno za světové dědictví UNESCO. Během svého druhého pěveckého turné se zde roku 1889 nakazila žlutou zimnicí česká pěvkyně Klementina Kalašová a zemřela zde dne 13. června 1889. Je pohřbena na hřbitově Cemitério Quinta dos Lázaros, v části Monte Pio dos Artistas. Její hrob objevil v letech 1901-1902 Alberto Vojtěch Frič. V roce 2015 byla na zdi hřbitova odhalena pamětní deska od Davida Vávry.


9. den:  Plavba na moři 
Odpočíváme, opalujeme se, relaxujeme, bavíme se s animátory a nebo si užíváme masáže, sauny a vířivky v AUREA SPA.


10. den: Brazílie - Rio de Janeiro
Jsme opět v Riu, a tentokráte si jej užijeme opravdu plnými doušky.


11. den: Brazílie - Inhabela  07:00-15:00 
Nejkrásnější ostrov Brazílie, kde je největší část zachovaného původního atlantského pralesa. Proto je ostrov z větší části přírodní rezervací tropického pralesa s jedinečnými rostlinnými a živočišnými společenstvy. Ostrov má bezpočet krásných pláží, které jsou takřka nedotknutelné lidmi. Pro návštěvníky jsou k dispozici turistické stezky, na kterých uvidíte vodopády, faunu a flóru nebo budete mít možnost navštívit místní domorodce a jejich vesnice. 


12. den: Plavba na moři 
Odpočíváme, opalujeme se


13. den: Uruguay     08:00-18:00 
Se svou rozlohou je po Surinamu druhou nejmenší jihoamerickou zemí. Uruguay je krásná země plná kontrastů, přívětivá k turistům s výborným vínem a masem a krásnou přírodou. Proslavila se jako „země s nejchudším prezidentem na světě”. Uruguay, je jednou z nejrozvinutějších latinskoamerických zemí. Je lákadlem pro turisty hlavně kvůli krásným plážím a lagunám. Svou architekturou láká také hlavní město Montevideo. Cestovatele láká zejména krásnými plážemi na pobřeží Mar del Platy či Atlantského oceánu. Na hranicích s Brazílií se nachází několik atraktivních lagun, nejznámější je Laguna Merín. Zcela jistě si lehce zamilujete celou místní atmosféru, kde čas neruší a zelené, modré či červené střechy domů odrážejí táhnoucí se sluneční svit dále do vnitrozemí


14. den: Argentina - Buenos Aires – 9:00
Ráno připlujeme do přístavu. Po snídani následuje vylodění, imigrační kontrola. Dle časových dispozic odjezd na letiště a odlet zpět do Evropy.


15. den: Přílet 

Všem účastníkům plavby bude cca dva měsíce před odjezdem na plavbu zaslána široká nabídka fakultativních výletů v destinacích. Vybraných výletů se bude účastnit delegát CK RIVIERA TOUR, který bude vašim pomocníkem během návštěvy destinací. 

.

Cena zájezdu zahrnuje

* leteckou linkovou dopravu ve třídě economy** s přestupem
*letištní taxy a palivové příplatky
*transfery Buenos Aires: letiště-hotel-přístav-letiště
*poznávací plavbu v daném termínu a lodi MSC 
*ubytování ve vnitřní kajutě kategorie BELLA
*plnou penzi po celou dobu pobytu na lodi
*přístavní taxy, portýrské služby při nalodění
*každodenní úklid kajuty
*kapitánský gala večer, gala cocktail
*pojištění proti úpadku CK, delegáta CK
*animační a zábavné programy na lodi 
*divadla, bazény, vířivky, pool servis
U RIVIERA TOUR v ceně na víc:
*1x ubytování v *** hotelu v Buenos Aires se snídaní


Cena zájezdu nezahrnuje

*fakultativní výlety plavební společnosti
*servisní poplatek MSC Cruises 13 USD/os/noc     
* transfery plavební společnosti v přístavech
*nápoje, alkoholické nápoje a nadstandardní služby    
*vstupní vízum 

Pořadatel plavby

MSC CROCIERE S.A.,Avenue Eugene Pittard 40,Geneva,Switzerland

Upozorňujeme Vás, že fakultativní výlety s doprovodem delegáta je nutné objednat při sepsání cestovní smlouvy. Tyto výlety nelze dokoupit na lodi.

Upozornění:
**letecká společnost se bude snažit umístit klienty dle ubytování v kajutách, nic méně třída economy tuto službu nezaručuje. V případě, že požadujete sezení vedle sebe, je nutné zvolit vyšší knihovací třídu za příplatek.
Upozorňujeme, že přeprava je zajišťována linkovým letem. Není proto možné změnit jméno osoby anebo zájezd zrušit.  Stornopoplatek je 100%.


Za příplatek nabízíme

*cestovní a zdravotní pojištění 
*nápojové balíčky a pakety 
* kajuty venkovní, balkonové
*fakultativní výlety s delegátem
*transfer na letiště a zpět za příplatek 1090 Kč


Něco v ceně navíc

Večeře v restauraci na Formance pro všechny klienty

Na Vaši žádost Vám rádi zajistíme:

  • cestovní a zdravotní pojištění včetně storna
  • členství v klubu MSC CRUISES
  • po návratu z plavby můžete požádat o členství MSC CLUBU a čerpat tak výhody členství na dalších plavbách

Na čem brázdíme oceány

MSC Preziosa

Jedna z nejnovějších lodí MSC CRUISES pokřtěná v roce 2013 v italském Janově. MSC Preziosa nabízí luxusní komfort a služby v elegantním prostředí. Současně na této lodi najdete i několik novinek, kupříkladu Doremi Castle Aqvapark s nejdelším tobogánem na lodi, nebo exkluzivní lázeňský areál Top 18, který je určený pouze pro dospělé, dále také úžasné MSC Aurea Spa nabízející wellness procedury a exkluzivní apartmá MSC Yacht Club. Tato loď je vybavena pro náročné klienty YACHT CLUB s opravdu velmi kvalitními službami a samostatným oddělením pro náročné klienty. Samozřejmostí je zasouvací střecha na horní palubě, která zpříjemní pobyt v případě špatného počasí.

Délka: 333 mKapacita: 4345 osob

Více o této lodiCelá flotila MSC

Co o naší plavbě říkají naši spokojení mořeplavci?

Rodina

Dobrý den, chtěli bychom poděkovat vaším delegátkám Tereze a Pavlíně za způsob jakým se nám věnovali na plavbě v Karibiku a jelikož toto byla naše druhá plavba a v té první jsme spokojeni tolik neb...

Přečíst celé

Senior

Riviera Tour je prostě úžasná, zažiješ opravdu jinou dovolenou. Děkuji Riviere, že mně umožnila plavbu Karibikem - dopřát si prodloužení léta, nechat se hýčkat sluníčkem, teplým a oceánem, luxusem...

Přečíst celé

Firma

Vážený pán Číž, čerstvo sme priplávali z Karibiku a tak mi nedá sa veľmi poďakovať opäť za profesiálny prístup Terezky a Katky počas celého pobytu. Terezku sme pred pár rokmi mali ako sprievodkyňu...

Přečíst celé

Pár

Před pár dny jsme se vrátili z nádherné plavby po Karibiku. Navštívili jsme krásné destinace, měli úžasné delegátky, Terezku a Pavlínku. Moc dobře se o nás staraly. Při odjezdu byly problémy, ale d...

Přečíst celé

Další reference

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme