Litujeme, ale tato plavba již není dostupná.

Rádi Vám ovšem nabídneme podobné

Zobrazit další plavby

B 802 ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ PŘES MALTU-VYPRODÁNO!

Popis

Nádherná plavba a ty destinace… Kromě toho, že můžete poznat kouzlo Itálie, navštívit destinace za doprovodu našeho delegáta, ale si také užít plavbu, divadla, večery i v této nelehké době na luxusní lodi MSC GRANDIOSA. Nechte se odnést z reality a užijte si skleničku na baru, popovídání s přáteli, servírovanou večeři v restauraci, každovečerní divadla a to vše bezpečně a s kompletním servisem.  U RIVIERA TOUR jsou výlety v destinacích CIVITACECCHIA, NEAPOL,MALTA A JANOV v ceně zájezdu. 

S dopravou a delegátem
Katalogové číslo: 802
Cena 29 990 Kč€1 151
Akční cena 19 990 Kč€767
s dopravou do přístavu a delegátem
Cena pro (do 11 let) 8 290 Kč€318
Cena pro (od 12 do 17 let) 8 290 Kč€318
Vyprodáno
Váš delegátPavel Číž
pdfProgram zájezduPDF stáhnout zde

Kajuty

Kde budete spát?

Itineář

Program plavby

Program zájezdu

1. den: Odjezd z ČR
Odjezd autobusem CK RIVIERA TOUR do přístavu dle nástupních míst. Během cesty do přístavu Vás náš delegát seznámí s životem na palubě lodí MSC Cruises, organizačními pokyny a programem zájezdu. Během cesty do přístavu pro Vás máme připravenu studenou večeři, teplou snídani a občerstvení. Nástupní místa: Vsetín, Rožnov p. Rad, Frýdek-Místek, Ostrava, Hranice, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Velké Meziříčí, Jihlava, Humpolec, Praha  


2.den: Příjezd do přístavu a nalodění - Genoa   9:00-19:00
Po příjezdu do přístavu následuje registrace a odbavení na loď. V odpoledních hodinách seznamovací prohlídka s lodí, ubytování a bezpečnostní nácvik před vyplutím. Rozhodně si nenechte ujít první vyplutí z přístavu. Je to nezapomenutelný zážitek. Také u první servírované večeře nesmíte chybět a užít si tak skvělou italskou gastronomii. Večer zavítáme do lodního divadla a finále večera zakončíme skleničkou na baru.


3.den: 08:.00-19.00  Itálie – Civitavecchia 
V časných ranních hodinách připlutí do Civitavecchie. CK RIVIERA TOUR organizuje pro své klienty speciální výlet splňující podmínky bezpečnostního protokolu. Po setkání s průvodcem na mole vás k východu z přístavu odveze bezplatný kyvadlový autobus. To bude výchozím bodem příjemné pěší procházky po starém městě a starověkém ghettu na cestě do Kostela smrti - Chiesa dell’orazione e della Morte. Poté si užijte atmosféru typického trhu s potravinami po cestě na krásnou terasu s výhledem na přístav a pevnost Michelangelo. Udělejte si přestávku na focení a ochutnejte místní aperitiv. Po načerpání sil pokračujte v procházce kolem katedrály a nakonec do Largo della Pace, kde vás bezplatná kyvadlová doprava odveze zpět do přístavu. ( 3-4  hodiny). Po návratu na loď osobní volno, drink a relax na baru a večer určitě nezapomeneme navštívit lodí divadlo.


4.den: 08:.00-18.00  Itálie – Neapol
Fascinující Neapol, město mnoha tváří s bohatou historií a záviděníhodnou kulturní tradicí, město plné protikladů. Město, které toho má tolik co nabídnout. V Neapoli ochutnáte tu nejlepší pizzu – vždyť právě tady se zrodila. Z přístavu je krásně vidět hrad Nuovo, od kterého je to kousek ke galerii Umberto I., k opeře Theatro San Carlo. V blízkosti je impozantní náměstí Piazza del Plebiscito s královským palácem Palazzo Reale a s kopií římského Pantheonu Chiesa di San Francesco di Paola. CK RIVIERA TOUR organizuje pro své klienty speciální výlet splňující podmínky bezpečnostního protokolu. Tato prohlídka města Neapol začíná 30 minutovou procházkou z přístavu až do srdce města: Piazza del Gesù Nuovo. Podívejte se na věž Neposkvrněné Panny Marie a prohlédněte si exteriér barokního kostela Gesù Nuovo, památky, které jsou obě z poloviny 18. století, a Baziliku Santa Chiara z 14. století, která je známá pro svůj raně gotický styl. Dále půjdete po cestě k náměstí San Domenico přes Spaccanapoli – doslovně ‚Neapolský rozdělovač‘ – jméno bylo odvozeno od toho, že ulice je velmi dlouhá a působí, jakoby rozdělovala tuto část města. Poté pokračujte podél Via San Gregorio Armeno, domova velkého množství řemeslníků a místa, kde ochutnáte pizzu, podávanou úhledně složenou (v italštině „portafoglio“) a konzumovanou ve stoje nebo v klasickém neapolském stylu. Váš neapolský zážitek uzavírá cesta zpět do přístavu. (3-4 hodiny). Po návratu na loď osobní volno a v restauraci nás bude čekat překvapení, protože dnes bude kapitánský večer a vše se ponese ve slavnostním duchu. V divadle Vám bude představen managment lodi MSC GRANDIOSA a přijde Vás pozdravit i kapitán lodi. Po divadle se vše přenese na jednu velkou párty.


5.den: 07:.00-17.00  Itálie – Palermo 
Příjemná procházka na celý den ve vás zanechá pocit nádherného, čistého, pohodového a zajímavého velkoměsta. Delegát vám bude nápomocen při návštěvě tohoto krásného města. CK RIVIERA TOUR organizuje pro své klienty speciální fakultativní výlet splňující podmínky bezpečnostního protokolu, který bude vybrán dle možností a zájmu klientů až na palubě lodi. Tento výlet je fakultativní a klienti jej hradí k tíži svého účtu na palubě lodi.


6.den: 09:.00-18.00  Malta-Valletta 
hlavní město Malty, Valletta, se rozkládá na území o velikosti 1 kilometr x 600 metrů což z ní činí jedno z nejmenších hlavních měst na světě. Trvale zde žije jen něco málo přes 6.000 obyvatel, kteří podle vyjádření organizace UNESCO bydlí v městě s největší koncentrací památek na světě. I díky tomu byla Valletta zařazena v roce 1980 na prestižní seznam památek světového dědictví UNESCO. Valletta je převážně tvořena domy postavenými v 16. století během vlády rytířů svatého Jana Jeruzalémského (svatého Jana Křtitele), známých také jako Johanité. Ti se na Maltě usadili po svém vyhnání z řeckého ostrova Rhodos a následně své pojmenování změnili na Maltézské rytíře. Město má silný barokní nádech s prvky manýrismu a místy zde můžete narazit i na neoklasicistní budovy a pár moderních staveb. Valletta je živým městem, které kromě spousty výstavních paláců, kostelů a muzeí nabízí i více světská potěšení. Opět CK RIVIERA TOUR organizuje pro své klienty speciální výlet splňující podmínky bezpečnostního protokolu.

Během půl dne objevte tři důležité místa, která musí vidět každý, kdo Maltu navštíví. Exkurze začne krátkou jízdou autobusem k prvnímu cíli, kterým je středověké opevněné město Mdina, kdysi hlavní město Malty. Mdina, přezdívaná také jako „Tiché město“ kvůli přísným omezením používání motorových vozidel v centru města, je místo jako stvořené k pěší chůzi. Průvodce vás provede krásným starým městem a budete mít šanci žasnout nad jeho starou baštou. Druhý na řadě je Rabat, kde bude krátká procházka před cestou do vesnice Ta ́Qali, kde se nachází manufaktura pro výrobu foukaného skla. Posledním místem této exkurze je prohlídka nedalekého města Mosta, kde se nachází známá bazilika Nanebevzetí Panny Marie, která byla vysvěcena roku 1871 a jejíž rotunda se pyšní jednou z největších nepodepřených kopulí v Evropě. Poté bude následovat krátká jízda autobusem zpět na loď. Odpoledne budeme sledovat nádherné vyplutí z přístavu, relaxovat a opalovat se na sluníčku. Už se nemůžeme dočkat. 

7.den: Plavba na moři
Plavba není jen o poznávání nových destinací. Plavba je i o tom, že by si měl každý udělat čas sám na sebe a na své přátele. Využijme proto volného dne na moři a navštivme AUREA SPA na přídi lodi, kde za poplatek můžete využít masáží, saun, vířivek, kosmetického salonu a dalších služeb. Nebo můžete jen tak odpočívat na palubě lodi, slunit se, užívat si skvělé drinky, které je možné zakoupit na lodních barech

8.den: Plavba na moři
Opět odpočíváme a relaxujeme, sedíme na lehátku a pouze doslova hledíme do nekonečna na hladinu moře. A ten vzduch…
9.den: Vylodění - Itálie- Genoa- 08:00
Ráno po snídani vylodění, vyzvednutí zavazadel a naložení do busu. Následně se přesuneme do historického centra města Janov, prohlédneme si katedrálu a uvidíme i rodný dům Kryštofa Kolumba. Po prohlídce návrat do busu a odjezd do ČR. Během cesty máme pro vás připraveny dvě teplé svačinky v buse a občerstvení.
10.den: Příjezd do ČR
ETNA během vaší plavby s RIVIERA TOUR
ETNA během vaší plavby s RIVIERA TOUR

Upozornění – podmínky zájezdu bezpečnostní protokol Covid 19:
o Cestující je povinen zabezpečit si antigenní test* nebo test dle aktuálních platných předpisů, který nesmí být starší 48 hodin před naloděním a musí být negativní to včetně dětí nad 2 roky věku.
o Cestující musí mít uzavřené cestovní pojištění, které plně pokrývá rizika a náklady v rámci nemoci  Covid.
o Cestující je povinen absolvovat PCR test při nalodění a antigenní test při vylodění z lodi + každodenní měření teploty (nehradí se)
o V jednotlivých destinacích není možné svévolně opustit loď z důvodu zachování bezpečnostního protokolu. K návštěvě destinací je možné využít bezpečné výlety MSC CRUISES a nebo výlety, které organizuje pro své klienty CK RIVIERA TOUR splňující podmínky bezpečnostního protokolu.
o Kvůli předpisům o sociálním distancování bude každému průvodci přidělena malá skupina účastníků. Hosté musí nosit roušku ve vnitřních prostorách (restaurace, autobus, památky) a pokaždé, když nebude možné dodržet sociální odstup alespoň 1 metr. Účastí zájezdu přijímají a zavazují se dodržovat pokyny a předpisy, které obdrží od průvodce. V případě ohrožení zdraví a bezpečnosti našich hostů bude moci CK přijmout nutná opatření. Berte prosím na vědomí, že klientům, kteří během zájezdu a výletů svévolně opustí skupinu, nebude umožněn přístup zpět na palubu.
o V případě pozitivity kteréhokoliv  klienta ze skupiny při nalodění, nebude umožněno nalodění celé skupině a plavba bude přesunuta na jiný vhodný termín. V případě zjištění pozitivity klienta během plavby bude pozitivní klient a osoby s ním v těsném kontaktu umístěny do karantény. ( Povinné pojištění, které plně pokrývá rizika a náklady v rámci nemoci  Covid).
o Restrikce a nařízení Covid 19: Nařízení a pravidla v rámci nemoci Covid 19 se neustále mění a proto CK nemůže nijak předpovídat nařízení a restrikce, které budou v době konání zájezdu platit a není za tyto změny nijak právně ani finančně odpovědná. Každopádně se budeme maximálně snažit, abychom vám co nejlépe zájezd připravili a případné změny co nejvíce zmírnili a  vy měli příjemný zážitek z dovolené.

Bezpečnostní protokol Covid 19 během plavby
Před odjezdem na plavbu – den před odjezdem odpoledne musíte jít na antigenní test a to včetně dětí nad 2 roky věku . Doporučujeme se předem objednat na daný termín. Antigenní testy jsou u nás zdarma. Potvrzení o testu si nechejte vystavit v angličtině. Test musí být negativní. Potvrzení o testu si 3x zkopírujte. Následně po provedení testu doporučujeme vyhnout se kontaktům.
Odjezd na plavbu - budeme se snažit nástupní místa připravit tak, abyste nemuseli téměř nikam cestovat. Před nástupem do busu musíte předložit antigenní test a bude vám změřena teplota, která nesmí přesáhnout 37 stupňů celsia. V buse budete mít přiřazena místa, která se nesmí měnit a dodržovat rozestupy. V buse nás bude cestovat pouze 23 osob z důvodů dodržení zabezpečeného protokolu přepravy. Přestávky během cesty do přístavu budou minimální a cesta tím pádem bude ubíhat velmi rychle. Pochopitelně během cesty budete míst zdarma veškerý servis, včetně večeře a snídaně, nápojů v buse apod.
Při příjezdu do přístavu nám bude změřena teplota, bude nám proveden PCR (test neplatíte). Zde Vás musíme upozornit na důležitou skutečnost. Pokud by byla prokázána nákaza covid u kteréhokoliv cestujícího skupiny, bude vstup na loď odmítnut celé skupině. V praxi se tato záležitost od 1.9.2020 stala pouze jednou. Je to vinou špatně provedeného nebo chybného testu před odjezdem. Pevně věříme, že taková situace nenastane. Pokud by se tak stalo, budeme se muset vrátit zpět do ČR a plavební společnost Vám nabídne náhradní termín plavby. Následuje nalodění.
 Během plavby - roušky na lodi se musí nosit ve společných prostorách. V baru, v restauraci anebo na lehátku roušku mít nemusíte. Každý den budete mít připravenu novou roušku na vaší kajutě. Každý den při vstupu na snídani a večeři vám změří teplotu. Je to spíš legrace, než že by vás to obtěžovalo. Pochopitelně na lodi jsou aktivity divadel a i animátorů plně v provozu. Pro vaši lepší informovanost klikněte na www.rivieratour.cz, kde máme reportáž z plavby MSC GRANDIOSA
Výlety v destinacích – asi největší zásah do programu plavby. V jednotlivých destinacích není možné svévolně opustit loď z důvodu zachování bezpečnostního protokolu. Snažili jsme se Vám maximálně vyjít vstříc a proto jsme ve spolupráci s MSC CRUISES, připravili speciální výlety MSC CRUISES pro naši skupinu RIVIERA TOUR. Všechny tyto výlety jsme již zahrnuli do ceny Vašeho zájezdu a výlety budou v českém jazyce.
Vylodění – před vyloděním vám bude proveden antigenní test na covid a obdržíte písemné potvrzení výsledku testu. Je to velmi dobré zejména pro příjezd do ČR. Tento test je zdarma. Po odevzdání zavazadel navštívíme centrum města Janov, kde si prohlédneme katedrálu a také rodný dům Kryštofa Kolumba.  Po prohlídce přímý odjezd do ČR. Během cesty bude pro Vás opět připraveno občerstvení a svačinky. Předpokládaný příjezd do ČR kolem půlnoci.
 Restrikce a nařízení – jsou věci, které opravdu ovlivnit nemůžeme a sami se s tím potkáváme na každém kroku. Co platí ráno, odpoledne už neplatí. Proto opravdu nemůžeme nijak předpovídat, jaká situace aktuálně bude a jaké nařízení a restrikce budou v danou dobu existovat. Každopádně se budeme maximálně snažit, abychom vám co nejlépe zájezd připravili a vy měli příjemný zážitek z dovolené. Přesto do toho jdeme, protože Vám chceme dopřát tu pohodu, dát si drink na baru s přáteli, popovídat si u večeře, navštívit zajímavá místa anebo jen tak sedět, dýchat mořský vzduch a zasněně se dívat na hladinu moře.

Cena zájezdu zahrnuje

*poznávací plavbu v daném termínu na lodi MSC
*ubytovaní ve vnitřní kajutě kategorie BELLA
*plnou penzi po celou dobu pobytu na lodi
*nápoje z nápojových automatů v bufetové restauraci
*přístavní taxy a portýrské služby při nalodění a vylodění
*každodenní úklid kajuty
*kapitánský gala večer a gala cocktail
*pojištění proti úpadku CK
*animační a zábavné programy na lodi
*divadla, bazény, vířivky, pool servis
*autobusovou přepravu do přístavu a zpět dle bezpeč. protokolu
*delegáta CK RIVIERA TOUR na palubě lodi
*vybrané bezpečné výlety dle programu zájezdu
*vstupní a výstupní test COVID19 na lodi a v přístavu včetně vystaveného potvrzení

Cena zájezdu nezahrnuje

*fakultativní výlety plavební společnosti nad rámec programu
*servisní poplatek MSC Cruises 10 Eur/os/noc
*nápoje, alkoholické nápoje na barech a v restauracích
*nadstandardní služby za příplatek (sauny, masáže, kino….)
*povinné pojištění na rizika Covid 19
*procedury a testy Covid 19 v rámci dodatečných změn

Pořadatel plavby

MSC CROCIERE S.A.,Avenue Eugene Pittard 40,Geneva,Switzerland

Dovolujeme si vás upozornit, že tato nabídka je platná k aktuálnímu datu a v současné pandemické situaci může dojít ke změně zájezdu, programu zájezdu  a nebo jiným okolnostem dle vládních nařízení jednotlivých zemí a nebo dodržení bezpečnostního protokolu. Tyto situace není cestovní kancelář schopna ovlivnit a nepovažují se za vadu zájezdu. V takovém případě se cestovní kancelář se vždy bude snažit najít co nejvhodnější řešení dané situace. Děkujeme za pochopení.


Za příplatek nabízíme

*cestovní a zdravotní pojištění COVID
*možnost úhrady servisní taxy
*kategorii kajut Fantastica, Aurea …
*kajuty s oknem, balkonové
*nápojové balíčky a pakety

Něco v ceně navíc

Večeře v restauraci na Formance pro všechny klienty

Na Vaši žádost Vám rádi zajistíme:

 • cestovní a zdravotní pojištění včetně storna
 • členství v klubu MSC CRUISES
 • po návratu z plavby můžete požádat o členství MSC CLUBU a čerpat tak výhody členství na dalších plavbách

Na čem brázdíme oceány

MSC Grandiosa

S kapacitou téměř 6 300 cestujících bude mít nová loď v řadě Meraviglia plus – MSC Grandiosa. O 16 metrů delší loď než Meraviglia se zvýšenou šířkou a celkem 2 444 kajut – což je o 200 více než Meraviglia, zaručuje cestujícím větší prostor a větší počet zařízení. Vybavením se shoduje s Meraviglií spolu s řadou nových luxusních zařízení a zábavy. Novinkou bude muzeum výtvarného umění, které bude prvním na moři. Bude vystavovat originální umělecká díla ve spolupráci s kulturními centry a uměleckými muzei po celém světě. MSC Cruises také spolupracuje se světoznámým Cirque du Soleil. K dalším zajímavostem patří prodloužená promenáda dlouhá 111 metrů. Na promenádě bude řada restaurací, barů a obchodů. Bude pokryta LED digitální obrazovkou, která zobrazuje krásné výhledy.

Délka: 331 mKapacita: 5386 osob

  Více o této lodiCelá flotila MSC

  Co o naší plavbě říkají naši spokojení mořeplavci?

  Rodina

  K plavbě 2.-10.7. vzhledem k předchozím recenzím stačí jen krátce. K bezchybným službám MSC i delegáta a současně majitele CK Pavla Číže, který se o nás (stejně jako minulý rok Zuzanka) staral jako...

  Přečíst celé

  Senior

  Byla jsem s přáteli na Vaší plavbě poprvé ,ale takovou dovolenou jsem dosud nezažila,vše úžasně připravené,zorganizované,žádný problém a to nejlepší což nám nejvíce zpříjemnilo dovolenou byla Katka...

  Přečíst celé

  Firma

  Najlepsia plavba na svete dakujem moc!!! Vdaka super delegatkam Terezke a Paji!!!! Vidime sa nabuduce

  Pár

  Milá Riviero,opět jste nezklamali.Byli jsme moc spokojeni ,jak kajutou,jídlem,obsluhou,výlety a hlavně Janičkou.Je to sluníčko vždy přípravené,ochotné,veselé.Vždy poradila a byla milá.Ještě jednou ...

  Přečíst celé

  Další reference

  Kontaktní formulář

  Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme