Litujeme, ale tato plavba již není dostupná.

Rádi Vám ovšem nabídneme podobné

Zobrazit další plavby

857 ŠPICBERKY A SEVERNÍ POLÁRNÍ KRUH

Popis

S RIVIERA TOUR je to opravu jiná dovolená. Na naši plavbu na Špicberky vyrazíme trošku dříve, protože hned začátek naší plavby začne relaxem v Tropical Islands Resort na cestě do Berlína. V odpoledních hodinách přijedeme do imitace tropického ráje uprostřed Evropy. Hala byla původně navržena pro výrobu vzducholodí a vy zde naleznete zde tropický prales s vodopády, lagunu a 200metrů dlouhou písečnou pláž. K tomu navrch plno atrakcí a speciálních lokalit jako jsou například Tropické moře, lagunu s vodopádem a deštným pralesem, výlet balonem, procházka džunglí přes lanový most a další. Vyzkoušet můžete i parní lázně, sauny, masáže (za příplatek). Odpočati doslova lehneme do busu a vyrazíme na noční přejezd do přístavu v Hamburku

S dopravou a delegátem
Katalogové číslo: 857
Cena 59 990 Kč€2 303
Akční cena 45 990 Kč€1 766
s dopravou do přístavu a delegátem
Cena pro (do 11 let) 9 990 Kč€383
Cena pro (od 12 do 17 let) 17 990 Kč€690
Vyprodáno
Váš delegátPavel Číž
pdfProgram zájezduPDF stáhnout zde

Kajuty

Kde budete spát?

Itineář

Program plavby

Program zájezdu

1.den: Odjezd z ČR
Odjezd autobusem CK RIVIERA TOUR do přístavu. V ceně dopravy je studená večeře, teplá snídaně, káva, čaj, cappuccino. Nástupní místa: Vsetín-Nový Jičín-Frýdek Místek-Ostrava-Hranice-Olomouc-Prostějov-Vyškov-Brno-Velké Meziříčí- Jihlava- Humpolec- Praha-Ústí nad Labem
2.den: 09.00-22.00 Německo-Hamburg 
V dopoledních hodinách přijedeme do přístavu. Následuje procedura odbavení a nástup na loď, ubytování, bezpečnostní cvičení, prohlídka lodi s delegátem a osobní volno. Neopakovatelným zážitkem je první vyplutí z přístavu. V podvečerních hodinách nás čeká první servírovaná večeře o několika chodech, která pro vás bude opravdovým gurmánským zážitkem. Ve večerních hodinách zavítáme do lodního divadla na estrádní program, a pokud zůstane ještě dost síly, půjdeme se bavit s animátory


3.den: Plavba na moři  
Plavba není jen o poznávání nových destinací. Plavba je i o tom, že by si měl každý udělat čas sám na sebe a na své přátele…


4.den: 07:00-16:00 Kristiansand- Norsko
Největší atrakcí města je historická čtvrť Kvadraturen, která svůj název získala díky pravoúhlému uspořádání ulic. V části Posebyen se nacházejí typické bílé dřevěné domky z 18. a 19. stol., ve kterých v minulosti sídlili vojáci. Dominantou centra je novogotická katedrála Domkirke dokončená v r. 1885 či pevnost Christiansholm ze 17. stol. stojící na pobřeží moře.  Kristiansand je pátým největším městem v zemi.


5.den: 10:00-18:00 Bergen-Norsko
Bergen má spoustu přívlastků, mj. jedno z nejdeštivějších míst v Norsku nebo hlavní město fjordů. Stejně jako Řím leží na sedmi pahorcích. Je to město s jedinečnou, nezapomenutelnou a pohodovou atmosférou. Ostatní střediska v oblasti - např. Kinsarvik nebo Eidfjord slouží jako výchozí místa pro výlety k ledovci Folgefonna nebo do náhorní plošiny Hardangervidda,které si můžete zakoupit u plavební společnosti nebo se vypravit s našim delegátem do uliček tohoto města.(vhodný transfer MSC).


6.den: Plavba na moři  
Využijeme proto volného dne na moři a navštivme AUREA SPA na přídi lodi, kde za poplatek můžete využít masáží, saun, vířivek…


7.den: 12.00-22.00  Norsko-Tromso  
Daleko za severním polárním kruhem v Norsku se rozkládá město Tromsø, které je největším městem v rozlehlých polárních oblastech Skandinávie. Město leží ve stejné zeměpisné šířce jako severní Aljaška, proto se pyšní několika prvenstvími – nachází se zde nejseverněji položená univerzita, pivovar i katedrála na světě. Město od 20. let 19. století funguje jako námořní přístav v Arktickém oceánu. Právě odtud vyráželi na své polární expedice průzkumníci Amundsen a Nansen.  V současné době žije ve městě okolo 65 tisíc obyvatel a pro svou krásu bývá často nazýváno Paříží severu. Nejvýraznější dominantou města je Ishavsjatedralen, neboli Arktická katedrála. Ta byla postavena teprve v roce 1965 z betonu, podle návrhu architekta Jana Inge Hoviga. Delegát se účastní fakultativního výletu MSC. Výlet je nutné objednat při podpisu smlouvy.


8.den: Plavba na moři  
Odpočíváme, nabíráme sílu…


9.den: 08.00-22.00  Longyearbyen  
Longyearbyen je největší město na Špicberkách u Isfjordu. Leží na největším ostrově Spitsbergen. Má okolo 2 144 obyvatel, z toho většinou Norové a Rusové.  Je to nejseverněji položené město na světě, nedaleko města je také nejseverněji položená vesnice světa Ny-Ålesund. Sídlí zde i guvernér Špicberk Per Sefland (norsky Sysselmannen på Svalbard). Longyearbyen leží mezi severním polárním kruhem a severním pólem na největším ostrově na Špicberkách Spitsbergen. Nachází se ve výběžku fjordu Isfjorden, na pobřeží fjordu Adventfjorden, pojmenovaného podle slova advent, město se rozkládá jednak na pobřeží, jednak vyplňuje část údolí Adventdalen podél řeky Longyearelva, vytékající ze dvou ledovců. Kvůli Golfskému proudu fjord nikdy nezamrzá. Delegát se účastní fakultativního výletu MSC. Výlet je nutné objednat při podpisu smlouvy.


10.den: Plavba na moři  
A je to tu opět znovu, takže si uděláme čas na své nové přátele z lodi a využijeme volného dne na moři.
11.-12.den: 13:00-02.00  Norsko-Honningsvag-North Cape
severní mys je oblast s rozlohou 924 km² představující zajímavou a drsnou přírodu na pobřežní Barentsova moře v Norsku na severu Evropy. Nordkapp je místo, kde se setkávají vody Norského moře, části Atlantského oceánu a Barentsova moře, části Severního ledového oceánu. Celá oblast je vzdálena přibližně 2000 km od severního pólu. Za pojmenování vděčí tato oblast kapitánu Richardu Chancellorovi z roku 1553. V oblasti se nachází obce a turistická střediska Honningsvåg, Nordvågen, Kamøyvær, Skarsvåg, Gjesvær, Repvåg a Skipsfjorden. Nordkapp je obvykle v turistických průvodcích prezentován pouze jako mys, výběžek v severní části Norska a mylně považován za nejsevernější bod kontinentální Evropy. Delegát se účastní fakultativního výletu MSC. Výlet je nutné objednat při podpisu smouvy.


13.den: Plavba na moři
14.den: 07.00-17.00  Norsko-Hellesylt/Geiranger  

I v nočních hodinách, kdy budeme proplouvat fjordy, můžete fotografovat nádhery přírodních úkazů. Ráno na chviličku zakotvíme v Hellesyltu pro klienty, jenž mají objednán výlet s MSC Cruises. Dále pak budeme pokračovat do Geirengeru kolem světoznámých vodopádů, jejichž tříšť orosí i naši loď. Po zakotvení ve fjordu se tendrem přepravíme na pevninu a využijeme příjemné procházky v tomto fjordu. Fakultativně za příplatek můžete využít úžasný výlet vyhlídkovým busem na plošiny fjordů, odkud jsou vidět úžasné přírodní scenérie.(viz hlavní foto). Fakultativní výlet vyhlídkovým busem je možné objednat jen při uzavření cestovní smlouvy. Delegát se účastní fakultativního výletu MSC. Výlet je nutné objednat při podpisu smlouvy.

15.den: 12.00-21.00  Norsko-Stavanger  
Dříve rybářská vesnička-dnes moderní město ropného průmyslu. Zavítáme do jednoho z největších skanzenů v Norsku. Venkovní architektura rybářských domečků je úžasná, podíváme se do muzea výroby sardinek. Vstup je zahrnut v ceně zájezdu. Dále se projdeme k nejstarší katedrále v Norsku a kdo bude mít zájem, může navštívit muzeum petrolejářského průmyslu. Delegát vás doprovodí na procházku městěm.
16.den: Plavba na moři  


17.den: 06.00  Německo-Hamburg 

Ráno snídaně a po vylodění odjezd z přístavu do ČR. V ceně zpáteční přepravy jsou dvě teplé svačinky na cestu, káva, čaj, cappuccino a čokoláda.
18.den: Příjezd do ČR 

Dle dopravní situace příjezd do ČR, Praha (22.8.2020 cca 21:00)  Brno (23.8.2020 cca 00.30 )

Cena zájezdu zahrnuje

*poznávací plavbu v daném termínu na lodi MSC
*ubytovaní ve vnitřní kajutě kategorie BELLA
*plnou penzi po celou dobu pobytu na lodi
*nápoje z nápojových automatů v bufetové restauraci
*přístavní a portýrské služby při nalodění a vylodění
*každodenní úklid kajuty
*kapitánský gala večer a gala cocktail
*pojištění proti úpadku CK
*animační a zábavné programy na lodi
*divadla, bazény, vířivky, pool servis
*autobusovou přepravu do přístavu a zpět
*delegáta CK RIVIERA TOUR na palubě lodi

*základní vstupné do TROPICAL ISLANDS


Cena zájezdu nezahrnuje


*fakultativní výlety plavební společnosti
*servisní poplatek MSC Cruises 10 Eur/os/noc
*nápoje, alkoholické nápoje na barech a v restauracích
*nadstandardní služby za příplatek (sauny, masáže, kino….)
*transfery plavební společnosti v přístavech

*povinné pojištění na plavby covid , příplatek 890,-Kč/os


Pořadatel plavby

MSC CROCIERE S.A.,Avenue Eugene Pittard 40,Geneva,Switzerland

Dovolujeme si vás upozornit, že v současné pandemické situaci může dojít ke změně zájezdu, programu zájezdu  a nebo jiným okolnostem dle vládních nařízení jednotlivých zemí a nebo dodržení bezpečnostního protokolu. Tyto situace není cestovní kancelář schopna ovlivnit a nepovažují se za vadu zájezdu. V takovém případě se cestovní kancelář se vždy bude snažit najít co nejvhodnější řešení dané situace. Děkujeme za pochopení.

 


Za příplatek nabízíme


*cestovní a zdravotní pojištění od 2100,-Kč/os
*možnost úhrady servisní taxy předem
*lepší kategorii služeb na kajutě  Fantastica,Aurea,Wellness
*kajuty s oknem, balkonové…za příplatek
*nápojové balíčky
*internet.balíčky, photo balíčky a balíčky pro radost
*rezervaci míst v buse - příplatek 100 Kč/os
*svozový transfer na trase  Ústí n.L -Praha-Brno
*svozový transfer na trase  Dubnica-Trenčín-Piešťany
Připravili  jsme pro Vás speciální fakultativní výlet :
*fakultativní výlet busem Geiranger, North Cape, Longyearbyen

Něco v ceně navíc

Večeře v restauraci Na Formance

Na Vaši žádost Vám rádi zajistíme:

  • cestovní a zdravotní pojištění včetně storna
  • členství v klubu MSC CRUISES
  • po návratu z plavby můžete požádat o členství MSC CLUBU a čerpat tak výhody členství na dalších plavbách

Na čem brázdíme oceány

MSC Preziosa

Jedna z nejnovějších lodí MSC CRUISES pokřtěná v roce 2013 v italském Janově. MSC Preziosa nabízí luxusní komfort a služby v elegantním prostředí. Současně na této lodi najdete i několik novinek, kupříkladu Doremi Castle Aqvapark s nejdelším tobogánem na lodi, nebo exkluzivní lázeňský areál Top 18, který je určený pouze pro dospělé, dále také úžasné MSC Aurea Spa nabízející wellness procedury a exkluzivní apartmá MSC Yacht Club. Tato loď je vybavena pro náročné klienty YACHT CLUB s opravdu velmi kvalitními službami a samostatným oddělením pro náročné klienty. Samozřejmostí je zasouvací střecha na horní palubě, která zpříjemní pobyt v případě špatného počasí.

Délka: 333 mKapacita: 4345 osob

Více o této lodiCelá flotila MSC

Co o naší plavbě říkají naši spokojení mořeplavci?

Rodina

Dobrý den, Rovněž bych Vám a celému kolektivu chtěla ze srdce poděkovat za jedinečnou dovolenou, kterou jste nám zprostředkovali. Byli jsme nadmíru spokojeni se službami plavební společnosti a t...

Přečíst celé

Senior

Moc Vám děkujeme s manželem za krásně prožitou dovolenou při plavbě do Ruska. Perfektní služby po všech stránkách. Jeli jsme na plavbu již po 6, ale poprvé s Vámi a víme že již s nikým jiným Už se ...

Přečíst celé

Pár

Děkujeme Riviero za nádhernou plavbu. Oceňujeme velice profesionální a laskavý přístup naší delegátky Kačky Barošové a zaučující se Kačky Kostkové. Díky holkám jsme se cítili jako v kruhu rodinném....

Přečíst celé

Další reference

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme