Litujeme, ale tato plavba již není dostupná.

Rádi Vám ovšem nabídneme podobné

Zobrazit další plavby

101 PLAVBA KARIBIKEM NA NEJNOVĚJŠÍ LODI MSC SEASCAPE - vyprodáno!

Popis

Nejen plavba Karibikem. Během cesty s námi poznáte i život ve světoznámém Miami, městě celoroční prázdninové pohody. V ceně našeho zájezdu máte totiž ubytování pouze 100m od Miami Beach a také autobusový výlet s našim průvodcem po městě, při kterém uvidíte panorama miamských mrakodrapů, zavítáme na kávu do kubánské čtvrti, dáme si oběd v Hard Rock kafé**, zjistíme, kde mají své letní sídlo světové celebrity, omrkneme na styl art deco a ve finále si dáme skvělý drink** na hlavní třídě v Miami. Na závěr plavby pak podle časových možností zavítáme i na nákupy do nákupního centra Dolphin Mall v Miami. Tato lákavá nabídka je tu právě pro vás.

Letenka v ceně
S dopravou a delegátem
Katalogové číslo: 101
Cena 64 990 Kč€2 599
Akční cena 44 990 Kč€1 799
s dopravou do přístavu a delegátem
Cena pro (do 11 let) 32 990 Kč€1 319
Cena pro (od 12 do 17 let) 32 990 Kč€1 319
Vyprodáno
Váš delegátVeronika Flodrová
pdfProgram zájezduPDF stáhnout zde

Kajuty

Kde budete spát?

Itineář

Program plavby

Program zájezdu

1.den: Odlet z Prahy

Svoz transferem RIVIERA TOUR (za příplatek 1090,-Kč) na trase Frýdek Místek – Ostrava – Olomouc – Vyškov - Brno na letiště Praha. Ráno na letišti sraz celé skupiny, odbavení a odlet do Miami. V podvečer přílet do Miami, imigrační řízení a transfer do tříhvězdičkového hotelu, nocleh. Delegát odlétá se skupinou z Prahy. Cestujeme leteckou linkovou přepravou. Večer dle časových dispozic procházka s delegátem po centru Miami, individuální večeře.


2.den: Miami, USA

Po snídani, která je součástí ceny zájezdu, vyrazíme na prohlídku města vyhlídkovým busem. Uvidíme Miami Beach, moderní čtvrt s mrakodrapy, kubánskou čtvrt a okolí přístavu. Výlet potrvá cca 2-3 hodiny. Odpoledne volný program ve městě určený k relaxaci a poznávání. Nocleh. Bez stravy. Ubytování v koloniálním hotelu v Miami Beach, cca 100 m od pláže a 500 m od Španělské čtvrti. Před hotelem je obchod a dostupné spojení busem po Miami. 


3.den: Miami, USA  09:00-17:00

Snídaně, transfer do přístavu v Miami, nalodění a pozdní oběd. Prohlídka lodi s delegátem. Ubytování a osobní volno. V podvečer bezpečnostní cvičení, slavnostní večeře a vyplutí z Miami. Návštěva večerních estrádních programů v divadle, volná zábava.


4.den: Ocean Cay - MSC Marine Reserve, Bahamy  7.00-22.00

V roce 2015 podepsali bahamský premiér Perry Christie a výkonný předseda MSC Cruises  Pierfrancesco Vago smlouvu na 100 let, která umožňuje společnosti MSC Cruises využívat ostrov s názvem Ocean Cay - MSC Marine Reserve. Ostrov nabízí autentickou dovolenou s těmi nejlepšími plážemi uprostřed Karibského moře. Na ostrově je k dispozici také půjčovna jízdních kol a jiných dopravních prostředků, speciální místa jako je rodinná pláž s restaurací, dětským hřištěm a ostatní vybavení pro děti, okouzlující laguna ve vnitrozemí nebo velký slavnostní altán pro oslavy a svatby. Pro náročnější klienty nabízí ostrov soukromé bungalovy s masážemi a exkluzivní lázeňské a wellness centrum.


5.den: Plavba na moři

Plavba není jen o poznávání nových destinací. Plavba je i o tom, že by si měl každý udělat čas sám na sebe a na své přátele. Využijme proto volného dne na moři a navštivme AUREA SPA na přídi lodi, kde za poplatek můžete využít masáží, saun, vířivek, kosmetického salonu a dalších služeb. Nebo můžete jen tak odpočívat na palubě lodi, slunit se, užívat si skvělé drinky, které je možné zakoupit na lodních barech.6.den: Cozumel, Mexiko  10:00-16:00

Cozumel v překladu znamená Ostrov vlaštovek. Na první pohled vás zaujme specifický ráz jeho přírodních krás. Rozhodně stojí za to spatřit středoamerický korálový útes, který je turisty vyhledáván zejména kvůli koupání a potápění. Zájemci o koupání se také mohou vydat trajektem na pevninu na jednu z nejznámějších pláží Playa Del Carmen. A milovníkům historie doporučíme navštívit Mayské ruiny. Pro návštěvu je možné využít fakultativního výletu společnosti MSC, taxi nebo místní autobus a udělat si okružní jízdu, která zabere cca 3 hodiny. Jako suvenýr doporučujeme zakoupit pravou mexickou tequilu. Doprava v přístavu: kotví se nedaleko od centra města a lze jít pěší chůzí.


7.den: George Town, Kajmanské ostrovy (VB) 08:00-18:00

Na Kajmanských ostrovech loď nekotví v přístavu, ale na širém moři. Je proto potřeba využít tzv. tendru, který vás dopraví do přístavu (lístky na tender jsou zdarma a vydávají se na určitý čas). George Town se nalézá na největším ostrově Grand Cayman. Jde nejen o hlavní město Kajmanských ostrovů, ale také o důležitý přístav a centrum obchodu, ve kterém sídlí kolem 500 bank. Kajmany jsou rájem opalování, koupání se v moři a potápění. Asi nejlepší podmínky naleznete na pláži s názvem Seven Miles, kam vás z přístavu odveze taxi. Další možnosti: motýlí farma, želví farma, plavání s rejnoky (fakultativní výlety MSC Cruises).8.den: Ocho Rios, Jamajka 9.00-16.00

"JAMAICA - NO PROBLEM". tento slogan znají snad všichni, kde se na tomto ostrově někdy ocitli. Krásná země plná zeleně, neskutečně pohodoví Jamajčané a neuvěřitelně krásné Jamajčanky. Přístav Ocho Rios je výborným výchozím bodem pro uskutečnění výletů za poznáním. Zažijete tu pravou Jamajku mezi prodejci prodávající suvenýry, pečivo, kokosové peněženky a všudypřítomné rasta čepice. Večer na diskotéce je Jamajčanem snad každý.9.den: Plavba na moři


10.den: Miami, USA 6.00

Ráno připlujeme do Miami. Po snídani vylodění a imigrační kontrola. Dle časových dispozic zavítáme do nákupního střediska Dolphin Mall, kde můžete uskutečnit poslední nákupy nebo se občerstvit před odletem z USA. Následuje transfer na letiště a odlet domů s přestupem.


11.den: Přílet a odjezd do vašich domovů


Cena zájezdu zahrnuje

*leteckou linkovou dopravu ve třídě economy** s přestupem
*letištní taxy a palivové příplatky
*transfery Miami: letiště-hotel-přístav-letiště
*poznávací plavbu v daném termínu a lodi MSC
*ubytování ve vnitřní kajutě kategorie BELLA
*plnou penzi po celou dobu pobytu na lodi
*přístavní taxy, portýrské služby při nalodění
*každodenní úklid kajuty
*kapitánský gala večer, gala cocktail
*pojištění proti úpadku CK, delegáta CK
*animační a zábavné programy na lodi
*divadla, bazény, vířivky, pool servis

U RIVIERA TOUR v ceně na víc:
*autobusový výlet v Miami
*2x ubytování v tříhvězdičkovém hotelu na Miami Beach se snídaní
*návštěva obchodního centra Dolphin Mall (dle časových dispozic v den vylodění)

Cena zájezdu nezahrnuje

*fakultativní výlety plavební společnosti
*servisní poplatek MSC Cruises 14,5 USD/os/noc    
*transfery plavební společnosti v přístavech
*nápoje, alkoholické nápoje a nadstandardní služby   
*vstupní vízum do USA za příplatek 780,-Kč

*testování na covid 19 (cca 80 usd v USA), nutný test na covid 19 v ČR 24 hodin před odletem


Pořadatel plavby

MSC CROCIERE S.A.,Avenue Eugene Pittard 40,Geneva,Switzerland

Upozornění:
**letecká společnost se bude snažit umístit klienty dle ubytování v kajutách, nic méně třída economy tuto službu nezaručuje. V případě, že požadujete sezení vedle sebe, je nutné zvolit vyšší knihovací třídu za příplatek.

Upozorňujeme, že přeprava je zajišťována linkovým letem. Není proto možné změnit jméno osoby nebo zájezd zrušit. Stornopoplatek na dopravu je 100%.


Za příplatek nabízíme

Upozorňujeme Vás, že fakultativní výlety s doprovodem delegáta je nutné objednat při sepsání cestovní smlouvy. Tyto výlety nelze dokoupit na lodi.

Naše delegátka Katka Vám doporučuje:

*cestovní a zdravotní pojištění
*nápojové balíčky a pakety
*kajuty venkovní, balkonové
*fakultativní výlety s delegátem
*transfer na letiště a zpět za příplatek 1090 Kč

Něco v ceně navíc

Autobusový výlet v Miami a návštěva Dolphin Mall

Na Vaši žádost Vám rádi zajistíme:

  • cestovní a zdravotní pojištění včetně storna
  • členství v klubu MSC CRUISES
  • po návratu z plavby můžete požádat o členství MSC CLUBU a čerpat tak výhody členství na dalších plavbách

Na čem brázdíme oceány

MSC Seascape

Čtvrtá loď třídy Seaside. Podobně jako její sestry staví na průkopnickém designu třídy Seaside, který pozvedá na novou úroveň.       


 


Délka: 339 mKapacita: 5877 osob

Více o této lodiCelá flotila MSC

Co o naší plavbě říkají naši spokojení mořeplavci?

Rodina

Vážená paní Hanko a Pavle Čížovi, děkuji Vám z celého srdce za perfektní plavbu Karibikem za manžele Moskvovi a za pana Šoulu a paní Huráňovou. Po návratu z dovolené vždy kontaktuji své klienty a...

Přečíst celé

Senior

Riviera Tour je prostě úžasná, zažiješ opravdu jinou dovolenou. Děkuji Riviere, že mně umožnila plavbu Karibikem - dopřát si prodloužení léta, nechat se hýčkat sluníčkem, teplým a oceánem, luxusem...

Přečíst celé

Firma

Vážený pán Číž, čerstvo sme priplávali z Karibiku a tak mi nedá sa veľmi poďakovať opäť za profesiálny prístup Terezky a Katky počas celého pobytu. Terezku sme pred pár rokmi mali ako sprievodkyňu...

Přečíst celé

Pár

Plavba byla velmi zajímavá a krásná. Delegátky Katka i Terezka se o nás perfektně staraly. Jediné co by se dalo vytknout bylo to, že loď Seaside je přehnaně klimatizovaná a většina účastníků z to...

Přečíst celé

Další reference

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme