Litujeme, ale tato plavba již není dostupná.

Rádi Vám ovšem nabídneme podobné

Zobrazit další plavby

103 PLAVBA JIŽNÍM KARIBIKEM DO PANAMY - vyprodáno!

Popis

Nejen plavba Karibikem. Během cesty s námi poznáte i život ve světoznámém Miami, městě celoroční prázdninové pohody. V ceně našeho zájezdu máte totiž ubytování pouze 100 metrů od slavné Miami Beach a také autobusový výlet s našim průvodcem po městě, při kterém uvidíte panorama miamských mrakodrapů, zavítáme na kávu do kubánské čtvrti, zjistíme, kde mají své letní sídlo světové celebrity, omrkneme na styl art deco a ve finále si dáme skvělý drink** na hlavní třídě v Miami. Na závěr plavby pak podle časových možností zavítáme i na nákupy do nákupního centra Dolphin Mall v Miami. Tato lákavá nabídka je tu právě pro vás.

Letenka v ceně
S dopravou a delegátem
Katalogové číslo: 103
Cena 65 990 Kč€2 868
Akční cena 66 990 Kč€2 912
s dopravou do přístavu a delegátem
Cena pro (do 11 let) 32 990 Kč€1 434
Cena pro (od 12 do 17 let) 32 990 Kč€1 434
Vyprodáno
Váš delegátPavel Číž
pdfProgram zájezduPDF stáhnout zde

Kajuty

Kde budete spát?

Itineář

Program plavby

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy
Svoz transferem RIVIERA TOUR (za příplatek 1090,-Kč) na trase Frýdek Místek – Ostrava – Olomouc – Vyškov - Brno na letiště Praha. Ráno na letišti sraz celé skupiny, odbavení a odlet do Miami. V podvečer přílet do Miami, imigrační řízení a transfer do tříhvězdičkového hotelu, nocleh. Delegát odlétá se skupinou z Prahy. Cestujeme leteckou linkovou přepravou. Večer dle časových dispozic procházka s delegátem po centru Miami, individuální večeře.

2.den: Miami, USA

Po snídani, která je součástí ceny zájezdu, vyrazíme na prohlídku města vyhlídkovým busem. Uvidíme Miami Beach, moderní čtvrt s mrakodrapy, kubánskou čtvrt a okolí přístavu. Výlet potrvá cca 2-3 hodiny. Odpoledne volný program ve městě určený k relaxaci a poznávání. Nocleh. Bez stravy. Ubytování v koloniálním hotelu v Miami Beach, cca 100 m od pláže a 500 m od Španělské čtvrti. Před hotelem je obchod a dostupné spojení městskou hromadnou dopravou po Miami. 

3. den: Miami, USA  09:00-17:00

Snídaně, transfer do přístavu v Miami, nalodění a pozdní oběd. Prohlídka lodi s delegátem. Ubytování a osobní volno. V podvečer bezpečnostní cvičení, slavnostní večeře a vyplutí z Miami. Návštěva večerních estrádních programů v divadle, volná zábava.

4. den: Den na moři

Plavba není jen o poznávání nových destinací. Plavba je i o tom, že by si měl každý udělat čas sám na sebe a na své přátele. Volný den můžete využít k návštěvě lodních lázní, posilovny a speciálních restaurací. Nebo můžete jen tak odpočívat na palubě lodi, slunit se, užívat si skvělé drinky v lodních barech.


5. den: Ocho Rios, Jamajka  10.00-18.00

"JAMAICA - NO PROBLEM". tento slogan znají snad všichni, kde se na tomto ostrově někdy ocitli. Krásná země plný zeleně, neskutečně pohodoví Jamajčané a neuvěřitelně krásné Jamajčanky. Přístav Ocho Rios je výborným výchozím bodem pro uskutečnění výletů za poznáním. Zažijete tu pravou Jamajku mezi prodejci prodávající suvenýry, pečivo, kokosové peněženky a všudypřítomné rasta čepice. Večer na diskotéce je Jamajčanem snad každý.


6. den: Den na moři

Plavba není jen o poznávání nových destinací. Plavba je i o tom, že by si měl každý udělat čas sám na sebe a na své přátele. Užijte si tento den. Dýchejte svěží mořský vzduch, oddávejte se lenošení, odpočinku a relaxování při skleničce skvělého drinku. Můžete sportovat, opalovat se, zaplavat si v bazénech nebo si zatančit a pobavit se s animátory na palubě lodi.


7. den: Cartagena, Kolumbie   7.00-17.00

Cartagena leží na severním pobřeží Kolumbie u Karibského moře. Žije zde přibližně milion obyvatel. Město bylo založeno v roce 1533 a jméno dostalo podle přístavu Cartagena ve Španělsku. Bylo původní hlavním sídlem osidlování Jižní Ameriky Španělskem. Dnes je ekonomicky vyspělé a je také významnou turistickou destinací. Stojí zde hrad (Castle of San Felipe), kolem Starého města vede mohutná zeď. Ve Starém městě se nachází Palác inkvizice, katedrála, Konvent svaté Kláry (nyní hotel) a Jezuitská kolej. Historické centrum města je od roku 1984 zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Zavítáme proto za poznáním tohoto zajímavého místa, nebo si vybereme z nespočetného množství fakultativních výletů MSC Cruises. Večer po návratu na loď opět návštěva divadla, diskoték, nebo tanečních kurzů.

Foto: neufal54, volná licence Pixabay


8. den: Colon, Panama   9.00-19.00

Panama je malý stát na pomezí Jižní a Střední Ameriky kontrolující strategický průplav. Roku 1502 se u jejích břehů vylodil mořeplavec Kryštof Kolumbus, což byl začátek jejího začlenění do španělských kolonií, kde setrvala přes 300 let. Jako strategické nejužší místo mezi Pacifikem a Atlantikem se stala Panama rychle místem čilého obchodního a tranzitního ruchu. Panamský průplav, dokončený v roce 1914, jí brzy zajistil celosvětový věhlas. Delegát se bude účastnit fakultativního výletu MSC Cruises po panamském průplavu. Upozorňujeme, že fakultativní výlet je nutné objednat při sepsání cestovní smlouvy - není možné dokoupit na lodi.

Foto: Monica Volpin, volná licence Pixabay


9. den: Puerto Limon, Kostarika   7.00-16.00

Puerto Limón, známý také jako Limón, je hlavním městem a centrem provincie Limón v Kostarice. Město bylo oficiálně založeno v roce 1854, už v roce 1502 ale na Isla Uvita, kousek od pobřeží, zakotvil Kryštof Kolumbus. Z historického hlediska rozhodně zaujmou legendy o pirátech, kteří zde na konci 19. století často působili. V roce 1991 město zasáhlo velké zemětřesením, které silně ovlivnilo jeho vzhled a pobřeží. Země je také významným dodavatelem kávy do celého světa, což ve městě také pocítíte. Delegát se bude účastnit fakultativního výletu s MSC CRUISES. Upozorňujeme, že fakultativní výlet je nutno objednat při sepsání cestovní smlouvy - není možno dokoupit na lodi.10. den: Den na moři

A je tu opět den na moři, kdy si můžeme udělat čas na své nové přátele a využít volna ke čtení knih a rozjímání nad včerejší návštěvou. Užijte si tento den, dýchejte svěží mořský vzduch, oddávejte se lenošení, odpočinku a relaxování při skleničce skvělého drinku. Můžete sportovat, opalovat se, zaplavat si v bazénech nebo si zatančit a pobavit se s animátory na palubě lodi.

11. den: Plavba na moři


12. den: Ocean Cay - MSC Marine Reserve, Bahamy  9.00-22.00

V roce 2015 podepsali bahamský premiér Perry Christie a výkonný předseda MSC Cruises  Pierfrancesco Vago smlouvu na 100 let, která umožňuje společnosti MSC Cruises využívat ostrov s názvem Ocean Cay - MSC Marine Reserve. Ostrov nabízí autentickou dovolenou s těmi nejlepšími plážemi uprostřed Karibského moře. Na ostrově je k dispozici také půjčovna jízdních kol a jiných dopravních prostředků, speciální místa jako je rodinná pláž s restaurací, dětským hřištěm a ostatní vybavení pro děti, okouzlující laguna ve vnitrozemí nebo velký slavnostní altán pro oslavy a svatby. Pro náročnější klienty nabízí ostrov soukromé bungalovy s masážemi a exkluzivní lázeňské a wellness centrum.


13. den: Miami 7.00

Ráno připlujeme do Miami. Po snídani vylodění a imigrační kontrola. Dle časových dispozic zavítáme do nákupního střediska Dolphin Mall, kde můžete uskutečnit poslední nákupy nebo se občerstvit před odletem z USA. Následuje transfer na letiště a odlet domů s přestupem.

14.den: Přílet a odjezd do vašich domovů

Cena zájezdu zahrnuje

*leteckou linkovou dopravu ve třídě economy** s přestupem
*letištní taxy a palivové příplatky
*transfery Miami: letiště-hotel-přístav-letiště
*poznávací plavbu v daném termínu a lodi MSC
*ubytování ve vnitřní kajutě kategorie BELLA
*plnou penzi po celou dobu pobytu na lodi
*přístavní taxy, portýrské služby při nalodění
*každodenní úklid kajuty
*kapitánský gala večer, gala cocktail
*pojištění proti úpadku CK, delegáta CK
*animační a zábavné programy na lodi
*divadla, bazény, vířivky, pool servis

U RIVIERA TOUR v ceně na víc:
*autobusový výlet v Miami
*2x ubytování v tříhvězdičkovém hotelu na Miami Beach se snídaní
*návštěva Dolphin Mall (dle časových dispozic v den vylodění)

Cena zájezdu nezahrnuje

*fakultativní výlety plavební společnosti
*servisní poplatek MSC Cruises 14,5 USD/os/noc    
* transfery plavební společnosti v přístavech
*nápoje, alkoholické nápoje a nadstandardní služby   
*vstupní vízum do USA za příplatek 780,-Kč


Upozornění:
**letecká společnost se bude snažit umístit klienty dle ubytování v kajutách, nic méně třída economy tuto službu nezaručuje. V případě, že požadujete sezení vedle sebe, je nutné zvolit vyšší knihovací třídu za příplatek. Upozorňujeme, že přeprava je zajišťována linkovým letem. Není proto možné změnit jméno osoby anebo zájezd zrušit.

Pořadatel plavby

MSC CROCIERE S.A.,Avenue Eugene Pittard 40,Geneva,Switzerland

Dovolujeme si vás upozornit, že tato nabídka je platná k aktuálnímu datu. V pandemické situaci může dojít ke změně zájezdu, programu zájezdu anebo jiným okolnostem, dle vládních nařízení jednotlivých zemí anebo dodržení bezpečnostního protokolu. Tyto situace není cestovní kancelář schopna ovlivnit a nepovažují se za vadu zájezdu a to ani včetně dodatečných změn, povinnosti testování, aplikace roušek a pod. Věnujte prosím pozornost VOP a podmínkám účasti na plavbě.  V takovém případě se cestovní kancelář vždy bude snažit najít co nejvhodnější řešení dané situace. Děkujeme za pochopení.


Za příplatek nabízíme

*cestovní a zdravotní pojištění
*nápojové balíčky a pakety
* kajuty venkovní, balkonové

Něco v ceně navíc

Večeře v restauraci na Formance pro všechny účastníky zájezdu + výlet v Miami

Na Vaši žádost Vám rádi zajistíme:

  • cestovní a zdravotní pojištění včetně storna
  • členství v klubu MSC CRUISES
  • po návratu z plavby můžete požádat o členství MSC CLUBU a čerpat tak výhody členství na dalších plavbách

Na čem brázdíme oceány

MSC Divina

Třetí loď třídy Fantasia. Inspirována herečkou Sofií Loren, přináší eleganci a kouzlo zlatého věku novým, ekologicky zaměřeným způsobem.         
Délka: 333 mKapacita: 4345 osob

Více o této lodiCelá flotila MSC

Co o naší plavbě říkají naši spokojení mořeplavci?

Rodina

Vážená paní Hanko a Pavle Čížovi, děkuji Vám z celého srdce za perfektní plavbu Karibikem za manžele Moskvovi a za pana Šoulu a paní Huráňovou. Po návratu z dovolené vždy kontaktuji své klienty a...

Přečíst celé

Senior

Dobrý den, velice kladně hodnotím delegátky Markétku a Verču za milý přístup a velice empatické řešení všech drobných kolizí a navíc s úsměvem. Pro Vaši CK jednoznačně palec nahoru. Co se týče plav...

Přečíst celé

Firma

Vážený pán Číž, čerstvo sme priplávali z Karibiku a tak mi nedá sa veľmi poďakovať opäť za profesiálny prístup Terezky a Katky počas celého pobytu. Terezku sme pred pár rokmi mali ako sprievodkyňu...

Přečíst celé

Pár

Plavba byla velmi zajímavá a krásná. Delegátky Katka i Terezka se o nás perfektně staraly. Jediné co by se dalo vytknout bylo to, že loď Seaside je přehnaně klimatizovaná a většina účastníků z to...

Přečíst celé

Další reference

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme