854 SANTORINI A ŘECKÉ OSTROVY -vyprodáno!

Bf2ddb21151df4b7678e6386a886025e0d7c39e74c3d6e3643c2e7a83f83

Popis

Vyplutí z přístavu Benátky patří k těm nejkrásnějším a proto, kdo nezažije, tak tomu neuvěří. Navštívené destinace, které jsou zaměřené především na historii, tomu dodávají ještě víc na výjimečnosti této plavby. Brindisi, Kotor, Korfu nebo Olympie jsou opravdovými skvosty této plavby. Kromě těchto úžasných historických míst budete moci taktéž obdivovat krásy moderního města Athén, nakupovat na jeho trzích anebo využít relax a pohodu na MSC MUSICA. Ale aby toho nebylo málo, připravili jsme pro Vás speciální program. Již několik let organizujeme velmi úspěšné taneční plavby na moři. To že rozhodně nejde o excelentní taneční kousky je všem jasné. A tak i letos zveme všechny ty, kdo se především rádi baví, kdo mají rádi pohyb, skvělou zábavu a radost ze života. A je úplně jedno, zda je Vám 16 nebo 60 let. Naše taneční mistrová Milena ŠMIGUROVÁ Vás dostane do správného rytmu.

S dopravou a delegátem
Katalogové číslo: 854
Cena 33 990 Kč
Akční cena 30 990 Kč
s dopravou do přístavu a delegátem
Cena pro (do 11 let) 3 290 Kč
Cena pro (od 12 do 17 let) 7 390 Kč
Vyprodáno
Váš delegátPavel Číž

Kajuty

Kde budete spát?

Itineář

Program plavby

Program zájezdu

1. den: Odjezd z ČR

Odjezd autobusem CK RIVIERA TOUR do přístavu. V ceně dopravy studená večeře, teplá snídaně, káva, čaj, čokoláda, cappuccino. Nástupní místa: Vsetín - Val.Meziříčí - Nový Jičín - Frýdek Místek - Ostrava - Hranice n. M. – Olomouc – Vyškov – Brno – Břeclav - Bratislava. Svozový transfer k busu za příplatek 890,-Kč na vyžádání- trasa Praha-Hradec Králové-Pardubice-Holice-Vysoké Mýto-Litomyšl-Svitavy-Boskovice-Blansko-Brno.

2. den: Benátky – Itálie 17.00

V ranních hodinách přijedeme do přístavu. Následuje odbavení, nástup na loď a ubytování do Vašich kajut. V odpoledních hodinách prohlídka lodi s delegátem, bezpečnostní cvičení a osobní volno. Neopakovatelným zážitkem je první vyplutí z přístavu. V podvečerních hodinách nás čeká první servírovaná večeře o několika chodech, která pro vás bude opravdovým gurmánským zážitkem. Ve večerních hodinách zavítáme do divadla na estrádní program, a pokud zbude ještě dosti síly, půjdeme se bavit s animátory, navštívíme bary, diskotéky…

3. den: Brindisi – Itálie 13.30-19.30

Zavítáme na jih italské boty. Čeká nás krásná prohlídka tohoto historického města a poznáte tak odlišný životní styl jižní Itálie. Brindisi je pobřežní město na jihu Itálie u Jaderského moře v oblastiApulie, je to hlavní město stejnojmenné provincie. Trvale zde žije přes 89 tisíc obyvatel. Díky své výhodné poloze na Apeninském poloostrově a zároveň velkému přírodnímu přístavu, hrálo město vždy velmi důležitou roli v obchodech, ale i přenosu kultury a vzdělanosti. Dodnes je Brindisi vlastně hlavní přístav pro obchod s Řeckem a se Středním východem. Město má velmi bohatouhistorii, která sahá až do starověku. Traduje se, že bylo založeno bájným hrdinou Diomedesem. Ve středověku bylo město povětšinou součástí menších knížectví a vévodství. Důležitou roli, ale sehrálo v Křížových výpravách. Dnešní Brindisi je velmi pěkné a fotogenické město. Historické jádro je obklopeno dvěma dlouhými zálivy, které slouží jako přírodní přístav. Taneční lekce pro věčné začátečníky během dopoledne.

4. den: Katakolon – Řecko 12.00-18.00

Zapalovaly se zde olympijské ohně, byl zde první stadion, opravdový kus historie. Delegát CK Riviera Tour má pro vás transfer z přístavu**** do 40 km vzdálené Olympie. Pojeďte se s námi toulat historií. Pokud vás historie neláká, návštěva přístavní vesničky Katakolon je velice příjemná. Výlet do Olympie je fakultativní za příplatek, v ceně je transfer do Olympie a zpět s delegátem. Cena neobsahuje vstup do Olympie cca 9,5 eur/os a asistenci delegáta v areálu Olympie. Taneční lekce pro věčné začátečníky během dopoledne.

5. den: Santorini – Řecko 8.00-17.00

Zcela jistě nejkrásnější destinace celé plavby. Krásné bílé domečky a kostelíky v kontrastu s modrou barvou Vás budou doslova nutit udělat spoustu krásných fotografií. Loď kotví na otevřeném moři v kráteru sopky. Na pevninu nás přepraví čluny a dále následuje oslí stezka, kterou rozhodně doporučujeme pro všechny milovníky adrenalinu, ale i zábavy.(cca 5 eur/osoba)

6. den: Piraeus – Řecko 7.30-16.30

Řecko nás v ranních hodinách uvítá v přístavu. S delegátem se můžete vydat na fakultativní výlet busem do Athén***. Můžete navštívit starověkou Akropoli, Olympijský stadion, uvidíte Prezidentský palác a střídání stráží a dle časových dispozic zavítáme i do Plaky na nákupy. Výlet je na vyžádání při podpisu smlouvy za příplatek, není možno zakoupit na lodi. V ceně není vstup do Akropoli cca 12 eur, kapacita míst je omezena. Taneční lekce pro věčné začátečníky během odpoledne.

7. den: Corfu – Řecko 12.30-18.30

Velmi krásná destinace, která rozhodně stojí za prohlídku. Při návštěvě historického centra je třeba si rozhodně udělat čas na nákupy suvenýrů, koření, oblečení a vůbec vše kolem skvělé řecké gastronomie. Vystoupat můžete i na místní pevnost, odkud jsou krásné rozhledy na celou Kerkyru, kterou s naším delegátem máte možnost navštívit. (doporučujeme transfer MSC nebo přístavní schulle bus). Taneční lekce pro věčné začátečníky během dopoledne.

8. den: Kotor – Černá Hora 7.00-13.00

Po Santorini asi nejkrásnější destinace, Vás zaujme už vplouváním do Kotoru Bokou Kotorskou. Proplujete největším jihoevropským fjordem do krásného historického městečka, kde Vám rozhodně doporučíme výšlap na místní hradby, odkud jsou neskutečně krásné výhledy nejen na město Kotor, ale i na celý Fjord. Taneční lekce pro věčné začátečníky během odpoledne.

9. den: Benátky 9.00

Ráno se vylodíme v přístavu. Po vylodění a umístění zavazadel v buse se přesuneme na fakultativní výlet vaporettem na náměstí Sv.Marka**, kde můžete absolvovat prohlídku této části Benátek. Odpoledne návrat do přístavu a odjezd do ČR. Výlet dle aktuální situace při vylodění cca 3,5 hodiny, v ceně výletu jízda vaporettem přístav-náměst St.Marco-přístav. Klienti, kteří nebudou fakultativní výlet absolvovat mají volný program. Po návratu odjezd do ČR. Během cesty z přístavu máte zdarma kávu, čaj, čokoládu, cappuccino a jednu teplou svačinku.

10. den: Příjezd do ČR

Příjezd do ČR dle nástupních míst. V Brně navazuje přestup na svozový transfer směr Praha-Hradec Králové

Cena zájezdu zahrnuje

*poznávací plavbu v daném termínu a lodi MSC

*ubytování ve vnitřní kajutě kategorie BELLA

*plnou penzi po celou dobu pobytu na lodi

*nápoje z nápojových automatů v bufetové restauraci

*přístavní taxy a portýrské služby při nalodění a vylodění

*každodenní úklid kajuty

*kapitánský gala večer a gala cocktail

*pojištění proti úpadku CK

*animační a zabavné programy na lodi

*divadla, bazény, vířivky, pool servis

*autobusovou přepravu do přístavu a zpět (str.11)

*technického delegáta CK RIVIERA TOUR na palubě lodi

*lekce společenského tance dle programu

Cena zájezdu nezahrnuje

*fakultativní výlety plavební společnosti

*servisní poplatek MSC Cruises 9-10 Eur/os/noc

*nápoje, alkoholické nápoje a nadstandardní služby za

příplatek (sauny, masáže, 4D kino….)

*transfery plavební společnosti v přístavech

Pořadatel plavby

MSC CROCIERE S.A.,Avenue Eugene Pittard 40,Geneva,Switzerland

Všechny akční nabídky jsou na vyžádání. Po zaslání vaší objednávky prověříme dostupnost volných míst u plavební společnosti a budeme Vás co nejdříve kontaktovat.
Děkujeme za pochopení.


Za příplatek nabízíme

*cestovní a zdravotní pojištění od 390,-Kč/os (str.29)

*nápojové balíčky a pakety (str. 20)

*kajuty venkovní, balkonové…za příplatek (str.26-28)

**fakultativní výlet do Benátek Vaporettem 590,-Kč

****fakultativní výlet BUS MSC Olympia 580,-Kč

***fakultativní výlet BUS MSC do Athén 680,-Kč

Něco v ceně navíc

Poukaz na večeři pro dvě osoby od CK RIVIERA TOUR v restauraci NA FORMANCE

Na Vaši žádost Vám rádi zajistíme:

  • cestovní a zdravotní pojištění včetně storna
  • členství v klubu MSC CRUISES
  • po návratu z plavby můžete požádat o členství MSC CLUBU a čerpat tak výhody členství na dalších plavbách

Na čem brázdíme oceány

MSC Musica

MSC MUSICA odstartovala novou třídu ekologických výletních lodí v souladu s prostorně koncipovanými vnitřními prostorami lodě ladných linií obohacených o jemné přírodní materiály, kde se pozornost věnuje především detailům. Život na palubě je krásný od okamžiku, kdy vstoupíte na palubu lodě. Váš zrak zcela jistě zaujme třívrstvý vodopád umístěný v pátem patře na recepci lodě, krásně a ladně řešený interiér hlavní recepce, restaurací a barů. Příjemně pestrá kuchyně na této nádherné lodi doslova vyniká, vše je připraveno tradičním způsobem s čerstvých primárních surovin. Právě na MSC MUSICA  máte možnost si vyzkoušet kouzko středomořského způsobu života plnými doušky. Pochopitelně na lodi můžete zažít kouzený svět plný tepla, hudby a skvělých nápojů, které dělají každou minutu Vaší plavby nezapomenutelným zážitkem a vytvoří Vám tak pocit...

Délka: 251Kapacita: 3013

  • D777ebe2fbca481c0e04da5b8d868878a66fa373bbb77f82af540bbfb546
  • A4e00642ae8c5c933d60e2f153c71d726ea1a4cf49ca22274432a6fd1c2e
  • E1b066572c9ee376e0dfe6c387507f950f92abc7786b405d39e7edeb684b

Více o této lodiCelá flotila MSC

Co o naší plavbě říkají naši spokojení mořeplavci?

Family

Rodina

Říká se "V nouzi poznáš přítele". Dobrou cestovku a dobrého delegáta poznáš ,když se vyskytnou nečekané problémy. I nás zaskočila MSC MERAVIGLIA a její služby na lodi. Ve svých letech jsem už kus ...

Přečíst celé

Senior

Senior

Dovolenou na lodi jsme absolvovali poprvé. Zpočátku jsme měli obavy, protože jsme šli do něčeho, co jsme neznali. Na webových stránkách CK Riviera Tour jsem si zjišťovala informace o lodi, o plavbě...

Přečíst celé

Company

Firma

Děkuji za opravdu jinou dovolenou :- kterou jsem měla tu čest zažít na plavbě lodí MSC Preziosa. Bylo to úžasné. Perfektní servis, prostě nezapomenutelný zážitek. Všem vřele doporučuji. Můj velký o...

Přečíst celé

Pair

Pár

Dobrý den, ve dnech 18.-27.2.2017 jsme s CK RIVIERATOUR, plavba 808, prožili krásnou dovolenou na lodi Splendida s návštěvou Palerma a západního středomoří. Díky bezvadné organizaci, dopravě a h...

Přečíst celé

Další reference

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme