Litujeme, ale tato plavba již není dostupná.

Rádi Vám ovšem nabídneme podobné

Zobrazit další plavby

935 ANGLIE A ISLAND | VYPRODANO

Popis

Velmi dlouho jsme přemýšlet nemuseli, zda tuto úžasnou plavbu zařadit do našeho katalogu. V loňském roce byla vyprodána jako první z celého katalogu. Proto tento letošní speciál s očekáváním zcela jistě splní sny o nových místech a navštívených destinacích. Okruh je opravdu přímo úžasný a ještě k tomu na luxusní MSC MERAVIGLIA***** , tak to rozhodně není co dodat. Těšíme se na Vás, přátelé.

VIDEO Z PLAVBY MSC MERAVIGLIA- klient René Matuška

LETÁK KE STAŽENÍ

S dopravou a delegátem
Katalogové číslo: 935
Cena 54 990 Kč€2 290
Akční cena 39 990 Kč€1 665
s dopravou do přístavu a delegátem
Vyprodáno
Váš delegátBc.Katka Barošová

Kajuty

Kde budete spát?

Itineář

Program plavby

Program zájezdu

1. den:  Odjezd z ČR

Odjezd autobusem CK RIVIERA TOUR  do přístavu. V ceně dopravy studená večeře, teplá snídaně, káva, čaj, čokoláda, cappuccino. Nástupní místa: Vsetín - Val.Meziříčí - Nový Jičín - Frýdek Místek - Ostrava - Hranice n. M. – Olomouc – Vyškov – Brno – Praha- Petrovice.

2. den:  Hamburg - Německo 19.00

V ranních hodinách přijedeme do přístavu. Následuje odbavení, nástup na loď a ubytování do Vašich kajut. V odpoledních hodinách prohlídka lodi s delegátem, bezpečnostní cvičení a osobní volno. Neopakovatelným zážitkem je první vyplutí z přístavu. V podvečerních hodinách nás čeká první servírovaná večeře o několika chodech, která pro vás bude opravdovým gurmánským zážitkem. Ve večerních hodinách zavítáme do divadla na estrádní program, a pokud zbude ještě dost síly, půjdeme se bavit s animátory, navštívíme bary, diskotéky…

3. den: Den na moři

Plavba není jen o poznávání nových destinací. Plavba je i o tom, že by si měl každý udělat čas sám na sebe a na své přátele. Využijme proto volného dne na moři a navštivme AUREA SPA na přídi lodi, kde za poplatek můžete využít masáží, saun, vířivek, kosmetického salonu a dalších služeb. Nebo můžete jen tak odpočívat na palubě lodi, slunit se, odpočívat a užívat si skvělé drinky, které je možno zakoupit na lodních barech.

4. den: Kirkwall – Spojené království 8.00-16.00

Kirkwall, také známý jako město řetězů a historicky jako Emerius, je pobřežní největší a zároveň hlavní město Orknejí, ostrovů na severu Skotska. Kirkwall je živé, rušné město s jedinečnou kulturou, tradicemi a dlouhou, pestrou historií.

V této destinaci se bude delegát CK RIVIERA TOUR účastnit tohoto fakultativního výletu (výlet je za příplatek):

První zastávkou bude nejsevernější producent skotské whisky, Highland Park Distillery založený v roce 1798. Od skromných začátků Highland Park rostl od úspěchu k úspěchu a k mnoha oceněním. Tématická prohlídka lihovaru zahrnuje krátký film a tradičně se uzavírá douškem whisky. Následuje scénická jízda podél Scapa Flow a váš průvodce vám poví válečné příběhy týkající se doby, kdy byla Scapa Flow hlavní základnou britské námořní flotily v I. a II. světové válce. Budete také procházet přes první ze čtyř Churchillových bariér. Tyto bariéry byly postaveny v průběhu II. světové války a měly chránit Scapa Flow. Navštívíte krásné ručně malované kaple na malém ostrově Lamb Holm. Postavili je italští zajatci během II. světové války. Kaple stojí jako symbol míru a trvalého přátelství mezi Orknejí a vojáky z Itálie. Budete mít také vlastní čas na prozkoumání města Kirkwall. Upozornění: Návštěva italské kaple může být zrušena při speciálních akcích.

V případě Vašeho zájmu si výlet můžete fakultativní výlet zakoupit za zvýhodněnou cenu 2.290 Kč při rezervaci zájezdu. (Katalogová cena výletu 2.790 Kč)

5. den: Den na moři

6. den: Akureyri – Island 8.00-18.00

Druhé největší islandské město a především metropole severního Islandu. Od severního polárního kruhu je vzdálen pouze 98 km. Město má atraktivní polohu, nachází se na malebném fjordu Eyjafjordur, pod zasněženými vrcholky okolních hor s nejvyšším vrcholem Sútur. Město má typickou severskou architekturu a pěknou botanickou zahradu pod širým nebem.

V této destinaci se bude delegát CK RIVIERA TOUR účastnit tohoto fakultativního výletu (výlet je za příplatek):

Hlavní město severního Islandu Akureyri je krásné město obklopené majestátnými horami a několika městy. Váš výlet je kombinací cestování po krásné krajině, výletem na vodopády Godafoss, návštěvě botanické zahrady a prohlídka města Akureyri.  Budete obdivovat vodopád Bohů, který je vysoký 12 metrů, projedete historickou čtvrť Akureyri a v nové části města se zastavíte v botanické zahradě, která má k dispozici velký počet místní flóry.

V případě Vašeho zájmu si výlet můžete fakultativní výlet zakoupit za zvýhodněnou cenu 1.990 Kč při rezervaci zájezdu. (Katalogová cena výletu 2.590 Kč)

7. den:  Isafjordur – Island 7.00-19.00

Rybářské město, nacházející se na severozápadním pobřeží Islandu. Leží na malé ploché písčině ve fjordu Skutulsfjörður. Město je obklopeno horami, které nabízejí nespočet možností jak si vychutnat přírodu a divočinu prostřednictvím turistiky, jízdy na kajaku, lyžování nebo plachtění. Isafjordur je známý po celé zemi pro jeho bohatý kulturní život, historii, hudbu a výtvarné umění, které mají dlouhou tradici.

V této destinaci se bude delegát CK RIVIERA TOUR účastnit tohoto fakultativního výletu (výlet je za příplatek):

Tento atraktivní půldenní výlet představuje jako první výhled na krásné Dýrafjorour, na cestě do jednoho nejstaršího osídleného malého města Thingeyri (nebo Pingeyri) na západu fjord. Zamíříte do městské kovárny sledovat kováře při práce, podíváte se na historické nástroje a povíte si o historii dílen. Další bude na řadě galerie Koltra, obchod s lokálními řemeslnými předměty pleteným zbožím. Následuje speciální městská část Vikingů, kde budou moderní Vikingové bojovat, tančit a zpívat lidové písně pro vás. Je zde zahrnuto i jídlo – místní specialita – plátky uzeného jehněčího podávané s islandskou chlebovou plackou, což je oceňovaná národní pochoutka. Finálním vrcholem bude jízdárna v Sandar, kde na vás bude čekat setkání s islandskými koňmi. Jsou to vytrvalá zvířata. Jsou zde dva unikátní chovy, které vám budou předvedeny. Můžete se osobně sblížit s těmito koňmi a pořídit si fotografie. Upozornění: Tento výlet není pro hosty s vozíky, zahrnuje totiž chůzi na nerovném a blátivém terénu. 

 případě Vašeho zájmu si výlet můžete fakultativní výlet zakoupit za zvýhodněnou cenu 3.690 Kč při rezervaci zájezdu. (Katalogová cena výletu 3.990 Kč)

8. den : Reykjavik – Island 8.00-23.59

9. den: Reykjavik – Island 00.01-14.00

Reykjavik je hlavní a největší město Islandu a jeho okolí charakterizují poloostrůvky, zálivy, úžiny a ostrůvky. Město se nachází na pobřeží zálivu Faxaflói a je nejseverněji položeným hlavním městem světa. Vzhledem k této poloze je tu v létě téměř stále světlo, zatímco v zimě si lidé užijí denního světla maximálně čtyři hodiny. Vystihují ho též krásné pohledy na Atlantický oceán i vnitrozemské ledovce.

V této destinaci se bude delegát CK RIVIERA TOUR účastnit tohoto fakultativního výletu (výlet je za příplatek):

Připravte se, že stávíte čas obdivováním přírodních krás, které napomohly vytvořit Island tak slavným. Atutobus vás vezme do nádherného Thingvellir národního parku, který je zařazen na seznam UNESCO, je situován asi 30 mil od Reykjaviku. Tento park patří k nezbytné návštěvě na Islandu, budete mít zkušenosti s jednou z nejotevřenějších scenérií v zemi, uvidíte lávová pole, zelené plochy a polní květiny. Islanďané považují tuto lokalitu jako posvátné místo a byl zde založen nejstarší světově založený legislativní parlament. Další zastávnkou bude obrovský Gullfoss neboli zlatý vodopád, toto dvojče kaskády je jedním z nejsilnějších v Evropě. Jsou odtud úžasné výhledy. Naše třetí zastávka bude u Islandských gejzírů, které spolu s Thingvellir parkem a Gullfossem tvoří turistickou trasu Zlatého kruhu. Zde uvidíte přírodu v celé její kráse jako například syčící horké prameny a další geotermální jevy. V tohmle nadreálném prostředí budeme mít oběd. Upozornění: Tento výlet obsahuje chůzi po nerovném  terénu, ale uvidíte většinu památek. Do oběda je zahrnuta pouze voda, ostatní nápoje si musíte zaplatit na místě. Tento výlet je dostupný první  den.

V případě Vašeho zájmu si výlet můžete fakultativní výlet zakoupit za zvýhodněnou cenu 4.390 Kč při rezervaci zájezdu. (Katalogová cena výletu 4.990 Kč)

10. den: Den na moři

11. den: Invergordon – Spojené království   10.00-20.00

Město se nachází na severním pobřeží Cromarty Firth v krásné části Skotska. Invergordon je obklopen horami a krásnou krajinou. Město je vhodná destinace na horskou turistiku, hraní golfu, nebo na procházky po parku. Mezi největší zajímavost města je určitě projekt Invergordon off the Wall. Jedná se o venkovní galerii, kde v několika nástěnných malbách je zobrazena historie a kultura této oblasti. Většina nástěnných maleb se nachází na hlavní třídě High Street.

V této destinaci se bude delegát CK RIVIERA TOUR účastnit tohoto fakultativního výletu (výlet je za příplatek):

Krátká jízda severně přes vesnici Tain přimo do palírny v Glenmorangie. Lihovar se zabývá výrobou své vysoce hodnocené whisky od 19 století a jejich značka se prodává globálně po celém světě. Umění jemné destilace se dědí z generace na generaci místních rodin, které tvoří specializovanou pracovní sílu. Prohlídka Vás seznámí s každým krokem procesu destilace. Další úsek prohlídky Vás zavede přes Dornoch Firth z 12. Století, kde se nachází Royal Dornoch. Oblíbený resort, který je obklopený písečnými dunami a mimořadně slunečným podnebím se může pochlubit solidními Edwardian hotely s hojnou zelení, golfovým hřištěm a písečnou pláží. Městské nejstarší budovy zahrnují impozantní katedrálu a prostorná náměstí.

V případě Vašeho zájmu si výlet můžete fakultativní výlet zakoupit za zvýhodněnou cenu 1.790 Kč při rezervaci zájezdu. (Katalogová cena výletu 2.190 Kč)

.12. den: Den na moři

13. den: Hamburg  9.00

Během dopoledne vylodění z lodi a odjezd z přístavu do ČR. V ceně dopravy teplá svačinka během cesty, káva, čaj, čokoláda, cappuccino.

14. den: Příjezd do ČR

Příjezd do ČR dle nástupních míst. 

Cena zájezdu zahrnuje

*poznávací plavbu v daném termínu a lodi MSC

*ubytovaní ve vnitřní kajutě kategorie BELLA

*plnou penzi po celou dobu pobytu na lodi

*nápoje z nápojových automatů v bufetové restauraci

*přístavní taxy a portýrské služby při nalodění a vylodění

*každodenní úklid kajuty

*kapitanský gala večer a gala cocktail

*pojištění proti úpadku CK

*animační a zabavné programy na lodi

*divadla, bazény, viřivky, pool servis

*autobusovou přepravu do přístavu a zpět

*technického delegáta CK RIVIERA TOUR na palubě lodi

Cena zájezdu nezahrnuje

*fakultativní výlety plavební společnosti

*servisní poplatek MSC Cruises 10 Eur/os/noc

*nápoje, alkoholické nápoje a nadstandardní služby za

  příplatek (sauny, masáže, 4D kino….)

*transfery plavební společnosti v přístavech

Pořadatel plavby

MSC CROCIERE S.A.,Avenue Eugene Pittard 40,Geneva,Switzerland


Za příplatek nabízíme

*cestovní a zdravotní pojištění B50 od 790,-Kč/os

*možnost úhrady servisní taxy předem

*kajuty venkovní, balkonové…za příplatek

*nápojové balíčky a pakety Allegrissimo

*internet.balíčky, photo balíčky a balíčky pro radost

*rezervace míst v buse -  příplatek 100 Kč/os

*fakultativní výlety s delegátem

Něco v ceně navíc

Na Vaši žádost Vám rádi zajistíme:

  • cestovní a zdravotní pojištění včetně storna
  • členství v klubu MSC CRUISES
  • po návratu z plavby můžete požádat o členství MSC CLUBU a čerpat tak výhody členství na dalších plavbách

Na čem brázdíme oceány

MSC Meraviglia

První loď třídy Meraviglia. Je kombinací dokonalé technologie, designu, komfortu a praktičnosti a v neposlední řadě také lásky k moři.             


Délka: 316 mKapacita: 5386 osob

Více o této lodiCelá flotila MSC

Co o naší plavbě říkají naši spokojení mořeplavci?

Rodina

Ahoj Riviero, dorazili jsme právě s cesty na Island lod Preziosa, jeli jsme s Vámi již po třetí, výborné od nasednutí do autobusu,cesty do přístavu, organizace, jídlo, čistota, služby na vysoké uro...

Přečíst celé

Pár

Na plavbe sme boli 7 - krát, z toho s Rivierou 5-krát. Veľká spokojnosť. Spokojní sme boli nielen s delegátom p. Čižom ml. ale aj so spoločnosťou MSC. Po našej 6. plavbe touto spoločnosťou si mysl...

Přečíst celé

Další reference

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme