Litujeme, ale tato plavba již není dostupná.

Rádi Vám ovšem nabídneme podobné

Zobrazit další plavby

940 PLAVBA DO RUSKA | vyprodáno !

Popis

Plavba po severním moři přes Stockholm, který jsou bohatý na památky i kulturu do St. Petersburgu, kde na Vás dýchá ruská historie spojená s evropskou elegancí až do Kodaně. Z mnoholetých zkušeností se nám osvědčilo pořádat plavby po severním moři v letních měsících, z důvodu stálejšího počasí. Proto neváhejte a vydejte se objevovat krásy severních měst s námi.

Příplatek za 3. nebo 4. osobu na společné kajutě od 22.990 kč/na osobu.

S dopravou a delegátem
Katalogové číslo: 940
Cena 38 990 Kč€1 624
Akční cena 36 990 Kč€1 541
s dopravou do přístavu a delegátem
Vyprodáno
Váš delegátIng.Tereza Františáková

Kajuty

Kde budete spát?

Itineář

Program plavby

Program zájezdu

1.den: Odjezd z ČR

Odjezd autobusem CK RIVIERA TOUR do přístavu. V ceně dopravy je studená večeře, teplá snídaně, káva, čaj, cappuccino nebo čokoláda se šlehačkou. Nástupní místa: Vsetín-Nový Jičín-Frýdek Místek-Ostrava-Hranice-Olomouc-Prostějov-Vyškov-Brno-Velké Meziříčí-Jihlava-Humpolec-Praha-Petrovice.

2.den: 09.00-18.00 Německo-Kiel 

V dopoledních hodinách přijedeme do přístavu. Následuje procedura odbavení a nástup na loď, ubytování, bezpečnostní cvičení, prohlídka lodi s delegátem a osobní volno. Neopakovatelným zážitkem je první vyplutí z přístavu. V podvečerních hodinách nás čeká první servírovaná večeře o několika chodech, která pro vás bude opravdovým gurmánským zážitkem. Ve večerních hodinách zavítáme do lodního divadla na estrádní program, a pokud zůstane ještě dost síly, půjdeme se bavit s animátory.

3.den: 08.00-17.00 Dánsko-Kodaň 

Návštěva tohoto města je vskutku impozantní. Zavítáme k malé mořské víle, uděláme několik fotek s hradní stráží, jejichž klobouky zná snad celý svět. Víte, že mají váhu až 8 kg? Více od našeho delegáta. Samotná procházka centrem města je velmi půvabná a pohodová.  A vyzkoušet můžete třeba i horskou dráhu. (Nutný transfer MSC Cruises)

4.den: Plavba na moři

Plavba není jen o poznávání nových destinací. Plavba je i o tom, že by si měl každý udělat čas sám na sebe a na své přátele. Využijme proto volného dne na moři a navštivme AUREA SPA na přídi lodi, kde za poplatek můžete využít masáží, saun, vířivek, kosmetického salonu a dalších služeb. Nebo můžete jen tak odpočívat na palubě lodi, slunit se a užívat si skvělé drinky, které je možno zakoupit na lodních barech.

5.den: 09.00-16.00 Švédsko-Stockholm 

Stockholm jako hlavní město Švédska vás nadchne svou klidnou atmosférou, nepřeberným množstvím muzeí a galerií, nádhernými parky a nekonečnou vodní plochou. Rozkládá se na 14 ostrovech a je obklopen Baltským mořem a jezerem Mälaren. Poznejte s námi „Benátky severu“.  Kdo vynalezl dynamit? Ano, byl to Alfred Nobel. Slavné jméno je ovšem v dnešní době spjato spíše s pojmem Nobelova cena. Vynálezce ve své závěti stanovil, že jeho majetek bude vložen do fondu, z něhož bude každoročně udělována cena za významné objevy, literární tvorbu a mír. Místo, kde se tyto ceny udělují, si nemůžete nechat ujít.

6.den: 09.00-16.00 Estonsko-Tallinn 

Tallinn patří k turisticky nejnavštěvovanějším evropským městům. Hlavním turistickým cílem je Staré Město s hradním vrchem Toompea. Právě toto historické jádro města bylo v roce 1997 zapsáno na listinu světového dědictví UNESCO. Současné jméno Tallinnu je poprvé doloženo až v roce 1536 v podobě Talyna. V této destinaci se delegát bude účastnit fakultativního výletu MSC, kde bude Vaší pomocnou rukou na tomto výletu - ne průvodcem, ani překladatelem! Pozor, lze zakoupit jen při sepsání cestovní smlouvy, ne dodatečně.

V této destinaci se bude delegát CK RIVIERA TOUR účastnit tohoto fakultativního výletu (výlet je za příplatek):

TALLINN 01 -SKANZEN  -Cca 6 hodin, včetně oběda. Užijte si tento den, jak z autobusu, tak pěšky. Začneme procházkou do starého města, kde uvidíme hrad Toompea, nyní sídlo parlamentu, navštívíme ruský ortodoxní kostel Alexandra Nevského a gotický kostel. Potěšíme se úžasným výhledem na Lower town – což je část Tallinu. V Lower townu si projdeme Radnici, lékárnu z 15. století a mnoho dalšího. Po typickém estonském obědě si užijeme nakupování a podíváme se do skanzenu na architekturu z 18. až 19. století. Delegát se v této destinaci účastní fakultativního výletu. Výlet je v anglickém, nebo ruském jazyce.

V případě Vašeho zájmu si výlet můžete fakultativní výlet zakoupit za zvýhodněnou cenu 2.790 Kč při rezervaci zájezdu. (Katalogová cena výletu 3.390 Kč)

7.den: 07.00-19.00 Rusko-St.Petersburg 

Petrohrad je s téměř 5 miliony obyvatel druhé největší město Ruska a z měst nad milión obyvatel je nejsevernější na světě. Leží v severozápadní části Ruska při ústí řeky Něvy do Finského zálivu, který je součástí Baltského moře. Vzhledem k imigračnímu řízení (nutné vízum) a náročnosti destinace se delegát bude účastnit fakultativního výletu MSC, kde bude Vaší pomocnou rukou na tomto výletu-ne průvodcem, ani překladatelem! Pozor, lze zakoupit jen při sepsání cestovní smlouvy, ne dodatečně. Zakoupením výletu nemusíte vyřizovat vízum.

V této destinaci se bude delegát CK RIVIERA TOUR účastnit tohoto fakultativního výletu (výlet je za příplatek):

ST.PETERSBURG 01- DVORY – celodenní výlet. Po opuštění přístavu se zúčastníme fascinující vyhlídkové jízdy po tomto důležitém ruském městě. Podíváme se na klíčové atrakce, pak zastavíme, abychom si udělali foto před kostelem Našeho Spasitele na prolité krvi, katedrála nazývaná “Prolitou krví”. Naše exkurze dále pokračuje kolem známé Nevsky Prospective do katedrály Sv. Isaaca, kde se podíváme dovnitř. Po navštívení katedrály nás čeká oběd v podání typické ruské kuchyně. Pak po hodinové jízdě dorazíme do známých Petrových dvorů – jedno z oblíbených letních sídel cara se svým divokým parkem, fontánami a stříhanými zahradami. Delegát se v této destinaci účastní fakultativního výletu. Výlet je v anglickém, nebo ruském jazyce.

V případě Vašeho zájmu si výlet můžete fakultativní výlet zakoupit za zvýhodněnou cenu 3.890 Kč při rezervaci zájezdu. (Katalogová cena výletu 4.490 Kč)

8.den  Plavba na moři 

9.den: 10.00  Německo-Kiel 

Ráno snídaně a po vylodění odjezd z přístavu do ČR. V ceně zpáteční přepravy jsou dvě teplé svačinky na cestu, káva, čaj, cappuccino a čokoláda.

10.den: Příjezd do ČR  Dle dopravní situace příjezd do ČR, Brno cca 02.00 hodin

Cena zájezdu zahrnuje

*poznávací plavbu v daném termínu a lodi MSC

*ubytovaní ve vnitřní kajutě kategorie BELLA

*plnou penzi po celou dobu pobytu na lodi

*nápoje z nápojových automatů v bufetové restauraci

*přístavní taxy a portýrské služby při nalodění a vylodění

*každodenní úklid kajuty

*kapitanský gala večer a gala cocktail

*pojištění proti úpadku CK

*animační a zabavné programy na lodi

*divadla, bazény, viřivky, pool servis

*autobusovou přepravu do přístavu a zpět

*technického delegáta CK RIVIERA TOUR na palubě lodi

Cena zájezdu nezahrnuje

*fakultativní výlety plavební společnosti

*servisní poplatek MSC Cruises 10 Eur/os/noc

*nápoje, alkoholické nápoje a nadstandardní služby za

  příplatek (sauny, masáže, 4D kino….)

*transfery plavební společnosti v přístavech

Pořadatel plavby

MSC CROCIERE S.A.,Avenue Eugene Pittard 40,Geneva,Switzerland


Za příplatek nabízíme

*cestovní a zdravotní pojištění B50 od 520,-Kč/os

*možnost úhrady servisní taxy předem

*kajuty venkovní, balkonové…za příplatek

*nápojové balíčky a pakety Allegrissimo

*internet.balíčky, photo balíčky a balíčky pro radost

*rezervace míst v buse -  příplatek 100 Kč/os

*fakultativní výlet MSC TALLINN  

*fakultativní výlet MSC PETERSBURG   

*fakultativní výlety s delegátem

Něco v ceně navíc

Poukaz na večeři pro dvě osoby od CK RIVIERA TOUR v restauraci NA FORMANCE

Na Vaši žádost Vám rádi zajistíme:

  • cestovní a zdravotní pojištění včetně storna
  • členství v klubu MSC CRUISES
  • po návratu z plavby můžete požádat o členství MSC CLUBU a čerpat tak výhody členství na dalších plavbách

Na čem brázdíme oceány

MSC Preziosa

Čtvrtá loď třídy Fantasia. Kombinuje středomořský styl a způsob života s luxusním designem a pečlivým řemeslným zpracováním každého detailu.        



























Délka: 333 mKapacita: 4345 osob

Více o této lodiCelá flotila MSC

Co o naší plavbě říkají naši spokojení mořeplavci?

Rodina

Děkujeme za super dovolenou. To co pro nás děláte aby jsme si vše užili. Doslova nás rozmazlujete. Kdo nezažil, nepochopí chválu těch kteří se s vámi vydají na plavbu. Je to potřeba zažít. Pak p...

Přečíst celé

Senior

Byla jsem s Vaší společností na plavbě poprvé a určitě ne naposledy. Plavba se mi moc líbila, delegátka Katka byla perfektní, vždy ochotná poradit, vše měla dobře zorganizované, byla vždy dobře při...

Přečíst celé

Pár

Moje milá Riviero!Temito slovy uváděla Kateřina Barosova naše setkání .Tato delegátky byla úžasná.Mila,usměvavý,erudovana,s každou situaci i nepříjemnou si dokázala poradit.Cela plavba byla úžasná ...

Přečíst celé

Další reference

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme