Litujeme, ale tato plavba již není dostupná.

Rádi Vám ovšem nabídneme podobné

Zobrazit další plavby

942 SEVERNÍ EVROPA A ANGLIE - vyprodáno ! Děkujeme za Vaše objednávky

Popis

Poznejte s námi krásy severní Evropy a Anglie.

Příplatek za 3. nebo 4. osobu na společné kajutě od 39.990 kč/na osobu.

S dopravou a delegátem
Katalogové číslo: 942
Cena 56 990 Kč€2 188
Akční cena 46 990 Kč€1 804
s dopravou do přístavu a delegátem
Cena pro (do 11 let) 5 990 Kč€230
Cena pro (od 12 do 17 let) 9 990 Kč€383
Vyprodáno
Váš delegátPavel Číž

Kajuty

Kde budete spát?

Itineář

Program plavby

Program zájezdu

1.den: Odjezd z ČR do přístavu

Odjezd autobusem CK RIVIERA TOUR do přístavu. V ceně dopravy je studená večeře, teplá snídaně, káva, čaj, cappuccino nebo čokoláda se šlehačkou. Nástupní místa: Vsetín-Nový Jičín-Frýdek Místek-Ostrava-Hranice-Olomouc-Prostějov-Vyškov-Brno-Jihlava-Humpolec-Praha-Petrovice.

2.den: 10.00-20.00  Německo-Hamburg - nalodění

V dopoledních hodinách přijedeme do přístavu. Následuje procedura odbavení a nástup na loď, ubytování, bezpečnostní cvičení, prohlídka lodi s delegátem a osobní volno. Neopakovatelným zážitkem je první vyplutí z přístavu. V podvečerních hodinách nás čeká první servírovaná večeře o několika chodech, která pro vás bude opravdovým gurmánským zážitkem. Ve večerních hodinách zavítáme do lodního divadla na estrádní program a pokud zůstane ještě dost síly, půjdeme se bavit s animátory.

3.den: Plavba na moři

Relaxujeme, odpočíváme, plujeme na moři.

4.den: 08.00-20.00 Southampton-Anglie 

Je samostatná správní jednotka na jižním pobřeží Anglie. Je nejbližším velkým městem poblíž oblasti New Forest a nachází se asi v polovině vzdálenosti mezi Portsmouthem a Bournemouthem. Southampton je centrem konurbace neoficiálně označované jako Greater Southampton. Je to hlavně univerzitním městem. Můžete se s námi vydat krásnými uličkami do místního kostelíka, navštívit muzeum Titaniku, který právě z tohoto města vyplouval, nebo si vychutnat den v některém z místních Pubů.

5.den: 07.00-20.00  Le Havre - Francie  

Le Havre je francouzské přístavní město v departementu Seine-Maritime v Normandii. Město leží na pravém břehu Seiny při jejím ústí do moře. Město Le Havre je vstupní branou do Normandie a také do hlavního města Paříže z Atlantského oceánu. Město z 16. století bylo sice při 2. světové válce zničeno, ale díky přestavbě podle Auguste Perret je dnes zapsané na seznamu dědictví UNESCO za výjimečnou rekonstrukci jednoty a celistvosti. V destinaci doporučujeme výlet do Paříže s MSC CRUISES.

6.den: Plavba na moři  

Den na moři je vhodnou příležitostí na odpočinek, relax, posezení s přáteli u drinku, nebo přečtení knížky.

7.den: 09.00-17.00 La Coruna- Španělsko  

Mezi nejvýznamnější památky ve městě La Coruña patří Herkulova věž (Torre de Hércules ), nejstarší dosud činný maják na světě, nebo pevnost San Anton (Castillo San Anton). Hojně navštěvované jsou také kapitulní románský kostel P. Marie, kostel Santiago a krásné romantické zahrady Xardín de San Carlos. Zajímavé je také náměstí María Pita, kterému dominuje místní radnice. Všechny tato místa navštívíte společně s naším delegátem.

8.den: 09.00-18.00 Bilbao- Španělsko  

Je největší město v Baskicku a leží v Biskajském zálivu na řece Nervión. Světoznámou stavbou, která proslavila celé město, je postmoderní Guggenheimovo muzeum od Franka Gehryho z roku 1997. V Bilbau se také nachází gotická katedrála ze 14. století a řada dalších sakrálních staveb a památek, jako například Katedrála sv. Jakubaze 14. až 15. Století, která stojí na místě původního kostelíka poustevníků. Od katedrály vedou úzké uličky s měšťanskými domy z 15.-19.století, plné barů a restaurací, a schodiště, při němž je situováno Archeologické muzeum. Výtahem ze stanice metra lze vyjet vzhůru na vyhlídku, ke hřbitovu a dalšímu poutnímu chrámu Chrám Panny Marie de Begoňa nebo severně od katedrály se rozkládá čtvercové náměstí Plaza Nueva s podloubími, vystavěné okolo roku 1830.

9.den: 08.00-17.00 Le Verdon sur Mer- Francie

je nejseverněji položené město v Landes de Gascogne. V roce 1717 - 1723, zde byla postavena kaple Panny Marie Bolestné pro prosby o duchovní pomoc námořníkům. Její stavba byla financována z odvodů na lodích (vyhláška Královské rady z 1712).  Tato kaple byla odsvěcena a během revoluce sloužila jako bydlení pro úředníky, kteří obsadili  pevnost v Pointe de Grave. Dnes je tato památka jedna z nejdůležitějších v celém okolí. Delegát se zúčastní fakultativního výletu MSC. Výlet je nutné objednat při podpisu smlouvy. (LE VERDON - v době vydání katalogů nejsou výlety k dispozici. Výlet s delegátem zašleme klinetům před odjezdem na plavbu.)

10.den: Plavba na moři

11.den: 14.00-23:59  Amserdam-Holandsko

je malebné město na řece Amstel proslulé kanály, galeriemi s obrazy nejslavnějších mistrů a kosmopolitní atmosférou. Je jednou z nejnavštěvovanějších evropských metropolí. Turisté z celého světa sem přijíždějí, aby viděli díla Vincenta van Gogha, aby si prohlédli paláce na kanálech, nebo aby ochutnali herynky a nizozemské sýry. V šedesátých letech se Amsterdam stal místem bujarého dovádění "dětí květin" a centrem alternativního životního stylu. Budeme příjemné překvapeni, když zjistíme, že Holandané umějí dobře anglicky a že se s námi rádi dají do řeči.

12.den: 00:00-04.30  Amserdam-Holandsko

13.den: 09.00-Hamburg -  Vylodění a odjezd do ČR  

Ráno snídaně a po vylodění odjezd z přístavu do ČR. V ceně zpáteční přepravy jsou dvě teplé svačinky na cestu, káva, čaj, cappuccino a čokoláda.

14.den: Příjezd do ČR  

Příjezd do ČR, dle aktuální dopravní situace, Brno cca 02.00

Cena zájezdu zahrnuje

*poznávací plavbu v daném termínu a lodi MSC

*ubytovaní ve vnitřní kajutě kategorie BELLA

*plnou penzi po celou dobu pobytu na lodi

*nápoje z nápojových automatů v bufetové restauraci

*přístavní taxy a portýrské služby při nalodění a vylodění

*každodenní úklid kajuty

*kapitanský gala večer a gala cocktail

*pojištění proti úpadku CK

*animační a zabavné programy na lodi

*divadla, bazény, viřivky, pool servis

*autobusovou přepravu do přístavu a zpět

*technického delegáta CK RIVIERA TOUR na palubě lodi

Cena zájezdu nezahrnuje

*fakultativní výlety plavební společnosti

*servisní poplatek MSC Cruises 10 Eur/os/noc

*nápoje, alkoholické nápoje a nadstandardní služby za

  příplatek (sauny, masáže, 4D kino….)

*transfery plavební společnosti v přístavech

Pořadatel plavby

MSC CROCIERE S.A.,Avenue Eugene Pittard 40,Geneva,Switzerland


Za příplatek nabízíme

Za příplatek Vám nabízíme:

*cestovní a zdravotní pojištění B50 od 790,-Kč/os

*možnost úhrady servisní taxy předem

*kajuty venkovní, balkonové…za příplatek

*nápojové balíčky a pakety Allegrissimo

*internet.balíčky, photo balíčky a balíčky pro radost

*rezervace míst v buse -  příplatek 100 Kč/os

*fakultativní výlet MSC LE VERDON

*fakultativní výlety s delegátem

Něco v ceně navíc

Poukaz na večeři pro dvě osoby od CK RIVIERA TOUR v restauraci NA FORMANCE

Na Vaši žádost Vám rádi zajistíme:

  • cestovní a zdravotní pojištění včetně storna
  • členství v klubu MSC CRUISES
  • po návratu z plavby můžete požádat o členství MSC CLUBU a čerpat tak výhody členství na dalších plavbách

Na čem brázdíme oceány

MSC Magnifica

MSC MAGNIFICA mistrně kombinuje uvolněnou vytříbenost této třídy lodí a přináší cestujícím to nejlepší ke strávení příjemné dovolené. Tato loď je příjemným kompromisem mezi ***** loďmi, ze kterých čiší luxusní design a úžasnou pohodovou až rodinnou atmosférou lodí ***. Samozřejmostí u této lodě je zasouvací střecha na horní palubě, která zpříjemní pobyt v případě špatného počasí. Těšit se můžete na pět gurmánských restaurací podávající pokrmy z celého světa. Ve dvanácti desingových barech si můžete užít plavbu klidně společně i se svými dětmi a novými přáteli. Zcela jistě oceníte pohodu a relax v MSC AUREA SPA, využít lze sportovní aktivity, kadeřníka, sauny a další nabízené služby. MSC MAGNIFICA- velkolepá, si své jméno zcela jistě zaslouží. 

Délka: 251 mKapacita: 2069 osob

Více o této lodiCelá flotila MSC

Co o naší plavbě říkají naši spokojení mořeplavci?

Rodina

Děkuji za klidné prožití dovolené. Řidiči a autobus naprosto bez problémů. Služby delegátky v destinacích jsme nevyužily, ale z ohlasu spolucestujících byla dobře připravena - co jsme využily bylo...

Přečíst celé

Pár

Krásná, pohodová dovolená kde se o vás stará velmi příjemný personál, luxusní prostředí i jídlo a s velmi milou a vstrícnou delegátkou která vnesla do naší dovolené pohodu, klid, legraci a byla vžd...

Přečíst celé

Další reference

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme

CESTUJTE BEZ RIZIKA - CK RIVIERA TOUR je řádně pojištěna proti úpadku u pojišťovny SLAVIA. Investice do Vaší dovolené je u nás v bezpečí.CESTUJTE BEZ RIZIKA – CK je řádně pojištěnaVíce