Litujeme, ale tato plavba již není dostupná.

Rádi Vám ovšem nabídneme podobné

Zobrazit další plavby

970 SKOTSKO - IRSKO - ANGLIE-jen na ověření!

Popis

Poznejte s námi krásy Skotska, Irska a Anglie.

Příplatek za 3. nebo 4. osobu na společné kajutě od 35.990 kč/na osobu.

S dopravou a delegátem
Katalogové číslo: 970
Cena 51 990 Kč€2 165
Akční cena 40 990 Kč€1 707
s dopravou do přístavu a delegátem
Cena pro (do 11 let) 5 990 Kč€249
Cena pro (od 12 do 17 let) 9 990 Kč€416
Vyprodáno
Váš delegátBc.Katka Barošová

Kajuty

Kde budete spát?

Itineář

Program plavby

Program zájezdu

1.den: Odjezd z ČR do přístavu

Odjezd autobusem CK RIVIERA TOUR do přístavu. V ceně dopravy je studená večeře, teplá snídaně, káva, čaj, cappuccino nebo čokoláda se šlehačkou. Nástupní místa: Vsetín-Nový Jičín-Frýdek Místek-Ostrava-Hranice-Olomouc-Prostějov-Vyškov-Brno-Jihlava-Humpolec-Praha-Petrovice.

2.den: 09.00-16.00  Německo-Hamburg – nalodění 06:00 - 20:00

V dopoledních hodinách přijedeme do přístavu. Následuje procedura odbavení a nástup na loď, ubytování, bezpečnostní cvičení, prohlídka lodi s delegátem a osobní volno. Neopakovatelným zážitkem je první vyplutí z přístavu. V podvečerních hodinách nás čeká první servírovaná večeře o několika chodech, která pro vás bude opravdovým gurmánským zážitkem. Ve večerních hodinách zavítáme do lodního divadla na estrádní program, a pokud zůstane ještě dost síly, půjdeme se bavit s animátory.

3.den:  Plavba na moři

Den na moři je vhodnou příležitostí na odpočinek, relax, posezení s přáteli u drinku, nebo přečtení knížky.

4.den:  Southampton-Anglie  08:00-20:00

Southampton je samostatná správní jednotka na jižním pobřeží Anglie. Je nejbližším velkým městem poblíž oblasti New Forest a nachází se asi v polovině vzdálenosti mezi Portsmouthem a Bournemouthem. Southampton je centrem konurbace neoficiálně označované jako Greater Southampton. Je hlavně univerzitním městem. Můžete se s námi vydat krásnými uličkami do místního kostelíka, navštívit muzeum Titaniku, který právě z tohoto města vyplouval, nebo si vychutnat den v některém z místních pubů.

5.den:  Plavba na moři

6.den:  Cork- Irsko   08:00 – 17:00

je druhé největší město Irské republiky. Název města je odvozen od irského slova corcach, což v překladu znamená bažinaté místo. Historické jádro města se rozkládá na ostrově mezi dvěma rameny řeky Lee, nedaleko jejího ústí do moře. Cork i jeho okolí nabízí návštěvníkům vše, od keltské historie a tradic,  přes kulturní akce, nebo golf, až po úchvatné přírodní scenérie. Hrabství Cork má také přezdívku hrabství rebelů a obyvatelé Corku jej sami považují za skutečné hlavní město Irska. Cork byl původně mnišská osada založená v 6. století sv. Finbarrem. Delegát se učastní fakultativního výletu MSC. Výlet je nutné objednat při podpisu smlouvy.

V této destinaci se bude delegát CK RIVIERA TOUR účastnit tohoto fakultativního výletu (výlet je za příplatek):

Vaše návštěva do lihovaru Old Jameson / Old Midleton začíná audiovizuální prezentací o historii a výrobě irské whisky s následnou prohlídkou palírny a dalších historických budov jako jsou Heritage Centre. Během prohlídky uvidítě několik artefaktů jako jsou fotografie a skvělé obnovené stroje. Během návštěvy palírny Old Midleton budete mít čas na prohlídku obchodu se suvenýry s možnosti koupi irské whisky. Upozornění: Prohlídka palírny je rozsáhla a zahrnuje stoupání po schodech (35 schodů).

V případě Vašeho zájmu si výlet můžete fakultativní výlet zakoupit za zvýhodněnou cenu 2.190 Kč při rezervaci zájezdu. (Katalogová cena výletu 2.790 Kč) 

7.den:  Dublin-Irsko   04:00 – 22:30

Hlavní město Irské republiky je největším a nejvíce kosmopolitním městem ostrova. V Dublinu žije čtvrtina obyvatel země. Georgiánská architektura,příjemné atmosféře, kterou vyjadřuje zavedený pojem „craic" – cosi jako zábava, radost. Stále rostoucí počet barů, kaváren, restaurací a klubů město oživuje a proslulý je i dublinský noční život. Dublin má pěknou polohu na břehu zátoky Dublin Bay nedaleko pohoří Wicklow Mountains. Dublin městem parků, podíl zeleně na kilometr čtvereční je tady vyšší než v jakékoliv jiné evropské metropoli. Místní stadion Croke Park je co do kapacity čtvrtý největší v Evropě a je dějištěm Gaelských her. V Dublinu své sídlo např. Microsoft, Google, Yahoo!, Facebook, eBay či Pfizer, stejně tak většina celosvětově největších bank. Samozřejmě tady už od roku 1759 sídlí také pivovar Guinness. Delegát se zúčastní fakultativního výletu MSC. Výlet je nutné objednat při podpisu smlouvy.

V této destinaci se bude delegát CK RIVIERA TOUR účastnit tohoto fakultativního výletu (výlet je za příplatek):

Po krátké panoramatické jízdě přes město Dublin budete pokračovat na klidný irský venkov do malebného prostředí kláštěrních ruin Glendalough. Po prohlídce zamíříte na jih na horu Wicklow, kde si můžete vychutnat nádherný výhled na tmavě zelené soutěsky a klidnou krajinu irského venkova. Dále pokračujete do hrabství Wicklow, které je právem nazývána „Zahrada Irska“, kde si můžete vychutnat dechberoucí pohled na neustále se měnící scénerie. Pohltí Vás zde klášterní atmosféra Glendalough, která je uprostřed klidné krajiny vysoko v kopcích s výhledem na dvě jezírka. Dříve zde bylo také jedno z největších irských poutních míst až do poloviny 19 století. Po návštěvě Glendalough se budete vracet do Dublinu přes horu Wicklow. Upozornění: Prohlídka není vhodná pro osoby s pohybovými problémy nebo na vozíku.

V případě Vašeho zájmu si výlet můžete fakultativní výlet zakoupit za zvýhodněnou cenu 2.190 Kč při rezervaci zájezdu. (Katalogová cena výletu 2.990 Kč) 

8.den:  Greenock  10:30 – 20:30

Město, které se nachází na západě Skotska. Sídlí zde fotbalový klub Greenock Morton FC, který hraje v současnosti v druhé nejvyšší skotské soutěži. Grenock byl založen skotským Baronem  v roce 1296 jako sídlo feudálního baronství. Skotské reformace z roku 1560 měly za následek vybudování města a místní infrastuktury a následně i rozmachu města. Dnes je toto město velmi významným městem s neopakovatelnou skotskou atmosférou a zachování místní architektury a tradic. Delegát se zúčastní fakultativního výletu MSC. Výlet je nutné objednat při podpisu smlouvy. 

V této destinaci se bude delegát CK RIVIERA TOUR účastnit tohoto fakultativního výletu (výlet je za příplatek):

Jakákoli návštěva Skotska by měla zahrnout nějaký čas strávený na krásách skotských scenérií.  Začátek Vaší cesty je na východ přes řeku Clyde až k Lochneskému jezeru, které je největší sladkovodní skotské jezero. Další zastávka bude v malebné vesnici Luss. Budete mít volný čas na procházku podel břehu jezera, nebo si zajít na tradiční drink ve skotské hospodě. Další zastávka je na vyhlídce „Rest and Be Thankful“ odkud budete mít nádherný výhled na skotskou krajinu. Při zpáteční cestě pojedete kolem Loch Fyne, Loch Rock a Holy Loch. 

V případě Vašeho zájmu si výlet můžete fakultativní výlet zakoupit za zvýhodněnou cenu 1.690 Kč při rezervaci zájezdu. (Katalogová cena výletu 2.290 Kč) 

9.den: Plavba na moři

10.den:  Invergordon 08:00 – 20:00

Město je dobře známé  po Invergordonské vzpouře v roce  1931. V poslední době se také stalo známé pro opravy ropných plošin. Pro řadu let Invergordon byl producentem hliníku až do roku 1981, kdy se zavřely doly. V současné době přístav navštěvuje mnoho velkých výletních lodí, protože hluboká voda přístavu toto umožňuje. Delegát se zúčastní fakultativního výletu MSC. Výlet je nutné objednat při podpisu smlouvy.

V této destinaci se bude delegát CK RIVIERA TOUR účastnit tohoto fakultativního výletu (výlet je za příplatek):

Krátká jízda severně přes vesnici Tain přimo do palírny v Glenmorangie. Lihovar se zabývá výrobou své vysoce hodnocené whisky od 19 století a jejich značka se prodává globálně po celém světě. Umění jemné destilace se dědí z generace na generaci místních rodin, které tvoří specializovanou pracovní sílu. Prohlídka Vás seznámí s každým krokem procesu destilace. Další úsek prohlídky Vás zavede přes Dornoch Firth z 12. Století, kde se nachází Royal Dornoch. Oblíbený resort, který je obklopený písečnými dunami a mimořadně slunečným podnebím se může pochlubit solidními Edwardian hotely s hojnou zelení, golfovým hřištěm a písečnou pláží. Městské nejstarší budovy zahrnují impozantní katedrálu a prostorná náměstí.

V případě Vašeho zájmu si výlet můžete fakultativní výlet zakoupit za zvýhodněnou cenu 1.790 Kč při rezervaci zájezdu. (Katalogová cena výletu 2.190 Kč) 

11.den: Plavba na moři

Nevystupujeme,opočíváme a relaxujeme.

12.den: 09.00-  Německo-Hamburg-vylodění a odjezd do ČR  

Ráno snídaně a po vylodění odjezd z přístavu do ČR. V ceně zpáteční přepravy jsou dvě teplé svačinky na cestu, káva, čaj, cappuccino a čokoláda.

13.den: Příjezd do ČR  

Příjezd do ČR, dle aktuální dopravní situace, Brno cca 01.00 hod

Cena zájezdu zahrnuje

*poznávací plavbu v daném termínu a lodi MSC

*ubytovaní ve vnitřní kajutě kategorie BELLA

*plnou penzi po celou dobu pobytu na lodi

*nápoje z nápojových automatů v bufetové restauraci

*přístavní taxy a portýrské služby při nalodění a vylodění

*každodenní úklid kajuty

*kapitanský gala večer a gala cocktail

*pojištění proti úpadku CK

*animační a zabavné programy na lodi

*divadla, bazény, viřivky, pool servis

*autobusovou přepravu do přístavu a zpět

*technického delegáta CK RIVIERA TOUR na palubě lodi

Cena zájezdu nezahrnuje

*fakultativní výlety plavební společnosti

*servisní poplatek MSC Cruises 10 Eur/os/noc

*nápoje, alkoholické nápoje a nadstandardní služby za

  příplatek (sauny, masáže, 4D kino….)

*transfery plavební společnosti v přístavech

Pořadatel plavby

MSC CROCIERE S.A.,Avenue Eugene Pittard 40,Geneva,Switzerland


Za příplatek nabízíme

*cestovní a zdravotní pojištění B50 od 790,-Kč/os

*možnost úhrady servisní taxy předem

*kajuty venkovní, balkonové…za příplatek

*nápojové balíčky a pakety Allegrissimo

*internet.balíčky, photo balíčky a balíčky pro radost

*rezervace míst v buse -  příplatek 100 Kč/os

*fakultativní výlet Cork, Dublin, Grenock, Invergordon   

*fakultativní výlety s delegátem

Něco v ceně navíc

Poukaz na večeři pro dvě osoby od CK RIVIERA TOUR v restauraci NA FORMANCE

Na Vaši žádost Vám rádi zajistíme:

  • cestovní a zdravotní pojištění včetně storna
  • členství v klubu MSC CRUISES
  • po návratu z plavby můžete požádat o členství MSC CLUBU a čerpat tak výhody členství na dalších plavbách

Na čem brázdíme oceány

MSC Meraviglia

První loď třídy Meraviglia. Je kombinací dokonalé technologie, designu, komfortu a praktičnosti a v neposlední řadě také lásky k moři.             


Délka: 316 mKapacita: 5386 osob

Více o této lodiCelá flotila MSC

Co o naší plavbě říkají naši spokojení mořeplavci?

Rodina

Island a Skotsko s Rivierou Tour a Katkou Barošovou je opravdu jiná dovolená! Je vhodné ponechat čas na doznění silných dojmů. Děkuji proto Katce za fotogalerii našich zážitků ze Severu, která uk...

Přečíst celé

Pár

Milá Riviero, moc děkujeme za nejlepší dovolenou, která pro nás byla zároveň svatební cestou. Vše bylo naprosto dokonalé, od cesty autobusem, které jsem se trochu obávala (dlouhá jízda atd.), přes...

Přečíst celé

Další reference

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme