Litujeme, ale tato plavba již není dostupná.

Rádi Vám ovšem nabídneme podobné

Zobrazit další plavby

900 KUBA A KARIBIK - vyprodáno,děkujeme Vám

Popis

Poznejte Kubu a její hlavní město Havanu, její architektonické památky, latinskoamerické tance místních obyvatel, seznamte se s výrobou kubánských doutníků. Dostanete se na ostrov Isla De Roatan, takový kousek ráje na zemi, s nádherným podmořským světem. A mnoho dalšího. Užijte si exotiku s námi.

Poznámka: 3. nebo 4. osoba na společné kajutě nelze pro tuhle plavbu.

Letenka v ceně
S dopravou a delegátem
Katalogové číslo: 900
Cena 55 990 Kč€2 332
Akční cena 42 990 Kč€1 790
s dopravou do přístavu a delegátem
Cena pro (do 11 let) 29 990 Kč€1 249
Cena pro (od 12 do 17 let) 33 990 Kč€1 416
Vyprodáno
Váš delegátBc.Katka Barošová

Kajuty

Kde budete spát?

Itineář

Program plavby

Program zájezdu

1.den VÍDEŃ-ODJEZD

Dopoledne sraz všech klientů na letišti Vídeň a odlet do Havany linkovou leteckou přepravou (PŘÍMÝM LETEM). Ve večerních hodinách přílet do Havany a transfer do přístavu. Transfer do přístavu je v ceně zájezdu. Následuje nalodění, ubytovaní, bezpečnostní cvičení, prohlídka lodi a první večeře. Po večeři možnost návštěvy večerní Havany, popř. pokud máte rádi latinskoamerické tance, doporučujeme návštěvu TROPICANA CABARET. Cabaret Tropicana je pestrým kulturním vystoupením s nealkoholickými a alkoholickými nápoji, plným hudby, tance a krásných tanečnic a tanečníků.

2. den HAVANA 00.00-23.55

Havana, nebo také La Habana je hlavní město Kuby. Nachazí se v severozápadní části ostrova u pobřeží Karibského moře. V Havaně žije přibližně 2,2 milionu obyvatel a je tak největším kubánským městem. Město bývá často přezdívano jako Paříž Karibiku a Stará Havana je zařazena na seznamu Světového dědictví UNESCO. Havanu založil v roce 1515 španělský conquistador Diego Velazquez de Cuellar původně jako pevnost, která sloužila jako základna pro další dobyvatelské výpravy. Největší prosperity dosáhla Havana v 18. a 19. století, kdy také vzniklo velké množství architektonických památek. V první polovině 20. století mířili do Havany tisícovky amerických turistů. Obrat nastal v roce 1961 po nástupu Fidela Castra k moci, kdy se také začalo s budovaním moderních budov. V dnešní době pracuje město na obnově a rekonstrukci významných památek a hlavních turistických cílů. Zavítat můžete na fakultativní výlet do kubánských továren na výrobu doutníků Fabrica de Tabacos Partagas, dále pak ke Capitolio Nacional velmi připomínajicího Capitol z amerického Washingtonu DC, nebo na vyhlášenou promenádu Malecon proslavenou především úchvatnými výhledy na západ slunce. Delegát se tento den bude účastnit fakultativního výletu s MSC CRUISES.

V této destinaci se bude delegát CK RIVIERA TOUR účastnit tohoto fakultativního výletu (výlet je za příplatek):

Výlet do nádherné krajiny v údolí Viňales, úrodné oblasti, kde se pěstují plodiny jako je třeba tabák. Jízdou přes úchvatné scenérie začínáte v provincii Pinar del Rio, kde je místní a zároveň největší továrna na tabák ve městě. Při návštěvě továrny zjistíte, jak se rolují nejznámější kubánské doutníky Habanos a budete mít možnost uvidět tabákové pole. Další zastávka na cestě, je na vyhlídce v Los Jazmines. Po cestě zpátky budete mít panoramatický pohled na vesnici Viňales včetně zastávky v údolí Dos Hermanas, kde budete mít šanci vidět nástěnné malby, které zdobí skalní stěny. Navštívite místní restauraci a vychutnate si typický kreolský oběd.   

V případě Vašeho zájmu si výlet můžete fakultativní výlet zakoupit za zvýhodněnou cenu 3.490 Kč při rezervaci zájezdu. (Katalogová cena výletu 3.990 Kč) 

3. den PLAVBA NA MOŘI

Po náročných dnech poznávání Kuby je třeba čas na odpočinek. Využijeme tedy pohostinnosti lodní společnosti, budeme vychutnávat koktejly, drinky a sluníčko.

4. den BELIZE CITY 08:00-17:00

Sedmdesátitisícové moderní město s bohatou koloniální historií. Jednou z atrakcí, kterou zde můžete navštívit, je budova nového muzea či turistická vesnice. Nedaleko města se nachází nádherné laguny, na nichž se můžete směle prohánět na kanoi a obdivovat divokou přírodu, nebo si třeba zarybařit. Potápění na korálovém útesu je opravdu nevšední zážitek. Je ovšem potřeba se k němu dostat lodí, vyplatí se najmout si člun i s místním průvodcem. Zajímavá je také procházka džunglí v Blue Hole National Park, který leží v pohoří Maya Mountains hned vedle silnice Hummingbird Highway. V džungli je ukryté sladkovodní jezero, ve kterém je velmi přijemnéěse vykoupat.

V této destinaci se bude delegát CK RIVIERA TOUR účastnit tohoto fakultativního výletu (výlet je za příplatek):

Prozkoumejte Belize City jeho barevné památky, historii  na vozíku pod širým nebem. Váš průvodce Vám poví bohatou historii a kulturní rozmanitost této bývalé britské kolonie. Budete cestovat do centra přes staré městské části. Úzké uličky jsou lemovány kuriozními  malými obchůdky a hotely. Vychutnejte si ukázkovou koloniální architekturu. Vydáte se na kontrastní cestu městských částí, od domu bývalého britského guvernéra, obytných bohatých čtvrtí až po chudé pracovní čtvrti. Uvidíte první anglikánský kostel ve Střední Americe, postavený otroky za použití cihel dovezených obchodními loděmi. Katedrala Sv. Jana byla postavena v roce 1812 a přežila dva hurikány a stala se nejstarší budovou v Belize.

V případě Vašeho zájmu si výlet můžete fakultativní výlet zakoupit za zvýhodněnou cenu 1.190 Kč při rezervaci zájezdu. (Katalogová cena výletu 1.790 Kč) 

5.den ISLA DE ROATAN 08:00-17:00

Celoročně zelený Roatan je překrasný koralový ostrov s písečnými plážemi v bezpečném prostředí Karibského moře. Je ideálním místem pro potápěče, jachtaře, milovníky vodních sportů a koupaní. K ostrovu Roatan denně připlouvají velké cestovní lodě z Floridy při svém putování po karibské oblasti. Roatan je tichý a bezpečný přístav, je to „kousek ráje “ na této planetě. Plavební společnost nabízí nepřeberné možností využití volného času na pláži, nebo v zázemí ostrova. Jsou to beach volejbal, výuka latinskoamerických tanců na pláži, různé soutěže, poznávací výlety, plážové sporty, relaxační masáže, půjčování loděk, kajaků, vodních skůtrů, nabídka pronájmu motorových lodí, prohlídky podmořského života v okolí ostrova z vyletních lodí se skleněným dnem a potápění všeho druhu, včetně kurzů pro začátečníky. Dále se nabízí návštěva zoologické farmy ještěrů Iguanas, terárií s obřími želvami, žraloky a mořskými rybami, vodní show…. Delegát se tento den bude účastnit fakultativního výletu s MSC CRUISES.

V této destinaci se bude delegát CK RIVIERA TOUR účastnit tohoto fakultativního výletu (výlet je za příplatek):

První zastávka bude na panoramatické vyhlídce, odkud si můžete udělat několik snímků z úchvatného výhledu na pobřeží, hory a oceán. Dále pokračujete k The Iguana Hideaway, kde uvidíte nespočet volně žijícíh obrovských leguánů a budete mít možnost je nakrmit,  nebo navštívit malé akvarium. Další zastávka bude v Dixon Cove v oblasti Las Palmas. Zde poplujete 20 minut výletní lodí podél pobřeží a uvidíte tropické mangrové stromy a také druhý největší ponořený vrak ponorky na ostrově. Během výletu je i hudební show, kterou provádí Garifunas – přímí potomci karibských a afrických otroků. Ukážou Vám nejdůležitější tance, z nichž jeden se nazývá Punta. V ceně je bezplatné občerstvení. Poté budete mít přibližně 1 hodinu volného času na krásné pláži, kde můžete využít lehátka, které jsou v ceně.

V případě Vašeho zájmu si výlet můžete fakultativní výlet zakoupit za zvýhodněnou cenu 1.990 Kč při rezervaci zájezdu. (Katalogová cena výletu 2.690 Kč) 

6.den COSTA MAYA 08:00-14:00

je pobřeží v délce cca 130 km, které se táhne jižně od rezervace Sian Kaan až k hranicím s Belize. Desítky kilometrů pláží s prachovým bílým pískem, azurové moře, palmy všech druhů hustě rostoucí na pobřeží a blízkost Mesoamerického útesu s úžasným světem barevných koralů a mořských živočichů, nabízejí jeden s posledních rájů…Costa Maya – neboli Mahahual je bývalá základna mexického námořnictva. Tato malá rybařská vesnička byla jen nedávno objevena turisty a rozvíjející se turistický ruch je vidět na každém kroku. Nádherně dlouhé pláže se sněhobílým pískem a roztroušené ruiny z dob aztecké kultury a podvodní jeskyně ve kterých se mohou nacházet neobjevené poklady.

7.den ISLA DE LA JUVENTUD 09:00-15:00

Vítejte opět na Kubě, vítejte na Ostrově Mládeže.  Je to druhý největší ostrov Kuby a šestý největší ostrov Antil. Ostrov o rozloze 2419 km2 leží asi 65 km jižně od západní části ostrova Kuby v zálivu Batabano. Ostrov je největším z 350 ostrovů souostroví Canarreos. V jeskynním komplexu nedaleko Punta del Este bylo nalezeno dokonce 235 maleb namalovaných původními obyvateli. Pro Evropany byl ostrov objeven během třetí plavby Kryštofa Kolumba v roce 1494. Kolumbus ho pojmenoval La Evangelista a prohlásil ho za španělský. Později byl ostrov známý také jako Isla de Cotorras („ostrov papoušků“) a Isla de Tesoros („ostrov pokladů“).

8.den HAVANA 09:00

V dopolednich hodinách doplujeme opět do Havany. V odpoledních hodinách vylodění a odjezd na letiště.  Delegát se tento den bude účastnit fakultativního výletu s MSC CRUISES.

V této destinaci se bude delegát CK RIVIERA TOUR účastnit tohoto fakultativního výletu (výlet je za příplatek):

HAVANA pokud se chcete naposled podívat do Havany před odletem domů připojte se k nám na tuto prohlídku starého města s dvěma zastávkami na cestě. Opustíte loď a pojedete do staré Havany na příjemnou procházku po Plaza de Armas a náměstí Katedrály. Váš první cíl bude Palacio de Artesania, bývalý koloniální zámek, který se v současné době přeměnil na centrum řemesel. Nachází se zde krásné vnitřní nádvoří s možností si zakoupit suvenýr nebo si vychutnat osvěžující nápoj. Druhá část výletu zahrnuje panoramatickou jízdu podél stavby Capitol, Muzeum revoluce, Národního muzea výtvarného umění a divadla Havany. Zastavíte se v jednom z nejstarších koktejlovém baru ve staré Havaně, kde můžete ochutnat jedno z nejlepších daiquiris vůbec. Váš výlet končí zastávkou na náměstí Revoluce před zpáteční cestou na letiště.

V případě Vašeho zájmu si výlet můžete fakultativní výlet zakoupit za zvýhodněnou cenu 1.890 Kč při rezervaci zájezdu. (Katalogová cena výletu 2.690 Kč) 

Delegát CK RIVIERA TOUR se bude účastnit vybraných fakultativních výletů plavební společnosti MSC CRUISES. Pokud se rozhodnete těchto vyletů účastnit, bude Vám delegát oporou na těchto výletech. Výlety jsou v anglickém jazyce. Delegát nesmí překládat odborný výklad autorizovaného průvodce. Tyto výlety si můžete zakoupit předem. Upozorňujeme, že místní úřady na Kubě vyžadují potvrzení o uzavřeném zdravotním pojištění po celou dobu plavby.

Cena zájezdu zahrnuje

* leteckou linkovou dopravu ve  třídě economy** PŘÍMÝ LET

* letištní taxy a palivové příplatky

* transfery  letiště-přístav-letiště

* poznávací plavbu v daném termínu a lodi MSC

* ubytování ve vnitřní kajutě kategorie BELLA

* plnou penzi po celou dobu pobytu na lodi

* přístavní taxy, portýrské služby při nalodění

* každodenní úklid kajuty

* kapitánský gala večer, gala cocktail

* pojištění proti úpadku CK,delegáta CK

* animační a zábavné programy na lodi 

* divadla, bazény, vířivky, pool servis

Cena zájezdu nezahrnuje

* fakultativní výlety plavební společnosti

* servisní poplatek MSC Cruises 13 USD/os/noc    

* transfery plavební společnosti v přístavech

* nápoje, alkoholické nápoje a nadstandardní služby   

*  víza na Kubu- vyřídíme za poplatek 950,-Kč

    za příplatek (sauny, masáže,4D kino….)

Pořadatel plavby

MSC CROCIERE S.A.,Avenue Eugene Pittard 40,Geneva,Switzerland

Upozornění:

**letecká společnost se bude snažit umístit klienty dle ubytování v kajutách, nic méně třída economy tuto službu nezaručuje. V případě, že požadujete sezení vedle sebe, je nutnÉ zvolit vyšší knihovací třídu za příplatek.

Upozorňujeme, že přeprava je zajišťována linkovým letem. Není proto možné změnit jméno osoby anebo zájezd zrušit. Storno poplatek je 100%.


Za příplatek nabízíme

*cestovní a zdravotní pojištění od 1290,-Kč/os

*možnost úhrady servisní taxy předem 

*kajuty venkovní, balkonové…za příplatek

*nápojové balíčky a pakety Allegrissimo

*internet.balíčky, photo balíčky a balíčky pro radost

*FAKULTATIVNÍ VÝLETY S DELEGÁTEM

Něco v ceně navíc

Poukaz na večeři pro dvě osoby od CK RIVIERA TOUR v restauraci NA FORMANCE

Na Vaši žádost Vám rádi zajistíme:

  • cestovní a zdravotní pojištění včetně storna
  • členství v klubu MSC CRUISES
  • po návratu z plavby můžete požádat o členství MSC CLUBU a čerpat tak výhody členství na dalších plavbách

Na čem brázdíme oceány

MSC Armonia

Třetí loď třídy Lirica. Jedna z prvních lodí, která světu představila charakteristickou kombinaci středomořského stylu a průkopnického designu MSC Cruises.      


Délka: 275 mKapacita: 2520 osob

Více o této lodiCelá flotila MSC

Co o naší plavbě říkají naši spokojení mořeplavci?

Rodina

Ahoj Pavle. I my Ti chceme poděkovat za péči, kterou během zájezdu, nám nemluvícím anglicky věnuješ. Hlavně Tvým přispěním se tato bariéra částečně smazává a nemusíme se obávat komplikace z nepoc...

Přečíst celé

Senior

Zájezd MSC Armonia 9.1 - 16.1.2018 Vizuelně i službami na palubě velmi hezký zážitek. Zklamáním výkon delegátky. Na jeden výlet přišla o 50min. později a ani se neomluvila. A to ji jedna účastni...

Přečíst celé

Pár

Touto cestou bychom rádi poděkovali milé Riviéře, za úžasnou dovolenou a další splněný sen, jsme za to moc vděční... Rádi bychom také poděkovali,všem skvělým lidem, které jsme na této plavbě po...

Přečíst celé

Další reference

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme