Litujeme, ale tato plavba již není dostupná.

Rádi Vám ovšem nabídneme podobné

Zobrazit další plavby

902 NAPŘÍČ KARIBIKEM NA NOVÉ MSC SEASIDE | vyprodáno,děkujeme Vám za důvěru!

Popis

Nezapomenutelná dvoutýdenní dovolena v Karibiku, kde se budete cítit jako ve snu a nebudete se chtít vrátit zpět do reality každodenního shonu. Panenské ostrovy, Bahamy, Jamajka, Mexiko, Kajmanské ostrovy, to vše můžete navštívit během své vysněné dovolené a my budeme rádi u toho. K tomu jako bonus budete mít možnost vše prožít na zcela nové luxusní 5* lodi MSC SEASIDE, která Vaši dovolenou jenom podtrhne.

Poznámka: 3. nebo 4. osoba na společné kajutě nelze pro tuhle plavbu.

Projekt nové lodi MSC SEA SIDE -video

MSC SEA SIDE- nová lod na plavbách v Karibiku-video

Mincovní slavnost-SEAVIEW-video


Letenka v ceně
S dopravou a delegátem
Katalogové číslo: 902
Cena 79 990 Kč€3 332
Akční cena 64 990 Kč€2 707
s dopravou do přístavu a delegátem
Cena pro (do 11 let) 35 990 Kč€1 499
Cena pro (od 12 do 17 let) 45 990 Kč€1 915
Vyprodáno
Váš delegátIng.Tereza Františáková

Kajuty

Kde budete spát?

Itineář

Program plavby

Program zájezdu

1. den – Odlet

Svoz transferem RIVIERA TOUR (za příplatek 1090,-Kč) na trase Frýdek Místek – Ostrava – Olomouc – Vyškov - Brno  na letiště Praha. Ráno na letišti sraz celé skupiny, odbavení a odlet do Miami. V podvečer přílet do Miami, imigrační řízení a transfer do *** hotelu, nocleh. Delegát odlétá se skupinou z Prahy. Cestujeme leteckou linkovou přepravou. Večer dle časových dispozic procházka s delegátem po centru Miami, individuální večeře.

2.den- Miami

V dopoleních hodinách po snídani, která je součástí ceny zájezdu, vyrazíme na prohlídku Miami vyhlídkovým busem, kde uvidíme Miami Beach, čtvrt s mrakodrapy, Kubánskou čtvrt a okolí přístavu. Výlet cca 2-3 hodiny. Odpoledne volný program na Miami určený k relaxaci a poznávání. Nocleh. Bez stravy. Ubytování v koloniálním hotelu v Miami Beach, cca 100 m od pláže a 500m od Španělské čtvrti. Před hotelem je obchod a dostupné spojení busem po Miami.

3. den – Miami 09:00-19:00

Snídaně, transfer do přístavu v Miami, nalodění a pozdní oběd. Prohlídka lodi s delegátem. Ubytování a osobní volno. V podvečer bezpečnostní cvičení, slavnostní večeře a vyplutí z Miami. Návštěva večerních estrádních programů v divadle, volná zábava.

4. den: Nassau – Bahamy 08:00 - 15:00

Prvním místem, které Kryštof Kolumbus v Americe objevil, byl právě jeden z ostrovů Bahamského souostroví. V roce 1492 přistál na ostrově San Salvador a prohlásil ho za španělskou državu. Většinu původního obyvatelstva odvezli Španělé jako otroky do zlatých dolů na Kubu a na Haiti, zbytek vymřel. Na počátku 17. století se na ostrově začali usazovat Britové a v roce 1717 se Bahamy staly britskou kolonií. 7. ledna 1964 byla udělena Bahamám samospráva a 10. července 1973 byla vyhlášena nezávislost. Od počátku 80. let 20. století sem přicházejí uprchlíci z Haiti, kteří se snaží uniknout bídě a politickým nepokojům ve své zemi. Nassau je hlavní město a komerční centrum Baham.

5. den: Den na moři

6. den: Charlotte Amalie, United States Virgin Islands - 12:00 - 20:00

Charlotte Amalie je postaven na třech nízkých sopečných ostružinách nazývaných Francouzský Hill, Hill Hill a Government Hill. Charlotte Amalie se nachází na souřadnicích 18 ° 21 na sever a 64 ° 57 západně. Průměrná roční teplota Charlotte Amalie se pohybuje v rozmezí od 24 ° C do 32 ° C a klima má tropické vlhké a suché klima.

Ostrovy pokrývají částečně husté subtropické lesy, částečně tu jsou suché oblasti s kaktusy, na pobřeží se vyskytují i mokřiny s mangrovníky. Mezi zdejší typické rostliny patří různé druhy palem a nádherně barevné bougainvillie a voňavé jasmíny. Ostrovy jsou obklopeny korálovými útesy.

7. den: St. John's, Antigua and Barbuda - 08:00 - 18:00

St. John - přírodní klenot Panenských ostrovů
Ostrov St. John patřící pod Americké Panenské ostrovy leží asi 3 kilometry od sousedního ostrova St. Thomas, od kterého jej odděluje úžina Pillsbury Sound. Malinkatý St. John je považován za přírodní klenot souostroví, dvě třetiny ostrova tvoří Národní park Panenských ostrovů, který byl založen v roce 1956.

Ty nejlepší pláže ostrova najdete na severním pobřeží. Národní park Panenských ostrovů je možné rozdělit na suchozemskou a mořskou část.  Ostrov St. John je známý tím, že se zde provozuje tzv. snuba, což je něco mezi potápěním a šnorchlováním – vzduch je totiž potápěči pumpován nad hladinou. 

8. den: Den na moři

9. den: Den na moři

10. den: Miami – USA 7.00-19.00

11. den: Den na moři

12. den: Ocho Rios – Jamajka 09.00-17.00

JAMAJKA-NO PROBLEM. Tak tento slogan znají asi všichni, kdo navštívili Jamajku. Krásný ostrov plný zeleně, neskutečně pohodoví Jamajčané a neuvěřitelně krásné Jamajčanky. To vše můžete zažít na Jamajce. Přístav Ocho Rios je výborným výchozím bodem pro uskutečnění výletů za poznámím Jamajky. Zažijete tu pravou Jamajku mezi prodejci prodávající suvenýry, pečivo, kokosové peněženky a všudy přítomné DRED-kulichy. Večer na diskotéce je Jamajčanem snad každý.

13. den: Georgetown – Kajmanské ostrovy 8.00-16.00

Pokud hodláte na některé z destinací během plavby lenošit, opalovat se, pít drinky a užívat si moře a sluníčka, tak rozhodně tady. Kajmany jsou jako stvořené pro koupání, šnorchlování, potápění a podobné aktivity.

14. den: Cozumel – Mexiko 10.00-18.00

Tak zde bude těžké rozhodování. Kdo má rád historii, vyrazí na fakultativní výlet s MSC Cruises na krásné ruiny mayské pevnosti a přístavu v jednom s krásnými plážemi okolo. Obrovský kus historie, ale i zajímavostí, nejen mayské kultury. Pokud Vás historie neláká, můžete vyrazit na šnorchlování, plavání s delfíny anebo se potápět s karetami obrovskými-neskutečný zážitek na celý život. Pro náročné a odolné cestovatele doporučujeme v přístavu tzv.TEQUILA TOUR. Tak uvidíme, kolik těchto lahodných a zrádných nápojů zvládnete. Jen nezapomínejte-loď na Vás nikdy nepočká.

15. den: Den na moři

16. den: Nassau – Bahamy 10.00-18.00

17. den: Miami 9.00 -Ráno připlujeme do Miami. Po snídani následuje vylodění, imigrační kontrola a transfer na letiště. Odpoledne odlet do Prahy.

Cena zájezdu zahrnuje

* leteckou linkovou dopravu Praha-MIAMI-Praha

   ve třídě economy** s přestupem

*letištní taxy a palivové příplatky

*transfery letiště-hotel-přístav-letiště

*2x ubytování v *** hotelu na Miami Beach se snídaní

*poznávací plavbu v daném termínu a lodi MSC

*ubytování ve vnitřní kajutě kategorie BELLA

*plnou penzi po celou dobu pobytu na lodi

*přístavní taxy, portýrské služby při nalodění

*každodenní úklid kajuty

*kapitánský gala večer, gala cocktail

*pojištění proti úpadku CK,delegáta CK

*animační a zábavné programy na lodi

*divadla, bazény, vířivky, pool servis

*autobusový výlet v Miami

Cena zájezdu nezahrnuje

*fakultativní výlety plavební společnosti

*servisní poplatek MSC Cruises 13 USD/os/noc    

   transfery plavební společnosti v přístavech

*nápoje, alkoholické nápoje a nadstandardní služby   

   za příplatek (sauny, masáže,4D kino….)

*vstupní vízum do USA za příplatek 780,-Kč

Pořadatel plavby

MSC CROCIERE S.A.,Avenue Eugene Pittard 40,Geneva,Switzerland

Upozornění:

**letecká společnost se bude snažit umístit klienty dle ubytování v kajutách, nic méně třída economy tuto službu nezaručuje. V případě, že požadujete sezení vedle sebe, je nutné zvolit vyšší knihovací třídu za příplatek.

Upozorňujeme, že přeprava je zajišťována linkovým letem. Není proto možné změnit jméno osoby anebo  zájezd zrušit.  Storno poplatek je 100%.


Za příplatek nabízíme

*cestovní a zdravotní pojištění od 3390,-Kč/os

*možnost úhrady servisní taxy předem 

*kajuty venkovní, balkonové…za příplatek

*nápojové balíčky a pakety Allegrissimo

*internet.balíčky, photo balíčky a balíčky pro radost

*FAKULTATIVNÍ VÝLETY S DELEGÁTEM

Něco v ceně navíc

Poukaz na večeři pro dvě osoby od CK RIVIERA TOUR v restauraci NA FORMANCE + VÝLET MIAMI TOUR

Na Vaši žádost Vám rádi zajistíme:

  • cestovní a zdravotní pojištění včetně storna
  • členství v klubu MSC CRUISES
  • po návratu z plavby můžete požádat o členství MSC CLUBU a čerpat tak výhody členství na dalších plavbách

Na čem brázdíme oceány

MSC Seaside

První loď třídy Seaside, navržená speciálně pro teplé počasí Karibiku. Nabízí spoustu otevřených prostor, ze kterých si můžete dosyta vychutnávat slunce nad mořskou hladinou.                  


Délka: 323 mKapacita: 5119 osob

Více o této lodiCelá flotila MSC

Co o naší plavbě říkají naši spokojení mořeplavci?

Rodina

Byl jsem s Vaší cestovní kanceláři poprvé na plavbě v Karibiku. Nejvíce mě překvapila vstřícnost po zadání objednávky a perfektní komunikace s Vámi. Nejdříve jsem měl obavy, jak vše proběhne, ale V...

Přečíst celé

Senior

Riviera Tour je prostě úžasná, zažiješ opravdu jinou dovolenou. Děkuji Riviere, že mně umožnila plavbu Karibikem - dopřát si prodloužení léta, nechat se hýčkat sluníčkem, teplým a oceánem, luxusem...

Přečíst celé

Firma

Vážený pán Číž, čerstvo sme priplávali z Karibiku a tak mi nedá sa veľmi poďakovať opäť za profesiálny prístup Terezky a Katky počas celého pobytu. Terezku sme pred pár rokmi mali ako sprievodkyňu...

Přečíst celé

Pár

Bylo všechno na úrovni! 😊

Další reference

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme