902 NAPŘÍČ KARIBIKEM NA NOVÉ MSC SEASIDE-VYPRODÁNO, děkujeme Vám za důvěru!

4f034c9be3c398d46f4a2d9b09f42a99b15ac90d6f9df9a40e878b14e939

Popis

Nezapomenutelná dvoutýdenní dovolena v Karibiku, kde se budete cítit jako ve snu a nebudete se chtít vrátit zpět do reality každodenního shonu. Panenské ostrovy, Bahamy, Jamajka, Mexiko, Kajmanské ostrovy, to vše můžete navštívit během své vysněné dovolené a my budeme rádi u toho. K tomu jako bonus budete mít možnost vše prožít na zcela nové luxusní 5* lodi MSC SEASIDE, která Vaši dovolenou jenom podtrhne.

Poznámka: 3. nebo 4. osoba na společné kajutě nelze pro tuhle plavbu.

Projekt nové lodi MSC SEA SIDE -video

MSC SEA SIDE- nová lod na plavbách v Karibiku-video

Mincovní slavnost-SEAVIEW-video


Letenka v ceně
S dopravou a delegátem
Katalogové číslo: 902
Cena 79 990 Kč
Akční cena 64 990 Kč
s dopravou do přístavu a delegátem
Cena pro (do 11 let) 35 990 Kč
Cena pro (od 12 do 17 let) 45 990 Kč
Vyprodáno
Váš delegátPavel Číž

Kajuty

Kde budete spát?

Itineář

Program plavby

Program zájezdu

1. den – Odlet

Svoz transferem RIVIERA TOUR (za příplatek 1090,-Kč) na trase Frýdek Místek – Ostrava – Olomouc – Vyškov - Brno  na letiště Praha. Ráno na letišti sraz celé skupiny, odbavení a odlet do Miami. V podvečer přílet do Miami, imigrační řízení a transfer do *** hotelu, nocleh. Delegát odlétá se skupinou z Prahy. Cestujeme leteckou linkovou přepravou. Večer dle časových dispozic procházka s delegátem po centru Miami, individuální večeře.

2.den- Miami

V dopoleních hodinách po snídani, která je součástí ceny zájezdu, vyrazíme na prohlídku Miami vyhlídkovým busem, kde uvidíme Miami Beach, čtvrt s mrakodrapy, Kubánskou čtvrt a okolí přístavu. Výlet cca 2-3 hodiny. Odpoledne volný program na Miami určený k relaxaci a poznávání. Nocleh. Bez stravy. Ubytování v koloniálním hotelu v Miami Beach, cca 100 m od pláže a 500m od Španělské čtvrti. Před hotelem je obchod a dostupné spojení busem po Miami.

3. den – Miami 09:00-19:00

Snídaně, transfer do přístavu v Miami, nalodění a pozdní oběd. Prohlídka lodi s delegátem. Ubytování a osobní volno. V podvečer bezpečnostní cvičení, slavnostní večeře a vyplutí z Miami. Návštěva večerních estrádních programů v divadle, volná zábava.

4. den: Nassau – Bahamy 07.00-14.30

Prvním místem, které Kryštof Kolumbus v Americe objevil, byl právě jeden z ostrovů Bahamského souostroví. V roce 1492 přistál na ostrově San Salvador a prohlásil ho za španělskou državu. Většinu původního obyvatelstva odvezli Španělé jako otroky do zlatých dolů na Kubu a na Haiti, zbytek vymřel. Na počátku 17. století se na ostrově začali usazovat Britové a v roce 1717 se Bahamy staly britskou kolonií. 7. ledna 1964 byla udělena Bahamám samospráva a 10. července 1973 byla vyhlášena nezávislost. Od počátku 80. let 20. století sem přicházejí uprchlíci z Haiti, kteří se snaží uniknout bídě a politickým nepokojům ve své zemi. Nassau je hlavní město a komerční centrum Baham.

5. den: Den na moři

6. den: San Juan-Puerto Rico 12.00-21.00

San Juan je největší a hlavní město Portorika, přístav na severním pobřeží ostrova. V roce 2010 zde žilo 395 326 obyvatel. Představuje ekonomické, vzdělávací, administrativní, kulturní, správní centrum ostrova. Město se řadí mezi nejstarší Evropany založené osady v Americe. Prvním guvernérem Portorika byl v roce 1508 jmenován Juan Ponce de León, téhož roku založil první osadu Caparra. Ta se nacházela zhruba 2 km ve vnitrozemí. O rok později část španělských kolonizátorů přesídlila na novou lokalitu blíže moři – současné historické jádro San Juanu, které se nachází na ostrově o rozloze 7,8 km², který je od hlavního ostrova oddělen zhruba 100 m širokým průlivem. V roce 1983 byla na seznam světového dědictví UNESCO zapsána skupina historických staveb v San Juanu. Delegát se tento den bude účastnit fakultativního výletu s MSC CRUISES.

V této destinaci se bude delegát CK RIVIERA TOUR účastnit tohoto fakultativního výletu (výlet je za příplatek):

Vaše prohlídka bude klimatizovanou dopravou. Nejdříve zavítáte do města Catazo a Casa Bacardi, kde se dozvíte informace o dávné výrobě rumu a historii rodu Bacardi. V návštěvě je samozřejmě zahrnuta ochutnávka rumu. Jakmile opustíte město vydáte se do známé oblasti Nové město San Juan. Navštívíte čtvrť Condado – moderní část s výškovými budovami, hotely a casiny.  Zastávka bude také u pevnosti San Cristobal a poté nákupy.

V případě Vašeho zájmu si výlet můžete fakultativní výlet zakoupit za zvýhodněnou cenu 1.690 Kč při rezervaci zájezdu. (Katalogová cena výletu 1.990 Kč) 

7. den: Philipsburg-St.Marten  09.00-18.00

Svatý Martin je ostrov ležící ve východní části Karibského moře asi 250 km východně od Portorika, patří do severní části Závětrných ostrovů a je součástí Malých Antil. Nejbližšími ostrovy jsou Anguilla (severně) a  Svatý Bartoloměj (jižním směrem). Svatý Martin byl v roce 1493 objeven Kryštofem Kolumbem a byl jím pojmenován podle svatého Martina z Tours. Hlavním městem nizozemské jižní části je Philipsburg. Světoznámou proslulost přinesla ostrovu pláž Maho, z níž je možné sledovat a fotografovat z bezprostřední vzdálenosti přistávající a odlétající letadla na Mezinárodní letiště princezny Juliany. Delegát se tento den bude účastnit fakultativního výletu s MSC CRUISES.

V této destinaci se bude delegát CK RIVIERA TOUR účastnit tohoto fakultativního výletu (výlet je za příplatek):

Nejmenší ostrov sdílený dvěma národy má jedny z nejlepších výhledů v celém Karibiku. Během prohlídky zjistíte jak spolu Francouzi a Nizozemci žijí. Ostrov má 37 čtverečních mil, je populárním a rušným ostrovem. Nejdříve pojedete do hlavního města Philipsburg, založeno bylo roku 1763 Johnem Philipsem (skotským kapitánem holandského námořnictva). Poté zavítáte na druhou stranu ostrova, kde leží francouzské město. Původně to byla rybářská vesnice na bažině, po kterém bylo město pojmenováno Marigot. Zde budete mít volný čas na prozkoumání úzkých uliček, butiků. Po návratu zastavíte ve Philipsburgu, odkud se budete vracet k lodi.

V případě Vašeho zájmu si výlet můžete fakultativní výlet zakoupit za zvýhodněnou cenu 1.390 Kč při rezervaci zájezdu. (Katalogová cena výletu 1.890 Kč) 

8. den: Den na moři

9. den: Den na moři

10. den: Miami – USA 7.00-19.00

11. den: Den na moři

12. den: Ocho Rios – Jamajka 09.00-17.00

JAMAJKA-NO PROBLEM. Tak tento slogan znají asi všichni, kdo navštívili Jamajku. Krásný ostrov plný zeleně, neskutečně pohodoví Jamajčané a neuvěřitelně krásné Jamajčanky. To vše můžete zažít na Jamajce. Přístav Ocho Rios je výborným výchozím bodem pro uskutečnění výletů za poznámím Jamajky. Zažijete tu pravou Jamajku mezi prodejci prodávající suvenýry, pečivo, kokosové peněženky a všudy přítomné DRED-kulichy. Večer na diskotéce je Jamajčanem snad každý.

13. den: Georgetown – Kajmanské ostrovy 8.00-16.00

Pokud hodláte na některé z destinací během plavby lenošit, opalovat se, pít drinky a užívat si moře a sluníčka, tak rozhodně tady. Kajmany jsou jako stvořené pro koupání, šnorchlování, potápění a podobné aktivity.

14. den: Cozumel – Mexiko 10.00-18.00

Tak zde bude těžké rozhodování. Kdo má rád historii, vyrazí na fakultativní výlet s MSC Cruises na krásné ruiny mayské pevnosti a přístavu v jednom s krásnými plážemi okolo. Obrovský kus historie, ale i zajímavostí, nejen mayské kultury. Pokud Vás historie neláká, můžete vyrazit na šnorchlování, plavání s delfíny anebo se potápět s karetami obrovskými-neskutečný zážitek na celý život. Pro náročné a odolné cestovatele doporučujeme v přístavu tzv.TEQUILA TOUR. Tak uvidíme, kolik těchto lahodných a zrádných nápojů zvládnete. Jen nezapomínejte-loď na Vás nikdy nepočká.

15. den: Den na moři

16. den: Nassau – Bahamy 10.00-18.00

17. den: Miami 9.00 -Ráno připlujeme do Miami. Po snídani následuje vylodění, imigrační kontrola a transfer na letiště. Odpoledne odlet do Prahy.

Cena zájezdu zahrnuje

* leteckou linkovou dopravu Praha-MIAMI-Praha

   ve třídě economy** s přestupem

*letištní taxy a palivové příplatky

*transfery letiště-hotel-přístav-letiště

*2x ubytování v *** hotelu na Miami Beach se snídaní

*poznávací plavbu v daném termínu a lodi MSC

*ubytování ve vnitřní kajutě kategorie BELLA

*plnou penzi po celou dobu pobytu na lodi

*přístavní taxy, portýrské služby při nalodění

*každodenní úklid kajuty

*kapitánský gala večer, gala cocktail

*pojištění proti úpadku CK,delegáta CK

*animační a zábavné programy na lodi

*divadla, bazény, vířivky, pool servis

*autobusový výlet v Miami

Cena zájezdu nezahrnuje

*fakultativní výlety plavební společnosti

*servisní poplatek MSC Cruises 13 USD/os/noc    

   transfery plavební společnosti v přístavech

*nápoje, alkoholické nápoje a nadstandardní služby   

   za příplatek (sauny, masáže,4D kino….)

*vstupní vízum do USA za příplatek 780,-Kč

Pořadatel plavby

MSC CROCIERE S.A.,Avenue Eugene Pittard 40,Geneva,Switzerland

Upozornění:

**letecká společnost se bude snažit umístit klienty dle ubytování v kajutách, nic méně třída economy tuto službu nezaručuje. V případě, že požadujete sezení vedle sebe, je nutné zvolit vyšší knihovací třídu za příplatek.

Upozorňujeme, že přeprava je zajišťována linkovým letem. Není proto možné změnit jméno osoby anebo  zájezd zrušit.  Storno poplatek je 100%.


Za příplatek nabízíme

*cestovní a zdravotní pojištění od 3390,-Kč/os

*možnost úhrady servisní taxy předem 

*kajuty venkovní, balkonové…za příplatek

*nápojové balíčky a pakety Allegrissimo

*internet.balíčky, photo balíčky a balíčky pro radost

*FAKULTATIVNÍ VÝLETY S DELEGÁTEM

Něco v ceně navíc

Poukaz na večeři pro dvě osoby od CK RIVIERA TOUR v restauraci NA FORMANCE + VÝLET MIAMI TOUR

Na Vaši žádost Vám rádi zajistíme:

  • cestovní a zdravotní pojištění včetně storna
  • členství v klubu MSC CRUISES
  • po návratu z plavby můžete požádat o členství MSC CLUBU a čerpat tak výhody členství na dalších plavbách

Na čem brázdíme oceány

MSC Seaside

Jedná se o novou generaci výletních lodí s revoluční architekturou a špičkovou technologií. MSC Seaside se bude celoročně plavit v Karibiku a  první vyplutí lodi bude z přístavu v Benátkách, které je plánováno na prosinec 2017. Druhá loď této třídy bude dodána z loděnice v květnu 2018 a třetí loď by měla být vyrobena v roce 2021. Přístav v Miami a MSC Cruises podepsali smlouvu, ve které se dohodli spolupracovat na nově zrekonstruovaném a rozšířeném přístavu a terminálu v Miami, který bude zároveň sloužit MSC Seaside jako domovský přístav. Zlepšení zařízení terminálu je součástí závazku MSC Cruises a přístavu v Miami zlepšit hostům zážitek od začátku až do konce dovolené. Tato loď je vybavena pro náročné klienty YACHT CLUB s opravdu velmi kvalitními službami a samostatným oddělením pro náročné klienty.

Délka: 323Kapacita: 5179

  • 64f66e60b02cbcb90144f3ae76f5c497561639d0f73f00ce5d20fde9db72
  • 4d9a8dfa194473b612686c7c394ef177965b330686eefc982e634292ef53
  • B5e28de8020d4308fa4f06c444e4591341aca5805a61f67849d319806835

Více o této lodiCelá flotila MSC

Co o naší plavbě říkají naši spokojení mořeplavci?

Family

Rodina

Vážená paní Hanko a Pavle Čížovi, děkuji Vám z celého srdce za perfektní plavbu Karibikem za manžele Moskvovi a za pana Šoulu a paní Huráňovou. Po návratu z dovolené vždy kontaktuji své klienty a...

Přečíst celé

Další reference

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme