Litujeme, ale tato plavba již není dostupná.

Rádi Vám ovšem nabídneme podobné

Zobrazit další plavby

991 POUTNÍ PLAVBA DO FÁTIMY A LURD-vyprodáno!

A9b1z5aon9m60a0lhm9c

Popis

Naše cestovní kancelář se zabývá výhradně plavbami na moři. V minulosti jsme byli požádáni o uskutečnění poutních zájezdů a přestože jsme neměli zkušenosti v této oblasti, byla to pro nás obrovská výzva. Přišla myšlenka skloubit poznávací zájezd - což si myslím opravdu umíme a duchovní stránku zájezdu. A zde se jako obrovská pomoc naskytla s úžasným a pohodovým člověkem otcem Karlem Hořákem( poutní zájezd Lurdy, Řím). Tato kombinace duchovní stránky spojená  s poznáváním nových míst a to nejen poutních, vytvořila ve finále zájezd, který končil nadšením klientů, ale i nás organizátorů.     

Sté výročí od zjevení Panny Marie třem dětem v portugalské Fatimě, společně s celou církví, prožijí také poutníci z České republiky. A protože cesta do Fatimy je velmi dlouhá, využili jsme toho co umíme - a to jsou plavby a poznávací zájezd.  Vydejte se proto s námi na kombinovaný poutní zájezd spojený s plavbou na luxusní MSC PREZIOSA a procestujte s námi téměř celou Evropu po poutních místech.

Vaše duchovní pohoda po celou dobu zájezdu bude za asistence otce Petra Martinky z farnosti Sv. Kateřiny v Lidečku.

S dopravou a delegátem
Katalogové číslo: 991
Cena 27 990 Kč
Akční cena 25 990 Kč
s dopravou do přístavu a delegátem
Cena pro (do 11 let) 21 990 Kč
Cena pro (od 12 do 17 let) 21 990 Kč
Vyprodáno
Váš delegátDominik ČÍŽ

Kajuty

Kde budete spát?

Itineář

Program plavby

Program zájezdu

1 den:  19.9.2018  STŘEDA –ODJEZD Z ČR
Odjezd autobusem CK RIVIERA TOUR. Nástupní místa: Ostrava-Frýdek Místek-Rožnov p. Rad.-Val. Meziříčí-Vsetín-Lidečko-Trenčín-Bratislava. V Lidečku společná večeře a mše svatá v kostele Sv.Kateřiny, odjezd do Itálie.
2. den:  20.9.2018  ČTVRTEK –JANOV  09.00-16.00
V dopoledních hodinách přijedeme do přístavu. Následuje procedura odbavení a nástup na jednu z nejluxusnějších a největších lodí MSC PREZIOSA***** ,ubytování, bezpečnostní cvičení, prohlídka lodi s delegátem a osobní volno. Odpoledne mše svatá přímo na lodi. Neopakovatelným zážitkem je první vyplutí z přístavu. V podvečerních hodinách nás čeká první servírovaná večeře o několika chodech, která pro vás bude opravdovým gurmánským zážitkem. Ve večerních hodinách zavítáme do lodního divadla.
3.den:  21.9.2018  PÁTEK- PLAVBA
Užijeme si zaslouženého odpočinku, možnost využití času k rozjímání, svaté zpovědi, odpoledne mše svatá. Možnost koupání, relaxu ve vířivkách, opalování nebo třeba čtení knížky. Budeme proplouvat kolem Marseille, Sait. Tropez, Barcelony… 
4.den:  22.9.2018  SOBOTA –MALAGA
Pokud hodláte poznat krásy Španělska, Malaga je to pravé ořechové. Pohodová procházka kolem arény, nebo výšlap na hrad s krásným výhledem na celý přístav, rozhodně stojí za to. Také se projdete v příbřežní kolonádě za vůně pomerančovníků. Tři opravdové pecky rozhodně stojí za zhlédnutí – Staré divadlo, náměstí s rodným domem Pabla Piccasa a nádherná katedrála s nedostavěnou věží, kde bude mše svatá. Následuje návrat na loď, večeře a divadelní představení včetně uvítací ceremonie s kapitánem. Večer budeme proplouvat kolem Gibraltaru, kde vzdálenost mezi Evropu a Afrikou je necelých 13 km.


5.den:  23.9.2018  NEDĚLE – CASABLANCA
Kdo tu nebyl - neuvěří. Uvidíme třetí největší mešitu na světě po Mece, ale pro nás bude zajímavé místní tržistě. Pro opravdové cestovatele návštěva místní Mediny ve vás zanechá neopakovatelný zážitek, na který budete dlouho vzpomínat. Návštěva místních trhů je samozřejmostí. Mše svatá v podvečeních hodinách přímo na lodi.


6.den:  24.9.2018  PONDĚLÍ - PLAVBA
Užijeme si zaslouženého odpočinku, možnost využití času k rozjímání, svaté zpovědi, odpoledne mše svatá. Možnost koupání, relaxu ve vířivkách, opalování nebo třeba čtení knížky. Tentokát, ale neplujeme po moři, ale oceánu.


7.den:  25.9.2018  UTERÝ – LISABON- FÁTIMA 

Lisabon je považován za jedno z nejkrásnějších měst na světě. Přes řeku Tejo se klene most Vasco de Gama. Tento most je nejdelší v Evropě. Dopoledne vylodění a prohlídka Lisabonu, kde uvidíte i obrovskou sochu Ježíše Krista známou z Brazílie. Odpoledne odjezd do Fatimy, ubytování a večerní mše svatá s procesím sochy Panny Marie. Od doby, kdy se tady třem dětem zjevila Panna Marie, přicházejí do Fátimy ročně milióny lidí prosit na kolenou o zázrak a i Vy je můžete následovat. Večeře a nocleh v *** hotelu.
8.den:  26.9.2018  STŘEDA- FÁTIMA – VIGO – SANTA MARIA DE LA IGLESIA
Ráno snídaně a volný program ve Fátimě, mše svatá a v odpoledních hodinách odjezd do Viga. Po příjezdu ubytování, večeře a večerní procházka starou částí tohoto krásného města až ke kostelu Sv. Panny Marie 


9. den:   27.9.2018  ČTVRTEK – VIGO - SANTIAGO DE COMPOSTELA IGLESIA-LURDY
Brzy ráno snídaně a odjezd do Santiaga, ranní mše svatá a návštěva tohoto poutního místa. V odpoledních hodinách přejezd do Lurd severním pobřežím Španělska, příjezd ve večerních hodinách, ubytování, pokud vyjde čas tak večerní procházka centrem.


10. den: 28.9.2018  PÁTEK - LURDY
Prohlídka míst spjatých s životem sv. Bernadety, večeře a v podvečer svíčková Křížová cesta, účast na modlitbě Růžence, nocleh.


11. den: 29.9.2018  SOBOTA – LURDY- POITIERS – VERSAILLES - PAŘÍŽ
Brzy ráno snídaně a odjezd do Paříže. Během cesty zastávka v katedrále QUARTER-SAINT PIERRE ve městě POITIERS, kde budeme mít mši svatou a následně navštívíme na francouzském venkově vinici Ampelidae spojenou s degustací a možností nákupu místních vín. Další cesta povede do sídla francouzských králů Versailles, kde si zvenčí prohlédneme majestátní královské paláce a především světoznámé královské zahrady. Následuje odjezd na hotel, ubytování, večeře a nocleh


12. den: 30.9.2018  NEDĚLE – PAŘÍŽ- REMEŠ
Ráno snídaně a odjezd do centra Paříže, prohlídka starého centra latinsnkou čtvrtí a plavba lodí po Seině. Uvidíte katedrálu Notre Dame - Chrám Matky Boží, Louvre Museum, Vítězný oblouk, Eiffelovu věž, Baziliku Sacré-Coueur a z dálky moderní čtvrť La Defence. Krátká okružní jízda po Paříží a odjezd do Remeše. V podvečer návštěva Remeše s katedrálou, mše svatá, večeře a noční odjezd. 


13. den: 1.10.2018  PONDĚLÍ – ČESKÁ REPUBLIKA - ZELENÁ HORA
Ráno snídaně v autobuse, příjezd na Zelenou Horu do poutního kostela Jana Nepomuckého, kde bude mše svatá a odjezd domů. Příjezd ve večerních hodinách.

Cena zájezdu zahrnuje

Cena zájezdu zahrnuje:
*poznávací plavbu z Janova do Lisabonu na lodi MSC PREZIOSA
*na lodi ubytovaní ve vnitřní kajutě kategorie BELLA
*na lodi plnou penzi po celou dobu pobytu
*nápoje z nápojových automatů v bufetové restauraci na lodi
*přístavní taxy a portýrské služby při nalodění a vylodění
*každodenní úklid kajuty
*kapitanský gala večer a gala cocktail
*pojištění proti úpadku CK
*animační a zabavné programy na lodi
*na lodi servisní poplatek MSC Cruises 10 Eur/os/noc
*na lodi divadla, bazény, viřivky, pool servis
*autobusovou přepravu luxusním busem
*technického delegáta CK RIVIERA TOUR
*ubytování ve *** hotelu ve Fatimě, Vigu,2x Lurdách a Paříži
*snídaně a večeře po celou dobu pobytu
*odpolední svačinky a moučníky po celou dobu pobytu
*káva,čaj,kapuccino,čokoláda v buse zdarma

Zálohová platba ve výši 7000,-Kč/os, doplatek 47 dnů před odjezdem 


Cena zájezdu nezahrnuje

*na lodi - fakultativní výlety plavební společnosti
*na lodi - nápoje, alkoholické nápoje a nadstandardní služby za  příplatek (sauny, masáže, 4D kino….)

Pořadatel plavby

MSC CROCIERE S.A.,Avenue Eugene Pittard 40,Geneva,Switzerland


Za příplatek nabízíme

Za příplatek Vám nabízíme:

*cestovní a zdravotní pojištění včetně storna od 590,-Kč/os
*rezervace míst v buse -  příplatek  100 Kč/os


Něco v ceně navíc

Na Vaši žádost Vám rádi zajistíme:

  • cestovní a zdravotní pojištění včetně storna
  • členství v klubu MSC CRUISES
  • po návratu z plavby můžete požádat o členství MSC CLUBU a čerpat tak výhody členství na dalších plavbách

Na čem brázdíme oceány

MSC Preziosa

Jedna z nejnovějších lodí MSC CRUISES pokřtěná v roce 2013 v italském Janově. MSC Preziosa nabízí luxusní komfort a služby v elegantním prostředí. Současně na této lodi najdete i několik novinek, kupříkladu Doremi Castle Aqvapark s nejdelším tobogánem na lodi, nebo exkluzivní lázeňský areál Top 18, který je určený pouze pro dospělé, dále také úžasné MSC Aurea Spa nabízející wellness procedury a exkluzivní apartmá MSC Yacht Club. Tato loď je vybavena pro náročné klienty YACHT CLUB s opravdu velmi kvalitními službami a samostatným oddělením pro náročné klienty. Samozřejmostí je zasouvací střecha na horní palubě, která zpříjemní pobyt v případě špatného počasí.

Délka: 333 mKapacita: 4345 osob

  • Acaea743e579db78d79202623138b2c219ce2cb52db7c347af7cd5d7a91b
  • 201a76b4dd087ca8bee0936acde15625e9eb33aabeeb9218087708d16080
  • A17b54021b71aafc0582f67e4caf674d44a7d21b6e5cfdd0deb3dbd56fec

Více o této lodiCelá flotila MSC

Co o naší plavbě říkají naši spokojení mořeplavci?

Family

Rodina

Dobrý den, rovněž i my děkujeme za zajištění pěkné dovolené prostřednictvím Vaší cestovní kanceláře. Služby MSC byly na dobré úrovni, ani jsme nevěřili, že může organizace takového množství lidí t...

Přečíst celé

Senior

Senior

Zdravím Rivieru a při prohlížení fotek musím přiznat, že to byla super dovolená, Katka byla obětavá a příjemná a vše se povedlo na 1!! Snad se mi ještě někdy podaří jet s Rivierou!? Tak brzy na sh...

Přečíst celé

Company

Firma

PLAVBA 733 MSC PREZIOSA. Jsem rád, že jsem mohl být "účastníkem zájezdu". Kdo nezažil, neuvěří. Na tak velké lodi jsem byl poprvé a téměř bych se vsadil, že ne naposledy. Děkuji za excelentní organ...

Přečíst celé

Pair

Pár

Chtěla bych za sebe i svého manžela poděkovat Riviéře a hlavně Terezce za prožití opravdu nezapomenutelné dovolené. K padesátinám jsme si s manželem nadělili naši první plavbu, a již nyní si myslím...

Přečíst celé

Další reference

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme