410 PŘEDVÁNOČNÍ RELAX V LÁZNÍCH VELKÝ MEDER

Program zájezdu

1.den  VELKÝ MEDER –RELAX

Brzy ráno odjezd dle nástupních míst Ostrava, Frýdek Místek, Rožnov p. Radhoštěm, Valašské Meziříčí,Vsetín, Lidečko, Horná Lideč, valašské Klobouky, Brumov-Bylnice, Nemšová, Trenčín .


Teplá snídaně v buse a základní informace o zájezdě od našeho delegáta. Po příjezdu do Velkého Mederu osobní volno a relax v areálu termálního koupaliště, které patří mezi nejznámější a nejvyhledávanější v regionu na jižního Slovenska, kde se dá strávit příjemná letní dovolená. V tomto regionu se nacházejí známé lokality jako termální koupaliště Veľký Meder, koupaliště Dunajská Streda, Číčov a koupaliště Topoľníky.

Město je známé svou historií a výjimečným složením termální vody. V areálu rozsáhlého koupaliště je návštěvníkům k dispozici 13 bazénů zaměřených na různé druhy odpočinku spolu s výběrem veselých atrakcí. Z celkového počtu až 13 bazénů je 7 celoročních a 6 vnějších s teplotou termální vody 25-38 ° C. Termální koupaliště má ve všech 6 vnějších bazénech termální vodu s teplotou 26 - 38 stupňů C°, která má blahodárné účinky na páteře, pohybové ústrojí, svalstva a má regenerační účinky na lidský organismus.


Chemické složení geotermální vody má příznivé účinky na léčení kloubních onemocnění, onemocnění páteře i svalovou únavu a celkově příznivě působí na regeneraci organismu. Krytý komplex termálního koupaliště kromě 4 bazénů dále nabízí návštěvníkům perličkovou koupel, masáž, biosolárium, saunový svět, bioptron léčbu, kosmetický salón, magnetoterapii Bemer, termoakupresúrné masážní lůžko Ceragem, samoobslužnou restauraci a bar. V sezóně návštěvníci Veľkého Medera mají k dispozici 9 bazénů s vodní plochou 3 400 m2. Prožijeme tak pohodový den plný relaxu a pohody. Ve večerních hodinách odjezd do vašich domovů dle nástupních míst. Během cesty opat teplá večeře v buse, kávička, moučníček…  Příjezd v pozdních nočních hodinách.

Poznávací zájezdy, lázně, divadla
Poznávací zájezdy
Speciální zájezdy +55
S dopravou a delegátem
Katalogové číslo: 410
Cena 1 990 Kč€82
Akční cena 1 490 Kč€62
s dopravou do přístavu a delegátem
Cena pro (dítě a junior do 15 let) 1 490 Kč€62
Cena pro (senior +60) 1 490 Kč€62
Vyprodáno
Váš delegátPavel Číž
pdfProgram zájezduPDF stáhnout zde

Cena zájezdu zahrnuje

autobusovou dopravu
průvodce
občerstvení v buse během cesty
1x vstup termální svět včetně saun. světa
1x teplá snídaně v buse
1x teplá večeře v buse
2x moučník s kávou v buse
Káva, čaj, capuccino, čokoláda v buse
pojištění proti úpadku

Něco v ceně navíc

večeře v restauraci na Formance

Cena zájezdu nezahrnuje

cestovní a zdravotní pojištění
atrakce a služby za příplatek SPA

Na Vaši žádost Vám rádi zajistíme:

  • cestovní a zdravotní pojištění včetně storna

Pořadatel

Nástupní místa:
Ostrava, Frýdek Místek, Rožnov p. Radhoštěm, Valašské Meziříčí, Vsetín, Lidečko, Horná Lideč, valašské Klobouky, Brumov-Bylnice, Nemšová, Trenčín .

Pořadatelem zájezdu je dle 89/2012 Sb. Zákon občanského zákoníku CK RIVIERA TOUR s.r.o., Ičo 259 117 41 se sídlem v Lidečku 31, Česká republika. Cestovní kancelář je pojištěna proti úpadku u pojištovny SLAVIA a.s


Veľký Meder


termální koupaliště patří mezi nejznámější a nejvyhledávanější v regionu na jižního Slovenska, kde se dá strávit příjemná letní dovolená. V tomto regionu se nacházejí známé lokality jako termální koupaliště Veľký Meder, koupaliště Dunajská Streda, Číčov a koupaliště Topoľníky. Město je známé svou historií a výjimečným složením termální vody.V areálu rozsáhlého koupaliště je návštěvníkům k dispozici 13 bazénů zaměřených na různé druhy odpočinku spolu s výběrem veselých atrakcí.

Z celkového počtu až 13 bazénů je 7 celoročních a 6 vnějších s teplotou termální vody 25-38 ° C.Termální koupaliště má ve všech 6 vnějších bazénech termální vodu s teplotou 26 - 38 stupňů C°, která má blahodárné účinky na páteře, pohybové ústrojí, svalstva a má regenerační účinky na lidský organismus. Chemické složení geotermální vody má příznivé účinky na léčení kloubních onemocnění, onemocnění páteře i svalovou únavu a celkově příznivě působí na regeneraci organismu.

Krytý komplex termálního koupaliště kromě 4 bazénů dále nabízí návštěvníkům perličkovou koupel, masáž, biosolárium, saunový svět, bioptron léčbu, kosmetický salón, magnetoterapii Bemer, termoakupresúrne masážní lůžko Ceragem, samoobslužnou restauraci a bar. V sezóně návštěvníci Veľkého Medera mají k dispozici 9 bazénů s vodní plochou 3 400 m2. Pro zpříjemnění pobytu našich hostů dále nabízíme restaurace a bufety s širokým výběrem jídel a nápojů, 3 tobogány, aquaaerobic, sportovní hřiště, ostrov drobečky, elektroautíčka, stolní tenis a dětská hřiště.Termální koupaliště Veľký Meder Thermal Corvinus disponuje se dvěma prameny z nichž vyvěrá z hloubky 1500 m 57 až 72 °C teplá termální voda.

Chemické složení geotermální vody má blahodárné účinky na pohybové ústrojí, klouby a má regenerační účinky na organismus člověka.

Užijte si místo předvánočního shonu relax a pohodu v lázních

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme