Litujeme, ale tento zájezd již není dostupný.

Rádi Vám ovšem nabídneme podobné

Zobrazit další zájezdy

900 LÁZNĚ ZÁPADNÍCH ČECH S NÁVŠTĚVOU DIVADLA- poslední volná místa!

Program zájezdu

1.den   14.10.2021 ČTVRTEK
Odjezd do Karlových Varů dle nástupních míst Riviera Tour 1:45, Vsetín 2:15, Valašské Meziříčí 2:50, Rožnov p. Rad 3:10, Frýdek Místek 4:00, Ostrava 4:15, Hranice na Moravě 5:00, Olomouc 5:45, Prostějov 6:10, Vyškov 6:30, Brno 7:00, Velké Meziříčí 8:00, Jihlava Pávov 9:00 (přestávka 20 min) Humpolec 9:30, Praha 11:00. Během cesty pro Vás máme připravenou teplou snídani a studený oběd v autobuse. Káva, čaj a teplé nápoje zdarma. 
Po příjezdu ubytování v hotelu**** se SPA v ceně v Karlových Varech, cca 200m od hlavní kolonády. Odpoledne se můžete vydat na procházku po Tržní, Mlýnské anebo Sadové kolonádě, obdivovat historické a lázeňské stavby města. Náš delegát vám bude asistovat. Dále máte možnost individuálně navštívit sklárny Moser, muzeum Becherovky nebo voskových figurín. Pokud budete chtít jen relaxovat, nabízí se vám hotelové SPA, které je již v ceně. Můžete se tady nechat hýčkat na masáži nebo ve speciálních koupelích. Tyto služby budou dostupné na objednání za příplatek. Po večeři volný program, případně procházka po promenádě nebo návštěva kostela sv. Máří Magdaleny nebo pravoslavného kostela sv. Petra a Pavla


2. den 15.10.2021 PÁTEK
Můžete zůstat v hotelu a relaxovat v bazéně anebo se procházet po Karlových Varech. My Vám však doporučujeme autobusový výlet po okolí, kde budete moci poznávat krásy Františkových Lázní. Symbolem lázní je soška nahého Františka, o které se traduje, že žena, která se dotkne jeho levého palce nohy do roka a do dne otěhotní. Další zastávku si dáme ve městě Cheb, kde svůj život neslavně skončil Albrecht z Valdštejna. Románský Chebský hrad s Černou věží je jediným zástupcem císařských falcí na našem území. Skutečnou perlou historického centra města je komplex unikátních středověkých domů na náměstí krále Jiřího z Poděbrad nebo kostel sv. Mikuláše z počátku 13. stol. Odpoledne návrat na hotel, relax, večeře a volný čas.


3.den 16.10.2021 SOBOTA
Opět můžete zůstat v hotelu a relaxovat v bazéně anebo se procházet po Karlových Varech. S námi dopoledne po snídani můžete vyrazit do Lázní Kynžvart. Lázně byly od počátku 17. stol. majetkem rakouského rodu Metternichů a svou krásou měly konkurovat Mariánským Lázním. V době kancléře Václava Lothara Metternicha hostil zdejší honosný zámek Kynžvart nejednu korunovanou hlavu tehdejší Evropy. Dnes jsou v zámku vystaveny umělecké předměty, zbraně, a především pak kuriozity ze sbírek kancléře Metternicha. Unikátní je rovněž rozsáhlý zámecký park s půvabnými rybníky a romantickými stavbami a pavilony. Poté se vydáme do dalšího lázeňského městečka k porovnání konkurence, a to do Mariánských Lázní. Jsou zde historické lázeňské domy, novo-byzantský kostel Nanebevzetí P. Marie a Zpívající fontána, která se rozezní každou lichou hodinu. Po cestě do Karlových Varů se ještě zastavíme v Bečově nad Teplou. Barokní zámek zde skrývá ve svých zdech jeden z nejcennějších národních pokladů – relikviář sv. Maura. Následuje návrat na hotel, volný čas a večeře. Po večeři speciální hudební večer pro naše klienty - s námi se nudit nebudete.


4.den 17.10.2021 NEDĚLE
Posilněni výbornou snídaní se sbalíme a vyrazíme na návštěvu královského hradu Loket. Hrad i přilehlé starobylé městečko trůní na skalnatém ostrohu v meandru řeky Ohře. Jako malý chlapec byl na hradě vězněn budoucí císař Karel IV. K čemu tento mohutný hrad sloužil, následně zjistíme během jeho prohlídky. Po prohlídce přejezd do Prahy, zde volný program nebo procházka s delegátem. V 19 hodin návštěva komorního divadla Kalich, kde shlédneme úžasné divadelní představení y. Po ukončení divadelního představení soukromé setkání s herci a autogramiáda. Následuje cesta domů dle objednaných nástupních míst. Během cesty pozdní teplá večeře v autobuse.

Poznávací zájezdy
S dopravou a delegátem
Katalogové číslo: 900
Cena 9 990 Kč€416
Akční cena 6 990 Kč€291
s dopravou do přístavu a delegátem
Cena pro (dítě a junior do 15 let) 6 990 Kč€291
Cena pro (senior +60) 6 990 Kč€291
Vyprodáno
Váš delegátPavel Číž

Cena zájezdu zahrnuje

Cena zájezdu zahrnuje:
Teplou snídani v autobuse
Studený oběd v autobuse
Ubytování ve **** hotelu se SPA 3 noci
Snídaně v hotelu 3x
Večeře v hotelu 3x
Teplá svačinka na zpáteční cestě (za Prahou)
Vstup na Chebský hrad s průvodcem
Vstup do zámku Bečov
Vstup do zámku Kynžvart s průvodcem
Hudební večer na hotelu
Vstup na hrad Loket
Divadelní představení ČAS POD PSA
Soukromé setkání s herci, autogramiáda
Teplá večeře na zpáteční cestě (za Prahou

Něco v ceně navíc

Návštěva divadla Kalich s privátní autogramiádou s herci v hlavních rolích

Cena zájezdu nezahrnuje

Individuální vstupy
*muzeum Becherovky cca 180 Kč
*muzeum voskových figurín cca 150 Kč
*sklárna Moser cca 300 Kč
*vřídelní kolonáda cca 90 kč

Na Vaši žádost Vám rádi zajistíme:

  • cestovní a zdravotní pojištění včetně storna

Pořadatel

Pořadatelem zájezdu je dle 89/2012 Sb. Zákon občanského zákoníku CK RIVIERA TOUR s.r.o., Ičo 259 117 41 se sídlem v Lidečku 31, Česká republika. Cestovní kancelář je pojištěna proti úpadku u pojištovny SLAVIA a.s

Restaurace a gastronomie
Vysoká kvalita jídel s možností výběru včetně jídel dietních je pro kategorii 4* Superior samozřejmostí. Snídaně a bohatá nabídka salátů během obědů a večeří se podávají formou švédských stolů. Nechte se hýčkat našimi profesionálními kuchaři, kteří pro Vás připravují pokrmy moderní evropské kuchyně a české speciality z těch nejlepších surovin. Krásná restaurace s terasou a výhledem přímo na lázeňskou zónu města je chloubou hotelu.
Room Service
Během otevírací doby Lobby baru můžete využít příležitosti objednat si z nabídky našeho Room Service Menu a vybraný pokrm si poté vychutnat v soukromí a klidu Vašeho pokoje. Službu Room Service Vám nabízíme i během návštěvy našeho krytého bazénu a sauny.
Lobby bar
Útulný Lobby bar s možností bezplatného využití PC je ideálním místem pro setkání s přáteli či schůzky s obchodními partnery. Vychutnejte si šálek výborné kávy, připomeňte si tradici čaje o páté a vyzkoušejte i další speciality ze široké nabídky kvalitních nápojů a vybraných vín.
Salónek
Nejen klientům Spa Hotelu Schlosspark je k dispozici salónek  s obsluhou, vhodný pro komorní jednání či oslavy a malé svatby. Dále je možné využít bazén s protiproudem (7 x 3,5 x 1,5 m) a skvělý relax v sauně z cedrového dřeva se službou Room service.
Diety
Stravování je nedílnou součástí Vaší léčby, kdy základem je racionální, biologicky a energeticky vyvážená pestrá strava, kterou dokážeme individuálně přizpůsobit rozmanitým přáním našich hostů nejrůznějších národností.
Léčba a tradice
Hosté přijíždějí do Karlových Varů s  cílem poznat a vyzkoušet tradiční léčbu, která je založena na využívání přírodních léčivých zdrojů - minerálních pramenů, slatiny, přírodního plynu CO2 a zdejších výborných klimatických podmínek.
Ve Spa Hotelu  Schlosspark najdete:
•Spojení tradiční léčby a moderních léčebných postupů ve špičkově vybaveném balneocentru.
•Speciální  procedury ( koupele, suché plynové koupele, fyzioterapie a plynové injekce), které jsou díky svému složení s vysokým obsahem CO2 zcela ojedinělé.
•Individuální přístup a  profesionální tým odborných lékařů a kvalifikovaný zdravotnický personál, který je hostům k dispozici po celou dobu jejich pobytu.
Pro maximální úspěch Vaší léčby je nutné, aby trvala alespoň dva týdny, případně na doporučení lékaře i déle. Nabízíme také krátkodobé léčebné programy a samozřejmě i jednotlivé volně prodejné procedury, které dokáží zregenerovat tělo i mysl během krátkodobého pobytu.
Během komplexní léčby ve Spa Hotelu Schlosspark Vám lékař doporučí nejvhodnější léčivý pramen pro Vaši pitnou kúru,  samozřejmostí je vstupní, kontrolní a závěrečné lékařské vyšetření, laboratorní vyšetření dle indikace lékaře, možnost dietního stravování, 15 léčebných procedur týdně a bezplatné využívání bazénu a fitness.
Jednoznačně příznivé účinky na lidské tělo a mysl  se rozhodně neomezují jen na dobu pobytu pacienta, výsledkem léčby je především celkový odpočinek a regenerace organizmu. Tyto účinky pozitivně dlouhodobě zasahují do průběhu choroby a hlavně při její prevenci, u chronických onemocnění navíc tato pozitivní změna obvykle trvá až půl roku. Obecně je tedy léčba ideální jako prevence, dále funguje samozřejmě jako výborná terapie a je nezastupitelná v případě rehabilitace a rekonvalescence. Působí příznivě i na pooperační stavy (doba, kdy je po operaci vhodné zahájit komplexní léčbu, je u každého zákroku individuální), ovšem vždy Vám v  tomto případě doporučujeme poradit se o vhodnosti a výsledném efektu léčby se svým ošetřujícím lékařem.
Indikace a kontraindikace
Komplexní karlovarská léčba je určena především pro pacienty s těmito obtížemi:
•Nemoci trávicího ústrojí - vředová nemoc žaludku a dvanácterníku, střevní poruchy, stavy po operacích střev, žaludku, žlučníku, chronická onemocnění jater, žlučníku, slinivky břišní a střev.
•Nemoci metabolické - cukrovka, obezita, poruchy metabolismu tuků a dna.
•Nemoci pohybového ústrojí - degenerativní poruchy páteře a velkých kloubů.
•Nemoci onkologické -  samozřejmě po ukončení komplexní protinádorové léčby bez klinických známek aktivity nemoci.
Ovšem teprve spojení přírodních léčivých procedur (pitná kúra, koupele, zábaly, inhalace atd.) se špičkovými balneologickými postupy přináší v

Karlových Varech při léčení mnoha chronických chorob lepší výsledky než alternativa klasické medicíny, což samozřejmě přispívá ke světovému věhlasu lázní Karlovy Vary.


Termální léčivé prameny
Pro potřeby lázeňství je v Karlových Varech využíváno 13 minerálních pramenů s teplotou od 30°C do 72°C. Vřídelní voda patří po chemické stránce mezi hydrouhličitano-chlorido-sírano-sodné termy, jednotlivé prameny mají prakticky stejný obsah minerálů, liší se pouze teplotou a množstvím kysličníku uhličitého. Vznik, utváření a výstup vřídelní vody a plynu k zemskému povrchu jsou velmi složitými a dlouhodobými přírodními procesy, složení minerální vody je světově ojedinělé, stejně jako je jedinečné  její blahodárné působení na lidský organismus. Termální léčivé prameny jsou využívány k pitné kúře a k zevním balneacím (koupele, výplachy).
Pitná kúra je nejdůležitější součástí karlovarské léčby, termální voda se pije pomalu po doušcích, nejlépe při procházce – pohárek o obsahu 200 ml byste měli vypít ideálně během 3 - 10 minut, mezi jednotlivými pohárky se pak doporučuje přestávka 5 - 10 minut. Ve zdejších  pramenech je přítomno 47 prvků potřebných pro organismus a tyto prameny mají příznivé účinky pramenů na celý zažívací trakt, na látkovou výměnu, na onemocnění parodontu, na celkové zlepšení zdravotní kondice a na zvýšení imunity vůči vlivu genetické a civilizační zátěže.
Léčení dětí
Ve Spa Hotelu Schlosspark léčíme děti od 12-ti let, léčení dětí ve věku 3 – 11 let je řešeno individuálně a může být absolvováno pouze po odborném vyšetření pediatrem. V takovém případě bude dítě léčeno na základě lékařské zprávy pediatra, jehož vyšetření na základě žádosti klienta po jeho příjezdu do hotelu rádi zprostředkujeme. Léčebný program a termíny jednotlivých procedur budou dětem předepsány teprve po předložení lékařské zprávy schvalující léčbu.


Na procházce městem
Karlovy Vary jsou bezesporu největším a nejvýznamnějším lázeňským městem České republiky,  jeho historie sahá až do 14. století a nalezneme zde spoustu historických památek a zajímavých míst. Proto neváhejte a pojďte na procházku za poznáním našeho krásného města!

Sadová kolonáda  (1880)
Původní kolonáda vznikla v roce  1880 a sloužila jako promenáda dnes již zaniklého Blanenského pavilonu.
Mlýnská kolonáda (1881)
Neorenesanční kolonáda je dílem slavného architekta Josefa  Zítka. Měří celkem 132 m, její střechu pak nese 124 kórintských sloupů a zdobí ji četné sochy a plastiky.
Tržní kolonáda (1883)
Vznikla v roce 1883 jako dřevěné provizorium, ale díky své kompletní rekonstrukci stojí tato kolonáda dodnes.
Zámecká kolonáda (1913)
Byla vystavěna na základě vítězného návrhu proslulého vídeňského architekta  Johanna  Friedricha  Ohmanna a má dvě části – horní a dolní.
Vřídelní kolonáda (1975)
Na této kolonádě najdeme nejteplejší a nejvydatnější karlovarský pramen Vřídlo (72°C). V jejím podzemí se nalézá rozsáhlé technické zázemí i zajímavá exkurzní trasa, kterou stojí za to shlédnout.
 

Galerie/muzeum
Galerie umění
V expozici naleznete cenná umělecká díla a příležitostně  se zde také konají koncerty a divadelní představení.
Muzeum Karlovy Vary
Sídlí v barokním domě Zlatý klíč  na Nové louce. Stálá expozice muzea dokumentuje historii kraje, místních řemesel, lázeňství aj.
Jan Becher muzeum
Expozice výroby tradičního karlovarského likéru se nachází ve sklepích jeho výrobny. Součástí prohlídky muzea je kromě jiného i degustace slavného likéru.
 
Kostely
Kostel sv. Máří Magdaleny  (1737)

Tento barokní kostel najdete po cestě ze Spa Hotelu Schlosspark na Vřídelní kolonádu. Prohlédnout si jej můžete denně, při bohoslužbě i mimo ni. Za návštěvu také stojí podzemí kostela, kde se nachází unikátní pohřební kaple.
Kostel sv. Petra a Pavla  (1898)
Tento architektonický skvost naleznete v ulici Krále Jiřího. Byl vystavěn   podle vzoru byzantsko-staroruského chrámu v Ostankinu u Moskvy za přispění ruské šlechty.
Hřbitovní kostel sv. Ondřeje (1500)
Kostel stojí na půdě bývalého hřbitova v dnešním Mozartově parku. Jsou zde pochování lázeňští lékaři J. de Carro, D. Becher a další významné karlovarské osobnosti.
Kostel sv. Lukáše  (1877)
Tento anglikánský kostel vznikl za podpory anglických lázeňských pacientů a najdeme jej v centru města na Zámeckém vrchu. Stavba vychází z romantického pojetí anglické neogotiky, používající neomítnuté holé zdivo, které dodává stavbě cizokrajný nádech.
Evangelický kostel sv. Petra a Pavla (1856)
Tento evangelický kostel, postavený v novorománském slohu, najdete nedaleko Císařských lázní.

S novou dobou Vám přinášíme i my opět něco nového. Přicházíme s novým projektem zájezdů kombinovaných poznáváním, relaxem a zábavou. To vše pochopitelně ve standardu služeb RIVIERA TOUR.  U nás nemáte sice nejnižší cenu, ale už se opravdu o nic nestaráte, my pro Vás máme vždy něco navíc. Užijte si podzimu, vydejte se s námi tentokrát do západních Čech. Myslíte si, že je znáte? My vás přesvědčíme o tom, že tomu tak není a je opravdu neustále co poznávat

901 leták ke stažení


SPA HOTEL SCHLOSSPARK KARLOVY VARY

Kategorie ubytování:

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme