Litujeme, ale tato stránka již není dostupná.

Přejít na domovskou stránku

PRODEJ NOVÝCH  PLAVEB NA ROK 2024 ZAHÁJEN

Od 1.4.2023 jsme zahájili prodej plaveb na rok 2024. Jsme moc rádi, že situace se na trhu výletních plaveb po covidu již stabilizovala a my tak můžeme stejně jako v minulých letech přijít s nabídkou plaveb za velmi výhodné ceny.

TRŽNÍ CENY PLAVEB

Plavení společnosti využívají tzv. tržních cen plaveb. V praxi to znamená, že cena plavby se může kdykoli měnit v závislosti na obchodní politice plavební společnosti a především na vyprodatelnosti volných kapacit. Je až k údivu, jaký raketový vzestup zájmu o plavby po covidu nastal a v současné době jsou na letošní rok již plavby opravdu velmi hodně prodané a nebo i vyprodané. A od toho se odvíjí i samotná cena plavby. A tak je v praxi celkem běžné, že za stejný plavební okruh se stejnými službami vy zaplatíte například 25.000 kč a kamarád u stolu o 100% více. Zkrátka opravdu zaleží na tom, kdy plavbu nakoupíte.

VČASNÝ NÁKUP - POHODA A KLID

našim klientům doporučujeme včasný nákup plaveb. Klienti, kteří s námi opakovaně jezdí na plavby již dobře vědí, že včasný nákup plavby se vyplatí. Proč?

  • prvních 10 rezervací z každého zájezdu je za nejnižší cenu - FIST MINUTE 
  • záloha na rezervaci je pouze 20.000 Kč na cestovní smlouvu, doplatek smlouvy hradíte až 55 dnů před odjezdem
  • dovolenou máte vybranou, nemusíte během roku řešit  kam pojedete na dovolenou. Už se můžete jen a jen těšit
  • můžete si vybrat u kajut fantastica umístění vaší kajuty na lodi
  • můžete se vybrat místo v autobuse
  • budete míst dostatek času na přípravu vaši dovolené, nemusíte nikam spěchat
  • plavba se velmi hodí i jako překvapení anebo dárek        


Po covidové nucené přestávce opět vydáváme katalog plaveb. Jelikož cenové vstupy snad u všeho vyletěly do astronomických výšin, tak i u nás v RIVIERA TOUR jsme hledali to nejvhodnější řešení, aby bylo vůbec katalogy možné vytisknout. Nakonec se nám to podařilo díky fa EXAPRINT a chci na tomto místě opravdu moc poděkovat za neskutečnou pomoc p. Stejskalovi.

Z důvodu velmi vysoké ceny jsme katalog rozdělili do 3 kategorií a tří samostatných katalogů.

KATALOG VÝLETNÍ PLAVBY

Tento katalog obsahuje 48 stran informací o plavbách. Dozvíte se vše o plavbách na moři, lodích, službách nápojových balíčcích, podmínkách plavby a podobně. Katalog je vhodný jako informační médium pro klienty, kteří ještě na plavbě nikdy nebyli a potřebují se seznámit se všemi skutečnostmi ohledně plaveb. Katalog vám zašleme na Vaše vyžádání a je i ke stažení na našem webu.

KATALOG VÝLETNÍ PLAVBY- informace o plavbách - ke stažení v pdf-klikni zde

KATALOG PLAVEB S DOPRAVOU A DELEGÁTEM

 tento katalog je určen všem našim klientům, kteří si oblíbili plavby s dopravou a delegátem. Na 61 stranách naleznete největší nabídku plaveb s dopravou a delegátem v ČESKÉ REPUBLICE a na SLOVENSKU. Tento katalog jsme zaslali všem našim stávajícím klientům poštou na adresu objednavatele zájezdu. V případě, že jste naši noví potencionální klienti a máte zájem o tento katalog, zavolejte v pracovní dny 9:00-17:00 na tel 571 424 588 a vyžádejte si katalog. Zašleme vám jej zdarma a nebo si můžete katalog stáhnout zde:

KATALOG PLAVEB S DOPRAVOU A DELEGÁTEM 2023-24- pdf ke stažení-klikni zde


KATALOG PLAVBY-INFORMACE- LODĚ

Našim největším katalogem nebo spíše řečeno publikací jsou PLAVBY S DOPRAVOU A DELEGÁTEM 2023. Tento katalog obsahuje ucelený kompletní souhrn informací o plavbách a lodích, veškeré informace o lodích, kategoriích lodí, mapky jednotlivých palub, umístění kajut a kompletní informace o lodích. Publikace na  282 stranách je kompletním dokumentem v ČESKÉM JAZYCE ze světa plaveb a zatím jediná takto vydaná publikace o plavbách v ČR. Tuto publikaci Vám můžeme zaslat na Vaše vyžádání na dobírku za 999 Kč.       

PUBLIKACE PLAVBY-LODĚ ke stažení


Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme