Fotografie z našich plaveb

Vybavily se vám skvělé zážitky z dovolené při prohlížení fotogalerie? Podělte se o ně s námi.

835 MSC VIRTUOSA DO LISABONU

Každý s nás si plavbu užil úplně jinak.

Někomu se líbila MSC VIRTUOSA, někdo si užíval destinace a někdo pohodu a sluníčko na podzimní plavbě. Počasí až na výjimky vyšlo bezvadně a tak jsme si užili ZÁPADNÍHO STŘEDOMOŘÍ. Snad jedno přání do budoucna- aby ty restrikce na nařízení ohledně covidu už skončily.

Ale nebojte, i to přijde, protože včera se již úplně otevřelo VÝCHODNÍ STŘEDOMOŘÍ pro očkované klienty.

 Takže opět další posun. Bude líp.    

963 DIVADLO ANI ZA MILION

Dnes opět hezký den s RIVIERA TOUR. Z Moravy cestujeme do Prahy na divadelni představeni ANI ZA MILION. Moc jsme těšili na Jirku Langmajera a Adélku Gondíkovou. Byli skvělí , úžasné herecké mistrovství a velmi milí a příjemní lidé.  
Během cesty jsme se zastavili v Kutné Hoře. Bylo fajn.
A víte že,zvon Marie z kostela sv. Jakuba v Kutné Hoře prý nechal vyrobit muž, který se celý život věnoval penězokazectví, ale k stáru se rozhodl oprostit od svých hříchů, a proto všechen svůj majetek věnoval na odlití zvonu. Protože mu doma zbyl ještě díl falešného mincovního kovu, nechal jej přidat ke zvonovině, aby dodal hlasu zvonu na lahodnosti.
A taky jsme se dozvěděli,že z Vlašského dvora se delší čas ztrácelo stříbro a kutnohorští havíři s mincíři z Vlašského dvora se tak dlouho vzájemně obviňovali, až mezi nimi došlo k ozbrojené potyčce, v níž několik Vlachů přišlo o život. Od těch dob se někdy stává, že se stříbrný zvonek z Vlašského dvora o půlnoci rozezní sám od sebe, strhne se vichřice a dvorem bloudí duchové zavražděných Vlachů, kteří dodnes pátrají po ztraceném stříbře.

Neseďte doma- běžte do divadla.
S námi třeba na divadelní představeni HRDINOVÉ nebo MŮJ NEJLEPŠÍ KAMARÁD.

Jirkovi

a Adélce moc děkujeme za velmi milé setkání.


833 PLAVBA STŘEDOMOŘÍM+ŘÍM-FLORENCIE-ORVIETO-ASSISI

To byla parta lidí. Až na výjimky bylo jedno, zda je vám 16 nebo 80. Všichni k sobě tak nějak zapadli a tuto dovolenou si opravdu užívali. Počasí- luxusní a destinace nádherné. Opravdu velmi hodně jsme toho viděli, velmi hodně jsme toho zažili a  paradoxně teď po návratu domů musíme odpočívat, relaxovat a nabírat sílu. Dovolené s RIVIERA TOUR jsou hooodně vyčerpávající. Tak čau a zas někdy... 

848 ITÁLIE A ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ

Rozhodli jsme se, že našim klientům trošku prodloužíme léto, a tak jsme vyrazili na další krásnou plavbu, tentokrát na luxusní lodi MSC Seaside. Krásné a slunečné počasí jsme měli  opravdu po celou dobu zájezdu. Během plavby jsme prozkoumali destinaci Marseille, Syracusy, Alberobello a další. Naše cestovní kancelář RIVIERA TOUR se snaží klientům nabídnout vždy něco navíc, jako je například návštěva historických italských měst Brescia a Padova, které jsem na zpáteční cestě navštívili. Plavba se opravdu vydařila, a proto doufáme, že se spolu opět uvidíme na další plavbě na lodích MSC.

Děkujeme vám.

Tým Riviera tour. 

960 DIVADLO MŮJ NEJLEPŠÍ KAMARÁD

MŮJ NEJLEPŠÍ KAMARÁD

Nejen plavby ale třeba i jednodenní zájezdy po ČR jsou v nabídce CK RIVIERA TOUR. A jeden z nich se perfektně podařil. Zájezd na Zelenou Horu s úžasným a kompletním výkladem o místě samém, pohodová procházka Prahou za úžasného počasí a večer jsme se opravdu popadali smíchy při komedii MŮJ NEJLEPŠÍ KAMARÁD. Aleš Háma, Terezka Kostková, Nela Boudová a Petr Motl doslova podali životní výkon a nás to opravdu neskutečně bavilo.  

 

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme