Fotografie z našich plaveb

Vybavily se vám skvělé zážitky z dovolené při prohlížení fotogalerie? Podělte se o ně s námi.

24102 ARABSKÉ EMIRÁTY, KATAR A BAHRAJN

Po týdnu v Emirátech stráveném na MSC Opera jsme se v Dubaji s pár klienty přesunuli na větší loď MSC Virtuosa, kde se k nám přidala další skupina. Během plavby jsme navštívili velmi zajímavé destinace a užili si spoustu krásného počasí. První navštívenou destinací bylo město Doha v Kataru, kde jsme mohli vidět tradiční tržnice souq, sokolí nemocnoci, ale zároveň jsme také z lodě dhow mohli pozorovat moderní mrakodrapy tohoto města. V Bahrajnu jsme se prošli po trzích, navštívili jsme mešitu v Manamě, kde jsme se dozvěděli zajímavé věci o islámu a také jsme viděli archeologické naleziště zatímco nám průvodkyně povídala o své osobní zkušenosti v této zemi. Po těchto destinacích jsme si odpočinuli během dne na moři a nabírali síly na další zastávku v Abu Dhabí, kde jsme měli velmi pestrý program s návštěvou prezidentského paláce, hotelu Emirates Palace a nádherné mešity šejka Zayeda. Poté jsme samozřejmě využili dalšího dne odpočinku, tektokrát ale trochu jinak - na ostrově Sir Bani Yas, kde jsme se koupali, opalovali a někteří z nás navštívili safari nebo se zúčastnili projížďky ostrovem na kole. Jako zakončení této plavby jsme měli skvělou exkurzi v Dubaji. Navštívili jsme vyhlídkovou věž s výhledem na palmový ostrov, potom nejvyšší věž světa - Burj Khalifu, rozkvetlé Miracle Gardens a den jsme zakončili pohledem na fontány pod Burj Khalifou, což byl opravdu nezapomenutelný zážitek.

Moc děkujeme, že jste se této plavby účastnili s námi a budeme se těšit na další setkání na lodích MSC Cruises.

Delegátky Katka a Jana

24106 PLAVBA PO KARIBIKU NA MSC SEASCAPE

Naši tour po karibských ostrovech jsme zahájili poznáváním města MIAMI, kde jsme se zajeli podívat k soše zakladatelky MIAMI Julii Tuttle, projeli se po Ocean Drive a už jsme se těšili do oblíbené kubánské čtvrtě na „kouřící“ mojito. Další den jsme se nalodili na MSC SEASCAPE a začala úžasná plavba po překrásném Karibiku. Navštívili jsme Jamajku, kde to krásně vonělo, prošli jsme se po vodopádech, dali si výbornou kávičku a ochutnali ještě lepší rum J a vykoupali se v tyrkysově modrém moři. Dále jsme objevovali krásy Kajmanských ostrovů, obdivovali překrásné pláže na Cozumelu, dali si vynikající tequillu a plavbu jsme zakončili relaxem na soukromém ostrově MSC – Ocean Cay, kde jsme relaxovali na bílém písku ve stínu palem a pozorovali blankytně modré moře.

Vaše delegátky Verča Flodrová a Petra Kubáčková :)

24101 ARABSKÉ EMIRÁTY PŘES MUSCAT

První plavba v tomto roce, povedla se převelice.

Skvělá parta, smích již v buse, bavili jsme se v jednom kuse.

V Dubaji na nás MSC Opera čekala, a nezapomenutelná plavba právě začala. 

Riviera vzala loď útokem,  prozkoumali jsme ji krok za krokem.

Divadla, programy a zábava, splnil se všem sen a představa.

Destinace jsme si užili, hned by jsme se vrátili.

Měli jsme se báječně, cítili jsme se bezpečně.

Slíbili jsme si jednohlasně, za rok všichni jedem zase.

Děkujeme, Vaše delegátky Katka a Terka

162 ADVENTNÍ VÍDEŇ

V sobotu 9.12. jsme vyrazili na vánoční trhy do Vídně. Brzké vstávání jsme všichni zvládli a ráno jsme si zpříjemnili vynikajícím punčem, který nás skvěle zahřál. Naši šikovní řidiči nás bezpečně dovezli do Vídně, kde jsme vystoupili u Muzeuplatz a společně se vydali k hradnímu komplexu Hofburg, odtud jsme přešli ke katedrále svatého Štěpána, kde jsme měli možnost individuálně navštívit tuto katedrálu i uvnitř a ochutnat pravý vánoční punč. Někteří z nás se vydali k hotelu SACHR na vynikající sachr dortík. Poté jsme se společně přesunuli na menší lokální vánoční trhy – Am Hof a Freyung, které nás velmi příjemně překvapily svou jedinečností. Bylo zde spousta stánků se zajímavými produkty, rukodělné výrobky, krásné vánoční zboží a nepřeberné množství vynikajících dobrot. Nemohli jsme opomenout návštěvu největšího vánočního trhu ve Vídni, který se každoročně koná před radnicí na radničním náměstí, tzv. Rathausplatz. Pravou vánoční atmosféru nám dokreslilo intenzivní sněžení a taky všudypřítomná vůně punčů, skořice, či sladkých trdelníků. Celkově nás tento báječný sobotní výlet vánočně naladil, vytrhl z předvánočních úklidů a shonu a věříme, že jste si to s námi všichni náležitě užili. 

Vaše delegátky Terezka a Peťa 

105 VELKÁ PLAVBA KARIBIKEM

Letošní předvánoční období jsme si s několika šťastlivci vyrazili užít do slunného Karibiku. Naše cesta začala poznáním multikulturního Miami, kde měla největší úspěch živá kubánská čtvrť, kubánská výborná káva a "kouřící" mojito. Následovalo 14 dní na moři, které jsme postupně plnili zážitky a suvenýry z nejrůznějších karibských destinací. Vyrazili jsme za bahamskými piráty z Nassau, prošli si barevné město San Juan s chodníkem slavných amerických prezidentů v Portoriku, načerpali znalosti i suvenýry z čokoládovny a ubalili si vlastní doutníky v Dominikánské republice, seznámili jsme se s krokodýli z floridského NP Everglades, ochutnali jsme mexickou tequilu v Cozumelu, užívali jsme si sluníčka na bílých pláží Kajmanských ostrovů v George Town, seznámili jsme se se zemí Boba Marleyho a divokou přírodou Jamajky, abychom si na konci plavby mohli odpočinout na soukromém ostrově MSC v ráji písečných pláží Ocean Cay. A vzhledem k množství zážitků a suvenýrů jsme někteří z Miamského letiště odjížděli s nadváhou - tedy jen kufrů. :)

Děkujeme a těšíme se na další setkání s vámi!

Vaše delegátky Markéta a Verča 


Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme