Fotografie z našich plaveb

Vybavily se vám skvělé zážitky z dovolené při prohlížení fotogalerie? Podělte se o ně s námi.

190700 KARIBIKEM NA MSC SEASIDE S RIVIERA TOUR

Tentokrát jsme se skupinou letěli do prosluněného Karibiku. Z Miami jsme se jeli podívat na Jamajku, Kajmanské ostrovy, do mexického Cozumelu a nakonec jsme strávili den v MSC resortu Ocean Cay na Bahamách.

Zájezd se velmi vydařil a věříme, že si všichni účastníci užili svou dovolenou.

Děkujeme a těšíme se na další zájezdy s Vámi.

332 PLAVBA NA SANTORINI S RIVIERA TOUR

Tentokrát jsme se na loď MSC Sinfonia vrátili s novou skupinkou se začátkem listopadu.

I přesto, že se nám podstatně ochladilo a předpověď moc slibně nevypadala, nás hezké počasí jakoby pronásledovalo.

Podívali jsme se spolu do chorvatského Splitu a Dubrovníku, do Sarande v Albánii, řeckého Santorini a do Ancony a Benátek v Itálii. 

Skupinka byla skvělá a věříme, že si všichni svou dovolenou pořádně užili.

Těšíme se na další cesty s Vámi


Vaše delegátka Katka a celý tým Riviera tour

331 SANTORINI A ŘECKO Z BENÁTEK

VÝCHODNÍ STŘEDOMOŘÍ NA LODÍCH MSC S RIVIERA TOUR

Je opravdu nutno zdůraznit, že tako plavba se nesla především v režimu naprosté pohody všech zúčastněných klientů. a i když nám Kotor propršel a výlet do Benátek jsme museli zrušit, dobrá nálada přetrvávala i na cestě domů. Skupina byla posílena mladými účastníky, kteří si plavbu užívali a možná už teď někde v koutku duše přemýšlí, kam je maminka, tatínek nebo babička či dědeček vezmou příště….   

330 CASABLANCA A LISABON

Konec října jsme strávili s Riviera Tour na MSC Preziosa. Plavba byla o to výjimečnější, jelikož se zde skloubila svatební cesta s oslavou narozenin a dokonce proběhly i zásnuby. O oslavy a zábavu tedy nouze nebyla. Jedné z našich pravidelných informačních schůzek se dokonce zúčastnil i kapitán. Na plavbě se sešla opravdu super parta. V destinacích nás doprovázelo krásné počasí. Zúčastnili jsme se výletu v Casablance. Neopakovatelným zážitkem byla projížďka Lisabonem v Tuk Tuku, kdy jsme ochutnali i místní speciality. Na závěr jsme vyhlídkovým vláčkem projeli Marseille.

Z plavby na MSC Preziosa si odnášíme spoustu krásných zážitků.

Děkujeme, že jste si pro své cestování vybrali cestovní kancelář Riviera Tour. 


329 PLAVBA NA NOVÉ MSC BELLISSIMA

Říjnová plavba na krásné MSC Bellissima byla plná neopakovatelných zážitků. Navštívili jsme divokou Neapol, kde nás překvapila neočekávaná prohlídka výstavy fotografií pana Václava Havla. Naše další putování pokračovalo do Messiny, kde jsme měli možnost vidět nádherný orloj, pak naše cesta pokračovala do Valletty, opět s nádechem vzpomínky na pana Havla. Den na moři si každý užil po svém, tancovalo se, koupalo, nakupovalo. Barcelona s protesty byla pro některé klienty velkým dobrodružství a Marseille nás mile překvapila krásným počasím. 

Těšíme se na další plavby společně s Vámi.

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme