Fotografie z našich plaveb

Vybavily se vám skvělé zážitky z dovolené při prohlížení fotogalerie? Podělte se o ně s námi.

3505 PLAVBA JIŽNÍM KARIBIKEM DO PANAMY

V polovině listopadu jsme vyrazili s další skupinkou klientů cestovní kanceláře Riviera Tour na plavbu. Tato plavba na lodi MSC Divina byla speciální, jelikož se plulo po průzračných vodách Karibského moře.  V ranních hodinách jsme se potkali na letišti v Praze a vyrazili za dobrodružstvím. Abychom našim klientům nabídli něco navíc a měli možnost zažít "Úplně jinou dovolenou" strávili jsme dvě noci na hotelu v Miami, kde jsme měli možnost více prozkoumat tuto americkou metropoli. Poté nás čekalo nalodění a plavba, kdy jsme navštívili Jamajku, Kolumbii, propluli  Panamský průplav, Kostariku. Na závěr nás čekal relax na krásném ostrově MSC Ocean Cay. Po celou dobu nás doprovázelo sluníčko, které umocňovalo zážitky z plavby. 

Doufáme, že vám fotky připomenou nejlepší zážitky z plavby. 

Děkujeme, že cestujete s CK Riviera tour.

Vaše delegátky Markéta a Verča

3502 PLAVBA KARIBIKE NA SEASHORE

Pár vzpomínkových fotografií z Miami.  Vyšlo počasí, tedy až na OCEAN CAY, na které jsme díky dozvukům hurikánu nemohli připlout. Potěšila voňavá Jamajka po mariánce, koupání na Kajmanech a nebo tequila v Mexiku.  

398 PLAVBA DO SVATÉ ZEMĚ NA MSC LIRICA

Speciální plavba z Říma do Svaté země a zpět byla pro všechny výjimečným zážitkem. I když nám počasí některé dny nepřálo, odvážíme si krásné vzpomínky z přístavů západního i východního Středomoří - Civitavecchie, Messiny, Rhodu, Limassolu, Heraklionu, Janova i Haify, ze které jsme vyrazili na výlet do Jeruzaléma a Betléma. Celou plavbu jsme zakončili návštěvou městečka Tuscania a Florencie. 

Delegát Dominik Číž

366 PLAVBA NA MADEIRU A DO MAROKA NA MSC MAGNIFICA

Naše plavba na lodi MSC Magnifica začala v italském Janově, kde jsme si udělali s klienty procházku a pak se společně nalodili. Během plavby jsme navštívili Funchal na Madeiře, Arrecife de Lanzarote na Kanárských ostrovech, Tangier v Maroku, Marseille ve Francii a Barcelonu s Malagou ve Španělsku. Také jsme si užili 4 dny na moři, kdy měli klienti čas na odpočinek a na to, aby si užili prodloužené léto. Celou plavbu jsme zakončili návštěvou italského města Padova. 

Doufáme, že jste si plavbu užili a že se opět setkáme na palubě lodí MSC Cruises.

Tým Riviera Tour

365 ZÁPADNÍM STŘEDOZEMÍM DO LISABONU

Deset nocí na lodi MSC Orchestra,  devět navštívených měst. To přesně nám nabídla tato krásná plavba do Lisabonu. Plavba začala v  italském Janově. Přes Francii a Španělsko jsme se dostali do krásného portugalského města Lisabon, které je plné života a nikdy se zde nenudíte. Počasí nám krásně vyšlo, takže jsme se mohli i v říjnu koupat na plážích ve Španělsku. Plavba byla plná zážitků - koupaní, návštěvy měst, pohoda na lodi. Proto doufáme, že jste si s námi plavbu užili a odnášíte si spoustu nezapomenutelných vzpomínek.

Těšíme na další setkání s vámi.

Děkujeme za důvěru nákupem vaší dovolené u naší cestovní kanceláře Riviera Tour.

Tým Riviera tour 

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme