Fotografie z našich plaveb

Vybavili se vám skvělé zažítky z dovolené při prohlížení fotogalerie? Podělte se o ně s námi.

971 - PLAVBA NORSKÝMI FJORDY NA MSC PREZIOSA S RIVIERA TOUR

Po roce jsme se opět s Rivieraky vypravili na plavbu Norskými fjordy, tentokrát na krásné lodi MSC Preziosa. V některých destinacích nás sice potrápila mlha a přeháňky, ale za to nás sluníčko příjemně překvapilo v Bergenu a Kodani. Zkrátka jsem si zažili norské počasí se vším všudy. No a co říct o naší skupince? Byla to skvělá parta lidí, kteří si plavbu užívali od začátku do samého konce. 

970 - PLAVBA NA ISLAND

Krásná plavba na Island s nádhernými zážitky. Neuvěřitelně krásná příroda, dobrá whisky, nebo úžasné chvíle na lodi MSC Meraviglia.

943 PLAVBA ZÁPADNÍM STŘEDOMOŘÍM NA MSC FANTASIA S RIVIERA TOUR

Týden plný krásných a neopakovatelných zážitků s úžasnou partou lidí a nádherným počasím. To byla naše letní plavba po Středomoří. Moje milá Riviero, těšíme se na viděnou!

944 PLAVBA VÝCHODNÍM STŘEDOMOŘÍM NA MSC MUSICA S RIVIERA TOUR

MSC Musica, sluníčko, prázdninová atmosféra, úžasná parta lidí a Riviera Tour...ne třeba více slov, protože si každý dokáže představit, že to byla zase úplně jiná dovolená. 

940 PLAVBA DO RUSKA

Sešla se výborná parta lidí, celý týden nás doprovázelo sluníčko a dobrá nálada. Pro mnohé bylo překvapení, že se loď za celý týden ani jednou nehoupala, i když to od této plavby dost klientů očekávalo. Dámy si užili ladies night s dárečkem a pánové několik fotbalových zápasů. Pohádková Kodaň a Tallinn nadchla snad všechny.

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme