Fotografie z našich plaveb

Vybavili se vám skvělé zažítky z dovolené při prohlížení fotogalerie? Podělte se o ně s námi.

940 PLAVBA DO RUSKA

Sešla se výborná parta lidí, celý týden nás doprovázelo sluníčko a dobrá nálada. Pro mnohé bylo překvapení, že se loď za celý týden ani jednou nehoupala, i když to od této plavby dost klientů očekávalo. Dámy si užili ladies night s dárečkem a pánové několik fotbalových zápasů. Pohádková Kodaň a Tallinn nadchla snad všechny.

939 PLAVBA VÝCHODNÍM STŘEDOMOŘÍ NA MSC SINFONIA S RIVIERA TOUR

Krásné destinace na plavbě Východním středomořím na MSC Sinfonia. Riviera Tour dokázala vytvořit na této lodi úžasnou a hlavně nezapomenutelnou atmosféru. Těšíme se na další shledání 


938 VÝCHODNÍ STŘEDOMOŘÍ NA MSC POESIA

Vyšlo počasí, vyšly destinace a hlavně vyšla skvělá skupina lidí- klientů-námořníků, kteří si plavbu opravdu užívali. Těšíme se někdy v budoucnu na další. 

937 ZÁPADNÍM STŘEDOMOŘÍM NA MSC DIVINA S RIVIERA TOUR

Kombinace nádherného počasí a skvělé party lidí na krásné lodi MSC Divina nemohlo dopadnout jinak, než skvěle. Těšíme se na další plavbu s Vámi "Rivieráci". 

936 VÝCHODNÍ STŘEDOMOŘÍ NA MSC MUSICA

Nádherná plavba Východním Středomořím se skvělou skupinou lidí. Krásné destinace, luxusní počasí, nová přátelství a spousta nezapomenutelných zážitků. Přesně taková byla tato plavba na MSC Musica.

935 PLAVBA NA ISLAND S RIVIERA TOUR NA MSC MERAVIGLIA

Jak to vypadalo na plavbě na Island s naší skupinkou Rivieráků? Fotky mluví za vše, krásná příroda, super parta lidí a krásna loď MSC Meraviglia.

934 PISA-CANNES-BARCELONA-MALLORCA-KORSICA-ROMA-ORVIETO na MSC FANTASIA*****

Skvělé počasí, skvělé destinace, perfektní klienti na plavbě MSC FANTASIA.  ....úplně jiná dovolená....

933 PLAVBA VÝCHODNÍM STŘEDOMOŘÍM S RIVIERA TOUR

Plavba na MSC Poesia se jedním slovem vydařila na výbornou. Skvělá parta lidí, která vytvořila úžasnou atmosféru jak na lodi, tak v jednotlivých destinacích. Každou destinaci jsme si prošli společně, ochutnali místní speciality a plní elánu pokračovali ve večerních programech na lodi. 

932 VÝCHODNÍ STŘEDOMOŘÍ NA MSC POESIA

Skvělá parta lidí, která si tuto plavbu jela užít na 100%. Očkování nechybělo jak v autobuse, tak i po celou dobu plavby. Sluníčko nás hřálo téměř každý den, což přispělo k těm nejkrásnějších vzpomínkám této plavby východního středomoří.

931 ZÁPADNÍM STŘEDOMOŘÍ NA MSC FANTASIA S RIVIERA TOUR

Nádherná plavba s krásným počasím a super partou klientů. V Říme nás zastihl krátký májový deštík a zastavená ulice kvůli stávce, ale náladu to nikomu nezkazilo.

930 PLAVBA KOLEM EVROPY S RIVIERA TOUR

Krásná plavba s prosluněným počasím, skvělou partou lidí, ze kterých se stala úžasná parta kamarádů. Nezapomenutelné zážitky v destinacích jako byla třeba jízda v Lisabonu v Tuk Tuk autech nebo exkurze na Sant Michel ve Francii. 

928 VÝCHODNÍ STŘEDOMOŘÍ MSC MUSICA S RIVIERA TOUR

Nádherná plavba Východním Středomořím se skvělou skupinou lidí. Krásné destinace, luxusní počasí, nová přátelství a spousta nezapomenutelných zážitků. Přesně taková byla tato plavba na MSC Musica.

929 ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ NA MSC OPERA

Nádherná plavba po západním středomoří s návštěvou těch nejkrásnějších ostrovů. Zájezd plný skvělých lidí, kteří si všechny destinace užívali na jedničku. Počasí přálo a všichni mají vzpomínky na opravdu jinou dovolenou.

927 ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ NA MSC MERAVIGLIA S RIVIERA TOUR

I když nám počasí nepřálo, tak jsme si plavbu dokázali díky skvělé partě lidí užit. Navštívili jsme krásné města s bohatou historií a kulturou. Jelikož jsme měli tu čest plout se skupinou doktorů, podařilo se nám zařídit exkurzi v Medical centru, která byla poučná jak pro ně, tak i pro nás. A opět se potvrdilo heslo: S námi zažijete úplně jinou dovolenou...

926 ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ PŘES PALERMO NA MSC MERAVIGLIA

Počasí nás trošku pozlobilo, i lodička se houpala. Ale skupina , která se vytvořila překonala naprosto vše s úsměvem a v pohodě. Dík za tak skvělé klienty. 

925 ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ NA MSC MERAVIGLIA

I když počasí občas malinko pozlobilo, sešla se skvělá skupinka lidí.

Naše "šmloulí" fotka z výletu ŘÍM za kapek deště, ale dobré nálady.

VIDEO Z PLAVBY MSC MERAVIGLIA - klient René Matuška

903 PLAVBA ARABSKÉ EMIRÁTY

Tak trochu jiná dovolená a tak trochu jiná plavba. Člověk je překvapen při této plavbě obrovskými kontrasty, které jej provází na každém kroku. Vidět se to rozhodně musí. Skupina skvělých klientů, kteří si tuto plavbu opravdu užili.

924 ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ PŘES CASABLANCU

Únorová plavba středomořím přes Madeiru s náhradní destinací Las Palmas, která skupinu mile překvapila nádherným počasím, které vyšplhalo až k 30°. 

923 ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ NA MSC MERAVIGLIA*****

příjemná plavba, počasí tak trošku jarní.

902 PLAVBA KARIBIKEM NA NOVÉ MSC SEASIDE

Co napsat k této plavbě?  Nová lod MSC SEASIDE - perfektní. Počasí -skvělé.  Destinace- paráda. Ale to hlavní , co je třeba uvést u této plavby , jsou lidé. Klienti , kteří si užívali celou plavbu, byli skvělí, přátelští, bezproblémoví. Zkrátka a jasně perfektní dovolená. Díky Vám přátelé, že jste takoví, jací jste. My delegátky jsme takovou skvělou skupinu opravdu potřebovali. Terka a Katka

922 ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ PŘED KANÁRY A MADEIRU

Krásná plavba přes Madeiru a Kanáry. Počasí vyšlo na jedničku a skvělá parta lidí dala této plavbě ten pravý impuls.

921 VÝCHODNÍ A ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ NA MSC ORCHESTRA

Krásná plavba východním a západním středomořím. 

901 PLAVBA KARIBIK - MEXICO - JAMAICA - PANAMA - KOSTARICA

Sluníčko, čisté moře, exotické destinace a rum. Tak to je Karibik. Počasí příjemné a úplně jiná dovolená než na plavbách ve středomoří.

920 MSC MERAVIGLIA- JANOV- CIVITAVECCHIA-ŘÍM- PALERMO-MALTA-VALETTA-BARCELONA-MARSEILLE A DANIEL NEKONEČNÝ

To , že RIVIERA TOUR dokáže překvapit , tak na to si již klienti tak nějak zvykli. Ale to že jedete na plavbu a najednou na informační schůzku přijde "delegát z Jupiteru" DANIEL NEKONEČNÝ- tak to nečekal opravdu nikdo.

Daniel Nekonečný na plavě MSC MERAVIGLIA s RIVIERA TOUR
Daniel Nekonečný na plavě MSC MERAVIGLIA s RIVIERA TOUR

 Můžu říci, že jsme se nasmáli hodně a prodloužili jsme si tím život o cenné okamžiky. Vyšlo krásné počasí, loď skvěle fungovala, ale to nejcennější na celé plavbě bylo, že se dala dohromady skvělá skupina perfektních lidí, kteří si nehrají na to kde byli a co viděli, ale užívali si každou destinaci, zábavu a chvilku na lodi svým otevřeným srdcem, za což jim touto cestou ještě jednou děkuji. Pavel ČÍŽ- váš delegát na plaveb MSC MERAVIGLIA.    

Daniel Nekonečný na plavě MSC MERAVIGLIA s RIVIERA TOURDaniel Nekonečný na plavě MSC MERAVIGLIA s RIVIERA TOUR
Daniel Nekonečný na plavě MSC MERAVIGLIA s RIVIERA TOUR

900 KUBA - HONDURAS - MEXICO - BELIZE

Opravdu úplně jiná plavba. MSC ARMONIA je *** lod a přesto že je menší a méně komfortnější, tak má své kouzlo. Kuba je opravdu jiná, než okolní destinace v Karibiku a tak doufáme, že si ji všichni klienti náležitě užili.  

862 ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ MSC ORCHESTRA

V Evropě počasí, že by psa nevyhnal. I my jej zažili. V Marseille sníh - v Římě průtrž mračen. přesto jsme si plavbu náramně užili. Díky skvělé partě lidí se většina seznámila a skamarádila s novými tvářemi. Kouzlo Vánoc šlo zahlédnout snad v každé destinaci a i takto strávený advent nabije těch nejkrásnějších vzpomínek.

897 VÁNOČNÍ PRAHA A MUZIKÁL MYDLOVÝ PRINC s autogramiádou Terezky Kostkové

Myslíme, že k tomuto zájezdu není co dodat. Všichni si to opravdu užili. A kdo neviděl a nezažil muzikál "Mýdlový princ", tak to zkrátka nepochopí. Je to stejné, jako plavby. Dokud plavbu nezažijete, nepochopíte o čem plavby vlastně jsou. To jsou výlety a zájezdy s RIVIERA TOUR. Pokud je nezažijete, nepochopíte, že RIVIERA TOUR je "úplně jiná cestovní kancelář "  

 Velmi krásné překvapení nás čekalo přímo v divadle, kdy za námi stovky kilometrů cestovali manželé Urbanovi, aby nám popřáli krásné vánoce a předali krásný dárek s přáním "Štastného vyplutí do roku 2018". Bylo to velmi milé překvapení.

  

896 VÁNOČNÍ ADVENTNÍ KRAKOW A WIELICZKA

Počasí v pravdě vánoční, vánoční punč v buse a skvělá nálada. Tak to byl opravdu krásný předvánoční výlet do Krakowa. Těšíme se již teď na příští rok. 

MSC SEASIDE***** na plabách s RIVIERA TOUR

MSC SEASIDE: PLOVOUCÍ MĚSTO  

Ve středu 29.11.2017 z italské loděnice Fincantieri v Monfalcone vyplula loď, která svým inovativním vzhledem a parametry vzbuzuje obdiv. Je dlouhá jako tři fotbalová hřiště a na její palubu se vejde malé město.

MSC SEASIDE***** uvedení lodi do služby 29.11.2017 atrium- VIDEO  

ÚPLNĚ JINÁ LOĎ

Projektový tým lodi MSC Seaside se poprvé sešel v roce 2014. Zadáním konstruktérů bylo přiblížit návštěvníky co nejblíže k moři. Jejich práce si nakonec vyžádala celkem 10 miliónů hodin věnovaných plánování a designu.  Na klasických lodích se totiž první velká otevřená místa, na kterých si cestovatelé mohou naplno užít moře, nachází až na horních palubách ve výšce až 60 metrů. Návrh konstruktérů počítal s přesunutím těchto prostor téměř na úroveň vodní hladiny, čehož chtěli dosáhnout rozšířením spodních pater. Vznikl tak zcela nový koncept výletní lodi, který nemá ve světě obdoby.

Rozhodnutí rozšířit spodní patra tak přineslo úplně novou výzvu. Vzniklý nosník byl nakonec navržen s konečnou šířkou 41 metrů, tedy jen o osm metrů méně, než je maximální šířka doků loděnice. Rozšíření spodní části lodi umožnilo její zvýšení. A tak je s výškou 72 metrů jednou z nejvyšších lodí na moři.

Všímavý pozorovatel jistě uvidí, že komíny lodi nejsou umístěny v zadní části, jako tomu bylo doposud zvykem. Změna půdorysu s sebou totiž přinesla nutnost vyřešit rozložení váhy. Kvůli větší stabilitě tak byla strojovna s lodními šrouby přesunuta do středu lodi. Díky této inovaci se loď při plavbě na moři téměř nehoupe a je lépe manévrovatelná.

Rozšíření spodních palub vedlo i ke změnám v umístění záchranných člunů. Nyní se nacházejí pod rozšířenou palubou, jsou tedy skryty před zraky cestujících a zároveň dostatečně blízko k provedení rychlé evakuace.

CHYTRÁ LOĎ

Nový program „MSC for Me“ určený pro mobilní telefony byl vytvořen tak, aby návštěvníci lodi měli vždy po ruce všechny informace o dění na její palubě. Na tak obrovské lodi není problém se ztratit, proto přes 3000 bluetooth přijímačů dokáže s přesností na 5 metrů určit polohu cestujícího a přes mapu v aplikaci ho navést na místo, které hledá. Pro děti jsou k dispozici speciální náramky, které rodičům umožní kdykoliv zjistit, kde se jejich ratolest právě nachází.

NEJDELŠÍ LANOVÁ DRÁHA NA MOŘI

Na lodi si můžete užít adrenalin na nejdelší lanové dráze, která kdy byla na moři postavena. Je dlouhá 120 metrů, čímž téměř šestinásobně překonává délku dosavadní nejdelší dráhy na lodi Oasis. Prostor, ze kterého tato atrakce vede, je zároveň nejvyšším otevřeným lodním prostorem na světě.

PŘEDÁNÍ A KŘEST V MIAMI

MSC Seaside byla lodní společnosti slavnostně předána na konci listopadu. Předávací ceremoniál se odehrál za přítomnosti italského prezidenta Sergia Mattarelly, který svou přítomností vzdal čest největší lodi, která kdy byla v Itálii postavena. Uvedení do služby proběhlo třicet kilometrů vzdáleném Terstu, ze kterého pak vyplula na svou první transatlantickou plavbu do USA. Tohoto předávacího ceremoniálu se taktéž zúčastnil majitel naší cestovní kanceláře RIVIERA TOUR.

Nová vlajková loď bude oficiálně pokřtěna 21. prosince v Miami na Floridě, bude tak prvním plavidlem společnosti MSC Cruises pokřtěným mimo Evropu. Úkolu být kmotrou lodi se opět zhostí italská herečka Sofia Loren, která doposud pokřtila všechny lodě této společnosti.

CK RIVIERA TOUR pořídila několik fotografií této luxusní lodě MSC Seaside, které si můžete prohlédnout níže.861 ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ

Jedna z posledních plaveb roku 2017 na luxusní lodi MSC Meraviglia. Počasí vyšlo nádherné ve většině destinací a všichni si tuto plavbu užívali do posledního dne. Zážitků bylo opravdu hodně, od houpání lodi, až po skvělou show Circus du soleil.860 PLAVBA KARIBIKEM

Tak po doslova mediální smršti o "ZPUSTOŠENÉM KARIBIKU" se naši klienti na první letošní plavbě KARIBIKEM přesvědčili na vlastní oči, že ono je to "trošku jinak" než nám některá média prezentovala. Navštívili jsme spoustu destinací, užili si sluníčka ,moře , koupání a místních drinků. Tak se těšme na další plavby 

 

859 ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ MSC MERAVIGLIA

Plavba na nové MSC MERAVIGLIA některé příjemně překvapila, jiní zejména cestovatelé, kteří častěji jezdí na plavby srovnávali rozdíly nejen v konstrukci lodi a vybavení, ale zejména v rozdílných službách. Počáteční houpání a špatné počasí se však na Maltě umoudřilo a zbytek plavby jsme si již užili.   

857 ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ - CASABLANCA

Počasí příjemné, destinace zajímavé.

856 ZÁPADNÍM STŘEDOMOŘÍM NA MSC ARMONIA***

Možná někdo namítne "Jen *** loď" Ale zkušení mořeplavci většinou tvrdí, že  pokud se týká o zážitek z plavby a až rodinný přístup ke klientovi, tak toto je to pravé ořechové. Takže , zažili jsme i houpání i krásné počasí, ve skupině opravdu super lidičky a krásné destinace.  

858 ZAPADNÍM STŘEDOMOŘÍM DO CASABLANCY A NA KANÁRY A MADEIRU

Tato plavba byla skvělá především tím, že se na plavbě vytvořilo spoustu nových přátelství, která naše klienty budou doprovázet v dalším životě a pevně věříme ,že i na dalších plavbách s RIVIERA TOUR. Destinace skvělé - to je zkrátka tutovka. A počasí ? Je se podívejte na fotky a nezbývá než tiše malinko závidět.    

854 TANEČNÍ PLAVBA NA MSC MUSICA

Taneční plavba MSC MUSICA s RIVIERA TOUR

Tak se nám rok s rokem sešel a my opět na taneční plavbě na moři pod vedením taneční mistrové Mileny Šmigurové. Někteří již po osmé - dlouhých 8 let trénují na lodi tance ze všech koutů světa a pořád je to baví. Aby ne. I letos se sešla úžasná skupina lidí, kteří měli smysl pro humor, rádi se bavili užívali si pohostinnosti MSC MUSICA pod skvělým vedením kapitána lodi ( na fotce se skupinou) panem V. Bonem. Skvělí lidé, skvělé počasí, perfektní plavba.

VIDEO-TARANTELLA v podání klientů RIVIERA GROUP

VIDEO- taneční plavba na MSC MUSICA

866 ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ NA MSC ORCHESTRA

Pokud na některých plavbách rozhoupala loď naše klienty, tak tady klienti rozhoupali loď. Počasí skvělé, destinace luxusní a Terezka ladila potřebné detaily plavby  

853 ZAPADNÍ STŘEDOMOŘÍ - LISABON - CASABLANCA

Skvělá skupina lidiček je základ úspěchu. A u této plavby se to opravdu povedlo. Povedlo se i skvělé počasí a tak si plavbu všichni užili a v pohodě relaxovali během celé plavby. Na víc jedna zajímavost-v Barceloně za sebou tři lodě MSC a na ulici La Rambla se potkali klienti RIVIERA TOUR  ze dvou lodí s delegátkou Katkou a Terezkou.


852 PLAVBA KOLEM EVROPY

jedna z nejnáročnější ale i nejzajímavějších plaveb. Zažili jsme hezké počasí a taktéž sílu oceánu, který s námi trošku rozhoupal loď. Počasí se na závěr umoudřilo a tak nás zaskočil až slejvák na zpáteční cestě autobusem domů.

851 PLAVBA NORSKÉ FJORDY

Počasí tentokráte bylo doslova luxusní. A podle toho co píšou účastnici do recenzí se opravu vydařila:

" Letošní plavba byla opět úžasná, ale díky pohledům na fjordy, vodopády a jiné přírodní úkazy, byla asi nejkrásnější."

"Plavba po norských fjordech byla pro nás zcela výjimečným zážitkem a splněným velkým přáním. Jednalo se o naši čtvrtou plavbu pod vaší záštitou a opět musíme říct, že vše bylo perfektně připravené. Profesionální a přitom velmi milý přístup Terezky Františákové byl tou třešničkou na dortu."

Tak zas příště na jiné plavbě se těšíme850 PLAVBA DO RUSKA S TEREZKOU KOSTKOVOU

FOTOGRAFIE Z DESTINACÍ - PLAVBA DO RUSKA - klikněte zde

Plavba do RUSKA se vydařila a pevně doufám, že nám dají za pravdu i naši klienti. Počasí bylo doslova úžasné a bůh moře nám dopřával klidnou mořskou hladinu. Občas Svatý Petr poslal kapičky deště, ale vždy jen když jsme odpočívali na lodi. Naši přátelé a cestovatelé se těšili na Terezku Kostkovou, ale co netušili a příjemně je překvapilo, že plavby se účastnil i úžasný herec a hlavně skvělý člověk pan Petr Kostka.

RIVIERA TOUR na plavbě do RUSKA s TEREZKOU KOSTKOVOU
TEREZKA KOSTKOVÁ A PETR KOSTKA NA PLAVBĚ S RIVIERA TOUR

Terezka nás na své besedě s klienty obeznámila, jak to v jejím profesním životě chodí a pan Petr Kostka zavzpomínal na časy dávnější, kdy ještě vládlo opravdové herecké řemeslo.

 Bylo velmi zajímavé srovnání dnešní hektické doby s dobou, kdy na prknech co znamenají svět vládli mistři svého hereckého řemesla. 

RIVIERA TOUR na plavbě do RUSKA s TEREZKOU KOSTKOVOU
TEREZKA KOSTKOVÁ NA PLAVBÁCH S RIVIERA TOUR

 Určitě zajímavým zpestřením byla i možnost prohlídky lodi MSC MAGNIFICA, kde se naši klienti dozvěděli spoustu zajímavých informaci nejen o lodi, ale i o životě na lodi. Zjistili jsme, jak se pere prádlo, jak se připravuje jídlo, kde se skladují potraviny a pro Terezku velmi zajímavé srovnání práce umělců, kteří pracují a vystupují na lodi, s jejím profesním životem.

RIVIERA TOUR
Návštěva podpalubí lodi MSC MAGNIFICA na plavbě s RIVIERA TOUR

Nezbývá než poděkovat Terezce Kostkové a Petru Kostkovi za velmi milou společnost na lodi MSC MAGNIFICA.

Budeme se moc těšit na setkání na dalších plavbách.

820 MSC SPLENDIDA ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ

To že jsou již prázdniny bylo jasně znát. Naše skupina byla plná rodinek s dětmi. Nic méně i na této plavbě škola pokračovala. Měli jsme se možnost přiučit a nebo opakovat anglické fráze při výuce tohoto světového jazyka pod vedení delegátky a učitelky Mgr. Andrejky Mackové. Užili jsme si i slučka a krásného počasí ve středomoří na MSC SPLENDIDA

819 PLAVBA NA SANTORINI S DANIELEM NEKONEČNÝM

Plavba která se opravdu povedla. Povedla se zejména protože se sešla absolutně skvělá skupina úžasných lidiček s dobrým srdcem a taky služby na lodi MSC MUSICA byly absolutně skvělé.

Říká se: "Jaký kapitán-taková loď" a zde to platilo bezezbytku. Poprvé za celou historii nás kapitán pozdravil v našem rodném jazyce, několikráte nás osobně navštívil a zajímal se o plavbu a bylo vidět ,že i u posádky byl velmi oblíben s patřičným respektem.

Daniel Nekonečný obohatil naši plavbu nejen o kus podívané, ale i o chvilky úsměvů na tváři a radosti ze života. Rozdávat lidem radost je Danielovou životní náplní a na této plavbě to mohl zažít opravdu každý. A nejen to. Našim cestovatelům se dostalo cti zastupovat Danielovo království ve svých městech a vesnicích. A tak se stalo, že z klientů výletní plavby se stávají po návratu velvyslanci království rozkoší a dobré nálady Daniela Nekonečného. 

Pro nadšence několik videí z plavby:

MSC MUSICA- Přivítání kapitánem VINCENZO BONO v ČESKÉM JAZYCE

Oslí stezka na SANTORINI- plavba s Danielem Nekonečným

Večer na MSC MUSICA s DANIELEM NEKONEČNÝM- nekonečná párty- OLÉÉÉ

Nekonečná party s DANIELEM NEKONEČNÝM na MSC MUSICA


Plavba s Danielem Nekonečným-Kotor-Vítězný pokřik

Závěrečný galavečer -MSC MUSICA na plavbě s Danielem Nekonečným

MSC MUSICA- BENÁTKY nalodění

MSC MUSICA- BRINDISI

MSC MUSICA- první galavečer-KATAKOLON

MSC MUSICA -SANTORINI

MSC MUSICA 6.7.2017 -ATHENS

MSC MUISCA- 7.7.2017 CORFU

MSC MUSICA 8.7.2017 KOTOR

Unavený vítězný pokřik po výletu v Benátkách-RIVIERA TOUR818 PALERMO - BALEÁRY - PROVENCE

Plavba za sluníčkem, tak by se dala popsat další krásná plavba po Západním středomoří. V destinacích jsme měli možnost nejen objevovat místní památky a historii, ale také se opalovat na plážích a vykoupat se v moři. Nechyběla ani ochutnávka vyhlášené Sangrii v Palma de Mallorca. 

801 PRVNÍ PLAVBA NA MSC MERAVIGLIA

Nová loď MSC MERAVIGLIA  je opravdu nádherná a asi není nikoho, kdo by to tom pochyboval. Ne všechno a vždy se však vydaří a tak bylo zklamáním pro klienty ale i pro naši CK, že jsme od plavby asi čekali víc. Víc zejména co se servisu a služeb na lodi týká. Nezbývá než doufat, že se všechny nedostatky a chybičky podaří "vychytat" a další plavby již budou lepší a lepší. Počasí bylo doslova luxusní a tak jsme si užili sluníčka a bezproblémové plavby. Nepršelo, nefoukalo. A perlička na závěr. Delegát v Marseille říká klientům: " Dávejte si pozor, aby Vás neokradli! "  A za necelou minutu okradli delegáta. Naštěstí je o kartu od lodi a lístek na autobus. Uff, opět zážitek. A nesmíme zapomenout-náš klient na lodi vyhrál 1000 eur. No to je přece paráda.

864 ISLAND

Úplně jiná plavba, než na co jsme zvyklí. Island je velmi zajímavou zemí především přírodních krás. Nás počasí malinko pozlobilo, na druhou stranu jsme si o den více dopřávali krásy Islandu. 

817 KRÁSY ZÁPADNÍHO STŘEDOMOŘÍ NA MSC ARMONIA

Pěkné počasí na krásné plavbě se skvělou partou lidí a CK Riviera Tour. Skvosty Italské historie, malebná Menorca nebo Malta, všechny tyto krásné destinace jsme měli možnost navštívit a vytvořit si tak nezapomenutelné zážitky.

816 PLAVBA ZÁPADNÍM STŘEDOMOŘÍM A ELVIS PRESLEY

Opět a zase byla plavba s RIVIERA TOUR jiná než u ostatních společností. Již autobuse ,což fotografie dosvědčují se objevil Elvis a doprovázel nás nejen do přístavu ale dokonce i během celé plavby. 

VIDEO ELVIS NA PLABÁCH S RIVIERA TOUR

ČESKY ELVIS REVIVAL NA PLAVBÁCH S RIVIERA TOUR

VIDEO- ELVIS V HLAVNÍM PROGRAMU NA MSC ORCHESTRA

Tak se tedy ptáme, kdo má možnost si zatančit na náměstí PLAZZA D MAYOR na Mallorce, kdo má možnost se vyfotit s Elvisem na červeném koberci v Cannes, komu popřeje Elvis k narozeninám ?

Odpověď je jednoduchá. No přece klientům CK RIVIERA TOUR, kteří zažívají   "Úplně jinou dovolenou...."

815 ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ NA MSC ARMONIA

Čím menší-tím příjemnější. Možná i tak se shrnout plavba na MSC ARMONIA. Lod sice není ***** standartu, zato je příjemná a pohodová a pro rodiny s malými dětmi jako stvořená. hezký je i samotný plavební okruh.

814 VÝCHODNÍ STŘEDOMOŘÍ PŘES SANTORINI

Tato plavba byla trošku náročnější na logistiku a prověřila i samotnou RIVIERA TOUR. Naorganizovat skupinu téměř 200 klientů nebyl  opravdu jednoduchý úkol.Zda se nám to povedlo nebo ne-to už musí vyhodnotit naši klienti.

Video ze Santorini - Oslí stezka

Video- Oslí stezka na Santorini- plavba s RIVIERA TOUR


812 ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ MADEIRA-CASABLANCA-KANÁRY

Skvělé počasí provádělo tuto plavbu.

811 ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ MSC SPLENDIDA

Je třeba říci, že počasí nám opravdu vyšlo. Skvělé na procházky v destinacích a i tročku jarního sluníčka jsme si užili. Závěr plavby byl sice náročný, ale užili jsme si i skvělou večeři v Orivietu. Takže se snad potkáme na dalších plavbách v podobné sestavě. 

810 ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ PŘES MADEIRU A CASABLANCU

Krásná plavba se sluníčkem a i trošku houpáním. Casablanca a Madeira vždy nezklame.

809 PLAVBA ARABSKÉ EMIRÁTY

Opět jiná a zajímavá destinace. Třeba projížďka na velbloudech, zábava ve Ferrari parku v Abu Dhabí nebo poznání zajímavých destinací během plavby v nás opět rozšířila obzory a i znalosti o místní kultuře a způsobu života místních obyvatel.

808 ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ NA MSC SPLENDIDA

Hezké počasí vládlo této plavbě. Skupina tentokráte většinou starších cestujících tuto plavbu zvládla velmi dobře. 

802 KUBA-HAVANA-BEZIZE-ROATAN-COSTA MAYA-HAVANA


Plavba sice náročná , ale krásná. Myslíme ,že tato plavba musí chytnou za srdce snad každého. Kuba je malý zázrak na této zemi a my si krásy této země, temperament místních obyvatel a jejich kulturu odnášíme v naších srdcích.


Letiště Paříž-NENUDÍME SE

Udolí Vinales na plavbě MSC ARMONIA KUBA S RIVIERA TOUR

Tance místních domorodců-ROATAN-HONDURAS na plavbě MSC ARMONIA-KUBA s RIVIERA TOUR

Tance domorodců na ostrově ROATAN-plavba s RIVIERA TOUR

Kuba-Floridita-Havana na plavbě MSC ARMONIA s RIVIERA TOUR
806 ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ MSC SPLENDIDA- JANOV-ŘÍM-PALERMO-BARCELONA-MARSEILLE

Plavba na MSC SPLENDIDA se opravdu vydařila a velkou měrou se na tom podílelo i počasí. Doslova jarní počasí nám doslova dobíjelo počasí.