Fotografie z našich plaveb

Vybavily se vám skvělé zážitky z dovolené při prohlížení fotogalerie? Podělte se o ně s námi.

817 PLAVBA NA MYKONOS NA MSC ORCHESTRA

Tentokrát jsme se vrátili na krásnou MSC Orchestra s novou skupinou. Po vyplutí z Monfalcone jsme pokračovali do Bari, odkud jsme se jeli podívat do úžasného města Alberobello, které se dostalo na seznam UNESCO díky svým unikátním stavbám 'trulli'. Večer loď ožila s nadšením italských fotbalových fanoušků, kterých bylo tentokrát na lodi opravdu požehnaně. Dále jsme navštívili řecké Corfu, kde jsme ochutnali místní speciality a likéry. Následoval Mykonos, kde se část skupiny účastnila autobusového výletu s prohlídkou ostrova a část navštívila místní pláže. Poslední zastávkou byl Dubrovník, kde jsme se dozvěděli něco o místní kultuře, historii, ochutnali typickou kuchyni a exkurzi zakončili návštěvou Starého města. Mezitím jsme také měli dva dny na moři, kdy měli klienti čas na relax a užívali si krásného počasí na palubě.

Věříme, že si klienti dovolenou užili, a moc se těšíme na další setkání na lodích MSC Cruises.

Tým Riviera Tour

816 MSC SEASIDE- ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ PŘES ŘÍM

Velmi různorodá skupina cestovatelů od nejmladších po znalé cestovatele si užívala opravdu letního počasí, kde teploty občas atakovali téměř 40. Přesto jsme navštívené destinace zvládli a viděli spoustu zajímavých míst. K tomu ještě opravdové nervy během finálových fotbalových utkáních, kdy se na lodi i zábavné párty časově posouvají, až se zkrátka dohraje fotbal. Protože fotbal je v Itálii vždy na prvním místě. Nezbývá než těšit se, zda se spolu někdy setkáme na dalších plavbách, přátelé.   

862 PLAVBA VÝCHODNÍM STŘEDOMOŘÍM

Jak už název napovídá, pro tentokrát jsme s klienti vyrazili objevovat krásy Východního Středomoří na luxusní lodi MSC Splendida. Výletní loď MSC Splendida s naší skupinkou vyrazila z italského města Trieste a plula s námi do Splitu, Dubrovníku, Bari, Ancony a také na řecký ostrov Corfu. Během celé plavby nás doprovázelo nádherné počasí. Věříme, že si naši klienti tuto plavbu užili plnými doušky, a doufáme, že se brzy zase setkáme při objevování dalších destinací.

Těšíme se na další plavbu s vámi a děkujeme vám. 

Tým Riviera Tour

811 PLAVBA ZÁPADNÍM STŘEDOMOŘÍM S NELOU BOUDOVOU

Většina již ostřílených námořníků se vypravila na tuto plavbu na MSC SEASIDE. Počasí bylo doslova luxusní, na moři ani vlnka a tak jsme si mohli užívat MSC SEASIDE -lodi otevřené slunci.

Plavbu nám zpestřila Nela Boudová, která nám povyprávěla o její hereckém mistroství, jak se točí filmy a pro zájemce připravila i povídání o koučování, kterému se aktuálně věnuje. Skvěle vyšel i výlet do ŘÍMA, který byl poloprázdný a tak jsme kromě standartní procházky stihli i návštěvu Basiliky Sv. Petra. Jaké to na plavbách bylo vám přináší i naše krátká videa a několik fotografií.
810 Z BENÁTEK PŘES BARI NA MYKONOS

Tentokrát jsme s klienty vyrazili na krásnou plavbu na MSC Orchestra, která byla první výletní lodí co vyplula z Benátek po pandemické situaci. Vyplutí bylo kouzelné, dokonce nás místní vítali a byli rádi, že se do města vrátili turisti. 

První destinací bylo italské městečko Alberobello, kde se nachází domečky tzv. trulli. Poté jsme se na krásné MSC Orchestra přesunuli na Corfu, řecký ostrov plný zeleně, kterému se přezdívá Smaragdový ostrov. Samozřejmě jsme na plavbě nemohli vynechat návštěvu oblíbené turistické destinace Mykonos. Odsud jsme se přesunuli do Dubrovníku a prošli si staré město, které má dlouhou a významnou historii. Celou plavbu zakončilo připlutí do Benátek.

Po celou plavbu jsme si užívali sluníčko, pohodu a relax a téměř jsme zapomněli, že covid existuje.

Těšíme se na další plavbu s vámi. 

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme

CESTUJTE BEZ RIZIKA - CK RIVIERA TOUR je řádně pojištěna proti úpadku u pojišťovny SLAVIA. Investice do Vaší dovolené je u nás v bezpečí.CESTUJTE BEZ RIZIKA – CK je řádně pojištěnaVíce