Fotografie z našich plaveb

Vybavili se vám skvělé zažítky z dovolené při prohlížení fotogalerie? Podělte se o ně s námi.

859 ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ MSC MERAVIGLIA

Plavba na nové MSC MERAVIGLIA některé příjemně překvapila, jiní zejména cestovatelé, kteří častěji jezdí na plavby srovnávali rozdíly nejen v konstrukci lodi a vybavení, ale zejména v rozdílných službách. Počáteční houpání a špatné počasí se však na Maltě umoudřilo a zbytek plavby jsme si již užili.   

857 ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ - CASABLANCA

Počasí příjemné, destinace zajímavé.

856 ZÁPADNÍM STŘEDOMOŘÍM NA MSC ARMONIA***

Možná někdo namítne "Jen *** loď" Ale zkušení mořeplavci většinou tvrdí, že  pokud se týká o zážitek z plavby a až rodinný přístup ke klientovi, tak toto je to pravé ořechové. Takže , zažili jsme i houpání i krásné počasí, ve skupině opravdu super lidičky a krásné destinace.  

858 ZAPADNÍM STŘEDOMOŘÍM DO CASABLANCY A NA KANÁRY A MADEIRU

Tato plavba byla skvělá především tím, že se na plavbě vytvořilo spoustu nových přátelství, která naše klienty budou doprovázet v dalším životě a pevně věříme ,že i na dalších plavbách s RIVIERA TOUR. Destinace skvělé - to je zkrátka tutovka. A počasí ? Je se podívejte na fotky a nezbývá než tiše malinko závidět.    

854 TANEČNÍ PLAVBA NA MSC MUSICA

Taneční plavba MSC MUSICA s RIVIERA TOUR

Tak se nám rok s rokem sešel a my opět na taneční plavbě na moři pod vedením taneční mistrové Mileny Šmigurové. Někteří již po osmé - dlouhých 8 let trénují na lodi tance ze všech koutů světa a pořád je to baví. Aby ne. I letos se sešla úžasná skupina lidí, kteří měli smysl pro humor, rádi se bavili užívali si pohostinnosti MSC MUSICA pod skvělým vedením kapitána lodi ( na fotce se skupinou) panem V. Bonem. Skvělí lidé, skvělé počasí, perfektní plavba.

VIDEO-TARANTELLA v podání klientů RIVIERA GROUP

VIDEO- taneční plavba na MSC MUSICA

866 ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ NA MSC ORCHESTRA

Pokud na některých plavbách rozhoupala loď naše klienty, tak tady klienti rozhoupali loď. Počasí skvělé, destinace luxusní a Terezka ladila potřebné detaily plavby  

853 ZAPADNÍ STŘEDOMOŘÍ - LISABON - CASABLANCA

Skvělá skupina lidiček je základ úspěchu. A u této plavby se to opravdu povedlo. Povedlo se i skvělé počasí a tak si plavbu všichni užili a v pohodě relaxovali během celé plavby. Na víc jedna zajímavost-v Barceloně za sebou tři lodě MSC a na ulici La Rambla se potkali klienti RIVIERA TOUR  ze dvou lodí s delegátkou Katkou a Terezkou.


852 PLAVBA KOLEM EVROPY

jedna z nejnáročnější ale i nejzajímavějších plaveb. Zažili jsme hezké počasí a taktéž sílu oceánu, který s námi trošku rozhoupal loď. Počasí se na závěr umoudřilo a tak nás zaskočil až slejvák na zpáteční cestě autobusem domů.

851 PLAVBA NORSKÉ FJORDY

Počasí tentokráte bylo doslova luxusní. A podle toho co píšou účastnici do recenzí se opravu vydařila:

" Letošní plavba byla opět úžasná, ale díky pohledům na fjordy, vodopády a jiné přírodní úkazy, byla asi nejkrásnější."

"Plavba po norských fjordech byla pro nás zcela výjimečným zážitkem a splněným velkým přáním. Jednalo se o naši čtvrtou plavbu pod vaší záštitou a opět musíme říct, že vše bylo perfektně připravené. Profesionální a přitom velmi milý přístup Terezky Františákové byl tou třešničkou na dortu."

Tak zas příště na jiné plavbě se těšíme850 PLAVBA DO RUSKA S TEREZKOU KOSTKOVOU

FOTOGRAFIE Z DESTINACÍ - PLAVBA DO RUSKA - klikněte zde

Plavba do RUSKA se vydařila a pevně doufám, že nám dají za pravdu i naši klienti. Počasí bylo doslova úžasné a bůh moře nám dopřával klidnou mořskou hladinu. Občas Svatý Petr poslal kapičky deště, ale vždy jen když jsme odpočívali na lodi. Naši přátelé a cestovatelé se těšili na Terezku Kostkovou, ale co netušili a příjemně je překvapilo, že plavby se účastnil i úžasný herec a hlavně skvělý člověk pan Petr Kostka.

RIVIERA TOUR na plavbě do RUSKA s TEREZKOU KOSTKOVOU
TEREZKA KOSTKOVÁ A PETR KOSTKA NA PLAVBĚ S RIVIERA TOUR

Terezka nás na své besedě s klienty obeznámila, jak to v jejím profesním životě chodí a pan Petr Kostka zavzpomínal na časy dávnější, kdy ještě vládlo opravdové herecké řemeslo.

 Bylo velmi zajímavé srovnání dnešní hektické doby s dobou, kdy na prknech co znamenají svět vládli mistři svého hereckého řemesla. 

RIVIERA TOUR na plavbě do RUSKA s TEREZKOU KOSTKOVOU
TEREZKA KOSTKOVÁ NA PLAVBÁCH S RIVIERA TOUR

 Určitě zajímavým zpestřením byla i možnost prohlídky lodi MSC MAGNIFICA, kde se naši klienti dozvěděli spoustu zajímavých informaci nejen o lodi, ale i o životě na lodi. Zjistili jsme, jak se pere prádlo, jak se připravuje jídlo, kde se skladují potraviny a pro Terezku velmi zajímavé srovnání práce umělců, kteří pracují a vystupují na lodi, s jejím profesním životem.

RIVIERA TOUR
Návštěva podpalubí lodi MSC MAGNIFICA na plavbě s RIVIERA TOUR

Nezbývá než poděkovat Terezce Kostkové a Petru Kostkovi za velmi milou společnost na lodi MSC MAGNIFICA.

Budeme se moc těšit na setkání na dalších plavbách.

820 MSC SPLENDIDA ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ

To že jsou již prázdniny bylo jasně znát. Naše skupina byla plná rodinek s dětmi. Nic méně i na této plavbě škola pokračovala. Měli jsme se možnost přiučit a nebo opakovat anglické fráze při výuce tohoto světového jazyka pod vedení delegátky a učitelky Mgr. Andrejky Mackové. Užili jsme si i slučka a krásného počasí ve středomoří na MSC SPLENDIDA

819 PLAVBA NA SANTORINI S DANIELEM NEKONEČNÝM

Plavba která se opravdu povedla. Povedla se zejména protože se sešla absolutně skvělá skupina úžasných lidiček s dobrým srdcem a taky služby na lodi MSC MUSICA byly absolutně skvělé.

Říká se: "Jaký kapitán-taková loď" a zde to platilo bezezbytku. Poprvé za celou historii nás kapitán pozdravil v našem rodném jazyce, několikráte nás osobně navštívil a zajímal se o plavbu a bylo vidět ,že i u posádky byl velmi oblíben s patřičným respektem.

Daniel Nekonečný obohatil naši plavbu nejen o kus podívané, ale i o chvilky úsměvů na tváři a radosti ze života. Rozdávat lidem radost je Danielovou životní náplní a na této plavbě to mohl zažít opravdu každý. A nejen to. Našim cestovatelům se dostalo cti zastupovat Danielovo království ve svých městech a vesnicích. A tak se stalo, že z klientů výletní plavby se stávají po návratu velvyslanci království rozkoší a dobré nálady Daniela Nekonečného. 

Pro nadšence několik videí z plavby:

MSC MUSICA- Přivítání kapitánem VINCENZO BONO v ČESKÉM JAZYCE

Oslí stezka na SANTORINI- plavba s Danielem Nekonečným

Večer na MSC MUSICA s DANIELEM NEKONEČNÝM- nekonečná párty- OLÉÉÉ

Nekonečná party s DANIELEM NEKONEČNÝM na MSC MUSICA


Plavba s Danielem Nekonečným-Kotor-Vítězný pokřik

Závěrečný galavečer -MSC MUSICA na plavbě s Danielem Nekonečným

MSC MUSICA- BENÁTKY nalodění

MSC MUSICA- BRINDISI

MSC MUSICA- první galavečer-KATAKOLON

MSC MUSICA -SANTORINI

MSC MUSICA 6.7.2017 -ATHENS

MSC MUISCA- 7.7.2017 CORFU

MSC MUSICA 8.7.2017 KOTOR

Unavený vítězný pokřik po výletu v Benátkách-RIVIERA TOUR818 PALERMO - BALEÁRY - PROVENCE

Plavba za sluníčkem, tak by se dala popsat další krásná plavba po Západním středomoří. V destinacích jsme měli možnost nejen objevovat místní památky a historii, ale také se opalovat na plážích a vykoupat se v moři. Nechyběla ani ochutnávka vyhlášené Sangrii v Palma de Mallorca. 

801 PRVNÍ PLAVBA NA MSC MERAVIGLIA

Nová loď MSC MERAVIGLIA  je opravdu nádherná a asi není nikoho, kdo by to tom pochyboval. Ne všechno a vždy se však vydaří a tak bylo zklamáním pro klienty ale i pro naši CK, že jsme od plavby asi čekali víc. Víc zejména co se servisu a služeb na lodi týká. Nezbývá než doufat, že se všechny nedostatky a chybičky podaří "vychytat" a další plavby již budou lepší a lepší. Počasí bylo doslova luxusní a tak jsme si užili sluníčka a bezproblémové plavby. Nepršelo, nefoukalo. A perlička na závěr. Delegát v Marseille říká klientům: " Dávejte si pozor, aby Vás neokradli! "  A za necelou minutu okradli delegáta. Naštěstí je o kartu od lodi a lístek na autobus. Uff, opět zážitek. A nesmíme zapomenout-náš klient na lodi vyhrál 1000 eur. No to je přece paráda.

864 ISLAND

Úplně jiná plavba, než na co jsme zvyklí. Island je velmi zajímavou zemí především přírodních krás. Nás počasí malinko pozlobilo, na druhou stranu jsme si o den více dopřávali krásy Islandu. 

817 KRÁSY ZÁPADNÍHO STŘEDOMOŘÍ NA MSC ARMONIA

Pěkné počasí na krásné plavbě se skvělou partou lidí a CK Riviera Tour. Skvosty Italské historie, malebná Menorca nebo Malta, všechny tyto krásné destinace jsme měli možnost navštívit a vytvořit si tak nezapomenutelné zážitky.

816 PLAVBA ZÁPADNÍM STŘEDOMOŘÍM A ELVIS PRESLEY

Opět a zase byla plavba s RIVIERA TOUR jiná než u ostatních společností. Již autobuse ,což fotografie dosvědčují se objevil Elvis a doprovázel nás nejen do přístavu ale dokonce i během celé plavby. 

VIDEO ELVIS NA PLABÁCH S RIVIERA TOUR

ČESKY ELVIS REVIVAL NA PLAVBÁCH S RIVIERA TOUR

VIDEO- ELVIS V HLAVNÍM PROGRAMU NA MSC ORCHESTRA

Tak se tedy ptáme, kdo má možnost si zatančit na náměstí PLAZZA D MAYOR na Mallorce, kdo má možnost se vyfotit s Elvisem na červeném koberci v Cannes, komu popřeje Elvis k narozeninám ?

Odpověď je jednoduchá. No přece klientům CK RIVIERA TOUR, kteří zažívají   "Úplně jinou dovolenou...."

815 ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ NA MSC ARMONIA

Čím menší-tím příjemnější. Možná i tak se shrnout plavba na MSC ARMONIA. Lod sice není ***** standartu, zato je příjemná a pohodová a pro rodiny s malými dětmi jako stvořená. hezký je i samotný plavební okruh.

814 VÝCHODNÍ STŘEDOMOŘÍ PŘES SANTORINI

Tato plavba byla trošku náročnější na logistiku a prověřila i samotnou RIVIERA TOUR. Naorganizovat skupinu téměř 200 klientů nebyl  opravdu jednoduchý úkol.Zda se nám to povedlo nebo ne-to už musí vyhodnotit naši klienti.

Video ze Santorini - Oslí stezka

Video- Oslí stezka na Santorini- plavba s RIVIERA TOUR


812 ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ MADEIRA-CASABLANCA-KANÁRY

Skvělé počasí provádělo tuto plavbu.

811 ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ MSC SPLENDIDA

Je třeba říci, že počasí nám opravdu vyšlo. Skvělé na procházky v destinacích a i tročku jarního sluníčka jsme si užili. Závěr plavby byl sice náročný, ale užili jsme si i skvělou večeři v Orivietu. Takže se snad potkáme na dalších plavbách v podobné sestavě. 

810 ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ PŘES MADEIRU A CASABLANCU

Krásná plavba se sluníčkem a i trošku houpáním. Casablanca a Madeira vždy nezklame.

809 PLAVBA ARABSKÉ EMIRÁTY

Opět jiná a zajímavá destinace. Třeba projížďka na velbloudech, zábava ve Ferrari parku v Abu Dhabí nebo poznání zajímavých destinací během plavby v nás opět rozšířila obzory a i znalosti o místní kultuře a způsobu života místních obyvatel.

808 ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ NA MSC SPLENDIDA

Hezké počasí vládlo této plavbě. Skupina tentokráte většinou starších cestujících tuto plavbu zvládla velmi dobře. 

802 KUBA-HAVANA-BEZIZE-ROATAN-COSTA MAYA-HAVANA


Plavba sice náročná , ale krásná. Myslíme ,že tato plavba musí chytnou za srdce snad každého. Kuba je malý zázrak na této zemi a my si krásy této země, temperament místních obyvatel a jejich kulturu odnášíme v naších srdcích.


Letiště Paříž-NENUDÍME SE

Udolí Vinales na plavbě MSC ARMONIA KUBA S RIVIERA TOUR

Tance místních domorodců-ROATAN-HONDURAS na plavbě MSC ARMONIA-KUBA s RIVIERA TOUR

Tance domorodců na ostrově ROATAN-plavba s RIVIERA TOUR

Kuba-Floridita-Havana na plavbě MSC ARMONIA s RIVIERA TOUR
806 ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ MSC SPLENDIDA- JANOV-ŘÍM-PALERMO-BARCELONA-MARSEILLE

Plavba na MSC SPLENDIDA se opravdu vydařila a velkou měrou se na tom podílelo i počasí. Doslova jarní počasí nám doslova dobíjelo počasí.

805 DUBAI- KHASAB-MUSKAT-ABU DHABI-SIR BANI YAS ISLAND

Krásná a zajímavá plavba i když velmi náročná pro naše delegáty. Očekávání jiných míst a destinací se jistě všem splnilo a bylo již na každém klientovi ,aby přijal místní kulturu a zvyky. Některé destinace zcela jistě překvapily-Omán a bylo možno užít si i koupání -Sir Bani Yas Island. 

804 MAGALA-CASABLANCA-TENERIFE-MADEIRA-CARTAGENA-CIVIRAVECCHIA

Počasí nás trošku zaskočilo. Takovou zimu nepamatujeme ve středomoří za celou dobu ,co zde jezdíme. A i první den nás zaskočil, když pro bouři nebylo možno zakotvit v přístavu Barcelona. To je že je něco úplně jinak a my jsme u toho nám dává za pravdu fakt, že na španělské pláže napadl po 100 letech sníh. Nás však přivítala Malaga s otevřenou náručí a úžasným sluníčkem .Dekujeme mistře Pablo, že jste se s námi na náměstí vyfotil. Naše další plavba vedla do Casablanky, kde nám počasí opět ukázalo ,co dokáže. Déšť a zima. Nečekané. Ale další destinace, to už byla paráda. Tenerife, Madeira, Cartagena a Řím. Tak to byla paráda. Sluníčko v Římě bylo doslova luxusní. Ne všem se podařilo vyhovět s splnit jejich očekávání, ale jedno kouzlo tato plavba měla. Opravdu skvělou skupinu lidí s dobrým srdcem. A bylo jedno zda bylo klientům 30 nebo 80. Neskutečné souznění skvělých lidí nám všem prodloužilo život díky jejich úsměvům a radosti ze života. 

803 PLAVBA KARIBIKEM - Miami - Bahamy - Dominika - Aruba - Jamajka

Přinášíme Vám fotografie z první plavby RIVIERA TOUR v roce  2017. Vítejte v KARIBIKU?  U nás v ČR mrzne a padá sníh  a naši přátelé na druhé straně zeměkoule se těší sluníčku.

Během plavby jsme navštívili Miami a ostrovy Jamajka- nádherná a úžasná Aruba -zničená a trochu smutná Dominikána a Bahamy, kde trošku zaskočily větší vlny a kontrola lodi místní policie.  

Vánoční večírek RIVIERA TOUR

Fotky, které neměli spatřit světlo světa.

732 PLAVBA KARIBIKEM Z MIAMI DO PANAMY

Narovinu přátelé. Na tuto plavbu se mi vůbec nechtělo. Je konec roku a dostavila se celková únava a vyčerpanost . A vydat se na tak náročnou plavbu ,jako je plavba KARIBIKEM je opravdu vyčerpávající. Ale na této plavbě se sešla opravdu skvělá skupina cestovatelů, kteří nepřijeli jen poznávat nové místa a destinace, ale dokázali se skvěle sehrát a myslím, že budou na tuto dovolenou dlouho vzpomínat, neboť se zde vytvořila nová skvělá přátelství. Vše je jen o lidech a jsem Vám přátele moc vděčný, že v dnešní uspěchané době se našla skupina lidí s obrovsky otevřeným srdcem a přátelskou náladou. Přinášíme Vám pár momentek z plavby a níže i odkaz na videa. Neznalý věci-videa nepochopí a ti co se plavby účastnili mi dají za pravdu, že plavba opravdu měla správný říz. Děkuji Vám přátelé.   Pavel ČÍŽ  

HAFANANA-MIAMI-Jak to vlastně začalo

HAFANANA NA JAMAJCE- OCHOS RIOS

HAFANANA V KOLUMBII-CARTAGENA

HAFANANA-PANAMA- PANAMSKÝ KANÁL-PANAMACITY

HAFANANA KOSTARICA-PUERTO LIMON

HAFANANA MEXICO

HAFANANA-MIAMI SAFARI

PROJIŽKA NA VZNÁŠEDLECH -MIAMI USA

HAFANANA - po 18 hodinách cestování ve Vídni

736 ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ

Krásná a pohodová plavba ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ-delegátka Katka Barošová

731 ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ

Plavba ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ s delegátkou Terezkou Františákovou

729 ZÁPADNÍM STŘEDOMOŘÍM NA KANÁRSKÉ OSTROVY A MADEIRU

Plavba na kterou se všichni moc těšili. Přece jen přeplout ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ a vyplout na oceán je úplně jiná plavba. Nebudeme nalhávat,na malinké houpání došlo a tak jsme si plavbu užili opravdu se vším všudy.Návrat do reality zimy a následný teplotní rozdíl už tak jednoduchý nebyl.

728 VÝCHODNÍ STŘEDOMOŘÍ PŘES MYKONOS

Plavba ,která se povedla. Skvělá skupina  lidí, které nevadila ani závěrečná sprška v Benátkách a adrenalinová prohlídka po lávkách na polo-zatopených Benátkách.

727 ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ

Během této velmi zajímavé plavby jsme navštívili zajímavé destinace -Mahon-Menorca, Cagliari na Sardinii, Vallettu na Maltě a nebo Řím či Marseille. Počasí v tyto podzimní dny doslova úžasné, což potvrzuje fakt, že jsme navštívili i pláž v Cagliari.

726 ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ - CASABLANCA A LISABON

Krásná plavba kde vyšlo i hezké počasí.Malinko nás a hlavně naši delegátku překvapily velké vlny v Casablance a tak se stalo,že se Terezka vracela zpět na loď úplně mokrá,protože ji pokřtil oceán. I všem ostatní ukázal oceán svou sílu,když se přeplouvalo z Casablanky do Lisabonu,ale dalo se to zvládnout. Co by byla plavba bez nějakého toho houpání.A Další destinace Jako Malaga,Barcelona-to jsou třešničky na dortu této celé plavby. 

724 PLAVBA VÝCHODNÍM STŘEDOMOŘÍM NA MYKONOS

Pokud Vás láká historie, památky, jiné kultury - tato plavba je pro Vás přesně jako ušitá na míru. V první řadě Olympia ,Athény,Bari,a úžasné Benátky, města s obrovskou historií.

723 SANTORINI A VÝCHODNÍ STŘEDOMOŘÍ

Benátky – Olympia – Athény - Santorini - tak to jsou zvučné destinace, které Vás lákají na tento úžasný plavební okruh. Pokud k tomu přidáte poněkud méně známý Kotor a Bari, kde je hrob Sv.Mikuláše, je zážitek doslova zaručen. Přidanou hodnotou je i možnost výletů, které Vám nabízíme v Olympii, Athénách a Benátkách.

722 PLAVBA KOLEM EVROPY

Plavby kolem Evropy jsou svým způsobem jedinečné. Zejména proto, že se pořádají opravdu vyjimečně a taky z toho důvodu, že navštívíte místa, která nejsou běžná v plavebních itinerářích. Dopřejte si tuto exklusivitu i Vy. 

734 NORSKÉ FJORDY

Tato plavba patří bezesporu k trhákům letní sezóny severního moře. Norsko je zemí, která má až neskutečné přírodní bohatství, které můžeme obdivovat na každém kroku. Proto tato plavba je vhodná především pro milovníky přírody a krásných scenérií. Právě u této plavby zejména platí, že počasí je rozhodujícím faktorem úspěšnosti celé plavby. Paradoxně za poslední tři plavby jsme měli v Norsku neskutečných 28 stupňů.

720 PLAVBA DO RUSKA

V letošním roce pro Vás přinášíme novinku. Na základě požadavků klientů právě po severských plavbách nově představujeme plavbu do Ruska. Jsme přesvědčeni, že právě tato plavba ve Vás vyvolá to správné nadšení. V ruských destinacích je nutné mít opatřeno vízum. Jeho získání je náročné, jak procedurálně tak i finančně. Pokud si však zakoupíte výlet MSC, vízum není třeba. Proto jsme pro Vás vybrali výlety, které jsou sice náročné jak na chůzi,,čas i finanční stránku,,nic méně jejich program je velmi zajímavý a pestrý..

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme