Fotografie z našich plaveb

Vybavily se vám skvělé zážitky z dovolené při prohlížení fotogalerie? Podělte se o ně s námi.

340 POZNÁVACÍ ZÁJEZD - „ZLATÉ PERLY ITÁLIE“ - TOP MÍSTA ITÁLIE

Jak již napovídá i název „Zlaté Perly Itálie“ , byl tento zájezd opravdovou perlou mezi našimi zájezdy. Za pouhých pět dní strávených v Itálii, jsme poznali ty nejpozoruhodnější místa.

Propluli jsme Benátskou lagunou místním MHD k náměstí sv.Marca a s procházkou až na most Rialto. Prošli se nádhernou propršenou Florencií, podívali jsme se na Šikmou věž v Pise. Ochutnali nejlepší vína z Toskánska a prohlédli si Toskánský středověký Manhattan v San Gimignanu. Poté nahlédli do hlubin Vatikánu včetně návštěvy Vatikánských muzeií, Sixtinské kaple a baziliky sv.Petra. Zvládli jsme náročnější procházku prosluněným Římem s návštěvou Kolosea a Fora Romana a naše putování jsme zakončili v nádherném kamenném Assisi. 

Děkujeme a těšíme se na další zájezd s Vámi.

320 NORSKÉ FJORDY NA MSC MERAVIGLIA

Na konci srpna jsme s Riviera Tour vyrazili na plavbu Norskými fjordy. Poslední prázdninové dny jsme strávili na překrásné lodi MSC Meraviglia. Díky slunečnému počasí, které je v Norsku ojedinělé, jsme měli možnost pozorovat nádherné norské scenérie.  První zastávkou byla nádherná Kodaň. Další zastávkou byl jeden z nejkrásnějších norských fjordů Geiranger. Další z navštívených destinací bylo městečko Flaam, kde jsme vláčkem vyjeli do hor k vodopádu Kjossfossen. Celou plavbu završila návštěva města Haugesund, které je známé pro svou vikingskou historii. Po celou plavbu nás doprovázela dobrá nálada.

Děkujeme Vám, že jste si opět zvolili pro své cestování naši cestovní kancelář - Riviera Tour a těšíme se na Vás i na dalších plavbách.

319 PLAVBA DO RUSKA NA MSC MERAVIGLIA S RIVIERA TOUR

Tentokrát jsme se vydali na plavbu do ruského St. Petersburgu na MSC MERAVIGLIA. Se skvělým kolektivem jsme kromě Petrohradu navštívili také Kodaň v Dánsku, Helsinki ve Finsku a Tallinn v Estonsku. Kromě samotných památek ve městech stojí určitě za zmínku skvělí průvodci, kteří nás doprovázeli během výletů v Estonsku a Rusku a všechny nás dovedli pobavit. S dobrou náladou a hezkým počasím nám plavba rychle utekla. 

Těšíme se na další plavby společně s Vámi.

318 PLAVBA ZÁPADNÍM STŘEDOMOŘÍM NA MSC FANTASIA S CK RIVIERA TOUR

Prázdninová plavba prosluněným západním Středomořím s pirátem z Karibiku kapitánem Borisem, při které jsme navštívili nejen pláže na Mallorce a Ibize, ale i akvárium a ponorky v Janově a všichni dohromady jsme si užili obrovské množství zážitků a opravdu "kupu srandy". Díky všem!

317 - MSC OPERA PLAVBA VÝCHODNÍM STŘEDOMOŘÍM S RIVIERA TOUR

Nádherná plavba po Východním středomoří. Navštívili jsme plno nádherných destinací a počasí jsme měli jako v pohádce. Nechyběly ani nádherné písečné pláže. Parta lidí byla opravdu úžasná a společně jsme si tuto plavbu užili opravdu na plné obrátky.

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme