967 HOSTOVÁNÍ KOMORNÍHO DIVADLA KALICH NA VALAŠSKU-BUTCH CASSIDY A SUNDANCE KID (western z Bohnic)

Program zájezdu

Chceme s Vámi být nejen na plavbách, ale také si užít příjemné chvíle běžného života. Proto Vám přinášíme novinku a díky našim skvělým kamarádům v hereckém prostředí, Vám můžeme nabídnout opravdu nevšední zážitek. Nejen, že s námi můžete navštívit skvělá divadelní a nebo muzikálová představení, ale po ukončení představení se také můžete potkat a poznat s herci, připít si skleničkou sektu a nebo získat autogram. Protože u nás máte vždy něco na víc.

ZVEME VÁS DO DIVADLA NA VALAŠSKO

Divadelní představení KD LIDEČKO

Začátek: 19:00

Vstupné s místenkou:

1-6 řada    490 Kč

7-14 řada  390 Kč

Balkon přístavky 290 Kč

Na tuto akci zajištujeme autobusovou dopravu. Je třeba objednat předem.

Odjezdy autobusů příplatek 70 Kč/os:
Brumov-Bylnice: 17:10
Val. Klobouky:  17:35
Horní Lideč:  17:50

Odjezdy autobusů příplatek 100 Kč/os:
Valašská Polanka: 17:15
Vsetín: 17:00
Valašské Meziříčí: 16:30

Odjezdy autobusů příplatek  150 Kč/os:
Rožnov p. Rad:16:00
Frýdek Místek:15:15

Odjezdy zpět po ukončení autogramiádyDivadla
S dopravou a delegátem
Katalogové číslo: 967
Cena 490 Kč€18
Akční cena 290 Kč€11
s dopravou do přístavu a delegátem
Cena pro (dítě a junior do 15 let) 290 Kč€11
Cena pro (senior +60) 290 Kč€11
Objednat zájezd
Váš delegátPavel Číž
pdfProgram zájezduPDF stáhnout zde

Cena zájezdu zahrnuje

  • vstupenky do divadla 
  • po ukončení divadelního představení privátní autogramiáda pouze pro naši skupinu s herci a neformální setkání

Něco v ceně navíc

Po ukončení divadelního představení privátní autogramiáda s herci pouze pro naši skupinu a neformální setkání

Cena zájezdu nezahrnuje

.

Na Vaši žádost Vám rádi zajistíme:

  • cestovní a zdravotní pojištění včetně storna

Pořadatel

Pořadatelem zájezdu je dle 89/2012 Sb. Zákon občanského zákoníku CK RIVIERA TOUR s.r.o., Ičo 259 117 41 se sídlem v Lidečku 31, Česká republika. Cestovní kancelář je pojištěna proti úpadku u pojištovny SLAVIA a.s

KOMORNÍ DIVADLO KALICH se nachází v budově, jejíž historie sahá až do 17. století, kdy ji navrhli slavní barokní stavitelé Giovanni Domenico Orsi de Orsini a Anselmo Martino Lurago jako Klášter obutých karmelitánů u sv. Havla. Dnešní divadelní sál tehdy sloužil jako jídelna – refektář. A právě v něm se dochovaly raně barokní klenby. V samotném sále se nachází původní štuková výzdoba a nástropní malby s biblickými náměty vztahujícími se k původnímu účelu – Poslední večeře, Sen Jakubův a Kristus v Emauzích z let 1730 – 1740.
Po zrušení kláštera koncem 18. století sídlila v budově např. státní manufaktura na výrobu krajek a řada dalších obchodů. Zásadní rekonstrukcí prošel sál v roce 1938, kdy jej architekt Jaroslav Rössler proměnil na prominentní kavárnu. Krátce po válce zde byl zřízen Ústav dějin KSČ a v sedmdesátých letech se otevřel Dům sovětské vědy a kultury. Divadelní historie se začala psát až po roce 1993, kdy byl prostor zrekonstruován a začalo zde hrát černé divadlo All Colours Theatre.
KOMORNÍ DIVADLO KALICH (dříve Divadlo v Rytířské) zahájilo sezonu 2012/2013 premiérou hry Frankie & Johnny. Program divadla je určený pro českého diváka a produkci činoherních představení, komorních koncertů a dalších pořadů zajišťuje agentura INTERART PRODUCTION, a.s. ve spolupráci s uměleckou a produkční společností STAR WORKS, s.r.o.

Přijďte se podívat na skvělou komedii autora Luboše Baláka, jednoho z nejúspěšnějších českých komediografů, který svou tvorbu právem nazval  "smíchovou katarzí". Dvojici originálních "pistolníků" Josefa Poláška a Václava Kopty výborně doplňuje Simona Vrbická v roli sestřičky v psychiatrické léčebně.
Dvě jména, která nás hned přenesou k romantickému westernu a k okouzlujícím darebákům v podání Paula Newmana a Roberta Redforda. A takovými frajery na divokém Západu se cítí i dva kamarádi „na život a na smrt“, kteří touží prožívat stejná dobrodružství, přepadení, střílení i nebezpečné útěky. Nevadí jim, že místo pistolí vytáhnou třeba rohlík a prchají-li divokou jízdou na koni, prostě se sami přemění v koně. A mnoho dalšího stvoří jejich fantazie, protože jsou pacienty psychiatrické léčebny.

Svá napínavá dobrodružství nekazí logikou, ani zdravým rozumem a k plánování útěku je vede touha po svobodě. Jejich protihráčem je zkušená sestra přicházející vždy v nečekaném okamžiku. V prudkém rytmu grotesky se střídají komické situace, ve kterých nechybí slovní humor. Herci si s jemným nadhledem mohou užívat gejzír absurdit, kterými dokážou vyvolat odezvu bavících se diváků. Autor nazval právem svoji tvorbu „smíchovou katarzí“ a i touto komedií potvrdil, že patří k nejúspěšnějším českým komediografům.
Luboš Balák se stal po absolvování JAMU (obor dramaturgie) na deset let uměleckým šéfem Divadla na provázku, následně Ha divadla; jako režisér hostoval v několika moravských divadlech. Sympatické je, že jeho představení jsou vždy výsostným divadlem, jejich hodnoty se na jevišti projeví především ve spolupráci s herci, jak je tomu i u komedie, kterou uvádíme.

Butch Cassidy: Josef Polášek                        Sundance Kid: Václav Kopta                Sestra: Simona Vrbická


KOMORNÍ DIVADLO KALICH

KOMORNÍ DIVADLO KALICH, RYTÍŘSKÁ 31, PRAHA 1

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme